Zmiana koloru przy w這sach zniszczonych... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-03, 19:10   #1
ElizabethSwann717
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 21

Zmiana koloru przy w這sach zniszczonych...

Witam

Chcia豉m si dowiedzie, czy mog zmieni kolor w這s闚, kt鏎e maj za sob dwa rozja郾iania? Blond w這sy ufarbowa豉m na wi郾iowo, teraz s marchewkowe (poniewa farb na這篡豉m ok.tydzie po rozja郾ianiu, bo nie spodoba mi si efekt) i chcia豉bym da ju w這som spok鎩 i pozwoli im rosn望 i mie znowu swoje naturalne. Jest tylko jeden problem.. pr鏏owa豉m ju w ten spos鏏 i wiem, 瞠 nie dam rady mie w這s闚 z takimi strasznymi odrostami i chcia豉bym z tych marchewkowych zrobi kolor podobny do naturalnego, aby r騜nica nie by豉 tak wielka... Nie wiem jednak, czy moje w這sy znios jeszcze jedno farbowanie (mo磧iwe, 瞠 z rozja郾ianiem, w這sy mam naturalnie ciemny blond), bo cho nie s w stanie tragicznym, to w dobrym te nie...
ElizabethSwann717 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-03, 19:48   #2
Magdzia94
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 143
Dot.: Zmiana koloru przy w這sach zniszczonych...

Uwa瘸m 瞠 powinnas przeczekac jakies minimum 2 tygodnie, aby przez nie od篡wic mega w這sy. Proponuje udac sie na zakupy i kupic Wax(do suchych i zniszczonych), olej rycynowy, kokosowy, naft(i robic maseczki z jajkiem), wszelkie od篡wki( Ziaja, Dove, Pollena Malwa). Musisz przygotowac w這sy do tego farbowania chyba ze chcesz je stracic. Naprawd przeczekaj te 2 tyg i porz康nie od篡w je. Zaoraszam na forum o piel璕nacji w這s闚, wejd na 'walke o zdrowe i pi瘯ne w這sy', 'suche zniszczone' 'o waxach'. Radze si z nimi zapoznac i przygotowac je porz康nie do tych zabieg闚.

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-03, 19:57   #3
ElizabethSwann717
Przyczajenie

Obecnie myj szamponem z od篡wk do w這s闚 farbowanych i rozja郾ianych i codziennie nak豉dam mask do w這s闚 zniszczonych.. Najgorsze jest to, ze przy skorze wlosy mi sie przetluszczaja i musze je myc codziennie... Czy ktorys z tych produktow, ktore podalas, bedzie w takim wypadku niewskazany?
Stary 2009-01-03, 20:00   #4
Magdzia94
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 18 143

Hmm nafta mo瞠 przet逝scic,ale to zalezy od w這s闚 , lazde inaczej reaguj. Np. wax sie stosuje po umyciu szamponem to tez moze przet逝scic, aczkolwiek nie musi. Jednak瞠 warto je kupic.

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-03, 20:14   #5
ElizabethSwann717
Przyczajenie

ok, dzieki wielkie za pomoc
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.