Najładniejsze osoby jakie znacie. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-04, 13:39   #31
natrix
Rozeznanie

Dot.: Najładniejsze osoby jakie znacie.

Ja mam taka znajomą, od której nie potrafię oderwać wzroku za każdym razem kiedy się widzimy (niestety strasznie rzadko). Jest to dziewczyna o bardzo kobiecych kształtach, blada, kasztanowe włosy, parę piegów, makijaż owszem, ale raczej w wydaniu minimalistycznym, styl ubierania , nazwałabym "zwykły". Niby nic nadzwyczajnego, a zachwyca mnie do granic. Mimo iż sama jestem płci żeńskiej, to śmiem nazwać siebie koneserką i fascynatką kobiecej urody, podoba mi się wiele dziewczyn, ale ta opisana powyżej jest na pewno nabardziej fascynującą (przynajmniej pod względem urody, choć intelektualnych oraz interpersonalnych przymiotów jej również nie brakuje ) osobą, którą dane mi było spotkać w tzw. "realu"

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:08   #32
honey pie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aysel Pokaż wiadomość
Hmm.. znam kilka takich osób.. Najbardziej podoba mi się typ urody arabskiej Tam są śliczne kobiety, nawet bez makijażu. I nie są zakochane w sobie. Niestety w naszym kraju jest dużo pustych laleczek, które bez makijażu już nie są takie ładne. Ale z makijażem są perfekcyjne
owszem może się zdarzają, ale TYPOWE arabki mają często problemy z figurą, Są przysadziste, niezgrabne. Wiem coś na temat ich wyglądu, gdyż mam rodzinę w jednym z arabskich krajów
cóż ja nie raz narzekałam na moje orientalne geny. Nie to żebym była przysadzista ale chyba wolę inne typy urody ..
honey pie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 21:41   #33
wiola05111991
Raczkowanie

dla mnie zawsze taka "idealna "byla moja kuzynka i jest nadal jest mila madra ladna fajnie sie ubiera i jeszcze moglabym wymieniac wiele jej zalet i jest przezdewszystkim naturalna!! a nie jakas tapeciara:P tzn maluje sie ale naturalnie jeszcez nie widzialam jeje w ostrym makijazu chcialabym byc kiedys taka jak ona ale niestety nigdy nie bede a do tego ona mnie nie lubi:P:P:P ale i tak jest mila no ale to jednak czuc, takze wole sie od niej trzymac z daleka
wiola05111991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:49   #34
Aysel
Raczkowanie

Honey Pie, zgodze się, że mają one problemy z figurą, ale z buzi są śliczne i te oczy

Nie wiem dlaczego nie lubisz tego typu urody, sama taki posiadam a jednak bardzo go lubie
Aysel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 10:44   #35
honey pie
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Aysel Pokaż wiadomość
Honey Pie, zgodze się, że mają one problemy z figurą, ale z buzi są śliczne i te oczy

Nie wiem dlaczego nie lubisz tego typu urody, sama taki posiadam a jednak bardzo go lubie
nie to że nie lubię.. z resztą zależy to od humoru. Też lubię duże czarne oczy. Ale za to wolałabym mieć alabastrową cerę..

A tak odbiegając od samych Arabek. Może macie jakiś ulubiony typ urody w postaci jakichś znanych ikon?? wtedy mogłybyśmy się tym dzielić na wzajem, przyczepiać zdjęcia itp.. Np. w tej i tej sławnej osobie podobają mi się usta/oczy/fryzura itd..
honey pie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 15:44   #36
traicionera
Zakorzenienie

Jedną z najladneijszych osob, jakie znam, jest mój chlopiec. Az mu zazdroszczę takich slicznych czarnych rzęs i brwi. No i tego, ze tak aldnei wyglada na fotach z profilu, nie to co ja.
traicionera jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości