Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-17, 00:47   #4591
denq
Raczkowanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

też niedługo będę ruda choć naturalnie niestety nie jestem mam dziwny kolor który uzyskany jest poprzez współistnienie pojedynczych włosów wszystkich kolorów od blondu do brązu przez rudy, a pamiętacie może z dzieciństwa, co się uzyska, gdy się zmiesza wszystkie piękne odcienie farb albo plasteliny..? no właśnie - szarobury w nomenklaturze kolorowłosowej mysi

natrix, mnie jakoś ominęło (?) kelly family w dzieciństwie, byłam wychowana na budce suflera, dire straitsach, vangelisie, vollenweiderze, knopflerze, erze, enigmie i kitaro nie wiem za bardzo... tak poczułam potrzebę się usprawiedliwić, bo tak dziwnie jak tak podkreśliłaś te koncerty mi wypadło moje pomijanie tematu a nie mam się jak ustosunkować i się poczułam niezręcznie ja mam na ciemną noc różne schizy dobrze, że nie ma z nami moderatora...

Sinobroda, nie wiem, jak zdołałaś zrezygnować z tych aktów adoracji i intrygująco mi zabrzmiał ten termin 'realizowanie marzeń dzieciństwa' przez opalanie... Twoim idolem lat najwcześniejszych był murzynek bambo?

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-05-17 o 00:48
denq jest offline  
Stary 2010-05-17, 01:28   #4592
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość

natrix, mnie jakoś ominęło (?) kelly family w dzieciństwie, byłam wychowana na budce suflera, dire straitsach, vangelisie, vollenweiderze, knopflerze, erze, enigmie i kitaro nie wiem za bardzo... tak poczułam potrzebę się usprawiedliwić, bo tak dziwnie jak tak podkreśliłaś te koncerty mi wypadło moje pomijanie tematu a nie mam się jak ustosunkować i się poczułam niezręcznie ja mam na ciemną noc różne schizy dobrze, że nie ma z nami moderatora...
Też dobrze
Ale mimo dzikich emocji, które jeszcze mną targają po powrocie z boskiego Pada, dołożę wszelkich starań by już nie ciągnąć offtopu
Ale zarówno on, jak i cała jego rodzina, bladzi, że ho ho!

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-05-17 o 01:30
natrix jest offline  
Stary 2010-05-17, 02:44   #4593
denq
Raczkowanie

jak przez chwilę się zachaczyłam na wątku guerlainowym to zapewniam, że nasz offtop to drobiazg i nawet mi tam nie udzielono odpowiedzi... pytanie było głupie, bo głupie, ale mimo wszystko, żeby mnie tak po prostu zignorować, a nie przynajmniej objechać...

a zresztą nie całość pytania była głupia, bo pytałam między innymi, czy pale beige jest istotnie pale... (no i czy jest rozświetlający, co było super głupie bo jak tu od firmy produkującej meteory oczekiwać matu w czymkolwiek ) ale może guerlain'ki wszystkie superśniade i nie potrafiły mi udzielić odpowiedzi?

a co do wątku muzyczno-wracającego-do-tematu, dziś odkryłam, że Sophie Ellis Bextor używa podkładu Bobbi Brown chyba zrobię zestawienie podkładów, jakich używają i jakie reklamują bladolice gwiazdki i wkleję do wątku jasnopodkładowego, co się moja obszerna wiedza będzie marnować. nie będę jej tak samolubnie zachowywać dla siebie XD niby gdzieś swoją drogą zawsze wspominam, ale mimo wszystko
Stary 2010-05-17, 08:44   #4594
elianka
Zakorzenienie

ja uwielbiam rude, blade i piegowate.. niestety sama nigdy taka nie będę bywałam ruda (bo moje włosy od słońca potrafią wyblaknąć do miedzianego blondu) , ale za dobrze to nigdy nie wyglądało.

Tak więc naturalnym rudzielcom szczerze zazdroszczę. Co do powodzenia u płci przeciwnej - nie zauważyłam różnicy - czy opalona czy blada, zainteresowanie facetów jest takie same, czyli całkiem duże.

I co z tego, skoro znaleźć wśród nich wartościowy egzemplarz graniczy z cudem. Faceci jakoś podświadomie uważają, że skoro jestem "bujną" brunetką, to mam IQ kurki japońskiej a moim życiowym marzeniem jest zaspokajanie ich seksualnych fantazji

Swojego męża poznałam w sieci
elianka jest offline  
Stary 2010-05-17, 13:41   #4595
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

I co z tego, skoro znaleźć wśród nich wartościowy egzemplarz graniczy z cudem. Faceci jakoś podświadomie uważają, że skoro jestem "bujną" brunetką, to mam IQ kurki japońskiej a moim życiowym marzeniem jest zaspokajanie ich seksualnych fantazji

Swojego męża poznałam w sieci

karolanko - nie zmieniaj się pod wpływem innych, jeśli osobom z twego otoczenia nie podoba się twój wygląd to jest już ich problem
wg mnie taki typ urody( rude włosy i blada cera) bardzo wyróżnia, sprawia, że nie ginie się w tłumie blondwłosych solarek
ja sama jestem zadowolona z takiego wyglądu i nie zdecydowałabym się go zmienić, nawet gdyby ktoś mnie usilnie namawiał, bo podobam się sobie taka, jak jestem. postaraj się przekuć swoje rzekome wady(bo zapewniam , że mają mało wspólnego z prawdą) na zalety. ja tak zrobiłam i już przestałam się przejmować komentarzami na temat rudych włosów i bladej skóry.
Stary 2010-05-17, 15:57   #4596
karolanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Hyhy, myślę, że sama znasz odpowiedź na to pytanie
znam... a brzmi ona: zacznij zbierać koty do staropanieńskiej kolekcji:cool :

loss_lauri staram się tak robić i kurcze dbać o siebie na wszelkie możliwe sposoby, a i tak mam wrażenie, że zazwyczaj wypadam jakoś blado (adekwatne słowo) przy innych dziewczynach. Chciałabym wyglądać jak te wszystkie jasnolice dziewczątka na sfotoszopowanych zdjęciach, a nie tak nijako...

elianka
no u mnie z tym powodzeniem to krucho, chociaż może to też wina mojego charakteru i tragicznej ułomności w dziedzinie flirtowana ale wole zwalić winę na wygląd

Sinobroda
to daj mi jakieś namiary

denq
no ja chyba też lepiej wyglądam w ciemnych włosach, ale nie czuje się w nich dobrze. I nie cierpie tego rudo-brązu który wychodzi jak farba zaczyna się spłukiwać... fuj...

Tu w sumie same życzliwe osoby, to mogłabym się w sumie zaprezentować i dać porównanie... Chociaż i tak zostaje przy moim kolorze, dopóki siwizna nie zaatakuje, ale przynajmniej bym się dowiedziała jak mi lepiej. Ale to później, bo aktualnie czas mnie goni na zajęcia no i nie chce Was straszyć moją facjatą jeśli nie wyrazicie zgody.

Miałam dziś testować Healthy Mixa ale "maleńki deszczyk" za oknem mnie zniechęcił do wychodzenia...

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-05-17, 16:16   #4597
_Jagosza_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Tu w sumie same życzliwe osoby, to mogłabym się w sumie zaprezentować i dać porównanie... Chociaż i tak zostaje przy moim kolorze, dopóki siwizna nie zaatakuje, ale przynajmniej bym się dowiedziała jak mi lepiej. Ale to później, bo aktualnie czas mnie goni na zajęcia no i nie chce Was straszyć moją facjatą jeśli nie wyrazicie zgody.
OJ tam od razu straszyc A tu faktycznie z tego co widze nikt ci nic złego nie powie tylko dobrze doradzi...
Naprawdę fajne towarzystwo

No a co do włosów to ja tez bym chciała byc naturalnie ruda
Niestety moge byc tylko naturalnie farbowana... Ale trudno... W dzisiejszych czasach przynajmniej to nie problem...
Bo w sumie to fajnie, ze tyle kosmetyków i tyle mozna. Wyobraźcie sobie co by było dawniej bez filtrów

No a co do facetów... To na mnie jakoś zawsze patrzą i cos zaczepiają i mówią. Przeważnie troche starsi ode mnie. Szczególnie robotnicy są śmieszni- zawsze jak idę to mają przerwe(w sumie to oni zawsze mają przerwę ), żeby popatrzec (choc moim zdaniem to nie ma za bardzo na co)
Więc myślę, że to zalezy na kogo się trafi. Bo to nie tak, że widzą i podobają sią im tylko wysokie opalone blondynki z duzym biustem, a ja mała (150cm) blada i ruda to be jestem
Bo to właśnie podobają sie te co są sobą i są zadowolone z siebie(przynajmniej w wiekszości rzeczy)... Tak wynika z moich obserwacji

Edytowane przez _Jagosza_
Czas edycji: 2010-05-17 o 16:19
_Jagosza_ jest offline  
Stary 2010-05-17, 16:48   #4598
Kira87
Wtajemniczenie

Buuu, psujecie mi humor szczęściary Za mną się nikt nie ogląda, nikt mnie nie podrywa i moim jedynym adoratorem jest mój facet...ale on się nie liczy, bo to fetyszysta o spaczonym guście

BTW: witam po dłuższej przerwie. Na długo niestety nie zabawię tutaj

Kupiłam wczoraj truskawki i zamierzam część zeżreć, a z tych bardziej rozciapkanych zrobić maseczkę Ponoć lekko rozjaśnia...w końcu tam są chyba kwasy, prawda?

Pozdrawiam wszystkie bladolice
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline  
Stary 2010-05-17, 16:49   #4599
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Napisane przez _Jagosza_ Pokaż wiadomość
No a co do facetów... To na mnie jakoś zawsze patrzą i cos zaczepiają i mówią. Przeważnie troche starsi ode mnie. Szczególnie robotnicy są śmieszni- zawsze jak idę to mają przerwe(w sumie to oni zawsze mają przerwę ), żeby popatrzec (choc moim zdaniem to nie ma za bardzo na co)
Więc myślę, że to zalezy na kogo się trafi. Bo to nie tak, że widzą i podobają sią im tylko wysokie opalone blondynki z duzym biustem, a ja mała (150cm) blada i ruda to be jestem
Bo to właśnie podobają sie te co są sobą i są zadowolone z siebie(przynajmniej w wiekszości rzeczy)... Tak wynika z moich obserwacji
no z moich obserwacji też tak wynika - a poza tym najbardziej seksowną częścią naszego ciała jest przecież mózg
poza tym ostatnio słyszałam, że w badanach statystycznych wychodzi, że rude są postrzegane jako te najbardziej aktywne w łóżku, co może z jednej strony przyciągać wielbicieli, ale niektórych i odstraszać...

ruda3d jest offline  
Stary 2010-05-17, 16:53   #4600
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Buuu, psujecie mi humor szczęściary Za mną się nikt nie ogląda, nikt mnie nie podrywa i moim jedynym adoratorem jest mój facet...ale on się nie liczy, bo to fetyszysta o spaczonym guście
To dlatego, że zawstydza ich Twoja uroda i boją się podejść/zagaić/zawołać/okazywać większe zainteresowanie.

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-05-17, 16:59   #4601
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
no z moich obserwacji też tak wynika - a poza tym najbardziej seksowną częścią naszego ciała jest przecież mózg
Szkopuł tkwi w tym, że nie mamy nad głowami wyświetlonych "parametrów" naszej inteligencji, poczucia humoru, pewności siebie i innych danych dotyczących osobowości.

Niektórzy mają w sobie to "coś", co przyciąga wzrok. Inni natomiast są transparentni dla otoczenia i tu raczej osobowość czy pewność siebie nie ma nic do rzeczy :p

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:55 ----------

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
To dlatego, że zawstydza ich Twoja uroda i boją się podejść/zagaić/zawołać/okazywać większe zainteresowanie.

Faceci traktują mnie jak kumpla i jestem dla nich totalnie aseksualna. Nie mam problemów z kontaktami międzyludzkimi, ale zawsze wszystko odbywa się na stopie koleżeńskiej.

Sęk tkwi zapewne w mało kobiecej (czyt. dziewczęcej) urodzie, a przy bliższym kontakcie zniechęca prawdopodobnie mój "męski mózg" (jak to określił mój facet).
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
Kira87 jest offline  
Stary 2010-05-17, 17:02   #4602
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Szkopuł tkwi w tym, że nie mamy nad głowami wyświetlonych "parametrów" naszej inteligencji, poczucia humoru, pewności siebie i innych danych dotyczących osobowości.

Niektórzy mają w sobie to "coś", co przyciąga wzrok. Inni natomiast są transparentni dla otoczenia i tu raczej osobowość czy pewność siebie nie ma nic do rzeczy :p
no tak, ale ile razy pomyślałaś o kimś "jaki przystojny facet" a potem okazało się, że jest pusty jak bęben afrykański, i na odwrót: nieciekawa z pozoru osoba okazała się mega fascynująca?
nie możemy zapobiec tzw. pierwszemu wrażeniu, ale większość inteligentnych ludzi je potem weryfikuje - a wszak chodzi nam wyłącznie o inteligentnych facetów

a poza tym, chodzi też o to, że osoby pewne siebie, i pewne swojej wartości inaczej się ruszają, inaczej zachowują i wysyłają pewne "podprogowe" sygnały, odbierane też w sferze podświadomości, o które nawet bardziej mi w tym momencie chodziło - to właśnie jest trochę takie "wyświetlenie parametrów"

ruda3d jest offline  
Stary 2010-05-17, 17:12   #4603
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
no tak, ale ile razy pomyślałaś o kimś "jaki przystojny facet" a potem okazało się, że jest pusty jak bęben afrykański, i na odwrót: nieciekawa z pozoru osoba okazała się mega fascynująca?

nie możemy zapobiec tzw. pierwszemu wrażeniu, ale większość inteligentnych ludzi je potem weryfikuje - a wszak chodzi nam wyłącznie o inteligentnych facetów
Ja tego nie neguję

Nie pisałam o weryfikacji pierwszego wrażenia, a właśnie tylko o pierwszym wrażeniu. Chodzi mi o te sekundy kontaktu wzrokowego , kiedy to poddajemy ocenie jedynie fizyczność "modelu".

Cytat:
a poza tym, chodzi też o to, że osoby pewne siebie, i pewne swojej wartości inaczej się ruszają, inaczej zachowują i wysyłają pewne "podprogowe" sygnały, odbierane też w sferze podświadomości, o które nawet bardziej mi w tym momencie chodziło - to właśnie jest trochę takie "wyświetlenie parametrów"
Tak zapewne jest. Na pewno jestem teraz nieobiektywna, ponieważ sama stanowię zaprzeczenie tej tezy. Jestem pewna siebie i radośnie nastawiona do życia, co (jak mniemam) jest wypisane na mojej buzi, widoczne w gestykulacji czy sposobie poruszania, a powodzenia nie mam i nie miałam
Kira87 jest offline  
Stary 2010-05-17, 17:17   #4604
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Według Was Dziewczyny, co lepsze: zmienić się, wyglądać ładniej, chociaż nie czuć się dobrze z nowym wizerunkiem, ale może wreszcie kogoś poderwać? żyć dalej w przekonaniu, że gdzieś musi istnieć taki jeden, który przedkłada rudo-bladość nad podsmażone blondy i czernie? zacząć już się przyzwyczajać, że skończę jako stara panna otoczona stadem kotów?
jak już szukasz faceta, szukaj wśród artystów. Jako ruda, blada, piegowata () powinnaś się stać muzą dla niespełnionego malarza albo fotografa artyści potrafią dostrzec piękno
w ogóle to oglądając malarstwo minionych epok wyraźnie da się dostrzec, że po prostu nie malowano śniadych/opalonych kobiet, chyba że jakieś Hiszpanki czy coś, albo chłopki na obrazach realistycznych. Piękna kobieta musiała mieć porcelanową cerę i długie włosy, i tak przez ostatnich kilkaset lat
ach jak ja chciałabym się w końcu stać czyjąś muzą... (może poza nauczycielami ode mnie ze szkoły) W tym roku w kieleckim Plastyku na 12 klas mieliśmy aż... 38 chłopców
fiasco jest offline  
Stary 2010-05-17, 17:29   #4605
_Jagosza_
Raczkowanie

Cytat:
Tak zapewne jest. Na pewno jestem teraz nieobiektywna, ponieważ sama stanowię zaprzeczenie tej tezy. Jestem pewna siebie i radośnie nastawiona do życia, co (jak mniemam) jest wypisane na mojej buzi, widoczne w gestykulacji czy sposobie poruszania, a powodzenia nie mam i nie miałam
Może jestes za bardzo pewna siebie i ich onieśmielasz

Pozatym masz fajnego faceta (zapewne) to się ciesz a nie marudź :P

Edytowane przez _Jagosza_
Czas edycji: 2010-05-17 o 17:30
_Jagosza_ jest offline  
Stary 2010-05-17, 17:38   #4606
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Może jestes za bardzo pewna siebie i ich onieśmielasz
To też nie. Na pewno nie.

Gdyby to było tak proste, to na pewno zwróciłabym na to uwagę
To jest coś "głębszego", jakiś "niedowład feromonów".

Na forum powstał ongiś temat dotyczący właśnie braku powodzenia. I zarówno z własnego doświadczenia jak i po przeczytaniu owego wątku utwierdziłam się w przekonaniu, że są ludzie "transparentni" i na tą ich przypadłość nie ma wytłumaczenia.

Ja sobie czasem zgaduję w żartach, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, ale zawsze staję w martwym punkcie i nigdy nie dojdę do żadnego, konstruktywnego wniosku.

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Cytat:
Pozatym masz fajnego faceta (zapewne) to się ciesz a nie marudź :P
Ja nie marudzę. Cieszę się i po stopach całuję los, że obdarzył mnie takim kochanym wariatem.

Co nie wyklucza tego, że czasami się zastanawiam, dlaczego w moim 23 letnim życiu miałam 1 adoratora (teoretycznie 2, ale ten drugi się nie liczy, bo to wydziałowy lowelas, który podrywa dosłownie każdą studentkę...i to z reguły w calu wyłudzenia notatek :p).
Kira87 jest offline  
Stary 2010-05-17, 17:41   #4607
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Denq- miło to słyszeć W razie co, gdyby kolor Ci jednak nie podszedł, możesz zaopatrzyć się we , wspomnianą już wcześniej, białą bazę inglota, dzisiaj sobie jeszcze troche rozjaśniłam ten korektor i było super No i na iperfumy.pl znalazłam go za 85zł , z czego byłam niesamowicie dumna W środę po niego jadę, a na razie żyję na sephorowskiej próbce
Stary 2010-05-17, 18:03   #4608
Kira87
Wtajemniczenie

Mam pytanie: czy używałyście maseczek (domowej roboty) ze świeżych owoców? Ja na razie wypróbowałam jedynie maseczkę ze skromną ilością cytryny. Teraz będę się smarować truskawkową

Edytowane przez Kira87
Czas edycji: 2010-05-17 o 18:05
Kira87 jest offline  
Stary 2010-05-17, 18:12   #4609
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
jak już szukasz faceta, szukaj wśród artystów. Jako ruda, blada, piegowata () powinnaś się stać muzą dla niespełnionego malarza albo fotografa artyści potrafią dostrzec piękno
w ogóle to oglądając malarstwo minionych epok wyraźnie da się dostrzec, że po prostu nie malowano śniadych/opalonych kobiet, chyba że jakieś Hiszpanki czy coś, albo chłopki na obrazach realistycznych. Piękna kobieta musiała mieć porcelanową cerę i długie włosy, i tak przez ostatnich kilkaset lat
ach jak ja chciałabym się w końcu stać czyjąś muzą... (może poza nauczycielami ode mnie ze szkoły) W tym roku w kieleckim Plastyku na 12 klas mieliśmy aż... 38 chłopców
To ja powinnam mieć powodzenie u artystów, bo nie dość, że długaśne włosy i blada cera, to jeszcze urodę mam taką trochę niedzisiejszą
Ale ja nie lubię artystów Bo uważam, że to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają i dlatego najbardziej pociągający są dla mnie fizycy

Dzisiaj dziewczyna mojego brata spiekła się na solarium, bo za długo siedziała Muszę jej pokazać zdjęcie, które jest powieszone u góry bodajże na Biochemii (albo na pytaniach do kosmetyczki), tej pani, która trochę za dużo się opalała
Bo dziewczyna mojego brata ma taką mocno słowiańską urodę, lepiej wygląda, jak jest blada.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-05-17, 18:35   #4610
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Wczoraj zrobiłam sobie pierwszy raz maseczkę z kurkumy i chyba przesadziłam z kurkumą przy robieniu. Po zmyciu byłam żółta jak Chińczyk o_O ale twarz była oczyszczona i świeża. Mój brat miał niezwykłą radochę patrząc na moją twarz
Stary 2010-05-17, 18:53   #4611
fiasco
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam sobie pierwszy raz maseczkę z kurkumy i chyba przesadziłam z kurkumą przy robieniu. Po zmyciu byłam żółta jak Chińczyk o_O ale twarz była oczyszczona i świeża. Mój brat miał niezwykłą radochę patrząc na moją twarz
haha nie ma to jak bracia, którzy doceniają każdą zmianę koloru skóry (u mnie: to tapeta czy byłaś na solarce?), kosmyk włosów po złej stronie przedziałka (wyglądasz, jakbyś "pożyczką" zakrywała łysinę), pryszcza na środku czoła (rośnie ci trzecie oko) czy nieogolone nogi (zapuszczasz włosy, żeby ci było cieplej?)
tak, mój brat też się bardzo cieszy, kiedy mam chwilę słabości i nie wyglądam najlepiej

używałyście może czegoś takiego jak kredka do rysowania piegów? wiem, ze było coś takiego w sephorze, ale Sephory w Kielcach nie ma a na razie się z miasta nie ruszam. przeglądam allegro i też nie widzę...
A tak chciałam piegi na lato

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-05-17 o 19:04
fiasco jest offline  
Stary 2010-05-17, 19:03   #4612
karolanka
Raczkowanie

Cytat:
To dziwne, bo moja bliska przyjaciółka (notabene opalona blondyna z dużym biustem) zawsze narzeka przy facetach na swoją figurę, a oni i tak jej pragną i jeszcze pocieszają miliony razy

Cytat:
To będzie problem, bo ja sportowcami jestem otoczona, a nie artystami I sprostowanie: od czasu kiedy używam filtrów piegi mi poznikały, zostały tylko pieprzyki
No jeszcze nie tak zupełnie dawno temu rude i blade były pożądane, gdzie tam jakieś spieczone na słońcu chłopki... Urodziłyśmy się troszkę za późno.

Cytat:

Na forum powstał ongiś temat dotyczący właśnie braku powodzenia. I zarówno z własnego doświadczenia jak i po przeczytaniu owego wątku utwierdziłam się w przekonaniu, że są ludzie "transparentni" i na tą ich przypadłość nie ma wytłumaczenia.

Ja sobie czasem zgaduję w żartach, co może być przyczyną takiego stanu rzeczy, ale zawsze staję w martwym punkcie i nigdy nie dojdę do żadnego, konstruktywnego wniosku.
Z tą "transparentnością" to masz rację, też to zauważyłam. Jestem w sporej części też taka "transparentna" i nie wiem dlaczego. Jak z tym walczyć, jak się nie wie co jest przyczyną?

