Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-07, 22:47   #121
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Fluid Anna Sui wydaje się być jasny
http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=A#DETAIL

http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline  
Stary 2009-01-08, 12:22   #122
iustitia
Zadomowienie

Chyba opakowanie jest z mlecznego szkła, a to wybiela zawartość wizualnie Poza tym, ta cena...
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-08, 17:12   #123
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Chyba opakowanie jest z mlecznego szkła, a to wybiela zawartość wizualnie Poza tym, ta cena...
Chyba niekoniecznie chodzi o szkło, bo w górnym lewym rogu pokazany jest kolor, który jest ślicznie jasny...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 03116168102.jpg (1,0 KB, 743 załadowań)

Stary 2009-01-09, 00:20   #124
nicki86
Zadomowienie

Tak cena powalająca... a najgorsze jest to że jak czlowiek wkreci sie w watek bladolicych , to i uzbiera ta kase i nawet i tyle jest w stanie wydac ale tak w ciemno po obrazku to bym chyba sie nie odwazyla
nicki86 jest offline  
Stary 2009-01-09, 18:25   #125
adrijah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Chyba niekoniecznie chodzi o szkło, bo w górnym lewym rogu pokazany jest kolor, który jest ślicznie jasny...
chyba już trochę przeginacie z tą jasnością on jest BIAŁY, nawet ja to widzę

dieta South Beach - moje dietetyczne jadłospisy
na wadze -11,6kg
adrijah jest offline  
Stary 2009-01-10, 11:21   #126
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Eeee, ja jestem z tych wątpiących, i jeśli nie zobaczę go na żywo lub na jakimś porównaniu to nie uwierzę
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-10, 15:17   #127
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Odcień tego podkładu obłędnie mi się podoba, ale jednocześnie wiem, że jest nie dla mnie Zdecydowanie za jasny.
Niestety nie jestem biała, a blado-żółta i szukam podkładów w tej tonacji.
Mój Revlon Ivory jest za różowy , Buff za ciemny, ale biała baza stanowi jakiś tam ratunek (póki co ).

Stary 2009-01-10, 16:14   #128
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Odcień tego podkładu obłędnie mi się podoba, ale jednocześnie wiem, że jest nie dla mnie Zdecydowanie za jasny.
Niestety nie jestem biała, a blado-żółta i szukam podkładów w tej tonacji.
Mój Revlon Ivory jest za różowy , Buff za ciemny, ale biała baza stanowi jakiś tam ratunek (póki co ).
A patrzyłaś na minerały? Np. EDM ma duuużo żółtawych odcieni.
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-10, 16:16   #129
Malla
Nie depcze krokusów

Iustitia - i jak Twoje studniówkowe mieszanki wypadły? Przeszukiwałam wątki pod kątem Twoich ostatnich postów, ale nie doczytałam. Nie poznałam Cię prawie w tym avatarze, tamten był taki... nordycki
Stary 2009-01-10, 16:19   #130
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
A patrzyłaś na minerały? Np. EDM ma duuużo żółtawych odcieni.
Ależ Ty mnie wyczułaś, to chyba telepatia Właśnie założyłam sobie paypala z zamiarem zamówienia sobie minerałów z EDM Na początek zamówię zestaw próbek.
Mam nadzieję tylko, że sobie poradzę, bo nigdy nie płaciłam przez paypal

Stary 2009-01-10, 16:58   #131
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Iustitia - i jak Twoje studniówkowe mieszanki wypadły? Przeszukiwałam wątki pod kątem Twoich ostatnich postów, ale nie doczytałam. Nie poznałam Cię prawie w tym avatarze, tamten był taki... nordycki
Świetnie, podkład z bazą cały wieczór się super trzymały, trochę się pomaziałam w międzyczasie transparentnym pudrem i od 18 do 8 rano makijaż był perfekcyjny A z moją dziwną skórą, która z jednej strony jest atopowa i skłonna do przesuszeń a z drugiej się przetłuszcza, to jest naprawdę dokonanie.

Nordycki? Który? Do mnie mówisz?

Cytat:
Ależ Ty mnie wyczułaś, to chyba telepatia Właśnie założyłam sobie paypala z zamiarem zamówienia sobie minerałów z EDM Na początek zamówię zestaw próbek.
Mam nadzieję tylko, że sobie poradzę, bo nigdy nie płaciłam przez paypal
Haha, znowu jednomyślne Jak będziesz miała jakiś problem to mogę pomóc, już kilka dni się bawię Paypalem, zagranicznymi stronami etc.
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-10, 17:11   #132
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie

GG do Kicia_Wampirzyca

Cytat:
Haha, znowu jednomyślne Jak będziesz miała jakiś problem to mogę pomóc, już kilka dni się bawię Paypalem, zagranicznymi stronami etc.
Już coś czuję, że jeszcze mi się przydasz jak nie uda mi się coś z paypalem , a znając mnie pewnie coś się nie uda...

Widzę w avku, że masz świetny kolor włosów

Stary 2009-01-10, 18:32   #133
Vivelith
Zadomowienie

Potrzebuję wsparcia psychicznego,
że nie muszę isc na solarke [ chociaż i tak nic by mi to nie dało. 'Kurację' trzeba było zacząc z 3 tygodnie temu. A tak w ogóle to szkoda mi ciała ]
ani nie muszę używac żadnych samoopalaczy, chusteczek samoopalających
i tego typu atrybutów.
A tak ku wyjaśnieniu szykuje się półmetek,
a ja ... ?
No .. mam bladą karnację

I nie wiem, co zrobic.
Czy mam próbowac z tymi chusteczkami
czy jednak się przełamac, isc i się wyróżniac wśród 'mulatek' ?
Stary 2009-01-10, 19:03   #134
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Zdecydowanie się nie "opalaj" Przynajmniej będziesz orginalna. Warto jednak podkreślić taką cerę odpowiednim makijażem dostosowanym do typu urody no i kolorem stroju. Wierz mi wyrównana cera, odrobina różu i rozświetlacza i impreza jest Twoja (a ewentualnymi komentarzami nie ma się co przejmować w końcu na solarium może iść każdy, a jasną cerą może pochwalić się niewiele dziewczyn).
Hanneke jest offline  
Stary 2009-01-10, 19:41   #135
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Już coś czuję, że jeszcze mi się przydasz jak nie uda mi się coś z paypalem , a znając mnie pewnie coś się nie uda...

Widzę w avku, że masz świetny kolor włosów
Wierzę w Ciebie

Ha, nom, boski Niedługo trzeba będzie się wybrać po jakąś farbę fioletową, a ja chora...

Cytat:
Napisane przez Vivelith Pokaż wiadomość
że nie muszę isc na solarke [ chociaż i tak nic by mi to nie dało. 'Kurację' trzeba było zacząc z 3 tygodnie temu. A tak w ogóle to szkoda mi ciała ]
i tego typu atrybutów.
a ja ... ?
No .. mam bladą karnację

I nie wiem, co zrobic.
No co Ty, chcesz równać w dół?

Samoopalaczem to tylko sobie piekny pomarańcz zaserwujesz, poza tym skórze się nie spodoba, jeśli cokolwiek jej tkiego zrobisz.

Noś swą bladość z dumą!
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-10, 20:05   #136
Lady Hellsing
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Vivelith Pokaż wiadomość
i tego typu atrybutów.
a ja ... ?
No .. mam bladą karnację

I nie wiem, co zrobic.
proste pytanie-czy lepiej się wyróżniać z pośród monotonnego tłumu czy wyglądać jak reszta stada? wg mnie odpowiedź jest prosta
Lady Hellsing jest offline  
Stary 2009-01-11, 14:45   #137
vril
Zakorzenienie

Gdyby ktos byl zainteresowany... Po dlugiej nieobecnosci pojawil sie znow na Tru puder Clinique Derma White #Translucent Glow - kolor "biel welny". Bardzo lekki, jedwabisty, transparentny, z drobinkami ale nie stricte rozswietlacz.
http://us.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL

Tutaj zdjecia "na zywca"
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1168
vril jest offline  
Stary 2009-01-11, 15:13   #138
Advay
Raczkowanie

a macie coś może na kieszeń przeciętnej szesnastki xd?
postanowiłam dać spokój z wybielaniem się (chociaż rumianek stosuję dalej - nie wybielił ale stan skóry mojej lekko do trądziku skłonnej poprawił strasznie i już nie muszę stosować tych okropnych wysuszających maści od dermatologa, a skórę mam po nim jak marzenie )

ale niestety jestem zmuszona zainwestować w jakiś matujący puder... do tej pory używałam 'miss sporty - so clear' ale troszke wysusza... podkreśla skórki i ogólnie muszę znaleźć coś lepszego... i nie dużo droższego - swojej klasy sie pozbyłam ostatnio a mamy obciążac nie chcę.

poleciłybyście coś? Bo z takimi do jasnej karnacji macie chyba większe obeznanie niż ja ;d.
jak już cos takiego bylo to przepraszam
Advay jest offline  
Stary 2009-01-11, 16:55   #139
neska951
Zakorzenienie

Witam bladolice,
jutro ponowne podejście do zakupu podkładu ostatnio revlon ivory okazał sie za ciemny, czytałam że deborah ma podkład o kolorze 0 może będzie dośc jasny, wypróbuję jutro clinique podobno ma jasne odcienie.Kasa przeznaczona na zakup to tak do 200 zł, trudno musze zainwestować bo nie mogę dostać podkładu do mojej cery

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2009-01-11 o 16:56
neska951 jest offline  
Stary 2009-01-11, 16:59   #140
vogelek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Advay Pokaż wiadomość
a macie coś może na kieszeń przeciętnej szesnastki xd?
postanowiłam dać spokój z wybielaniem się (chociaż rumianek stosuję dalej - nie wybielił ale stan skóry mojej lekko do trądziku skłonnej poprawił strasznie i już nie muszę stosować tych okropnych wysuszających maści od dermatologa, a skórę mam po nim jak marzenie )

ale niestety jestem zmuszona zainwestować w jakiś matujący puder... do tej pory używałam 'miss sporty - so clear' ale troszke wysusza... podkreśla skórki i ogólnie muszę znaleźć coś lepszego... i nie dużo droższego - swojej klasy sie pozbyłam ostatnio a mamy obciążac nie chcę.

poleciłybyście coś? Bo z takimi do jasnej karnacji macie chyba większe obeznanie niż ja ;d.
jak już cos takiego bylo to przepraszam

Advay, najdoskonalszym pudrem matującym jest moim zdaniem skrobia ziemniaczana. Popierwsze jest tania, po drugie naturalna a po trzecie zapewnia idealny mat.

Edytowane przez vogelek
Czas edycji: 2009-01-11 o 17:02
vogelek jest offline  
Stary 2009-01-11, 19:40   #141
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Witam bladolice,
jutro ponowne podejście do zakupu podkładu ostatnio revlon ivory okazał sie za ciemny, czytałam że deborah ma podkład o kolorze 0 może będzie dośc jasny, wypróbuję jutro clinique podobno ma jasne odcienie.Kasa przeznaczona na zakup to tak do 200 zł, trudno musze zainwestować bo nie mogę dostać podkładu do mojej cery
A może poszukaj sobie czegoś z minerałów? Praktycznie wszystkie firmy mają bardzo jasne odcienie i baaardzo dużo kolorów do wyboru, poza tym same ochy i achy są, jak dobrze kryją i są przyjazne dla cery
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-11, 20:38   #142
akisia
Zakorzenienie

Witam kochane bladolice
Jak byłam w podstawówce, dzieciaki mnie przezywały wampirem, a starsi zawsze podejrzewali anemię (a od kiedy w wieku 15 lat zostałam wege, to wszyscy są pewni, że ją mam :P ) ale ja swoją bladość kochałam i celebrowałam. Nigdy się nie opalałam, unikałam słońca jak mogłam itd.
Koniec liceum i czas głupiej chęci zostania sexy (w rozumieniu większości mojego otoczenia) i regularne wizyty w solarium, przypłacone oczywiście kilkoma spaleniami. Teraz mam 23 lata (za 2 msce) kilka popękanych naczynek na twarzy i niestety także na nogach. Zaczęłam akceptować siebie taką, jaka jestem, ale mam teraz problemy ze skórą, których mogłam uniknąć, gdybym była taka mądra, jak byłam młodsza. Ironia losu...
Wątek podczytuje jakiś czas. mam zamiar zostać bladolica, skoro taka się urodziłam. I tylko pytanie, co zrobić z 4 kremami do twarzy i 5 balsamami brazujacymi (w dodatku do ciemnej karnacji!) które kupiłam w zeszłym roku? :P

Edytowane przez akisia
Czas edycji: 2009-01-11 o 20:39
akisia jest offline  
Stary 2009-01-11, 21:04   #143
Malla
Nie depcze krokusów

akisia - jak to co. Na wymiankę!
Stary 2009-01-11, 21:33   #144
akisia
Zakorzenienie

Myslisz, ze ktoś się skusi na tyle balsamów? Ale hmm...to dobry pomysł. Niby już długo jestem na Wizażu, ale w zyciu jeszcze nie byłam na targowisku xD
akisia jest offline  
Stary 2009-01-12, 12:00   #145
emerald sea
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez akisia Pokaż wiadomość
... a starsi zawsze podejrzewali anemię ...
skąd ja to znam?
emerald sea jest offline  
Stary 2009-01-12, 15:22   #146
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
A może poszukaj sobie czegoś z minerałów? Praktycznie wszystkie firmy mają bardzo jasne odcienie i baaardzo dużo kolorów do wyboru, poza tym same ochy i achy są, jak dobrze kryją i są przyjazne dla cery
Dzięki za podpowiedź, u mnie mineralny odpada ponieważ, obecnie złuszczam skórę isotreksinem, mineralny baaardzo podkreśla łuszczącą się skórę, na szczęście poszłam wypróbować do drogerii, l oreal ma śliczny jasny transparentny kolor ale podkreśla to co ja chę ukryć.A co sądzisz o Clinique i o Shiseido,podobno mają jasne odcienie
neska951 jest offline  
Stary 2009-01-12, 15:46   #147
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Dzięki za podpowiedź, u mnie mineralny odpada ponieważ, obecnie złuszczam skórę isotreksinem, mineralny baaardzo podkreśla łuszczącą się skórę, na szczęście poszłam wypróbować do drogerii, l oreal ma śliczny jasny transparentny kolor ale podkreśla to co ja chę ukryć.A co sądzisz o Clinique i o Shiseido,podobno mają jasne odcienie
Nigdy nie łapałam się za wysokopółkowce, i tak dla mnie za ciemne, poza tym mój charakter nie pozwala mi wydać majątku na jeden kosmetyk A co do minerałów to zależy, jakiej firmy i jaka formuła, niekoniecznie musi poskreślać skórki, podobno Lumiere jest bardziej kremowy, ale to byś się musiała doświaczonych maniaczek mineralnych dopytać

Cytat:
Napisane przez emerald sea Pokaż wiadomość
skąd ja to znam?
No też nie mam pojęcia
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-12, 15:57   #148
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Nigdy nie łapałam się za wysokopółkowce, i tak dla mnie za ciemne, poza tym mój charakter nie pozwala mi wydać majątku na jeden kosmetyk A co do minerałów to zależy, jakiej firmy i jaka formuła, niekoniecznie musi poskreślać skórki, podobno Lumiere jest bardziej kremowy, ale to byś się musiała doświaczonych maniaczek mineralnych dopytać

No też nie mam pojęcia
ja tez nie łapałam się jak widac do czasu, revlon 110 ivotu za ciemny, gosh porcelain ,lumene za ciemny, gęba po isotreksine czerwona co zrobić...Jak mam wygojona buzię nie używam nic, więc podkład starcza mi na bardzo długo...Do tej pory używałam niedostępnego już w Polsce Maybelline fair ivory jest idealny, niestety jest już na wykończeniu

acha i body shop tez za ciemny

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2009-01-12 o 16:05
neska951 jest offline  
Stary 2009-01-12, 16:20   #149
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
ja tez nie łapałam się jak widac do czasu, revlon 110 ivotu za ciemny, gosh porcelain ,lumene za ciemny, gęba po isotreksine czerwona co zrobić...Jak mam wygojona buzię nie używam nic, więc podkład starcza mi na bardzo długo...Do tej pory używałam niedostępnego już w Polsce Maybelline fair ivory jest idealny, niestety jest już na wykończeniu

acha i body shop tez za ciemny
Podobno Revlon jest najjaśniejszym podkładem dostępnym w Polsce, więc tamte firmy mogą się nie sprawdzić. Może poszukaj na allegro podkładu L'oreala w odcieniu W1 chyba, to z amerykańskiej serii, lub pozamawiaj sobie próbki minerałów i próbuj, próbuj. Albo na CC zamawiaj podkład NYX, ma bardzo jasne odcienie. Jeszcze jedna alternatywa - kupić najjaśniejszy podkład jaki znjdziesz i mieszać z bazą biaą lub fioletową.
iustitia jest offline  
Stary 2009-01-12, 16:27   #150
neska951
Zakorzenienie

Cytat:
Podobno Revlon jest najjaśniejszym podkładem dostępnym w Polsce, więc tamte firmy mogą się nie sprawdzić. Może poszukaj na allegro podkładu L'oreala w odcieniu W1 chyba, to z amerykańskiej serii, lub pozamawiaj sobie próbki minerałów i próbuj, próbuj. Albo na CC zamawiaj podkład NYX, ma bardzo jasne odcienie. Jeszcze jedna alternatywa - kupić najjaśniejszy podkład jaki znjdziesz i mieszać z bazą biaą lub fioletową.
nie no jak revlon jest najjaśniejszy to porażka... Miałam nadzieję że jak wydam 150 zł na podkład to nie będzie problemu z kolorem i nie bedzie zabawy z mieszaniem, podobno deborah ma odcień 0 może jest super jasny... Dziś miaam wybrac się na zakupy , ale angina mnie znowu dopada, zobaczymy poszukamy...
neska951 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości