Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-09, 16:45   #3421
antoninne0216
Zadomowienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
elianka, nie ma czarnych oczu xD Strasznie mnie denerwuje, jak mówi się "czarne oczy". Przy czarnych oczach nie byłoby w ogóle widać źrenic, nie ma takich xD
Ale dziwne, że tak się przyjęło, mój tata też ma w dowodzie "czarne" chociaż to zawsze będzie ciemny brąz lub taki ciemno brunatny.
zależy w jakim świetle jak ktoś patrzy na moje oczy w mocnym oświetleniu to tęczówki mam ciemno-brązowe. a jak w takim naturalnym to tęczówka zlewa mi się ze źrenicą.
antoninne0216 jest offline  
Stary 2010-04-09, 16:48   #3422
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o czerwonym/bordowym eyelinerze/cieniu do powiek? Albo granatowym? Pasowałyby do jasnej cery?
Kira, najlepiej wypróbuj. Moim zdaniem zarówno czerwony jak i granatowy pięknie podkreślają bladość, to samo morski Dobierz tylko odpowiedni odcień. Ja np. na dzień prawie nie używam czerni (pomimo tego, że mam bardzo ciemne włosy). Czerń zostawiam na wieczór.
Maluję się np, tak, robię kreski na dolnej powiece i delikatnie na górnej na linii rzęs czernią złamaną fioletem i nad tym robię czerwoną grubszą krechę. Wygląda oryginalnie, ale nie przesadnie. Do tego rozświetlona, idealna skóra i jest cudnie.

Cytat:
Napisane przez matysia153 Pokaż wiadomość
nie mam jeszcze fb zazstanawiam sie ktory kupic, naprawde kabuki jest taki dobry? wyniesie mnie on spoko kasy dlatego chce sie upewic.. a jaki kolor kupujecie na edm?
EDM nie kupuję, bo jest dla mnie za ciemne
Co do pędzli Flat Top, daje mocniejsze krycie, ale trzeba nauczyć się nim posługiwać. Long Handled Kabuki jest bardziej uniwersalny, można nim nakładać i podkład i puder, nawet róż. Poza tym czytałam, że dziewczyny używają go do płynnych podkładów.
Foundation Bruch ma słabe recenzje...
Ja uwielbiam Flat Topa

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-04-09, 16:54   #3423
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała może któraś z Was podkład Pixie? Zastanawiam się nad zakupem, bo potrzebuję na gwałt podkładu, a jedyna osoba, jaka sprzedaje z all mój kolor edm, sprzedaje osobom od 20 pozytywów Może to i dobrze, mam przynajmniej motywację do zmiany podkładu
Ja mam pixie i jestem bardzo na tak

a tu masz wątek cały
Lemirka jest offline  
Stary 2010-04-09, 17:04   #3424
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
masz racje, aczkolwiek jak powiesz "brązowe oczy" to zaraz wszyscy pytają "piwne?". A moje nie są piwne. Są w kolorze mlecznej czekolady. Przy określonym oświetleniu istotnie są czarne.

łatwiej powiedzieć "czarne oczy", zwłaszcza przy ciemnych oprawach niż "oczy w kolorze czekolady , lekko połyskujące czerwienią"

Zobacz zdjęcia w różnym świetle, trzy róże kolory.
Też tak mam
Moje są tak ciemne, że czasami zlewają się ze źrenicą.

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Kira, najlepiej wypróbuj. Moim zdaniem zarówno czerwony jak i granatowy pięknie podkreślają bladość, to samo morski Dobierz tylko odpowiedni odcień. Ja np. na dzień prawie nie używam czerni (pomimo tego, że mam bardzo ciemne włosy). Czerń zostawiam na wieczór.
Maluję się np, tak, robię kreski na dolnej powiece i delikatnie na górnej na linii rzęs czernią złamaną fioletem i nad tym robię czerwoną grubszą krechę. Wygląda oryginalnie, ale nie przesadnie. Do tego rozświetlona, idealna skóra i jest cudnie.
Bardzo oryginalny makijaż
Ja jestem strasznie leniwa i nieczęsto się maluję na co dzień, ale jak już, to z reguły czarny eyeliner, tusz do rzęs i biała kredka na wewnętrzną, dolną powiekę.

W załączniku jest ta przerobiona fotka w granatowym kolorze. Gdzieś miałam jeszcze przeróbkę czerwonym kolorem, ale nie mogę znaleźć
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline  
Stary 2010-04-09, 17:12   #3425
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Natrix, teraz to ja juz napewno swoich zdjec slubnych tutaj nie wkleje Tak ladnie wygladalas, ze wstyd mi bedzie
Woda, dzięki serdeczne
A Ty będziesz na pewno wyglądać bosko i koniecznie musisz się nam potem pokazać na zdjęciach! Ja już się nie mogę doczekać!

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, miała może któraś z Was podkład Pixie?
Ja używam formuły matującej z Pixie. Mam kolor Ailive 0. Jest jasny, raczej neutralny. Sprawuje się bardzo dobrze, super matuje i wygładza skórę, ale nie kryje. Ale ponoć jest już dostępna formuła kryjąca i kolory mają być jaśniejsze niż w przypadku wersji matującej

Cytat:
A co sądzicie o czerwonym/bordowym eyelinerze/cieniu do powiek? Albo granatowym? Pasowałyby do jasnej cery?
Ja miałam, tak z 3 lata temu, totalnego bzika na tle czerwonego makijażu Tylko wtedy zależało mi na nieco demonicznym looku, więc robiłam czarne smokey eyes (takie jak Barby Kelly w teledysku "Hooks", albo te dziewczynki z teledysku Ozzy'ego "Dreamer" ) a wokół nich taką czerwoną "aureolę"... jak Gerard Way z My Chemical Romance w teledysku "I'm not ok":P
Ale kompilacja
http://www.youtube.com/watch?v=KSNKCfxcYvE , na tym klipie też mają fajne make-upy, zwłaszcza "truposzka"

A kiedyś widziałam taką dziewczynę, bladą, rudą (ale taką marchewkową), zero różu na policzkach, zero szminki, tylko właśnie całe powieki pomalowane na ostry czerwony

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Zobaczcie ile bladych pieknosci w teledysku Fratellisow http://www.youtube.com/watch?v=sEXHeTcxQy4
Cudny ten klip! Ale i tak najbardziej lubię "Henriettę"

Elianka, masz tak urokliwą i miłą buzię, że trudno od Ciebie oko oderwać Wyglądasz słowiańsko, mimo ciemnych oczu i włosów

Kira, to granatowe oko wygląda rewelacyjnie!!!

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-04-09 o 17:19
natrix jest offline  
Stary 2010-04-09, 17:26   #3426
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Elianka, masz tak urokliwą i miłą buzię, że trudno od Ciebie oko oderwać Wyglądasz słowiańsko, mimo ciemnych oczu i włosów
!
Dziękuję
Zawstydziłam się
elianka jest offline  
Stary 2010-04-09, 17:35   #3427
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Zapomniałam napisać, Natrix wyglądałaś zjawiskowo. Piękna suknie i bardzo klimatyczna

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
masz racje, aczkolwiek jak powiesz "brązowe oczy" to zaraz wszyscy pytają "piwne?". A moje nie są piwne. Są w kolorze mlecznej czekolady. Przy określonym oświetleniu istotnie są czarne.

łatwiej powiedzieć "czarne oczy", zwłaszcza przy ciemnych oprawach niż "oczy w kolorze czekolady , lekko połyskujące czerwienią"

Zobacz zdjęcia w różnym świetle, trzy róże kolory.
Bardzo ładnie wyglądasz, jaaakie rzęsy, zdradź proszę jakiego tuszu używasz?

Cytat:
Też tak mam

Ja jestem strasznie leniwa i nieczęsto się maluję na co dzień, ale jak już, to z reguły czarny eyeliner, tusz do rzęs i biała kredka na wewnętrzną, dolną powiekę.

W załączniku jest ta przerobiona fotka w granatowym kolorze. Gdzieś miałam jeszcze przeróbkę czerwonym kolorem, ale nie mogę znaleźć
Moim zdaniem bardzo Ci pasuje granat. Zamiast eyelinera możesz zrobić kreskę kolorem i już będziesz miała inny makijaż.
Ja na co dzień się maluję, niestety do pracy nie wypada chadzać saute, ale ostatnio też mi się nie chce i mam bardzo minimalistyczny makijaż. Minerały+róż/brązer+coś na usta, nawet tusz nie zawsze

250
Hanneke jest offline  
Stary 2010-04-09, 17:38   #3428
woda sodowa
Wtajemniczenie

Cytat:
Woda, dzięki serdeczne
A Ty będziesz na pewno wyglądać bosko i koniecznie musisz się nam potem pokazać na zdjęciach! Ja już się nie mogę doczekać!

Cudny ten klip! Ale i tak najbardziej lubię "Henriettę"
Ja wlasnie robie liste piosenek na wesele (mamy 2/3 zespolu i 1/3 puszczania piosenek z plyty) i tak sobie ogladam teledyski przy okazji. Uwielbiam tez Florence Welch http://www.youtube.com/watch#!v=PGrx...aynext_from=ML
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-04-09, 17:49   #3429
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Zapomniałam napisać, Natrix wyglądałaś zjawiskowo. Piękna suknie i bardzo klimatyczna

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-04-09, 18:09   #3430
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Ja używam formuły matującej z Pixie. Mam kolor Ailive 0. Jest jasny, raczej neutralny. Sprawuje się bardzo dobrze, super matuje i wygładza skórę, ale nie kryje. Ale ponoć jest już dostępna formuła kryjąca i kolory mają być jaśniejsze niż w przypadku wersji matującej
Kusi mnie ten sam kolor, ale trochę się boję, że z nim nie trafię Z EDM używałam Ivory i ten się wydaje najbardziej zbliżony.
Chyba sobie kupię

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-04-09, 18:22   #3431
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Bardzo ładnie wyglądasz, jaaakie rzęsy, zdradź proszę jakiego tuszu używasz?

Dziękuję Używam Multi Action Essence

Ale wiesz- rzęsy to jedyna cześć mojego ciała , do której nie mam absolutnych zastrzeżeń. Są idealne
Jakiego tuszu bym nie użyła, zawsze są do nieba...

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-04-09 o 18:23
elianka jest offline  
Stary 2010-04-09, 18:47   #3432
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Też tak mam

Świetnie pasuje ci granatowy a w czerwieni to byłabyś już zupełną gejszą
natrix - pięknie wyglądałaś
Stary 2010-04-09, 18:57   #3433
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
a jaki kolor kupujecie na edm?
Ja mam Sandy Fair, wkleje moje zdjęcie z nim na buzi (już kiedyś tu bylo identyczne), może Ci pomoże

Ja używam granatowego cienia dość często i wydaje mi się, że baaaardzo pasuje do bladolicej, zwłaszcza czarnowlosej- robi taki ładny kontrast i koresponduje mocnym odcieniem z włosami
Czerwieni jeszcze nigdy nie próbowalam, ale może też się odważe? Z jakiej firmy macie te czerwone? ja kiedys widzialam w Inglocie, ale nie wiem jak się sprawuje.
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-04-09, 19:02   #3434
201703061224
Konto usunięte

dziekuje
jeszcze jedno pytanie o pedzle: czy nakladalyscie zwykly drogeryjny plynny podklad pedzlem kabuki?
201703061224 jest offline  
Stary 2010-04-09, 19:11   #3435
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
dziekuje
jeszcze jedno pytanie o pedzle: czy nakladalyscie zwykly drogeryjny plynny podklad pedzlem kabuki?
Nie, i jakoś tego nie widze, bo wydaje mi się, że do podkładów w płynie powinien być jakis bardziej... śliski? ale nie wiem na 100%, nie znam sie na tym, ja zwykly podklad nakladam palcami
Stary 2010-04-09, 19:13   #3436
201703061224
Konto usunięte

bo wlasnie zastanawiam sie nad kabuki a takim specjalnym do podkladu, hmmmmm
Stary 2010-04-09, 19:15   #3437
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Przez przypadek trafiłam na piękną parasolkę przeciwsłoneczną. Strasznie kusi, zwłaszcza, że słońca coraz więcej, a cena wyjątkowo przystępna http://restyle.pl/Biala_parasolka_pr...oronka-25.html

Przy okazji przyjrzyjcie się modelkom na tej stronce, jest napisane, że są malowane między innymi tym pudrem http://restyle.pl/Bialy_puder_prasow...GAZER-144.html
Stary 2010-04-09, 19:17   #3438
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
bo wlasnie zastanawiam sie nad kabuki a takim specjalnym do podkladu, hmmmmm

Kabuki jest "specjlny do podkładu", ale mineralnego-sypkiego jesli jestes zdecydowana na mineraly to weź kabuki - super się nim nakłada i jest taki mięciutki
Stary 2010-04-09, 19:38   #3439
201703061224
Konto usunięte

zamoiwlam kabuki
Stary 2010-04-09, 19:42   #3440
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Przez przypadek trafiłam na piękną parasolkę przeciwsłoneczną. Strasznie kusi, zwłaszcza, że słońca coraz więcej, a cena wyjątkowo przystępna http://restyle.pl/Biala_parasolka_pr...oronka-25.html

Przy okazji przyjrzyjcie się modelkom na tej stronce, jest napisane, że są malowane między innymi tym pudrem http://restyle.pl/Bialy_puder_prasow...GAZER-144.html
Fajna parasolka
Ja dostałam w zeszłe wakacje taką chińską od wujka, jest w kolorze takim mniej więcej turkusowym z namalowaną pagodą, chcę ją w tym roku nosić

Tego pudru raczej nie polecam, kiedyś miałam i brzydko wygląda na twarzy, podkreśla skórki, zaczerwienienia, waży się. Ale miałam też wtedy paskudną cerę.

jyyli jest offline  
Stary 2010-04-09, 20:46   #3441
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
parasolka jest idealna ehh... a propo's ślubów jak myślę o ślubie retro to właśnie widzę taką parasolkę oczami wyobraźni
Valie, zamów ją koniecznie!
antoninne0216 jest offline  
Stary 2010-04-09, 20:52   #3442
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Gdybym ja brała ślub, to na pewno w stylizacji królowej śniegu Ale pewnie nigdy za mąż nie wyjdę Chociaż z przyjaciółką wpadłyśmy na pomysł wzięcia ślubu w Holandii i wyrywania facetów na taki "związek" desperatki

Co do podkładu Pixie, to doszłam jednak do wniosku, że dosyć drogi Mam jeszcze trochę pseudomineralnego z Avonu, spróbuję dołączyć się do zbiorowego albo poprosić kogoś znajomego, żeby mi zamówił

jyyli jest offline  
Stary 2010-04-09, 21:47   #3443
Falabella
Zakorzenienie

Macie rację, piwne z brązowymi też mylą Ale ja lubię nazywać coś tak, jakie jest.

Morski podkreśla bladość? Nie miałam nigdy takiego lakieru xD

Margot, wypasione usta

Falabella jest offline  
Stary 2010-04-09, 21:52   #3444
Kira87
Wtajemniczenie

Krolowa_Margot kolor szminki na drugim zdjęciu jest przewspaniały

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Falabella Pokaż wiadomość
Margot, wypasione usta
Takie pełne i kształtne.
Oddaj!

Edit:
Znalazłam! http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1246101173 http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1246102789
W wyobraźni miałam zdecydowanie ciekawszy obraz. Już zapomniałam jak to wyglądało, teraz mi się przestała taka opcja podobać... :|
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-04-09 o 22:00
Kira87 jest offline  
Stary 2010-04-09, 23:00   #3445
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
Krolowa_Margot kolor szminki na drugim zdjęciu jest przewspaniały

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Takie pełne i kształtne.
Oddaj!

Edit:
Znalazłam! http://wizaz.pl/forum/attachment.php...3&d=1246101173 http://wizaz.pl/forum/attachment.php...7&d=1246102789
W wyobraźni miałam zdecydowanie ciekawszy obraz. Już zapomniałam jak to wyglądało, teraz mi się przestała taka opcja podobać... :|
Ale to ta sama co na pierwszym Tylko może troche intensywniej pomalowana (Rimmel nr 160) W ogole to w tej szmince jest fajne to, że można nią uzykać bardzo różne efekty w zależności od tego ile sie jej nalozy od efektu świeżych, soczystych ust po mocną, kabaretową czerwień

Dziękuję bardzo za komplementy
Stary 2010-04-10, 00:19   #3446
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie

Dziś robiłam chrzest bojowy moim pędzelkom z EDM

Foundation Brush jest naprawdę fajny - jutro biorę stary podkład i ćwiczę, ćwiczę

Flat Top uniwersalny - szybko i sprawnie oprószył mi buzię pudrem

Pędzelki do oczu - czas wziąć byka za rogi i nauczyć się dobrze cieniować oko...

Ogólnie wrażenia pozytywne, jak przyjdą moje różności upolowane na wymiankach to będę szaleć
mikia20 jest offline  
Stary 2010-04-10, 13:30   #3447
Saya
Raczkowanie

Cytat:
Edit:
A może gdyby dodać kreskę i trochę innego koloru?
Mam nadzieję, że się nie obrazisz, ale pomazałam troszkę Twoje zdjęcie Ale chciałam pokazać o co mi mniej więcej (bo jak widać za grosz talentu nie mam) chodzi.
Znalazłam też kilka fotek na kompie z makijażem w podobnych kolorkach więc wrzucam Sama mam ogromną chrapkę na makeup w takim kolorze jednak brakuje mi troszkę odwagi

Saya jest offline  
Stary 2010-04-10, 14:05   #3448
Eais
Raczkowanie

jakie filtry stosujecie- chodzi o bielące oczywiście
Eais jest offline  
Stary 2010-04-10, 14:07   #3449
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Mnie bieli filtr Lirene
Stary 2010-04-10, 14:09   #3450
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
jakie filtry stosujecie- chodzi o bielące oczywiście
Mnie bieli emulsja Iwostin 50+, którego używam teraz, ale makijaż wszystko zakrywa Podejrzewam, że jakby się dobrze wchłonął, to biel by zniknęła.

Dziewczyny, a spotkałyście się z tym filtrem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...jsca-SPF50.htm ?
Jest tani, ma bardzo dobre recenzje, ale nie widziałam go nigdy niestety

jyyli jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości