Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-17, 21:49   #4621
marta179
Raczkowanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
ale również doskonałym przykładem, że naturalny rudzielec () może świetnie wyglądać w mocno przyciemnionych włosach jest obecna tu z Nami marta179, która się kiedyś nieostrożnie zwierzyła z naturalnego koloru włosów, co ja skrzętnie zarejestrowałam (że tak podpuszczę ) i teraz wygląda jak mój niedościgniony ideał z mojego avka ehhh... to niesprawiedliwe w każdym razie podsumowując, przesłaniem mojej notki jest, że czego byś nie zrobiła i tak będziesz zabójczo piękna czyli w sumie nie wnosi ona absolutnie nic, ale co tam
O to ja DziękujęNie sądzilam, że ktos może zapamiętac
Ale prawda, mój naturalny kolor jest mocno miedziany. Farbuje od prawie czterech lat i mialam na glowie chyba wszystkie mozliwe kolory od rudego po czarny. Całe szczęście włosy dobrze to znoszą, pani fryzjerka twierdzi, że nie są zniszczone ani osłabione moim eksperymentami. Przeważnie ludzie są zdziwieni jak się dowiadują, może dlatego że nie mam piegów.
Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Ale ja nie lubię artystów Bo uważam, że to prawda, że przeciwieństwa się przyciągają i dlatego najbardziej pociągający są dla mnie fizycy
W takim razie ja szukam artysty, bo studiuje wyjątkowo męski kierunek

karolanka wyglądasz ślicznie i tak i tak, ale jeśli lepiej się czujesz z naturalnymi to po co farbować? Na pewno nie po to zeby sie przypodobac 'otoczeniu" Ja osobiście wolę siebie w ciemnych, nie wiem z czego to wynika, ale kiedys na pewno wrócę do naturalnych.

A co do robotnikow to zawsze mi się wydawało, ze "zagadują" do każdej szczególnie jak siedzą gdzies na górze to nawet nie widzą czy solarka czy blada

PS. natrix i elianka bardzo podobają mi się wasze blogi, takie inspirujace zaczynam regularnie śledzić
marta179 jest offline  
Stary 2010-05-17, 22:34   #4622
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
PS. natrix i elianka bardzo podobają mi się wasze blogi, takie inspirujace zaczynam regularnie śledzić
Mam nadzieję, że Elianka się nie obrazi jeśli podziękuję w naszym wspólnym imieniu

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-05-18, 00:34   #4623
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość

karolanko - nie zmieniaj się pod wpływem innych, jeśli osobom z twego otoczenia nie podoba się twój wygląd to jest już ich problem
wg mnie taki typ urody( rude włosy i blada cera) bardzo wyróżnia, sprawia, że nie ginie się w tłumie blondwłosych solarek
ja sama jestem zadowolona z takiego wyglądu i nie zdecydowałabym się go zmienić, nawet gdyby ktoś mnie usilnie namawiał, bo podobam się sobie taka, jak jestem. postaraj się przekuć swoje rzekome wady(bo zapewniam , że mają mało wspólnego z prawdą) na zalety. ja tak zrobiłam i już przestałam się przejmować komentarzami na temat rudych włosów i bladej skóry.
Zgadzam się całkowicie I karolanko mój TŻ twierdzi na przykład, że blada cera i rude włosy to ideał

---------- Dopisano o 00:34 ---------- Poprzedni post napisano o 00:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Wczoraj zrobiłam sobie pierwszy raz maseczkę z kurkumy i chyba przesadziłam z kurkumą przy robieniu. Po zmyciu byłam żółta jak Chińczyk o_O ale twarz była oczyszczona i świeża. Mój brat miał niezwykłą radochę patrząc na moją twarz
Valie, a mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Przepraszam, pierwszy raz słyszę o tej maseczce, a ostatnio mam taki "maseczkowy" nastrój

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-05-18, 08:17   #4624
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Elianka się nie obrazi jeśli podziękuję w naszym wspólnym imieniu

elianka się nie obrazi, również bardzo dziękuję

Pomalowałam pazury ciemnofioletowym lakierem. Wyglądają bosko na bladej łapce
elianka jest offline  
Stary 2010-05-18, 09:59   #4625
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Valie, a mogłabyś napisać coś więcej na ten temat? Przepraszam, pierwszy raz słyszę o tej maseczce, a ostatnio mam taki "maseczkowy" nastrój
O maseczce z kurkumy ktoś pisał kilkadziesiąt stron temu Przypomniałam sobie o niej, gdy ostatnio przygotowywałam hinduskie jedzenie. Kilka postów temu Saya podała na moją prośbę 2 przepisy na tą maseczkę. Muszę wypróbować jeden z nich

Ja skorzystałam wcześniej z przepisu http://www.*************/domowe-spa/ tylko zamiast soku z limonki dodałam z cytryny. Raczej nie polecam tego przepisu. Jednak kurkuma ma właściwości silnie barwiące (podobnie jak szafran), więc podejrzewam, że po każdej maseczce z nią będę wyglądać jak Chińczyk z żółtaczką

Jeszcze cytacik jakieś stronki o kosmetykach naturalnych:
"Kurkuma ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwzapalne. Doskonale pielęgnuje skórę trądzikową, oczyszcza, wygładza i poprawia jej koloryt, a stosowana regularnie opóźnia procesy starzenia (w to raczej wątpie, bo jest zbyt piękne, aby było prawdziwe)"
Stary 2010-05-18, 10:07   #4626
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

dla cery trądzikowej poleca się też maseczkę z cynamonu - ja robiłam tak: brałam jogurt naturalny i dodawałam cynamon i to kładłam na twarz, tylko ja wytrzymałam może z 5 minut, tak mnie szczypało, a potem gębę miałam czerwoną przez godzinę...
ale czytałam, że laski to godzinę trzymają

ruda3d jest offline  
Stary 2010-05-18, 10:58   #4627
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kira87 Pokaż wiadomość
Ja tego nie neguję

Nie pisałam o weryfikacji pierwszego wrażenia, a właśnie tylko o pierwszym wrażeniu. Chodzi mi o te sekundy kontaktu wzrokowego , kiedy to poddajemy ocenie jedynie fizyczność "modelu".

Tak zapewne jest. Na pewno jestem teraz nieobiektywna, ponieważ sama stanowię zaprzeczenie tej tezy. Jestem pewna siebie i radośnie nastawiona do życia, co (jak mniemam) jest wypisane na mojej buzi, widoczne w gestykulacji czy sposobie poruszania, a powodzenia nie mam i nie miałam
Boże, jakbym czytała o sobie może założymy jakieś stowarzyszenie? . ja się nawet kiedyś zastanawiałam, z czego to może wynikać. mam wielu kolegów, świetnie się dogaduję z facetami (lepiej niż z dziewczynami), ale wszystko to są relacje jak z kumplami.
a wcale nie jestem jakoś specjalnie pewna siebie, nie wydaję mi się też, żeby ktoś się mnie mógł bać
za to moja koleżanka - blond włosy, solarium, duży biust i skąpe wdzianka ma rzesze wielbicieli, fajnego chłopaka itp. i w takich momentach (mimo tego, co napisałam o byciu dumnym z rudych włosów i jasnej cery) moja wiara w siebie trochę zaczyna się kruszyć
tyle moich żali
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość

elianka się nie obrazi, również bardzo dziękuję

Pomalowałam pazury ciemnofioletowym lakierem. Wyglądają bosko na bladej łapce
ja mam teraz paznokcie w kolorze pancerza żuka (taki metaliczny szmaragd) - lakier Hean za 3 zł. jakość beznadziejna (zwłaszcza po treningu kendo) ale kolor->
Stary 2010-05-18, 11:33   #4628
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Wybaczcie, że tak drastycznie zmienię temat z facetów na... szminki
Z okazji wyjazdu do Grecji będę miała okazję się zaopatrzyć w coś ciekawego w strefie bezcłowej Myślę o prasowanym, górnopółkowym pudrze i szmince w jakimś oryginalnym kolorze. No i nie mogę się zdecydować, jaki będzie najbardziej pasował do jasnej cery : ) Pisałyście coś o pomarańczu, korci mnie, ale nie wiem czy będę miała tyle odwagi... z kolei w czerwieni czuję się raczej średnio. Może jakiś brązo-beż? Taki ciemniejszy od klasycznego beżu do nude look'u. Jakie jest Wasze zdanie? ; )
Mam trochę jasnych minerałów EDM na wymianę, jeśli któraś jest zainteresowana, to piszcie na PW
Stary 2010-05-18, 11:38   #4629
* Raboussamai *
Zadomowienie

Wy tutaj o powodzeniu u facetów, a ja to w ogóle ludzi nie lubię... a wszystko lgnie do mnie jak pszczoły do miodu... faceci, baby, nowe koleżaneczki, małe wrzeszczące dzieci i inne takie wybryki natury Ja tego nie rozumiem... Mnie naprawdę do szczęścia brakuje tylko mokrego lochu

W ogóle przybywam do Was z cudowną nowiną, że dzisiaj pierwszy raz mam na twarzy minerały! Koleżanka przyniosła mi próbkę Linen i póki co jest chyba ok... no mógłby być troszku jaśniejszy, ale kolejne próbki są w drodze więc jestem dobrej myśli
Lody przełamane

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Pisałyście coś o pomarańczu, korci mnie, ale nie wiem czy będę miała tyle odwagi... z kolei w czerwieni czuję się raczej średnio. Może jakiś brązo-beż? Taki ciemniejszy od klasycznego beżu do nude look'u. Jakie jest Wasze zdanie? ; )
Może jakiś arbuzowy kolorek?

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2010-05-18 o 11:40
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-05-18, 11:50   #4630
elianka
Zakorzenienie

Cytat:

ja mam teraz paznokcie w kolorze pancerza żuka (taki metaliczny szmaragd) - lakier Hean za 3 zł. jakość beznadziejna (zwłaszcza po treningu kendo) ale kolor->

Mam podobny lakier z sensique (też hean), z limitowanki inspired by earth. Uwielbiam go. W ogóle bardzo lubię lakiery sensique, mają świetne kolory i się nie mażą. A trwałość.. na moich paznokciach wszystko się trzyma góra dwa dni :/

Wczoraj pomalowałam pazury na zółto, lakierem bell. Kolor boski, ale takie smugi nawet przy trzech warstwach... w ogóle się nie nadaje do używania :./
elianka jest offline  
Stary 2010-05-18, 12:34   #4631
Kira87
Wtajemniczenie

Cytat:
Boże, jakbym czytała o sobie (...)mam wielu kolegów, świetnie się dogaduję z facetami (lepiej niż z dziewczynami), ale wszystko to są relacje jak z kumplami.
a wcale nie jestem jakoś specjalnie pewna siebie, nie wydaję mi się też, żeby ktoś się mnie mógł bać (...)

Ja mam praktycznie jedną koleżankę na studiach (góra dwie - o ile ta druga chodzi na zajęcia, a robi to niezwykle rzadko ) i całe stado kolegów

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
(...)nie mogę się zdecydować, jaki będzie najbardziej pasował do jasnej cery : ) Pisałyście coś o pomarańczu, korci mnie, ale nie wiem czy będę miała tyle odwagi... z kolei w czerwieni czuję się raczej średnio. Może jakiś brązo-beż? Taki ciemniejszy od klasycznego beżu do nude look'u. Jakie jest Wasze zdanie? ; )
Ja ostatnio zakochałam się w różowej szmince. Nie jestem dobra w określaniu kolorów...chmmm...jest to dość ciemny róż, jakby lekko przybrudzony (czyt. nie oczo*ebny ). Bardzo ładnie podkreśla jasną cerę, ale niestety zęby nie wyglądają na tak białe, jak przy użyciu np. czerwonej szminki

http://www.marieclaire.com/cm/realbe...-3-0809-de.jpg
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline  
Stary 2010-05-18, 13:59   #4632
karolanka
Raczkowanie

Cytat:
Boże, jakbym czytała o sobie może założymy jakieś stowarzyszenie? . ja się nawet kiedyś zastanawiałam, z czego to może wynikać. mam wielu kolegów, świetnie się dogaduję z facetami (lepiej niż z dziewczynami), ale wszystko to są relacje jak z kumplami.
a wcale nie jestem jakoś specjalnie pewna siebie, nie wydaję mi się też, żeby ktoś się mnie mógł bać
za to moja koleżanka - blond włosy, solarium, duży biust i skąpe wdzianka ma rzesze wielbicieli, fajnego chłopaka itp. i w takich momentach (mimo tego, co napisałam o byciu dumnym z rudych włosów i jasnej cery) moja wiara w siebie trochę zaczyna się kruszyć
tyle moich żali
Mam to samo, no słowo w słowo. Nigdy nie uważałam siebie za miss piękności, ale też nie za ostatniego brzydala. Ale jak zobaczyłam jak reagują na tą moją kumpelę, to samoocena mi stopniała do zera. Nie wiem czy faceci już mają w mózgach zakodowane, żeby lecieć na "ten typ" kobiety bez względu na wszystko

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość

Może jakiś arbuzowy kolorek?
oj tak, arbuz jest boski albo może też jakiś koral? łagodniejszy od czerwieni, naturalniejszy od pomarańczy, a jasną cerę podkreśla jak dla mnie cudownie:love :

Dziewczyny co do tego farbowania na tycjan, to powiem Wam, że boje się. I nie widziałam farby półtrwałej w tym kolorze, a u mnie tylko półtrwała wchodzi w grę. I kurcze nie wiem, czy ten kolor nie wygląda lepiej na jakimś "chłodniejszym" typie, bo ja mimo zaróżowionej twarzy (naczynka), jestem chyba za "ciepła". W każdym razie mam kłopot w wyobrażeniem siebie w takim kolorze, choć może przydałoby się lekko wyostrzyć urodę...

Udało mi się dorwać wymarzonego Healthy Mixa. Kolor 51 jak stworzony dla mnie, tylko nie jestem przyzwyczajona do takiego lekkiego krycia i tego lekkiego blasku. Ale wygląda ładnie... tak zdrowo, delikatnie... Ja to chyba nie jestem stworzona do minerałów i płynne podkłady to jest to co lubię A sprawę HM przemyśleć muszę...

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-05-18, 14:02   #4633
denq
Raczkowanie

no, rodzeństwo jest fajne jak mojemu bratu powiedziałam, że się zaczynam odchudzać, to mnie skwitował "no co Ty... miałaś szansę zostać pierwszym europejskim yokozuną..." co ja, nie do końca jeszcze rozumiejąc przytyk, przytomnie podsumowałam, że nie jestem pewna co dokładnie powiedział, ale jestem absolutnie pewna, że jest to jakaś bardzo wyrafinowana obelga,

i słusznie- yokozuna to najwyższy stopień, wielki mistrz sumo już nie mówiąc o mojej pierwszej niezbyt udanej próbie użycia kredki do oczu miałam tak grubo podkreślone oczy, że niejedno emo by mnie zabiło zawiścią, jakkolwiek i tak byłam z siebie bardzo dumna braciszek mnie zapytał, gdzie reszta kostiumu kleopatry

ale z kolei jak ja próbowałam kiedyś być delikatna, to na jego "teraz ważę X kg, a jak ważyłem Y kg, to już byłem gruby" odparłam pocieszająco, że 'nie no, wtedy to chyba jeszcze nie byłeś gruby..." i dopiero jego pełne wyrzutu i krzywdy spojrzenie opatrzone pełnym rezygnacji 'no tak, dzięki' uświadomiło mi, co tak właściwie powiedziałam więc obie strony nie mają lekko

Kira, co do maseczek Twoją truskawkową metodą ja tak bardzo lubię robić, właśnie uważam, że jak coś jem i walę na twarz, to tak bardziej kompleksowo, podwójnie działam ja tak robiłam z żurawiną, pigwą, gruszką, chciałam z borówką amerykańską, ale właśnie popadłam w manię prześladowczą, że może farbować, i chciałam najpierw mały research w temacie zrobić no a na truskawki istotnie nie wpadłam, więc dzięki za cynk [co do koloru szminki, jak dla mnie toż to wino, dziewczyno! ]

ja je robię tak, że z owocków właśnie robię taki delikatny mus, nakładam dość cienką warstwą na twarz a na to kładę jakąś prostą (pod względem składu) maseczkę z tych sączonych bawełnianych, więc trudno mi stwierdzić jednoznacznie działanie co do pomagania mojej wrednej twarzy, to nie wiem, bo złośliwa jest i może perfidnie symulować, że jej mało pomaga ale wrażenie dbania o siebie i wpływ na samopoczucie

Rabu, ja też nie lubię ludzi, ale nauczyłam się im to subtelnie, podprogowo okazywać i wszyscy wiedzą, gdzie ich miejsce, żyją szczęśliwi, zadowoleni, nie wchodząc w sobie w drogę i nie doprowadzając do niepotrzebnych spięć, których przecież tak łatwo uniknąć. poza tym ja chcę, żeby lato już się skończyło, bo ten dzień się nadmiernie wydłuża i już nie sposób być na nogach tylko w nocy też nie jestem szczęśliwą posiadaczką ani jednego lochu... jak oni budują te ponure zamczyska w dzisiejszych czasach? świat schodzi na psy, ani najwyższych wież, ani wilgotnych lochów... tylko czarownice w środku się szczęśliwie ostały

Basiulek, już chciałam dziękować za wyczajenie takiej okazji na magicznego, ale już mają tam tylko kolor 3, więc się powstrzymam idę polować na własną okazję

co do koleżanek, mam dwie boskie no i Was. i styknie liczy się jakość, a nie ilość, ot co
Stary 2010-05-18, 14:02   #4634
elianka
Zakorzenienie

ja też się napalam na HM, deborah mi się już kończy. Jest całkiem niezły, ale kolor jednak nie ten... wiecie co? ja się nie mogę zdecydować czy mam cerę różową czy żółtą. Bo niby jest zaróżowiona, ale w żółtym pharmacerisie wygląda lepiej niż w neutralno-różowym deborah. No i sama nie wiem....

I zauważyłam ostatnio, że mam twarz ciemniejszą od reszty. Ciekawe jak to możliwe....
elianka jest offline  
Stary 2010-05-18, 14:04   #4635
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Dzięki, dzięki Chyba się rozejrzę też za czymś arbuzowym : D
A co myślicie o takim kolorze włosów? http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura601154.htmTaki niby rudy, niby miedziany, ale w sumie nie wiem co to jest i jak to osiągnąć
W każdym razie się napaliłam na niego, myślę, że by pasował do jasnej buźki

Elianka- mam podobnie : ) Tzn też nie wiem, czy jestem różowa czy żółta W bardzo lekko żółtawej Helence () wyglądam dużo lepiej niż w czymkolwiek wpadającym w róż, a jednak naczynka sprawiają, że twarz naked jest jednak bardziej różowa. Więc stwierdziłam, że najlepiej to neutralizować czymś delikatnie żółtawym i jest ok

Karolanko- a ja Ci bardzo zazdroszczę takich nóg, właśnie taki efekt chciałabym osiągnąć (dlatego jestem na diecie przy niedowadze ), jasne, chude nóżki... marzenie : ) Na Twoim miejscu bym się nimi chwaliła i jeszcze podkreślała luźnymi tunikami, kolorowymi rajstopami i butami na obcasie : )

Edytowane przez Basiulek
Czas edycji: 2010-05-18 o 14:13
Basiulek jest offline  
Stary 2010-05-18, 14:05   #4636
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:

Ja ostatnio zakochałam się w różowej szmince. Nie jestem dobra w określaniu kolorów...chmmm...jest to dość ciemny róż, jakby lekko przybrudzony (czyt. nie oczo*ebny ). Bardzo ładnie podkreśla jasną cerę, ale niestety zęby nie wyglądają na tak białe, jak przy użyciu np. czerwonej szminki

Ooo, piękna masz jakieś namiary na nią (firma, nr)?
I na pewno pięknie kontrastuje z jasną cerą
A co do tematu (sprzed kilku stron) cielistych szminek przy jasnej cerze, to też mi się wydaje, że to zależy od odpowiedniego doboru odcienia do cery. Ja miałam na ślubie mojej siostry taką bardzo jasną beżową lekko wpadającą w róż i nie wydaje mi się, żebym wyglądała jakoś bardzo, bardzo źle

A w ogóle to zapuszczam włosy Jak to mówi moja przyjaciółka: po suty! Zejdzie mi chyba ze 2 lata(na oko jakies 12-15 cm), bo mnie rosną "na okrągło" Później zafarbuję na rudo i będę długo-kręcono-rudowłosą bladą sexy nimfą
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-05-18, 14:08   #4637
elianka
Zakorzenienie

a ja mam włosy prawie do pasa i trwałą hodowałam je 4 lata.....
elianka jest offline  
Stary 2010-05-18, 14:15   #4638
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Dziewczyny Naprawdę, bycie solarisem to nie jest powód do dumy i też nie powód, dlaczego te panie mają powodzenie, no już prędzej ten wielki biust
Ja mam powodzenie mimo bledzizny i niezbyt pokaźnego biustu, naprawdę I to też bywa kłopotliwe, ostatnio na juwenaliach dwóch małolatów mnie podrywało

Krolowa_Margot, dobrze robisz, że włosy zapuszczasz, długie włosy są piękne (btw polecam ten wątek: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394597 )

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest teraz online  
Stary 2010-05-18, 14:29   #4639
denq
Raczkowanie

karolanka, co do koloru włosów, istotnie piękny masz naturalny, ale w ciemnych włosach Twoja uroda wygląda jakoś bardziej wyraziście więc ja bym ten Twój kolor podkreśliła jakąś farbą, ale trzymała się Twojej tonacji, tylko w ciemniejszy odcień poszła. Jak na mój gust to też nie powinien Ci się wypłukiwać do brązu tylko jaśnieć, skoro te same pigmenty będziesz miała pod farbą..?

Basiulek, co do szminek to zdecydowanie kolory owocowe albo arbuz, albo ja z kolei uwielbiam malinowe szminki... w każdym razie kolorki które się bezpośrednio kojarzą z kolorami jakichś owoców wyglądają imho najlepiej, choć może w moich oczach właśnie dzięki tym konotacjom lepiej wyglądają..? Basiulek i Kira, wpisałam w google raspberry lipstick żeby pokazać o co mi chodzi i zobaczcie, co znalazłam! http://www.marieclaire.com/cm/realbe...-3-0809-de.jpg w pierwszych wynikach... ale nadal uważam, że to nie do końca malina, a wino. malina to http://media.onsugar.com/files/2010/...Untitled-1.jpg (ostatnie zdjęcie, oczywiście)
Stary 2010-05-18, 15:25   #4640
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

A propo szminek. Mój ostatni zakup z Avon to cudo. Taki malinowy kolorek, w którym wyglądam jak milion dolców
Stary 2010-05-18, 15:39   #4641
loss_lauri
Zakorzenienie

Cytat:
Mam podobny lakier z sensique (też hean), z limitowanki inspired by earth. Uwielbiam go. W ogóle bardzo lubię lakiery sensique, mają świetne kolory i się nie mażą. A trwałość.. na moich paznokciach wszystko się trzyma góra dwa dni :/

Wczoraj pomalowałam pazury na zółto, lakierem bell. Kolor boski, ale takie smugi nawet przy trzech warstwach... w ogóle się nie nadaje do używania :./
ja teraz przymierzam się do zamówienia podkładu Bonder z Orly - podobno przedłuża trwałość lakieru na paznokciach do 2 tyg. ja w to nie wierzę, ale chciałabym mieć jednolita, nieodpryskującą tafle na paznokciach choćby przez 4-5 dni.
a może faktycznie wibracje od uderzeń niszczą warstwę lakieru?
Cytat:

Ja mam praktycznie jedną koleżankę na studiach (góra dwie - o ile ta druga chodzi na zajęcia, a robi to niezwykle rzadko ) i całe stado kolegów

ja tego nie rozumiem - też nie uważam się za jakiegoś Golluma;
w zeszłym tygodniu jak przechadzałam się po krakowskim Rynku i Plantach jednego dnia w kimonie, drugiego w yukacie (Festiwal Nauki), wyczerpałam pulę komplementów na temat swego wyglądu chyba na cały rok - ale to może kimono i look a'la geisha tak działa; zresztą muszę się przyznać, że fajnie odróżniałam się kolorem skóry od dziewczyn z arabistyki i indianistyki
a co do różowej szminki -fajny, półtransparentny kolor ma nowa szminka kanebo (tylko, że cena też jest fajna - coś ponad 100zł)
Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Mam to samo, no słowo w słowo. Nigdy nie uważałam siebie za miss piękności, ale też nie za ostatniego brzydala. Ale jak zobaczyłam jak reagują na tą moją kumpelę, to samoocena mi stopniała do zera. Nie wiem czy faceci już mają w mózgach zakodowane, żeby lecieć na "ten typ" kobiety bez względu na wszystko

oj tak, arbuz jest boski albo może też jakiś koral? łagodniejszy od czerwieni, naturalniejszy od pomarańczy, a jasną cerę podkreśla jak dla mnie cudownie:love :
Udało mi się dorwać wymarzonego Healthy Mixa. Kolor 51 jak stworzony dla mnie, tylko nie jestem przyzwyczajona do takiego lekkiego krycia i tego lekkiego blasku. Ale wygląda ładnie... tak zdrowo, delikatnie... Ja to chyba nie jestem stworzona do minerałów i płynne podkłady to jest to co lubię A sprawę HM przemyśleć muszę...
no to mnie rozumiesz
a ja chciałam kupić korektor HM 01, w nadziei, że będzie jaśniejszy od mojego MAC'a. niestety poza tym jest jakiś strasznie żółty
Cytat:
ja też się napalam na HM, deborah mi się już kończy. Jest całkiem niezły, ale kolor jednak nie ten... wiecie co? ja się nie mogę zdecydować czy mam cerę różową czy żółtą. Bo niby jest zaróżowiona, ale w żółtym pharmacerisie wygląda lepiej niż w neutralno-różowym deborah. No i sama nie wiem....

I zauważyłam ostatnio, że mam twarz ciemniejszą od reszty. Ciekawe jak to możliwe....
ja mam tak samo może po prostu obok chłodnego i ciepłego typu urody jest jeszcze neutralny
Cytat:
Dziewczyny Naprawdę, bycie solarisem to nie jest powód do dumy i też nie powód, dlaczego te panie mają powodzenie, no już prędzej ten wielki biust
Ja mam powodzenie mimo bledzizny i niezbyt pokaźnego biustu, naprawdę I to też bywa kłopotliwe, ostatnio na juwenaliach dwóch małolatów mnie podrywało

Krolowa_Margot, dobrze robisz, że włosy zapuszczasz, długie włosy są piękne (btw polecam ten wątek: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394597 )
też myślę, że tu ten biust przoduje
ale i tak nie zmieniłabym swego wyglądu, żeby wpasować się w czyjś kanon (nad biustem to można się jeszcze pozastanawiać )
Stary 2010-05-18, 15:51   #4642
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość
Cytat:
Ktoś mądry powiedział niegdyś... "Piękne kobiety zostawmy facetom bez wyobraźni"

A co do biustu... większość znanych mi facetów zgodnie mówią, że wolą Panie w stylu "mały biust - duża pupa i wcięcie w talii"... ot taka Beyonce Poza tym moim zdaniem, gdyby nie cała era photoshopa, krzywych pisemek dla facetów i innych bzdetów sztucznie produkowanych, ideał kobiety byłby zupełnie inny... chyba bardziej naturalny, z 5 kg w nadwyżce i mniej opalony :P

Solaris nie solaris... tandeta

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Rabu, ja też nie lubię ludzi, ale nauczyłam się im to subtelnie, podprogowo okazywać i wszyscy wiedzą, gdzie ich miejsce, żyją szczęśliwi, zadowoleni, nie wchodząc w sobie w drogę i nie doprowadzając do niepotrzebnych spięć, których przecież tak łatwo uniknąć. poza tym ja chcę, żeby lato już się skończyło, bo ten dzień się nadmiernie wydłuża i już nie sposób być na nogach tylko w nocy też nie jestem szczęśliwą posiadaczką ani jednego lochu... jak oni budują te ponure zamczyska w dzisiejszych czasach? świat schodzi na psy, ani najwyższych wież, ani wilgotnych lochów... tylko czarownice w środku się szczęśliwie ostały
Haha coś w tym musi być Ja ogólnie jestem takim obserwatorem bardziej, nie podnieca mnie ciągłe poznawanie ludzi, ale jak już dochodzi do takiego spotkania, staję się duszą towarzystwa i później wszyscy chcą więcej i więcej... o zgrozo! Tylko nie wiem jak takie rzeczy można robić mimowolnie?
Chyba też jak każdy wolę mieć kilku, sprawdzonych ludzi, niż rzesze "przyjaciół"... A powodzenie u facetów jakoś zawsze miałam... przez to bycie tajemniczą i cholernie niedostępną, czy coś?... idioci, nigdy nie zdawali sobie sprawy z jaką czarownicą i wampirem igrają
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-05-18, 16:54   #4643
Eais
Raczkowanie

Cytat:
a ja mam włosy prawie do pasa i trwałą hodowałam je 4 lata.....

jaki kolor ? trwała ich bardzo nie zniszczyła ??

ja też zapuszczam włosy dzielnie

a co do facetów etc, to za mną się nie oglądają za często, a prawie wcale no ale ja nie należę do dziewczyn, które są pięknie ubrane- mini, wszystko piękne, zawsze obcasy etc tylko raczej tak w stylu rock/ hippie etc. etc, a większość facetów na studiach to takie '' lalusie ''

ale mam kochanego TŻ

używałyście tego ?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...-fluidzie.html
bo moja koleżanka ma najjaśniejszy odcień i gdy kładzie na niego puder to jest taka biaałaa ( a fluid tak na łapce nie wygląda na bardzo jasny), a tak przy okazji- może któraś z Was używa fluidu z essence?
Eais jest offline  
Stary 2010-05-18, 17:00   #4644
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Ktoś mądry powiedział niegdyś... "Piękne kobiety zostawmy facetom bez wyobraźni"

A co do biustu... większość znanych mi facetów zgodnie mówią, że wolą Panie w stylu "mały biust - duża pupa i wcięcie w talii"... ot taka Beyonce Poza tym moim zdaniem, gdyby nie cała era photoshopa, krzywych pisemek dla facetów i innych bzdetów sztucznie produkowanych, ideał kobiety byłby zupełnie inny... chyba bardziej naturalny, z 5 kg w nadwyżce i mniej opalony :P
Doskonale odpowiadam opisowi tego ideału 164cm i 52 kg z małym biustem i wypukłym tyłkiem. Niestety na nadmiar zainteresowania nie narzekam. Nawet ostatnio, gdy się przełamałam i zaprosiłam kolege ( któremu wyraźnie pokazywałam, że mi się podoba) na kawę, to mi się pytał po co chce tam iść, przecież zobaczymy się w szkole na maturach. No cóż jeśli faceci są z Marsa to niech tam wracają
Stary 2010-05-18, 17:01   #4645
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
używałyście tego ?
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,27...-fluidzie.html
bo moja koleżanka ma najjaśniejszy odcień i gdy kładzie na niego puder to jest taka biaałaa ( a fluid tak na łapce nie wygląda na bardzo jasny), a tak przy okazji- może któraś z Was używa fluidu z essence?
Ja go miałam, ale to straszny pomarańcz dla mnie Ale może to dlatego, że jest w ciepłej tonacji, zawsze, jak coś jest jaśniutkie, ale ciepłe, to na mnie ciemno wygląda.

Za mną się oglądają chyba dlatego, że włosy mam sporo za pas i lubię nosić krótkie spódniczki

jyyli jest teraz online  
Stary 2010-05-18, 17:29   #4646
Eais
Raczkowanie

Cytat:
Ja go miałam, ale to straszny pomarańcz dla mnie Ale może to dlatego, że jest w ciepłej tonacji, zawsze, jak coś jest jaśniutkie, ale ciepłe, to na mnie ciemno wygląda.

Za mną się oglądają chyba dlatego, że włosy mam sporo za pas i lubię nosić krótkie spódniczki
choinkaaaa
a ja jestem raczej typ chłodny ( tzn jeśli patrzeć na to, czy lepiej wyglądam w różowym czy w pomarańczowym- nie wiem, czy nadal to jest aktualne ), ale blondynka w pomarańczowym to już w ogóle ), a czemu nie używasz tego z sensique ?

ja to jak chodzę w krótszej spódniczce to muszę mieć na sobie rajstopy/ leginsy , bo wstyd wyjść bez
Eais jest offline  
Stary 2010-05-18, 17:33   #4647
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
choinkaaaa
a ja jestem raczej typ chłodny ( tzn jeśli patrzeć na to, czy lepiej wyglądam w różowym czy w pomarańczowym- nie wiem, czy nadal to jest aktualne ), ale blondynka w pomarańczowym to już w ogóle ), a czemu nie używasz tego z sensique ?

ja to jak chodzę w krótszej spódniczce to muszę mieć na sobie rajstopy/ leginsy , bo wstyd wyjść bez
Sprawdź ten podkład chociażby na nadgarstku, albo poproś koleżankę o próbkę, żebyś mogła zobaczyć, jak będzie na Twojej twarzy wyglądać Bo może akurat będzie dobry.
Ja z Sensique używam pudru, ale ostatnio baardzo rzadko, tylko do poprawek w ciągu dnia, bo już tylko skrobia mnie z rana zmatuje. Muszę obczaić podkład z tej firmy

Ja też w rajstopach zawsze I to w mocno kryjących, bo mam mnóstwo blizn na nogach, brzydkie kolana (zespół brudnych łokci i kolan) i na dodatek tak cienką skórę, że widać mi cebulki włosów

jyyli jest teraz online  
Stary 2010-05-18, 17:43   #4648
Eais
Raczkowanie

Cytat:
Sprawdź ten podkład chociażby na nadgarstku, albo poproś koleżankę o próbkę, żebyś mogła zobaczyć, jak będzie na Twojej twarzy wyglądać Bo może akurat będzie dobry.
Ja z Sensique używam pudru, ale ostatnio baardzo rzadko, tylko do poprawek w ciągu dnia, bo już tylko skrobia mnie z rana zmatuje. Muszę obczaić podkład z tej firmy

Ja też w rajstopach zawsze I to w mocno kryjących, bo mam mnóstwo blizn na nogach, brzydkie kolana (zespół brudnych łokci i kolan) i na dodatek tak cienką skórę, że widać mi cebulki włosów
chciałabym nie mieć takich problemów z makijażem ale maluję się tak od roku, więc w sumie od niedawna ( w tym roku kończę 20 lat )

moje nogi to masakra.... są białe- to jest fajne, ale i tak muszę je trochę opalić ;p bo teraz to wszystkie niedoskonałości widać mam białe nogi, lekko opalone stopy i białe palce

a Twoje włosy pamiętam, bo kiedyś udzielałam się w wątku o zapuszczaniu, ale pod innym nickiem

Dziewczyny, jak nauczyć się malować różem?
Eais jest offline  
Stary 2010-05-18, 17:47   #4649
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
chciałabym nie mieć takich problemów z makijażem ale maluję się tak od roku, więc w sumie od niedawna ( w tym roku kończę 20 lat )

moje nogi to masakra.... są białe- to jest fajne, ale i tak muszę je trochę opalić ;p bo teraz to wszystkie niedoskonałości widać mam białe nogi, lekko opalone stopy i białe palce

a Twoje włosy pamiętam, bo kiedyś udzielałam się w wątku o zapuszczaniu, ale pod innym nickiem

Ja bym chciała nie musieć się malować, ale nie można mieć wszystkiego

Ja mam jeszcze tubę samoopalacza LRP gdzieś zachomikowaną, bo 2 lata temu próbowałam wyrównać kolor nóg. W sumie nie dawał efektu samoopalacza, tylko skóry muśniętej słońcem, ale jakoś mi nie pomógł w wyrównaniu koloru

Hehe jaki ten Wizaż jest mały

jyyli jest teraz online  
Stary 2010-05-18, 18:10   #4650
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
najłatwiej to się uśmiechnąć i paciać pędzlem delikatnie tam, gdzie masz wypukłości

Cytat:
jaki kolor ? trwała ich bardzo nie zniszczyła ??
Wygląda to tak. Nie zniszczyły się , tylko mocno wysuszyły, ale da się z tym żyć. Kolor to mój naturalny, przybieram się do jakiejś farby bo mi siwizna wyłazi, ale coś się przybrać nie mogę.

ps. ja zawsze miałam spory biust i chyba coś w tym jest, że faceci lgną.. ale on zanika razem z reszta mojego ciała, więc niedługo kłopot biustu będzie rozwiązany. Mąż już płacze.
elianka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości