Blond w這sy na naturanie ciemnych w這sach-wrazenia - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-01-03, 20:15   #1
LadyPretensja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 413
Question

Blond w這sy na naturanie ciemnych w這sach-wrazenia

Witam
Jak w temacie Ma,mia豉 kt鏎a z Was blond w這sy na naturalnym kolorze braz,ciemny braz Zastanawiam sie nad blondem ale nie wiem jak by sie mialy odrostry....co ile trzebaby by這 farbowac?
Z g鏎y dzi瘯uje za wszytskie odpowiedzi

,,za 18 miesi璚y si wyprowadzam,,

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=487501
wymianka
LadyPretensja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-03, 20:20   #2
_marcepanka_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185
Dot.: Blond w這sy na naturanie ciemnych w這sach-wrazenia

Ja mam pewne do鈍iadczenia. Niezbyt dobre Przej軼ie na blond z ciemnych w這s闚 nie jest takie proste. Poza ty, bardzo niszczy w這sy. Osobi軼ie ratuj teraz w這sy po tych wszystkich eksperymentach, na kt鏎e je narazi豉m. I wracam do naturalnego kolorku.
Jasne w這sy poch豉niaj mas pieni璠zy (odrosty denerwowa造 mnie ju po 3 tygodniach, a maksimum- by豉m u fryzjera).
Nie wiem te jaka jest Twoja naturalna oprawa oczu, karnacja itd. Ja mam jasn karnacj, ciemne brwi i lepiej si jednak czuj w ciemnych w這sach (wygl康am bardziej naturalnie).
_marcepanka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-03, 20:28   #3
LadyPretensja
Raczkowanie

Ja mia豉m przejsciowo blond w這sy i mi sie podobalo ale mialam je tylko tydzien bo potem glupia na braz zafarbowalam wiec nie wiem jak to z odrostami,tego sie tylko boje.
Stary 2009-01-04, 11:40   #4
Agaaa-a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 700

Wlosy mam ciemny blond, robi豉m je na blond 8lat , ale tylko za pomoca balejazu , zeby nie wy造siec.
Moje w這sy a szczeg鏊nie odrosty nie 豉pa造 farb blond (zawsze wychodzi zo速y), dlatego w這sy rozjasniano mi rozja郾iaczem .
Dobrze sie czu豉m w blondzie , ale odrosty , widoczne juz po 2 -3 tygodniach , doprowadza造 mnie do sza逝.
Po 8 latach posz豉m do fryzjera i diacolorem przywr鏂ono mi moj w豉sny kolor .Teraz przynajmniej nie mam tych okropnych odrost闚.
W這sy porzez rozjasnianie mam strasznie zniszczone(spalone) , rozdwajaja sie i lamia . Systematycznie je obcinam i wracam do swojego koloru .
Moze raz na jakis czas uzyje diacoloru , dla ladnego nadania polysku , poza tym ta farba odzywila mi wlosy , juz nie sa takie suche.
Jesli zalezy Tobie na ladnych wlosach , to zapomnij o blondzie na ciemnych.
Agaaa-a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-04, 19:19   #5
LadyPretensja
Raczkowanie

Kurde czyli nie polecacie? Zawsze zazdroszcze tym Pania z blond w這skami jak mezczyzni sie na nie patrza....kazdy leci na blond w這se,mojemu ch這pakowi tez podobaja sie blond w這sy i chcia豉m dla niego.no ale nie pracuje wiec nie bede mogla latac do fryzjera co 3 tygodnie na odrosty a tez chce wygladac jakos schludnie i nie chodzic z takimi odrostami kontrastujacymi jasne wlosy i moje ciemne ;( za豉mana jestem... a moze jakies pasemka,balejaze???
Stary 2009-01-04, 22:01   #6
untouchable
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 354

hmm zalozylas juz watek o czarnym, teraz blondzie. jak sie nie umiesz zdecydowac to zalacz zdjecie i wtedy mozna ci bedzie doradzic. bo tak szukanie plusow i minusow w tym farbowanu na taki a taki kolor jest bez sensu
Stary 2009-01-06, 17:52   #7
_marcepanka_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 185

Ja nie polecam, a jesli ju to tylko baleyage, chocia je郵i chcesz miec bardzo jasne albo 鈔ednio jasne a masz do軼 ciemne, to faktycznie sam baleyage mo瞠 nie wystarczyc i trzeba b璠zie zastosowac rozja郾iacz, co po czasie bardzo zniszczy w這sy.

A z tymi blondynkami nie przesadzaj. Pi瘯ne s zar闚no blondynki, jak i brunetki. Najwa積iejsze 瞠by kolor by dopasowany do typu urody, a nie robiony na si喚, bo wtedy wygl康a sztucznie.
Poza tym, m篹czy幡i wcale nie lec tak na blondynki, raczej na kobiety seksowne, maj帷e to "co" w sobie. Brunetki te mog byc bardzo sexi
_marcepanka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 19:12   #8
LadyPretensja
Raczkowanie

Jestem niezdecydowana ;(
Ale wsytdze sie dac moje zdjecie bo boje sie ze zobaczy je ktos z moich znajomych i mnie wysmieje
Stary 2009-01-07, 19:44   #9
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez LadyPretensja Poka wiadomo嗆
Kurde czyli nie polecacie? Zawsze zazdroszcze tym Pania z blond w這skami jak mezczyzni sie na nie patrza....kazdy leci na blond w這se,mojemu ch這pakowi tez podobaja sie blond w這sy i chcia豉m dla niego.no ale nie pracuje wiec nie bede mogla latac do fryzjera co 3 tygodnie na odrosty a tez chce wygladac jakos schludnie i nie chodzic z takimi odrostami kontrastujacymi jasne wlosy i moje ciemne ;( za豉mana jestem... a moze jakies pasemka,balejaze???
dziewczyno!

przestan w taki sposob myslec, to jest C-H-O-R-E!!!

wmowilas sobie cos. zaden normalny facet nie interesuje sie kobieta tylko wylacznie z powodu jej koloru wlosow. ja osobiscie nie chcialabym faceta, ktory "leci" na mnie tylko dlatego, ze jestem blondynka...

daj sobie spokoj z tym farbowaniem dla faceta i zwyczajnie dbaj o swoje wlosy, na pewno wyjdziesz na tym lepiej, niz dziewczyny czesto uzywajace rozjasniaczy.

zobacz jak Jessica Alba slicznie wyglada w ciemnych wlosach, a jak tandetnie w blond, bo nie pasuja do jej typu urody. zgadzam sie z Marcepanka

nie ma sensu walczyc z wiatrakami, moim zdaniem farbowac na jasny blond powinny naturalne blondynki ostatecznie jasne szatynki.
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 19:51   #10
LadyPretensja
Raczkowanie

jestem zalamana psychicznie i nieszczesliwa
Stary 2009-01-07, 19:59   #11
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
jestem zalamana psychicznie i nieszczesliwa
cos mi sie wydaje, ze problem jest powazniejszy niz wlosy...
a masz moze mozliwosc porozmawiania z bliska osoba :mama, siostra, przyjaciolka?
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-07, 20:37   #12
LadyPretensja
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
cos mi sie wydaje, ze problem jest powazniejszy niz wlosy...
a masz moze mozliwosc porozmawiania z bliska osoba :mama, siostra, przyjaciolka?

W豉snie nie wiem w czym jest problem ;( niby mam z kim porozmawiac ale nie wiem jaki mam problem mam jakis ale nie wiem jaki i jestem dlatego nieszczesliwa
Stary 2009-01-07, 22:35   #13
ALEXSIS19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
W豉snie nie wiem w czym jest problem ;( niby mam z kim porozmawiac ale nie wiem jaki mam problem mam jakis ale nie wiem jaki i jestem dlatego nieszczesliwa

Ja sw鎩 kolor mam ciemny br您 ale blond mam juz ponad rok! Rozumiem Cie m鎩 facet tez uwielbia mnie w blondzie ale pozna mnie w ciemnym brazie i jakos nie gapil sie na blondynki. Jezeli tak bardzo ten kolor cie meczy to PRZEFARBUJ, ODROSTY AKURAT MOZESZ FARBOWAC SAMA;], tylko czesto odzywiaj i uzywaj jak naj mniej prostownicy, chodz tak szczeze ja farbuje od dwoch lat na blond i ciagle uzywam prostownicy i karbownicy i nie jest zle, a najlepeij jak bys zrobila sobie ciemny blon z platynowymi jasnymi pasemkami NIE MUSISZ SIE ZMIENIAC DLA FACETA~~
ALEXSIS19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-08, 06:49   #14
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

Cytat:
Zawsze zazdroszcze tym Pania z blond w這skami jak mezczyzni sie na nie patrza....kazdy leci na blond w這se,mojemu ch這pakowi tez podobaja sie blond w這sy i chcia豉m dla niego.

M鎩 T, eks T mojej siostry, kolega mojej siostry, eks T mojej kole瘸nki, m鎩 tato, m鎩 brat wol ciemne w這sy - mo瞠 to Ci pocieszy
Stary 2009-01-08, 08:50   #15
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Cytat:
Napisane przez pani-jesie Poka wiadomo嗆

M鎩 T, eks T mojej siostry, kolega mojej siostry, eks T mojej kole瘸nki, m鎩 tato, m鎩 brat wol ciemne w這sy - mo瞠 to Ci pocieszy
W豉郾ie, to jest jaki g逝pi stereotyp, 瞠 m篹czy幡i wol blondynki. To
tak, jakby鄉y wszystkie my przepada豚y za latynosami,a przecie wiadomo, 瞠 jedne z nas "gustuj" w brunetach, inne w jasnych skandynawach. =)

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-10, 21:24   #16
Kat!e
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Ja mam w這sy bardzo ciemny br您. Do blondu dochodzi豉m powoli i stopniowo, bo wiadomo, 瞠 przy tak ciemnych w這sach natychmiastowe zrobienie blondu jest niemo磧iwe. Pierwsza wizyta u fryzjera to robienie baleja簑 z 2 br您闚+blond, kolejna to te baleja, ale juz z br您u i 2 blond闚. Natomiast trzecia i kolejne to robienie pasemek na odrostach z rozja郾iacza. Z czasem pasemek by這 coraz wi璚ej i wi璚ej, a dosz豉m do 郵icznego blondu. Mimo tak ciemych w這s闚 nigdy pasemka nie wysz造 mi 鄴速e, a po zrobieniu p逝kanki mam nawet platyne. Je郵i chodzi o stan moich w這s闚, to o dziwo po tak silnym rozja郾ianiu (fryzjerka u篡wa zawsze utleniacza 9% lub 12%) nie s mocno popalone i zniszczone. Sama fryzjerka nawet m闚i, 瞠 to dziwne, 瞠 tak ma這 ich wypada po rozja郾ianiu Z tym, 瞠 ja zawsze mia豉m mocne, grube i d逝gie w這sy.

Osobi軼ie o niebo lepiej sie czuje w blondzie i nie mam nigdy zamiaru wraca do ciemnych w這s闚, bo nich po prostu wygl康a豉m nijako. Ka盥emu bardziej podobam sie jako blondynka ( sobie oczywi軼ie te ) A wiec moje do鈍iadczenia z blondem s jak najbardziej pozytywne
Kat!e jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-10, 23:01   #17
PriVativ
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 546

hej dziewczyny ja naturalnie jestem szatynka stara豉m sie doprowadzic do blondu i juz mam bardzo duzo blond pasemek ale jakos denerwuja mnie odrosty... to ciagle nie jest kolor na jakim mi zalezalo a ogolnie mam swoje krecone i grube sztywne wiec raczej niemoge pozwolic sobie na rozjasnianie dalsze.... nie sa juz takie miekkie.... chyba wroce do swojego,bede miala spokoj od odrostow itp... Ale ogolnie lepiej sie podobam sobie w blondzie,tyle ze cale zycie bylam szatynka i innym podobam sie bardziej jako szatynka niewiem co zrobic........ plecacie moze jakis ladny odcien farby takiej szatyn albo braz?? byle nie az tak ciemny....
Stary 2009-01-11, 09:42   #18
x3independencex3
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 149

o rany nei farbujcie !. ;d ja mam naturalnie czarne wlosy. Zachcialo mi sie byc blond. ;] ...nigdy wi璚ej..nie dosc ze czern jest bardziej sexy to jeszcze blond jest takim g**em ze kazda farba sie z niego splukuje !.;/
Stary 2009-01-11, 13:01   #19
Agga407
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
GG do Agga407

[quote=Kat!e;10431589]. Do blondu dochodzi豉m powoli i stopniowo, bo wiadomo, 瞠 przy tak ciemnych w這sach natychmiastowe zrobienie blondu jest niemo磧iwe.

Jak to nie jest mozliwe !?!,ja mam tez mam bardzo ciemny br您,i fryzjerka odrazu rozjasnila mi cale wlosy(loreal platinium),a pozniej nalozyla farbe w celu zniwelowania ewntualnych 穎速osci,w這sy wcale nie b yly zniszcone,oczywisc ie odczuwalam roznice np przy myciu z esa bardziej suche ale u篡wam fryzjerskich zrodkow do pielgancji typu matriz \x loreal wiec niie bylo to widoczne po ok 3 -4 trzeba bylo malowac odrosty (tylko)po tygodniach .Teraz mam ciemne w這sy ale na wakcje zno pklanuje je rozjasnic jakims cimn iejszym blondem
Agga407 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-11, 17:21   #20
Kat!e
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32

Mowie, jak mi fryzjerka poradzila. Mowila ze przy moich wlosach sama farba blondu nie zrobi ( blondu), a potraktowanie calej glowy rozjasniaczem to zabojstwo dla wlosow. A ponadto przy samej skorze wyjdzie zoltko, bo jest tam wyzsza temperatura niz na reszcie wlosow. W zasadzie odradzala robienie na raz blondu na calosci ciemnych wlosow bo wyjdzie zolc. Zreszta mam przyklad mojej czarnowlosej kuzyki, ktora nie sluchala fryzjera i zrobila na raz blond. Efekt byl tragiczny, kurczak na glowie to malo powiedziane i do tego poalone wlosy. W efekcie wrocila do czarnych wlosow.

ps. Przepraszam za nieczytelny post wyzej, ale cos mi przegladarka szwankuje i nie moglam go poprawnie edytowac.
Kat!e jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-11, 19:52   #21
LadyPretensja
Raczkowanie

No s dwie opcje
1.zostawiam m鎩 naturalny kolor
2.Jakis rudy
Zrezygnowa豉m z tego blondu
Stary 2009-01-12, 08:02   #22
ekstradyska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439

a ja jestem chyba szatynk, nie wiem nawet jak dok豉dnie okreslic m鎩 naturalny kolor wlos闚, gdyz dawno go nie mia豉m...odrosty wygladaja ciemno przy jasnej reszczcie, wydaje mi sie 瞠 to br您, ale nie bardzo ciemny, mo瞠 nawet jasny
nosze blond od 8 lat
i czuje sie w nim bardzo dobrze, wile os鏏 m闚i mi, 瞠 pasuje mi ten kolor, i 瞠bym nie zmienia豉 na ciemniejszy, a najbardziej chyba protestuje moja mama hehe, oczywiscie to moje w這sy i sama podejmuje decyzje co do ich koloru, chcia豉m miec jasne i mam jasne i p鏦i co niechce ciemnych
co nie znaczy 瞠 ciemne mi sie nie podobaj, podobaj mi sie, ale u siebie wole blond

owszem rozjasnianie niszczy w這sy, farbowanie tez, ale je瞠li robi sie to ostroznie i niezbyt agresywnymi srodkami , pamieta o odzywianiu w這s闚, nie szarpie przy czesaniu myciu, i nie przesadza z suszarka prostownica lok闚ka itp to mozna nawet takie w這sy zapuscic (nie wiem jak bardzo ja nosi陰m gdzies troszke za 這patki swego czasu)
odrosty sa upierdliwe heh, duzo zalezy od tego jak szybko rosna w這sy, ja robi豉m odrost z regu造 co 1,5 miesiaca - odrost rozjasniaczem, odzywianie, farba na 10 min albo szampon fryzjerski bez amoniaku odzywianie
wiem jednak 瞠 wiele kobiet rezygnuje z blondu, bo albo swwierdzaj 瞠 maj do嗆, albo stwierdz 瞠 blond im nie pasuje i wola ciemne

mysle 瞠 odradzanie komus nie ma sensu, trzeba spr鏏owac i przekonac sie na sobie
wbrew pozorom niekt鏎ym osobom , nawet jesli naturalnie maj ciemne w這sy, jest 豉dniej w blondzie
ekstradyska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-14, 12:55   #23
Agga407
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 69
GG do Agga407

W sumie to zale篡 od w這s闚 ,oraz ile jest si gotowym wyda na piel璕nacj tego blondu, bo to jest kolor poch豉niaj帷y kupe kasy je郵i che sie aby dobrze si trzyma
Agga407 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-14, 15:55   #24
pati2222
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Ja mam naturalny kolor ciemny br您 i od 8 lat rozja郾iam w這sy (ca這嗆), a dok豉dnie co 1,5-2 miesi帷e chodz do fryzjera robi odrost, po zrobieniu odrostu k豉d na ca這嗆 farb loreala be穎wo-per這wy blond.W這sy sa super-niestety przez ok 3 tygodnie...potem kolor sie zmywa, czy kto mo瞠 mi poradzi co ile najcz窷ciej moge k豉嗆 farb????a mo瞠 macie jakie cudowne sposoby, 瞠by kolor dlu瞠j sie trzyma na rozja郾ionych w這sach???mo瞠cie poleci jakie dobre szampony, odzywki???Z g鏎y dzi瘯uje za wszelkie porady
pati2222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-15, 19:01   #25
bebe91
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
GG do bebe91

Hej Dziewczyny! chcia豉bym si Was doradzi. M鎩 naturalny kolor to ciemny blond, czy co w tym stylu (patrz: pierwsze zdj璚ie). Zauwa篡豉m, 瞠 nawet w zimie w這sy same mi ja郾iej, ale chcia豉bym ten etap przyspieszy, bo marzy mi si z這cisty lub miodowy blond, taki jak po powrocie z wakacji. (bardzo podoba mi si kolor Jessici Alby, ale raczej taki ciemniejszy-np.http://www.topnews.in/light/files/im...ica-Alba11.jpg
http://www.beautyriot.com/stuff/imag...-04-400-lo.jpg
ale taki na lato, wiosn tez nie by豚y z造
http://epsos.de/es/taxonomy/term/85)
Aktualnie mam w這sy takie jak na drugim zdj璚iu (chocia na zdj璚iu wychodz du穎 ciemniejsze, na trzecim zdj璚iu wida, 瞠 ja郾iej mi od g鏎y)- w maju zesz貫go roku u篡豉m "szamponetki" gorzkiej czekolady i do dzisiaj miejscami mam ciemniejsze w這sy, cho ju powoli wracaj do stanu sprzed farbowania. Mo瞠cie poda mi nazwy i numery szampon闚 koloryzuj帷ych, kt鏎e najbardziej mi b璠 pasowa造? nie chc farbowa farb, 瞠by nie niszczy w這s闚. wystarczy mi lekka koloryzacja, bez odrost闚! Licz na Wasze rady!
http://img16.imageshack.us/i/p3040805.jpg/
http://img85.imageshack.us/i/23124334.jpg/
http://img21.imageshack.us/i/23014697.jpg/
bebe91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-21, 16:11   #26
Jupisia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

Hej ja farbuje moje brazowe wlosy (moze ciemne blond, w sumie nie wiem jak je ocenic)na blond od prawie 7 lat i mialam przerozne przygody. Robilam pasemka, cale wlosy i nieraz wychodzily mi pomaranczowe albo razace zolte i oczywiscie mialam strasznie popalone. Teraz robie pasemka ale mysle o jakims miodowym albo karmelowym blondzie( chociaz nie widzialam takiego odcienia w sklepach). Wlosy mam troche suche ale zapuscilam dlugie do pasa i sa w dobrej kondycji. Mam dosc meczenia sie z pasemkami i chodzenia z odrostami,chcialabym jakis cieply odcien pasujacy do mojej jasnej cery i zielonych oczu,moze znacie jakies fajne farbki, ktore pokrylyby odrosty?
Jupisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:04.