Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-17, 19:43   #3721
rousse
BAN stały

Dot.: Blada cera...

Cytat:
Napisane przez Vontrupka Pokaż wiadomość
Właśnie się zarejestrowałam, mam nadzieję, że ktoś wspomoże

Mam 16 lat i bardzo bladą skórę. Wyglądam jak trup, do tego te sińce pod oczami. A, no i jakby tego było mało wągry się uwydatniają przy tej bladości ; /
Rok temu użyłam kremu Johnsons Holiday Skin... Efekt? Wyglądałam jakbym była chora na żółtaczkę!! Pomijając fakt, że nierówno rozprowadzone... MASAKRA!
Moja skóra nie jest ani przetłuszczona, ani zbyt sucha, jest w sam raz. Nie mam problemów z trądzikiem, no, tylko wągry, jak już wcześniej wspomniałam. Te okropne sińce pod oczami, Wrrr...

W sumie problemu nie ma, gdy nałożę podkład. Używam `Soraya matujący długotrwały efekt`. Efekt jest naprawdę świetny. Nie ma sińców, bladości a wągry są mało widoczne.
No ALE: wiem, że podkłady są szkodliwe. (a przynajmniej tak słyszałam). Pomóżcie, co zrobić by cera nie była blada. Mam ciemną karnację, ciemne włosy, oczy. We wakacje zawodowy murzyn. Ale opalenizna schodzi mi bardzo szybko. Zimą - szkoda gadać.

Okej, mam jeszcze jedno pytanie, ale BŁAGAM - proszę o wyrozumiałość. Czym się różni fluid od podkładu? Czy to to samo? ; P Wiem, śmiech na sali xD

Mam nadzieję, że ktoś pomoże. Z góry dzięki ;*
z doswiadczenia wiem, że przyciemnianie na siłe kończy się, że wyglądasz jakbys sie ubrudziła albo miała żółtaczkę
kiedys na siłę chciałam się "opalić " podkładem , ale skończyłam z tym i cieszę sie. zainwestuj w róż na policzki, i korektor pod oczy, i podkład w kolorze cery.
swoja drogą podkłady (te dobre) nie niszcza cery, a niektóre nawet ją pielęgnują, mają filtry uv itd.

Edytowane przez rousse
Czas edycji: 2010-04-17 o 19:50
rousse jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:51   #3722
antoninne0216
Zadomowienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

byłam dzisiaj na ślubie kuzynki w kościele. muszę ją pochwalić za to, że nie miała solary, ani kilograma lakieru na wło0sach, paznokcie były naturalne a jakie miała śliczne, koronkowe bolerko takie w moim ukochanym stylu retro
ale za to jej świadkowa "piękna" opalenizna, cudne tipsiki<hahaha> a włosy zrobione w fale na prostownicy i podniesione do góry w jakiś pseudo kok i te fale były tak wsunięte do koka, że miały dziury i można było patrzeć przez nie patrzeć

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------

a tak nawiązując do ślubów jeszcze i przygotowań to śmiać mi się chce, jak dziewczyny ustalając datę ślubu kierują się swoimi włosami. tzn. moja znajoma przesunęła datę ślubu, bo włosy jej za wolno rosną i na ślubie by nie miała długich

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Zdaję relację z wizyty u fryzjera

Niestety nie pofarbowałam włosów ani na blond, ani na karmel.
Przymierzyłam kosmyk włosów w tym kolorze i wyglądało to paskudnie sztucznie Byłam bardzo zdeterminowana, ale moja fryzjerka stwierdziła, że mi na ten kolor włosów nie pofarbuje, o ile nie jestem w 100% pewna i tego zażądam (dodam tylko, że strzyże i farbuje mnie od 5 lat).

Zatem stanęło na kasztanowym brązie. Kolor jest sympatyczny, choć czuję niedosyt, bo napaliłam się na toffie.
W słońcu bardzo ładnie się mieni, więc wrzucam zdjęcia robione przy oknie:

I ten kolor zdecydowanie pasuje do jasnej skóry!
cudny, cudny ten kolorek chyba pokuszę się o takie refleksy we włosach, a do tego jeszcze jakiś mocniejszy od mojego kasztanik...

myślicie, że to jakoś będzie wyglądać?
antoninne0216 jest offline  
Stary 2010-04-17, 19:53   #3723
Nikita-v
Zadomowienie

mikia heh u nas wszystko na gorąco - podjelismy decyzję tydzien temu... więc postaramy się sierpień-wrzesień, ale dokładnie to wyjdzie w praniu
Nikita-v jest offline  
Stary 2010-04-17, 20:19   #3724
natrix
Rozeznanie

Kira, bombastyczny ten kolor Chyba właśnie o takim zamarzyłam

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
dziękuję za poparcie
ogólnie ludzie patrzą na mnie jak na przybysza z innej planety, bo:
a) pazury nie będą zapuszczone ani sztuczne
b) nie pójdę do solarium żeby jak to mówią suknia pięknie się prezentowała przy zdrowej opaleniźnie
c) nie zamierzam iść do fryzjera na wymyślną fryzurę ani do kosmetyczki na super makijaż. Zrobię to sama w domu.
d) o tym jeszcze nie wiedzą ale już widzę ich miny, zaraz po kościele przebieram się w krótką białą sukienkę i zapraszam na wesele przy griluu
a co ja też się chce bawić na weselu i moze to samolubne ale mówie stanowcze NIE dla poglądu że wesele jest dla rodziny i gości.
Ono przede wszystkim jest dla mnie!
Nikita, bardzo popieram Twoje podejście! Oczywiście, że wesele jest dla Gości, ale moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby Państwo Młodzi czuli się na własnym weselu dobrze i swobodnie. Żeby potem mogli powiedzieć, że ze wszystkich wesel, w których uczestniczyli, to na własnym bawili się najprzedniej
Ja też sama (dobra, z pomocą Mamy dwóch Koleżanek) się malowałam, czesałam (czyli tapirowałam kudły ), nie byłam od pół roku wstecz na diecie, nie chodziłam na żadne zabiegi upiększające...chociaż jak komuś takie czynności mają poprawić samopoczucie i dodać pewności siebie, to nie mam nic przeciwko temu Ja chciałam po prostu byś normalną sobą, bez żadnych udziwnień.
I może początkowo Goście byli lekko zdziwieni, ale muzyka na weselu też w znacznej przewadze była "nasza". Ja mam "ludowe korzenie", więc była muzyka ludowa (razem z Kuzynkami, przebrane w ludowe stroje śpiewałyśmy i grałyśmy ), do tego mój najukochańszy zespół od wczsnych lat młodzieńczych - The Kelly Family (oczywiście z płyty ), do tego mieszanka ostrego rocka i metalu Ja bawiłam się wybornie
Dla Gości, ma się rozumieć, też zapuściliśmy odpowiednie kawałki do tańca i w rezultacie nikt nie narzekał A ja byłąm zachwycona, że wszystko było "po mojemu"

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-04-17, 20:57   #3725
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Od razu o nich pomyślałam

TE nada się odcień biały i nr 4 taki łososiowo- brzoskwiniowy

Mam balsam ziaja rozświetlający,a le chyba zrobię eksperyment ze star dustem.
dzięki, dzięki, kupiłam dzisiaj i jeden i drugi
bardzo ładne są chyba zaopatrzę się w większy zapas
zamierzam wyprodukować z nich balsam rozświetlający, dodam stosunkowo dużo cienia, żeby był taki trochę nawet oczoje*ny
i będę testować na nogach, może to będzie wyjście, żeby je na lato bez brązowienia wystawić na widok publiczny, od kolan w dół

Nikita-v - ja na własny ślub się sama malowałam i czesałam, włosy miałam max 5-7 cm długie , więc kok nie wchodził w rachubę, nie było tipsów, tylko trochę opalenizny - ale umówmy się, przy mojej cerze to nie był to heban... brałam ślub cywilny, ale miałam białą tradycyjna kieckę, ale bez żadnych fiu-bzdziu na głowie, zrobiłam tak jak chciałam, i nie żałuję i Tobie też tego zyczę

ruda3d jest offline  
Stary 2010-04-17, 21:13   #3726
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mikia20 Pokaż wiadomość
A ja mam do połowy pleców (nawet dłuższe) zastanawiam się czy ich nie ściąć...

Nie powiem, włosy to mój poprawiacz humoru, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, są gęste, proste i mają ładny kolor...
No ale nie wiem co z nimi na wesele zrobić... lekko rozpuścić? Za długie chyba na to..?
Aaaa! Nie ścinaj! Co do fryzur, to ja miałam na jedną imprezę takie ładne, naturalne (wg. mnie) upięcie, a mam do pasa... zaraz poszukam i Ci wkleję, może Ci przypasuje

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
dzięki, dzięki, kupiłam dzisiaj i jeden i drugi
bardzo ładne są chyba zaopatrzę się w większy zapas
zamierzam wyprodukować z nich balsam rozświetlający, dodam stosunkowo dużo cienia, żeby był taki trochę nawet oczoje*ny
i będę testować na nogach, może to będzie wyjście, żeby je na lato bez brązowienia wystawić na widok publiczny, od kolan w dół
Daj znać jak wyszło! I daj dużo, dużo cienia Ja spróbuję z drobniutkim glitterem

Kira co Ty narzekasz, że nie toffi, jak to toffi ale trochę ciemniejsze! Z tego co pokazałaś - jest super! Czekam na więcej fotek w świetle dziennym

EDIT: Okej znalazłam jakieś, ale przepraszam przede wszystkim za jakość i te czarne kropy na 2 zdjęciach, ale niestety tam miałam minę jak robiący coś na pustyni kot hehe Mniej więcej tak to wyglądało. Trzymało się caaaałą noc! Fryzura wyszła zupełnie spontanicznie, w bardzo ograniczonym czasie i przy moich za chiny nie dających się ukręcić włosach, ale przed naoglądałam się tych w załącznikach.

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-17 o 21:38
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-04-17, 22:00   #3727
antoninne0216
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
EDIT: Okej znalazłam jakieś, ale przepraszam przede wszystkim za jakość i te czarne kropy na 2 zdjęciach, ale niestety tam miałam minę jak robiący coś na pustyni kot hehe Mniej więcej tak to wyglądało. Trzymało się caaaałą noc! Fryzura wyszła zupełnie spontanicznie, w bardzo ograniczonym czasie i przy moich za chiny nie dających się ukręcić włosach, ale przed naoglądałam się tych w załącznikach.
świetna ta fryzurka
antoninne0216 jest offline  
Stary 2010-04-17, 22:04   #3728
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Świetna Szkoda, że ja mam dwie lewe ręce do upinania włosów, a żadna fryzjerka na pewno by się nie podjęła takiego zadania na moich włosach

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-04-17, 22:18   #3729
natrix
Rozeznanie

Zgadzam się z Dziewczynami, Rabu, ekstra upięcie!!
Ja dawniej, mając bardzo długie włosy uwielbiałam "koszyczek francuski" (? tak to się chyba nazywa?). Teraz, jak znów mam dłuższe, to ciągle je zaplatam, "kokuję", upinam... A na ślub takie luźne, naturalne upięcie faktycznie byłoby super

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-04-17, 22:29   #3730
Lemirka
Zakorzenienie

Uwielbiam tematykę ślubną ja to stety niestety będę musiała mieć upięte włosy -z moich lichych kłaczków nic innego nie będzie dobrze wyglądać.

Rabu - może w końcu jakiś mini zlot?
Lemirka jest offline  
Stary 2010-04-17, 23:03   #3731
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
A ja mam do połowy pleców (nawet dłuższe) zastanawiam się czy ich nie ściąć...

Nie powiem, włosy to mój poprawiacz humoru, nie mam do nich żadnych zastrzeżeń, są gęste, proste i mają ładny kolor...
No ale nie wiem co z nimi na wesele zrobić... lekko rozpuścić? Za długie chyba na to..?
Nie waż się ścinać włosów! Długie włosy to skarb, a szczególnie zadbane Jest naprawdę dużo możliwości również na takie długie włosy.
A ja muszę się pochwalić, że chyba wreszcie znalazłam porządną fryzjerkę Po trzech latach wybrałam się do fryzjerki (choć nie byłam tego tak pewna), ale jestem bardzo zadowolona. Moja mama gorąco mi ją polecała i nie zawiodłam się. Całkiem bladolica ta fryzjerka
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-04-17, 23:15   #3732
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Uwielbiam tematykę ślubną ja to stety niestety będę musiała mieć upięte włosy -z moich lichych kłaczków nic innego nie będzie dobrze wyglądać.
Naturalne, luźne upięcie na pewno będzie superowe
Chyba się powtarzam

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
A ja muszę się pochwalić, że chyba wreszcie znalazłam porządną fryzjerkę Po trzech latach wybrałam się do fryzjerki (choć nie byłam tego tak pewna), ale jestem bardzo zadowolona. Moja mama gorąco mi ją polecała i nie zawiodłam się. Całkiem bladolica ta fryzjerka
To oby się dalej "współpraca" owocnie układała (i włosy, żeby się też układały )

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-04-18, 00:19   #3733
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Świetna Szkoda, że ja mam dwie lewe ręce do upinania włosów, a żadna fryzjerka na pewno by się nie podjęła takiego zadania na moich włosach
Ta cała fryzura to zakręcenie włosów, pospinanie tych loków w sensowną całość i warkocz francuski z przodu... Żadna filozofia. U mnie trwało to dosłownie 15 minut... wcześniejsze 2h 45' spędziłam z wałkami na głowie, w tych kosmicznych suszarkach bo moje włosy nie chciały się zakręcić, skubańce :P Uprzedzałam panią, ale ona taka cwana była, że przecież co jak co, ale ma takie kosmetyki, że mi sprężynki wyjdą... Tia, wychodziła jej żyła na czole ze stresu

Fryz polecam z całego serca, bo ja sama nie cierpię sztucznych fiu bziu z toną lakieru, a to się trzymało całą noc, przy trybie "nie dbaj o nic"

A z moich obecnych fryzur, preferuję styl w 100% przeczesany palcami Zero prostownicy, sztucznych odżywek tylko szampon z czarnej rzepy, olejek kokosowy, podsuszyć suszarką i uwodzić!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Rabu - może w końcu jakiś mini zlot?
Też o tym niedawno myślałam... fajnie byłoby coś zmontować, ale ja to teraz non stop na wysokich obrotach jestem, nie wiadomo jak inne kobietki Tak czy siak cały czas mam to na uwadze W końcu musi nadejść ta wiekopomna chwiła i wampiry muszą mieć zlot

EDIT: A tak mnie się wydaje, że dzisiaj widziałam którąś z Was Wrocławiany! Bledzioch taki, obczajałyśmy się nawzajem i tak mi się żarówka zapaliła... Carrefour w Galerii Dominikańskiej, kasa przy alkoholach, godzina około 20:00. Która to?

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-04-18 o 00:21
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-04-18, 10:35   #3734
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Ta cała fryzura to zakręcenie włosów, pospinanie tych loków w sensowną całość i warkocz francuski z przodu... Żadna filozofia. U mnie trwało to dosłownie 15 minut... wcześniejsze 2h 45' spędziłam z wałkami na głowie, w tych kosmicznych suszarkach bo moje włosy nie chciały się zakręcić, skubańce :P Uprzedzałam panią, ale ona taka cwana była, że przecież co jak co, ale ma takie kosmetyki, że mi sprężynki wyjdą... Tia, wychodziła jej żyła na czole ze stresu

Fryz polecam z całego serca, bo ja sama nie cierpię sztucznych fiu bziu z toną lakieru, a to się trzymało całą noc, przy trybie "nie dbaj o nic"

A z moich obecnych fryzur, preferuję styl w 100% przeczesany palcami Zero prostownicy, sztucznych odżywek tylko szampon z czarnej rzepy, olejek kokosowy, podsuszyć suszarką i uwodzić!

jyyli jest offline  
Stary 2010-04-18, 10:44   #3735
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Naturalne, luźne upięcie na pewno będzie superowe
Chyba się powtarzam

Luźne upięcie są najlepsze, o tak! Zawsze się bronię przed tą "toną lakieru" wyglądającą tak nienaturalnie :P
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-04-18, 11:52   #3736
lemka
Zakorzenienie

Wybaczcie, że przerywam ślubne inspiracje, ale chciałabym Was prosić o radę w sprawie podkładu. Naturalnie czytałam wątek i widziałam wypisane odcienie podkładów, ale ciągle nie trafiam z podkładem, więc pomyślałam że może mi coś doradzicie. Problem w tym, że mam skórę mieszaną, przesuszoną przez kuracje kwasowe i większość podkładów podkreśla mi suche skórki, dlatego nie zależy mi na matowieniu. Chciałabym żeby podkład nie był za ciężki i jasny w tonacji ciepłej. Co wypróbowałam? Całą masę:
- Dermablend w tubce - za ciężki, tworzył maskę na twarzy, ale skórek nie podkreślał,
- Vichy, Aera Teint - spływał mi z twarzy,
- Maybelline, Smooth Result - brak wystarczająco jasnego koloru, ten dotychczas był najbliższy ideałowi,
- Revlon, Cover - straszny, toworzył maskę na twarzy, podrażniał skórę,
- podkłady w musie generalnie mnie wysuszają,
- Synergen, Rossmana - strasznie ciężko go rozsmarować, podkreśla skórki,
- Rimmel, mineralny w tubce, Ivory - za ciężki, brzydki kolor,
- Liren matujący - w ogóle nie trzymał się na twarzy, wysuszał.

Poradzicie coś, bo już mi ręce opadają.
Stary 2010-04-18, 12:06   #3737
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wybaczcie, że przerywam ślubne inspiracje, ale chciałabym Was prosić o radę w sprawie podkładu. Naturalnie czytałam wątek i widziałam wypisane odcienie podkładów, ale ciągle nie trafiam z podkładem, więc pomyślałam że może mi coś doradzicie. Problem w tym, że mam skórę mieszaną, przesuszoną przez kuracje kwasowe i większość podkładów podkreśla mi suche skórki, dlatego nie zależy mi na matowieniu. Chciałabym żeby podkład nie był za ciężki i jasny w tonacji ciepłej. Co wypróbowałam? Całą masę:
- Dermablend w tubce - za ciężki, tworzył maskę na twarzy, ale skórek nie podkreślał,
- Vichy, Aera Teint - spływał mi z twarzy,
- Maybelline, Smooth Result - brak wystarczająco jasnego koloru, ten dotychczas był najbliższy ideałowi,
- Revlon, Cover - straszny, toworzył maskę na twarzy, podrażniał skórę,
- podkłady w musie generalnie mnie wysuszają,
- Synergen, Rossmana - strasznie ciężko go rozsmarować, podkreśla skórki,
- Rimmel, mineralny w tubce, Ivory - za ciężki, brzydki kolor,
- Liren matujący - w ogóle nie trzymał się na twarzy, wysuszał.

Poradzicie coś, bo już mi ręce opadają.
Minerałki Najlepiej zacząć od EDM, zamów sobie próbki z allegro (to szybsza opcja), albo dołącz się do wspólnego zamówienia.

jyyli jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:18   #3738
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie

No to może i ja się wezmę za te minerałki?
tylko od czego zacząć?
Forum mineralne to lektura na miesiąc (już wiem co będę robić w wakacje ).

Na razie jestem zakochana w firmie Bourjois
mikia20 jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:22   #3739
Eais
Raczkowanie

Cytat:
tylko od czego zacząć?

ja też planuję
ale szkoda, że one destabilizują filtry eh
Eais jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:23   #3740
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
tylko od czego zacząć?

Ja nie zaczynałam od czytania, a od zamawiania próbek Pewnego dnia po prostu przyjaciółka spytała, czy nie zamówię z nią z all Wzięłam kolory Ivory i Fair Neutral, próbki 1g/5ml, potem biga Ivory dostałam z wymiany i jakoś się potoczyło
Teraz używam Pixie Ailive 0, ale kolor mi nie pasuje jakoś.

jyyli jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:24   #3741
Saya
Raczkowanie

Hey dziewczyny nie spotkała się któraś z Was w internecie z tym podkładem?:
http://alabasterbeautiful.co.uk/archives/125

Oficjalna strona nie działa. Na ebayu nie widziałam, a na asosie nie ma tego koloru, który bym chciała.
A na zdjęciu ten podkład wygląda tak przyjemnie jasno, że chętnie bym go przetestowała

Saya jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:26   #3742
lemka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Minerałki Najlepiej zacząć od EDM, zamów sobie próbki z allegro (to szybsza opcja), albo dołącz się do wspólnego zamówienia.
Minerały mnie przerażają. Nie lubię też nakładania podkładów pędzlem, bo to podrażnia mi skórę. Chyba wolałabym jakiś normalny fluid. A Ty jakich minerałów używasz? Dziękuję za odpowiedź.
Stary 2010-04-18, 12:30   #3743
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Minerały mnie przerażają. Nie lubię też nakładania podkładów pędzlem, bo to podrażnia mi skórę. Chyba wolałabym jakiś normalny fluid. A Ty jakich minerałów używasz? Dziękuję za odpowiedź.
Podobno pędzle z naturalnego włosia od firm produkujących minerały są ultra miękkie, ale ja używam syntetycznego z Donegala, który też jest mięciutki i mnie nie podrażnia, a poprzedni pędzel to robił.
Ja zaczęłam od EDM, teraz używam Pixie i ten wydaje się lepszy, jest taki drobniutki, kremowy prawie, fajnie kryje (używam formuły Cover de Lux), ale z kolorem się źle wstrzeliłam

jyyli jest offline  
Stary 2010-04-18, 12:37   #3744
Nikita-v
Zadomowienie

ja mam pędzle EDM i są super miękkie, rozcieram nimi podkład długo i namiętnie ( lubie się bawić z tym) i przyznam ze moja nadreaktywna skóra nie daję zadnego zaczerwienienia przy nadkładaniu... więc w moim przypadku o podraznieniach nie mam mowy
Nikita-v jest offline  
Stary 2010-04-18, 13:03   #3745
lemka
Zakorzenienie

Ja używam wysokich filtrów i nie mogę rozcierać podkładów, bo wtedy starłabym filtr. Wchodzi w grę jedynie wklepywanie/stemplowanie. No właśnie destabilizacja. W ogóle zajrzałam sobie na wątek z minerałami i rzeczywiście dla kogoś nowego w temacie, to forum jest przerażające.
Stary 2010-04-18, 13:48   #3746
kiciun
Rozeznanie

Hej bladolice
Ja swój pierwszy podkład mineralny EDM mam od wtorku. Dzięki niech będą wizażowi i Faa! Polecam wszystkim którzy nigdy nie znaleźli odpowiednio jasnego podkładu kolor Fair Neutral - rewelka, kupiłam biga w ciemno, dołączyłam się do zbiorowego zamówienia. Przez tyle lat miałam dylemat- obkleić się pomarańczową mazią czy chodzić z bladą buzią pełną czerwonych przebarwień, a tu nagle cud!Jestem super zadowolona i polecam wszystkim. Do tego korektor intensive fair- trochę ciemniejszy ale ujdzie. Wszystko nakładam mięciutkim pędzlem lhk na MOKRO (na sucho nakłada się mi dużo gorzej i źle wygląda) a potem jeszcze spryskuję twarz i jest git, nie błyszczę się i nie kleję cały dzień, twarz wygląda naturalnie. I pomyśleć, że gdybym nie trafiła na wizaż, męczyłabym się całe życie... Co do filtrów nigdy ich nie używałam na twarz, na ciało czasami, moja skóra jest chyba odporna na słońce ; p, co prawda pod wpływem wizażu już do mnie jedzie antek, ale nie martwię się zbytno jego destabilizacją, oddzielę go primerem i zawsze jakaś ochrona będzie.
kiciun jest offline  
Stary 2010-04-18, 14:23   #3747
201709121022
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez kiciun Pokaż wiadomość
Hej bladolice
Ja swój pierwszy podkład mineralny EDM mam od wtorku. Dzięki niech będą wizażowi i Faa! Polecam wszystkim którzy nigdy nie znaleźli odpowiednio jasnego podkładu kolor Fair Neutral - rewelka, kupiłam biga w ciemno, dołączyłam się do zbiorowego zamówienia. Przez tyle lat miałam dylemat- obkleić się pomarańczową mazią czy chodzić z bladą buzią pełną czerwonych przebarwień, a tu nagle cud!Jestem super zadowolona i polecam wszystkim. Do tego korektor intensive fair- trochę ciemniejszy ale ujdzie. Wszystko nakładam mięciutkim pędzlem lhk na MOKRO (na sucho nakłada się mi dużo gorzej i źle wygląda) a potem jeszcze spryskuję twarz i jest git, nie błyszczę się i nie kleję cały dzień, twarz wygląda naturalnie. I pomyśleć, że gdybym nie trafiła na wizaż, męczyłabym się całe życie... Co do filtrów nigdy ich nie używałam na twarz, na ciało czasami, moja skóra jest chyba odporna na słońce ; p, co prawda pod wpływem wizażu już do mnie jedzie antek, ale nie martwię się zbytno jego destabilizacją, oddzielę go primerem i zawsze jakaś ochrona będzie.
O Kiciun, jakże się ciesze, że widzę Twój post! Chciałabym na szybkości zaopatrzyć się w coś z EDM, niebawem wyjeżdżam, teraz dopinam sprawy organizacyjne i nie mam czasu na próbki, dlatego jestem zdecydowana na strzał w ciemno i tak jak Ty celuję w Fair Neutral, choć zastanawiam się też na Ivory (jestem żółtawa ale minimalnie, dlatego nie chcę uderzac w Olive) - czy mogłabyś mi zrobić foto tego podkładu na Twojej buzi? Albo w pudełeczku w świetle dziennym? Byłabym Ci baaaardzo wdzięczna
201709121022 jest offline  
Stary 2010-04-18, 14:42   #3748
loss_lauri
Zakorzenienie

wracając do koków i francuskich koszyczków - ja strasznie lubię takie fryzury zwłaszcza z wpiętymi ozdobami - kwiatami, motylami ważkami, i to nie na jakieś specjalne okazje, ale na co dzień. sama mam włosy do ramion - ścięte na boba z dłuższymi bokami a i tak zaplatam je w koczek, jakieś upięcie czy układam kłos wokół głowy z (ale nie a la Julia T.) a potem wpinam spinki (najfajniejsze są w HM). ostatnio w pt kupiłam tam stroik w kształcie bukieciku, który mam zamiar jutro sobie wpiąć.
Stary 2010-04-18, 14:51   #3749
Callitus
Zakorzenienie

Witam bladolice
Jak patrzę na te wasze piękne blade cery to napatrzeć się nie mogę. Mnie aż taka bladość nie pasuje niestety...
Używam mineralków (i dziewczyny, próbować, serio ) używam filtrów i po raz pierwszy słyszę, że minerały destabilizują filtr Kurcze, na serio?!

Ja mam włosy proste jak druty, za cholerę nie chcą się kręcić. W sumie to dobrze, bo nie mam za dużo roboty z nimi, ale czasem marzą mi się takie fale czy loczki
Ale stwierdziłam, że natura daje nam to, co najbardziej pasuje i nie będę się bawić w kręcenie a potem tony lakieru na włosach.

Ale ten post niezrozumiały jest
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2010-04-18, 14:55   #3750
Nolley
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Witam bladolice
Jak patrzę na te wasze piękne blade cery to napatrzeć się nie mogę. Mnie aż taka bladość nie pasuje niestety...
Używam mineralków (i dziewczyny, próbować, serio ) używam filtrów i po raz pierwszy słyszę, że minerały destabilizują filtr Kurcze, na serio?!

Ja mam włosy proste jak druty, za cholerę nie chcą się kręcić. W sumie to dobrze, bo nie mam za dużo roboty z nimi, ale czasem marzą mi się takie fale czy loczki
Ale stwierdziłam, że natura daje nam to, co najbardziej pasuje i nie będę się bawić w kręcenie a potem tony lakieru na włosach.

Ale ten post niezrozumiały jest
Minerały zazwyczaj mają w składzie mikę, tlenek cynku i dwutlenek tytanu, najpopularniejsze destabilizatory parsolu.

MOJA PIELĘGNACJA

WYMIANKA
Nolley jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości