Najładniejsze osoby jakie znacie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-03, 12:36   #1
perfection123
Raczkowanie

Smile

Najładniejsze osoby jakie znacie.

Witam drogie Wizażanki chcialam sie Was zapytać czy znacie osoby ze swojego otoczenia ,które maja nieprzeciętną urode ,są zawsze zadbane i perfekcyjne? Czy mimo swojego idealnego wyglądu "dają się " lubić ,da się z nimi porozmawiać i jakie są . Niewiem czy można wklejać tu zdjęcia innych ludzi ale fajnie byl było .Mogłyby być one motywacją dla dziewczyn ,które same dążą do perfekcji . I wżne jest to że te osoby były by realne ,nie niewiadomo jak przerobione modelki nad którymi pracuje setka ludzi.Ja sama znam i mam zdjęcia takich osób ( choć jest ich garstka ) .Szczerze mówiąc chciałabym wyglądac choć w 50 % tak jak one .
perfection123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:53   #2
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Dot.: Najładniejsze osoby jakie znacie.

myślę, że wygląd naprawdę się nie liczy gdy ktoś jest pewny siebie- wtedy jest postrzegany jako osoba ciekawa. Poza tym ubrania- gdy nie sa szare i smutne, też mogą sprawić wiele dobrego. Perfection, jesteś jaka jesteś i musisz to pokochać i wyciągnąć wszytsko co najlepsze.

Najładniejszą osoba jaką znam jest moja mama. Chciałabym tak wyglądać w jej wieku.
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:57   #3
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

no moja mama i moja siostra
tak to nikogo wiecej nie kojarze z takich osob w ktorych faktycznie by mi sie cos podobalo na tyle by chciec sie do nich upodobnic
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 12:58   #4
ckin2u
Zakorzenienie

ja tez popieram kolezanke wyzej. Ale racja sa osoby ktore po prostu zawsze wygladaja idealnie, sama bym tak chciala ale chyba jestem zbyt leniwa - nie wyobrazam sobie miec zawsze zrobione wlosy na perfcet, paznokcie, makijaz..

Jak mozesz to wklej zdjecia tych osob, tzn jak chcesz.. bo w sumie nie wiem czy to fair i czy by sobie tego zyczyly
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:03   #5
ariva
Wtajemniczenie

mam taka kolezanke-Olka. Sliczna jest,ma taka ciemna oprawe oczu,pieeeeeeekne wlosy, przy okazji jest bardzo ambitna, niezalezna, kocha swoja rodzine, nie jest zakochana w sobie,szanuje innych,jest podziwiana,slicznie sie ubiera. dla mnie jest ona naprawde siwetna przyjaciolka z nikim nie mialam tak dobrego kontaktu. tyyyyle razy mi pomogla ,pomaga innym ludziom,czasami jej zazdroszcze tej wiary w swiat i innych ...

Edytowane przez ariva
Czas edycji: 2009-01-03 o 13:05
ariva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:03   #6
diamentowa
Zakorzenienie

Mam dać Ci imiona i nazwiska? Czy linki z naszej klasy?
Ja tam nie uważam aby wygląd był najabardziej priorytetową kwestią w życiu. Wręcz nie rozumiem kultu piękna, przecież ono jest bardzo względna. Osobiście wcale nie zachwycają mnie idealne wzorce lansowane np. przez media. Są piękni ludzie, super, niech są i cieszą się tym. Ja aby kogoś docenić potrzebuję czegoś więcej. A zazdrościć nie zazdroszczę, nie podziwiam też specjalnie i nie rozpływam się w zachwytach.
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:04   #7
dizzy92
Raczkowanie

A jak okrślić czy ktoś jest pięky? Przeżeż każdy inaczej postrzga piękno i każdy może być ideałem (bez specjalnych wysiłków). Osobiście uważam za ideał moją ciotke, chciałabym tak wyglądać jak ona.
dizzy92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:27   #8
dimiti
Zakorzenienie

gdybym miala napisac kto dla mnie jest piekny to bym krotko napisala ze kazda osoba ktora sie szanuje, nie udaje kogos kim nie jest, nie probuje imponowac innym, podkresla swoje piekno i nie jest zloscliwa osoba a szanujaca innych i wiedzaca ile jest warta uroda to juz nie jest tak wazna, niektore osoby po prostu promieniuja i to jest w nich piekne O i to byloby na tyle
Stary 2009-01-03, 13:33   #9
perfection123
Raczkowanie

Dziewczyny specjalnie napisałam ten wątek w kategorii wizaż ,bo nie chodzi mi o piękno wewnętrzne -to zyupełnie inna sprawa .Każdy postrzega piekno zew. inaczej ale mi chodzi tu o jego Wasze pojęcie .I prosze nie wciskajcie tu kitów że wygląd sie nie liczy Bo obcy ludzie oceniają Was właśnie pod tym względem tak bylo jest i będzie .Niestety nikt nei ma na czole napisany ze jest miły ,dobry i uprzejmy a ludzie nie są tacy dobrzy .
Stary 2009-01-03, 13:36   #10
perfection123
Raczkowanie

Ckin2u mogę przesłać Ci ink do fotek na priva ,ale miło by było ,żby to działało w 2 strony pewnie też masz znasz taką osobę
Stary 2009-01-03, 13:39   #11
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez perfection123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny specjalnie napisałam ten wątek w kategorii wizaż ,bo nie chodzi mi o piękno wewnętrzne -to zyupełnie inna sprawa .Każdy postrzega piekno zew. inaczej ale mi chodzi tu o jego Wasze pojęcie .I prosze nie wciskajcie tu kitów że wygląd sie nie liczy Bo obcy ludzie oceniają Was właśnie pod tym względem tak bylo jest i będzie .Niestety nikt nei ma na czole napisany ze jest miły ,dobry i uprzejmy a ludzie nie są tacy dobrzy .
no to ze ktos ocenia nas po wygladzie to jego sprawa oczywiscie patrze na wyglad tej osoby, ale np na ubranie czy jest czyste, na wlosy i na zeby takie zboczenie po mamie mam manie pieknych i zadbanych zebow reszta to juz nie jest wina tego kogos jak wyglada, nie mam jakiegos swojego typu na piekno niby podobaja mi sie osoby z ciemnymi wlosami, czarnymi oczami i ciemna karnacja ale wiadomo ze niektore osoby mimo iz takie sa to mi sie po prostu nie podobaja osoba musi mniec w sobie to cos dla mnie, jakas magie czy nie wiem jak to okreslic nie ma tak ze kazda osoba pasujaca do tego typu mi sie podoba, wlasciwie to tylko do tej pory widzialam jedna ktora mi sie podoba ze podoba reszta jest ladna ale nie jakos wyrozniajaco sie
Stary 2009-01-03, 13:41   #12
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

perfection, ja właśnie chciałam napisać że osoby pewne siebie wydają się atrakcyjniejsze.
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:58   #13
kapsel
Rozeznanie

GG do kapsel

wydaje mi się, że naszą atrakcyjność określa nie tylko twarz, figura czy ubranie. Tak jak dziewczyny napisały: osoby pewne siebie, sympatyczne, gadatliwe (nie mylić z rozpowiadaniem plotek) są postrzegane jako bardziej atrakcyjne. Poza tym myślę, że bardziej interesujace jest piękno naturalne niż to perfekcyjnie "zrobione". Osobiście wolę taką"właśnie wstałam z łóżka" Kate Moss niż wystylizowaną do bólu Dite von Tease (nie wiem jak to się pisze). Jesli chodzi o wygląd ogólny to ważne żeby człowiek był zadbany. Brudne ciuchy czy tłuste włosy nie przejdą nawet u najpiękniejszej:P

Edytowane przez kapsel
Czas edycji: 2009-01-03 o 14:00
kapsel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 13:59   #14
Aysel
Raczkowanie

Hmm.. znam kilka takich osób.. Najbardziej podoba mi się typ urody arabskiej Tam są śliczne kobiety, nawet bez makijażu. I nie są zakochane w sobie. Niestety w naszym kraju jest dużo pustych laleczek, które bez makijażu już nie są takie ładne. Ale z makijażem są perfekcyjne
Aysel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:04   #15
lashqueen
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że naszą atrakcyjność określa nie tylko twarz, figura czy ubranie. Tak jak dziewczyny napisały: osoby pewne siebie, sympatyczne, gadatliwe (nie mylić z rozpowiadaniem plotek) są postrzegane jako bardziej atrakcyjne. Poza tym myślę, że bardziej interesujace jest piękno naturalne niż to perfekcyjnie "zrobione". Osobiście wolę taką"właśnie wstałam z łóżka" Kate Moss niż wystylizowaną do bólu Dite von Tease (nie wiem jak to się pisze). Jesli chodzi o wygląd ogólny to ważne żeby człowiek był zadbany. Brudne ciuchy czy tłuste włosy nie przejdą nawet u najpiękniejszej:P

To tez jest wzgledne - dla mnie gadatliwosc jest akurat wada - lubie osoby powsciagaliwe, nieco tajemniecze - dla mnie takie osoby sa o wiele atrakcyjniejsze niz tzw wygadani i sympatyczni za wszelka cene Znam taka jedna osobe i jest ona bardzo meczaca i upierdliwa.
Nie mam na mysli osob mrukliwych, ktore w ogole sie nie odzywaja, zeby nie bylo nieporozumien.
Takich wesolkowatych gadul po prostu nie lubie.

Edytowane przez lashqueen
Czas edycji: 2009-01-03 o 14:08
lashqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 14:10   #16
perfection123
Raczkowanie

Mi Kate podoba się jedynie na zdjęciach i to tych mocno przerobionych . Stanowczo nie jest to kobieta ,która o siebie dba : 1. bierze narkotyki ,2. naduzyw alkoholu 3 czasem nosi brudne ubrania 4. czasem ma odrapane paznokcie , 5. tłuste włosy i te sztuczne ,które źle przymocowane odpieły jej sie ;]
Stary 2009-01-03, 15:35   #17
Reijel
Wtajemniczenie

perfection123, niemal za każdym razem, gdy natrafiam na Twoje posty, piszesz w nich o swojej idealnej koleżance. Nie obraź się, ale odnoszę wrażenie, że masz obsesję na jej punkcie.
Reijel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 16:56   #18
perfection123
Raczkowanie

Reijel widocznie nie czytasz moich postów.;/
Stary 2009-01-03, 17:57   #19
ckin2u
Zakorzenienie

a nawet gdyby miala obsesje to co w tym zlego.. przeciez to normalne, i zapewne duzo osob tak ma. Nie robi nikomu tym krzywdy, ani sobie ani jej..
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 18:14   #20
diamentowa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
a nawet gdyby miala obsesje to co w tym zlego.. przeciez to normalne, i zapewne duzo osob tak ma. Nie robi nikomu tym krzywdy, ani sobie ani jej..
No nie wiem czy obsesja na czyimś punkcie jest normalne, a już na pewno niezdrowa. Ja nie miewam osobiście.
Nie mówię o tym konkretnym przypadku, tylko ogólnie.
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 19:44   #21
santos
Zakorzenienie

GG do santos

No znam ... SIEBIE!!!! Zartuje ofkors, chociaz urode mam trochu "nieprzecientna" egzotyczna, bo lekko azjatycka, chociaz sama nie wiem czy to jest nieprzecietnosc w pozytywnym znaczeniu, bo jak kazda kobieta mam sobie milion rzeczy do zarzucenia. Natomiast nie ma w moim otoczeniu kobiet ktore by sie ladnie, elegancko (ale nie przesadnie) na co dzien ubieraly i malowaly i chyba w tej kategorii faktycznie bylabym na 1 miejscu. A to dlatego, ze obracam sie wsrod studentow, gdzie dominujacym stylem jest styl a la zul i niedomyte dziecko nirvany. Rozczochrane wlosy, spodnie od pizamy, bluza uniwersytetu z wypalona dziura i buty "eskimoski" to popularny zestaw na wyklad wsrod lasek, zaraz obok mini i eskimosek (BEZ rajstop) w srodku zimy..... W takiej oprawie to i najwybitniejsza uroda sie zgubi wiec mi sie nie rzucil nikt w oczy juz dawno.
Aczkolwiek na 2gim roku mialam na zajeciach z Perskiego nieprzecietnej urody dziewczyne z Malezji. takie polaczenie pieknej urody arabskiej z duzymi, skosnymi oczami i pieknymi, pelnymi ustami. Jak lalka wygladala. No ale niestety, ubierala sie srednio i byla przerazliwie chuda (i plaska). Ale z twarzy to napewna ja bym wytypowala.
Ze slawnych ludzi to podobaja mi sie klasyczne pieknosci E. Taylor, Ava Gardner itd.

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 21:26   #22
perfection123
Raczkowanie

Szanowna Matko dyrektorko po przeczytaniu TWOICH postów NIE ŻYCZĘ sobię ,byś oceniała moją osobę i nie wypowiadała się na jej temat a wątkow mojego autorstwa wcale nie musisz oglądać
Stary 2009-01-03, 21:57   #23
Reijel
Wtajemniczenie

Cytat:
Szanowna Matko dyrektorko po przeczytaniu TWOICH postów NIE ŻYCZĘ sobię ,byś oceniała moją osobę i nie wypowiadała się na jej temat a wątkow mojego autorstwa wcale nie musisz oglądać

Wizaz.pl to forum publiczne i niestety nie możesz wpłynąć na to, czy ktoś Cię ocenia lub czyta Twoje wątki. Nie znamy się, więc nie mogę powiedzieć wiele na Twój temat. Swoje wypowiedzi opieram na informacjach, jakie sama przekazujesz; na tej wątłej podstawie odniosłam takie, a nie inne wrażenie. EOT
Reijel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 00:03   #24
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no moja mama i moja siostra
tak to nikogo wiecej nie kojarze z takich osob w ktorych faktycznie by mi sie cos podobalo na tyle by chciec sie do nich upodobnic
A ja?? <foch>

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 00:06   #25
Domena93
Raczkowanie

Talking Dot.: Najładniejsze osoby jakie znacie.

piekne ? hm. piekne są to wszelkie amerykanskie gwiazdy ale to po retuszu i z mega tapeta, po operacjach plastycznych i milionami na koncie. bez sensu sie do takich porownywac. Chociaz czasem tak robie ;/
Ale wtedy wmawiam se ze one są sztuczne xD
a najpiekniejsze są Polskie dziewczyny
Hah pozdrawiam Was
Domena93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 09:31   #26
lashqueen
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Domena93 Pokaż wiadomość
piekne ? hm. piekne są to wszelkie amerykanskie gwiazdy ale to po retuszu i z mega tapeta, po operacjach plastycznych i milionami na koncie. bez sensu sie do takich porownywac. Chociaz czasem tak robie ;/
Ale wtedy wmawiam se ze one są sztuczne xD
a najpiekniejsze są Polskie dziewczyny
Hah pozdrawiam Was

Hehe, no wlasnie, dlatego fajnie czasem poogladac sobie zdjecia gwiazd bez makijazu albo ich nieudane operacje plastyczne

lashqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 10:26   #27
pani-jesień
Zakorzenienie

Cytat:
Witam drogie Wizażanki chcialam sie Was zapytać czy znacie osoby ze swojego otoczenia ,które maja nieprzeciętną urode ,są zawsze zadbane i perfekcyjne? Czy mimo swojego idealnego wyglądu "dają się " lubić ,da się z nimi porozmawiać i jakie są . Niewiem czy można wklejać tu zdjęcia innych ludzi ale fajnie byl było .Mogłyby być one motywacją dla dziewczyn ,które same dążą do perfekcji . I wżne jest to że te osoby były by realne ,nie niewiadomo jak przerobione modelki nad którymi pracuje setka ludzi.Ja sama znam i mam zdjęcia takich osób ( choć jest ich garstka ) .Szczerze mówiąc chciałabym wyglądac choć w 50 % tak jak one .
Znam kilka pięknych dziewczy, niewiele, ale znam. Dodam, że nie są to dziewczyny "zrobione" i dlatego urodziwe - takie "piękno" mi nie imponuje

Zdjęć nie wkleję - to wyjątkowo głupi pomysł Z conajmniej dwóch powodów

EDIT: Dodam, że osoby, o których piszę, nie są całkowicie pozbawione wad, oczywiście.

Edytowane przez pani-jesień
Czas edycji: 2009-01-04 o 10:29 Powód: dopisek
pani-jesień jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 10:48   #28
perfection123
Raczkowanie

Jeśli mówisz że to forum publiczne to po co wytykaszmi tematy moich wątków? Będę pisała o czym chce i NIC ci do tego .Żal...
Stary 2009-01-04, 11:10   #29
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
A ja?? <foch>

och wybacz!!
Stary 2009-01-04, 11:17   #30
Natek89
Zadomowienie

Znam jedną absolutnie zjawiskową dziewczyne która wygląda pięknie i w makijażu i bez niego ..i generalnie w każdych warunkach.
Natek89 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości