Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-01, 21:00   #931
Almandyn
Raczkowanie

Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziękuję ;* Śliczne, ale drogie :<
Kiedyś w Arkadii w stolicy sprzedawali takie chińskie - papierowe.
Identyczne sprzedawali w Grecji za 18 euro bodajże. o.o =D
Tandetka, ale ludzie to nosili.

Chyba zacznę oszczędzać na tą białą.
Macie jeszcze jakieś linki?
Almandyn jest offline  
Stary 2009-05-01, 21:22   #932
Wenress
Zakorzenienie

Chińskie parasolki
http://www.allegro.pl/search.php?str...Mozilla-search
http://www.allegro.pl/item610830019_...feng_shui.html

Osobiście czułabym sie jak głupek z taką parasolką, mimo, że mi sie podoba...
Chyba doczepię do mojej koronke/kokardke albo namaluję coś i będzie ok :P

Ćwiczę!
Wenress jest offline  
Stary 2009-05-01, 21:27   #933
marta179
Raczkowanie

Właśnie też się zastanawiam nad tą białą albo kremową
Na allegro są koronkowe i po 50 zł i po 150 Na pewno dużą zaletą białej jest to że odbija światło, ale myślicie że to nie będzie dziwnie wyglądać? Chodzi mi o to, że one są opisywane jako ślubne...

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

No własnie o tych chińskich wspominałam, nie zaprzeczycie że wyglądają tandetnie prawda?
marta179 jest offline  
Stary 2009-05-01, 21:31   #934
Almandyn
Raczkowanie

Takie chińskie mniej mi się podobają.
Natomiast białe, koronkowe, bardzo.
Moim zdaniem biała by świetnie wyglądała to stylizacji z muchami w białych oprawkach + sukienką w drobne, białe groszki.
Ale co kto lubi. ^^
Pytanie o krem z filtrem juz nieaktualne, kupie sobie krem z sorayi spf 45, powinien byc dobry : )
Almandyn jest offline  
Stary 2009-05-01, 21:47   #935
Wenress
Zakorzenienie

Mnie sie białe nie podobają. Czarna za to zbyt mroczna A kolorowe są jakieś takie krzykliwe.
Szkoda, że nie ma u nas większego wyboru.

Ćwiczę!
Wenress jest offline  
Stary 2009-05-01, 22:19   #936
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole

Cytat:
Napisane przez Almandyn Pokaż wiadomość
niestety eris testuje, pochwalili się tym na stronie internetowej :/, ale dziękuję za odpowiedź : )

ponawiam moje oba pytania : )
Z tego co czytałam kiedyś to testują in vitro na hodowanych komórkach ludzkiej skóry a potem in vivo na ochotnikach. Nie było mowy o zwierzakach.
Stary 2009-05-01, 22:23   #937
Almandyn
Raczkowanie

http://www.drirenaeris.pl/badania/site.php
tutaj wyraźnie napisali.
Almandyn jest offline  
Stary 2009-05-01, 22:45   #938
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
A możesz mi wskazać fragment, w którym napisali wyraźnie: tak, testujemy kosmetyki na zwierzętach? Bo ja go nie widzę. Owszem, w innym odnośniku wyjaśniają, co to są metody alternatywne, ale nie ma tam nic na temat tego, że w laboratoriach Eris stosuje się testy na zwierzętach. Nie traktuj tego, proszę, jako złośliwości, po prostu wskaż mi konkretny fragment wskazujący jednoznacznie na to, co napisałaś wyżej.
a-sea-of-honey jest offline  
Stary 2009-05-01, 22:57   #939
metice
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Hej, hej Jestem nowa na forum i coraz bardziej mi się tu podoba - zwłaszcza po odkyrciu tego wątku

Wątek jest bardzo długi (i miał już kilka odsłon), próbowałam czytać, ale nie dam rady wszystkiego przewertować a mam dokładnie dwa pytania i mam nadzieję na pomoc
Jestem mega bladolica. Najbardziej blade dziewczyny, które spotykałam mogą generalnie się schować przy moim kolorze skóry - powiedziałabym że jest on wręcz niezdrowy - momentami przezroczysty :/ W związku z tym mam gigantyczny problem z dobraniem jakiegokolwiek podkładu - pudru, który by mi pasował kolotustycznie i przy okazji nie rozwalił mi cery, która jest bardzo wrażliwa.
Próbowałam już wszystkiego poczawszy od Inglota skończywszy na górnych półkach i raczej tutaj póki co zostałam, bo nie chciałam zniszczyć cery - aktualnie mam najjasniejszego Diora- ale jest zbyt zółty, wczesniej najjasniejszy Lancome - to samo, Clinique - również, Estee Lauder - jak wyżej... (mowa o pudrach i kompaktach w kamieniu)
Baaaardzo proszę o pomoc! Czy istenieją jakieś kosmetyki, które nadają się dla naprawdę "białych" dziewczyn? Już nie mam siły próbować, bo za każdym razem to zmarnowana kasa Szukam czegoś lekkiego bo cere mam bardzo dobrą, ale potrzebuję dobrze wyrównać koloryt. To samo tyczy się korektora (na przebarwienia)

No i aporpo przebarwień - nie wiem, czy wszystkie bladolice tak mają, ale jak wyskoczy mi pryszcz, podrapie mnie kot, skalecze się, cokolwiek - rana goi się bardzo długo a ślad zostaje jeszcze dłużej - na twarzy pół roku, a na ciele - nawet kilka lat Ślady obtarć po wysokich butach - dwie pionowe 3 cm kreski na obu nogach trzymały się ponad 3 lata! A każdy dermatolog u którego byłam twierdził, że nie da się z tym nic zrobć Teraz aktualnie będę miała ten sam problem - mam kolejną "krechę" na nodze i pewnie znowu utrzyma się pare lat Znacie jakieś sposoby jak się tego pozbyć? Próbowałam kremów wybielających, na blizny - bez efektu.

No i ad. twarzy - czy znacie jakiś sprawdzony, nie podrażniający i nawilżający krem wyrównujący koloryt? Pryszcze pojawiają się rzadko, ale jak już są to zwykle jest ich kilka, przy czym ślady naprawdę trzymają sie dłuuugo. Aktualnie mam jeden pół roczny czerwony ślad pod okiem - koszmar

Będę wdzięczna bardzo za pomoc! Strasznie się cieszę, że jest więcej bladolicych, bo do tej pory myślałam, że jestem osamotniona
metice jest offline  
Stary 2009-05-01, 23:31   #940
Almandyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
A możesz mi wskazać fragment, w którym napisali wyraźnie: tak, testujemy kosmetyki na zwierzętach? Bo ja go nie widzę. Owszem, w innym odnośniku wyjaśniają, co to są metody alternatywne, ale nie ma tam nic na temat tego, że w laboratoriach Eris stosuje się testy na zwierzętach. Nie traktuj tego, proszę, jako złośliwości, po prostu wskaż mi konkretny fragment wskazujący jednoznacznie na to, co napisałaś wyżej.
Fragment:
Cytat:
W przypadku, gdy całkowite zastąpienie zwierząt modelem in vitro jest niemożliwe (...)
To, że publikują takie coś na swojej stronie, jest imho oczywiste, że ich to dotyczy.
A w liście, publikowanym w >>TYM<< wątku piszą o SWOICH kosmetykach:
Cytat:
Trochę inaczej ma się sytuacja z niektórymi surowcami wchodzącymi w skład produktów kosmetycznych. Część z ich producentów nadal niektóre testy
przeprowadza (...)
Starają się to napisać najdelikatniej jak mogą ; ) Jeśli oni nie przeprowadzają eksperymentów to po co by to pisali? Żeby odstraszyć klientów?
Jakby byli w 100% cruelty-free to by się tym szczycili, i mieliby większy popyt na kosmetyki wśród wegetarian i wegan np. Jak Yves Rocher ; )
_________________________ ___________________
metice - aż tak blada to ja nie jestem ; ) nie wiem jak inni. w mary kay mają b. jasne odcienie, nie zmarnujesz kasy, bo kupujesz je u konsultantki, która najpierw dopasowuje odcień.
pewnie zadam Ci banalne pytanie, miałaś robione badania krwi?

Edytowane przez Almandyn
Czas edycji: 2009-05-01 o 23:35
Almandyn jest offline  
Stary 2009-05-02, 00:28   #941
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Fragment:

To, że publikują takie coś na swojej stronie, jest imho oczywiste, że ich to dotyczy.
A w liście, publikowanym w >>TYM<< wątku piszą o SWOICH kosmetykach:

Starają się to napisać najdelikatniej jak mogą ; ) Jeśli oni nie przeprowadzają eksperymentów to po co by to pisali? Żeby odstraszyć klientów?
Jakby byli w 100% cruelty-free to by się tym szczycili, i mieliby większy popyt na kosmetyki wśród wegetarian i wegan np. Jak Yves Rocher ; )
OK, niech będzie i tak. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że Eris jest aż tak dużą firmą, że zaczęli przeprowadzać testy tego rodzaju. Chociaż osobiście nie uważam, aby to, czy kupię kosmetyk testowany czy nietestowany na zwierzętach w jakikolwiek sposób zmniejszy liczbę testów na zwierzętach.
Stary 2009-05-02, 09:26   #942
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale
Chcę być blada!

Od dziecka miałam raczej ciemniejszą karnację, opalałam się szybko.
Ale od jakiegoś czasu zakochałam się w kosmetykach, peelignach, żelach olejkach no i w zimę strasznie bledne. To mi się spodobało, uwielbiam taką białą skóre. Niestety robi się coraz cieplej, a ja nie chcę się opalić. Filtry i z głowy? Z tymi filtrami okazało się wcale nie jest tak łatwo. Poza tym, teraz wszyscy dookoła chcą się opalać, chodzą w letnich ciuchach, używają samoopalaczy. Zazdroszczę osobą, które się tak powoli opalają.

Kupiłam sobie do twarzy Anthelios SPF 30 LRP do cery tłustej (taką niestety mam) i jak na filtry jest świetny, bo wchłania się do matu i nie zapycha. Twarz niby załatwiona, ale nie używam go codziennie, bo nie zawsze wychodze z domu, a nie chcę go marnować

Co do reszty ciała to kupiłam jedyny dostępny w drogerii krem z filtrem, Nivea Baby SPF 30 i jest świetny i bieli co mnie akurat cieszy. Ale się już kończy i nie wiem jaki mam teraz kupić? W drogeriach jest tego jeszcze mało, w aptekach do ciała zresztą też, a jak chcę filtr SPF 30 lub więcej to wszyscy się dziwią ;/

Co robić żeby moja skóra była "ładnie biała"?
Używam peelingów itp., ale może są jeszcze jakieś sposoby? Może mleko?
Czy są tu jeszcze jakies fanki bladej skóry?

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline  
Stary 2009-05-02, 10:05   #943
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
hello : )
Wiecie moze, gdzie mozna kupic retro parasolke przeciwsłoneczną? Posiadacie takowe? Czy może uważacie to za obciach? : )

Znacie moze stabilne filtry NIE TESTOWANE na zwierzętach? Jakie polecacie? Bo większość typu LRP czy Garnier była testowana...:/
Z Ziaji kosmetyki są w większości nietestowane
http://www.allegro.pl/item611976355_...na_spf_50.html

A tu masz na pewno nietestowane i bez składników odzwierzęcych, ale filtr niewysoki niestety
http://www.cannabis.pl/polish.html
narjia jest offline  
Stary 2009-05-02, 10:42   #944
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Zamówiłam podkład Oriflame Urban Shield w kolorze Porcelain i jestem jak na razie bardzo zadowolona. Chyba wolę go od adaptacyjnego, bo lepiej kryje, lepiej matuje, dłużej się trzyma. Chociaż i tak uważam, że jest to bardzo lekki podkład, który jest przeznaczony raczej dla tych ładniejszych cer.
Filtr 15 i jaśniutki kolor są jego dodatkowymi zaletami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF5243.jpg (15,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5245.jpg (24,4 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF5251.jpg (26,0 KB, 67 załadowań)

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2009-05-02, 14:09   #945
narjia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Filtr 15 i jaśniutki kolor są jego dodatkowymi zaletami
A taki filtr w podkładzie naprawdę cokolwiek daje, bo takiego "zwykłego" filtru w kremie trzeba sporo nałożyć, aby chronił, a podkładu się jednak taką warstwą nie nakłada?
narjia jest offline  
Stary 2009-05-02, 14:26   #946
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole
Dot.: Chcę być blada!

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post12123627

wyszukiwarka pomaga
Stary 2009-05-02, 14:34   #947
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole

"Wysoka ochrona przeciwsłoneczna daje poczucie bezpieczeństwa, że żadne złe promienie nie wnikną w naszą skórę i nam nie zaszkodzą. Kosmetolodzy mówią jednak, że kremy z faktorem powyżej 20 niewiele różnią się od siebie w swoim działaniu ochronnym i mają rację bytu tylko w szczególnych sytuacjach (np. wspinaczka wysokogórska) lub przy stosowaniu u dzieci czy u osób z ekstremalnie wrażliwą cerą.
A szwajcarska organizacja działająca prewencyjnie i wspomagająca chorych na raka "Schweizerische Krebsliga" zwraca uwagę na to, że już kremy z faktorem 15 blokują 90%, a krem z filtrem o faktorze 20 blokuje 95% promieni UV-B,krem z filtrem o faktorze 30 zwiększa ochronę jedynie o 3%. . A cechy blokujące w kremach z dużym faktorem ant-UV zwiększają się tylko nieznacznie. Za to obciążenie dla skóry zwiększa się niewspółmiernie. "

cyt. www.jaworek.net

Co do Eris i kwestii testowania to pozostaje wierzyć im na słowo tak jak pozostałym innym firmom, a jak się nie wierzy, kupować tylko kosmetyki z Ecocert, który gwarantuje, że żaden składnik nie był testowany.
Stary 2009-05-02, 16:20   #948
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Dziewczyny z filtrami to na biochemię lepiej, bo zaraz modka pogoni

Gwoli wyjaśnienia. Co do cyt. z jaworek.net, to oczywiście prawda, ale warto zwrócić uwagę że dotyczy to tylko i wyłącznie promieniowania UVB. Natomiast znacznie groźniejsze jest promieniowanie UVA (aż 95% promieniowania docierającego do ziemi to właśnie ono, nieależnie od pogody!, przenika przez szyby i dociera do skóry właściwej, powoduje starzenie się skóry i przyczynia się do powstania zmian nowotworowych).
Dlatego warto zwracać uwagę, aby wybierać kremy z jak najwyższym SPF i stabilnymi filtrami, gdyż im wyższa ochrona UVB tym najczęściej wyższa ochrona UVA. Jest gigantyczna różnica w ochronie przeciw UVA pomiędzy kremem np SPF20 i SPF50+ (stabilnym!). Lista skutecznych filtrów aptecznych i drogeryjnych znajduje się na biochemii.
Hanneke jest offline  
Stary 2009-05-02, 19:38   #949
illegale
Wtajemniczenie

GG do illegale
Dot.: Chcę być blada!

Szukalam, ale widocznie zle frazy wpisalam. A przegladajac ten watek widze, ze dot. on tylko twarzy glownie a mi chodzi o cialo przede wszystkim, bo o twarzy jest tego wiele. No i w tym watku glownie jest o tym ktory podklad/puder jest najjasnieszy, a mi to niepotrzebne ;P No, ale dzieki za odpowiedz i zainteresowanie ; )

Moja mała Amelio, twoje kości nie są ze szkła. Możesz zderzać się z życiem.

illegale jest offline  
Stary 2009-05-02, 19:43   #950
metice
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Fragment:
metice - aż tak blada to ja nie jestem ; ) nie wiem jak inni. w mary kay mają b. jasne odcienie, nie zmarnujesz kasy, bo kupujesz je u konsultantki, która najpierw dopasowuje odcień.
pewnie zadam Ci banalne pytanie, miałaś robione badania krwi?
Robiłam badania Było podejrzenie, że mogę mieć anemię, bo jestem vege, a poza tym tata jest na to chory - ale wyniki były bardzo dobre... Po prostu mam taką urodę.
Nie powiem - mi się bardzo podoba taka bladość - tylko niestety ma to swoje minusy - gdy jestem zmęczona robię się właśnie tak "niezdrowo przezroczysta", a że zmęczona jestem praktycznie codziennie, to wygląda to jak wygląda...

No i oczywiście problemy z tymi "przebarwieniami". Generalnie chodzi o to, żeby wyrównać koloryt tej skóry, ładnie ją wybielić i pozbyć się tych śladów po rankach i pryszczach, które bardzo długo się utrzymują (i nie są to blizny!)

Mam nadzieję, że macie jakieś sprawdzone sposoby... Przy okazji się zapytam- natrafiłam na taki krem AVA ogórkowy, ponoć ma działanie wybielające - czy używałyście go może???

Co do mary kay - nie próbowałam, ale zainteresuje się na pewno. Dodam, że mam 20 lat więc chce unikać zbyt naładowanych kremów i pudrów, bo oprócz problemów z wyrównaniem kolorytu cerę mam nieskromnie mówiąc naprawdę fajną

Będę wdzięczna za wszelką pomoc, bo na co dzień nie mam do kogo się zwrócić, gdyż wszyscy są "ciemniejsi" a lekarze, tak jak pisałam, mówią, że to taka uroda i nic z tym się nie da zrobić

pozdrawiam
metice jest offline  
Stary 2009-05-02, 19:54   #951
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez narjia Pokaż wiadomość
A taki filtr w podkładzie naprawdę cokolwiek daje, bo takiego "zwykłego" filtru w kremie trzeba sporo nałożyć, aby chronił, a podkładu się jednak taką warstwą nie nakłada?
Może minimalnie coś daje ,ale ja go używam i tak na spf 50.
Mimo wszystko to miłe, że w podkładzie mogę mieć tą 15-tkę, bo zawsze to jakieś minimum dodatkowej ochrony.

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2009-05-02, 23:20   #952
Mary Louu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość

No i ad. twarzy - czy znacie jakiś sprawdzony, nie podrażniający i nawilżający krem wyrównujący koloryt? Pryszcze pojawiają się rzadko, ale jak już są to zwykle jest ich kilka, przy czym ślady naprawdę trzymają sie dłuuugo. Aktualnie mam jeden pół roczny czerwony ślad pod okiem - koszmar

Będę wdzięczna bardzo za pomoc! Strasznie się cieszę, że jest więcej bladolicych, bo do tej pory myślałam, że jestem osamotniona

Ja również mam jasną karnację z tym że nie zaliczam się do typowych bladolicych Za to walczę z wyrównywaniem koloru skóry :P Robię to najczęściej na solarium Opalenizna sprawia że moja cera jest jednolita o ładnym odcieniu Polecam więc ta metodę Chyba , że masz karnację która pod wpływem solarium lub słońca przybiera tylko kolor czerwony
Moja koleżanka ma podobne problemy jak ty Też jest bladziutka, i ma czerwone niejednolite plamki na twarzy Używa jakiegoś dobrego podkładu po którym jej cera jest idealna - przyznam że bardzo jej to pomaga i naprawdę ładnie wygląda Niestety nie znam nazwy tego podkładu Ale kiedy się z nią spotkam to dowiem się o to dla Ciebie

Jeśli chodzi o krem który wyrównuje kolor skóry to ja uzywam Normaderm Vichy Przywraca skórze zdrowy wygląd , likwiduje przebarwienia , trądzik i zaskórniki Do tego po nałożeniu zostawia biała leciutką warstewkę która sprawia że skóra jest optycznie jaśniejsza
Ja go zawsze używam w zimę

Teraz nasunęła mi się jeszcze jedna myśl, metoda bardziej naturalna- RUMIANEK Czasami parzę sobie rumianek w miseczce . Czekam jak wystygnie i nastepnie przez jakies 20 minut moczę sobie w nim twarz Dobrze to robi na cerę Polecam
Mary Louu jest offline  
Stary 2009-05-03, 14:18   #953
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

Dziewczyny mam problem, ale znacie się więc mam nadzieję, że odpowiecie

Zdecydowałam się na podkład ( chyba affinitone, koleżanki mają, ładnie wygląda, więc może spróbuję), mimo, że w tym roku kończę 19 lat, to nigdy nie kupowałam podkładu .
Czytałam, że przy zakupie powinno się go nałożyć na szyję/ żuchwę nie na rękę( co jest popularne) ale hmm nie wiem, jak mam o tym powiedzieć babce w sklepie, boję się, że uzna mnie za kosmitke
CzerwonyKolczyk jest offline  
Stary 2009-05-03, 15:26   #954
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, ale znacie się więc mam nadzieję, że odpowiecie

Zdecydowałam się na podkład ( chyba affinitone, koleżanki mają, ładnie wygląda, więc może spróbuję), mimo, że w tym roku kończę 19 lat, to nigdy nie kupowałam podkładu .
Czytałam, że przy zakupie powinno się go nałożyć na szyję/ żuchwę nie na rękę( co jest popularne) ale hmm nie wiem, jak mam o tym powiedzieć babce w sklepie, boję się, że uzna mnie za kosmitke
A to musisz o tym ekspedientke informować, gdzie sobie podkład nakładasz? Trochę nie rozumiem. Poza tym nawet jeśli uzna Cię - jak piszesz - za kosmitkę, to co z tego? To ekspedientka jest dla Ciebie, a nie Ty dla niej.
Stary 2009-05-03, 17:17   #955
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

Cytat:
A to musisz o tym ekspedientke informować, gdzie sobie podkład nakładasz? Trochę nie rozumiem. Poza tym nawet jeśli uzna Cię - jak piszesz - za kosmitkę, to co z tego? To ekspedientka jest dla Ciebie, a nie Ty dla niej.
wiem wiem, ale czy to nie jest dziwne, że proszę o tester po czym spaceruje do lustra w sklepie i nakładam go na twarz
Stary 2009-05-03, 20:29   #956
Keroppi
Przyczajenie

Bardzo polecam wszystkim zwykły talk . Najlepiej stosować go jak puder.Tylko nie za dużo . Ps Naturalnie też trzeba mieć baardzo jasną skórę.
Keroppi jest offline  
Stary 2009-05-03, 22:07   #957
a-sea-of-honey
Zadomowienie

GG do a-sea-of-honey

Cytat:
Napisane przez CzerwonyKolczyk Pokaż wiadomość
wiem wiem, ale czy to nie jest dziwne, że proszę o tester po czym spaceruje do lustra w sklepie i nakładam go na twarz
Jak już wspomniałam - co z tego, że komuś się to może wydać dziwne? Poza tym głupie pytanie, ale czy masz w okolicy tylko jeden sklep z kosmetykami? Ekspedientce powinno zależeć na tym, aby ktoś coś u niej kupił, a nie żeby się klienci zachowywali tak, jak ona sobie tego życzy
Stary 2009-05-04, 13:49   #958
CzerwonyKolczyk
Rozeznanie

Cytat:
Jak już wspomniałam - co z tego, że komuś się to może wydać dziwne? Poza tym głupie pytanie, ale czy masz w okolicy tylko jeden sklep z kosmetykami? Ekspedientce powinno zależeć na tym, aby ktoś coś u niej kupił, a nie żeby się klienci zachowywali tak, jak ona sobie tego życzy

jeden nie, moje pytanie zapewne wynika z tego, że mam wybrać podkład pierwszy raz

dzięki za odpowiedź
Stary 2009-05-04, 18:07   #959
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole

Wchodzę ostatnio do busa, a tam stary dziad mówi do dziewczyny siedzącej obok niego ( notabene skórę miała w kolorze pieczonej szynki i oczywiście spalone blond włosy): "Patrz, jaka 'OPALONA' "
Stary 2009-05-05, 20:11   #960
mikunia305
Raczkowanie

dziewczyny mam tylko takie pytanie. czy codzienne przecieranie twarzy plasterkiem ogorka rozjasni twarz i jesli tak to po jakim czasie?
mikunia305 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości