Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-11-19, 15:16   #1681
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dziewczyny, a ja właśnie wymyśliłam, że na moją imprezę za 2 tygodnie wystylizuję się na japonkę Przyciemniam właśnie włosy (naturalnie jestem średnio- ciemną blondynką), więc pomyślałam, że od razu pójdę na całość Znalazłam w H&M taką śliczną sukienkę w kolorze szaro-granatowym z gorsetową górą i falbankami na dole, do tego jaśniutkie rajstopy i jakieś ładne butki : ) Włosy upnę wysoko w koczek i wsadzę w niego dwie szpilki, a oczy pociągnę czarnym eyelinerem, usta blade oczywiście Tylko teraz muszę zadbać, żeby moje ręce zbliżyły się kolorystycznie do bladego dekoltu, szyi i twarzy, gdyż albowiem w wakacje nie zadbałam, aby chronić je przed słońcem i zostały na nich resztki opalenizny Jak na razie stawiam na peelingowanie i przemywanie tonikiem do cery tłustej (bo porobiły mi się takie obrzydliwe krostki, a po nim zauważam lekką poprawę), jak by co to będę się jeszcze ratowała białym pudrem Z moimi 160cm bedę wyglądała bardziej jak japońskie dziecko, ale może przynajmniej będzie śmiesznie Mogę jeszcze spróbować tego chwalonego Juvitu
Btw zrobiłam własnie zamówienie w Mazidłach, ledwo się opamiętałam, żeby nie wykupić całego asortymentu. Jak przyjdzie paczka, dam znać co i jak się sprawdza- zamówiłam m. in. skrobię i kwas mlekowy.
Aha i jeszcze jedno, jak już piszę : D , próbowałyście zielonego kremu na naczynka LRP Rosaliac XL Riche ? Może sprawdziłby się zamiast zielonej bazy
Stary 2009-11-19, 16:31   #1682
mila17
Zakorzenienie

[QUOTE=kkknnn;15348286]Zgadzam się- wyglada boskoBędziesz olśniewać

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

A u mnie w klasie rozpoczął juz się czas przedstudniówkowego opalania się-wczoraj jedna dziewczyna przyszla mocno czerwona.

Myślę nad jakims balsamem rozswietlającym do Ciała, ew jakim pudrze dającym efekt rozswietlenia. Co do makijażu postawię bardziej na oczy- czyli będę musiała nauczyć się perfekcyjnego cieniowania. Na oczach chcę miec morski połączony z fioletem i moze trochę szarości. Nie mam tylko całkowicie pomysłu na włosy, nie chcę żadnych koków, sztucznych lokow itd, a pomysłu nie mam

Basiulek, fajny pomysł Chociaż mi się z Japonką bardziej kojarzą czerwone usta
mila17 jest offline  
Stary 2009-11-19, 17:53   #1683
Sexi_Pistol
Raczkowanie

No to ja pamiętam jak raz poszłam kiedyś na solarium, też wielkie wydarzenie miało u mnie nastąpić (ale nie studniówka, bo nie byłam na swojej) a w związku z tym, że ja się cięzko opalam (tez na czerwono jeśli juz) wzięłam za dużo minut i poparzyłam sobie... pachwiny

Założyłam sobie 'urodowy' kanał na jutubie, ale cos chyba powołania do robienia tutoriali to nie mam
http://www.youtube.com/user/SexiPistol88
Stary 2009-11-19, 18:11   #1684
Ishikawa
Crazy turtle lady

GG do Ishikawa

Cytat:
Napisane przez Sexi_Pistol Pokaż wiadomość
No to ja pamiętam jak raz poszłam kiedyś na solarium, też wielkie wydarzenie miało u mnie nastąpić (ale nie studniówka, bo nie byłam na swojej) a w związku z tym, że ja się cięzko opalam (tez na czerwono jeśli juz) wzięłam za dużo minut i poparzyłam sobie... pachwiny

Założyłam sobie 'urodowy' kanał na jutubie, ale cos chyba powołania do robienia tutoriali to nie mam
Fajnie by było jakbyś patrzyła w obiektyw Generalnie mi sie bardzo podoba. Skad wiesz tyle o pozowaniu do zdjec?

ok,juz wiem, obejrzalam filmik nr 1

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2009-11-19 o 18:13
Ishikawa jest offline  
Stary 2009-11-19, 18:31   #1685
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Bardzo przydatny jest ten o pozowaniu do zdjęć
Stary 2009-11-19, 18:36   #1686
Sexi_Pistol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Fajnie by było jakbyś patrzyła w obiektyw Generalnie mi sie bardzo podoba. Skad wiesz tyle o pozowaniu do zdjec?

ok,juz wiem, obejrzalam filmik nr 1
Wiem, bo i fotografuję i pozuję (jestem fotomodelką) i znam wielu fotografow (także z rodziny ;p )

Dziękuję, a nie patrzę w obiektyw, bo go nie widzę - nagrywałam to przez lustro, mam za mały pokoj, żebym mogła się zmieścić i żeby szafa, łożko, oraz ogolny bajzel nie właziły w kadr z resztą nerwica gałek ocznych to może być moja słabo ukrywana przypadłość...
Stary 2009-11-19, 18:53   #1687
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

[QUOTE=mila17;15378490]
Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Zgadzam się- wyglada boskoBędziesz olśniewać

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:49 ----------

A u mnie w klasie rozpoczął juz się czas przedstudniówkowego opalania się-wczoraj jedna dziewczyna przyszla mocno czerwona.

Myślę nad jakims balsamem rozswietlającym do Ciała, ew jakim pudrze dającym efekt rozswietlenia. Co do makijażu postawię bardziej na oczy- czyli będę musiała nauczyć się perfekcyjnego cieniowania. Na oczach chcę miec morski połączony z fioletem i moze trochę szarości. Nie mam tylko całkowicie pomysłu na włosy, nie chcę żadnych koków, sztucznych lokow itd, a pomysłu nie mam

Ja zastanawiałam się nad pudrem rozświetlającym z Chanel, niestety cena nie na moją kieszeń, bo ostatnio poszalałam z kosmetykami i zostawiłam w drogerii ponad 200 zł
Malować się nie umiem, więc planuje wizytę w jakimś salonie w celu upiększenia buźki.
W związku z przesądem, że nie należy obcinać włosów po studniówce, noszę się z zamiarem obcięcia ich przed. Myślałam nad czymś takim
Valie jest offline  
Stary 2009-11-19, 19:02   #1688
black-bubu
Zakorzenienie

o no bardzo ładna fryzurka, bardzo mi się podoba. Sexi pistol świetne te tutoriale bardzo mi się podobają
Co do czerwieni i bladości to zgadzam się, ja farbuję włosy na czerwono ( bardzo szybko blaknie) ale ładnie to wygląda. Albo czerwony makijaz

black-bubu jest offline  
Stary 2009-11-19, 19:14   #1689
elianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez black-bubu Pokaż wiadomość
o no bardzo ładna fryzurka, bardzo mi się podoba. Sexi pistol świetne te tutoriale bardzo mi się podobają
Co do czerwieni i bladości to zgadzam się, ja farbuję włosy na czerwono ( bardzo szybko blaknie) ale ładnie to wygląda. Albo czerwony makijaz
W sensie , ze oczy na czerwono? Nie odważyłabym się chyba...
Stary 2009-11-19, 19:14   #1690
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

Ja wolałabym podkreślić oczy, aniżeli usta ; ) Bo nie chcę być strasznie zmalowana, a zależy mi na sporych kreskach . Jak do tego dodam czerwone usta, wyjdzie prawdopodobnie dość karykaturalnie i przerysowanie ; )
Stary 2009-11-19, 19:19   #1691
dotka95
Zakorzenienie

GG do dotka95

Ja niestety nie mam ładnych zębów Ale może wkrótce założę aparat i w przyszłości będę mogła pozwolić sobie na akcent na usta
Stary 2009-11-19, 19:45   #1692
mila17
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość

Ja zastanawiałam się nad pudrem rozświetlającym z Chanel, niestety cena nie na moją kieszeń, bo ostatnio poszalałam z kosmetykami i zostawiłam w drogerii ponad 200 zł
Malować się nie umiem, więc planuje wizytę w jakimś salonie w celu upiększenia buźki.
W związku z przesądem, że nie należy obcinać włosów po studniówce, noszę się z zamiarem obcięcia ich przed. Myślałam nad czymś takim
Fajna fryzurka Kurcze, ja bez obcinania po nie wytrzymam, moja grzywa się na to nie zgodzi

Ja postanowiłam, ze fryzurę i makijaż robię sama- stwierdziłam ze sama wiem najlepiej w czym i jak dobrze wyglądam, trochę chęci i myslę, że będę zadowolona Podglądam dziewczyny na MM- to prawdziwa kopalnia inspiracji i wiedzy Sukienkę z resztą tez sama sobie projektuję, więc będę swoją własną stylistką w 100%

Edytowane przez mila17
Czas edycji: 2009-11-19 o 19:47
mila17 jest offline  
Stary 2009-11-19, 21:39   #1693
milk
Rozeznanie

SexiPistol88 nie dość, że wyglądasz tak jak ja mogę tylko pomarzyć to jeszcze masz tak na imię jak zawsze marzyłam, tyle chciałam powiedzieć a teraz idę porozmawiać z rzeczywistością o sprawiedliwości
milk jest offline  
Stary 2009-11-19, 22:02   #1694
black-bubu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
W sensie , ze oczy na czerwono? Nie odważyłabym się chyba...
Powiem Ci , że wygląda to originalnie, robiłam sobie smokey czerwonym cieniem. Nie był bardzo mocny ten czerwony, ale wyglądało nieźle. Nawet wykładowcy na uczelni ma mnie zwracali uwagę. Do niebieskich oczu wyglądało to inaczej

black-bubu jest offline  
Stary 2009-11-19, 22:14   #1695
Sexi_Pistol
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
SexiPistol88 nie dość, że wyglądasz tak jak ja mogę tylko pomarzyć to jeszcze masz tak na imię jak zawsze marzyłam, tyle chciałam powiedzieć a teraz idę porozmawiać z rzeczywistością o sprawiedliwości
Ja używam innego imienia niż mam w dowodzie, po prostu jako fotomodelka przyjęłam sobie pseudo Bo też mi się podobało, niestety w agencji modelek i w dokumentach nadal lipa i stare imie mam, nic na to nie poradzę już. Ale ludzie znają mnie glownie jako Ninę.
Stary 2009-11-20, 10:37   #1696
pazoorecek
Raczkowanie

aaah zamówiłam sobie ten Giordani Gold adaptacyjny porcelain, przyszedł i... jest za ciemny! ; ( jeśli znacie coś jaśniejszego to dajcie znać...
pazoorecek jest offline  
Stary 2009-11-20, 10:46   #1697
Immolation
Zakorzenienie

GG do Immolation

pazoorecek Revlon Colorstay 01 Ivory

Sama uzywam i jest swietny
Immolation jest offline  
Stary 2009-11-20, 10:55   #1698
kkknnn
BAN stały

[QUOTE=mila17;15378490]
Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Zgadzam się- wyglada boskoBędziesz olśniewać

To pomysl jak sie nameczą Twoje koleżanki przed sama studniówką.
Cały Panthenol zniknie z aptek
kkknnn jest offline  
Stary 2009-11-20, 11:01   #1699
pazoorecek
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
pazoorecek Revlon Colorstay 01 Ivory

Sama uzywam i jest swietny
dziękuję Ci! a mogłabyś dać zdjęcie z nim np. w porównaniu z jakimś innym jasnym podkładem lub zdjęcie twarzy w naturalnym świetle?
pazoorecek jest offline  
Stary 2009-11-20, 14:28   #1700
ewa007
Rozeznanie

DZIEWCZYNKI WYGLĄDACIE PIĘKNIE!

Na prawdę jasna cera wygląda pięknie, jest taka ...arystokratyczna, szlachetna, hmmm, jakby wzięta z dawnych czasów. Swoją drogą mój tż, zafascynowany moją opaloną na solarium kuzynką, też zaczął mnie kiedyś namawiać na opalanie, tak na niego wtedy warczałam. Bolało mnie, że nie docenia mojej jasnej cery, że nie widzi jej piękna i że podoba mu się takie prostacka opalenizna po solarium:cool :

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

powiem wam coś jeszcze ale nie śmiejcie się

Nawet kiedyś lubiłam bardziej japońskie wydanie kreskówki "Kaiketsu Zorro", leciało na polonii jeden, gdyż tam główni bohaterowie mieli jasną cerę, czyli Zorro i Lolita, no byli też blondynami. heh, ostatnio odświeżyłam pamięć obejrzałam tę kreskówkę na youtube
ewa007 jest offline  
Stary 2009-11-20, 17:08   #1701
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:

Używasz różowego Gliss Kura z jedwabiem, tak? Zdradź jeszcze jakim lakierem masz pomalowane paznokcie na filmach Bardzo przyjemnie się Ciebie ogląda, jesteś śliczna
Stary 2009-11-20, 17:21   #1702
Sexi_Pistol
Raczkowanie

Tak, używam gliss kura z jedwabiem. Ten lakier to wibo express growth, z tyłu ma numer 321 kupiłam go w rossmanie dzięki
Stary 2009-11-20, 17:52   #1703
Lukrecja_Borgia
Killing me softly

Cytat:
Tak, używam gliss kura z jedwabiem. Ten lakier to wibo express growth, z tyłu ma numer 321 kupiłam go w rossmanie dzięki
Dziękuję za info
Stary 2009-11-20, 17:57   #1704
kkknnn
BAN stały

Dziewczyny wyjątkowo choroba pozwala mi oglądać telewizję i widziałam fragment dzisiejszych "Rozmów w toku" było o tanoreksji.
Wypowiadały się dziewczyny , które opalają sie dwa razy dziennie po 20 minut.
Kosmetolog (śliczna porcelanowa) badała ich skórę i była to katastrofa.
Zresztą te dwie jakie widziałam wyglądały na o wiele starsze niz były i to na własne życzenie. A najgorsze kiedy padło pytanie skierowane do jednej z dziewczyn co skłoniłoby ją do zaprzestania opalania na solarce odpowiedziała, że tylko nowotwór skóry.
kkknnn jest offline  
Stary 2009-11-20, 22:38   #1705
* Raboussamai *
Zadomowienie

Oh matko też dzisiaj widziałam "Rozmowy w Toku"... byłam przerażona!!! No i niezbyt miła wiadomość dla tej dziewczyny... cóż na własną prośbę dorobiła się niebezpiecznych zmian skórnych na twarzy... bleh

SexiPistol ohh maaa... jakie Ty masz włosy... generalnie mi o te fale chodzi najbardziej! Piękne Z moimi prostymi drutami mogę jedynie o takich pomarzyć Tak czy siak kontynuuj pracę - podoba się

Basiulek przypomniałaś mi o mojej jednej stylizacji na "japonkę" Oczywiście jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, ale to jeszcze sprzed kilku miesięcy gdy pasja fotografowania była, a lustrzanki niestety nie
No tak osobiście to się nie widzę w tym

W ogóle... dziewczyny ostatnio odkryłam, że potrzebuję jasnego (to oczywiste) podkładu ale w takim jakby... ziemistym odcieniu... nie może wpadać w róż, ani w żółty czy brzoskwiniowy... Myślicie, że jest to możliwe? Kurcze już kręćka dostaję...
Ahh no i wreszcie dostałam swój puder bambusowy Zadowolona jestem! i polecam

Edytowane przez * Raboussamai *
Czas edycji: 2009-11-20 o 22:54
* Raboussamai * jest offline  
Stary 2009-11-21, 16:59   #1706
Valie
Raczkowanie

GG do Valie

Też mam puder bambusowy, ale mieszam go z pudrem diamentowym. Otrzymuje świetnie zmatowioną i rozświetloną cerę. Do tego jest taka głaaaadka i milusia ;P
Valie jest offline  
Stary 2009-11-21, 18:10   #1707
Basiulek
Zakorzenienie

GG do Basiulek

* Raboussamai * - strasznie fajnie Ci wyszło ) Ostatnio próbowałam uzyskać taki efekt na ustach, ale niestety, na moich popękanych i spierzchniętych wyglądało to średnio estetycznie
Stary 2009-11-21, 19:25   #1708
mila17
Zakorzenienie

Też widziałam te rozmowy w toku-coś strasznego.

A ja jestem wkurzona, bo minęły dwa tygodnie od farbowania, i na włosach juz praktycznie nie mam farby Przebija mój nudny szatyn Swoją drogą w podstawówce miałam bardzo ciemne włosy, teraz szkoda gadac. Mam wrażenie, ze z roku na rok są coraz jasniejsze.

Najprawdopodobniej w poniedziałek kupię safirę drzewo sandałowe, ale jak wyjdzie czarna, to się chyba zastrzelę
mila17 jest offline  
Stary 2009-11-21, 19:31   #1709
czornokrytka
BAN stały

[Link usunięty przez moderatora]

bylabym wdzieczna gdybys zaglosowała na pracę nr 2.

z góry dzieki

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2009-11-21 o 20:14 Powód: spam
czornokrytka jest offline  
Stary 2009-11-21, 19:41   #1710
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez czornokrytka Pokaż wiadomość
http://www.ciacha.net/ciacha/1,81836...e_starcie.html

bylabym wdzieczna gdybys zaglosowała na pracę nr 2.

z góry dzieki
To nie jest automat z colą tylko wątek o bladej cerze - mogłabyś to uszanować

Z góry dzięki

---------- Dopisano o 19:40 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
Oh matko też dzisiaj widziałam "Rozmowy w Toku"... byłam przerażona!!! No i niezbyt miła wiadomość dla tej dziewczyny... cóż na własną prośbę dorobiła się niebezpiecznych zmian skórnych na twarzy... bleh

SexiPistol ohh maaa... jakie Ty masz włosy... generalnie mi o te fale chodzi najbardziej! Piękne Z moimi prostymi drutami mogę jedynie o takich pomarzyć Tak czy siak kontynuuj pracę - podoba się

Basiulek przypomniałaś mi o mojej jednej stylizacji na "japonkę" Oczywiście jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, ale to jeszcze sprzed kilku miesięcy gdy pasja fotografowania była, a lustrzanki niestety nie
No tak osobiście to się nie widzę w tym

W ogóle... dziewczyny ostatnio odkryłam, że potrzebuję jasnego (to oczywiste) podkładu ale w takim jakby... ziemistym odcieniu... nie może wpadać w róż, ani w żółty czy brzoskwiniowy... Myślicie, że jest to możliwe? Kurcze już kręćka dostaję...
Ahh no i wreszcie dostałam swój puder bambusowy Zadowolona jestem! i polecam

Zgadzam się niesamowite

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
Też widziałam te rozmowy w toku-coś strasznego.

A ja jestem wkurzona, bo minęły dwa tygodnie od farbowania, i na włosach juz praktycznie nie mam farby Przebija mój nudny szatyn Swoją drogą w podstawówce miałam bardzo ciemne włosy, teraz szkoda gadac. Mam wrażenie, ze z roku na rok są coraz jasniejsze.

Najprawdopodobniej w poniedziałek kupię safirę drzewo sandałowe, ale jak wyjdzie czarna, to się chyba zastrzelę
A ja rozjaśniam włosy we wtorek- nie nie będę Dodą, marzy mi się kolor z ava
kkknnn jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
jasna cera

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości