Dobór fryzurki dla mnie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-02, 09:54   #1
Dotka81
Zakorzenienie

Dobór fryzurki dla mnie!

Witam.
Bardzo proszę o pomoc w doborze fryzurki dla mnie.
Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (44,0 KB, 64 załadowań)
Dotka81 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 08:23   #2
studiourodytina
Przyczajenie

Dot.: Dobór fryzurki dla mnie!

Dobrze wygladasz w swojej fryzurze .....ale poleciła bym bardziej wyostryc grzywke.....i ogolnie ja postrzepic razem z całam pryzurka tak by włosy uniosły sie ku górze.....fryzura bedzie bardziej energiczna ....włosy układac zelem lub gumą....jesli powiesz fryzjerce ze prosisz o fryzurę na chłopczycę bedzie wiedziała co zrobic udaj sie do dobrej fryzjerkipozdrawiam
studiourodytina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 11:41   #3
Dotka81
Zakorzenienie

Moja Mała Metamorfoza :))) proszę o rady!!!

Witam.
Potrzebuję pilnie zmiany chciałabym wyglądać ładnie, kobieco

Teraz wyglądam sobie jak na zdjęciu
Mam 164cm wzrostu i ważę 55kg.
Włosy czarne, farbowane lekko za ucho, grzywka nad brwiami, raczej już prosta cienkie, kompletnie nie podatne na układanie
Makijażu brak - nie umiem się malować
Okulary na nosie na soczewki nie zamienię bo nigdy w życiu nic sobie do oka nie włożę
Po ciąży został mi brzuszek więc pasowałoby go jakoś maskować
Ubieram się raczej na sportowo bo w takich ciuchach dobrze się czuję. Najczęściej chodzę w dżinsach, swetrach, golfach i t-shirtach. Obuwie tylko na płaskim obcasie. Kilka razy eksperymentowałam z czymś wyższym ale zawsze się kończyło tak samo buty szły w kąt. Moje stopy preferują tylko płaskie, wygodne obuwie
Z biżuterii noszę tylko małe kolczyki w uchu i obrączkę i nosze tylko złoto moje ciało nie toleruje srebra i innych metali...

Proszę o rady co zmienić w wyglądzie i sposobie ubierania żeby wyglądać kobieco
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a5d7366ff2f3e753m.jpg (4,6 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5fd8edf34d919611m.jpg (4,0 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f0e2b252eeba9131m.jpg (3,5 KB, 69 załadowań)
Stary 2009-01-08, 11:58   #4
Asiaa1916
Raczkowanie

Dot.: Moja Mała Metamorfoza :))) proszę o rady!!!

Moim zdaniem grzywka jest "zaciężka" ja bym ją troszke przerzedziła. I wydaje mi się, że wystarczy tylko przypudrowac nosek umalować oczy zwykłym tuszem i będzie ładnie Chociaż i tak już jest
Asiaa1916 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 14:32   #5
troczek
Raczkowanie

A może jednak troche biżuterii? Nie tolerujesz metali, ale jest teraz bardzo dużo biżuterii z tworzywa i kamienii naturalnych, plolecam Dublon, to jest włoska firma z tego co kojarze i mają bardzo porządne wykonania, korale są robione np z takiego dziwnego tworzywa że przypomina szkło, ale nie jest zimne za to ciężkie i pełne w środku, nie takie bazarkowe puste koraliki.
http://www.amora.pl/dublon-korale-cz...2-p-11571.html
http://www.amora.pl/dublon-korale-kolorowe-p-10360.html ten jest z kamieni naturalnych
http://www.amora.pl/dublon-naszyjnik...0-p-10553.html a ten z masy perłowej, mam taki żółty, super na lato było Wydaje mi się że można tą biżuterię dostać w Galerii Centrum, ja kupuje w tym sklepie co linkuje.
troczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 14:41   #6
atri
Raczkowanie

Asiaa1916-masz racje grzywka strasznie przytłacza twarz więc trzeba ją trochę podcieniować,do teko makijarz i oczywiście róż do policzków orzywi buzię)
atri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:14   #7
judge
Zadomowienie

Witajmnie jawisz się jako niewysoka filigranowa czarnulkaW krótkiej fryzurce Ci uroczo ale jeśli chcesz nabrać troche kobiecości zapuść włosy a grzywke zrób lekką i cieniowaną na bok.Twarz masz raczej okrągłą więc taka fryzurka Ci ją optycznie wydłuży.Skoro nie umiesz się malować to może być to twój najlepszy atut - naturalnośćWidzę że masz łądną cerę a tyle dzieczyn teraz nie wychodzi z domu bez make up'uPolecam jakiś lekki krem tonujący na dzień(polecam zajrzeć na kwc zachwalana jest Bielenda sunny skin)pogrubiający czarny tusz,jakiś błyszczyk(może Loreal Glam Shine?świetnie powieksza i uwydatnia usta)i jakiś chłodny odcień różu na polika.
Jesli jednak chciałabyś pznać technikę makijażu polecam forum Moje Makijaże
A odemnie po krótce jak malować powieki taki artkuł przydatny :http://www.zeberka.pl/art.php?id=797&b=1
Na wieczór dobrze jest mieć taki gadzet jak bronzer Tu również fillmik jak się z nim obchodzić
http://www.uroda.bighost.pl/jak_nakladac_bronzer.htm

Aaa..jeszcze zapomniałabym o stroju
Z pewnością musisz swoją szafę bezzwłocznie wyposażyć w:
-słynną "małą czarną"
-żakiet
-dżinsy
-biała koszula(z mankietami,z żabotami Modne są w stylu retro)
-tuniki(wydłużają sylwetkę tuszują "boczki")Najlepiej kupić prostą a do tego dodać szeroki pas pod biust Podkreśli kształty)
-skoro nie lubisz szpilek to noś płaskie ale nie całkiem! może chociaż na kaczuszcezawsze inaczej noga wygląda.
-czarne szerokie spodnie z długimi nogawkami wydłużają nogi(przydadzą się na każdą okazję)
-spódnica Jeśli jesteś dość szczupła polecam "ołówkową" czyli taką z wyższym stanem
-dodatki:apaszki,kolczyki, wisory-urozmaicają stroje.Tylko pamiętaj lepiej mniej błyskotek niż za dużo! Bardzo fajne są wyroby hand made i nie są drogie Pełno znajdziesz na allegro
Nie wiem co jeszcze może dziewczyny coś jeszcze dodadzą Odwiedz również forum Moda jak i pod forum i wątek My style diary-dziewczyny tam wstawiają zdjęcia i zestawiają ciuchy Dają dużo cennych rad na temat dotyczących trendów.
Pozdrawiam

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-01-08 o 19:49 Powód: post pod postem
judge jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 15:47   #8
Asiaa1916
Raczkowanie

Zapomniałam dodać, że powinnaś ubierać się w weselsze kolory-na dwóch zdjęciach masz na sobie coś czarnego. Mi też kiedyś podobało się wszystko co czarne, ale zaczęłam kupować kolorowe ubrania Nigdy nie miałam nic seledynowego, a teraz wszyscy się zachwycają tym, jak wyglądam w nowej bluzce Będziesz weselsza i pełna energii(tak Cię będą odbierać inni) uwierz mi
Asiaa1916 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 16:33   #9
troczek
Raczkowanie

Tak sobie myśle... może jakieś fantazyjne ramki do okularów w fajnym kolorze...
troczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:38   #10
Dotka81
Zakorzenienie

Dzięki wielkie!
Postaram się zastosować do Waszych rad
Z ciuchami niestety pomalutku ponieważ mój budżet nie pozwala na wielkie szaleństwa
Stary 2009-01-08, 22:11   #11
Ceith
korzonek

Witam
Na Twoim miejscu spróbowałabym z innym kolorem włosów - troszkę jaśniejszym, naturalnym, może lekkie pasemka? Włosy zapuściłabym - moim zdaniem bardzo korzystnie by to wyglądało, gdybyś dobrała później jakąś kobiecą fryzurkę Swoje zdanie argumentuję tym, że piszesz, że chcesz wyglądać bardziej kobieco - długie włosy zawsze kojarzą się z kobiecością Co do grzywki to teraz bym ją wystrzępiła i przerzedziła, a później zapuściła i przycięła na bok, tak by najdłuższa część sięgała do ucha.
Poza tym jeśli na pewno nie chcesz soczewek to sugerowałabym oprawki lżejsze, nie grube i plastikowe i jaśniejsze. Kolory ubrań też zmień na weselsze
Twój aktualny wygląd Cię mocno postarza i zakrywa ładną buzię

Jeśli chodzi o soczewki to gdy okulistka po raz pierwszy sama mi je zakładała to trwało to chyba z 15 min na każdą, a kobieciny o mało nie pobiłam. Teraz nie wyobrażam sobie życia bez soczewek - bardzo ułatwiają życie, a jak się dojdzie do wprawy w zakładaniu to nie stanowi to żadnego problemu. Jeśli chodzi o zakładanie i ściąganie to chyba nikomu nie dałabym sobie tego zrobić, ale sama spokojnie to robię. Noszę soczewki już od paru lat
Ceith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 17:36   #12
craaazygirl
Zadomowienie

ja bym Cie widziala w loczkach a'la małgorzata foremniak. fryzura byla by lekka i zwiewna http://www.dziennik.pl/files/archive...um__52310l.jpg
http://www.polki.pl/work/privateimag...ts/E/13875.jpg

pisze jeszcze jeden bo niestety nie moge edytowac?!

co do soczewek sadze ze powinnas sie przekonac , sama tez nosze od roku. na poczatku zeby wstadzic do oka byla ragedia ale uporalam sie i teraz zalozenie zajmuje mi 30 sek.
koniecznie makjiaz. kobieta z makijazem czesto jest nie do poznania. sama wiem po sobie jestem szara myszka bez makijazu przede wszystkim chodzi o rzesy- sa jasne i wyglada jak bym ich nie miala.

"ci, którzy kochają, sami kształtują sobie sny..."

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2009-05-15 o 11:00 Powód: post pod postem
craaazygirl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 19:42   #13
Dotka81
Zakorzenienie

Myślałam o loczkach... nawet pytałam się fryzjerki o nie... ale mi nie zrobi bo mam zafarbowane włosy
Stary 2009-05-15, 10:19   #14
Dotka81
Zakorzenienie

Jaki kolor?????????????????

Drogie wizażanki
Wybieram się dziś do fryzjera pofarbować się
Jaki kolor będzie mi najbardziej pasował?
Z góry dziękuję za wszelkie rady i sugestie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10.05.2009r._005.jpg (3,6 KB, 79 załadowań)

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości