Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-15, 23:21   #4561
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
melduje się po przejrzeniu fluidów w rossmannie i naturze
Natura: jeden jasny ( w miarę ) z sensique za 5,50 chyba
rossmann: nic, chociaż chwilami zastanawiałam się nad jakimś z wibo któraś ma ???
( reszta za ciemna)

a jeśli chodzi manhattan to macie ten?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-23...-prasowany.htm
?

hm dalej jestem załamana, chciałabym się czymś fajnie pomalować
a czy znacie dobry korektor, ale nie taki za 100zł ?
Sensique ma świetny puder, jaśniutki
Niezły jest korektor Miss Sporty. Oczywiście okropnie włazi we wszystko, co się znajduje na twarzy, ale moim zdaniem to i tak najlepszy korektor za ludzką cenę. Do tego kolor bardzo jasny, w neutralnym kolorze, fajnie stapia się z twarzą

A ten kolor 0 z Manhattanu niby transparentny absolutnie nie jest transparentny Jest jaśniutki, ale kolor jakiś ma. Bardzo neutralny. Wyglądał dobrze na różowej mnie i beżowej przyjaciółce.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-05-16, 00:04   #4562
Maqua
Zakorzenienie

a ja wrócę po raz kolejny do korektora wibo magic coś tam. używałam go przez prawie 2 tygodnie jako podkładu (na nos i policzki) i powiem Wam, że gdyby właśnie jako podkład rozświetlający ten produkt był sprzedawany, chętnie bym po niego sięgała, bo jest to najjaśniejszy kosmetyk drogeryjny, jaki kiedykolwiek wpadł mi w ręce (mowię o kolorze nr 1). na pewno nie jest doskonały, łatwo się ściera i nigdy nie przestaje być 'mokry' (dlatego też jako korektor spisuje się fatalnie - zamiast ukrywać rozświetla i podkreśla), ale jako fluid dawał radę.
dobrze jednak, że wreszcie dostałam swoje minerały, tych nie pobije absolutnie nic
Maqua jest offline  
Stary 2010-05-16, 02:45   #4563
denq
Raczkowanie

ehhh, magiczny korektor helenki. chyba też się skuszę, bo skoro mi tak zewsząd zachwalają, to się muszę ugiąć przynajmniej, jeśli nie złamać, pod naporem tej zmasowanej indoktrynacji tylko na Laboratorium Urody dziewczyny wspominały, że jednak mógłby być jaśniejszy, choć mu to za perfekcyjne właściwości wybaczają. no i nie wiem, bo ja tak wyrozumiała nie jestem. jak to jest z tym kolorem, Bladolice?

aaa... Maqua, ja nie mogę z Twoim avem ;P przy mojej ledwie zarysowej pamięci wzrokowej mylę Cię przez niego permanentnie z black-bubu.
Stary 2010-05-16, 10:24   #4564
Eais
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Sensique ma świetny puder, jaśniutki
Niezły jest korektor Miss Sporty. Oczywiście okropnie włazi we wszystko, co się znajduje na twarzy, ale moim zdaniem to i tak najlepszy korektor za ludzką cenę. Do tego kolor bardzo jasny, w neutralnym kolorze, fajnie stapia się z twarzą

A ten kolor 0 z Manhattanu niby transparentny absolutnie nie jest transparentny Jest jaśniutki, ale kolor jakiś ma. Bardzo neutralny. Wyglądał dobrze na różowej mnie i beżowej przyjaciółce.
hm czyli chyba kupię sensique i będę się maziać constance caroll, chociaż powoli zaczął mi przeszkadzać, bo szybko tracę go z twarzy
minerały znów mnie kuszą....ale wchodzą w grę EDM, a raz się przejechałam na nich bo miałam szarą twarz

Edytowane przez Eais
Czas edycji: 2010-05-16 o 10:25
Eais jest offline  
Stary 2010-05-16, 10:43   #4565
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Denq- mam próbkę 01 i mi bardzo pasuje, bo nie jest trupio blady, ale jaśniutki i idealnie się wtapia, twarz wygląda zdrowo, a miałam problem, żeby to osiągnąć innym kosmetykiem Tak więc chyba zaraz go kliknę na allegro, ach, żegnajcie moje odłożone pieniądze :<
Stary 2010-05-16, 11:37   #4566
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
aaa... Maqua, ja nie mogę z Twoim avem ;P przy mojej ledwie zarysowej pamięci wzrokowej mylę Cię przez niego permanentnie z black-bubu.
haha rozumiem ale jestem niemal pewna, że to ja ustawiłam kociaka jako pierwsza. ale po klikowym konkursie go wymienię.

wreszcie dostałam swoje minerały mam dzisiaj imprezę urodzinową, po raz pierwszy od paru tygodni się porządnie umaluję. oprócz podkładu edm cool fair, zamówiłam też w ciemno róż soft touch, dam znać jak się komponuję z moją bladością

swoją drogą... skoro podkład starczył mi poprzednio na prawie pol roku, to róż w tym samym opakowaniu będę zużywać do usr... śmierci gorzej, jak nie będzie mi odpowiadał
Maqua jest offline  
Stary 2010-05-16, 12:14   #4567
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
MAM ! mam dwa i je kocham miłością najwierniejsza wyglądają jak prawdziwy tatoo

a co do targów, kurczę gdzie było i co było :P wiecie co wkurza mnie że w Kraku najfajniesze rzeczy ( festiwale, noce muzeów, koncerty itp.) są kiedy zbliża mi się sesja i mam mnóstwo nauki.
Kurka wodna, a dawno nabyłaś te stempelki? Może jeszcze w Solvayu by je mieli?
(a dziś będę niedaleko Solvayu, bo mój ukochany bladolicy Paddy Kelly - obecnie zakonnik - ma dziś w Łagiewnikach wystąpić Chyba, że odwołają imprezę z powodu tej ulewy, bo to plener Zapłaczę się wtedy! A w piątek wybieram się na koncert jego bladolicej siostry Patricii)

A te tergi, to super sprawa! Jeszcze dziś do wieczora trwają, więc nic straconego Odbywają się przy ulicy Centralnej 41a. Jest tam pełno stoisk, zwykle młodych twórców, zainspirowanych sztuką ludową i naturą. Dużo inspiracji można zaczerpnąć, jeśli ktoś lubi folkowe klimaty I serio, nikogo opalonego się tam nie uświadczy

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-05-16, 12:25   #4568
karolanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
kompletnie nic nie rób ładne buciki i tyle
o ile osobiście nie jestem fanką chudych nóg, to jak jesteś blada, a w dodatku ruda, to ci wybaczam, zawsze chciałam być naturalnie ruda, rude zawsze mi się podobają, bez wyjątku aaaaah jak ja chciałabym być ruda
A myślisz, że ja jestem? Robię wszystko, żeby chociaż te zakichane trzy kilo przybrać, ale moje ciało uparło się na tą głupią kościstość. Ale walka z wiatrakami trwa...

W ogóle to popełniłam błąd życia-zrobiłam sobie metamorfozę internetową, po której wyglądałam jak marna kopia Kim Kardashian, albo Nicole z Pussycat Dolls (ciemne włosy, ciężka ciemna grzywka, dużo cybernetycznego bronzera i czarnego cienia do powiek) i wysłałam koleżance. I teraz jest "Karolina nie ma bata idziesz do fryzjera, farbujesz się tak i obcinasz! I faceci zaczną padać na twój widok".
Kurcze, latami pracowałam nad zaakceptowaniem swoich rudych włosów i jasnej cery i teraz nie mam z tym większych problemów. Żaden argument by do mnie nie trafił... poza tymi facetami właśnie. Nawet 1/2 TŻeta na horyzoncie nie widać, a tu coraz samotniej się robi. A z tymi wszystkimi kształtnymi i opalonymi blondynami i brunetkami nie mam raczej szans.
Według Was Dziewczyny, co lepsze: zmienić się, wyglądać ładniej, chociaż nie czuć się dobrze z nowym wizerunkiem, ale może wreszcie kogoś poderwać? żyć dalej w przekonaniu, że gdzieś musi istnieć taki jeden, który przedkłada rudo-bladość nad podsmażone blondy i czernie? zacząć już się przyzwyczajać, że skończę jako stara panna otoczona stadem kotów?

P.S. Przeglądałam ostatnio w sklepie prasę kobiecą i nie ma ani jednej gazety pozbawionej artykułu w stylu "Pora zrobić się na ślicznego pomarańczowego skwarka" przyozdobionego zdjęciami pań, które swoją barwą zawstydziłyby nawet mocno wysmażone frytki...

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-05-16, 12:39   #4569
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość

Według Was Dziewczyny, co lepsze: zmienić się, wyglądać ładniej, chociaż nie czuć się dobrze z nowym wizerunkiem, ale może wreszcie kogoś poderwać? żyć dalej w przekonaniu, że gdzieś musi istnieć taki jeden, który przedkłada rudo-bladość nad podsmażone blondy i czernie? zacząć już się przyzwyczajać, że skończę jako stara panna otoczona stadem kotów?
Hyhy, myślę, że sama znasz odpowiedź na to pytanie

Ja zawsze, ale to zawsze obstaję przy zdaniu, że nie wolno pod żadnym pozorem zmieniać się (czy to fizycznie czy charakterologicznie) pod czyimś 'naporem' (nie mówię tu oczywiście o 'podrasowaniu' wyglądu np. makijażem czy strojem, jeśli ktoś uzna, że dzięki temu czuje się atrakcyjniej i lepiej). Najważniejsze to być sobą w każdej sytuacji. A Druga Połówka na pewno czeka. I pokocha Cię właśnie dzięki temu, że jesteś TAKA. Nie właśnie opalona i 'dobrze zbudowana', tylko delikatna, ruda i szczuplutka
A tak na marginesie, gdybym ja była facetem, to pewnikiem byś mi wpadłą w oko, bo niezmienie podoba mi się taki typ, jaki Ty (wnioskując z opisu) reprezentujesz

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-05-16, 12:57   #4570
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie

karolanka... no co Ty Śliczna jesteś, naturalna... porządni faceci cenią naturalność...

Ja np. jestem długowłosą blondynką z dość dużym biustem... wystarczy iść na solarkę, ubrać się kiczowo-różowo... i całe osiedle dresów pada mi do stóp

Ale na pewno chodzi Ci o takich wielbicieli?

Więc mam bladą cerę, ubieram się klasycznie lub sportowo na co dzień... czasami tylko jak mi coś odwali to przemieniam się w wampirzycę ubraną na czarno...

A mój TŻ zachwyca się moją naturalnością, tym że nie farbuje włosów, nie opalam się itd... wkurza się tylko jak marudzę że chcę schudnąć

Zawsze mnie wkurzały teksty typu... no taka ładna jesteś, byś tylko się opaliła/schudła (ehh..)/ zrobiła jakieś pasemka i będzie super

Nie przejmuj się
mikia20 jest offline  
Stary 2010-05-16, 13:33   #4571
Nealinne
Zakorzenienie

Hej Dziewczyny!
Przepraszam jeśli na moje pytanie ktoś już tu odpowiadał ale nie dałam rady przeczytać całego wątku.. Więc tak, jestem córką młynarza Mam bardzo jasną cerę no i mam problem... Potrzebuję na gwałt jakiegoś pudru i podkładu, heh... Nie stać mnie na jakieś super drogie.. Zależy mi żeby to były minerały... Aktualnie używam podkładu Rimmel Lasting Finnish nr 103 (True Ivory), w sumie jestem z niego zadowolona więc problem z podkładem mam rozwiązany (chyba, że polecacie coś lepszego) no ale puder... Miałam jakiś z Rimmela, też mineralny, neistety nie pamiętam nazwy, tak czy inaczej był za ciemny... Polecacie coś? Ja słabo się znam na kosmetykach więc będę wdzięczna za każdą radę...
Stary 2010-05-16, 13:45   #4572
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
hm czyli chyba kupię sensique i będę się maziać constance caroll, chociaż powoli zaczął mi przeszkadzać, bo szybko tracę go z twarzy
minerały znów mnie kuszą....ale wchodzą w grę EDM, a raz się przejechałam na nich bo miałam szarą twarz
a Pixie próbowałaś?

Cytat:
A myślisz, że ja jestem? Robię wszystko, żeby chociaż te zakichane trzy kilo przybrać, ale moje ciało uparło się na tą głupią kościstość. Ale walka z wiatrakami trwa...

W ogóle to popełniłam błąd życia-zrobiłam sobie metamorfozę internetową, po której wyglądałam jak marna kopia Kim Kardashian, albo Nicole z Pussycat Dolls (ciemne włosy, ciężka ciemna grzywka, dużo cybernetycznego bronzera i czarnego cienia do powiek) i wysłałam koleżance. I teraz jest "Karolina nie ma bata idziesz do fryzjera, farbujesz się tak i obcinasz! I faceci zaczną padać na twój widok".
Kurcze, latami pracowałam nad zaakceptowaniem swoich rudych włosów i jasnej cery i teraz nie mam z tym większych problemów. Żaden argument by do mnie nie trafił... poza tymi facetami właśnie. Nawet 1/2 TŻeta na horyzoncie nie widać, a tu coraz samotniej się robi. A z tymi wszystkimi kształtnymi i opalonymi blondynami i brunetkami nie mam raczej szans.

P.S. Przeglądałam ostatnio w sklepie prasę kobiecą i nie ma ani jednej gazety pozbawionej artykułu w stylu "Pora zrobić się na ślicznego pomarańczowego skwarka" przyozdobionego zdjęciami pań, które swoją barwą zawstydziłyby nawet mocno wysmażone frytki...

Kochana nie zmieniaj sie dla nikogo prócz siebie. Znałam faceta, na którego wszystkie laski leciały a on mi zawsze mówił, że nie ma ładniejszych kobiet niż rudowłose. Kiedyś słyszałam, że rude włosy to jak obietnica ognia w łóżku - no bo skoro nawet na głowie ma ogień to...

Ja się namiętnie farbuję na rudo im bardziej rudo tym lepiej
Ważę trochę za dużo i wiele rzeczy mogłabym w sobie zmienić - żeby było lepiej, ale po co? Mój TŻ kocha mnie taką jaką jestem - nawet z nadprogramowymi kg, wierzę, że i na Ciebie czeka normalny facet
Lemirka jest offline  
Stary 2010-05-16, 13:58   #4573
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

karolanka - nie zmieniaj się, jeśli taka jaka jesteś czujesz się dobrze, poprzebierani i pozmieniani nie czujemy się pewnie i swobodnie, a to zdecydowanie widać bardziej niż ewentualne niedostatki naszej urody, nie rób nic przeciwko sobie, naturalnością i otwartością w zachowaniu zawojujesz więcej męskich serc niż sztucznymi i wymuszonymi zmianami... po prostu być może nie nadszedł jeszcze ten moment?

ruda3d jest offline  
Stary 2010-05-16, 14:14   #4574
Nealinne
Zakorzenienie

Btw, wyobraźcie sobie, chciałam poszukać na allegro czegoś z rimmela, znalazło mi 18 stron i w pewnym momencie wyskoczył błąd i teraz allegro twierdzi, że nic tej firmy tam nie ma :|
Stary 2010-05-16, 14:44   #4575
karolanka
Raczkowanie

natrix, mikia20, Lemirka, ruda3d - dzięki Dziewczyny, ja to niby wszystko wiem, ale jak człowiek po raz tysięczny słyszy "no przefarbuj się i opal, to będziesz śliczna" (w domyśle: bo teraz to nie jesteś), to głupieje i już sam nie wie, czy się sobie podoba
Na szczęście nie mam pieniędzy na fryzjera To jedyna wymówka, która działa...
I może Was zadziwię, ale mnie właśnie podrywają takie "dresy", co to jedyny temat jaki poruszają, to rozmiar ich kija baseball'owego i liczba pasków na dresie. A do moich opalonych koleżanek (jedna na dodatek blondynka z baaardzo pokaźnym biustem) zarywają ci fajni, którzy to twierdzą, że wygląd się nie liczy. Co jest?
Desperacja jest niewskazana, ale zaczynam już w nią popadać i nawet będe skłonna zwalić winę za samotność na jasną skórę i włosy

A żeby już tak nie offtopować to mam pytanie o maseczkę Dermiki o której było już tu wspomniane, tej alabastrowej. Pomogła by ona na twarz zaróżowioną, w sensie czy dałaby radę delikatnie ujarzmić koloryt? Po tych ochach i achach nad nią aż mnie kusi wypróbować

I czy Healthy Mix faktycznie ma takie duże drobinki rozświetlające? Bo przy testowaniu nie zauważyłam żadnych, a nawet mnie zmatowił. Ale może to jakiś dziwny tester był, a że ja nie znoszę rozświetlających kosmetyków, to nie chce 50zł utopić. Niech ktoś odpowie

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-05-16, 14:47   #4576
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
I może Was zadziwię, ale mnie właśnie podrywają takie "dresy", co to jedyny temat jaki poruszają, to rozmiar ich kija baseball'owego i liczba pasków na dresie. A do moich opalonych koleżanek (jedna na dodatek blondynka z baaardzo pokaźnym biustem) zarywają ci fajni, którzy to twierdzą, że wygląd się nie liczy. Co jest?
Mam dokładnie to samo! Identycznie! Panowie dresiarze nawet czasem chcą się ze mną żenić od razu
Ale może właśnie o to chodzi, że dresiarzom podobają się ładne, czyli my, bladolice, a ci, dla których wygląd się nie liczy, poświęcają się dla mniej ładnych solarek?

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-05-16, 15:50   #4577
black-bubu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
haha rozumiem ale jestem niemal pewna, że to ja ustawiłam kociaka jako pierwsza. ale po klikowym konkursie go wymienię.
obie uwielbiamy boskie szerokie uśmiechy tak, chyba miałaś go pierwsza, ja od całkiem niedawna mam ten av - może z jakieś dwa miechy, ale to pierwsza postać kota z alicji która wygląda naprawdę bosko bo ten z disneya był taki za gruby, nie pasował mi w ogóle.

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość

no dosyć dawno, bo jak limitka wchodziła, ale powinny być w solvayu, ja swój drugi kupowałam jeszcze jakiś miesiąc temu na starowiślnej.

black-bubu jest offline  
Stary 2010-05-16, 15:54   #4578
masia93
Raczkowanie

do karolanka :
Ja nie zauważyłam żadnych drobinek rozświetlających bo on po prostu ich nie ma. Więc żaden z niego rozświetlający podkład A matuje nawet nawet

Edytowane przez masia93
Czas edycji: 2010-05-16 o 15:55
masia93 jest offline  
Stary 2010-05-16, 16:08   #4579
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

ja nie mogę znaleźć tych stempelków z essence na stronie...
ale znalazłam ostatnio w swoim mieście naturę, w której są aż dwie szafy essence'a, i naprawdę nieźle zaopatrzone, aż oczopląsu dostałam

a mi mąż powiedział dzisiaj, że moje nogi lepiej wyglądają, jak są lekko opalone, i muszę niestety się z nim zgodzić... ale od pasa w górę, wolę się bladą - i co ja mam teraz zrobić???

co do maseczki Alabaster Dermiki - próbowałam, ale nie bardzo rozumiem ochy i achy nad nią, bo dla mnie zwykła aspirynowa jest lepsza...

Edytowane przez ruda3d
Czas edycji: 2010-05-16 o 16:10 Powód: dopisek
ruda3d jest offline  
Stary 2010-05-16, 16:44   #4580
Eais
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a Pixie próbowałaś?
nie, nie próbowałam ( jeszcze ).

jak wpadnie więcej kasy to może zacznę bawić się w minerały
Eais jest offline  
Stary 2010-05-16, 16:46   #4581
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
a mi mąż powiedział dzisiaj, że moje nogi lepiej wyglądają, jak są lekko opalone, i muszę niestety się z nim zgodzić... ale od pasa w górę, wolę się bladą - i co ja mam teraz zrobić???

co do maseczki Alabaster Dermiki - próbowałam, ale nie bardzo rozumiem ochy i achy nad nią, bo dla mnie zwykła aspirynowa jest lepsza...
Mogę się pod tym podpisać. I pod jednym i po drugim.
elianka jest offline  
Stary 2010-05-16, 16:56   #4582
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
moje nogi podobno też lepiej wyglądają choćby lekko opalone (tylko samoopalaczem), zwłaszcza że (jak to u dość typowej gruszki) są dość masywne, umięśnione. Tylko że choćbym leżała dwie godziny plackiem w pełnym słońcu, łydki pozostaną białe Właściwie jedyna część ciała, która opala mi się stosunkowo łatwo, to ręce - a ja uwielbiam jak są takie jasne jeszcze ostatnio przez przypadek sobie przypaliłam nad kuchenką gazową włoski na przedramieniu (uszło bez poparzeń, ale jedna z ulubionych koszulek straciła rękaw) to wygląda jeszcze jaśniej i ładniej

btw., muszę w końcu spróbować tę maseczkę aspirynową to jak wy ją robicie? wiem, że kiedyśtam pisałyście, ale nie chce mi się szukać poza tym brak czasu, ach koniec semestru się zbliża, trza nadrabiać zaległości

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-16 o 16:58
fiasco jest offline  
Stary 2010-05-16, 17:00   #4583
_Jagosza_
Raczkowanie

Ja rozkruszam kilka aspiryn i dodaję jogurt naturalny. To na buzię na pół godziny a później przed zmyciem lekko masuję - dwa w jednym z peelingiem to jest
_Jagosza_ jest offline  
Stary 2010-05-16, 17:08   #4584
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
(a dziś będę niedaleko Solvayu, bo mój ukochany bladolicy Paddy Kelly - obecnie zakonnik - ma dziś w Łagiewnikach wystąpić Chyba, że odwołają imprezę z powodu tej ulewy, bo to plener Zapłaczę się wtedy! A w piątek wybieram się na koncert jego bladolicej siostry Patricii)
:eek: Czemu ja mieszkam tyle kilometrów od Krakowa Ale bardzo się cieszę, że Patryś się nie odcina od fanów i daje nam trochę radości tymi występami
Stary 2010-05-16, 19:12   #4585
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

A propo maseczek. Kiedyś ktoś wspominał o maseczce z kurkumy. Szukałam na stronce helfy, ale przepisu nie znalazłam. Mogłaby mi któraś z Was pomóc?
Stary 2010-05-16, 22:28   #4586
Saya
Raczkowanie

Przeważnie spisuję sobie wszelkie przepisy i z kurkumą mam tylko 2.

3 łyżki oleju musztardowego, 3-4 łyżki kurkumy, pół łyżeczki soku z cytryny.

Drugie to :
3-4 łyżki kurkumy, ok. 2 łyżki wody dla nadania odpowiedniej konsystencji.

Niestety nie wiem czy to o to Ci chodziło:<

Saya jest offline  
Stary 2010-05-16, 23:26   #4587
denq
Raczkowanie

Basiulek, dzięki za info, bo z tego, co się zorientowałam, to Ty jesteś bezkompromisowa kolorystycznie i Twoja rekomendacja brzmi mi szczególnie miarodajnie zaopatrzę się niechybnie ;p ahhh, mama od razu odczuje moje wakacje i nadmiar czasu, który spędzam na pielęgnowaniu próżności zamiast samodoskonalenia i gromadzenia wiedzy, ale ileż można! tylko czekać, aż mnie do jakiejś roboty zapędzi tym bardziej muszę się szybko aprowizować zanim się zorientuje i środki mi odetnie

a do karolanki, kolorem włosów powinny kierować tylko i wyłącznie własne preferencje, z pewnością o elemencie wizerunku który ma na całokształt tak drastyczny wpływ nie mogą decydować naciski otoczenia. ja osobiście uwielbiam rude włosy i zazdroszczę zwłaszcza jasnej cery, jaka jest tego stałym atrybutem,

ale również doskonałym przykładem, że naturalny rudzielec () może świetnie wyglądać w mocno przyciemnionych włosach jest obecna tu z Nami marta179, która się kiedyś nieostrożnie zwierzyła z naturalnego koloru włosów, co ja skrzętnie zarejestrowałam (że tak podpuszczę ) i teraz wygląda jak mój niedościgniony ideał z mojego avka ehhh... to niesprawiedliwe w każdym razie podsumowując, przesłaniem mojej notki jest, że czego byś nie zrobiła i tak będziesz zabójczo piękna czyli w sumie nie wnosi ona absolutnie nic, ale co tam

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-05-16 o 23:27
denq jest offline  
Stary 2010-05-17, 00:24   #4588
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Czemu ja mieszkam tyle kilometrów od Krakowa Ale bardzo się cieszę, że Patryś się nie odcina od fanów i daje nam trochę radości tymi występami
Szkoda, że nie mogłaś przybyć
I bardzo Was Dziewczyny przepraszam za ten off top, ale zżyłam się z Wami i chciałam Wam tylko powiedzieć, że nie odwołali mojego Paddy'ego

A do Solvaya z tych nerwów już nie zawitałam i nie zdobyłam sobie stempelka Może jeszcze kiedyś powtórzą tę serię

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-05-17, 00:26   #4589
Sinobroda
BAN stały

Ooo, ja znam wiele osób, które uwielbiają rude i blade!
Sama jestem ruda i blada, ale niestety farbowana. choć moje włosy były za młodu ryżawe, ale po pierwszym "brązie z palette" za nastoletnich czasów już nigdy nie wróciły do dawnego odcienia. Ale farbuję się na kolor, który wszyscy biorą za naturalny, więc nie jest źle Choć wszytko bym dała, żeby mi rosły na głowinie pomarańczowe kłaki

Dużo koleżanek, które pamiętają mnie z "brązowych" czasów, kiedy nawet do solarium zdarzało mi się pójść (realizowałam marzenia z dzieciństwa, ale szybko mi przeszło) twierdzi, że wtedy wyglądałam lepiej. Ale ja mam lustro - i wiem swoje! Robotnicy z pobliskich budów już za mną nie gwiżdżą, ale za to jestem oryginalna Pozdrawiam.
Sinobroda jest offline  
Stary 2010-05-17, 00:32   #4590
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Sinobroda Pokaż wiadomość
Robotnicy z pobliskich budów już za mną nie gwiżdżą, ale za to jestem oryginalna Pozdrawiam.
YEAH! I tak ma być

A tak P.S. Mówiłyście Dziewczyny, że właśnie dresi się za Wami oglądają. Ja mam gorzej: mną się ZAWSZE podstarzali pijaczkowie muszą zainteresować

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-05-17 o 00:34
natrix jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości