Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 102 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-03-21, 22:57   #3031
natrix
Rozeznanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
I podpisuję się znów pod postem Natrix.
Jak miło, że taka zgoda w tym wątku panuje

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-03-21, 23:24   #3032
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

dzięki za miłe słowa, oczywiście ognistość koloru włosów - to z butelki.... ale reszta moja

dziewczyny, idzie wiosna a ja się martwię już o lato, bo ja trochę (nie bijcie...) lubię się opalać, wiadomo, że nie na skwarka, ale lubię stare kości wygrzewać na słońcu - w sumie zafiltrowana to bym mogła się wygrzewać i zostać blada - ale lubię też złapać złoty kolor skóry zwłaszcza na nogach, bo mam żyły widoczne i pajączki, i lekko opalone to lepiej wyglądają... więc nawet jeśli nie była to naturalna opalenizna to zazwyczaj się trochę balsamami brązowałam (wiem też, że słońce nie robi dobrze moim naczynkom...)
no i tak się zastanawiam - co by tu robić z nogami, jeśli zechcę blada zostać całe lato? czym je wysmarować, żeby były blade ale miały wyrównany koloryt i żeby te sine pajęczyny ukryć? rajstopy w sprayu? ale czy są takie jasne i czy to jest kryjące?

ruda3d jest offline  
Stary 2010-03-21, 23:35   #3033
och
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dzięki za miłe słowa, oczywiście ognistość koloru włosów - to z butelki.... ale reszta moja

dziewczyny, idzie wiosna a ja się martwię już o lato, bo ja trochę (nie bijcie...) lubię się opalać, wiadomo, że nie na skwarka, ale lubię stare kości wygrzewać na słońcu - w sumie zafiltrowana to bym mogła się wygrzewać i zostać blada - ale lubię też złapać złoty kolor skóry zwłaszcza na nogach, bo mam żyły widoczne i pajączki, i lekko opalone to lepiej wyglądają... więc nawet jeśli nie była to naturalna opalenizna to zazwyczaj się trochę balsamami brązowałam (wiem też, że słońce nie robi dobrze moim naczynkom...)
no i tak się zastanawiam - co by tu robić z nogami, jeśli zechcę blada zostać całe lato? czym je wysmarować, żeby były blade ale miały wyrównany koloryt i żeby te sine pajęczyny ukryć? rajstopy w sprayu? ale czy są takie jasne i czy to jest kryjące?
Podzielam dylemat Ja nie lubię się co prawda opalać, ale latem nie lubię być trupem i troszkę "zezłacam" skórę. Głównym powodem są właśnie popękane naczynka na udach i te okropne niebieskie żyły w zgięciach nóg...Też się zastanawiałam czym to ukryć. Rajstopy w sprayu średnio mi się widzą bo to jednak kłopotliwe....
Ostatnio oglądając pewien amerykański serial dziejący się w Californi zastanawiałam się co te aktorki robią, że mają takie idealnie jednolite nogi...Muszą je czymś tam pryskać na planie bo to aż niewiarygodne Póki co zamierzam kupić sobie balsam z Flos Leku na naczynka, jeżeli go gdzieś dostanę i do wakacji się smarować, może co nieco wybieli z tych pajączków i żył: http://www.drolivia.pl/product/id/12...nkowymi-200-ml
och jest offline  
Stary 2010-03-21, 23:46   #3034
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

o, to ja też muszę kupić ten balsam
ale moich nie rozjaśni niestety - moje pajączki już są takie konkretne, poza tym całych nóg nie będę prezentować - latka lecą i nóżki już nie te... ale chociaż od kolan w dół, żeby dało się coś zrobić, jakoś "zabejcować"

ruda3d jest offline  
Stary 2010-03-22, 00:31   #3035
* Raboussamai *
Zadomowienie

Jejku nie było mnie kilka godzin, a tutaj tyle postów do przerobienia Nie próżnujecie dziewczęta

Okej, w takim razie jestem zimą, a z brwiami nic nie robię, chociaż czasami mnie denerwują... ok,ok nie narzekam, ale dzięki za uświadomienie
W ogóle co za miłe miejsce ten nasz wątek W kilka godzin nasłuchamy się komplementów więcej niż przez całe nasze dotychczasowe życie Dobre!

natrix ja już chyba jednak wolę być tą zimą, bo lata nienawidzę Hehe zobacz, nigdy nie pomyślałabym, że ktoś będzie miał identyczny problem jak ja... Do tamtej chwili czułam się wyobcowana... dzięki, że mi towarzyszysz w tej "niedoli"

Krolowa_Margot zgadłaś idealnie masz oko! A Ty mi wyglądasz na jakieś... hmm, żeby nie przesadzić to tak na 19-20 Zabij jak dałam za dużo

mila17 hmm a ja zawsze patrzyłam na kolor oczu a to białko jest ważne, no popatrz Nie nadążam za tym, poza tym i tak każda z nas nawet nie znając swojego typu kolorystycznego, wie w jakich kolorach jest jej dobrze itp... zbędne zabiegi

A co do tych refleksów to ja je mam nawet w sztucznym świetle ermm...

Klariss nie chciałabyś

Kira87 jeśli to Ty jesteś w swoim avku teraz to również nie daję Ci więcej niż 18 lat

antoninne0216 ale fajne masz te włoski Zawsze u kogoś podobają mi się krótkie piórka, ale ja chyba nigdy się nie odważę swoich tak ściąć A co do tych "foremek na brwi" to wiem co to jest... kupiłam nawet kiedyś, ale nie ufam temu kawałkowi plastiku Ja to w ogóle jestem jakaś strachliwa

Widzę, że sobie gadacie o maskowaniu "brzydkości" na nogach... no cóż, ja w to lato chcę wytestować Airbrush Legs z Sally Hansen... Kolor jest naprawdę ładny i krycie też, zależy jak się będzie sprawował w normalnym życiu U mnie np. kryje wszystko co chcę zakryć, ale zdaję sobie sprawę, że niektóre z Was nie byłyby zadowolone... No cóż póki co rynek "upiększaczy" do nóg nie jest zbyt urozmaicony
Przypomniał mi się teraz upiększacz do nóg z Avonu, ale nie jestem na bieżąco z ofertą już dobre kilka lat, więc nie mam pojęcia czy jeszcze go mają

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-03-22 o 00:33 Powód: lit.
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-03-22, 00:49   #3036
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Kira87 jeśli to Ty jesteś w swoim avku teraz to również nie daję Ci więcej niż 18 lat
Si, to ja
Wcześniej miałam zdjęcie w ostrym makijażu oka i wyglądałam na jakieś 3-4 lata więcej. A to "słynne" zdjęcie z "pućkami". Na nim wyglądam ponoć na 16!
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline  
Stary 2010-03-22, 00:53   #3037
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Si, to ja
Wcześniej miałam zdjęcie w ostrym makijażu oka i wyglądałam na jakieś 3-4 lata więcej. A to "słynne" zdjęcie z "pućkami". Na nim wyglądam ponoć na 16!
Dzieeeeciaaaaak!!!
A tak na poważnie, to ja również tutaj nie dałabym Ci więcej niż te 16... Słodko wyglądasz To straszne jak kobiety potrafią manipulować swoim wyglądem, cwaniary...

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-03-22 o 11:28
Stary 2010-03-22, 07:42   #3038
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Ja na pewno nóg nie pokażę w lato Mają ładną bladość, ale też pełno blizn i do tego zespół brudnych kolan i łokci (ale tak btw śmiesznie się to nazywa)

Cytat:
Si, to ja
Wyglądasz młodziutko, ale ślicznie, jak ja bym chciała mieć taką azjatycką urodę Zazdroszczę Ci Ale w pozytywnym sensie oczywiście

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-03-22, 12:33   #3039
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Jejku nie było mnie kilka godzin, a tutaj tyle postów do przerobienia Nie próżnujecie dziewczęta

antoninne0216 ale fajne masz te włoski Zawsze u kogoś podobają mi się krótkie piórka, ale ja chyba nigdy się nie odważę swoich tak ściąć A co do tych "foremek na brwi" to wiem co to jest... kupiłam nawet kiedyś, ale nie ufam temu kawałkowi plastiku Ja to w ogóle jestem jakaś strachliwa
taką swojską atmosferę mamy tu tyle się dzieje...
a dziękuję za komplement ja na początku byłam taka strachliwa do zmiany fryzury i jak mnie obcięła to miałam łzy w oczach wróciłam do domu, pokombinowałam trochę i teraz wszyscy mnie komplementują i jestem zadowolona

Kira87, ależ piękną masz urodę na tym zdj max. koniec gimnazjum
a nie masz ty czasem jakiejś rodziny w japonii?
i zazdroszczę ci, bo japonki się później starzeją...

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

a tymi typami kolorystycznymi się nie przejmujcie, bo niby jestem wiosna- jesień
w niektórych kolorach tych typów mi strasznie, praktycznie rzecz biorąc w 90% tych kolorów a jak na ironię najlepiej mi w czarnym- czyli zimowym kolorze
najważniejsze, jak to ktoś kilka stron temu napisał, wiedzieć w jakim kolorze ci do twarzy, co omijać szerokim łukiem
antoninne0216 jest offline  
Stary 2010-03-22, 13:21   #3040
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez antoninne0216 Pokaż wiadomość
Kira87, ależ piękną masz urodę na tym zdj max. koniec gimnazjum
a nie masz ty czasem jakiejś rodziny w japonii?
i zazdroszczę ci, bo japonki się później starzeją...
Nie, niestety nie. Ja jestem "ruska diewuszka"

--

Właśnie przeglądam wszystkie wątki w których mogłam wstawić zdjęcie i dorabiam podpisy - tak się tych kradzieży wystraszyłam. Zaczynają mnie od tego oczy piec...
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
Kira87 jest offline  
Stary 2010-03-22, 16:21   #3041
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Nie, niestety nie. Ja jestem "ruska diewuszka"

Właśnie przeglądam wszystkie wątki w których mogłam wstawić zdjęcie i dorabiam podpisy - tak się tych kradzieży wystraszyłam. Zaczynają mnie od tego oczy piec...
uuu... nic ciekawego takie żmudne roboty przy zdjęciach lub czymś podobnym.
Kira87, nie mogę się napatrzeć na twoją twarz, zazdroszczę ci strasznie!
i nie rozumiem, czemu tak zrzędzisz jakbym miała taką twarz, unosiłabym się z pychy nad ziemią
haha, teraz mi się przypomniało... ktoś napisał, że blada twarz odmładza, a mi dodają lat- aż 3, w porywach 4:/
antoninne0216 jest offline  
Stary 2010-03-22, 16:30   #3042
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
Krolowa_Margot zgadłaś idealnie masz oko! A Ty mi wyglądasz na jakieś... hmm, żeby nie przesadzić to tak na 19-20 Zabij jak dałam za dużo
Ty tez masz oko, bo mam wlasnie 19-20, czyli 19 i 5 mies.

Kira87 ale jak żadnych azjatyckich korzeni? Ja bylam przekonana, że jesteś co najmniej w polowie Japonką
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-03-22, 18:35   #3043
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Jak się ujawniamy, to się ujawniamy
Śliczne jesteście dziewczyny Aż miło popatrzeć na takie jasne buźki

Odkryłam dzisiaj bardzo fajne minerałki Lauress, doszło zamówienie w końcu Potem rozwinę myśl, jak przetestuję wszystkie, ale odcienie są naprawdę jasne i elegancko kryją
Stary 2010-03-22, 18:46   #3044
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Si, to ja
piękna, azjatycka uroda tylko przebrać cię w kimono
Stary 2010-03-22, 19:26   #3045
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Kira87 ale jak żadnych azjatyckich korzeni? Ja bylam przekonana, że jesteś co najmniej w polowie Japonką
Śmiem twierdzić, że grubo ponad połowa Polaków nie mogłaby się zarzec, że nie mają innych korzeni jak tylko słowiańskie. Jesteśmy strasznie pomieszani.
I ja również zarzec się nie mogę, że nie mam azjatyckich korzeni, ale moi dziadkowie i pradziadkowie zamieszkiwali kresy, Ukrainę i Rosję. A co się działo z dalszymi pokoleniami, to już niestety nie wiemy.
Zresztą wiadomo, co innego zamieszkiwanie jakiegoś państwa, a co innego "naturalny rodowód".

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
piękna, azjatycka uroda tylko przebrać cię w kimono
Oj chciałabym.
Strasznie Ci zazdroszczę kierunku studiów (japonistyka o ile mnie pamięć nie myli, tak?).
Kira87 jest offline  
Stary 2010-03-22, 19:46   #3046
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Śmiem twierdzić, że grubo ponad połowa Polaków nie mogłaby się zarzec, że nie mają innych korzeni jak tylko słowiańskie. Jesteśmy strasznie pomieszani.
I ja również zarzec się nie mogę, że nie mam azjatyckich korzeni, ale moi dziadkowie i pradziadkowie zamieszkiwali kresy, Ukrainę i Rosję. A co się działo z dalszymi pokoleniami, to już niestety nie wiemy.
Zresztą wiadomo, co innego zamieszkiwanie jakiegoś państwa, a co innego "naturalny rodowód".

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Oj chciałabym.
Strasznie Ci zazdroszczę kierunku studiów (japonistyka o ile mnie pamięć nie myli, tak?).
OOooooOj a jak zazdroszczę? mam świra na punkcie Japonii.. wiec obu Wam zazdroszczę !
Kira,też mam pochodzenia rosyjskie. Moja babcia jest Rosjanką. Czasami mi ktoś mówi, że wyglądam japońsko,ale gdzie mi do Ciebiee

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Basiulek- jesteś śliiiiiiiczna ! i ile Ty masz włooosów! No, daj mi troche ;>
Klariss jest offline  
Stary 2010-03-22, 20:11   #3047
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Klariss- wymienimy się oczy za włosy?
Ja z nimi rady nie daję, nawet teraz jak są trwale wyprostowane Niecały rok temu robiłam i znowu szaleją :<
Stary 2010-03-22, 22:03   #3048
natrix
Rozeznanie

Basiulek, ja też chcę Twoje włosy! I forma i kolor po prostu rewelacyjne! Wyglądasz świetnie!

Kira, jesteś słodka i wyglądasz baaardzo młodziutko!

Rabu, to dla mnie zaszczyt towarzyszyć Ci w niedoli

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-03-22 o 22:05
natrix jest offline  
Stary 2010-03-23, 19:20   #3049
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Hah, dzięki Oddałabym chetnie, naprawdę ; )
Stary 2010-03-23, 22:40   #3050
OE6
Zadomowienie

Hej,

wreszcie znalazałam mega blady podkład! Idealnie pasuje do mojej skóry

wrzucam zdjęcie .

Jest to podkład ze strony coastalscents.com

Mów mi Ola

Bloguje po angielsku i po polsku

http://www.maxmodels.pl/evilonly1.html
OE6 jest offline  
Stary 2010-03-24, 15:30   #3051
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

przeszukując mojego kompa znalazłam kiedyś zapisane zdjątko - zdaje się że Lindsay Lohan (?), z alabastrowym odcieniem skóry... pewnie trochę to wynik lampy błyskowej, pewnie trochę ps, ale efekt ładny , a jeszcze w połączeniu z pistacjowym kolorem kiecki - ciekawy

ruda3d jest offline  
Stary 2010-03-24, 15:39   #3052
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez OE6 Pokaż wiadomość
Hej,

wreszcie znalazałam mega blady podkład! Idealnie pasuje do mojej skóry

wrzucam zdjęcie .

Jest to podkład ze strony coastalscents.com
Spadlas mi z nieba, bo zbliza sie moj slub i poszukuje podkladu. Na codzien uzywam fair olive EDM, ktory jest piekny i bladziutki, ale boje sie, ze mi splynie w trakcie wesela. A czy moglabys porownac ten podklad do tego lancome, ktory nalozylas do pin-upowego makijazu (swoja droga-swietna robota). I jesli mozesz napisz mi ile ida do Pl probki z CS. Z gory dziekuje
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-03-24, 16:51   #3053
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Nie wytrzymam i muszę się pochwalić nową pomadką. Strasznie mi się spodobał kolor.
Manhattan X-treme Last&Intese-red 43G

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2010-03-24 o 16:53
Valie jest offline  
Stary 2010-03-24, 16:52   #3054
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Nie wytrzymam i muszę się pochwalić nową pomadką. Strasznie mi się spodobał kolor.
Piękny kolor Co to za pomadka? Ciekawa, czy mi by pasowała.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-03-24, 16:54   #3055
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Wow, super efekt! Intensywny kolor, który nie jest natrętny i nie odcina się na twarzy... Dobry wybór wg mnie!
Stary 2010-03-24, 18:09   #3056
Nolley
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

dziewczyny, możecie polecić jakiś krem rozświetlający? Bo moja skóra wygląda na taką zmęczoną i anemiczną

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2010-03-24, 18:51   #3057
black-bubu
Zakorzenienie

avon ma jakieś rozswietlające w ofercie, z tego co pamiętam , coś z tej serii http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...y-na-dzien.htm

black-bubu jest offline  
Stary 2010-03-24, 18:54   #3058
Kira87
Wtajemniczenie

Valie świetnie Ci zarówno w tej szmince jak i w ogóle w jasnej cerze.

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
dziewczyny, możecie polecić jakiś krem rozświetlający? Bo moja skóra wygląda na taką zmęczoną i anemiczną
Happyderm Loreala jest niezły.
Kira87 jest offline  
Stary 2010-03-24, 20:37   #3059
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez Nolley Pokaż wiadomość
ten jest rozświetlający, co prawda na noc, ale dobrze się wchłania i ja nie wiem, czy zastosowanie go na dzień byłoby wielkim przestępstwem
jest tani, i ma nawet niezłe opinie - z tym, że mnie akurat zapchał , ale to już sprawa indywidualna
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29007-opis-Rossmann-Rival-de-Loop-Beauty-Energy-Seidenschimmer-Creme-Rozswietlajacy-krem-do-twarzy.htm

ruda3d jest offline  
Stary 2010-03-24, 20:54   #3060
Nolley
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ten jest rozświetlający, co prawda na noc, ale dobrze się wchłania i ja nie wiem, czy zastosowanie go na dzień byłoby wielkim przestępstwem
jest tani, i ma nawet niezłe opinie - z tym, że mnie akurat zapchał , ale to już sprawa indywidualna
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt-29007-opis-Rossmann-Rival-de-Loop-Beauty-Energy-Seidenschimmer-Creme-Rozswietlajacy-krem-do-twarzy.htm
Zaciekawił mnie Hm, moim zdaniem logiczne jest, że jak krem rozświetlający, to na dzień, ale ja się tam na rossmanach nie znam

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości