Mała tragedia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-03, 21:45   #1
Preciousss
Przyczajenie

GG do Preciousss

Mała tragedia

Hmmm mój wygląd nie należy do najpiękniejszych i tak sobie pomyślałam, że może czas na jakieś zmiany....Nie ma konkretnej rzeczy, którą chciałabym zmienić...Chodzi mi raczej ogólnie...Bardzo bardzo proszę o jakieś porady co mogłabym zmienić, żeby wyglądać inaczej i bardziej korzystnie Z góry przeogromne dzięki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Img 2.jpg (29,7 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Img 3.jpg (57,9 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Img 1.jpg (64,8 KB, 225 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Img.jpg (40,9 KB, 212 załadowań)
Preciousss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:16   #2
Lilstyfix
Raczkowanie

GG do Lilstyfix
Dot.: Mała tragedia

Wyglądasz bardzo naturalnie a to duzy plus
Ja bym może podkreśliła bardziej oczy tuszem. Masz takie ładne niebieskie

No i może jakiś kolorek na włoskach.? ;>
Stary 2009-01-03, 22:40   #3
House__baby
Zadomowienie

GG do House__baby Send a message via Skype™ to House__baby

Hmmm ja tu nie widzę żadnej tragedii
Ale po pierwsze ja bym zapuściła włoski, czy rozpuściła bo nie wiem czy masz takie krótkie czy związane (chociaż na 3 foto chyba masz jakiegoś kucyka;>). Po zatym jak wyżej, jakiś tusz i podkład, albo bronzer bo jasną karnację masz.

Ja bym jeszcze wydepilowała brwi.

Btw, masz bardzo ładny nosek
House__baby jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-03, 22:55   #4
impegata
Rozeznanie

Też mysle, ze dłuzsza fryzurka byłaby w Twoim przypadku swietna i może taka najzwyklejsza grzywka na bok...Chyba, ze masz bardzoc cienkie włosy, wtedy lepiej pozostac przy czyms krótszym, ale w tej materii chyba najlepiej porozmawiac z zaufanym fryzjerem. I popieram dziewczyny, podkreśl np. tuszem swoje zabójczo niebieskie oczka. I duuużo uśmiechu
impegata jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 11:37   #5
Preciousss
Przyczajenie

GG do Preciousss

Dzięki kochane za wszystkie rady Na pewno postaram się do wszystkich zastosować Taaa oczy to jedyna rzecz, którą w sobie lubię hehe

Lilstyfix ja zazwyczaj mocno podkreślam oczka tylko do tego tematu dałam foty bez makijażu lub z bardzo delikatnym, żeby jak najbardziej pokazywały prawdziwy wygląd bo jedank z makijażem wygląda się inaczej

House__baby z tymi dłuższymi włoskami to super pomysł W takim razie od dziś zaczynam zapuszczanie A co do podkładu też spróbuje chociaż zazwyczaj używam bardzo jasnych kolorów bo przy ciemnych twarz wydaje mi się strasznie pomarańczowa i nie naturalna.

Btw. dzięki

impegata z grzywką na bok chyba raczej nie wyjdzie dlatego, że po pierwsze mam bardzo wysokie czoło i raczej nie wygląda to łądnie, a po drugie mam właśnie bardzo cienki włoski więc jednak lepiej czuję się z grzywką A co do oczek to nie ma problemu z podkreśleniem ich
A uśmiech?? Tak szczerze to różnie z nim bywa hehe

No właśnie a co do oczek to zazwyczaj tak je podkreślam :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg new.jpg (44,1 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new 151.jpg (26,6 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new 158.jpg (33,2 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg new 160.jpg (20,2 KB, 30 załadowań)
Preciousss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 13:09   #6
Magdzia94
Zakorzenienie

Ja zapuściłabym włoski i postarała się zlikwidowac tę grzyweczkę

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 15:04   #7
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

ja też zdecydowanie byłabym za zmian włosków na dłuższe i takie bardziej dziewczęce, chyba ze dobrze się czujesz w takiej mniej grzecznej wersji na zdj 3 z pierwszego posta masz bardzo ładny kolor włosków i świetnie wyglądasz w czerni. i długość włosów na zdj 1 z drugiego posta jest bardzo korzystna (sama mówisz że masz doś rzadkie, a fryzurka z 1 zdj z pierwszego posta tylko to podkresla). Twoje oczy są śliczne, ale nie za duże, a czarna konturówka wg mnie pomnijesza małe oczy:/ a moze zamiast zaznaczenia calego konturu oczu, sprobujesz cos takiego: masz bardzo ładne wewnetrzne kąciki, a zewnętrznym spróbuj nadac kształt przez lekkie uniesienie kreski i roztarcie z ciemnym cieniem tuż przy kresce? resztę powieki mozesz pokryc ulubionym cieniem, choc ja bym sie skusila na twoim miejscu na jakies różowe-beże z ciemną śliwką (też mam niebieskie oczy i wiem z doświadczenia ze czarny bardzo je przygasza, a naprawde podkreslone sa zlotem, bezem i wlasnie taką brudną śliwką, niezbyt fioletową). Sam różowy podobno bardzo podkreśla zaczerwienienia twardówki (tzn tego "białka" oka ), a delikatny róż z czymś ciemnym dodaję świeżości. a w ogole to masz bardzo ladnie zaznaczone kosci policzkowe (tylko troche je podkreslic bronzerem), nosek i brodę powodzenia i pozdrawiam cieplo
mykofenolan mofetilu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 17:23   #8
judge
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Preciousss Pokaż wiadomość
Dzięki kochane za wszystkie rady Na pewno postaram się do wszystkich zastosować Taaa oczy to jedyna rzecz, którą w sobie lubię hehe

Lilstyfix ja zazwyczaj mocno podkreślam oczka tylko do tego tematu dałam foty bez makijażu lub z bardzo delikatnym, żeby jak najbardziej pokazywały prawdziwy wygląd bo jedank z makijażem wygląda się inaczej

House__baby z tymi dłuższymi włoskami to super pomysł W takim razie od dziś zaczynam zapuszczanie A co do podkładu też spróbuje chociaż zazwyczaj używam bardzo jasnych kolorów bo przy ciemnych twarz wydaje mi się strasznie pomarańczowa i nie naturalna.

Btw. dzięki

impegata z grzywką na bok chyba raczej nie wyjdzie dlatego, że po pierwsze mam bardzo wysokie czoło i raczej nie wygląda to łądnie, a po drugie mam właśnie bardzo cienki włoski więc jednak lepiej czuję się z grzywką A co do oczek to nie ma problemu z podkreśleniem ich
A uśmiech?? Tak szczerze to różnie z nim bywa hehe

No właśnie a co do oczek to zazwyczaj tak je podkreślam :
Hej.Nie podoba mi się to co masz na oczach
Powinnaś zrezygnować z "takiej kredki" Tęczówki masz błękitne jasne obwódki
Tuszuj porządnie rzesy brązowym lub śliwkowym tuszem i jakiś jasny róż lub transparentny błyszczyk na usta wystarczy.Jeśli już tak bardzo chcesz się malować cieniami to na początek zrobiłabym na twoim miejscu test na typ urody żeby wiedzieć jakie kolory do Ciebie pasują > http://www.makijaz.net/tt.html fioletu Zapuść włoski i zlikwiduj tą asymetryczną grzywe Brwi zrób u kosmetyczki,wyłagodnieją Ci rysy.
Stary 2009-01-04, 17:38   #9
hathayoga
perfumove love

Masz bardzo ładną cerę, nosek, piękne kości policzkowe. Podkreślaj to I zrezygnuj z tego typu grzywki, krótkie włosy jako takie mogą zostać, ale niech ich będzie więcej, pełniej, puszyściej

Kosmetyki
Ciucholand
Książki
Wish
hathayoga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 19:49   #10
Preciousss
Przyczajenie

GG do Preciousss

Ehhh co do włosów to niestety ich obecny wygląd i kondycja jest brakiem umiejętności fryzjerki u której byłam I teraz, żeby to jakoś naprawić musiałam ściąć je na krótko i mocno wycieniować...Ale teraz zaczne zapuszczać i mam nadzieje, że jakoś się uda. Zakupiłam nawet ostatnio w aptece jakiś specyfik mający przyśpieszyć wzrost włosów i zobaczymy co z tego wyniknie. Z grzywka też tak jak radzicie coś spróbuję zrobić jak trochę urośnie
A co do makijaży to na tygodniu jak będę miałą chwilkę wolnego wypróbuję kilka i efekty postaram się tutaj zaprezentować
Na brwi już jestem właśnie umówiona do kosmetyczki na wtorek
judge z brwiami zawsze chodzę do kosmetyczki I tak właśnie zawsze wyglądają więc nie wiem co jeszcze mogłabym w nich zmienić

Jeszcze raz dzięki bardzo za wszystkie rady. Jesteście kochane dziewczyny
Stary 2009-01-04, 20:16   #11
Gonia
Zakorzenienie

na pewno zapuść włoski a szzcególnie grzywkę, niezbyt korzystnie wyglądasz w tej cienkiej, bardzo mocno wycieniowanej grzywce....

a tak w ogóle to masz śliczne oczy

Gonia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 22:46   #12
serduszkoiz
Zadomowienie

mnie sie podoba pierwsze zdjecie drugiego posta, ciemne dluzsze wloski plus grzywka.
a jaki masz specyfik na przyspiszenie porostu?
wogole choc na watek o przyspieszaniu porostu wlosow to tam jest ogrom informacji n ten temat

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 16:01   #13
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

a ja tam nie uważam że Twoje brwi są jakieś niedobre. Mi się podobają, na pewno nie pasują Ci cienkie brwi bo wtedy staną się zupełnie niewidoczne na Twojej twarzy, a ponieważ masz jasne oczy to one wtedy też zupełnie znikną!!!! podtrzymuję więc propozycję, żebyś nie obrysowywała całego konturu oczu czarną kredką, bo po co ci takie okulary? lepiej zostaw te brwi takie, jakie są, ewentualnie trochę złagodź ich linię lub zrób cieńsze o jeden rząd włosków, a wtedy Twoje oczy będą miały naturalną oprawę cienkie brwi i ciemna kredka według mnie pasują tylko osobom z ciemną oprawą oczu i ciemną karnacją, ale może to tylko moja opinia ;]
mykofenolan mofetilu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-06, 19:30   #14
Preciousss
Przyczajenie

GG do Preciousss

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
mnie sie podoba pierwsze zdjecie drugiego posta, ciemne dluzsze wloski plus grzywka.
a jaki masz specyfik na przyspiszenie porostu?
wogole choc na watek o przyspieszaniu porostu wlosow to tam jest ogrom informacji n ten temat
Taki żel Dermena (firmy Pharmena) odbudowujący i odżywiający mieszki włosowe co powoduje odrastanie tych włosów, które wypadły i szybszy wzrost tych, które juz są ;]

A co do makijażu to spróbowałam już takie lekkie jak radziłyście i faktycznie czuję się w nich i wyglądam dużo korzystniej Ale jeszcze muszę trochę poćwiczyć robienie makijażu

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości