Próbki w sephorze - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-05, 00:53   #301
Lemirka
Zakorzenienie

Dot.: Próbki w sephorze

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
raczej tak jezeli wiem ze kupie cos poza polska, albo w necie to testuje na miejscu i nie prosze wtedy o próbki
a jak testujesz rzeczy z neta?
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 00:58   #302
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
a jak testujesz rzeczy z neta?
korzystam z testera, ale nie biore w takim wypadku próbki
Stary 2009-01-05, 01:01   #303
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
korzystam z testera, ale nie biore w takim wypadku próbki
Ja robię tak samo
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 01:45   #304
zuuzuushii
Raczkowanie

Hej! Ja też już mam uraz, perfumerie swoja drogą ale podobnie jest w aptekach:)
Nie kupuję często w sephorze, właśnie dlatego, że parę razy zostałam źle potraktowana przez obsługujące panie. Raz zrobiłam większe zakupy i nie dostałam ani jednej próbki!!! Pomimo, że poprosiłam- odpowiedź? -Skończyły się:)

Co do próbek i tej wdzięczności za nie... firma ma w tym interes. To jest zagranie psychologiczne - dostajemy coś , taką próbkę (dla firmy to jest -tanie za parę groszy czy złotych- wliczone w koszta) i czujemy się zobowiązane aby wrócić (to znaczy odwdzięczyć się za prezent) tylko, że my wydajemy więcej niż ten prezent jest warty:) duuużo więcej:)
Pomijam fakt, że próbki się przydają do ocenienia produktu. Nie zawsze o to chodzi, często chcemy być po prostu rozpieszczone:)
I firma zawsze na tym skorzysta.
Dlatego ja nie mam skrupułów. Oni na tym nie tracą. A jak dadzą mi porządne próbki mogą tylko zyskać, bo kiedyś do nich wrócę.
Najczęściej jednak w moim wypadku bywa, że nie ma takich próbek na których mi zalezy:/
zuuzuushii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 09:15   #305
frywolna franka
Zakorzenienie

Muszę swoje trzy grosze dorzucić, bo inaczej chora bym była.

Uważam, że próbki należą się nam jak psu buda - czy kupimy na all, truskawie, Sephorze czy w Avonie, na targu (kupując pomidory proszę, żeby pani mi je przekroiła, zastanwiając się nad buncem poczciwa góralka sama częstuję mnie kawałkiem), Biedronce...
Za dużo kasy wydaję w perfumeriach i nie stać mnie na nietrafiony produkt (ileż razy się przejechałam, ale wtedy byłam bez dzisiejszej świadomości konsumenckiej)....
Pracą konsultantki w perfumerii jest m.in. doradzenie, obsłużenie, zrobienie próbki produktu. Nie robi najmniejszej łaski, bo za to ktoś jej płaci. Poza tym - ma od tego premię - prowizję - dodatki (w zadsadzie w jej interesie leży zrobienie testera - ja wracam po produkt w 80% przypadków).
Nie zastanowiło Was nigdy, że konsultantki z Sephory przeważnie usiłują sprzedać konkretne marki? Pytam o kredkę Clinique a jakoś tak nagle ląduję zazwyczaj przy półce z Benefitem Chcę spróbować maseczki Estee a dostaję Estee i markę dostępną tylko w Sephorze
Jak to jest, że kupując poza granicami kraju nad Wisłą nie dostaję do zakupów testerka perfum ale kilka mini produktów a w kieszeni zostaje jeszcze kasa... heh....
frywolna franka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 09:57   #306
migdalowa89
Raczkowanie

GG do migdalowa89

Sephora, sephorą, ale na przykład w centrum handlowym gdzie pracuję jest perfumeria Douglas. Czy oni robią jakieś problemy z próbkami? W Sephorze zawsze coś dostawałam przy zakupach i nie jest mi tam głupio prosić o próbkę, ale tutaj panie są troszkę dziwne. Tak jakby im przeszkadzało, że po skończonej zmianie do perfumerii wchodzę w dzinsach i sportowej kurtce, w których przyszłam do swojej pracy. Ale nie o tym mowa. Szukam dobrego podkładu na własny ślub, a oni mają tam ciekawy wybór tylko właśnie.... macie jakieś doświadczenie z nimi jak firmą?

migdalowa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:09   #307
frywolna franka
Zakorzenienie

Douglasa generalnie mniej lubię niż Sephorę...
Raz tam prosiłam o podkład właśnie i też na ślub (przyjaciółki). Koleżanka ma problem z wielkim błyszczeniem lica i chciałam zrzucić się z koleżankami i w ramach prezentu na wieczór panieński zakupić jej jakiś lepszy podkład. Poprosiłam o Forever Diora i mój ukochany Double Wear Estee (mój byłby dla niej za ciemny) - poczułam się jak ostatni wyłudzacz. Dostałm te próbki, ale z taką łaską, że aż mi się śmiać chciało. Pomyślałam sobie - ot, straciliście klienta...
frywolna franka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:37   #308
kalina121
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Douglasa generalnie mniej lubię niż Sephorę...
Raz tam prosiłam o podkład właśnie i też na ślub (przyjaciółki). Koleżanka ma problem z wielkim błyszczeniem lica i chciałam zrzucić się z koleżankami i w ramach prezentu na wieczór panieński zakupić jej jakiś lepszy podkład. Poprosiłam o Forever Diora i mój ukochany Double Wear Estee (mój byłby dla niej za ciemny) - poczułam się jak ostatni wyłudzacz. Dostałm te próbki, ale z taką łaską, że aż mi się śmiać chciało. Pomyślałam sobie - ot, straciliście klienta...
Ja po opowieściach mojej koleżanki ,pracownicy Sephory, uważam że jeśli pracownica jest niegrzeczna,niemiła wobec klienta to nie wynika to z braku kompetencji, tylko to jej się opłaca,"odstraszają " mniej dośwadczonych/bardziej nieśmiałych klientek->więcej zostaje dla niej(próbek,giftów itp)jesli by zależało jej na prowizji to byłaby miła i się starała
kalina121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 22:09   #309
Budyniek
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

ha IIII

wywalczylam probki pani w S. stwierdzila ze jakas nieuczciwa byla kolezanka ktora nie chciala mi zrobic probki wczoraj, jak i ta ktora przed swietami stwierdzila, ze nie robią.

wzielam jeden odcien tego wrednego korektora tylko sie okazalo, ze jednakjedynka chyba bylaby lepsza, wiec polazlam raz jeszcze, ale glupio mi bylo do S znow prosic o kapkę, wiec poszlam do D. i tam poprosilam o probke tego korektora, to baba sie mnie pyta co korektor ma zakrywac i zaczyna robic swoje wynurzenia o tym, ze powinnam dobry krem kupic a nie korektor, wyszlam bez probki, wsciekla na wymadrzajace sie babsko...

mam pecha
Stary 2009-01-05, 22:34   #310
kicia555
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

budyniek ale juz cos zadzialalo wazne ze sie przełamalas ja zawsze wchodze pewnym krokiem , spojrzenie na to co mnie interesuje , ignoruje ochroniarzy , , jak za dlugo mi sie przygladaja zaczynam lazic za nimi uciekaja... "piers" do przodu uderzam z tekstem co mnie interesuje, nastepnie wymadrzam sie ze to i to i to i to ja juz mam i tego nie chce itp.panie skacza nade mna i sa nad wyraz uprzejme , pewnie to gra pozorów ale przynajmniej sie staraja wiec doceniam bo marudna i wybredna jestem narazie nie spotkalam sie jeszcze z niemila sytuacja .
(zazwyczaj , próbek kremów nie biore , mam cere alergiczna wiec mam swoj nr 1 i starczy ale zazwyczaj kupuje duzo podkladów wiec prosze o próbki)

grunt to byc pewnym siebie i nie dac sie zbic z tropu.

GALAXIA

Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-01-05 o 22:36 Powód: dopisalam cos:)
kicia555 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 09:53   #311
Budyniek
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 4

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
budyniek ale juz cos zadzialalo wazne ze sie przełamalas ja zawsze wchodze pewnym krokiem , spojrzenie na to co mnie interesuje , ignoruje ochroniarzy , , jak za dlugo mi sie przygladaja zaczynam lazic za nimi uciekaja... "piers" do przodu uderzam z tekstem co mnie interesuje, nastepnie wymadrzam sie ze to i to i to i to ja juz mam i tego nie chce itp.panie skacza nade mna i sa nad wyraz uprzejme , pewnie to gra pozorów ale przynajmniej sie staraja wiec doceniam bo marudna i wybredna jestem narazie nie spotkalam sie jeszcze z niemila sytuacja .
(zazwyczaj , próbek kremów nie biore , mam cere alergiczna wiec mam swoj nr 1 i starczy ale zazwyczaj kupuje duzo podkladów wiec prosze o próbki)

grunt to byc pewnym siebie i nie dac sie zbic z tropu.
w D. mnie tylko baba wkurzyla, poszlam konkretnie, ze chce to i to, a ona zaczela swoje kosmetyczne wynurzenia prawic, ja o mleku,ona o sloniach...

ale trudno;D wazne, ze juz sie jakos przelamalam, i jak korektorek, mimo, ze za ciemny, zrobi dobrze moim oczkom podbitym, pojde do S. i kupie ton jasniejszy

chyba ze znajde duxo nizsza cene gdzies
Stary 2009-01-11, 14:56   #312
bojkka
Rozeznanie

heloł girls
Nigdy nie prosiłam o próbki w Sephorze, ale teraz zastanawiam się między Kremem tonującym Benefit You Rebel a kremem tonującym Estee Lauder (daywear plus ...). Kremiki mają taką samą pojemność, spf 15 i taka samą cenę, która jak dla mnie jest dość wysoka (140 z). wybór kolorów jest różny, dlatego chciałm przetstować obydwa produkty. Czy nie wyjdę na idiotke prosząc o te próbki?
bojkka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:16   #313
warszawianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bojkka Pokaż wiadomość
heloł girls
Nigdy nie prosiłam o próbki w Sephorze, ale teraz zastanawiam się między Kremem tonującym Benefit You Rebel a kremem tonującym Estee Lauder (daywear plus ...). Kremiki mają taką samą pojemność, spf 15 i taka samą cenę, która jak dla mnie jest dość wysoka (140 z). wybór kolorów jest różny, dlatego chciałm przetstować obydwa produkty. Czy nie wyjdę na idiotke prosząc o te próbki?
Nie,no co Ty
Jeżeli masz dylemat to jak najbardziej poproś o próbkę obydwu tych kremów
warszawianka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 13:48   #314
warszawianka
Zakorzenienie

W nowym Twoim Stylu jest bardzo ciekawy artykuł na temat próbek i próbkowiczek
Stary 2009-01-18, 14:19   #315
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
też czytałam. Polecam
albin_ek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 14:53   #316
tobb
Raczkowanie

Cytat:
Artykuł dostępny jest w internecie:
http://www.styl24.pl/article.php/art...proby/place,1/
tobb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 16:40   #317
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tobb Pokaż wiadomość
Artykuł dostępny jest w internecie:
http://www.styl24.pl/article.php/art...proby/place,1/

Myślałam podobnie. Choć doskonale wiedziałam, czym takie eksperymenty mogą się skończyć. Raz wygoda wygrała ze zdrowym rozsądkiem i na kilkudniowy wyjazd zabrałam kosmetyczkę pełną rozmaitych próbek. Z podróży wróciłam z twarzą obsypaną drobnymi grudkami i krostkami. Diagnozę wystawiłam sobie sama: trądzik kosmetyczny – opowiada dr Magdalena Łuczkowska.
- no jeśli to są prawdziwe słowa a nie fantazja dziennikarska (bo nie wierzę, że jakiś dermatolog ma takie "genialne pomysły") to na miejscu Pani Doktor wstyd by mi się było do takiej głupoty na łamach prasy przyznać. To tak na marginesie.
BrandNewName jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 17:41   #318
warszawianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość

Myślałam podobnie. Choć doskonale wiedziałam, czym takie eksperymenty mogą się skończyć. Raz wygoda wygrała ze zdrowym rozsądkiem i na kilkudniowy wyjazd zabrałam kosmetyczkę pełną rozmaitych próbek. Z podróży wróciłam z twarzą obsypaną drobnymi grudkami i krostkami. Diagnozę wystawiłam sobie sama: trądzik kosmetyczny – opowiada dr Magdalena Łuczkowska.
- no jeśli to są prawdziwe słowa a nie fantazja dziennikarska (bo nie wierzę, że jakiś dermatolog ma takie "genialne pomysły") to na miejscu Pani Doktor wstyd by mi się było do takiej głupoty na łamach prasy przyznać. To tak na marginesie.
To są fakty

Wydaje mi się,że to przygoda pani doktor jeszcze z czasów,zanim dostała panią doktor
Ale bardzo dobrze,że został podany taki przykład.Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z takiego nakładania na twarz coraz to nowych kosmetyków.I tak tylko żyje od próbki-do próbki,narzekając potem,że musi tak robić,bo przecież na wiele kremów ma uczulenie..
I tak kółko się zamyka
Stary 2009-01-18, 18:44   #319
sabbatha
Zakorzenienie

jak ktos w to nie wierzy z tym polowaniem na probki niech wejdzie na e-konkursy (znajdziecie w internecie) i zobaczy jaka manie ludzie maja. ludzie biora WSZYSTKO niewazne czy chca czy nie.

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:09   #320
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
To są fakty

Wydaje mi się,że to przygoda pani doktor jeszcze z czasów,zanim dostała panią doktor
Ale bardzo dobrze,że został podany taki przykład.Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z takiego nakładania na twarz coraz to nowych kosmetyków.I tak tylko żyje od próbki-do próbki,narzekając potem,że musi tak robić,bo przecież na wiele kremów ma uczulenie..
I tak kółko się zamyka
Nie chodzi mi o to czy ma rację czy nie tylko po prostu w wypowiedziach profesjonalistów chcę widzieć przykłady profesjonalnych zachowań a ten przykład do takich nie należy. Sama często jeżdżę na kilkudniowe wyjazdy i nigdy nie wpadłoby mi do głowy wziąć na taki wyjazd jakiś niesprawdzony kosmetyk a co dopiero cyt. kosmetyczkę pełną różnych próbek. Jeśli pod takim przykładem jest podpisana "łowczyni próbek" to mogę to zrozumieć ale jeśli jest podpisana dermatolog to jest to dla mnie nieprofesjonalne.
BrandNewName jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:14   #321
warszawianka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Nie chodzi mi o to czy ma rację czy nie tylko po prostu w wypowiedziach profesjonalistów chcę widzieć przykłady profesjonalnych zachowań a ten przykład do takich nie należy. Sama często jeżdżę na kilkudniowe wyjazdy i nigdy nie wpadłoby mi do głowy wziąć na taki wyjazd jakiś niesprawdzony kosmetyk a co dopiero cyt. kosmetyczkę pełną różnych próbek. Jeśli pod takim przykładem jest podpisana "łowczyni próbek" to mogę to zrozumieć ale jeśli jest podpisana dermatolog to jest to dla mnie nieprofesjonalne.
Tak,tak.
Dlatego napisałam,że przygoda ta miała najprawdopodobniej miejsce ileś tam czasu temu,ZANIM owa pani została panią doktor.
Może była "łowczynią próbek" a może samo się tyle nazbierało-bo nie ukrywajmy,że takich próbeczek jest mnóstwo w różnych gazetach
Stary 2009-01-18, 19:42   #322
p4w
Zakorzenienie

Cytat:
Tak,tak.
Dlatego napisałam,że przygoda ta miała najprawdopodobniej miejsce ileś tam czasu temu,ZANIM owa pani została panią doktor.
Może była "łowczynią próbek" a może samo się tyle nazbierało-bo nie ukrywajmy,że takich próbeczek jest mnóstwo w różnych gazetach
no właśnie - mam to samo
jak ostatnio robiłam porządki to tyle próbek mi się nazbierało, że byłam w szoku - sama nie wiedziałam, ze tyle mam

i jakoś nie mogę sie przekonać do używania próbek - jak są w gazetach wtykam gdzieś i zapominam o nich

muszę choć kilka wypróbować

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 19:50   #323
sabbatha
Zakorzenienie

o, ja to samo. Dzisiaj powyrzucałam. Leży mi to i się kurzy.

sabbatha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-15, 23:20   #324
kiciaaa87
Rozeznanie

Też mam uzbierane sporo próbek. Jesteśmy ciągle namawiani i manipulowani :P Ale nie jestem w stanie aż tak popaść w próbkomaniactwo. Zdarzyło mi się ze 2 razy przetestować z gazety próbkę podkładu i tak mi się spodobał że kupiłam. Ale żeby żyć próbkami to trochę już za wiele.
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 20:11   #325
jannet21
Raczkowanie

Mnie też drażni takie łowienie próbek na siłe, byle mieć ich jak najwięcej. Staram się nie prosić o próbki bo czuje się zażenowana. Jako, że większość kosmetyków kupuję w aptece z reguły albo wybieram pełnowartościowy produkt wraz z miniproduktami gratis (najczęściej w kosmetyczce- bo one są moją manią ) albo jak trafię na miłą Panią to mi sama coś dorzuci Ale pamiętam sytuację w pewnej aptece. Kupiłam dla męża krem Vichy, czekałam akurat na autoryzację karty i przypomniało mi się, że chciałam zapytać o krem pod oczy. Więc mówię kobiecie, że szukam dobrego kremu pod oczy, że spędzam dużo czasu w pracy przed monitorem, w klimatyzowanym pomieszczeniu, że robią mi się sińce i czy mogłaby coś polecić. Babka z entuzjazmem wskazała na 2 kremy (marek tych nigdy nie używałam), przeczytała z opakowania skład (ktory mi nic nie mówi), zachwala, rozwodzi się nad zadowoleniem innych klientek i czeka na moją reakcję. Pytam, który jej zdaniem będzie dla mnie odpowiedniejszy. Oba w podobnej cenie, do tanich nie należące. Tu w odpowiedzi kobieta posłała ironiczny uśmiech i wzruszyła ramionami. Z niemałą już irytacją poprosiłam więc o próbki obu do przetestowania w domu. Usłyszałam wtedy, że muszę kupić pełnowartościowy produkt danej marki, żeby dostać próbkę. Nosz..poczułam się jak jakiś żebrak Wrr...wrzuciłam krem męża do torebki nie czekając, aż mi go zapakuje (i tak się nie kwapiła) i szybko wyszłam. To był ostatni raz kiedy robiłam zakupy w tej aptece.
jannet21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:45   #326
Angel28
Rozeznanie

Hej !dziewczyny! ja zamierzam zakupić sobie żel Lancome i krem jest dośc drogi sam żel kosztuje ok 115zł a krem jeszcze więcej jak myslicie moge zapytac o probki by sprawdzic jak moja cera sie zachowuje przy tych dwoch produktach czy mnie nie uczulaja czy pani w sephorze strzeli fochem i bedzie mi prawidz swoje super wizje kosmetyczne jak kiedys kupowalam krem w ciemno i sie nie sprawdzil uczulil mnie i musialam go podarowac mamie a kosztowal nie bagatela 150zl w promocji swiatecznej nie chce sie juz tak nadziec bo to spory wydatek .
Nie jestem jakas łowczynia poprostu chcem sprawdzic czy bedzie sens wydac tyle kasy na to czy poprostu odpuscic sobie i szukac leprzych kosmetykow ??pozdrawiam
Angel28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 12:49   #327
Sein Ulin
Rozeznanie

Ja to mam jednak dobrze jeżeli chodzi o próbki z aptek. Moja mama jest pielęgniarką i często kupuje w przyszpitalnej aptece, panie kojarzą że jestem jej córką i zawsze jak widzą jak wchodzę to jest wielkie ooo paaaulinka i zawsze dostaję ok 10 próbek różnych kremów(.... moja mama dostaje więcej)

Jeżeli chodzi o Sephorę to zazwyczaj jeżeli kupuję dostaje próbki w prezencie, jeszcze nie zdarzyło mi sie żebym o nie prosiła... ale chyba zacznę
Sein Ulin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 19:26   #328
Pani Lennon
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Angel28 Pokaż wiadomość
Hej !dziewczyny! ja zamierzam zakupić sobie żel Lancome i krem jest dośc drogi sam żel kosztuje ok 115zł a krem jeszcze więcej jak myslicie moge zapytac o probki by sprawdzic jak moja cera sie zachowuje przy tych dwoch produktach czy mnie nie uczulaja czy pani w sephorze strzeli fochem i bedzie mi prawidz swoje super wizje kosmetyczne jak kiedys kupowalam krem w ciemno i sie nie sprawdzil uczulil mnie i musialam go podarowac mamie a kosztowal nie bagatela 150zl w promocji swiatecznej nie chce sie juz tak nadziec bo to spory wydatek .
Nie jestem jakas łowczynia poprostu chcem sprawdzic czy bedzie sens wydac tyle kasy na to czy poprostu odpuscic sobie i szukac leprzych kosmetykow ??pozdrawiam
no jasne, proś. w końcu po są próbki. co prawda,że panie z sephory miewają fochy, to prawda ale nie zaszkodzi poprosić.
Pani Lennon jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:12   #329
tangerine
Raczkowanie

Hej dziewczyny! Powiem Wam, że trochę dziwią mnie Wasze wypowiedzi. Jeszcze nigdy nie miałam takiej sytuacji, że pani w sklepie odmówiła mi próbki. Niestety, mam bardzo wrażliwą skórę, podatną na wszelkie alergie. I mówię o tym otwarcie kiedy szukam kremu, podkładu i radzę się ekspedientek. Czy to w sephorze, czy w aptece. Zazwyczaj reakcja jest taka: to, to i to może być dobre, ale dla pewności proszę wypróbować. Pamiętam, że miałam kiedyś wielką ochotę na podkład Chanela vitalumiere. Poszłam do sephory i poprosiłam panią o pomoc w dobraniu odcienia. Właściwie byłam gotowa go kupić z marszu. Pani zrobiła mi próbki kilku odcieni i radziła sprawdzić jak będą wyglądać w naturalnym oświetleniu. Co się okazało? Kiedy wróciłam do domu i się pomalowałam, po jakimś czasie na twarzy dostałam strasznego uczulenia. Swędzące czerwone plamy. Postanowiłam zrobić jeszcze jedno podejście, kiedy tamte zniknęły. Reakcja była taka sama, więc to na pewno od tego podkładu. Tak więc próbka uchroniła mój portfel przed nietrafionym zakupem, a ja wróciłam po Clinique Oczywiście do sephory. Zazwyczaj kiedy robię tam zakupy dostaję w prezencie nie próbki, a pełnowymiarowe kosmetyki, takie jak cienie do powiek, jakieś kremy do rąk. Jak idę do dermatologa to też dostaję stos próbek. Jeżeli coś mi pasuje to po prostu to kupuję. Jak nie to nie. Nie idę do kolejnej apteki żeby dostać kolejne 10 próbek tego samego kremu.
tangerine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-09, 15:35   #330
dorkabl
Zadomowienie

Nastepny raz jesli jakaś pani np w Sephorze nie będzie chciała podarować mi testera (bo sie skończyły, bo ja ręce bolą, bo nie itp.) to skruszonym głosem powiem "ojj, no to pójdę do Douglasa, albo gdzieś indziej, może mi pomogą" :P hihi
dorkabl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
próbki, sephora

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości