Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-05-30, 19:55   #5041
19agusia91
Zakorzenienie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Posmarowałam sie 6 razy. Wiec nie wiem, pewnie to placebo , chociaż wydaje mi się,ze różnica miedzy szyją, a buzia jest mniejsza
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline  
Stary 2010-05-30, 22:14   #5042
denq
Raczkowanie

19agusia91, no właśnie ja też nie będę wspominać moich przebojów z dermatologami, bo tylko się załamać... na czele z retinoidami, o których nie miałam pojęcia, czym są, bo dermatolog mnie nie raczył w temat wprowadzić, oczywiście bez filtrów a w temacie biochemii, na razie superpobieżnie, jestem jakby wszystkiego razem dopiero kilka tygodni... i jak to ja, próbuję wszystko na raz i teraz od razu więc nie ma lekko... muszę się w końcu zabrać za to w sposób zdyscyplinowany, dorwać jakąś książkę o biochemii... nie wiem, może któraś mi coś zaproponuje? mam całe cztery miesiące wakacji i na koniec planuję być samoucznie wykwalifikowanym, samozwańczym i zapewne niestety na tym etapie jeszcze, bo mam do tego tendencje, ale będzie się to z czasem korygować, nieco szarlatańskim dietetykiem i biochemikiem apropo dietetyki, jak czytam teraz o tym więcej i na nieco ledwie, ale zawsze, wyższym stopniu fachowości, to mnie naprawdę przeraża jak ślepo w Tombaka wierzyłam w gimnazjum...
Stary 2010-05-30, 22:27   #5043
black-bubu
Zakorzenienie

ja używam acne dermu juz 3 miesiąc, i jeżeli chodzi o wybielanie to owszem jest , ale dalej mam twarz ciemniejsza niz szyję, a na trądzik hmmmm na początku był świetne efekty, ale teraz i tak wróciło do stanu wyjściowego.

black-bubu jest offline  
Stary 2010-05-31, 08:04   #5044
Kathi75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
I na jaki podkład się w końcu zdecydowałaś? Wydaje mi sie, że troszeczkę za ciemny, ale może zdjęcie tak wyszło...
A makijaż ładny, naturalny i pasuje Ci
Wybralam Maybelline , dream satin liquid kolor sand a na to jeszcze skrobia
Tak moj aparat klamie nawet te brazy na oczych sa brazowe a nie szarawe wrrrr
Dziekuje za komplement

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Podobają mi się usta
chyba moj atut a tak zadko je wyraziscie maluje z reguly jakies perlowe bleeeeeee roze

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość

Jak na razie najlepszą opcją jest filtr + zielona baza/korektor+ skrobia , bo jak zacznie spływać, to nie będzie aż tak widać Ale może macie jakiś lepszy pomysł?
No i co myślicie o beżowym kostiumie do jasnej skóry? Boję się, że będę jasną plamą na plaży Ale z kolei nie lubię krzykliwych barw i najlepiej czuję się w pastelach...
U mnie lato to tylko filtr i skrobia a kostiumy mam dwa czarny zeby wszyscy sie gapili i bialy w packi kolorowe

Cytat:
Napisane przez littleblackdalia Pokaż wiadomość
zgłasza się kolejna biadolica
śledzę wątek od samego początku, dziś postanowiłam się ujawnic
szczerze powiedziawszy przezywam 'kryzys' bladośći, pod koniec czerwca ide na wesele; mam cudną letnią sukienkę... tylko że ona ma takie ciepłe, egzotyczne barwy. i zastanawiam się nad przejściem z kruczej czerni na jakiś miodowy brąz i ... opalenie się. co w moim przypadku będzie równało się ze zrównaniem do przeciętnej na ulicach
Witaj miodowy braz polecam jak najbardziej pieknie wyglada z blada twarza i egzotycznymi barwami a opalanie odradzam jesli na wesele znajdz salon gdzie cie PRYSNA samoopalaczem , zmyje sie a i nie szkodzi jak solar

Cytat:
Napisane przez karolanka Pokaż wiadomość

Też bym się chętnie załapała na chociaż 4 kg Kurde już nie mogę patrzeć na te wystające kości

Ja się ostatnio tak zaaferowałam pięknymi widokami Wiednia (tja, a szczególnie uczestnikami polskich wycieczek płci męskiej już wiem czemu w Polsce brak ładnych chłopców... wszyscy zwiedzają Wiedeń), że zapomniałam o zafiltrowaniu się. I teraz będe się do zimy użerać z policzkami obsypanymi piegami. Kurde lubię piegi, ale na na sobie Wyglądam strasznie... plus zjarało mi na czerowno ramię i pół dekoldu, ale to na szczęście zejdzie, chociaż póki co wyglądam bardzo patriotycznie... taka biało-czerwona
A ja w Wiedniu mieszkam i te ciacha z polski wlloch i innych krajow sobie ogladam a ze mieszkam przy ogrodach krolewskich to tam na spacerki chodze mala biega ja sie napawam estetyka ( zwiedzajacych ) hihihi

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline  
Stary 2010-05-31, 12:58   #5045
natrix
Rozeznanie

Kathi, cudne te zdjęcia, co pokazałaś! Wyglądasz przedelikatnie i superkobieco! I usta faktycznie śliczne masz

I Wiedeń, och, wspa-nia-le

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-05-31, 15:56   #5046
karolanka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kathi75 Pokaż wiadomość
A ja w Wiedniu mieszkam i te ciacha z polski wlloch i innych krajow sobie ogladam a ze mieszkam przy ogrodach krolewskich to tam na spacerki chodze mala biega ja sie napawam estetyka ( zwiedzajacych ) hihihi
Ajjjj zazdroszczę... Wiedeń to moja miłość, ale jak tam mieszkać jeśli po niemiecku ani be ani me... chociaż z ostatniej wizyty pamiętam, że częściej słyszałam język polski niż jakikolwiek inny Dla mnie to już od dobrych kilku lat najcudowniejsze miejsce pod słóńcem i będe tam wracać jeszcze nie raz (nie tylko dla tej estetyki)

Żeby nie było, że to offtop... założe się że cesarzowa Sissi była na 100% biała jak śnieg

Miesiąc Bez Zakupów: dzień 30
Oszczędzanie na blogu ZAPRASZAM

karolanka jest offline  
Stary 2010-05-31, 16:33   #5047
natrix
Rozeznanie

Cytat:

Żeby nie było, że to offtop... założe się że cesarzowa Sissi była na 100% biała jak śnieg
A to, to na bank!

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-05-31, 17:15   #5048
Kathi75
Zakorzenienie

Cytat:
Ajjjj zazdroszczę... Wiedeń to moja miłość, ale jak tam mieszkać jeśli po niemiecku ani be ani me... chociaż z ostatniej wizyty pamiętam, że częściej słyszałam język polski niż jakikolwiek inny Dla mnie to już od dobrych kilku lat najcudowniejsze miejsce pod słóńcem i będe tam wracać jeszcze nie raz (nie tylko dla tej estetyki)

Spokojnie ja tu przyjechalam swego czasu znajac angielski tylko a w tej chwili to hmmm angielski trzeba by podszkolic

Oj Sisi tak piekna baldolica byla no i w rodzinie Habsburgow tez wiele bladolicych bylo swoja droga w tamtych czasach pudrowanie sie na bialo bylo takie modne i unikanie slonca

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009

Edytowane przez Kathi75
Czas edycji: 2010-05-31 o 17:28
Kathi75 jest offline  
Stary 2010-05-31, 17:49   #5049
black-bubu
Zakorzenienie

szkoda że teraz nie ma takiej mody, chociaż nie byłybyśmy już tak wyjątkowe
śniło mi się że mam sliczne piegi mmmm

black-bubu jest offline  
Stary 2010-05-31, 19:02   #5050
Ingeborg
Zadomowienie

Kochane Bladolice!
Wybaczcie, że ostatnio milczałam - sesja...
Mam do Was pytanie. Jak myślicie, jakie kolory sukienek będą pasować bladolicej? W lipcu idę na wesele, tylko nie wiem, w co się ubrać :| Mam raczej delikatne rysy twarzy, rudoblond włosy, no i generalnie kiepsko mi w czerwieni, więc ta odpada.
Będę wdzięczna za wszelkie rady.
Stary 2010-05-31, 19:07   #5051
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ingeborg Pokaż wiadomość
Kochane Bladolice!
Wybaczcie, że ostatnio milczałam - sesja...
Mam do Was pytanie. Jak myślicie, jakie kolory sukienek będą pasować bladolicej? W lipcu idę na wesele, tylko nie wiem, w co się ubrać :| Mam raczej delikatne rysy twarzy, rudoblond włosy, no i generalnie kiepsko mi w czerwieni, więc ta odpada.
Będę wdzięczna za wszelkie rady.
Szafir albo szmaragd

Takie mi zdjęcie zdrobił mój G. przed sobotnim weselem. Elianka w kolorach znaku drogowego

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2010-05-31 o 19:11
elianka jest offline  
Stary 2010-05-31, 19:43   #5052
Ingeborg
Zadomowienie

Elianko - dziękuję Też myślałam o tych kolorkach, ale nie byłam pewna - są takie mocne, wyraziste, a ja zwykle się ukrywam

OMG - wyglądasz jak przepiękna blada Carmen Wyglądasz bosko w czerwieni, wprost niesamowicie. Jej, jestem zachwycona Nie dość że blada, nie dość że pięknie umalowana, to jeszcze idealna figura - wstyd - tak załamywać innych i w kompleksy wpędzać Żartuję oczywiście - wyglądasz świetnie!
Stary 2010-05-31, 19:49   #5053
mila17
Zakorzenienie

dokładnie, szmaragdowy idealnie podkreśla bladą cerę! Na swojej studniówce mialam szmaragdową sukienkę która przepięknie wyglądala przy jasnej skórze.
mila17 jest offline  
Stary 2010-05-31, 19:52   #5054
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Elianko - dziękuję Też myślałam o tych kolorkach, ale nie byłam pewna - są takie mocne, wyraziste, a ja zwykle się ukrywam

OMG - wyglądasz jak przepiękna blada Carmen Wyglądasz bosko w czerwieni, wprost niesamowicie. Jej, jestem zachwycona Nie dość że blada, nie dość że pięknie umalowana, to jeszcze idealna figura - wstyd - tak załamywać innych i w kompleksy wpędzać Żartuję oczywiście - wyglądasz świetnie!
Gdzie tam idealna figura, jeszcze 7 kg do zwalenia z d....

Ale dzięki za komplementy lubić lubić
Stary 2010-05-31, 19:54   #5055
mila17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eais Pokaż wiadomość
a możesz wstawić zdjęcie ?
jutro pobawię się w fotografa i postaram się zrobic zdjęcie

Rabou idealna ta mięta Ale w Szczecinie chyba tej drogerii nie ma
mila17 jest offline  
Stary 2010-05-31, 20:00   #5056
Ingeborg
Zadomowienie

Kochana - ja nie mam pojęcia z czego Ty chcesz schudnąć :P
Ja niestety muszę się odchudzić, przez sesję i pracę licencjacką przytyłam Na dodatek mam duży biust (dobrze, że chociaż jędrny ) i nie potrafię dobrać sobie sukienki - jak góra dobra, to dół za duży, i tak w kółko
Stary 2010-05-31, 20:04   #5057
Maqua
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
jutro pobawię się w fotografa i postaram się zrobic zdjęcie

Rabou idealna ta mięta Ale w Szczecinie chyba tej drogerii nie ma
Schleker? jest
Maqua jest offline  
Stary 2010-05-31, 20:55   #5058
mila17
Zakorzenienie

oo, a moglabys napisac mi na jakiej ulicy? Nie znam jeszcze dobrze miasta
mila17 jest offline  
Stary 2010-05-31, 20:55   #5059
Ingeborg
Zadomowienie

Mnie też kusi ten miętowy lakier - jest śliczny Ale muszę się opanować, już i tak mam lakierów za dużo... Heh, szkoda. Muszę być dzielna
Stary 2010-05-31, 20:58   #5060
Maqua
Zakorzenienie

ja też nie wg google na Wojska Polskiego, ja nie wiem dokładnie jaka to ulica
Maqua jest offline  
Stary 2010-05-31, 22:03   #5061
mila17
Zakorzenienie

aa, to ta bardzo długa W czwartek chyba wyruszę na poszukiwanie Dzięki
mila17 jest offline  
Stary 2010-05-31, 23:24   #5062
natrix
Rozeznanie

Cytat:
Na dodatek mam duży biust (dobrze, że chociaż jędrny ) i nie potrafię dobrać sobie sukienki - jak góra dobra, to dół za duży, i tak w kółko
Mam DOKŁADNIE tak samo!

Elianka, bossssko! Jest z Ciebie rasowa Śnieżka!

Zapraszam
natrix jest offline  
Stary 2010-06-01, 07:50   #5063
Kathi75
Zakorzenienie

Elianka jak sie patrzy na Ciebie to chce sie byc jeszcze bledsza niz sie jest
SENSACJA a co ty i gdzie chcesz zrzucac??

KOCHANE BLADOLICE
wszystiego najlepszego z okazji DNIA DZIECKA

JA od dzis na diecie jeszcze nei zdecydowalam Dukan czy zbilasowana ale jeszcze z 15 min mam hihi do sniadania
DUkan wydaje mi sie zbyt bialkowy , szkoda mi moich nerek choc kusi

Moja mama chiala mi zafundowac z Okazji dnia dziecka Karnet na solarium stanelo na wizycie u wizazystki
14 mam termin i juuuz jestem ciekawa co uslysze , moze sie dowiem w koncu jaki typem jestem hihi ale jak beda chcielo mnie przyciemnic to uciekne hihih
zapowiada sie ciekawie bo 3 godziny mam zarezerwowac dla fryzjerki i wizazystki

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline  
Stary 2010-06-01, 14:38   #5064
Ingeborg
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Mam DOKŁADNIE tak samo!

To okropne, prawda? Będę szukać sukienki z gorsetem - jego da się jeszcze jakoś dopasować do biustu... A marzyłam o delikatnej na ramiączkach, takiej z szerokim paskiem materiału pod biustem.

Dziewczyny, czy Wy zakrywacie jakoś żyły, którze przebijają się przez skórę? U mnie są strasznie widoczne, szczególnie na dekolcie, szyji i biuście. Tak się zastanawiam, czy wypada tak paradować z nimi na wierzchu.

Muszę trochę pomarudzić - jestem sfrustrowana - specjalnie pojechałam do odległego miasta po białą bazę Inglota. I co się okazało, został tylko tester. To się nazywa pech.

Kathi - dziękuję za życzenia i również życzę pięknego Dnia Dziecka wszystkim Pięknym Śnieżkom!

Edytowane przez Ingeborg
Czas edycji: 2010-06-01 o 14:42
Ingeborg jest offline  
Stary 2010-06-01, 15:13   #5065
marta179
Raczkowanie

Tez dziękuję i nawzajem, uwielbiam Dzień Dziecka
Ma może ktoraś z was żółtą bazę Inglota? Albo najlepiej żołtą i zieloną żeby porownać? Bo kurcze na dwie to mi troche szkoda kasy, szczegolnie jeśli mi w ogóle nie przypasuje
marta179 jest offline  
Stary 2010-06-01, 15:45   #5066
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Najlepszego

A ja mam pytanie, czy używałyście może jakiejś fioletowej bazy, ale nie inglota? Bo ta biała mnie zaczyna denerwować, włazi w pory, nie wchłania się, ciężko ją zmatowić i błysk jest widoczny szybciej niż normalnie, a poza tym śmierdzi Tak jakoś dziś się zorientowałam, ze w sumie to nie jest taka dobra, jak mi się zdawało : D
Stary 2010-06-01, 15:45   #5067
denq
Raczkowanie

Elianka, Twoja trudna do pominięcia analogia kolorystyczna do znaków pionowych świadczy tylko o tym, że koleś, który to projektował miał doskonałe wyczucie kolorów mógł zrobić karierę artstyczną, a w takie rzemiosło poszedł, jak to się ludziom plecie... swoją drogą teraz, dzięki Tobie, takie czerwono biało-czarne znaki będą mi się kojarzyć ze Śnieżką, a idąc tym tropem niebiesko-białe ze... smerfami ulice od razu stały się weselsze!

Ingeborg, Natrix jak ja kupuję sukienkę, to albo jest dobra w biodrach i za szeroka w biuście, albo dobra w biuście i za wąska w biodrach... więc z dwojga złego macie lepiej ale ja się tu nie wypowiadam, bo w sumie ciągle nie byłam na tym brafittingu, co Lemirka poleciła... ale muszę ustabilizować przynajmniej wagę 60 kg, nie chce mi się bulić za stanik, który zaraz będzie za duży
Stary 2010-06-01, 18:00   #5068
mila17
Zakorzenienie

dziewczyny, a ja mam problem z różem Szukam maksymalnie chłodnego, różowego, delikatnego, dającego efekt mroźnych policzków, moze byc rozswietlający. Mozecie cos polecic? Chcialam cos z minerałów ale EDM nie ma w tej chwili odcienia, ktory moglby mnie zadowolic
mila17 jest offline  
Stary 2010-06-01, 18:39   #5069
Ingeborg
Zadomowienie

Mila17 - widziałaś może róż z limitowanki Essence Cute As Hell? On ma chłodny odcień. Wygląda strasznie w opakowaniu, ale na buzi, oszczędnie nałożony jest zachwycający. Nawet wrzuciłam zdjęcia do wątku essence (możesz sobie zerknąć).
Mam jeszcze przepiękny róż z L'oreala w kremie. Tylko teraz nie mam do niego dostępu żeby podać numerek... Postaram się sprawdzić wieczorkiem.
Stary 2010-06-01, 19:18   #5070
mila17
Zakorzenienie

dzięki wielkie Zajrzę zaraz do tamtego wątku Róże w kremie w moim przypadku raczej odpadają, bo róż nakładam na minerały, poza tym juz widzę placki, jakie bym sobie nim zmalowała
mila17 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości