Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-11, 01:42   #31
Lemirka
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
hi hi a ja, gdzie bym nie weszła, to wszędzie spotykam te same osoby Na razie sobie tylko poczytam o Waszych opiniach na temat tych kosmetyków, bo EDM to dla mnie czarna magia wciąż i gubię się w tych wszystkich zawiłościach z nimi związanymi, a tu wydaje mi się jakoś łatwiej się w tym połapać i pewnie niebawem czynnie tu dołączę (chyba, że uda mi się zachować resztki samozaparcia i będę tylko Was podczytywać )
AgattkaM- właśnie widzę, że i Ty się nie oparłaś

Dziewczyny, czekam w takim razie na Wasze opinie o zamówionych kosmetykach i ewentualne swatche, bo z tymi kolorami to różnie bywa, a mimo iż jakoś specjalnie blada nie jestem, to kilka ciemnych wpadek mi się w życiu zdarzyło..
ja też się przyczaję i poczekam, a potem pewnie szał nastąpi
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 09:27   #32
vril
Zakorzenienie

Dla tych, którzy obawiali sie, że darmowa wysyłka próbek to tylko chwilowa fanaberia Buff'd...

Hi,

I just had a quick read so far. I am excited that you are all so excited! If you could please let everyone know we have absolutely no plans to charge for shipping on samples. Free shipping for samples will not be changing so there is no rush to take advantage of it right away.

Thank you again!

i jeszcze to...

Hi M,

Thank you for the link. I look forward to hearing your reviews and am hoping they are all good!

Jennifer Burns

W takim razie uspokajam, wszystko zostanie tak jak jest, nie mają żadnych planów odnośnie pobierania opłat za wysyłkę próbek Podałam link do tego wątku, pewnie dostaniemy też odpowiedż odnośnie pudrów kolorowych, czy rzeczywiście są transparentne.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-11 o 09:29
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 10:45   #33
Lorri
Moderator

Cathy, wielkie dzięki za link (już dodany). Skupiłam się na podkładach i zupełnie zapomniałam o tej stronie, a zdjęć jest masa!

Z kosmetykami do oczu niespecjalnie mogę eksperymentować, ale np. pigmenty Nyxa krzywdy im nie robią (to też tylko minerały), więc chyba zainteresuję się próbkami pigmentów i cieni Buff'd. Ćwierć łyżeczki, starczyłoby mi co najmniej na kilka miesięcy używania .

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-11 o 10:53
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 10:56   #34
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

myślę, że mamy pełne prawo czuć się dopieszczone
dzięki linkowi cathy stwierdziłam, że następne zamówienie to próbki cieni!
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:04   #35
pranie
Wtajemniczenie

Uff, pierwsze zamowienie probek mineralow za mna. Zmalpowalam niemal wszystko z Lorri, bo typ karnacji dziewczyny z forum EDM wydaje mi sie podobny do wlasnej facjaty Wzielam biscuit, cornsilk, bisque i fair, formuly original i concealing + roz chilled. Martwi mnie tylko aplikcja na filtr, podobno to nie jest dobre rozwiazanie dla mineralow, a ja z filtra nie moge zrezygnowac bo caly czas jade na kwasie
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:15   #36
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Uff, pierwsze zamowienie probek mineralow za mna. Zmalpowalam niemal wszystko z Lorri, bo typ karnacji dziewczyny z forum EDM wydaje mi sie podobny do wlasnej facjaty Wzielam biscuit, cornsilk, bisque i fair, formuly original i concealing + roz chilled. Martwi mnie tylko aplikcja na filtr, podobno to nie jest dobre rozwiazanie dla mineralow, a ja z filtra nie moge zrezygnowac bo caly czas jade na kwasie
Ja też jadę na kwasach od wielu lat, a z filtrami się nie zadaję, moja skóra ich nie toleruje. Ekspozycja słoneczna w moim przypadku jest prawie zerowa, ale i tak wiem, że grzeszę. Tym bardziej cieszy mnie, że znalazłam Buff'd, bo ich podkłady Original mają filtry mineralne na dwóch pierwszych miejscach w składzie. Będą dawać lepszą ochronę niż standardowe podkłady min. z miką na czele. Lepsze to niż nic.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:42
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-01-11, 11:17   #37
iustitia
Zadomowienie

Lorri, piękna robota Kiedy dostanę swoją przesyłkę to postaram się też wleić trochę zdjęć, żeby wątek się rozwijał
Btw. Twój nick kojarzy mi się z takim malutkim, tropikalnym zwierzaczkiem z wieeeeelkiiimiii oczkami
Ja z Buffa zamówiłam 3 próbki, dwie najjaśniejsze dla siebie i jedną dla mamy (żeby się trochę wprawiła w minerałach ) ale szczerze mówiąc nie wiem, czy te najjaśniejsze nie będą trochę nie w mojej tonacji... Najwyżej pomieszam mamie z czymś ciemniejszym i będzie miała.
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:48   #38
Mariola13
Zakorzenienie

To ja wklejam zdjęcia swoich próbek z Buff'd
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (33,8 KB, 252 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (42,0 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (53,8 KB, 150 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (58,8 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (62,0 KB, 136 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (51,0 KB, 98 załadowań)

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 11:59   #39
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Lorri, piękna robota Kiedy dostanę swoją przesyłkę to postaram się też wleić trochę zdjęć, żeby wątek się rozwijał
Btw. Twój nick kojarzy mi się z takim malutkim, tropikalnym zwierzaczkiem z wieeeeelkiiimiii oczkami
Ja z Buffa zamówiłam 3 próbki, dwie najjaśniejsze dla siebie i jedną dla mamy (żeby się trochę wprawiła w minerałach ) ale szczerze mówiąc nie wiem, czy te najjaśniejsze nie będą trochę nie w mojej tonacji... Najwyżej pomieszam mamie z czymś ciemniejszym i będzie miała.
Wydaje mi się, że dla Ciebie idealny byłby Cornsilk, a gdyby się okazało, że za żółty, to Biscuit. Na pewno nie byłyby za ciemne.

Wiem, o jakie zwierzaczki Ci chodzi, ogłądałam kiedyś film o nich. Lori śpią w dzień, wisząc do góry nogami na drzewach, a w nocy polują. Coś nas łączy .
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-11, 12:17   #40
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To ja wklejam zdjęcia swoich próbek z Buff'd
Super! To sa refille? Bo 10 gram to duzo
Kurde chyba zle trafilam z Apricotem, moglam wziac magnolie albo cream..
Dzieki za fotki Jakbys mogla jeszcze na reku sie pomazac i cyknac zdjecie to w ogole by byla bomba

Ja sie zastanawiam jakie cienie wziac, bo zawsze tylko brązu uzywam. Po prostu nie pasują mi zadne kolory, w zieleni i niebieskim mi nieladnie i czuje sie jakbym miala isc na wiejska potupaje
Fiolet jakos u mnie nawet nawet wyglada, ale cala reszta .. no nie wiem..

ale chyba wezme czarny, fiolet ciemny i fiolet jasny ew. zamiast fioletow znow brązy.

Troche to dziwne, bo kiedys mi ktos powiedzial ze nieladnie mi w brazie i mi nie pasuje a ja sie w nim czuje najlepiej

Chyba wezme pigmenty, bo chyba one sa ciemniejsze na oczach Mam dosc mlecznych cieni niby ciemny braz a na oczach wychodzi jak kiepskie capucino

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:25   #41
pastereczka
Organizatorka

Anecka żeby pigmentami się malować trzeba mieć bardzo dużą wprawę, cienie mineralne są przeważnie mocno napigmentowane i nie ma potrzeby ich podbijać kolorem. Do Ciebie pasują kolory wrzosowe, nie czyste brązy, i ja napewno na Twoim miejscu użyłabym turkusu przy zewnętrznym kąciku oka lub jako liner. Jak pędzelek zamoczysz w mieszance gliceryny i wody ( 1 cz na 3 cz h2o) to cienie będą intensywne. koszt 1,6 PLN

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 14:05   #42
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Super! To sa refille? Bo 10 gram to duzo
Kurde chyba zle trafilam z Apricotem, moglam wziac magnolie albo cream..
Dzieki za fotki Jakbys mogla jeszcze na reku sie pomazac i cyknac zdjecie to w ogole by byla bomba
To są próbki. Nie wiem czemu na naklejce jest napisane 10 g ?
Zdjęć na łapce niestety nie zamieszczę, bo kompletnie mi nie wychodzą Już próbowałam

Mogę te odcienie, które wkpeiłąm porónać do kolory Fairly Light z EDM

1/ Magnolia - formuła Original - praktycznie identyczny odcień, na mojej łapce obok siebie nie do odróżnienia.

2/ Cream - formuła Original - ciutkę ciemniejszy, mniej więcej o 1 ton

3/ Apricot - formuła Original - jeszcze ciemniejszy niż Cream, wpada w róż

4/ mieszanka 25% Magnolia + 75% Cream - formuła Original - prawie identyczny jak Fairly Light -EDM.

5/ Buff - formuła Light - ciemniejszy o ton/2 niż FL EDM, ładny beż z domieszką żółtego. Stopień jasności/ciemności jest jak Apricot.

6/ Lance - formuła Concealing - ciutkę jaśniejszy niż EDM, lub tak się wydaje, bo jest czyto czyściutki beż, w nic nie wpada.

szukają nowego domu
Stary 2009-01-11, 14:06   #43
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że dla Ciebie idealny byłby Cornsilk, a gdyby się okazało, że za żółty, to Biscuit. Na pewno nie byłyby za ciemne.

Wiem, o jakie zwierzaczki Ci chodzi, ogłądałam kiedyś film o nich. Lori śpią w dzień, wisząc do góry nogami na drzewach, a w nocy polują. Coś nas łączy .
Jeeej Cornsilk wygląda na strasznie żółty, ja wzięłam Fawn i Biscuit (chociaż zamiast niego chciałam wziąć mieszankę nawet Fawn+biały ), dla mamy Wool. Ja w zasadzie nie jestem ani różowa, ani żółta, potrzebuję czegoś neutralnego.
U mnie dalej "Processing", wczoraj rano zamawiałam i miałam nadzieję, że się wyrobią w sobotę, no ale trudno.
Stary 2009-01-11, 16:55   #44
Lorri
Moderator

Cytat:
Jeeej Cornsilk wygląda na strasznie żółty, ja wzięłam Fawn i Biscuit (chociaż zamiast niego chciałam wziąć mieszankę nawet Fawn+biały ), dla mamy Wool. Ja w zasadzie nie jestem ani różowa, ani żółta, potrzebuję czegoś neutralnego.
[Oceniałam po avatarku]. W takim razie najlepszy będzie Biscuit.
Fawn "w proszku" jest delikatnie różowawy, jednak na skórze tego nie widać (musiałaby być idealnie biała). Podejrzewam, że podobnie jest z Cornsilk i jego żółtym pigmentem.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-11, 17:32   #45
pranie
Wtajemniczenie

Rany, nie moge sie juz doczekac mojej przesylki... Czy ktoras widziala na zywca Fair? Chcialam wziac Fawn ale w koncu zdecydowalam sie na nieco ciemniejszy Fair, Lorri pisala ze te jasne odcienie sa zadziwiajaco jasne..
Stary 2009-01-11, 17:41   #46
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Anecka żeby pigmentami się malować trzeba mieć bardzo dużą wprawę, cienie mineralne są przeważnie mocno napigmentowane i nie ma potrzeby ich podbijać kolorem. Do Ciebie pasują kolory wrzosowe, nie czyste brązy, i ja napewno na Twoim miejscu użyłabym turkusu przy zewnętrznym kąciku oka lub jako liner. Jak pędzelek zamoczysz w mieszance gliceryny i wody ( 1 cz na 3 cz h2o) to cienie będą intensywne. koszt 1,6 PLN
No fakt ja wprawy nie mam w malowaniu oczu
To skoro cienie sa napigmentowane to je wezme. Podobaja mi sie niektore makijaze tutaj np. mikolajkowy mi sie podobal ze strony glownej
No wlasnie skoro wrzos to zapodam sobie fiolecikiem, lilijką (braisin, electric).. ale turkusu nie odwaze sie wziac, bo ostatnio beda w domu bawilam sie innymi kolorami niz zwykle (mam palete cieni z RR i ponad polowa kolorow jest nietknieta )
No i turkus u mnie wygladal BARDZO dziwnie, ale moze dlatego, ze byl jasny strasznie moze intensywny bedzie inaczej wygladal..

Dziekuje za rady

Glicerynke kupie chyba w aptece?

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-11, 18:40   #47
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
[Oceniałam po avatarku]. W takim razie najlepszy będzie Biscuit.
Fawn "w proszku" jest delikatnie różowawy, jednak na skórze tego nie widać (musiałaby być idealnie biała). Podejrzewam, że podobnie jest z Cornsilk i jego żółtym pigmentem.
Spróbuję ich, jeszcze EDM i Rhea do mnie idzie a po weekendzie Lumiere zamowię. W ogóle to dziękuję, że się tak mną zajęłaś Zawsze miałam jeden niekończący się problem z podkładem, zawsze byłam blada ale też się naturalnie wybielam z czasem, samo mi się tak robi, i jak jakieś 3 lata temu jeszcze najjaśniejsze podkłady na rynku były nawet ok a teraz normalnie mulata ze mnie robią. Gdyby mnie stan skóry nie zmuszał do jej maskowania to bym nawet nie zawracała sobie głowy jakimiś fluidami. Ale widzę, że minerały mają tak niesamowity wybór kolorow, że nie powinnam mieć dłużej takiego problemu, i w dodatku podleczą mi cerę

Cytat:
No fakt ja wprawy nie mam w malowaniu oczu
To skoro cienie sa napigmentowane to je wezme. Podobaja mi sie niektore makijaze tutaj np. mikolajkowy mi sie podobal ze strony glownej
No wlasnie skoro wrzos to zapodam sobie fiolecikiem, lilijką (braisin, electric).. ale turkusu nie odwaze sie wziac, bo ostatnio beda w domu bawilam sie innymi kolorami niz zwykle (mam palete cieni z RR i ponad polowa kolorow jest nietknieta )
No i turkus u mnie wygladal BARDZO dziwnie, ale moze dlatego, ze byl jasny strasznie moze intensywny bedzie inaczej wygladal..

Dziekuje za rady

Glicerynke kupie chyba w aptece?
Hmm zawsze myślałam, że mineralne cienie do powiek mają bardzo subtelne kolory i dają słaby efekt, ale tak kusicie, a na stronie jest tyyyyle kolorów, że zaczynam się zastanawiać.
Tak, w aptece, albo w supermarkecie, chyba kiedyś widziłam w Tesco na kosmetycznym.
Stary 2009-01-11, 18:55   #48
Oddycham69CanYouSee
Raczkowanie

uhhh brak znajomości języka angielskiego w dzisiejszych czasach to poważna ułomność

Pomożecie mi ...bo nie mam pojęcia jak zamówić darmowe próbki
Stary 2009-01-11, 19:21   #49
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Oddycham69CanYouSee Pokaż wiadomość
uhhh brak znajomości języka angielskiego w dzisiejszych czasach to poważna ułomność

Probki nie sa darmowe, tylko wysylka moze chodzi Ci o EDM? ale prawie na jedno wychodzi czy tam zaplacimy za wysylke a za probki nie a tu za probki ale wysylka free.. tyle ze CAD tanszy

Co do nieznajomosci to zawsze masz tlumaczenie strony jak korzystasz z google

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-11, 19:36   #50
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Probki nie sa darmowe, tylko wysylka moze chodzi Ci o EDM? ale prawie na jedno wychodzi czy tam zaplacimy za wysylke a za probki nie a tu za probki ale wysylka free.. tyle ze CAD tanszy

Co do nieznajomosci to zawsze masz tlumaczenie strony jak korzystasz z google

A ja polecam tego tłumacza Też jest pomocny

http://www.translatica.pl/translatory/

szukają nowego domu
Stary 2009-01-11, 19:39   #51
Oddycham69CanYouSee
Raczkowanie

O dziękuje wam bardzo
Stary 2009-01-11, 19:52   #52
Lorri
Moderator

Dodałam do pierwszego posta linki do wszystkich stron ze zdjęciami Buff'd, jakie znalazłam. Dla ułatwienia podaję nazwy odcieni. Odnośniki są w większości do stron z opisami, może komuś ułatwią poszukiwania.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-11, 20:05   #53
Gajowniczka
Zadomowienie

PRANIE ja też bałam się,że na filtrze minerały będą brzydko wyglądać.
A powiem Ci,że wyglądają nawet lepiej niż bez filtra.(Używam Avene 40 ).
Gajowniczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 20:37   #54
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Oddycham69CanYouSee Pokaż wiadomość

Jeśli chodzi Ci o EDM to w pierwszym poście o tej firmie wszystko jest Hm właściwie przydałoby się zrobić coś identycznego dot. Buff'd... Żeby zapłacić musisz mieć kartę kredytową, e-kartę lub Paypala, o którym też jest wątek http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=10435720
Stary 2009-01-11, 20:39   #55
spot
Rozeznanie

Witam
od pewnego czasu podczytują watki mineralne,
i teraz deklaruje się jako kolejny maniak minerałów

i chyba pod waszym wpływem stałam się teraz maniakiem minerałów
zaczęłam od edm i testuję już pierwszy zestaw próbek i zamówiłam zestaw
ale tu nagle okazało się, że jest 100 innych firm
wizaż to ZŁO!
teraz mam ochotę wypróbować jeszcze inne
lecą do mnie próbki buff - dzięki wspaniale opracowanemu przez lorri wątkowi
i przymierzam się do joppa
chyba będę musiała znaleźć sobie drugą pracę (tylko czy te korektory ukryją całkowity brak snu?)

przy okazji popieram wątek wymiankowy-mineralny,
chętnie podzielę się swoimi próbkami, dodam, że mam jasną karnację (jak chyba duża część mineralomianiaczek), większość najjaśniejszych podkładów drogeryjnych jest dla mnie o wiele za ciemnych
spot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:00   #56
pranie
Wtajemniczenie

Gajowniczko, dzieki. Tak czy siak postanowilam uzywac mineralow chocby nie wiem co ;-) wiec nawet jesli bedzie cos nie halo z filtrem, bede starala sie znalezc jakies rozwiazanie. Chociaz skoro u Ciebie na Avene jest ok, to u mnie na Antka tez powinno byc. Filtr mi sie wchlania do matu i nie tlusci.
Stary 2009-01-11, 21:13   #57
vril
Zakorzenienie

Mineralomaniaczki mam dla was newsa, wlasnie dostalam maila z Buff'd i padlam z wrazenia, ich kontakt z klientem to marzenie kazdego kupujacego. Zobaczcie same...

Hi M,

Both the Setting Powders and Finishing Powders are very translucent and will not add any significant color or coverage to the skin. If clients do not want to add any color it is best to stay with the Setting Powder and Finishing Powder shades that are in the same shade range as their foundation and skin. So pale shades should like to use Putty (Finishing Powder) and Serecite and Neutral (Setting Powders). We will be formulating a lighter shade in the Setting Powders as well very soon, something similar to Putty.

Also, I don't want to ruin the surprise but we always send along a couple of extra samples with every order so many clients will have extra products and colors to try. I believe many clients were sent samples of Setting Powders or Finishing Powders.

I hope that helps!
Jennifer Burns

W duzym skrocie - pudry wykanczajace sa transparente i nie nadaja koloru, dla jasnych karnacji sugeruja odcienie Putty (Finishing Powder), Serecite i Neutral (Setting Powder). W najblizszym czasie planuja wprowadzenie jasniejszych pudrow wykanczajacych dla bladolicych

Zdradzaja tez, ze w ramach niespodzianki dolozyli kazdemu dodatkowa probke do zamowienia

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-01-11 o 21:15
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:21   #58
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Mineralomaniaczki mam dla was newsa, wlasnie dostalam maila z Buff'd i padlam z wrazenia, ich kontakt z klientem to marzenie kazdego kupujacego. Zobaczcie same...

Hi M,

Both the Setting Powders and Finishing Powders are very translucent and will not add any significant color or coverage to the skin. If clients do not want to add any color it is best to stay with the Setting Powder and Finishing Powder shades that are in the same shade range as their foundation and skin. So pale shades should like to use Putty (Finishing Powder) and Serecite and Neutral (Setting Powders). We will be formulating a lighter shade in the Setting Powders as well very soon, something similar to Putty.

Also, I don't want to ruin the surprise but we always send along a couple of extra samples with every order so many clients will have extra products and colors to try. I believe many clients were sent samples of Setting Powders or Finishing Powders.

I hope that helps!
Jennifer Burns

W duzym skrocie - pudry wykanczajace sa transparente i nie nadaja koloru, dla jasnych karnacji sugeruja odcienie Putty (Finishing Powder), Serecite i Neutral (Setting Powder). W najblizszym czasie planuja wprowadzenie jasniejszych pudrow wykanczajacych dla bladolicych

Zdradzaja tez, ze w ramach niespodzianki dolozyli kazdemu dodatkowa probke do zamowienia

podnieciłam sie
adusiadu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:30   #59
iustitia
Zadomowienie

JAK ZAMÓWIĆ COŚ NA BUFF'D - DLA DZIEWCZYN NIEANGIELSKICH

Wchodzisz na stronę www.buffd.com
Na stronie głównej jest informacja "Free shipping on orders of $75 or more!" co oznacza darmową przesyłkę przy zamówieniu powyżej 75 dolarów kanadyjskich.
Na stronie produktów masz informację, ile objętościowo/wagowo zawierają poszczególne dostępne opakowania.

Mały słownik:

Home - strona główna
Contact us - kontakt
Login - zaloguj się
My Account - Twój profil

Specials - oferty specjalne
News & Events - wiadomości, nowości, promocje
Our ingredients - składniki
Application Tips - informacje dotyczące stosowania i aplikacji
Testimonials - opinie, dowody uznania
Policies - polityka dot. wysyłki, płatności i prywatności oraz bezpieczeństwa

Face - twarz
foundation - podkład
setting powder - puder, hm jakby to nazwać...któraś ma pomysł?
finishing powder - puder do wykończenia makijażu
color corretor - korektory kolorowe

Cheeks - policzki
blush - róż
bronzer - bronzer
illuminating dust - puder, pył rozświetlający

Eyes - oczy
eye shadow - cień do powiek
pure pigments - czyste pigmenty
eyebrow mattes - cień do brwi

Lips - usta
lipstick - szminka
lip balm - balsam do ust

Body - ciało
body shimmer - rozświetlacz do ciała

Kits - zestawy

Tools - narzędzia
brushes - pędzle
accessories - akcesoria

Klikając np. na podkład widzisz jego cenę, powiększenie obrazka oraz opis. Na dole masz wybrać wielkość (full size - pełnowymiarowe opakowanie; sample size - próbka) oraz formułę (Original - oryginalna; Light - lekka; Concealing - korygująca), oraz ilość - Quantity. Kiedy wybierzesz, klikasz Add this to my cart - Dodaj to do mojej karty.

Zyskujesz podgląd swojego koszyka, tam możesz zmienić ilość tego samego przedmiotu lub go usunąć.
Sub-total pokazuje sumę wartości produktów bez kosztów przesyłki.
Kliknij Continue shopping żeby kontynuować zakupy.
Kliknij Checkout now, żeby przejść do finalizacji transakcji.

Tam, jeśli nie masz konta, musisz się zarejestrować - klikasz Create account.
Żeby się zalogować musisz wpisać swój adres e-mail i hasło.

CREATE ACCOUNT
Ważne - nie używaj polskich znaków! Ta strona ich nie obsługuje, więc realizujący Twoje zamówienie będą mieli zniekształcone dane!
Zaznaczone gwiazdką rubryki musisz wypełnić.

First name - imię
Last name - Nazwisko
Street Address, Address Line 2 - miejsce na wpisanie ulicy i nr domu/ bramy i mieszkania.
City - miasto
Province/State - prowincja/stan, nas nie obowiązuje, po wybraniu kraju pokazuje Ci się linijka, żeby wpisać województwo, np. "woj. dolnoslaskie"
Post/Zip Code - Kod pocztowy
Country - wybierasz kraj z listy
Telephone - telefon
email address - Twój adres mailowy
Password, Confirm Password - wpisujesz hasło dwa razy dla potwierdzenia

PO ZALOGOWANIU
Step 1 of 3 - Delivery Information
Jest to pierwszy z 3 kroków potwierdzenia zamówienia.

Shipping information - dane do wysyłki
Shipping Method - wybierasz metodę wysyłki
Special Instructions or Comments About Your Order - instrukcje lub komentarz do zamówienia, tutaj wpisujesz procentową zawartość kolorów podkładów z Custom mix
I dajesz Continue checkout

Step 2 of 3 - Payment Information
Część druga - informacje dot. płatności.
Billing address - pokazuje Ci, na jakie dane będzie wystawiony rachunek.
Your Total - podliczenie kosztów produktów i wysyłki
Payment Method - metoda zapłaty:
  • Check/Money Order
  • Paypal (sama płacę tą metodą, jak chyba i większość wizażanek, dlatego dalsze postępowanie jest opisane według tej formy zapłaty)
I dajesz Continue checkout

Step 3 of 3 - Order Confirmation
Ostateczne potwierdzenie.
Billing/Payment Information - masz tutaj swoje dane oraz metodę zapłaty
Delivery/Shipping Information - dane do wysyłki oraz jej sposób
Special Instructions or Order Comments - tutaj raz jeszcze wyświetla Twój komentarz do transakcji

Shopping Cart Contents - Twoja lista zakupów
I pod tym jeszcze raz podliczone koszty.
Klikając na Confirm your order przenosisz się na stronę Paypala, tam musisz się zalogować i potwierdzić zapłatę (pokaże Ci się przeliczenie ceny za złotówki)

Jeżeli w którymś kroku zauważysz błąd w swojej karcie zakupów - cofnij się do karty lub strony z przedmiotami i popraw, dodaj coś, usuń.
Jeśli zauważysz błąd w adresie, danych - kliknij Edit i popraw
Po złożeniu zamówienia możesz obserwować jego status logując się do swojego profilu. W skrócie:
Processing - przetwarzanie, pakowanie
Shipped - wysłane
(proszę dziewczyny zamawiające tutaj o zweryfikowanie listy statusów, bo ja mam tylko Processing )

Mam nadzieję, że będzie to pomocne.

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-01-11 o 21:35
Stary 2009-01-11, 21:39   #60
majade
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
wizaż to ZŁO!

Cytat:
JAK ZAMÓWIĆ COŚ NA BUFF'D - DLA DZIEWCZYN NIEANGIELSKICH

Wchodzisz na stronę www.buffd.com...

Bardzo pomocne, prosimy Matkę Założycielkę o przekopiowanie tego do pierwszego postu!!

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Normalnie zaczynam podejrzewać, że się im nudzi

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość

podnieciłam sie
hahaha

Edytowane przez majade
Czas edycji: 2009-01-11 o 21:41
majade jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości