Jak zarazić się HIV i AIDS - Forum Wizaz.pl

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-02, 23:20   #1
Darcia137
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1
Jak zarazić się HIV i AIDS

Drogie wizażystki, ostatnio po głowie zaczęło mi chodzic pytanie, jak mozna się zarazic wirusem HIV czy AIDS. wiem ze drogą płciową przez krew. Ale czy np, mozna sie zarazic pijąc napój po osobie, ktora jest na to chora, czy calując sie z taka osoba? Co wy o tym sądzicie?
Stary 2009-01-02, 23:25   #2
madie
Zakorzenienie

Dot.: Jak zarazić się HIV i AIDS

A przejrzałaś informacje w internecie??? Myślę, że odpowiedź na Twoje pytanie znajdzie się w niejednym artykule. Warto poczytać, nim założy się wątek.
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:26   #3
QsQs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Darcia137 Pokaż wiadomość
Drogie wizażystki, ostatnio po głowie zaczęło mi chodzic pytanie, jak mozna się zarazic wirusem HIV czy AIDS. wiem ze drogą płciową przez krew. Ale czy np, mozna sie zarazic pijąc napój po osobie, ktora jest na to chora, czy calując sie z taka osoba? Co wy o tym sądzicie?

pijąc napój nie, całując sie chyba jest tak mizerna szansa ze aż nierealna ale np. gdyby jedna i druga osoba miały w ustach jakieś krwawiące rany to kto wie
QsQs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:26   #4
Darcia137
Raczkowanie

przeczytalam duzo informacji o tym, i do niczego nie doszlam, niczego sie nie dowiedzialam co chcialam sie dowiedziec...
Stary 2009-01-02, 23:35   #5
madie
Zakorzenienie

Wierzyć mi się nie chce... no to może tu na przykład. Kilka kliknięć i wyskakuje sporo wiadomości. Są tam odpowiedzi na Twoje pytania
http://www.czystysex.pl/profilaktyka-aids/102-hiv-mity
http://www.czystysex.pl/profilaktyka...-i-aids-a-seks
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:38   #6
Bawitching
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Darcia137 Pokaż wiadomość
nie. jezeli mozna zarazic sie TYLkO droga plciowa i przez krew, to picie z tej samej szklanki i calowanie sie na 100% nie zaszkodzi twojemu zdrowiu. jezeli masz kontakt z chora osoba i nie uprawiasz z nia seksu oraz nie masz stycznaosci z jej krwia nie masz czym sie martwic.
Bawitching jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-02, 23:38   #7
inc0rrect
Zakorzenienie

Mnie to dziwi dlaczego ludzie mają jeszcze wątpliwości, czy zarazić się można pijąc z tego samego kubka albo przez pocałunek (chociaż teoretycznie jak są rany w ustach to można..) to krzywdzące musi być dla takich ludzi...

edit: ehh źle się wyraziłam, chodziło mi o to, że krzywdzące dla ludzi zarażonych HIV

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-01-02 o 23:41
inc0rrect jest offline   Odpowiedz cytując