Co my郵icie o czarnych w這sach? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Poka wyniki sondy: Czarne frabowane w這sy
TAK jak najbardziej 195 68,42%
NIE odpada,kicz! 90 31,58%
G這suj帷y: 285. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-13, 21:04   #91
Skandynawka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Co my郵icie o czarnych w這sach?

Podobaja mi sie, ale tylko u kogos
Skandynawka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-14, 17:22   #92
Inka558
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:
Napisane przez stargazer Poka wiadomo嗆
Mo瞠 mnie? :P

Czyli po這w znanych mi kobiet wliczaj帷 w to mnie moz na zaliczy do kategorii "badziewie" Dzi瘯i za komplement w imieniu swoim i ich.
Takie jest moje zdanie, odpowiedzia豉m tylko na pytanie zadane w temacie w徠ku. Poza tym zaznaczy豉m r闚nierz 瞠 jednak znam dziewczyny kt鏎ym ten kolor pasuje, a 瞠 nie widzia豉m ani Ciebie ani "po這wy znanych Ci kobiet" nie ocenia豉m konkretnie was, wi璚 nie uwa瘸m te 瞠bym kogo urazi豉.
Inka558 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-15, 09:26   #93
JeanHarlow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 328

Cytat:
Napisane przez Inka558 Poka wiadomo嗆
Takie jest moje zdanie, odpowiedzia豉m tylko na pytanie zadane w temacie w徠ku. Poza tym zaznaczy豉m r闚nierz 瞠 jednak znam dziewczyny kt鏎ym ten kolor pasuje, a 瞠 nie widzia豉m ani Ciebie ani "po這wy znanych Ci kobiet" nie ocenia豉m konkretnie was, wi璚 nie uwa瘸m te 瞠bym kogo urazi豉.
No jakto nie? "najgorsze badziewie jakie moze byc" nikogo nie moze urazic?
Chyba jednak moze, bo to ogolnie zdanie w tonie niezbyt milym,
niewazne czy kierowanie do kogos konkretnego czy tylko do danej grupy.
Stary 2009-01-15, 09:29   #94
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

W czarnych w這sach 豉dnie wygl康a Paula z "BrzydUli"
Stary 2009-01-15, 14:21   #95
Inka558
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 85

Cytat:
Napisane przez JeanHarlow Poka wiadomo嗆
No jakto nie? "najgorsze badziewie jakie moze byc" nikogo nie moze urazic?
Chyba jednak moze, bo to ogolnie zdanie w tonie niezbyt milym,
niewazne czy kierowanie do kogos konkretnego czy tylko do danej grupy.

"Czarne i tlenione w這sy to najgorsze badziewie jakie mo瞠 by. Sorry 瞠 tak m闚i ale oba te kolory s tak niemi這siernie sztuczne, 瞠 zawsze wygl康a si w nich staro i nienaturalnie. Osoby kt鏎ym pasuje w czarnych w這sach mog豉bym policzy na palcach jednej r瘯i..."

Nie wiem jak mo積a czu si ura穎nym postem na forum kogo kogo si w og鏊e nie zna, i kto Ci w og鏊e nie widzia. Zaznaczy豉m 瞠 niekt鏎ym osobom w czarnych w這sach jest 豉dnie, wi璚 mo瞠 Ty do nich nale篡sz? Jak to dobrze 瞠 ja si takimi rzeczami nie przejmuj.
Nie off top'ij帷 ju wi璚ej - Eva Longoria 豉dnie wygl康a豉 w czarnych w這sach, widzia豉m w jakim starym serialu na polsacie
Inka558 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-15, 21:48   #96
xCandyFlossx
BAN sta造

Wiadomo軼i: 411
Wpisy w blogu: 1

Lubie czare wlosy jednak du穎 bardzoiej odpowiada mi ciemny braz hehe bo taka pe軟a czer wygl康a troch sztucznie
xCandyFlossx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-16, 09:15   #97
JeanHarlow
Raczkowanie

Pogrubilabym wczesniejsza czesc wypowiedzi i o to sie glownie rozchodzi, ale nieistotne
Stary 2009-01-16, 21:28   #98
LadyPretensja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413

Widze,瞠 bardzo 豉dnie sie dyskusja o篡wia
Ja mo瞠 sie zdecyduje na te czarne w這sy,bo jak widze czarne w這sy to normalnie mnie cos bierze Ale prawda jest ze niektore laski wygladaj okropnie i ten kolor znacznie postarza ;(
LadyPretensja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-16, 21:40   #99
Kira87
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 779

Przepalony, platynowy blond w niekt鏎ych przypadkach te postarza (co ma bezpo鈔edni przyczyn w zbyt sztucznym wygl康zie). O gustach teoretycznie nie powinno si dyskutowa, ale musz przyzna, 瞠 chyba nic bardziej mnie nie razi, ni bia貫, zniszczone w這sy i kruczoczarne, wyskubane do milimetrowej kreseczki brwi
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-19, 13:09   #100
Coffi
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 381

rok temu malowa豉m kremem koloryzuj帷ym na br您, i wyszed br您. Zmy si elegancko po miesi帷u (na opakowaniu by這 napisane do 28 zmy)
w tym roku pomalowa豉m sobie t sam farb, tym samym kolorem lecz wyszed mi czarny ;(
min掖 miesi帷 a on si nie zmywa. S jakie specjalne szampony, b康 sposoby na pozbycie si koloru ??
tamten zszed mi r闚nomiernie, teraz boj si odrost闚
Stary 2009-01-20, 15:09   #101
JeanHarlow
Raczkowanie

To nie ten w徠ek, zapytaj w odpowiednim, tutaj wyraza sie opinie o czarnych wlosach.
Moim zdaniem wlosy si farbuje, a nie maluje, bo to nie sciany
Stary 2009-01-22, 11:47   #102
Selena1989
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Cytat:
Napisane przez zabkania Poka wiadomo嗆
oo to watek dla mnie w ostatnim roku mailam wszytkie korory wlosow (w zalaczniku) teraz mam czarne i musze przyznac ze w nich czuje sie najlepiej
moim zdaniem w blond Ci najlepiej
Selena1989 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-22, 14:50   #103
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez Kira87 Poka wiadomo嗆
Przepalony, platynowy blond w niekt鏎ych przypadkach te postarza (co ma bezpo鈔edni przyczyn w zbyt sztucznym wygl康zie). O gustach teoretycznie nie powinno si dyskutowa, ale musz przyzna, 瞠 chyba nic bardziej mnie nie razi, ni bia貫, zniszczone w這sy i kruczoczarne, wyskubane do milimetrowej kreseczki brwi
zgadzam si a i masz bardzo oryginalny i ciekawy typ urody>Oczka sko郾e ale nosek szerszy i du瞠 usta -bardzo mi si podoba.

Sp鏎 mo瞠 by nawet nie o urod ale tak瞠 o kszta速 twarzy bo te takie opinie s造sza豉m 瞠 jak kto ma bardzo poci庵陰 twarz i d逝gie w這sy to czarne odpadaj bo jeszcze bardziej wyszczupl twarz.
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-25, 15:58   #104
bziczek70
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 39

cze嗆,
Przez ca陰 intensywn m這do嗆, tj. do 28 tak tak ….dawno by這…篡cia farbowa豉m w這sy na czarno. Tak to sobie wymysli豉m, na przek鏎 schematom…bo wszystkie polki blondynkami sa. No to ja nie!!b陰d! m鎩 naturalny kolor to szatyn i jestem raczej 郾iada wi璚 pasowa do mojej sk鏎y taki kolor ale jak masz raczej blade lico to wybierz inny odcie chyba 瞠 lubisz styl na gothike?…. Aha odrost przy czarnych w這sach jest fatalny, jest gorszy ni ciemny przy jasnych blond wiec co miesi帷 marsz do fryzjera
bziczek70 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 00:50   #105
Martysia_
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 823
GG do Martysia_

Przedewszystkim witam.
Tak jak przy innych kolorach w這s闚 czarny musi pasowa do danej osoby. Tak jak w blondzie s dziewczyny co wygl康aj 幢e, tak mog i w czarnym, jednak瞠 my郵, 瞠 czarny jest ciut bardziej wymagaj帷ym kolorem. I osoby o jasnej karnacji te mog dobrze w nim wygl康a! Do tej pory s康zi豉m, 瞠 nie ma takiej opcji ale ostatnio widzia豉m dziewczyn o bardzo jasnej karnacji z czarnymi w這sami i ten kolor pasowa jej chyba bardziej ni jakikolwiek inny! Ja jestem na tak je郵i chodzi o czarne w這sy (sama mam, chocia po kilku latach noszenia zacz掖 mnie nudzi i ju zaczynam kombinowa co tu zmieni). Nie ma co ukrywa, czarny czarny farbowany zawsze b璠zie troch sztuczny bo nie ma naturalnego koloru czarnego jaki uzyskuje si farbami jednak nie odejmuje mu uroku naturalny na pewno nie ale 豉dny tak I w豉郾ie nale瘸這by zdefiniowa termin "kicz" bo dla r騜nych ludzi r騜ne rzeczy mo瞠 on oznacza. Tak wi璚 niestety nie wiem od czego zale篡 czy dziewczyna dobrze wygl康a dobrze w czarnym czy karnacja, czy brwi czy szczup豉 twarz (aha chcia豉m doda, 瞠 jestem farbowana z ciemnego blondu takiego jasnego szarego w sumie ale oczy ciemne wi璚 mo瞠 niekoniecznie to prawda, 瞠 naturalnym blondynkom brzydko w czarnym) uwa瘸m 瞠 jednak znajdzie si masa dziewczyn (polek!) kt鏎ym dobrze w czarnym a niekt鏎ym nawet we wszystkich kolorach jak widzieli鄉y na przyk豉dzie zabkani Ahh, i odpowied na drug cze嗆 pytania bo ma這 kto o tym wspomina, na kolorek czarny farbowany mo瞠 jednak zadzia豉 s這neczko :/ Po wizycie tygodniowej w egipcie by造 strasznie sprane (mimo i nie tak dawno przed wyjazdem farbowa豉m) i po powrocie kwalifikowa造 si zn闚 do farbowania Jednak w Polsce 瘸dnego oddzia造wania s這鎍a na kruczoczrne w這ski nie zauwa篡豉m tak瞠 na ojczy幡ie takowym w這skom chyba nic nie grozi ze strony s這neczka

Edytowane przez Martysia_
Czas edycji: 2009-01-29 o 00:56
Martysia_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-29, 01:28   #106
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
zgadzam si a i masz bardzo oryginalny i ciekawy typ urody>Oczka sko郾e ale nosek szerszy i du瞠 usta -bardzo mi si podoba.
Ha...mi這 mi

Cytat:
Napisane przez Martysia_ Poka wiadomo嗆
(...) na kolorek czarny farbowany mo瞠 jednak zadzia豉 s這neczko :/ Po wizycie tygodniowej w egipcie by造 strasznie sprane (mimo i nie tak dawno przed wyjazdem farbowa豉m) i po powrocie kwalifikowa造 si zn闚 do farbowania Jednak w Polsce 瘸dnego oddzia造wania s這鎍a na kruczoczrne w這ski nie zauwa篡豉m tak瞠 na ojczy幡ie takowym w這skom chyba nic nie grozi ze strony s這neczka
Witaj
S這neczko owszem mog這 幢e wp造n望 na kondycj w這s闚, ale my郵, 瞠 przede wszystkim podzia豉豉 na nie s這na, morska woda
U siebie nawet zauwa篡豉m, 瞠 po陰czenie woda morska+s這鎍e fatalnie dzia豉 na kondycj w這sa (a sama mam bardzo mocne, grube i zdrowe).
"Wszech鈍iat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przyk豉d ryk t逝mu wy豉muj帷ego drzwi frontowe, wycie syren stra篡 po瘸rnej czy nag豉 鈍iadomo嗆, 瞠 dzi jest w豉郾ie poniedzia貫k, kt鏎y jeszcze w pi徠ek wieczorem wydawa si przyjemnie odleg造."
Stary 2009-02-11, 11:55   #107
Kamilka24
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 409

Nie chc nikogo obra瘸c, dlatego ogranicz si to powiedzenia, 瞠 ten w徠ek wed逝g mnie jest bez sensu. Co to by這by gdyby pojawi造 si w徠ki:
*Co my郵icie o blond w這sach?
*Co myslicie o rudych w這sach?
*Co my郵ice o kasztanowych w這sach?
*Co my郵icie o szatynkach?
Itd. itp.
Mam nadziej, 瞠 rozumiecie.
Przeciez kolor w這s闚 o niczym nie 鈍iadczy. Jednym pasuje czarny innym nie. Np. ja nie wyobrra瘸m sobie siebie w czarnych, ale np. mojej siostrze brzydko by這by w jakkolwiek innych...

W ZUPEΛO列I ZGADZAM SIE Z AUTORKA TEGO TEKSTU. MASZ CAΘOWITA RACJE (PRZEPRASZAM ZAPOMNAxM NICKA....) HMMM A MOZE ZADAM INNE PYTANIE: LUBICIE ZUPE OG紑KOW, POMIDOROW, CZY SZCZAWIOW??? OWE PYTANIE JEST NA TAKIM SAMYM POZIOMIE JAK TE KT紑E ZADAx DZIEWCZYNA KT紑A ZACZEx W OGOLE TEN W﹗EK.........
Kamilka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-11, 12:11   #108
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Poka wiadomo嗆
Nie chc nikogo obra瘸c, dlatego ogranicz si to powiedzenia, 瞠 ten w徠ek wed逝g mnie jest bez sensu. Co to by這by gdyby pojawi造 si w徠ki:
*Co my郵icie o blond w這sach?
*Co myslicie o rudych w這sach?
*Co my郵ice o kasztanowych w這sach?
*Co my郵icie o szatynkach?
Itd. itp.
Mam nadziej, 瞠 rozumiecie.
Przeciez kolor w這s闚 o niczym nie 鈍iadczy. Jednym pasuje czarny innym nie. Np. ja nie wyobrra瘸m sobie siebie w czarnych, ale np. mojej siostrze brzydko by這by w jakkolwiek innych...

W ZUPEΛO列I ZGADZAM SIE Z AUTORKA TEGO TEKSTU. MASZ CAΘOWITA RACJE (PRZEPRASZAM ZAPOMNAxM NICKA....) HMMM A MOZE ZADAM INNE PYTANIE: LUBICIE ZUPE OG紑KOW, POMIDOROW, CZY SZCZAWIOW??? OWE PYTANIE JEST NA TAKIM SAMYM POZIOMIE JAK TE KT紑E ZADAx DZIEWCZYNA KT紑A ZACZEx W OGOLE TEN W﹗EK.........
Post wybitnie nacechowany emocjami - niepotrzebnie.
Przecie to chyba winno by oczywiste, 瞠 na portalach typu wiza.pl tworzone s (w g堯wnej mierze) w徠ki do "plotkowania o pierdo豉ch".
Mo積a papla o w這sach, zupach...czy ka盥y tworzony na forach internetowych w徠ek musi by arcypowa積y i sk豉nia do wyci庵ania konstruktywnych wniosk闚, refleksji?
Wi璚ej dystansu...
Stary 2009-02-11, 15:58   #109
Lola20
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 798

Ja mam d逝gie, farbowane na czarno w這sy Podobaj mi si, jestem z nich zadowolona. Mam bardzo jasn karnacj i jasne oczy, solarium omijam szerokim 逝kiem wi璚 niekt鏎zy pewnie uwa瘸j, 瞠 nie pasuje mi czer, inni twierdz, 瞠 pasuje i wygl康a ciekawie. Ka盥y ma prawo do swojego zdania na ten temat, dlatego absolutnie nie czuj si ura穎na, je郵i komu si nie podoba Najwa積iejsze to dobrze si czu w danym kolorze, bo to nasze prywatne w這ski i my,a nie kto inny, je b璠ziemy "nosi", dlatego opinii innych mo積a wys逝cha, ale nie nale篡 si nimi bezkrytycznie kierowa. Ile ludzi, tyle r騜nych gust闚 - nie ma szans, 瞠by鄉y zawsze jednakowo podoba造 si wszystkim bez wyj徠ku
A ikonk "kiczu" mo積a sta si niezale積ie od koloru w這s闚. Liczy si ca這kszta速 preferowanego przez nas stylu. Zzarne w這sy mog sta si stylowym i oryginalnym dope軟ieniem wizerunku jak np. u Dity von Teese,(kt鏎ej fryzura jest zawsze l郾i帷a, zadbana i nienagannie u這穎na) lub wygl康a kiczowato jak np.u Joli Rutowicz czy Amy Winehouse

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-11 o 16:02
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-11, 16:03   #110
ludwila
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 093

Mam mieszane uczucia.... podobaja mi sie czarne w這ski, ale naturalne...
Co do farbowanych...zaznaczy豉m na nie...
Mialam pomys造, 瞠by sobie zrobi czarny kolorek, ale zrezygnowa豉m ikedy zobaczy豉m jak to wyglada...naturalnie jestem szatynk, wi璚 mam w這sy dosy jasne..taki skok w czer...ODPADA

ludwila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-11, 16:16   #111
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ludwila Poka wiadomo嗆
naturalnie jestem szatynk, wi璚 mam w這sy dosy jasne..taki skok w czer...ODPADA
Ja w豉郾ie tak "skoczy豉m" w czer Wyj軼iowy kolor w這s闚 podobny do Twojego Wiadomo, to zawsze ryzyko, bo tego koloru nie tak 豉two si pozby, wi璚 jesli nie jest si zdecydowan na tak zmian, to lepiej nie pr鏏owa. Ewentualnie u篡 na pocz徠ek szamponetki koloryzuj帷ej, kt鏎a stosunkowo szybko si spierze w przypadku kiedy b璠ziemy niezadowolone z efektu koloryzacji
Stary 2009-02-11, 16:30   #112
misiasia007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 139

Ja r闚nie posiadam czarne w這ski, do tego kr璚one.
Ale uwa瘸m, 瞠 wszystko zale篡 od typu urody, bo nie ka盥emu pasuje.
misiasia007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-11, 17:39   #113
Sanya
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 339

Ja a do przedwczoraj by豉m posiadaczk czarnych w這s闚 naturalnie mam ciemnobr您owe, ale zachcia這 mi si kiedy czerni i ju tak zosta這. Mam do嗆 jasn karnacj, ale ciemne oczy (wida na avatarze) Wszyscy m闚ili, 瞠 mi ten kolor pasuje. Jednak postanowi豉m co zmieni i zdekoloryzowa豉m sobie w這sy do miodowego br您u. Z efektu jestem zadowolona, poniewa moje w這ski delikatnie si przesuszy造, a z natury s bardzo szybko przet逝szczaj帷e si.

Wracaj帷 do tematu.. Og鏊nie przed zdecydowaniem si na czer radz dobrze si zastanowi. Osobi軼ie uwa瘸m, 瞠 jest to bardzo 豉dny i szlachetny kolor, ale:
1. nie ka盥emu pasuje
2. baaaardzo ci篹ko si go pozby
3. posiadaczk bardzo suchych w這s闚 zdecydowanie ODRADZAM, poniewa w razie ewentualnej dekoloryzacji w這sy mog si mocno zniszczy.
4. na cienkich, rzadkich lub zniszczonych w這sach wed逝g mnie wygl康a nieciekawie.

Powstrzyma豉m si przed zag這sowaniem w ankiecie, poniewa ci篹ko mi jednoznacznie stwierdzi, co my郵 o tym kolorze.

19.05.2011

Edytowane przez Sanya
Czas edycji: 2009-02-11 o 17:48
Sanya jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-11, 23:22   #114
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

mi si podobaj
Celestia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-12, 11:29   #115
ludwila
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lola20 Poka wiadomo嗆
Ja w豉郾ie tak "skoczy豉m" w czer Wyj軼iowy kolor w這s闚 podobny do Twojego Wiadomo, to zawsze ryzyko, bo tego koloru nie tak 豉two si pozby, wi璚 jesli nie jest si zdecydowan na tak zmian, to lepiej nie pr鏏owa. Ewentualnie u篡 na pocz徠ek szamponetki koloryzuj帷ej, kt鏎a stosunkowo szybko si spierze w przypadku kiedy b璠ziemy niezadowolone z efektu koloryzacji
Dobry pomys z szamponetk. Mo瞠 si skusze

Stary 2009-02-12, 15:54   #116
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ludwila Poka wiadomo嗆
Dobry pomys z szamponetk. Mo瞠 si skusze
Szamponetka jest najbezpieczniejsza Bo np szampony koloryzuj帷e do ok 25 my czasem wcale nie chc tak 豉two si zmywa Przetestowa豉m kilka szamponetek w odcieniach czerni - niez豉 by豉 Multi Color effect Joanny (granatowa czer), chocia szczerze m闚i帷 s豉bo kry豉 w這sy i pod s這鎍e wyraznie by這 wida br您 - na czarne w這sy wygl康a造 tylko w pomieszczeniu. Plusem jest wydajno嗆 - na pokrycie moich d逝gich za pas w這s闚 starczy豉 jedna saszetka - szamponetka rewelacyjnie si pieni. Musz przyzna, 瞠 Palette color instant te jest dobra, mimo, 瞠 o produktach palette mam jak najgorsze zdanie Ale po tej szamponetce w這sy by造 豉dne, mi瘯kie, b造szcz帷e i lekkie, choc sama czer nie by豉 jaka bardzo intensywna Natomiast zdecydowanie odradzam szamponetk Palette color XXL Xcite - jest beznadziejna - w這sy po niej s szorstkie, matowe i przyklapni皻e Nie wiem jak jest z "granatow czerni" marion - pono po鈍iata wychodzi bardziej fioletowa ni granatowa Plusem jest, 瞠 wszystkie przetestowane przeze mnie si zmywaj i nie zostaje nam po nich niechciana "pami徠ka" na w這sach

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-02-12 o 16:00
Lola20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-13, 19:15   #117
ludwila
Zakorzenienie

Widz 瞠 ju kilka eksperyment闚 by這
Ale mi這 poczyta komentarze od dosy do鈍iadczonej osoby
Zobaczymy. Narazie sie wacham jeszcze.;p
Jezeli sie teraz nie przelamie to dopiero na wakacje..(jak na razie szko豉 a jakby nie wyszlo...to...ojjj;D).heh e.
W kazdym razie dzi瘯uje za rad. ;*

Stary 2009-02-13, 19:52   #118
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

Uwielbiam czarne w這sy S pi瘯ne! Sama z natury mam ciemne br您owe w這sy, ciemne oczy, brwi, rz瘰y wi璚 jestem typow zim Farbowa豉m 4 lata w這ski na czarno i czu豉m si w nich 鈍ietnie. Teraz chcia豉m si troch odmieni i zrobi豉m sobie karmelkowe pasemka.
Do czarnego pr璠zej czy p騧niej wr鏂

Gdy 4 lata temu zacz窸am si farbowa na czarno czu豉m si wyj徠kowo a teraz jest sza na czarny co mnie wkurza Tak naprawd ma這 kt鏎ej dziewczynie pasuje czarny, zw豉szcza dziewczynom o jasnej oprawie oczu( wygl康a to okropnie!)

Edytowane przez malinka18222
Czas edycji: 2009-02-13 o 19:59
malinka18222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-17, 06:59   #119
CzekOladaaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Prosze o pomoc potrzebuje 豉dnego odcieniu czerni nie wpadaj帷ego w granat ... Moze mi ktos z was cos poleci ?
CzekOladaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-17, 14:35   #120
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Cytat:
Napisane przez CzekOladaaa Poka wiadomo嗆
Prosze o pomoc potrzebuje 豉dnego odcieniu czerni nie wpadaj帷ego w granat ... Moze mi ktos z was cos poleci ?
Poczytaj ten w徠ek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65035

Czer nie wpadaj帷a w granat to tzw hebanowa.
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:11.