Co do domowej roboty maseczek, to stosowałam, ale podrażniały mnie, chociaż nie mam bardzo wrażliwej skóry. Większe zaufanie mam do "sklepowych" produktów, chociaż jak sobie ostatnio zrobiłam "tonik" cytrynowy to efekt super:slina :

W ogóle to miałam dzisiaj miłą sytuację, która mnie troche pocieszyła Wychodzę sobie z akademika bez parasola i bez kaptura, a tu pada niemiłosiernie... Przechodzę kawałek, myśląc o tym jak to będe siedzieć przemoknięta na ćwiczeniach, a tu zjawia się nade mną parasol, a obok parasola jego właściciel (karnacji opalonego Hiszpana, ale darowanemu Księciu z Parasolem na karnację się nie patrzy). I tak zostałam odeskortowana na uczelnię. Jednak są jeszcze kulturalni faceci, a nie tylko metro zapatrzeni w siebie.

Nom to wstawię tak dla porównania, chociaż i tak 90% twierdzi, że w ciemnych lepiej. A ja wolę jednak siebie rudą Jak myślicie?

I przepraszam, że się tak rozpisuje, ale obecnie długie godziny spędzam na nauce, z nikim nie mam czasu normalnie porozmawiać i kontaktów międzyludzkich mi brakuje. Głupia sesja!

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-05-17, 19:13   #4613
Kira87
Wtajemniczenie

Karolanka w jaśniejszych włosach bardzo ładnie wyglądasz, ale w ciemnych twoja uroda robi się taka...magnetyczna

A myślałaś kiedyś o tycjanie?

http://img11.imageshack.us/i/catswdz.jpg/

http://elgon.pl/images/farby_do_wlos...tycjan_max.jpg
Kira87 jest offline  
Stary 2010-05-17, 19:24   #4614
natrix
Rozeznanie

O matko, Karolanka, masz przecudowną urodę!
Ja niestety nie potrafię zdecydować czy bardziej podobasz mi się w jaśniejszych czy ciemniejszych włosach... ale buzię masz prześliczną!

Fiasco, niezmiernie zainteresowałaś mnie tą kredeczką do piegów lubię takie wynalazki (chyba, bo jeszcze nie miałam z żadnym do czynienia), bo czasami marzę o piegach Ja się ogólnie 'boję' Sephory, ale może te piegi sprawią, że się przemogę i zajrzę tam w najbliższym czasie...
A wiadomo jaka firma je produkuje?

Zapraszam

Edytowane przez natrix
Czas edycji: 2010-05-17 o 19:29
natrix jest offline  
Stary 2010-05-17, 19:37   #4615
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
haha nie ma to jak bracia, którzy doceniają każdą zmianę koloru skóry (u mnie: to tapeta czy byłaś na solarce?), kosmyk włosów po złej stronie przedziałka (wyglądasz, jakbyś "pożyczką" zakrywała łysinę), pryszcza na środku czoła (rośnie ci trzecie oko) czy nieogolone nogi (zapuszczasz włosy, żeby ci było cieplej?)
tak, mój brat też się bardzo cieszy, kiedy mam chwilę słabości i nie wyglądam najlepiej
zapisuję się do klubu Bladolicych z wrednymi braćmi jak jeszcze mój braciszek (starszy o 9 lat) mieszkał ze mną i z rodzicami, nie raz też obrzucaliśmy się nawzajem złośliwymi tekstami, później się z tego śmialiśmy najbardziej w pamięć zapadło mi, jak któregoś dnia 'natchnięta' artykułem w gazecie o modelowaniu twarzy spytałam go jaki właściwie mam kształt twarzy. brat patrzy, patrzy i odpowiada...
-a jaki kształt ma du*a?

przepraszam za off

obiecałam napisać wrażenia po różu edm soft touch. użyłam go wczoraj na imprezę i dziś do szkoły, nasłuchałam się tyle komplementów, że unoszę się nad chodnikiem bardzo tez poprawiła mi się cera, więc w ogóle jest super - opinia znajomych i przyjaciół. mój luby także nie żałował mi miłych słow i zachwyconych spojrzeń

z mojej strony powiem tyle, że mimo iż jest to 'zimny' róż, to jak napisała któraś Wizażanka na kwc niestety ociepla się on na twarzy. jednak nie jest to znaczna zmiana (nie pomarańczowieje ani nic ) i nawet na mojej 'cool fair' cerze wygląda bardzo ładnie.
Maqua jest offline  
Stary 2010-05-17, 19:48   #4616
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Dziewczyny, widziałyście róż Essence z obecnej limitowanki? Taki bardzo jaskrawy. Zastanawiam się, jak on by wyglądał na bladej buźce.
A chyba powinnam używać jakiegoś jaskrawego, bo jak nałożę ten, który mam teraz, to jakaś taka szara się robię.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-05-17, 19:56   #4617
elianka
Zakorzenienie

Karolanka- mi się bardziej podobasz w ciemnych, ale twój naturalny kolor zwala z nóg. A jakby coś pomiędzy- czyli właśnie tycjan...?

BTW jesteś PIĘKNA
elianka jest offline  
Stary 2010-05-17, 19:58   #4618
_Jagosza_
Raczkowanie

Cytat:
Co nie wyklucza tego, że czasami się zastanawiam, dlaczego w moim 23 letnim życiu miałam 1 adoratora (teoretycznie 2, ale ten drugi się nie liczy, bo to wydziałowy lowelas, który podrywa dosłownie każdą studentkę...i to z reguły w calu wyłudzenia notatek :p).
Może właśnie lepiej jeden a porządny... Ja to mam za sobą kilka nieudanych związków i juz tym jestem strasznie zmeczona... Chce spokoju i zakończyc to na tym co jest... mam nadzieję, ze się uda

Cytat:
Mam pytanie: czy używałyście maseczek (domowej roboty) ze świeżych owoców? Ja na razie wypróbowałam jedynie maseczkę ze skromną ilością cytryny. Teraz będę się smarować truskawkową
Co do maseczek to ja uzywam czasami... No i moze to nie jest tak,że super wybielają np... ale jednak daja dużo... w koncu to naturalne składniki
A ta truskawkowa to rozjaśnia... równiez nawet piegi... tak przynajmniej pisze w mojej Ziołowej Biblii Czarownicy

a jeszcze tak dodam o wspomnianym kiedys olejjku rycynowym.... Moja maam to sobie nim niechciany pieprzyk wybielila... tak wiec jak ktos nie ma problemów z zapychaniem to polecam... tylko cieplym trzeba smarowac

Cytat:

używałyście może czegoś takiego jak kredka do rysowania piegów? wiem, ze było coś takiego w sephorze, ale Sephory w Kielcach nie ma a na razie się z miasta nie ruszam. przeglądam allegro i też nie widzę...
A tak chciałam piegi na lato
O... Ja kiedys czytałam o kredkach takich... ale były strasznie drogie wtedy... bo to lata temu.... Ale byłabym chętna na taką tez
_Jagosza_ jest offline  
Stary 2010-05-17, 20:55   #4619
LadyElfiee
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to LadyElfiee

Czy któraś z Was próbowała Maybelline SupaeStay Silky tych najjaśniejszych?
Bo znalazłam na allegro kolory Light 1,2,3,4. Chyba takich nie ma u nas w sklepach. Myślicie, że będą dobre dla jasne cery? Nie ma możliwości zamówienia próbek niestety

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=769664
szybka wymiana podkładowa
LadyElfiee jest offline  
Stary 2010-05-17, 21:36   #4620
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ja uzywalam z gamy tych ktore sa dostepne u nas w sklepach - Ivory. Musze napisac, ze byl cholernie pomaranczowy i bardzo ciemny.

Poza tym po krotkimczasie utlenial sie i pozostawial tylko plamy na twarzy. Okropne.
No i kolor - eh ta pomarańcz.
Immolation jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości