Co my郵icie o czarnych w這sach? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Poka wyniki sondy: Czarne frabowane w這sy
TAK jak najbardziej 195 68,42%
NIE odpada,kicz! 90 31,58%
G這suj帷y: 285. Nie mo瞠sz g這sowa w tej sondzie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-02-26, 14:33   #121
LadyPretensja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413
Dot.: Co my郵icie o czarnych w這sach?

Cytat:
Napisane przez malinka18222 Poka wiadomo嗆
Uwielbiam czarne w這sy S pi瘯ne! Sama z natury mam ciemne br您owe w這sy, ciemne oczy, brwi, rz瘰y wi璚 jestem typow zim Farbowa豉m 4 lata w這ski na czarno i czu豉m si w nich 鈍ietnie. Teraz chcia豉m si troch odmieni i zrobi豉m sobie karmelkowe pasemka.
Do czarnego pr璠zej czy p騧niej wr鏂

Gdy 4 lata temu zacz窸am si farbowa na czarno czu豉m si wyj徠kowo a teraz jest sza na czarny co mnie wkurza Tak naprawd ma這 kt鏎ej dziewczynie pasuje czarny, zw豉szcza dziewczynom o jasnej oprawie oczu( wygl康a to okropnie!)
Dok豉dnie,teraz jest taki sza na czer.Co 10 lala pomyka z czarnymi w這sami...Ale Tobie naprawde pasuje czarny
LadyPretensja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-02-26, 16:21   #122
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie,teraz jest taki sza na czer.Co 10 lala pomyka z czarnymi w這sami...Ale Tobie naprawde pasuje czarny
dzi瘯i
Stary 2009-04-07, 21:49   #123
mycha18
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

Cze嗆 dziewczynki
Ja jutro ide sobie kupi farbe czarna do w這sk闚 z tym,ze najpierw kupi p馧trwa陰(na 24 mycia) i polecam w豉snie dziewczynom,ktore sie wahaja co do koloru,zeby nie farbowa造 odrazu na czarno(trwale)tylko w豉snie kupi造 taka farbke,ktora wiadomo,ze zmyje sie po paru myciach..Ja mam w這sy naturalne-ciemny br您,ciemna karnacje i piwne oczy i mysle ze mi powinien ten kolorek pasowac...pozdrawiam!!
mycha18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-07, 23:04   #124
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie,teraz jest taki sza na czer.Co 10 lala pomyka z czarnymi w這sami
a ja nie zauwa篡豉m tego mo瞠 rok lub dwa lata temu

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2009-06-04 o 01:11
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-29, 13:23   #125
DarkLilly
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 319

Witam,witam od 3 lat farbuj w這sy na czarno,tak zwyk陰,bez 瘸dnych granatowych refleksow czy cos. Na samym pocz徠ku spr鏏owa豉m granatowa czern i...ba豉m si spojrze w lustro Teraz znalaz豉m sw鎩 odcie,uzywam Aksamitnej Nocy Safiry i jestem bardzo zadowolona M鎩 naturalny kolor to ch這dny br您. Cer mam bardzo jasn, zimno-niebieskie oczy i szaroczarne brwi,czyli typowa zima to ja W czerni na w這sach czuj si najlepiej i tak r闚nie w niej wygl康am. Jakie 3 dni temu chcia豉m zrezygnowa z farbowania na czer. Przedtem popyta豉m pare osob czy to dobry pomysl. Ch這pak,matka,ojciec i pare kolezanek zapytalo,czy jestem normalna,ze najlepiej mi w czerni,ktora wyglada jak moj naturalny kolor. Czyli decyzja zapad豉,zostaj przy czerni

KOCHA I BY KOCHANYM!

DarkLilly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-18, 16:19   #126
Kasiula85
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 918
GG do Kasiula85

ja przez 4lata farbowa豉m sie na czarno...potem ze 2 lata na ciemny br您
a teraz mam ch耩 znowu do niego wr鏂i
ale sie boje
i chyba znowu b璠zie ciemny br您
raz w 篡ciu tylko mia豉m eksperyment z blondem i by這 fatalnie
jednak w ciemnym kolorze mi najlepiej

Kasiula85 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-27, 15:03   #127
Loretta8
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 919

Mi si podobaj czarne w這sy ale jak s naturalne. Kompletnie nie podoba mi si czer z po造skiem granatu, dla mnie to jest tak sztuczne, 瞠 a odpychaj帷e. Ale zgadzam si, 瞠 niekt鏎ym dziewczyn czer pasuje do ich typu urody, ale tylko ta g喚boka, hebanowa.

Loretta8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-27, 17:12   #128
Mrrruczanka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

Ja jestem typow Zim - oliwkowa cera, czarne oczy, ciemne oprawy oczu i brwi A w這sy naturalnie mam ciemnobr您owe. I szczerze powiem, 瞠 odk康 pofarbowa豉m w這sy na czarno, czuj si super sexy S kr鏒kie (do brody), proste i l郾i Polecam tak fryzur z tym kolorem
Mrrruczanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-27, 17:30   #129
Natalia1990
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

My郵 瞠 je郵i dziewczyna ma niezadbane w這sy, to nawet je郵i czer jej pasuje to i tak to nie wygl康a dobrze...

Ja mam czarne w這sy i wiele os鏏 m闚i 瞠 mimo powszechnej opinii 瞠 niby "czarne w這sy postarzaj"mi one pasuj i wygl康am dok豉dnie na sw鎩 wiek... Ale rzeczywi軼ie, w niekt鏎ych przypadkach dziewczyny wygl康aj starzej w czarnych, czesem te naprawde kiczowato, ale to zazwyczaj u dziewczyn kt鏎e og鏊nie maj "kiczowaty"styl....
Natalia1990 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-05-28, 19:17   #130
agnieszka09
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 389
Wpisy w blogu: 2

Witam Was
ja mam naturalny kolor wlosow sredni blad...a farbuje sie od x lat na czarno. kazdy sie dziwi,ze jestem bladynka.mam ciemna oprawe oczu i ciemniejsza karnacje.lubie ten kolor choc czasami korci mnie zeby zrobic na blad.
agnieszka09 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-15, 14:34   #131
xdnatus
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

ja mam farbowane czarne dosc dlugie wlosy xD .. i tez na nie narzekam;/ zaluje ze zafarbowalam .. mimo,ze kazdy mowi,ze mi one pasuja :P
xdnatus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-16, 09:12   #132
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

zale篡, jaki styl si ma, to wtedy czarne pasuja nawet farbowane ja lubi po陰czenie jak u japonek - jasna cera+czarne w這sy./ nie znos瞠 natomiast, jak kto ma naturalne czarne i je rozja郾ia - ca造 urok znika
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-16, 11:37   #133
surka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 295

Kiedy farbowa豉m na czarno w這sy, potem ciemne br您y, a teraz jestem naturaln brunetk. Podobaj mi si ciemne w這sy, pewnie dalej farbowa豉bym na czarno lub na bardzo ciemno, ale szkoda mi w這s闚 i od paru lat nie farbuje. Nie kojarz, 瞠by kolor mi si zmywa. Farbowa豉m 1 w miesi帷u, nie pami皻am jakimi farbami.
surka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-16, 19:05   #134
yasmine87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 104
GG do yasmine87

Mia豉m kup lat czarne, d逝gie w這sy teraz orudzia豉m ostatnio faktycznie ci篹ko si wyci庵a czarn farb z w這s闚, ale jako da這 rad. Fryzjerka my郵a豉, 瞠 b璠zie gorzej. Faktycznie nie do ka盥ej dziewczyny pasuj. Na szcz窷cie do mnie pasowa造, sama mam bardzo ciemne, farb chcia豉m pog喚bi kolor i nada mu blasku, ale generalnie wygl康a naturalnie, intryguj帷o. Mam jasn karnacj, wi璚 troch to wszystko by這 a la Dita von Teese i bardzo klasycznie. Nie zauwa篡豉m wp造wu s這鎍a, a p這wienie koloru jako mi nie przeszkadza這 teraz mi przeszkadza bardziej jak mi rude p這wiej :P Na pewno jeszcze wr鵵 do czerni, bo chyba by這 mi w niej najlepiej, ale nie za pr璠ko - po co te w這sy odbarwia豉m wi璚 poczekam z rok, p馧tora.
Stary 2009-12-17, 01:46   #135
mraau
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 476
GG do mraau

Hej!
Ja - od kilku lat systematycznie upiekszam swoje w這ski czarnym kolorkiem i niezamieni豉bym go na 瘸den inny ... w nim czuje sie najlepiej // a by豉m juz ruda, nasno br您owa - no i naturalnie - ciemny brazik ...
mraau jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-17, 02:37   #136
HotterThanFire
BAN sta造

Wiadomo軼i: 12 065

ja mam naturalne ciemny braz (duzo ludzi mowi ze mam po prostu czarne;p) co jakis czas nachodzi mnie 'faza' na ich przyciemnianie i wtedy farbuje na czarno ale nie za czesto bo sa slabe i latwo sie niszcza niestety;p
mnie czarny kolorek podoba sie bardzo
HotterThanFire jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-21, 16:22   #137
Ryza
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 251

Ja kruczoczarnym w這som ze swojej strony m闚i kategoryczne NIE! lubi zmiany, a schodzenie z czarnego jest katorg, materialn zw豉szcza... ;]
Ryza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-21, 18:47   #138
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Jestem na tak, je郵i ma je na g這wie dziewczyna o typie urody zima.
Stary 2009-12-24, 00:33   #139
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

ja uwielbiam czarne wlosy urodzilam si z takimi i mimo wielu experyment闚 z kolorami, stwierdzam, ze teraz nie zamieni豉bym ich na 瘸den inny kolor.
Celestia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-24, 09:57   #140
malvin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

Mi si czarne w這sy podobaj bardzo ale naturalne. Farbowane rzadko [jedynie na d逝gich g豉dkich w這sach na dziewczynie kt鏎ej ten kolor pasuje, no mo瞠 inne fryzury te ale nie rzuci造 mi sie w oczy nigdy]. Cz瘰to taki kolor wygl康a sztucznie i wtedy mi si bardzo nie podoba.
malvin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-08, 20:25   #141
Catherine07
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

Witam.Ja mam to szczescie lub nieszczescie ze mam naturalne czarne wlosy jednak nie wiem cy mi one pasuja,,moze mi jakos pomozecie???
Catherine07 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-10, 01:03   #142
malvin
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

Cytat:
Napisane przez Catherine07 Poka wiadomo嗆
Witam.Ja mam to szczescie lub nieszczescie ze mam naturalne czarne wlosy jednak nie wiem cy mi one pasuja,,moze mi jakos pomozecie???
Naturalne nie mog nie pasowa.
malvin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-10, 13:30   #143
Luth
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 169

M鎩 T ma jakiego bzika na punkcie czarnych w這s闚 u kobiety.
Na samym pocz徠ku mia豉m popielaty mysi blond - jak to moja kole瘸nka z licka m闚i豉 ;D
Potem 'farbn窸am' si za namow T-ta na nieco ciemniejszy, bo kasztanowy. Teraz natomiast jest to g喚boki br您 i raczej przy nim zostan (bardzo si sobie w nim podobam, chocia, gdy sz豉m do fryzjera, to mia豉m mieszane uczucia... najlepsze by這 to zaskoczenie, gdy si ujrza豉m w lustrze hehehe )
Co do czerni - nigdy sobie nie zrobi, a T niech sobie gada. Stwierdzi豉m, 瞠 zrobi sobie czarne dopiero wtedy, gdy on przefabuje si na blond (郾iada karnacja, br您 oczy i ciemne w這sy - wi璚 w徠pi, 瞠 si do tego posunie ;P)
Luth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-25, 13:27   #144
Margariitka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Mia豉m kiedy czarne w這sy i wtedy mi si podoba造. Do czasu...
Teraz dla mnie czer na g這wie dobrze wygl康a jedynie jak kto naturalnie ma w這sy koloru bardzo ciemny br您 lub naturalnie czarne.
Ja uwa瘸m, 瞠 powinno si trzyma g鏎a dwa tony ciemniej lub ja郾iej od naszego naturalnego koloru. Wtedy to wygl康a naturalnie i nie ma niekorzystnego kontrastu. Wi璚 ja czerni farbowanej m闚i nie- zw豉szcza dla Polek.
Margariitka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-28, 15:01   #145
czarnula4321
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 046

ja od zawsze mam czarne w這ski, kiedy farbowa豉m na inne kolorki ale to nie dla mnie niby jest to ciemny br您 ale wszyscy mi m闚i 瞠 s kruczoczarne i nie wie膨 瞠 s to moje naturalne w這ski
Stary 2013-04-14, 19:11   #146
xoxozuz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 28

Ja zawsze chcia豉m mie czarne w這sy od dziecka ♥ . Mama zawsze chcia豉 mie c鏎ke z czarnymi w這sami i teraz ma tylko 瞠 ona jest farbowana a w natury jest szatynk!
xoxozuz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-15, 10:34   #147
nosferatku
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 926

Och tak uwielbiam.
Mia豉m przez szereg lat, potem mi si znudzi造, a teraz chyba znowu do nich wr鏂.
Jedno zastrze瞠nie-sztuczna, granatowa czer+opalenizna=dramat.
Niestety, ale wi瘯szo嗆 pa, kt鏎e farbuj si na intensywne, zimne czernie-powinna natychmiast zaopatrzy si w sunblocker.
疾 o paniach farbowanych na czer, sp璠zaj帷ych 篡cie w solarium nie wspomn...
nosferatku jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 11:17   #148
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Ja lubi sztuczn czer tylko w wersji gotyckiej
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 21:31   #149
guacamole
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 006

Mi sie podobaja praktycznie wszystkie kolory wlosow i wiele zalezy od ich nosicielki.
Gdy mialam lat 20 - nosilam naturalki. 25 - wszelkie ciemne brazy/czernie - wygladalam bardzo fajnie z moja niemal biala cera i fuksjowa szminka i wytuszowanymi rzesami, obecnie mam jasny blond i jest nieco nijako, ale bedzie lepiej, jak mi odrosna pare cm.

Ciemne wlosy bardzo wyostrzaja rysy. Jako trzydziestka nie polecam ciemnych odcieni paniom o szczuplych twarzach, 'zmeczonym' kolorycie cery czy z podkrazonymi oczami, naktore zaden korektor nie ma sily. Mnie cera nieco z bialo-rozowej przeszla w oliwkowa (ostre 'narciarskie' promienie sloneczne w Szwecji - wiem, paradoks przy niskich temperaturach) i czern wygladala juz fatalnie.

Zolte blondy sa piekne ....ale na kobietach o rozowawej, cieplej cerze.

My Polki najlepiej jak sie trzymamy chlodnych odcienie z poziomu 5-8. Tak dla zasady. Wszelkie odstepstwa musza byc 'rozpatrzone' indywidualnie i trzeba uzwzglednic styl ubierania, tryb zycia, kondycje, zasoby....

Nie ma nic gorszego, niz polaczenie cekinow, sztucznej czerni/bieli wlosow, bialych kozaczkow ze szpicem, stringow wystajacych znad rurek, gruba wartswa taniego podkladu i kapiaca maskara. Jednak, nie mowmy o takich egzemplarzach wybrykow natury - one z pewnoscia nie zagladaja na Wizaz....
guacamole jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.