Co mogę w sobie zmienić ? ( ; - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-12-31, 20:55   #1
0ddawajMojeKredki
Przyczajenie

Talking

Co mogę w sobie zmienić ? ( ;

Witam serdecznie
Mam nadzieję, że doradzicie mi jak mogłabym się zmienić
Mam 16 lat trądzik, którego nie mogę się pozbyć i duży problem z włosami. Mam dużo blizno po trądziku i bardzo jasną cerę, 3 okropne zmarszczki i duże czoło Włosy nijakie. Kiedyś były proste, a od jakiegoś roku się kręcą ;o z natury mam ''sianowate'' włosy Przez 3 lata ciągle je prostowałam, lecz ostatnio postanowiłam, że zostawię je w ''naturalnej postaci''.
Maluję się od 2 miesięcy i to tylko rzęsy maskarą. Chciałabym zmienić coś z włosami np. ułożenie, kolor i zacząć się malować. Niestety z tym drugim jest gorzej, bo nie wiem jakie kosmetyki mi pasują. Dodaję 2 zdjęcia 1. aktualne w kręconych włosach i 2. z wakacji w prostych. W których lepiej? Liczę na radę ( ;
Z góry dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4193.jpg (35,7 KB, 307 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2625.jpg (64,8 KB, 295 załadowań)
0ddawajMojeKredki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 21:16   #2
Girl1411
Raczkowanie

Dot.: Co mogę w sobie zmienić ? ( ;

Z trądzikiem najlepiej do dermatologa Da Ci odpowiednie tabletki, maści czy co tam będzie uważał za słuszne.
Co do fryzurki do ja za bardzo doradzać nie umiem niestety, ale może jakaś grzywka?
Moim zdaniem kolorek włosów masz bardzo ładny

Jeśli chodzi o makijaż to może zacznij od np. maskowania wyprysków, może podkreślić kredką, cieniem oczy?
Girl1411 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 21:19   #3
Girl1411
Raczkowanie

Zapomniałam dodać paręrzeczy odnośnie włosów.
Nie prostowałabym ich na Twoim miejscu, bo szkoda, tylko je sobie zniszczysz. Lepiej podkreślić kręcone. Jest wiele bardzo dobrych kosmetyków do takich włosów.

Jeśli masz zniszczone to używaj odżywki, fajna jest np.Pantene bez spłukiwania
Stary 2008-12-31, 21:22   #4
Bawitching
Zadomowienie

masz sliczne wlosy. proponuje zapuscic je, odstawic, albo wyrzucic prostownice, polozyc kilka odzywek i kazda dziewczyna bedzie ci ich zazdroscic. takie wlosy to najwieksza zaleta kobiety. sa naprawde piekne.
z tradzikiem polecam wybrac sie do dermatologa
Bawitching jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 21:27   #5
0ddawajMojeKredki
Przyczajenie

U dermatologa jestem bardzo często, ale jak na razie żadne maści/tabletki mi nie pomagają.

Co do makijażu to chciałabym zacząć używać podkładu, ale nie wiem czy to dobry pomysł.
0ddawajMojeKredki jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-31, 21:55   #6
Girl1411
Raczkowanie

Może spróbuj kosmetyku krem nawilżający+ podkład (coś w tym stylu). Wiem, że jest taki z Nivei (seria Nivea Visage Young) oraz...coś z Perfecty? Nie pamiętam z jakiej to było firmy :/
Wiem też, że są np. podkłady z serii "Under Twenty".

Jeżeli jesdnak masz duże problemy z cerą (?) to może najlepszym rozwiązaniem będzie korektor?
Stary 2009-01-01, 15:37   #7
fifao
Raczkowanie

[quote=Girl1411;10290937]Może spróbuj kosmetyku krem nawilżający+ podkład (coś w tym stylu). Wiem, że jest taki z Nivei (seria Nivea Visage Young) oraz...coś z Perfecty? Nie pamiętam z jakiej to było firmy :/
Wiem też, że są np. podkłady z serii "Under Twenty".

Nie polecam Cie tego pseudo duo kremu nawilżającego + podkład, ma bardzo ciemny kolor, ściera się, schodzi nierównomiernie po kilku godzinach.

Z mojej opinii nie polecam Ci żadnych pudrów w tak młodym wieku, tym bardziej, że masz cerę trądzikową( w sumie to nie jestem obiektywna sama mam cerę normalną, więc się nie znam). Jeśli Ci się nie podoba Twoja jasna karnacja to spróbuj uzyc kremów brązujących, stopniowo nadadzą Ci lekką opaleniznę, chociaż wg mnie porcelanowa skóra jest bardzo ładna.
fifao jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 17:37   #8
maja2005
Zadomowienie

Uważam, że jesteś dużo ładniejsza niż się przedstawiłaś Z trądzikiem wcale nie jest źle (a przynajmniej na zdjęciach tego nie widać), a co do włosów najbardziej podobasz mi się na zdjęciu pierwszym. W prostych włosach troszkę bez wyrazu i wydaje się ten kolor jakby jaśniejszy, a zdecydowanie lepiej Ci w ciemniejszym brązie.
Jeśli chodzi o makijaż podkreśliłabym trochę mocniej oczy.
maja2005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:20   #9
spełniona
Raczkowanie

Też widziałabym Cię z grzywką, przysłonisz nieco wysokie czoło i trądzik. Jeśli jednak nie jesteś zbyt wysoka to nie zasłaniaj grzywką całego czoła bo to Cię optycznie skróci, a jedynie część - np. zaczesz ją na bok. Na Twoim miejscu koniecznie też podkreśliłabym oczy w zewnętrznych kącikach (spróbuj zrobić kreski tylko w zewnętrznych kącikach ciemnobrunatnym cieniem - nie ostrą kredką co wygląda sztucznie). Skoro cerę masz jasną a oczy i włosy brązowe - to cera powinna kolorytem pasować. Dlatego dobrze kombinujesz by dodać jej kolorków ale zamiast podkładu, który z twarzy robi maskę, nałóż na policzki odrobinę opalonego różu (możesz użyć beżowej szminki - świenie się rozprowadza i nie uczula, a efekt bardzo naturalny). Ust nie maluj - to postarza. Co do fryzury - skoro twoje włosy się kręcą wykorzystaj to i rozważ jakąś zabawną krótką fryzurkę - chyba byłaby lepsza niż włosy opadające o bokach twarzy (zrób sobie fotkę i dopasuj fryzurę komputerowo, są specjalne programy).
spełniona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 18:23   #10
ewciaa92aa
Raczkowanie

włosy - te na pierwzym zdjęciu..
może grzywka?
ewciaa92aa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-01, 19:09   #11
ewelus0403
Przyczajenie

czesc ) patrzę tak własnie, co ci tutaj wypisują xD
jedna, że masz miec kręcone włosy - ale z grzywką. ?!
grzywka kręcona, to nie grzywka, co nie? lool ..
tak wgl. coś ty napisała o sobie .. niedoceniasz siebie chyba ..
jestes bardzo ładna a trądziku nie widzę sporego xD a nawet jak już jest,
to nie koszmar, bo znam tylko kilka dziewczyn które nie mają takiego kłopotu ..
jeśli już masz jakieś pryszczyki, to maskuj je korektorem, powinnaś matować skórę twarzy pudrem matującym w kamieniu. jest najlepszy.
odradzam fluidy, bo będziesz się błyszczec jak gwiazda betlejemska ((;
oczka mogłabys podkreslic kredką .. narysowac kreskę tutaj czy tam, od razu nabiora charakteru ) a włoski? powinnas o nie zadbać. pisałaś, że masz siano, a siano się nie robi samo z siebie xDD powinnaś je dobrze nawilżyć odżywką .. i postępować tak regularnie
A to czy kręcone, czy proste - ty sama najlepiej wiesz ;*

nie rób tak, żeby inni decydowali o wszystkim za ciebie
i pamiętaj, więcej wiary w siebie! )
ewelus0403 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 17:38   #12
Ferayla
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewciaa92aa Pokaż wiadomość
włosy - te na pierwzym zdjęciu..
może grzywka?
zgadzam się
Ferayla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 18:16   #13
ewciaa92aa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ewelus0403 Pokaż wiadomość
czesc ) patrzę tak własnie, co ci tutaj wypisują xD
jedna, że masz miec kręcone włosy - ale z grzywką. ?!
grzywka kręcona, to nie grzywka, co nie? lool ..
tak wgl. coś ty napisała o sobie .. niedoceniasz siebie chyba ..
jestes bardzo ładna a trądziku nie widzę sporego xD a nawet jak już jest,
to nie koszmar, bo znam tylko kilka dziewczyn które nie mają takiego kłopotu ..
jeśli już masz jakieś pryszczyki, to maskuj je korektorem, powinnaś matować skórę twarzy pudrem matującym w kamieniu. jest najlepszy.
odradzam fluidy, bo będziesz się błyszczec jak gwiazda betlejemska ((;
oczka mogłabys podkreslic kredką .. narysowac kreskę tutaj czy tam, od razu nabiora charakteru ) a włoski? powinnas o nie zadbać. pisałaś, że masz siano, a siano się nie robi samo z siebie xDD powinnaś je dobrze nawilżyć odżywką .. i postępować tak regularnie
A to czy kręcone, czy proste - ty sama najlepiej wiesz ;*

nie rób tak, żeby inni decydowali o wszystkim za ciebie
i pamiętaj, więcej wiary w siebie! )
ale grzywke można przecież prostować..... wiem że to niszczy włosy ale grzywke sie często podcina...
ewciaa92aa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 19:18   #14
jaguus64
Przyczajenie

co do włosów, to moim zdaniem są naprawdę ładne. Sama też mam kręcone i wiem jak to jest, kiedy robią się sianowate, ale odpowiednie odżywki (polecam spraye Gliss Kur - np. z ekstraktem z dzikiej róży) robią swoje do tego pianka do włosów kręconych i problem z głowy (ja używam Wellaflex).
czytałam wcześniejsze posty i krem + podkład, taki jak z nivea, jest naprawdę dobry, chociaż musisz się dobrze zastanowić, czy jest to konieczne w Twoim przypadku
a nawiązując do posta ewelus0403, to napisała tam koleżanka coś bardzo ważnego, a mianowicie to, że te wszystkie porady tutaj zawsze zostaną tylko poradami - najważniejsze jest to, co Ty sama myślisz
powodzenia
jaguus64 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 00:28   #15
feniksica
Raczkowanie

witam
uzywalam kiedys tego kremu z Nivea i tak: koloryt skory wyrownywal, to trzeba przyznac, ale nie oklamujmy sie-to tylko krem i po jakims czasie wsiaka. Na dodatek na skorze przy wlosach, uszach, na zuchwie bardzo dokladnie trzeba rozprowadzac, bo pozostawia slady... Wiec moze lepiej go nie uzywac. A jaki masz rodzaj cery?
Tez mam brazowe wlosy i oczy;D i zawsze podobaly mi sie ciemne brwi i slugie, czarne rzesy. wiec moze w te manke? zadnych cieni, bo to Cie postarzy. Dokladnie wytuszowane rzesy, ew. zalotka jesli naturalne nie 'wywijaja sie' . Fajnie byloby przyciemnic brwi, ale to niekoniecznie, taki moj kaprys
W 100% krecone wlosy. Wygladasz ladniej i ich nie niszczysz Skoro masz sianowate...tez keidys takie mialam^^. Kilka prostych sposobow: zawsze splukuj (tzn ostatnie 'splukniecia') zimna woda (zamkniesz luski wlosow, po czym nabiora blasku), nigdy nie czesz mokrych wlosow! i nie trzyj ich recznikiem:zamiast tego po prostu je nim owin, aby recznik wchlanal wode. No i jezeli to mozliwe to nie susz wlosow suszarka Na puszenie pomagaja srodki typu Sunsilk. I podobniez jedwab (do wlosow) daje super efekty.
Ło, sie rozpisalam

PS.a probowalas prosty przedzialek?
feniksica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:45   #16
stilll
Raczkowanie

Twoje kręcone włosy są fantastyczne. Długość, ułożenie z tego zdjęcia jest super. I naprawdę nie rozumiem dlaczego każdej dziewczynie doradzana jest grzywka?? Przecież to idiotyczne robić grzywkę przy kręcnych i puszystych włosach... Zostawiłabym tak jak jest i upinała jakimiś spinkami.
Wyreguluj na pewno brwi i zaznacz je mocniej.
stilll jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:54   #17
eevciaa
Raczkowanie

Witaj,

Masz śliczną buzię. Bardzo pasuje Ci obecny kolor i te loki
Nie jestem znawczynią (sama obecnie korzystam z porad dziewczyn) ale na moje oko grzywka naprawdę dodała by Ci uroku. Tak też jest ładnie ale czegoś mi brakuje (oczywiście zrobisz jak zechcesz).

Jasną cerę lepiej ładnie delikatnie podkreślić różem, niż męczyć się z kremami brązującymi. To Twój atut moim zdaniem.

Ja też mam włosy "sianowate"
Pewna bardzo mądra osobka tu na forum doradziła mi bym kupiła wax, ponoc działa cuda. Poczytaj sama: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,22...wypadania.html

Pozdrawiam
04.04.14- praktyka: plac + miasto +

eevciaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości