Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-21, 16:58   #4771
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Info dla wielbiciele maseczki ALABASTER Dermiki.

Elianka postanowiła sobie nabyć peeling enzymatyczny. Nie było nigdzie Ziaji, a że wybór na rynku mikry, padło na dermikę meritum. Nałożyłam sobie toto na twarz i co widzę - konsystencja- alabaster, zapach- alabaster... a cena- bez porównania. Alabaster w saszetce kosztuje 5 zł, a peeling enzymatyczny- 29 zł za 75 ml.... polecam do wypróbowania ;D

EDIT: Zmyłam z ryjka. Jestem zachwycona. Wydaje mi się , że to mocniejsza wersja maseczki alabaster. Trzeba trzymać krócej 3-5 min, odrobinę mnie szczypało na skrzydełkach nosa. Skóra po zmyciu- gładka, pory zwężone, ROZJAŚNIONA widocznie. Pełen zachwyt

Żeby nie było- maseczce alabaster się nie zakochałam...

Już zapisana, będę jej jutro szukać.
mikia20 jest offline  
Stary 2010-05-21, 17:38   #4772
woda sodowa
Wtajemniczenie

Dziekuje dziewczyny za komplementy Co do makijazu slubnego, to zrobilam sama, bo kosmetyczka mnie wystawila w ostatniej chwili, ale szczerze mowiac to cieszylam sie z tego, bo bardzo mi podpasowal revlon colorstay ivory, a na to EDM olive fair i lepiej mi to wyszlo niz kosmetyczce na probnym.
Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Woda sodowa naprawdę bardzo ładnie a widzę, że podkreślanie bladości u ciebie przeszło granice sukienki i zadecydowało o wyborze druhny(podkreślenie przez kontrast)?
A wiesz, ze o tym nie pomyslalam
Tak sobie patrze teraz na to zdjecie i mysle, ze moj tata tez sie niezle ze mna kontrastowal. To zdjecie bylo z kosciola, wrzucam wam jedno z wesela.

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście pani młoda (już zapomniałam nicku) wyglądała przecudnie! Prawdziwa królewna śnieżka

A ja trochę z innej beczki... Wybieracie się gdzieś na wakacje do ciepłych krajów? Ja do Bułgarii z rodzinką i mam ogromny dylemat czy się lekko opalić, czy nie... Wynika on z tego, że nie mogę się pozbyć przebarwień ze swojego pyszczka. Stosuję się do rad doświadczonych dziewczyn z biochemii, ale pryszcze wciąż atakują. Widzę, że to nie wina kosmetyków, tylko problemów z hormonami chyba, więc same maści niewiele dają.

No i myślę, żeby się przybrązowić, bo wtedy nie widać moich koszmarnych, czerwonych kropek! Ale nie czuję się zbyt dobrze w opaleniźnie, wiadomo, że jasna cera rządzi.
Ech, może coś poradzicie?

Pamiętam, że rok temu po powrocie z Grecji byłam w kolorze takiego jaśniutkiego cappucino i TŻ był całkiem zachwycony, choć to wielbiciel bladego lica. Najbardziej zachwyciły go drobne piegi na policzkach i nosie, które nagle się pojawiły.

teraz znów jadę bez niego, mam nadzieję, że nie umrę z tęsknoty.

Ach i również przechodzę na dietę z odchudzającymi się bladolicymi Ćwiczycie coś? Ja 7 i 8 minute abs na zmianę, w zależności od nastroju.
My wlasnie dzis zamowilismy wakacje na Minorce, lecimy w poniedzialek, slonca sie nie boje, bo juz zaopatrzylam sie w filtry, okulary i wielki kapelusz.
woda sodowa jest offline  
Stary 2010-05-21, 19:34   #4773
wsiowy_gupek
Zakorzenienie

GG do wsiowy_gupek

Dziewczyny a powiedzcie mi czy puder z Maybelline dream matte ma w swojej gamie jakiś jasny kolor?

Bo na youtube babeczka mówiła, że ivory jest dobry dla bladolicych, a widze na allegro, że ma jeszcze jasniejszy odcień fairy

Wpisywałam w różnych częściach wątku dream matte ale pokazywało mi tylko posty o podkładzie w musie..

Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline  
Stary 2010-05-21, 19:51   #4774
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Pepe Pan Dziobak łączy pokolenia
Elianko, kolejny kolor, który pasuje Ci bajecznie!
Sama siebie też dosyć lubię w zielonym

Aaa, i chyba wypróbuję patent na piegi z samoopalacza Zawsze chciałam się przekonać jak bym w nich wyglądała
Aaa ja też jestem z fanklubu Pepe, jest fenomenalny! Nie sądziłam, że ktoś oprocz mnie tak szaleje. Też ogladalam kazdy odcinek, ewentualnie przegapilam parę z drugiej serii. O rany dziewczyny jesteście świetne, jak ten wątek mi poprawia humor(a ostatnio wyjątkowo tego potrzebuje).

Elianko oczywiście ślicznie wyglądasz, i niebieski i zielony świetnie wygląda z twoją ciemną tęczowką

woda sodowa też zachwycam się twoją kreacją ślubną, blado i z wielką klasą
marta179 jest offline  
Stary 2010-05-21, 20:07   #4775
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
o, i jeszcze coś. ma któraś z was porównanie podkładów Pixie matujących z kryjącymi? chodzi mi o to, czy różnica w kryciu jest duża.
Dokładnie! I który z odcieni Pixie jest najbardziej zbliżony do Linen EDM... Napisałam do Pani od Pixie z aukcji allegro i póki co zero odpowiedzi, a skończyła mi się już próbka i chciałabym w końcu jakiegoś biga
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2010-05-21, 20:37   #4776
denq
Raczkowanie

woda sodowa, na zdjęciu z wesela wyglądasz zupełnie jak gwiazda z lat '50 no i cerę masz absolutnie piękną właśnie taki alabaster blondynki powinny zachowywać, jak mają od losu błyszczysz... przykładem też (nie fer, btw ) [lekki off, np. serialu 'Blondynka', który oglądają moja mam z babcią nie mogę z nimi oglądać, bo aż mnie nosi jaka ta tytułowa bohaterka jest opalona już ją oczami wyobraźni widzę, jak za kilka lat jak się nie opamięta będzie pognieciona...)

muszę się w końcu wybrać na zakupy też, po jakiś puder matujący, chyba wypróbuję tego wcześniej wspomnianego manhattana, bo mi szkoda na kolejny kosmetyk, zwłaszcza puder, blisko dziesięć dych (osławiony Mac Blot Powder, którego używałam pod wpływem info, że tego używali na wampirach ze Zmierzchu jakkolwiek jasny to on jest...) zgroza.

czyli, reasumując, peeling enzymatyczny Meritum Dermiki, puder Manhattanu, tusz do rzęs, podkład Armaniego, rodzinka mnie wydziedziczy muszę w końcu sporządzić listę, bo zanim się wybiorę... nie znoszę chodzić po sklepach, a lubię mieć nowe rzeczy ta niechęć do shoppingu jako formy spędzania czasu, to chyba taki zawór bezpieczeństwa finansowy... zaraz mi się forsa skończy, a nie, żebym wierzyciela, w postaci brata, nie miała wiszącego mi na karku i braku jakiegokolwiek źródła dochodów

swoją drogą oglądam 'filmy z epoki' czyli już skończyłam ekranizacje Jane Austen (tylko nowa duma i uprzedzenie mi została, serial oglądałam ) teraz oglądam serial Jane Eyre, poza tym obejrzałam Jaśniejszą od gwiazd Jane Campion i IIgi raz Zakochaną Jane... jakieś sugestie, co jeszcze w tej kwestii mogłabym obejrzeć? i to w żadnym razie nie off! ja stamtąd czerpię inspiracje dotyczące bladości
Stary 2010-05-21, 21:08   #4777
elianka
Zakorzenienie

jakby ktoś mógł porównać składy peelingu meritum i maseczki alabaster, to by było super. Może się okazać, że mój zachwyt będzie jednostkowy a ja umrę z wyrzutów sumienia, że Was wkręciłam...

Peeling Meritum
Skład: aqua, kaolin, glycerin, cetearyl octanoate, isopropyl palmitate, diethylhexylcarbonate, polygyceryl-3 methylglucose distearate, glyceryl stearate, cetyl alcohol, propylene glycol, petrolatum, domethicone, tocopheryl acetate, bacillus ferment, allantoin, ascorbyl palmitate, methylparaben, propylparaben, edta, diazolidynyl urea, parfum

Maseczka Alabaster
kład: Aqua, Kaolin, Glycerin, Vitis Vinifera, Diethylhexyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Propylene Glycol, Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Bacillus Ferment, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Xanthan Gum, EDTA, Dimethicone, Methylparaben, Propylparaben, Diazolidinyl Urea, Parfum, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool (08.05.2008)

Z mojej bardzo okrojonej wiedzy składowej widzę, że to bardzo podobne preparaty chyba...? Vitis Vinifer, wysoko w składzie Alabastru to winorośl.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-21 o 21:18
elianka jest offline  
Stary 2010-05-21, 21:38   #4778
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
Info dla wielbiciele maseczki ALABASTER Dermiki.

Elianka postanowiła sobie nabyć peeling enzymatyczny. Nie było nigdzie Ziaji, a że wybór na rynku mikry, padło na Peeling Enzymatyczny Dermika Meritum. Nałożyłam sobie toto na twarz i co widzę - konsystencja- alabaster, zapach- alabaster... a cena- bez porównania. Alabaster w saszetce kosztuje 5 zł, a peeling enzymatyczny- 29 zł za 75 ml.... polecam do wypróbowania ;D

EDIT: Zmyłam z ryjka. Jestem zachwycona. Wydaje mi się , że to mocniejsza wersja maseczki alabaster. Trzeba trzymać krócej 3-5 min, odrobinę mnie szczypało na skrzydełkach nosa. Skóra po zmyciu- gładka, pory zwężone, ROZJAŚNIONA widocznie. Pełen zachwyt

Żeby nie było- maseczce alabaster się nie zakochałam...
Miałam ten peeling (zużyłam jakies 3 tubki i byłam zadowolona) kiedyś i faktycznie - zapach i konsystencja jak z maseczki Alabaster, ale nie zwróciłam na to większej uwagi, bo pomyślałam, że może wszystkie produkty Derminiki pachną? Innych chyba nie miałam, więc nie wiem ale w sumie jakby sie zastanowić, to działanie fakt podobne. Ja odstawiłam, bo potrzebowałam silniejszego peelingu, ale może wróce i będe używać jak maseczki zamiast tej Alabaster, którą czasem nałożę (w sensie, że innego peelingu też będę używać ) Dziękuję za przypomnienie o tym peelingu
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-05-21, 22:28   #4779
denq
Raczkowanie

a citronellol, geraniol, limonene, linalool to naturalne aromaty zdaje się więc się do działania samego mazidła też specjalnie nie mają. skład więc można rozważać bez nich i się robi tym podobniejszy
Stary 2010-05-21, 22:58   #4780
natrix
Rozeznanie

Ja niezbyt lubię nakładać maseczki, ale peeling wybielający by mi się mógł spodobać Nigdy nie stosowałam enzymatycznego, może czas spróbować

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-05-21, 23:07   #4781
_Czarodzielnica_
Rozeznanie

Cytat:
Filtry dla dzieci są ok, jeśli tylko są odpowiednio wysokie i Twoja cera jest po nich ok Ja sama używam aktualnie Babydream SPF 50 (zamiennie z Iwostinem SPF50+)
Również używam i polecam babydream, wysoki filtr za niewielkie pieniądze. Po co przepłacać?

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Cytat:
Kathi- dzięki

Wracając do tematu "Jak podkreślić jasną cerę". Dziś na zielono, Chyba też gra z blada twarzą
Ooj, zdecydowanie bardziej mnie się podoba ta zielona wersja Sama kocham zielony i podobno doskonale do mnie pasuje. Świetnie tu wyglądasz, tak delikatnie. A jaki podkład tutaj stosowałaś? Ten sam, co ostatnio?

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline  
Stary 2010-05-22, 00:26   #4782
Callitus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ja też uwielbiam Pana Dziobaka! : D
No i mam... no 17 już lat : P

Ja z powodu odkrycia białej skóry strasznie się cieszę : ) Uwielbiam ten wzrok ludzi pt. "opal się wreszcie!" i smarowanie się filtrem spf50 i dziwienie się wszystkich wokół. Oni nic nie rozumieją. Stałam się chyba przez to trochę wredna, bo traktuje ich, jako kogoś gorszego, że się opalają, że nie wiedzą nic o filtach, ale to oni mają mnie za kogoś dziwnego. Szkoda.

Z natury szybko się opalam i nienawidzę swojej śniadej skóry, dlatego przestałam się opalać. Samoistnie bardzo szybko zbladłam i podobno wyglądam naturalnie.
Piszę to, bo widzę jednak, że wy, bladolice w większości nielubiłyście białej skóry i musiałyście do samoakceptacji dojrzewać.

Może jest tu ktoś ze śniadą/ciemniejszą cerą, kto się "wybielił"? : >
Ja się wybielam Zazwyczaj byłam opalona, nie stosowałam filtrów, a moja skóra strasznie szybko łapie słonce
Do zeszłego roku nienawidziłam mojej bladej cery w zimie, teraz ją uwielbiam (magia wizażu ), choć do bladości jaką prezentują tu dziewczyny bądź Insane na mineralnym sporo mi brakuje. W każdym bądź razie schodzę do gamy najjaśniejszych podkładów, z Pixie pasuje mi Sinnie 1 pomieszane z 0, ale jeszcze mam zamiar swą bladość powiększyć
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2010-05-22, 01:07   #4783
Klariss
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Callitus Pokaż wiadomość
Ja się wybielam Zazwyczaj byłam opalona, nie stosowałam filtrów, a moja skóra strasznie szybko łapie słonce
Do zeszłego roku nienawidziłam mojej bladej cery w zimie, teraz ją uwielbiam (magia wizażu ), choć do bladości jaką prezentują tu dziewczyny bądź Insane na mineralnym sporo mi brakuje. W każdym bądź razie schodzę do gamy najjaśniejszych podkładów, z Pixie pasuje mi Sinnie 1 pomieszane z 0, ale jeszcze mam zamiar swą bladość powiększyć
Właśnie właśnie! czym się wybielasz? ja wybielałam się Pharmacerisem Albucin Intensive i NIC kompletnie mi nie wybielił. mam pytanie do Raboussamai- pamiętam, że zakupiłaś przez allegro jakiś krem wybielający z loreal "white perfect"? jak efekty? Wściekła chodzę bo mam piegi(i pokochałabym je,ale mam je np dookoła ust i to wygląda okrpnie! ) w ogóle nie mogę już na siebie patrzeć. jestem beznadziejna. Nie mam już siły do siebie, do tego jak wyglądam, do tej nadwagi.. buuu
Klariss jest offline  
Stary 2010-05-22, 03:17   #4784
black-bubu
Zakorzenienie

Klariss, nie martw się nie ty jedna zdajesz sie załamana swoim losem, ja też przejmuję się o waga i syfami, ale ma lepsze i gorsze dni. Niekiedy wydaje mi się, że jesteś całkiem całkiem, a niekiedy totalnie sie załamuje

black-bubu jest offline  
Stary 2010-05-22, 07:00   #4785
Kathi75
Zakorzenienie

Hej hej
Jak ja zaluje ze nie mieszkam w POlsce CZASAMI nie mam dostepu do tylu kosmetylkow a nasze drogerie mimo ze dobrze zaopatrzone to trzeba godzine szukac zeby znalezc cos co pasuje

Nie uwoerzycie poszlam po zakupy i napadla mnie pani od "wizazu" wiec jej mowie ze pudru szukam i korektora na poczatek ( dzieci mi wariowaly ograniczylam sie do min ) i co pani mi na to
-pani taka blada to bez proponuje i jakis samoopalacz
ja jej na to szukam czegos co wlasnie ta bladosc podkresli
pani: ale to tak niezdrowo wyglada
ja: ale jak arystokratycznie
no i zostalam sama na polu bitwy

kupilam mabelline, ream satin liquidz rozswietlajacymi drobinkami- sand i concealer IQ (niem. firma)light
jak sie upackalam prawie roznicy nie bylo tylko cera ladniejsza i brak sincow
puder mam loreala perfect match ale bez i jest za ciemny a ze mi go szkoda to maki ziemn dosypalam hihihi i efekt fajny mam
nastepny bedzie bialy puder loreala bo widzialam tzn pisze niby przezrpczysty i ciekawa jestem jak dziala

Klariss ja cie pociesze
wpadlam na pomysl rudych wlosow upackalam , nie podobalo mi sie wiec o madrze zrobilam ? rozjasnilam wiec teraz jestem blada platynowa blondynka o zoltych pasemkach , zeby bylo fajnei pare dni temu brwi henna robilam wygladam a oczywiscieprychole przed @ na calym ciele i obwisly brzuszek po 2 ciazach i odchudzaniu
WSZYSTKIE MAMY SWOJ KRZYZ
Dzis pasemka dorobie ciemne moze to cos da

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline  
Stary 2010-05-22, 07:35   #4786
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość

Ooj, zdecydowanie bardziej mnie się podoba ta zielona wersja Sama kocham zielony i podobno doskonale do mnie pasuje. Świetnie tu wyglądasz, tak delikatnie. A jaki podkład tutaj stosowałaś? Ten sam, co ostatnio?

Podkład to cały czas Deborah Color Copy odcień 0 Fairy Rose. Mam jeszcze "na stanie" Pharmacerisa, którego nienawidzę szczerze....

Mam nadzieję, że Was nie zanudzam tymi swoimi makijażami..? Ostatnio mnie naszło - co podkresli moją cerę a co zgasi. Kolor na dziś- brąz chłodzony turkusem. Może być, ale nie zachwyca

Nie chcę zakładać wątku na MM, bo cały czas się uczę, a tam mi się dostanie za asymetrię cieni czy posklejane rzęsy....

Cera- podkład Deborah, korektor Catrice , puder bambusowy z BU i róż essence best friend chyba...(napisy się starły )

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-22 o 07:37
elianka jest offline  
Stary 2010-05-22, 09:04   #4787
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Właśnie właśnie! czym się wybielasz? ja wybielałam się Pharmacerisem Albucin Intensive i NIC kompletnie mi nie wybielił. mam pytanie do Raboussamai- pamiętam, że zakupiłaś przez allegro jakiś krem wybielający z loreal "white perfect"? jak efekty? Wściekła chodzę bo mam piegi(i pokochałabym je,ale mam je np dookoła ust i to wygląda okrpnie! ) w ogóle nie mogę już na siebie patrzeć. jestem beznadziejna. Nie mam już siły do siebie, do tego jak wyglądam, do tej nadwagi.. buuu
Już biegnę Ci z odpowiedzią...
Stosuję go od jakiegoś tygodnia, próbka starcza mi na rano i wieczór, czyli 2x. O efektach póki co nie mogę nic powiedzieć, ale jedno co mnie pozytywnie zaskoczyło to fakt, że rano buzia ma taki jednolity koloryt i tak pozostaje przez cały dzień... Mogłabym użyć jedynie korektora z edm pod oczy i mogę wyjść out Czy wybiela? Nie wiem... cera póki co mi nie zjaśniała, ale też nie mam żadnych piegów czy plamek, na podstawie których mogłabym ocenić sytuację... Niemniej jednak za te 9zł na allegro można kupić
Ahh... no i nie zapycha póki co, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca
Stary 2010-05-22, 09:12   #4788
Krolowa_Margot
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
rano buzia ma taki jednolity koloryt i tak pozostaje przez cały dzień... Mogłabym użyć jedynie korektora z edm pod oczy i mogę wyjść out
O cudowanie, że o tym napisałaś, bo - jak już wiecie chyba, zrezygnowałam z podkładu, więc może kupię sobie tego loreala skoro wyrównuje koloryt Tylko all czy można też dostać stacjonarnie?
Krolowa_Margot jest offline  
Stary 2010-05-22, 11:28   #4789
denq
Raczkowanie

elianka, strasznie mi się podoba efekt który uzyskałaś nic dziwnego, że mnie makijaż przerasta, bo brąz z turkusem, powiadasz..? a ja bym się wiecznie zastanawiała, jak osiągnęłaś efekt takiego cieniowania jednym kolorem dlaczego nic nie może być tak proste, jak się na pierwszy rzut oka wydaje? nie pamiętam jak poprzednie, ale ten Ci wręcz podręcznikowo równiutko wyszedł... super jak się patrzy na Twoje makijaże, to to się tak łatwe wydaje mają taką lekkość...
Stary 2010-05-22, 11:39   #4790
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Już biegnę Ci z odpowiedzią...
Stosuję go od jakiegoś tygodnia, próbka starcza mi na rano i wieczór, czyli 2x. O efektach póki co nie mogę nic powiedzieć, ale jedno co mnie pozytywnie zaskoczyło to fakt, że rano buzia ma taki jednolity koloryt i tak pozostaje przez cały dzień... Mogłabym użyć jedynie korektora z edm pod oczy i mogę wyjść out Czy wybiela? Nie wiem... cera póki co mi nie zjaśniała, ale też nie mam żadnych piegów czy plamek, na podstawie których mogłabym ocenić sytuację... Niemniej jednak za te 9zł na allegro można kupić
Ahh... no i nie zapycha póki co, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca
Jak na razie nie zapycha, to może ja też się w niego zaopatrzę. Cera wygląda coraz ładniej i może niedługo nie będę musiała nakładać szpachli, a przydałoby się coś wyrównującego koloryt.

Cytat:
Podkład to cały czas Deborah Color Copy odcień 0 Fairy Rose. Mam jeszcze "na stanie" Pharmacerisa, którego nienawidzę szczerze....

Mam nadzieję, że Was nie zanudzam tymi swoimi makijażami..? Ostatnio mnie naszło - co podkresli moją cerę a co zgasi. Kolor na dziś- brąz chłodzony turkusem. Może być, ale nie zachwyca

Nie chcę zakładać wątku na MM, bo cały czas się uczę, a tam mi się dostanie za asymetrię cieni czy posklejane rzęsy....

Cera- podkład Deborah, korektor Catrice , puder bambusowy z BU i róż essence best friend chyba...(napisy się starły )
Chciałabym umieć się tak posługiwać cieniami Moim zdaniem jest cudnie I naprawdę pięknie Ci w zieleniach

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-05-22, 11:41   #4791
karolanka
Raczkowanie

Cześć dziewczyny, znowu ja z tej strony Pochwalić się chciałam nowym nabytkiem: podkładem i korektorem Healthy Mix. Akurat trafiłam na promocję że za zakup podkładu korektor za jeden grosz, a promocja dotyczyła oczywiście najmniej popularnych odcieni, w tym tego najjaśniejszego no opłaca się czasami nie być śniadym
Podkład jak podkład, delikatniejszy od ukochanego Vichy i mniej żółty, co mi odpowiada, bo bardziej zgrywa się z szyją. Bardzo spodobał mi się korektor pod oczy-w sumie mój pierwszy. Lekko rozświetla, chowa te moje sińce, a i z pryszczami sobie radzi. W sumie zakup zaliczam do udanych.
W temacie maseczki Alabaster, to jakoś mnie nie zachwyciła, ale za to poprawiająca koloryt z Under20... cudooo Myślałam, że będzie robić brązowe plamy, czy coś takiego, ale nic z tych rzeczy. Po prostu sprawia, że zamiast wyglądać jak prawie trup, wyglądam jak blada dziewczyna z promienną cerą. Zdążyłam się już uzależnić

Kurcze dodam jeszcze, że nie pojmuję tego wybielania na siłę... Przyznam szczerze, że wolałabym być śniada, taka karmelkowa no ale nie dam rady tego osiągnąć, więc próbuje przekształcić "wadę" w zaletę Ale nie zrozumiem dziewczyn i kobiet, które mając taką śródziemnomorską karnację zaczynają na siłę się wybielać, zamiast to doceniać... No ale chyba kobieta nigdy nie jest zadowolona z tego co sama ma, a pragnie tego, co mają inne

Ja się załamuje, bo trądzik wraca, a był już tak pięknie zaleczony a tu z dnia na dzień coraz gorzej... i jeszcze biedna pani doktor tyle się męczyła, żeby znaleźć przyczyny mojej rosnącej niedowagi, a tu nic jak na razie Także chyba faktycznie każdy musi mieć swój urodowy krzyż, jak to Kathi75 napisała...

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-05-22, 12:21   #4792
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Dziewczyny, używała z Was któraś kremu tonującego Zai Nuno? Słyszałam, że jest świetny, ale nie wiadomo, czy nie robi na twarzy brązowych smug... Bo jeśli jest nawet tylko trochę ciemnawy, zawsze można spróbować rozjaśnić skrobią (ziemniaczana mnie strasznie bieli, a kukurydzianej nigdzie nie mogę dostać tylko czekam, aż ziemniaczanka mnie znowu uczuli) albo cieniutką wartewką minerałków.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline  
Stary 2010-05-22, 12:24   #4793
fiasco
Wtajemniczenie

ja uwielbiam się bawić cieniami ostatnio używam szarych, matowych może wstawię tu kolekcje makijaży oczu? przynajmniej kilku. do moich oczu idealnie wygląda delikatny smokey - mam oczy osadzone blisko siebie, trza je trochę optycznie od siebie "oddalić". może jeszcze dzisiaj zrobię sobie zdjęcie

chcialam zamówić biga od Pixie (kolor Aiville - dla mnie wprost perfekcyjny), wchodzę na all, patrzę - nie ma nic w ogóle pani Sylwia jak widzę nic nie ma teraz wystawionego. mam nadzieje, że niedługo się pojawią, bo do piątku MUSZĘ go mieć.
zadałam kiedyś pytanie o korektory od EDM. używałyście może zielonkawego na zaczerwienienia i jakiegoś na sińce po oczami? uhh że też wszystko mi sie przypomina na parę dni przed wyjazdem na kilka dni do jakiejś zakutej wiochy
fiasco jest offline  
Stary 2010-05-22, 12:51   #4794
mila17
Zakorzenienie

a ja mam problem, bo wycofano moją ulubioną farbę do włosów!

Kupiłam orzech włoski z wellatonu, ale jak wyjdzie mi jakis cieplak to...

fiasco ja uzywam minta- jest rewelacyjny

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2010-05-22 o 12:53
mila17 jest offline  
Stary 2010-05-22, 12:55   #4795
* Raboussamai *
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Jak na razie nie zapycha, to może ja też się w niego zaopatrzę. Cera wygląda coraz ładniej i może niedługo nie będę musiała nakładać szpachli, a przydałoby się coś wyrównującego koloryt.
Polecam Może zapach nie jest ciekawy, konsystencja taka "filtrowata", ale chyba wart spróbowania...

Cytat:
O cudowanie, że o tym napisałaś, bo - jak już wiecie chyba, zrezygnowałam z podkładu, więc może kupię sobie tego loreala skoro wyrównuje koloryt Tylko all czy można też dostać stacjonarnie?
Ja też już zrezygnowałam z normalnych podkładów, używam tylko cinkiej warstwy minerałów, a cera jednolita i gładziutka jak wcześniej... skoro nie widać różnicy...
Perfect White nie jest w ogóle dostępny w Polsce, kiedyś zdawało mnie się, że go widziałam, ale to chyba nie było w Polsce haha...
Tutaj masz wszystko co na allegro można kupić, nawet w opakowaniu pełnowymiarowym http://allegro.pl/listing.php/search...&category=5358

Ja chcę się jeszcze zaopatrzyć w ten lotion rozjaśniający bo dziwnie czuję, że słońce lekko mi buzię musnęło... zwłaszcza dzisiaj w pełnym słońcu + brak filtra + otwarty dach w samochodzie... a przecież rano padało nienawidzę tego...

Co do malowania oczu... kurcze ja Cię elianka podziwiam, że Ty tak masz odwagę testować Dla mnie nic poza cielistym, szarościami i czarnym - nie istnieją... Jakoś nie widzę się w odcieniach różu, niebieskiego itp... a na pewno nie odważyłabym się używać ich do makijażu dziennego Chociaż kiedyś robiłam coś w złocie i wyglądało to już blisko pod arabic eyes ale efekt ciekawy...
Stary 2010-05-22, 15:15   #4796
marta179
Raczkowanie

Przyszły moje probki z Pixie
Dzisiaj testuje żółty odcien Sinnie, bo do tej pory uzywałam Sunlight'u edm, czyli samej żółci. Szczerze myślałam, ze ten poziom 0 jest jaśniejszy, 1 to juz lekka pomarańczka... no więc jest trochę ciemniejszy niż moj sunlight. I chyba zamówię jeszcze jakies próbki, bo nie jestem zadowolona co do koloru. Oporcz tego rzeczywiście same plusy, lepsza trwałość niż edm, buzia delikatna i gładka jesli beda w stałej ofercie korektory, róże, rozświetlacze i cienie to będzie szaleństwo, bo firma zapowiada sie rewelacyjnie
marta179 jest offline  
Stary 2010-05-22, 15:47   #4797
black-bubu
Zakorzenienie

A ja się chciałam buźką pochwalić ( nie ma za bardzo czym no ale ) co prawda dawałam już kiedyś zdjęcia ale były robione z rana, a wiadomo jak wtedy człowiek wygląda. Wstawiam foto z sesji wczorajszej, mam na buzi chyba pan sticka najjaśniejszego - niestety odcina się , na tych fotach nie widać, ale światło było kiepskie dosyć.

black-bubu jest offline  
Stary 2010-05-22, 15:54   #4798
Callitus
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Klariss Pokaż wiadomość
Zimą poużywałam trochę kwasów, co złuszczyło sporo mojego naskórka i wybieliło mnie, a także naturalnie na zimę robi się ze mnie 'blada dupa'
Teraz tylko muszę to utrzymać, a w zimę znów będę się wybielać

I dziewczyny! Testować minerały! Największe cudo świata
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2010-05-22, 16:07   #4799
black-bubu
Zakorzenienie

Ja chyba wrócę do wybielania sokiem z cytryny, nieco ostatnio pomógł. Callitus a jakie kwasy stosowałaś ?

black-bubu jest offline  
Stary 2010-05-22, 16:11   #4800
elianka
Zakorzenienie

black-bubu - piękny jasny ryjek

Dziewczyny, jak Was moje eksperymenty nie nudzą, to po weekendzie jeszcze się pobawię. Specjalnie dla Rabu zrobię się na różowo

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Dziewczyny, używała z Was któraś kremu tonującego Zai Nuno? Słyszałam, że jest świetny, ale nie wiadomo, czy nie robi na twarzy brązowych smug... Bo jeśli jest nawet tylko trochę ciemnawy, zawsze można spróbować rozjaśnić skrobią (ziemniaczana mnie strasznie bieli, a kukurydzianej nigdzie nie mogę dostać tylko czekam, aż ziemniaczanka mnie znowu uczuli) albo cieniutką wartewką minerałków.

Jako Dukanka (czyli frakcja jedząca skrobię kukurydzianą) polecam poszukać w Bomi (skrobia nazywa się Maize) albo w sklepach ze zdrową żywnością

Ja miałam krem NUno, fajny, ale dla mnie za ciemny, a poza tym znikał strasznie szybko z twarzy....
elianka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości