Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-15, 17:09   #841
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Ja używam obecnie Babydream SPF 50 z rossmana za 12,99 zł
Na to odrobina jasnego podkładu i skrobia na wierzch
Szukałam dziś filtra i wpadłam do rosmanna a tam czekał na mnie jeden jedyny i niepowtarzalny, ostatni babydream SPF 50 . Nareszcie czuje się bezpieczna Choć oczywiście wszyscy dookoła uważają że to przesada się filtrować jak się plackiem nie leży 10 godzin na słońcu
Stary 2009-04-15, 17:14   #842
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Ja mam filtr z Oriflame spf 30 i kurde opalam sie w nim
CHyba za slaby..a nie leze plackiem..siedze nie raz 10 minut na przerwie na sloncu.

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2009-04-15, 17:33   #843
Wenress
Zakorzenienie

A ja muszę w końcu kupić pędzelek, żeby nim skrobie nakładać, i będę brała filtr do szkoły z sobą Bo jak wracam to długo stoję na przystanku zwykle i cały czas myślę tylko o uva i uvb obsesja
Ale jak tam mocno słoneczko świeci, to moja skóra wydaje sie być jeszcze jaśniejsza, lubię to
W sumie może będę brać też parasolkę, jak na przerwie wyjdę na dwór xD koleżanki nie dadzą mi żyć, ale co tam :PP

Ćwiczę!
Wenress jest offline  
Stary 2009-04-15, 18:29   #844
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
CHyba za slaby..a nie leze plackiem..siedze nie raz 10 minut na przerwie na sloncu.
Heh a ja mam to szczęście, że twarz nawet bez filtra mi się nie opala
Nogi nie wiem czemu najszybciej, reszta też w miarę, ale twarz wiecznie blada
marta179 jest offline  
Stary 2009-04-15, 19:43   #845
ilo16na
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 4

Tak w ogole to robilam peeling z soli na twarz i jakby jasniejsza ale pieklo i mam zaczerwieniona(cere naczynkowa chyba mam

• "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline  
Stary 2009-04-15, 19:54   #846
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
filtry 30 czy 50+ to nie są blokery - oznacza to, że nawet podczas ich używania można się opalić!

jeśli nie chcemy trzeba chronić się dodatkowo czapką z daszkiem/kapeluszem z szerokim rondem, okularami i chodzić ubranym od stóp do głów - taka jest prawda niestety
Stary 2009-04-15, 20:21   #847
absurdalna89
Zadomowienie

Dziewczyny zakupiłam sobie tą białą bazę Inglota i próbuję ją połączyć z podkładem Rimmel mineralny kolor true ivory, ale mam wrażenie, że ona w ogóle nie działa! Twarz mam wciąż żółtą (jak po większości podkładów Rimmel).
Nie wiem, może ja jakaś ciemna jestem... Ale mógłby mi ktoś napisać jak dokładnie jej używać? Mam nakładać najpierw bazę, a później podkład? Czy może dać na rękę trochę tego i tego? Próbowałam i tak i tak, ale niestety wciąż byłam ciemna jeśli miałabym porównywać kolor mojej skóry np. po Max Factorze...
Proszę o pomoc
absurdalna89 jest offline  
Stary 2009-04-15, 20:36   #848
marta179
Raczkowanie

Ja chciałam jeszcze wrócić do pudrów sypkich pseudomineralnych. Mówiłyście że Rimmel Ivory(100) jest trochę za ciemny, a najjaśniejszy Maybelline ktoś próbował? Zakładam, że są podobne. Heh nawet opakowania mają podobne... A i jeszcze ten nowy Astora rzeczywiście wygląda na jasny, chociaż podład z tej serii jest bardzo ciemny. Któryś bym sobie kupiła

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:25 ----------

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakupiłam sobie tą białą bazę Inglota i próbuję ją połączyć z podkładem Rimmel mineralny kolor true ivory, ale mam wrażenie, że ona w ogóle nie działa! Twarz mam wciąż żółtą (jak po większości podkładów Rimmel).
Nie powinnam się wypowiadać, bo nie mam tej bazy, ale mam ten podkład i może to dlatego że jest taki gęsty to kiepsko się miesza? Albo proporcje złe, może spróbuj większą ilość bazy? Też myślałam żeby tak mieszać, ale w końcu nie kupiłam bazy tylko nowy podkład. Oprócz koloru mi odpowiadał, więc może kiedyś popróbuję. Na razie jeszcze poczekam na Urban Shield Ori Jestem pod wrażeniem tego koloru porcelain, bo jest zupełnie bez różu Mogłam porównać tylko do LP i Golden Rose, ale i tak jest super
marta179 jest offline  
Stary 2009-04-15, 21:22   #849
Borys Klinga
Raczkowanie

Cytat:
Nie wiem, może ja jakaś ciemna jestem... Ale mógłby mi ktoś napisać jak dokładnie jej używać? Mam nakładać najpierw bazę, a później podkład? Czy może dać na rękę trochę tego i tego? Próbowałam i tak i tak, ale niestety wciąż byłam ciemna jeśli miałabym porównywać kolor mojej skóry np. po Max Factorze...
Proszę o pomoc
Bazę można nakłądać najpierw na całą twarz i potem podkład, albo po prostu zmieszać baze i podkład w odpowiadających Tobie proporcjach i dawaj na twarz

Ta baza rozjaśnia lekko, napewno nie zrobi Ci porcelany a'la Dita.
Stary 2009-04-15, 22:15   #850
azure
Zadomowienie

GG do azure

Czy ktoś zauważy jakąś różnicę po stoswaniu tego toniku ogórkowego Ziaji? specjalnie kupiłam dzisiaj, tylko dlatego, że podobno ma rozjaśniać skórę. Na opakowaniu niestety brak informacji na ten temat.
azure jest offline  
Stary 2009-04-15, 22:49   #851
milk
Rozeznanie

to jest tak delikatny kosmetyk,ze nie nastawiałabym się na cuda z rozjaśnianiem. napewno lekko jesli stosować systematycznie rozjaśni, ale baardzo lekko. z tymi czapkami z daszkiem to problem, goraco w tym a a ni kapelusz ani czapka mi nie pasuja i tak sie konczy czapką
milk jest offline  
Stary 2009-04-15, 22:56   #852
adrijah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez azure Pokaż wiadomość
Czy ktoś zauważy jakąś różnicę po stoswaniu tego toniku ogórkowego Ziaji? specjalnie kupiłam dzisiaj, tylko dlatego, że podobno ma rozjaśniać skórę. Na opakowaniu niestety brak informacji na ten temat.
dokładnie tak jak napisała Milk. Nie wiadomo jakiego rozjaśnienia się nie spodziewaj on odświeża, cera jest po nim jaśniejsza, w sensie bardziej taka.. promienna ale mi np. nieco rozjaśnił pierwsze piegi, kiedy mnie słońce zaskoczyło podczas spaceru. bo samej skóry to już mi chyba nie ma jak rozjaśnić

dieta South Beach - moje dietetyczne jadłospisy
na wadze -11,6kg
adrijah jest offline  
Stary 2009-04-15, 23:52   #853
diabolic
Raczkowanie

witajcie ^^

ja też bladzioszek ... i mam dość tekstów w stylu "opal się" poliki mam zaczerwienione ale dlatego że są aktualnie podrażnione pozostała buzia jasna ... mam problem z podkładami ...

wątek długi nie wszystko przeczytałam ... dlatego proszę czy któraś może mi doradzić puder który mnie lekko zbrązowi ale na brąz a nie pomarańcze a przy tym nie uczuli? bo mam cerę leczoną i już podrażnioną więc nie może mnie wysuszać i podrażniać
może któraś z Was ma podobny problem?

próbek dostać nie można w ciemno boję się kupić cena obojętna byleby był dobry
diabolic jest offline  
Stary 2009-04-16, 10:24   #854
ixunia
Przyczajenie

http://www.********.pl/?r=88692
ixunia jest offline  
Stary 2009-04-16, 10:39   #855
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

Ten link wyżej to co to niby?
Immolation jest offline  
Stary 2009-04-16, 17:02   #856
marta179
Raczkowanie

Mam takie pytanie do tych, które mają bazę Inglota(myślę o tej, bo nie orientuję się jakie inne firmy mają kolorowe bazy)
Chodzi mi o wybór koloru. Ogólnie skłaniałam się do kupna białej, żeby po prostu mieć bardzo jasną twarz, bo podkłady wiadomo nie są wybielające. Z drugiej strony mam cerę naczynkową, więc lepsza powinna być zielona, tyle że na razie mam zielony korektor i zbytnio go nie lubię, wolę w cielistym odcieniu. Może któraś z was testowała albo ma obydwa? Czy duża jest między nimi różnica?
marta179 jest offline  
Stary 2009-04-16, 17:50   #857
Ines-ka
Zakorzenienie

Kupiłam dzisiaj korektor w płynie Maybelline mineralny 02 natural, kolorystycznie bardzo mi odpowiadający, jaśniejszy chyba niż (minimalnie) niż korektor tej samej firmy w musie. Mam nadzieję że będzie bardziej wydajniejszy, bo mus skończył mi się w 2 miesiące.

Marta179, jak będziesz kupować to sprawdź obie na szyi czy nawet twarzy.
Ines-ka jest offline  
Stary 2009-04-16, 18:06   #858
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Proszę o pomoc
Ja moją bazę mieszałam na ręku z podkładem w proporcji pół na pół, ale używałam dość rzadkiego podkładu, może z gęstymi słabiej się łączy.
a-sea-of-honey jest offline  
Stary 2009-04-16, 18:37   #859
Jelonek
Zakorzenienie

Testuję dzisiaj Urban Shield porcelain z próbki, niestety wg mnie nie jest jaśniejszy od adaptacyjnego. Na mnie jest bardziej żółty od GG i może to też potęguje wrażenie, że odcień US wypada o ok 0,5 tonu ciemniejszy.
Sam podkład jest na pewno bardziej kryjący, na dłużej matuje, nie ściera się, trochę podkreśla suche skórki, ale bez tragedii.
Potestuję jeszcze skoro już mam próbki i jakby coś się zmieniło dam znać
W każdym razie póki co wolę GG adaptive
Jelonek jest offline  
Stary 2009-04-16, 19:17   #860
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez marta179 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie do tych, które mają bazę Inglota(myślę o tej, bo nie orientuję się jakie inne firmy mają kolorowe bazy)
Chodzi mi o wybór koloru. Ogólnie skłaniałam się do kupna białej, żeby po prostu mieć bardzo jasną twarz, bo podkłady wiadomo nie są wybielające. Z drugiej strony mam cerę naczynkową, więc lepsza powinna być zielona, tyle że na razie mam zielony korektor i zbytnio go nie lubię, wolę w cielistym odcieniu. Może któraś z was testowała albo ma obydwa? Czy duża jest między nimi różnica?
akurat z bazami Inglota nie miałam przyjemności, ale używałam zielonej bazy LD na naczynka, niebieskiej Dior i mineralnego filtra [umówmy się, że może robić za białą bazę ] i moje odczucia są następujące:
wszystkie dawały efekt rozjaśnienia skóry, ale zdecydowanie zielona najgorszy - twarz robiła mi się sina, jakbym wstała z grobu
Stary 2009-04-16, 19:54   #861
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Testuję dzisiaj Urban Shield porcelain z próbki, niestety wg mnie nie jest jaśniejszy od adaptacyjnego. Na mnie jest bardziej żółty od GG i może to też potęguje wrażenie, że odcień US wypada o ok 0,5 tonu ciemniejszy.
Sam podkład jest na pewno bardziej kryjący, na dłużej matuje, nie ściera się, trochę podkreśla suche skórki, ale bez tragedii.
Potestuję jeszcze skoro już mam próbki i jakby coś się zmieniło dam znać
W każdym razie póki co wolę GG adaptive
Mi się wydał jakby jaśniejszy, ale to pewnie dlatego, że nakładałam go na filtry,które mnie dodatkowo wybielają

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2009-04-16, 20:17   #862
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Ja chciałam jeszcze wrócić do pudrów sypkich pseudomineralnych. Mówiłyście że Rimmel Ivory(100) jest trochę za ciemny, a najjaśniejszy Maybelline ktoś próbował? Zakładam, że są podobne. Heh nawet opakowania mają podobne... A i jeszcze ten nowy Astora rzeczywiście wygląda na jasny, chociaż podład z tej serii jest bardzo ciemny. Któryś bym sobie kupiła
Ostatnio testowałam tego sypkiego Astora w drogerii W pudełku wyglądał na jaśniutki, ale po roztarciu na skórze jest zdecydowanie ciemniejszy i ma odcień lekko pomarańczowy Jest porównywalny z Mattitude Astora (kolor Ivory), może nawet ciemniejszy. Wyraznie odrózniał mi się od skóry, mimo, że drogeryjne oświetlenie często daje złudzenie lepszego stapiania się podkładów i pudrów ze skórą. W końcu wyszłam z drogerii bez żadnego podkładu, bo wszystkie były nieodpowiednie. Podobnie każdy Rimmel ze słowem "ivory" w nazwie jest zbyt ciemny i żółtawy. Maybelline ma chyba najciemniejsze podkłady ze wszystkich - prawie każdy jeden wygląda też na pomarańczowy. Nie wiem jak jest z tymi w musie, bo ich akurat nie testowałam - szukałam czegoś lepiej kryjącego Ale próbowałam wiele z nich w drogerii, bez testowania kupiłam kiedyś tylko jeden - dwufazowy Superstay Silky (najjaśniejszy - Ivory) i bardzo tego żałowałam. Był dość ciemny i mocno pomarańczowy.

W końcu zachęcona Waszą dyskusją na temat Lasting Performance zamówiłam sobie najjaśniejszy (100-Fair), ale też nie jestem do końca zadowolona.Wydaje mi się, że mimo wszystko jest jednak ciemniejszy od "ivory" Revlona Na próbę nałożyłam oba obok siebie na nadgarstek i LP od początku bardziej odznaczał się od skóry. A jeśli jeszcze podobno ciemnieje na twarzy to już w ogóle nie za dobrze Na razie testowałam go tylko na ręce, ale jutro zobaczę jak wygląda na twarzy. Jeszcze zaryzykuje z zakupem Urban Shield z Oriflame- jak to nic nie da, to pójdę do Sephory lub Douglasa rozejrzeć się w podkładach "wysokopółkowych" :p a jak i to zawiedzie, to zamawiam kilka buteleczek NYXa z USA - trudno się mówi Kupowanie go jest dość problemowe, ale efekt kolorystyczny wart zachodu ;p NYXa nie mozna porównac dosłownie z żadnym innym podkładem jakie dotąd widziałam - jest niesamowicie jasny Niezastąpiony także przy "rozjaśnianiu" innych podkładów- odrobinka dodana np.do Revlona przed nałożeniem na twarz i buzia zdecydowanie jaśniejsza
Stary 2009-04-16, 21:19   #863
diabolic
Raczkowanie

czy któraś z Was się orientuje jakie składniki mogą uczulać? chodzi mi konkretnie o pudry?
diabolic jest offline  
Stary 2009-04-16, 21:56   #864
marta179
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
akurat z bazami Inglota nie miałam przyjemności, ale używałam zielonej bazy LD na naczynka, niebieskiej Dior i mineralnego filtra [umówmy się, że może robić za białą bazę ] i moje odczucia są następujące:
wszystkie dawały efekt rozjaśnienia skóry, ale zdecydowanie zielona najgorszy - twarz robiła mi się sina, jakbym wstała z grobu
Cytat:
Napisane przez Lola20 Pokaż wiadomość
Ostatnio testowałam tego sypkiego Astora w drogerii W pudełku wyglądał na jaśniutki, ale po roztarciu na skórze jest zdecydowanie ciemniejszy i ma odcień lekko pomarańczowy Jest porównywalny z Mattitude Astora (kolor Ivory), może nawet ciemniejszy. Wyraznie odrózniał mi się od skóry, mimo, że drogeryjne oświetlenie często daje złudzenie lepszego stapiania się podkładów i pudrów ze skórą. W końcu wyszłam z drogerii bez żadnego podkładu, bo wszystkie były nieodpowiednie. Podobnie każdy Rimmel ze słowem "ivory" w nazwie jest zbyt ciemny i żółtawy. Maybelline ma chyba najciemniejsze podkłady ze wszystkich - prawie każdy jeden wygląda też na pomarańczowy. Nie wiem jak jest z tymi w musie, bo ich akurat nie testowałam - szukałam czegoś lepiej kryjącego Ale próbowałam wiele z nich w drogerii, bez testowania kupiłam kiedyś tylko jeden - dwufazowy Superstay Silky (najjaśniejszy - Ivory) i bardzo tego żałowałam. Był dość ciemny i mocno pomarańczowy.

W końcu zachęcona Waszą dyskusją na temat Lasting Performance zamówiłam sobie najjaśniejszy (100-Fair), ale też nie jestem do końca zadowolona.Wydaje mi się, że mimo wszystko jest jednak ciemniejszy od "ivory" Revlona Na próbę nałożyłam oba obok siebie na nadgarstek i LP od początku bardziej odznaczał się od skóry. A jeśli jeszcze podobno ciemnieje na twarzy to już w ogóle nie za dobrze Na razie testowałam go tylko na ręce, ale jutro zobaczę jak wygląda na twarzy. Jeszcze zaryzykuje z zakupem Urban Shield z Oriflame- jak to nic nie da, to pójdę do Sephory lub Douglasa rozejrzeć się w podkładach "wysokopółkowych" :p a jak i to zawiedzie, to zamawiam kilka buteleczek NYXa z USA - trudno się mówi Kupowanie go jest dość problemowe, ale efekt kolorystyczny wart zachodu ;p NYXa nie mozna porównac dosłownie z żadnym innym podkładem jakie dotąd widziałam - jest niesamowicie jasny Niezastąpiony także przy "rozjaśnianiu" innych podkładów- odrobinka dodana np.do Revlona przed nałożeniem na twarz i buzia zdecydowanie jaśniejsza
Dzięki wielkie
Biała mnie kusi, ale może jeszcze pani z Inglota pokaże mi obydwie i zobaczę.
Dla mnie LP też jest za ciemny i liczę na Ori Wolę już żeby był bardziej żółty niż różowy...
Niestety Rimmel i Maybelline nie są dla bladych fakt chociaż Rimmel ma jeden fajny wyjątek

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Wiem, że nie kupuje się kosmetyków dla opakowań, ale mam słabość do Bourjois Ta baza ma niezłe recenzje, może zamówię mimo że zielona http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=18576 Nikt jej nie miał z was?
marta179 jest offline  
Stary 2009-04-16, 22:51   #865
IlonaP
Zakorzenienie

Lola, piszesz o jedynce Astor?
ja go mam i jest jasny, i na pewno nie wpada w pomarańcz, 3 już tak
Stary 2009-04-17, 00:46   #866
Kira87
Wtajemniczenie

Całkiem przypadkiem odkryłam, że (prawdopodobnie) kosmetyki Yves Rocherz linii Sebo Specific mają działanie lekko wybielające.
Nie jestem pewna czy to na pewno te specyfiki tak zadziałały (stosuję też od czasu do czasu maseczkę cytrynową Yves Rocher oraz maseczkę z aspiryny), ale zaobserwowałam dość widoczne rozjaśnienie buzi (z czego jestem bardzo zadowolona).

Pozdrawiam bladolice
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline  
Stary 2009-04-17, 10:02   #867
Lola20
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Lola, piszesz o jedynce Astor?
ja go mam i jest jasny, i na pewno nie wpada w pomarańcz, 3 już tak
tak, o jedyncechyba, że tester w drogerii był źle dopasowany, co się zdarza, ale wydaje mi się, że to jednak była jedynka, bo kolor w pudełku z testerem wyglądał jak ten w opakowaniu z podkładem. Nie mówię, że jest ciemny, tylko że ciemniejszy niż wygląda w pudełku.W pudełku wygląda na dość neutralny, jak sypki puder 01 Translucide z serii Mattyfying Minerals L'Oreala, ale odcień Astora, w przeciwieństwie do L'Oreala zmienia się po rozprowadzeniu na skórze na ciemniejszy i jakby bardziej "nasycony". Jak na moje oko to Astor odrobine wpadał w pomarańcz /brzoskwinie Wyraźnie odróżniał się od mojej skóry, próbowałam m.in na zewnętrznej stronie nadgarstka, który jest nieco ciemniejszy niż moja twarz i stworzył ciemniejszą "plamkę", która zupełnie nie stapiała się ze skórą. Chociaż fakt, że u mnie większość podkładów wygląda jakby była zbyt pomarańczowa taki mam już odcień skóry - neutralny bez większych domieszek różu/żółci/brzoskwinki itp. Owszem, był jednym z najjaśniejszych, jeśli nie najjaśniejszym jaki testowałam w Naturze, o niebo lepszy niż podkłady Maybelline, ale i tak za ciemny Raczej nie zadowoli Dziewczyn, dla których Revlon ivory albo LP fair były za ciemne.

Cytat:
Niestety Rimmel i Maybelline nie są dla bladych fakt chociaż Rimmel ma jeden fajny wyjątek
ooo, a jaki? mówisz o podkładzie czy pudrze? zdradz jeśli możesz co to za wyjątek, bo chętnie bym przetestowała , zwłaszcza, że produkty Rimmel mają przystępne ceny i są łatwo dostępne

Edytowane przez Lola20
Czas edycji: 2009-04-17 o 10:08
Lola20 jest offline  
Stary 2009-04-17, 14:22   #868
Advay
Raczkowanie

Lola, się składa, że mam tego Astora.
pisałam o tym wcześniej... i dla mnie jest prawdę mówiąc idealny
też się go bałam w drogerii po przetestowaniu na ręce, ale gdy t pani, która tak usilnie chciała mnie na niego namówić, maźneła mnie nim po twarzy, efekt był wspaniały

wszystkie moje niedoskonałości poszły niepamięć przykrył bardzo ładnie i u mnie nie ciemnieje

tylko jedną wadę ma: pędzel. nie da sie go w ogóle wyprać...
potem najnormalniej śmierdzi, jakby nie był wyschnięty do końca.
a specjalnie nie malowała się nim tydzień, żeby wysechł jak trzeba :P

A JA JESZCZE RAZ BAARDZO PRZESTRZEGAM
przed ogórkowym tonikiem ziaji
wysuszył mnie na wiór.
Advay jest offline  
Stary 2009-04-17, 16:01   #869
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
Lola, się składa, że mam tego Astora.
pisałam o tym wcześniej... i dla mnie jest prawdę mówiąc idealny
też się go bałam w drogerii po przetestowaniu na ręce, ale gdy t pani, która tak usilnie chciała mnie na niego namówić, maźneła mnie nim po twarzy, efekt był wspaniały

wszystkie moje niedoskonałości poszły niepamięć przykrył bardzo ładnie i u mnie nie ciemnieje

tylko jedną wadę ma: pędzel. nie da sie go w ogóle wyprać...
potem najnormalniej śmierdzi, jakby nie był wyschnięty do końca.
a specjalnie nie malowała się nim tydzień, żeby wysechł jak trzeba :P

A JA JESZCZE RAZ BAARDZO PRZESTRZEGAM
przed ogórkowym tonikiem ziaji
wysuszył mnie na wiór.
na mnie akurat wpada w delikatny róż, choć też w zasadzie może być
pędzel to czysta porażka - ja mogę sobie nim zrobić krzywdę
używam Flat Top z EDM - takiego miękkiego cuda w życiu nie miałam
Stary 2009-04-17, 16:11   #870
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

zgłasza się kolejna z jasną cerą
postaram się nadrobić wątek, ale to zajmie mi trochę czasu- matura , bo szukam jakiegoś nie za drogiego a dobrego pudru

pozdrawiam
CzerwonyKolczyk jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości