Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-16, 21:50   #3691
Nolley
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
a ja lubię u facetów taką delikatną urodę, mój facet też ma subtelne rysy i długie włosy więc dosyć często się zdarza, że faceci nas podrywają myśląc że ide z koleżanką. Zawsze się z niego śmieje żeby sie nie odzywał to będziemy mieć piwo za darmo

ja totalnie oszalałam na punkcie Erycka , jest cuuuudowny, no kwiczęze szczęscia jak jest na ekranie

A co do pattinsona to faktynie ma szarą tą cerę. Własnie często jak robią wampiór to zamiast zrobić ich bladych wpadających w kolor biały to robią im cerę szarą, ziemistą, wygląda to jakby przed chwilą faktycznie sie z ziemi odkopali
Jeju, ja też Bill jest taki...taki zamulony i stary. Eric boooski! Kiedy wreszcie to True Blood wróci na ekran noo

Co do Edwarda (Roba ) to w New Moonie miał dziwną tę cerę, ale myślę że to tak specjalnie, bo grał desperata.

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Stary 2010-04-16, 22:33   #3692
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
ja tekżę się interesuję, ale w sumie nie ze względu na żadne filmy ( zmierzch to dla mnie przegięcie, wypatrzony obraz, facet idealnym, i bella z wiecznie otwartymi ustami wzdychająca - och edward - aż mnie denerwuje) , od dziecka uwielbiałam bladą cerę i w sumie tak się zaczeło zamiłowanie do wampirów

z całym szacunkiem dla fanek zmierzchu
Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Heh - ja też czytałam Sagę, ale nie jestem fanką. Za to uwielbiam Saint Germaina oraz Lestata de Lioncourt
Blade wampiry... Piękno absolutne
o tak - Lestat
Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja chcialam wrocic do tematu filtrów- zrozumialam tak, ze jesli uzywam minerałów, to nawet nie mam po co się filtrowac, bo i tak filtr zostanie brutalnie zdestabilizowany? Czy moze cos przekręcilam? Z minerałów nie zrezygnuję na pewno, ale slonce zaczyna coraz mocniej grzac i moje blade lico czuje się niepewnie
zawsze jakąś tam ochronę będziesz miała; lepiej więc się filtrować, nawet jeśli minerały obniżą tę ochronę niż nie filtrować się wcale
Stary 2010-04-16, 23:58   #3693
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

[QUOTE=loss_lauri;18626157]
z całym szacunkiem dla fanek zmierzchu

o tak - Lestat

QUOTE]

Ja nie cenię sobie Zmierzchu, książka jeszcze ujdzie w tłoku, ale film jest koszmarny (aktorzy i scenariusz na minus).

Za to zgodzę się z powyższą wypowiedzią Lestat, Louis...
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-04-17, 02:55   #3694
black-bubu
Zakorzenienie

o tak lestat był mmmmmm. A co do zmierzchu jeszcze no to fakt książkę można przebolęć, ale film, no jak ja jedynce jeszcze wysiedziałam to jak poszłam do kina na dwójkę to żałowałam wydania pieniędzy. Co do czystej krwi - u Billa nie cierpię tych bokobrodów, zresztą jak u jakiegokolwiek faceta.

black-bubu jest offline  
Stary 2010-04-17, 09:41   #3695
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a ja chcialam wrocic do tematu filtrów- zrozumialam tak, ze jesli uzywam minerałów, to nawet nie mam po co się filtrowac, bo i tak filtr zostanie brutalnie zdestabilizowany? Czy moze cos przekręcilam? Z minerałów nie zrezygnuję na pewno, ale slonce zaczyna coraz mocniej grzac i moje blade lico czuje się niepewnie
Jeżeli w kremie z filtrem oprócz Parsolu są jeszcze inne filtry, które go stabilizują, minerały nie niszczą całkowicie ochrony, tylko częściowo

Ja również nie lubię Roberta I w ogóle Zmierzchu. Mój wampir numer jeden to hrabia von Krolock z Tańca Wampirów
Stary 2010-04-17, 10:47   #3696
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
A wracają do tematów ślubnych, które sie tutaj pare dni wczesniej przewijały co myślicie o czerwonych paznokciach w dniu ślubu?
Przeglądam mase stron o tej tematyce i wszędzie tylko francuz i francus i to na długich pazurach. Ja długich nie lubie i nie zamierzam się z nimi użerać, a na krótkich pazurach jasne kolory wyglądają jak dla mnie beznadziejnie.
uwielbiam czerwone paznokcie, pięknie wyglądają przy bladych dłoniach - co o tym myślicie?
widziałam parę razy czerwone paznokcie na ślubie u panny młodej, przy całkiem tradycyjnej białej sukni i powiem, że to wygląda bardzo fajnie
widziałam też u panny młodej czerwone paznokietki u stóp w sandałkach - i tez wygląda fajnie
ślub to nie ma być okazja do odgrywania mdlejącej, wyblakłej, dziewicy - masz się czuć pięknie i kobieco, więc jeżeli pasują Ci czerwone paznokcie to tak zrób

ruda3d jest offline  
Stary 2010-04-17, 12:05   #3697
anusiakk_kk
Zadomowienie

dla podkreslenia mojej jasnej cery stosuje loreal true match kolor w1 i jest bardzo fajny oczywiscie na policzki nakladam lekki puder brazujacy z drobinkami
zastanawiam sie nad kupnem revlon mineral mousse , ale chcialabym go sprawdzic najpierw w jakiejs drogerii , mozecie podpowiedziec czy znajde je w Lublinie i gdzie??
anusiakk_kk jest offline  
Stary 2010-04-17, 12:12   #3698
lemka
Zakorzenienie

A propos czerwonych lakierów. Macie może jakieś ulubione czerwone lakiery, które ładnie eksponują bladą skórę? Ja nie potrafię dobrać odpowiedniego koloru, ale u innych kobiet bardzo mi się efekt bladych dłoni i czerwonych paznokci podoba.
Stary 2010-04-17, 12:14   #3699
paradiso
Zadomowienie

Ja polecam Bell glam wear,mają piękne odcienie i śliczny połysk,nieźle się trzymają i są taniutkie,koło 9 zł Ja mam odcień 407,taki bordowo-czerwony,jak patrzę na zdjęcia ze studniówki to się rzucają w oczy moje białe dłonie i czerwone paznokcie

http://www.bell.com.pl/pl/2/produkty...-glossy-colour

Edytowane przez paradiso
Czas edycji: 2010-04-17 o 12:16
paradiso jest offline  
Stary 2010-04-17, 12:25   #3700
Kira87
Wtajemniczenie

Golden Rose - With Protein - kolor 225

Moja mama określa go mianem "krwi cielęcej", bo paznokcie wyglądają, jakby były zamoczone w świeżej krwi...
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline  
Stary 2010-04-17, 12:26   #3701
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale

Ja mam czerwony z Golden Rose-polecam

Jak to minerały częsciowo tylko destabilizują filtr? myślałam, że w ogóle

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline  
Stary 2010-04-17, 12:36   #3702
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A propos czerwonych lakierów. Macie może jakieś ulubione czerwone lakiery, które ładnie eksponują bladą skórę? Ja nie potrafię dobrać odpowiedniego koloru, ale u innych kobiet bardzo mi się efekt bladych dłoni i czerwonych paznokci podoba.
ja mam klasyczną czerwień astora 01 i malinowy kolorek z adosa niestety, z adosa nie znam numeru, bo ten lakier wszędzie ze mną jeździ i trochę się starła etykietka
antoninne0216 jest offline  
Stary 2010-04-17, 13:00   #3703
fiasco
Wtajemniczenie

Dot.: Blada cera...

generalnie mam podobne problemy: wielkie sińce pod oczami, zaskórniki i inne syfy (tłusta care), bardzo jasna skóra. chociaz to ostatnie nie jest dla mnie problemem, polubiłam swoją bladość
zacznijmy od sińców. nie da się ich w żaden spodób pozbyć, używałam żelów, kremów, maseczek, nic. w końcu poszłam do dermatologa - powiedział, że na to nie ma ratunku, bo to jest po prostu cieńsza skóra, płycej unaczyniona - pozostaje tylko korektor.
a wągry - dobry podkład nie powinien ich mnożyć. ja unikam kupowania w miejscach typu Rossman i tańszych kosmetyków.

i oczywiście odradzam solarium. po pierwsze - strasznie szkodliwe, rak skóry itp. po drugie - działanie na cerę. na początku zaskórniki i takie tam mogą zniknąć, ale niedługo pojawia się ze wzmożoną siłą :P ja jestem za samoopalaczami.
fiasco jest offline  
Stary 2010-04-17, 13:12   #3704
gad
Rozeznanie

Dot.: Blada cera...

po pierwsze, wycieczka do lekarza, i badania poziomu żelaza we krwi, absolutnie, po drugie zbadać tarczycę, taka silna bladość, cienkie, suche powłoki skórne najczęściej pojawiają się w związku z jakimis procesami w organizmie , trzeba to kontrolować

ja bede przeciwna temu co mowia dziewczyny, blada skóra nie każdemu pasuje, a piękna jest wtedy, kiedy jest jednolita, gruba, błyszcząca, że tak powiem-świetlista wskutek odpowiedniej diety, bez zaczerwienień. sińców etc etc

sama posiadam skórę- przez szczeniacką fascynację wegetarianizmem,źle pojmowanym, bladą, anemiczną, z sińcami

co mogę polecić od siebie
żelazo w tabletkach po konsultacji z lekarzem
betakaroten w tabletkach
sok aloesowy do picia, spirulina w tabletkach, jesc suszone morele(niewielkie ilosci,ciezkie dla watroby), jesc marchewke
opalanie sie w zdroworozsadkowej ilosci
nawilzanie, mocno nawilzona skora naprawde ma lepszy koloryt
lykanie cynku, dieta bogata w cynk
woda termalna, olej z wiesiolka, ogorecznika zewnetrznie, oliwa z oliwek, olej z pestek dyni wewnetrznie
pic duzo wody
automasaz twarzy
potem sposoby kosmetyczne, dobry podklad, nigdy ciemniejszy od karnacji, rob odwrotnie, najpierw przyciemnij karnacje, potem kup podklad, bronzer na policzki, ostroznie i dobrej marki, zeby nie zapychal
i co wazne, DOBRZE DOBRANY KOLOR WLOSOW I POMADKI, DLA NASTOLATKI BLYSZCZYKA, to momentalnie rozpromienia cere
i szczerze dziewczyny, troche dziwne jest to lansowanie bladosci na sile, sa osoby ktore wygladaja z tym pieknie, sa osoby ktore blado wygladaja po prostu zle( vide ja, wygladam fatalnie, natomiast moja blada kolezanka wyglada wspaniale ze swoja jasna karnacja) i wmawianie na sile bladosci wszystkim jest dziwne, tak samo jak nie wszystkim pasuje opalenizna
i okreslic swoj typ kolorystyczny, to tez pomaga aby twarz wygladala dobrze

ps. aaa i na since- witamina K, swietlik, witamina C-juvit , w plynie, oklady ze swietlika , kompres zelatynowy, kremy pietruszkowe, odpowiedni makijaz korektor pod oczy i leciutkie rozswietlajace cienie, z cieniami da sie walczyc, guzik prawda ze nie mozna ich usunac, u mnie najlepiej dziala naprzemienne smarowanie wit C, wit K. I podbno witamina A zewnetrznie pogrubia naskorek- nie wiem jedynie jaka ma byc to postac, podejrzewam ze zwykla masc z wit A zawiera jakis jej niestabilny typ, ale ekspertem nie jestem

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

Edytowane przez gad
Czas edycji: 2010-04-17 o 13:15
gad jest offline  
Stary 2010-04-17, 13:54   #3705
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Golden Rose - With Protein - kolor 225

Moja mama określa go mianem "krwi cielęcej", bo paznokcie wyglądają, jakby były zamoczone w świeżej krwi...
uwielbiam lakiery w kolorze krwi
fajną czerwień ma też mavala - takie czerwone ferrari (kolor nazywa się Paris)
Stary 2010-04-17, 14:00   #3706
natrix
Rozeznanie

Cytat:
A wracają do tematów ślubnych, które sie tutaj pare dni wczesniej przewijały co myślicie o czerwonych paznokciach w dniu ślubu?
Przeglądam mase stron o tej tematyce i wszędzie tylko francuz i francus i to na długich pazurach. Ja długich nie lubie i nie zamierzam się z nimi użerać, a na krótkich pazurach jasne kolory wyglądają jak dla mnie beznadziejnie.
uwielbiam czerwone paznokcie, pięknie wyglądają przy bladych dłoniach - co o tym myślicie?
Ja miałam krwisto-czerwone (oczywiście zupełnie krótkie) pazury do ślubu Więc jestem zdania, że super się nadają

P.S. A ja baaaardzo lubię Zmierzch. I książkę i film. Film głównie za te przeeeeeecudowne zdesaturowane kolory Mimo blisko 27 lat, byłam na pierwszej części "Zmierzchu" 5 razy w kinie na drugiej - dwa. I w zaciszu domowym się parę razy oglądnęło z wiernym gronem koleżanek i kuzynek (wszystkie starsze ode mnie) Wynika, że to film dla "starszej młodzieży"
A Saint Germaina też lubię

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-04-17 o 14:08
natrix jest offline  
Stary 2010-04-17, 18:13   #3707
Kira87
Wtajemniczenie

Zdaję relację z wizyty u fryzjera

Niestety nie pofarbowałam włosów ani na blond, ani na karmel.
Przymierzyłam kosmyk włosów w tym kolorze i wyglądało to paskudnie sztucznie Byłam bardzo zdeterminowana, ale moja fryzjerka stwierdziła, że mi na ten kolor włosów nie pofarbuje, o ile nie jestem w 100% pewna i tego zażądam (dodam tylko, że strzyże i farbuje mnie od 5 lat).

Zatem stanęło na kasztanowym brązie. Kolor jest sympatyczny, choć czuję niedosyt, bo napaliłam się na toffie.
W słońcu bardzo ładnie się mieni, więc wrzucam zdjęcia robione przy oknie:

I ten kolor zdecydowanie pasuje do jasnej skóry!
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
Kira87 jest offline  
Stary 2010-04-17, 18:36   #3708
Klariss
Raczkowanie

Ooo mnie sie podoba ! ) ślicznie!i ma takie miedziane "błyski" . A czemu obcięłaś sobie twarz?Co to ma być, hę?
Klariss jest offline  
Stary 2010-04-17, 18:49   #3709
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Ooo mnie sie podoba ! ) ślicznie!i ma takie miedziane "błyski" . A czemu obcięłaś sobie twarz?Co to ma być, hę?
Chciałam pochwalić się samym kolorem włosów Jutro mogę wrzucić zdjęcia całej twarzy, ale koniecznie w naturalnym świetle, bo w sztucznym nie widać refleksów
Kira87 jest offline  
Stary 2010-04-17, 18:55   #3710
Nikita-v
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
widziałam parę razy czerwone paznokcie na ślubie u panny młodej, przy całkiem tradycyjnej białej sukni i powiem, że to wygląda bardzo fajnie
widziałam też u panny młodej czerwone paznokietki u stóp w sandałkach - i tez wygląda fajnie
ślub to nie ma być okazja do odgrywania mdlejącej, wyblakłej, dziewicy - masz się czuć pięknie i kobieco, więc jeżeli pasują Ci czerwone paznokcie to tak zrób
dziękuję za poparcie
ogólnie ludzie patrzą na mnie jak na przybysza z innej planety, bo:
a) pazury nie będą zapuszczone ani sztuczne
b) nie pójdę do solarium żeby jak to mówią suknia pięknie się prezentowała przy zdrowej opaleniźnie
c) nie zamierzam iść do fryzjera na wymyślną fryzurę ani do kosmetyczki na super makijaż. Zrobię to sama w domu.
d) o tym jeszcze nie wiedzą ale już widzę ich miny, zaraz po kościele przebieram się w krótką białą sukienkę i zapraszam na wesele przy griluu
a co ja też się chce bawić na weselu i moze to samolubne ale mówie stanowcze NIE dla poglądu że wesele jest dla rodziny i gości.
Ono przede wszystkim jest dla mnie!

A teraz się pożalę, jako że mam trudności z dostaniem mojego kochanego filra Klorane mleczka, od paru dni zaczęłam sie smarowac zachomikowanym filtrem oriflame, z którego kiedyś byłam zadowolona.
I co? Wyszły mi liszaje - obrzydliwe czerwone ech. Do tego EDM wygląda na tym filtrze jakoś dziwnie.
Dziś więć Oriflame ląduje w koszu i zacznę poszukiwać czegoś nowego
Nikita-v jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:03   #3711
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie

Nikita-v ja mam dokładnie to samo! Nie pójdę na solarium (nawet pieknie wypielęgnuję mą bladość), nie zrobie sobie tipsów, nie pozwolę zrobić sobie koka, nie będę miała sukni bezy
Ponoć moja suknia nie wywołuje zachwytów ale Wasze zdanie ważniejsze
Nie będę miała na czarno podkreślonych oczu, kilo tapety odbijającej się od szyi... to sa grzechy większości znanych mi panien młodych.

A i tak powiedzą że jak po prostu zaoszczędziłam na tym

Ehh... ;d
mikia20 jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:05   #3712
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Ojej, ja sobie nie wyobrażam na ślubie nie mieć koka Ale tylko dlatego, że mam za długie włosy, żeby zrobić z nimi cokolwiek innego, co by nie przeszkadzało ani się nie rozwaliło. Raz widziałam pannę młodą z rozpuszczonymi włosami do połowy pupy Ale to nie dla mnie, moje by się poplątały zanim bym do kościoła weszła

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:08   #3713
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
b) nie pójdę do solarium żeby jak to mówią suknia pięknie się prezentowała przy zdrowej opaleniźnie
"Lol" dla pogrubionego...

Bardzo fajny pomysł z krótka sukienką i grillem
Ja sama myślałam, żeby po ślubie zrobić wesele w jak najmniejszym gronie i na świeżym powietrzu Najchętniej widziałabym grill nad rzeką lub jeziorem

A...i jeszcze podzielę się obserwacjami z dzisiejszej wizyty w salonie:

1) W katalogach z fryzurami królują bladolice

2) Usłyszałam, że moda na solarium zanika. Teraz jest modny albo naturalny koloryt cery, albo opalenizna z samoopalaczy/pistoletu (). Bardzo mnie to cieszy, bo mniej dziewcząt zniszczy sobie skórę na solarce (której promieniowanie są notabene silniejsze, niż promieniowanie słoneczne na równiku - tak wyczytałam w pewnym artykule).
Kira87 jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:13   #3714
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ojej, ja sobie nie wyobrażam na ślubie nie mieć koka Ale tylko dlatego, że mam za długie włosy, żeby zrobić z nimi cokolwiek innego, co by nie przeszkadzało ani się nie rozwaliło. Raz widziałam pannę młodą z rozpuszczonymi włosami do połowy pupy Ale to nie dla mnie, moje by się poplątały zanim bym do kościoła weszła

A ja mam do połowy pleców (nawet dłuższe) zastanawiam się czy ich nie ściąć...

Nie powiem, włosy to mój poprawiacz humoru, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, są gęste, proste i mają ładny kolor...
No ale nie wiem co z nimi na wesele zrobić... lekko rozpuścić? Za długie chyba na to..?
mikia20 jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:17   #3715
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
A ja mam do połowy pleców (nawet dłuższe) zastanawiam się czy ich nie ściąć...

Nie powiem, włosy to mój poprawiacz humoru, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, są gęste, proste i mają ładny kolor...
No ale nie wiem co z nimi na wesele zrobić... lekko rozpuścić? Za długie chyba na to..?
Nie ścinaj
Jeśli Ci się nie plączą i nie włażą do ust i jedzenia tak jak mnie, to rozpuść, bo takie cudnie wyglądają A jak nie, to zdolne fryzjerki potrafią naprawdę piękne koki zrobić i na pewno nie jakieś przesadzone Ja miałam na studniówkę bardzo ładny, gładki, ale nie taki "babciny", tylko z pojedynczych pasm. Taki chciałam, żeby było dość skromnie i żebym mogła się bez problemu bawić

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:22   #3716
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie

Myślę że to dobry pomysł, ale trzeba będzie jakoś ujarzmić końcówki jedwabiem i spoko... na studniówkę też miałam coś podobnego zrobione i wszyscy się zachwycali

natrix miała wianek na ślubie, mnie też korci, tylko z takich malutkich różyczek... i co tu zrobić...
mikia20 jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:24   #3717
black-bubu
Zakorzenienie

dziewczyny świetne pomysły na ślub. Dla mnie zawsze najważniejsze by było żebym to ja dobrze się bawiła a nie wystawiała ucztę dla rodziny i słuchałą podpitych wujków jak śpiewają hej sokoły. Teraz tak sądzę, że organizacja wesela takiego które by podobało się nam i rodzince jest chyba niewykolnalne.A zawsze myślałam nad makijażem bardzo podobał mi się smokey eyes do bladej cery - śliczny jest. Ale pamiętam byłam raz u makijazystki i nie byłam zadowolona, ja chciałam smokey a ta intensywnie mnie przekonywała, że muszę się świecić żeby mi rozświetlic oko, szczególnie, że mam dodatki srebrne i zrobiła po swojemu, a ja zadowolona nie byłam.

black-bubu jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:27   #3718
Kira87
Wtajemniczenie

Nie ścinaj !!

Poszperałam w googlach i niestety nie znalazłam fajnej propozycji dla długich, prostych włosów królują fale i koki. Niemniej jednak wrzucę kilka (rzecz jasna bladolicych) propozycji:

http://www.brides.com/images/editori...02_primary.jpg

http://farm1.static.flickr.com/67/19...93e679660d.jpg

http://www.healthandbeauty.net.au/im...ustrous-31.JPG

http://www.chntw.com/wp-content/uplo...irstyles-9.jpg (kolor podobny do mojego :p)

http://www.hairstyles123.com/wp-cont...airstyle-6.jpg

http://weddinghairstylegallery.com/d...o+the+back.PNG

I hit wśród obrączek ślubnych:

http://www.diamondvues.com/weird%20wedding%20rings.jpg

Kira87 jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:37   #3719
Nikita-v
Zadomowienie

ja mam włosy raczej krótkie, z przodu do linii brody , z tyłu dużo krótsze i wcale nie zamierzam zapuszczać bo dobrze mi w takiej fryzurze. Tym samym odpadają wszelkie upięcia. Mam zamiar tylko wpiąć w nie kwiat - może czerwony, już widzę minę wszystkich ludzi w Kościele.... i do tego obowiązkowe ciemne okulary
Nikita-v jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:43   #3720
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie

Kira87 dziękuję kochana
TŻ powiedział że na tym wątku założyłyśmy sobie kółko wzajemnej adoracji

A ja chciałabym mieć takie koleżanki w realu... marzenie :P

Nikita-v kiedy ślubujesz?
mikia20 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości