Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-06, 18:13   #1
Aleksandra 90
Raczkowanie

fryzjer=koszmar? (cieniowanie)

Witam Was serdecznie
W tym roku mam studniówkę i z tej okazji wybieram się do fryzjera.Problem tkwi w tym, że teraz bardziej boję się wizyty u fryzjera niż u dentysty ale do rzeczy:

Ponad 2 lata temu zapragnęłam mieć długie włosy.Zapuszczałam.Gdy miałam już sporo za łopatki poszłam do fryzjerki, aby mi je wycieniowała i podcieła góra 1cm.

WYNIK:z grubych włosów cienkie nitki i obciachane ponad 5 cm Tyle zapuszczania poszło na marne.Od tamtej pory sama cieniuję włosy,ale ile można...muszę się przełamać

Teraz mam włosy do pasa.Czy fryzjerka może mi je wycieniować"tak z wierzchu"(nie wiem jak to określić) tak od połowy głowy żeby nie były aż tak cienkie???(na całej długości)

Bo nie dość,że mam przetłuszczające się,oklapnięte to i cienkie? o nieee

Pozdrawiam!
Stary 2009-01-06, 19:30   #2
eweluunaaa9393
Raczkowanie

Dot.: fryzjer=koszmar? (cieniowanie)

Znam ten ból... Jakiś rok zapuszczałam grzywkę, cos mi nagle odbiło i poprosiłam fryzjerrke o długą za brwi, gestą , prostą lub pólokrągłą grzywke. jednak fryzjerka miała swoje fantazje i obcieła mi ją w połowie czoła,.. załamka
Teraz jak chodze do fryzjera, automatycznie przemieniam się we wredną paniusie, ktora jak mowi tak ma byc A jak probuje mi cos ruszyc tak gdzie nie chce to sie dre zeby nie ruszała
Mysle, ze smiało mozesz isc do fryzjerki, ale wybierz sprawdzoną lub poleconą, która potrafi słuchac !
Tylko najlepiej zrob zdjecie upragnionej fryzury, lub dokładnie jej wytłumacz... fryzjerka tez człowiek, moze nie zrozumiec

Edytowane przez eweluunaaa9393
Czas edycji: 2009-01-06 o 19:33
eweluunaaa9393 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 17:20   #3
Aleksandra 90
Raczkowanie

Teraz jak chodze do fryzjera, automatycznie przemieniam się we wredną paniusie, ktora jak mowi tak ma byc A jak probuje mi cos ruszyc tak gdzie nie chce to sie dre zeby nie ruszała

To jest dobry pomysł, ale oczywiście przesadzać nie będę

ps.poszukuję zdjęcia na którym był profil blondynki z wycieniowanymi włosami od połowy głowy i końcówki były lekko wywinięte.
A może macie zdjęcia gdzie jest "od tyłu"pokazane cieniowanie?
Stary 2009-01-09, 21:35   #4
Sikorka0204
Zakorzenienie

Najlepiej to dokładnie wytłumacz fryzjerce o jaką fryzurę chodzi. Bardzo ważne jest żebyś jej powiedziała od którego miejsca ma rozpocząć cieniowanie, jak najbardziej może to być od połowy głowy. Bo wiadomo, że im wyżej to dużo traci się z objętości. Niestety masz bardzo długie włosy więc raczej będą oklapnięte, gdyż po prostu są zbyt ciężkie by podnieść je od nasady.
Sikorka0204 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:49   #5
Aleksandra 90
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Sikorka0204 Pokaż wiadomość
Najlepiej to dokładnie wytłumacz fryzjerce o jaką fryzurę chodzi. Bardzo ważne jest żebyś jej powiedziała od którego miejsca ma rozpocząć cieniowanie, jak najbardziej może to być od połowy głowy. Bo wiadomo, że im wyżej to dużo traci się z objętości. Niestety masz bardzo długie włosy więc raczej będą oklapnięte, gdyż po prostu są zbyt ciężkie by podnieść je od nasady.

Hmmm no tak, ale skoro będą wycieniowane gdzies od połowy głowy to powinny one właśnie zwiększać objętość włosów tzn.unosić je
Stary 2009-01-13, 08:23   #6
Sikorka0204
Zakorzenienie

U góry faktycznie zwiększą objętość ale wszystko zależy od jej włosów m.in czy są cienkie, czy jest ich dużo Bo jeśli ktoś ma takie włoski to niestety u góry super a na dole taka mała kitka zostanie Wiem to po swoim nie udanym strzyżeniu
Sikorka0204 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości