Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-02-27, 18:45   #661
pastereczka
Organizatorka

Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Pastereczko, mogę Cię jeszcze pomęczyć?
Jaki kolor podkładu byłby dobry dla mnie z Buff'd?
Ja mam z buffd problem taki, ze podklady baaaardzoooo zmieniają swoj odcien, w sumie na korzyśc, dopasowują się do skóry, jedyne co Ci moge poradzić to jak w opisie są soft jellow to bedą mocniej żólte niż by się mozna spodziewać, a te z rozem mniej rózowe niżby człowiek myslał najlepiej dla Ciebie to te co jest "balance" czyli cream, lace, bisque

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:10   #662
Nais
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez sylwia532 Pokaż wiadomość
dziekuje
to jednak kabuki

troszke sie przestraszylam postem Nais
troszke sie obawiam pierszego razu z mineralami ze spele cos i sie zniechece
poki co czekam na probeczki
Ale ty się nie bój
Ja na razie uczę się do ostatniego egzamu, więc siedzę w domu i mogę testować. Na filmiki z YT nie mam na razie czasu.
Od dziś mam "przejściowy" pędzel z Essence, jutro go wypróbuję. I inny krem, bo dziś była ta sama historia, mimo że nałożyłam od razu Kryolan, nie pomogło. Podejrzewam, że chodzi o zbyt dużą ilość nałożonego podkładu. Po zebraniu zważonego nadmiaru i ponownym przypudrowaniu Kryolanem już jest ok, wygląda ładnie i naturalnie. Buzia jest taka... świetlista
Będę próbować, nie zrażam się, może ten pędzel coś pomoże
Miałam już na buzi dwa kolory, Biscque i Fair, obydwa mi pasują. Za zdjęcia podkładów na buzi wezmę się, jak już w końcu zdam ten upiorny egzamin.

Nais jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:14   #663
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Nais Pokaż wiadomość
Ale ty się nie bój
Ja na razie uczę się do ostatniego egzamu, więc siedzę w domu i mogę testować. Na filmiki z YT nie mam na razie czasu.
Od dziś mam "przejściowy" pędzel z Essence, jutro go wypróbuję. I inny krem, bo dziś była ta sama historia, mimo że nałożyłam od razu Kryolan, nie pomogło. Podejrzewam, że chodzi o zbyt dużą ilość nałożonego podkładu. Po zebraniu zważonego nadmiaru i ponownym przypudrowaniu Kryolanem już jest ok, wygląda ładnie i naturalnie. Buzia jest taka... świetlista
Będę próbować, nie zrażam się, może ten pędzel coś pomoże
Miałam już na buzi dwa kolory, Biscque i Fair, obydwa mi pasują. Za zdjęcia podkładów na buzi wezmę się, jak już w końcu zdam ten upiorny egzamin.
Ja mimo teo ze widzialam na YT ile nalezy nakladac tyo stwierdzilam ze to niemozliwe takim sladem pyłku sie umalowac i tez dalam za duzo z efektem jak u Ciebie, ale pozniej juz bylo tylko lepiej)

Dziewiąty rok na wizażu
Stary 2009-02-27, 19:33   #664
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja mam z buffd problem taki, ze podklady baaaardzoooo zmieniają swoj odcien, w sumie na korzyśc, dopasowują się do skóry, jedyne co Ci moge poradzić to jak w opisie są soft jellow to bedą mocniej żólte niż by się mozna spodziewać, a te z rozem mniej rózowe niżby człowiek myslał najlepiej dla Ciebie to te co jest "balance" czyli cream, lace, bisque
Dziękuję
Znowu bym nie trafiła, bo chciałam Fawn, Biscuit i Cornsilk.
Stary 2009-02-27, 19:38   #665
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Dziękuję
Znowu bym nie trafiła, bo chciałam Fawn, Biscuit i Cornsilk.
No gwarancji nie udzielam

Dziewiąty rok na wizażu
Stary 2009-02-27, 19:54   #666
becca
Zakorzenienie

mam za sobą dwie próby z min.buff'd i nie jestem zadowolona
najpierw był Sungrass w wersji original i finishing powder sundance, aplikacja małym kabuki i takiego tynku to w życiu nie miałam po 3-4h tynk partiami zwarzył się a partiami odpadł i było jeszcze gorzej coś mi się widzi, że za dużo nałożyłam no i puder z biegiem czasu bardzo ciemnieje
dziś był biscuit light w duecie z jedwabnym zaaplikowany wielkim pędzelm do pudru i tynk był jakby miejszy ale tem kolor to jakiś trupio siny horror jest a miał być beżyk, położony na wierzch Goldenrod z Joppa trochę uratował sytuację ale efekt i tak daleki od zamierzonego
no i świecenie po ok. 3h przy obu pudrach i pory podkreślone i jeszcze....
jutro ostatnia szansa - Bisque cienką warstewką i chyba do widzenia
becca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:14   #667
sylwia532
Zakorzenienie

ja też zaczynam dopiero przygodę z minerałami tzn.jeszcze nie zaczęłam i nie wiem czy nie pozostać przy tradycyjnych ale potem będę wiedziała czy mi służą czy fajnie sie aplikuje a tak jak nie spróbuje to będę żyć w nieświadomości-wiec się nie zrażam
tylko czekam czekam za przesyłka
sylwia532 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 20:25   #668
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Niestety ale nie umiem zapanować nad minerałami
ostatnio sungrass bezczelnie spomaranczowił się na mojej twarzy, wygladałam jak indianin, nie mam pojęcia czym to było spowodowane... pod podkładem miałam tylko primer Serecite.
Serecite bardzo mi odpowiada, i jak się wkurze to będę tylko chodzić z primerem na twarzy, pory nie widoczne, buzia gładziutka, do pełni szczęścia brakuje mi tylko równego kolorytu
Stary 2009-02-28, 00:18   #669
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez becca Pokaż wiadomość
mam za sobą dwie próby z min.buff'd i nie jestem zadowolona
najpierw był Sungrass w wersji original i finishing powder sundance, aplikacja małym kabuki i takiego tynku to w życiu nie miałam po 3-4h tynk partiami zwarzył się a partiami odpadł i było jeszcze gorzej coś mi się widzi, że za dużo nałożyłam no i puder z biegiem czasu bardzo ciemnieje
dziś był biscuit light w duecie z jedwabnym zaaplikowany wielkim pędzelm do pudru i tynk był jakby miejszy ale tem kolor to jakiś trupio siny horror jest a miał być beżyk, położony na wierzch Goldenrod z Joppa trochę uratował sytuację ale efekt i tak daleki od zamierzonego
no i świecenie po ok. 3h przy obu pudrach i pory podkreślone i jeszcze....
jutro ostatnia szansa - Bisque cienką warstewką i chyba do widzenia
Chyba rzeczywiście nałożyłaś za dużo (stąd podkreślone pory, też mi się tak zdarzało, teraz nakładam znacznie mniej tam, gdzie mam największe pory i nic nie jest uwydatnione, wręcz przeciwnie ), przy cienkiej warstwie nie ma prawa być tynku, no chyba że zbyt jasny kolor będzie nasuwał takie skojarzenia (biscuit jest właśnie do lekko "trupiej" karnacji ). Do aplikacji polecam jednak większy pędzel.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 11:41   #670
becca
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście nałożyłaś za dużo (stąd podkreślone pory, też mi się tak zdarzało, teraz nakładam znacznie mniej tam, gdzie mam największe pory i nic nie jest uwydatnione, wręcz przeciwnie ), przy cienkiej warstwie nie ma prawa być tynku, no chyba że zbyt jasny kolor będzie nasuwał takie skojarzenia (biscuit jest właśnie do lekko "trupiej" karnacji ). Do aplikacji polecam jednak większy pędzel.

racja, racja
coś mi się też wydaje, ze wersja original to niezły hardcore jest, nawet w pudełku tępo wygląda
Stary 2009-02-28, 19:26   #671
Lorri
Moderator

Cytat:
racja, racja
coś mi się też wydaje, ze wersja original to niezły hardcore jest, nawet w pudełku tępo wygląda
Jeśli nie przeszkadza Ci rozświetlanie (mi przeszkadza ), to na początek lepiej spróbować formułę Light. Ja nie odczuwam, żeby Original był tępy, bo sobie go wzbogacam. Jednorazowo wysypuję na miseczkę śladowe ilości podkładu. Bez problemu aplikuję za pomocą flat topa i kabuki (tam gdzie mam większe pory, flat top za bardzo je podkreśla). Spróbuję jutro nałożyć wersję Original bez dodatków.

O dziwo moja siostra, która w życiu nie robiła makijażu pędzlem, nie próbowała żadnych innych minerałów, nie oglądała filmów na YT, a ode mnie dostała tylko kilka wskazówek i raz widziała jak jej nakładałam podkład, całkiem nieźle sobie radzi z aplikacją Buff'd Org. (tuningowanego). Na razie używa Fair i mimo że jest dla niej za jasny, uparła się, że do fluidu nie wróci, bo w minerałach wygląda lepiej. Zauważyła nawet, że twarz jej się mniej przetłuszcza. Nigdy nie zdarzyło jej się, żeby podkład się zwarzył. Ja również nie miałam nawet pojęcia jak to wygląda, dopóki nie zobaczyłam na zdjęciu Anecki. Nawet wczoraj, chociaż zapomniałam o primerze, po 17 h (z czego 9 h to podróż, a reszta latanie po mieście) podkład był w znacznie lepszym stanie niż byłby fluid w tych samych warunkach, tyle tylko, że błysk trzeba było częściej niwelować (powoli zaczynam się z tym godzić, przynajmniej skóra mniej wysuszona). Ja i siostra nakładamy minerały na to samo serum i ogólnie mamy podobną pielęgnację.

Jedyne nad czym muszę popracować, to miejscowe korygowanie. Nie pasuje mi do tego korektor EDM, nie pasuje Buff'd w takiej wersji jak używam na całą twarz. Będę coś kombinować.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-02-28, 21:25   #672
becca
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli nie przeszkadza Ci rozświetlanie (mi przeszkadza ), to na początek lepiej spróbować formułę Light. Ja nie odczuwam, żeby Original był tępy, bo sobie go wzbogacam. Jednorazowo wysypuję na miseczkę śladowe ilości podkładu. Bez problemu aplikuję za pomocą flat topa i kabuki (tam gdzie mam większe pory, flat top za bardzo je podkreśla). Spróbuję jutro nałożyć wersję Original bez dodatków.

O dziwo moja siostra, która w życiu nie robiła makijażu pędzlem, nie próbowała żadnych innych minerałów, nie oglądała filmów na YT, a ode mnie dostała tylko kilka wskazówek i raz widziała jak jej nakładałam podkład, całkiem nieźle sobie radzi z aplikacją Buff'd Org. (tuningowanego). Na razie używa Fair i mimo że jest dla niej za jasny, uparła się, że do fluidu nie wróci, bo w minerałach wygląda lepiej. Zauważyła nawet, że twarz jej się mniej przetłuszcza. Nigdy nie zdarzyło jej się, żeby podkład się zwarzył. Ja również nie miałam nawet pojęcia jak to wygląda, dopóki nie zobaczyłam na zdjęciu Anecki. Nawet wczoraj, chociaż zapomniałam o primerze, po 17 h (z czego 9 h to podróż, a reszta latanie po mieście) podkład był w znacznie lepszym stanie niż byłby fluid w tych samych warunkach, tyle tylko, że błysk trzeba było częściej niwelować (powoli zaczynam się z tym godzić, przynajmniej skóra mniej wysuszona). Ja i siostra nakładamy minerały na to samo serum i ogólnie mamy podobną pielęgnację.

Jedyne nad czym muszę popracować, to miejscowe korygowanie. Nie pasuje mi do tego korektor EDM, nie pasuje Buff'd w takiej wersji jak używam na całą twarz. Będę coś kombinować.

biscuit to był light właśnie, no i rzeczywiście daje mniejszy tynk ale inne problemy pozostały, szybsze przetłuszczanie skóry na przykład co sama zresztą też zauważyłaś tak więc na razie odstawiam Buff'd bo inne min. o niebo lepiej się u mnie sprawują, dziś próbowałam Joppa i jestem b.zadowolona...no ale to już historia na inny wątek

Edytowane przez becca
Czas edycji: 2009-02-28 o 21:28
Stary 2009-03-01, 14:25   #673
Nais
Wtajemniczenie

No więc wczoraj wprowadziłam kilka zmian. Po pierwsze, posmarowałam się nie Neutrogeną (po której zawsze szybko błyszczę), a zwykłym kremem Bambino (który mi odpowiada, ale nie podczas mrozów, bo nie wystarcza). Te kremy może dla niektórych osób są szokiem, ale ja nie mam problemów z zapychaniem
Po drugie, użyłam "kabuki" Essence (może "" niepotrzebne ). Na to Kryolan, który pozwolił mi osiągnąć naturalny, gładki wygląd. Udało mi się nie nawalić za dużo podkładu i nic się nie zwarzyło Jednak świeciłam się szybciej niż przy użyciu tradycyjnego Mattitude.
Mimo że używam Original, to nie mam wrażenia jakiegoś super krycia (choć oczywiście ilość podkładu w porównaniu do tradycyjnego jest nieporównywalnie mniejsza). Nakładanie też nie sprawia mi szczególnie dużo problemów... Jakaś inna jestem

Nais jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 16:13   #674
Lorri
Moderator

Cytat:
ale inne problemy pozostały, szybsze przetłuszczanie skóry na przykład co sama zresztą też zauważyłaś
Tak, tylko że to "szybsze przetłuszczanie" (nie do końca chodzi o wydzielanie sebum) to w porównaniu z tradycyjnymi fluidami. Po EDM święcę się niemiłosiernie od razu, praktycznie już w trakcie robienia makijażu, więc na Buff'd szczególnie nie narzekam.

Jestem pod wielkim wrażeniem łatwości, z jaką można miksować kolory i formuły. Ten sam odcień można uzyskać na wiele sposobów. Zauważyłam też niesamowite wygładzenie i ujednolicony koloryt skóry po zmyciu Buff'd. Nie wiem, czy to zasługa samych minerałów czy alantoiny, którą dodaję. Tak czy siak, efekt jest zachwycający.

Może innym razem napiszę coś na temat miksów. Zdycham na grypę żołądka .
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-03-04, 19:28   #675
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Zrobiłam dzisiaj kolejne podejście do Buff'd, niestety sungrass robi się na mnie pomarańczowawy
muszę zamówić coś bardziej neutralnego, myślicie że bisque byłby okej? ewentualnie gdyby bisque był za różowy to będę do niego dodawać ciut sungrassa
jutro spróbuje nałożyć bisque orginal, aczkolwiek do formuły orginal jestem nastawiona bardzo negatywnie, no ale chociaż sam kolorek obadam
Stary 2009-03-04, 20:10   #676
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sugarfree87 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dzisiaj kolejne podejście do Buff'd, niestety sungrass robi się na mnie pomarańczowawy
muszę zamówić coś bardziej neutralnego, myślicie że bisque byłby okej? ewentualnie gdyby bisque był za różowy to będę do niego dodawać ciut sungrassa
jutro spróbuje nałożyć bisque orginal, aczkolwiek do formuły orginal jestem nastawiona bardzo negatywnie, no ale chociaż sam kolorek obadam
a ja własnie dzis się inkryminowanym sungrassem wysmarowałam i doszłam do wniosku że chyba niepotrzebnie szukam innych firm
Bisque jest ładny ma ten sam stopien jasności co sungrass ale jest mniej żółty, acz nie jest nut żółtych pozbawiony - jak na neutrala jest stosunkowo żółty, 2 nuta ta chlodna to raczej szary a nie różowy, tego sie nie musisz bać
Ja planuję wziąc sample 6:1, 4:1, 3:1 sungras i bisque (bo chyba sample tez robia mieszane), sam sungrass i 6:1 sungrass i wool - czasem wole cieplejszy odcien na twarzy czasem chlodniejszy i wybiore 2 na zamówienie duzych
jmw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 21:01   #677
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
a ja własnie dzis się inkryminowanym sungrassem wysmarowałam i doszłam do wniosku że chyba niepotrzebnie szukam innych firm
Bisque jest ładny ma ten sam stopien jasności co sungrass ale jest mniej żółty, acz nie jest nut żółtych pozbawiony - jak na neutrala jest stosunkowo żółty, 2 nuta ta chlodna to raczej szary a nie różowy, tego sie nie musisz bać
Ja planuję wziąc sample 6:1, 4:1, 3:1 sungras i bisque (bo chyba sample tez robia mieszane), sam sungrass i 6:1 sungrass i wool - czasem wole cieplejszy odcien na twarzy czasem chlodniejszy i wybiore 2 na zamówienie duzych
Po Twoim opisie wnioskuje, że Bisque powinien być tym jedynym
w takim razie zamówie lighta, bo orginalem to nie wiem czy cokolwiek jutro zmaluje..
zastanawiałam się jeszcze nad Lace ale chyba byłby za ciemny

jmv a jakiego używasz primera pod buff'd? Ja początkowo byłam zachwycona Serecite, idealnie zwężała mi pory i w miarę matowała, ale teraz wydaje mi się że już tego nie robi (wiem że to brzmi dziwnie, no ale...)
Stary 2009-03-04, 21:21   #678
jmw
Zadomowienie

Cytat:
w takim razie zamówie lighta, bo orginalem to nie wiem czy cokolwiek jutro zmaluje..

jmv a jakiego używasz primera pod buff'd? Ja początkowo byłam zachwycona Serecite, idealnie zwężała mi pory i w miarę matowała, ale teraz wydaje mi się że już tego nie robi (wiem że to brzmi dziwnie, no ale...)
ja raczej uzalezniam dobór primera nie od konkretnej firmy mineralowej a od stanu twarzy o poranku (kuracja kwasowo-retinoidowa, starość nie radość) i nakładam albo puder jedwabny Hauschki (matuje na amen ale skórki suche widać) albo STF z EDM w wersji rice (mniej podsusza), jako wykończeniowy daję Finishing dust z EDM czyli skrobie kukurydzianą albo krzemionke (ale ją dopiero rozgryzam)
Przyznam szczerze że miedzy poszczegolnymi firmami które testowałam - EDM, Buff,d Meow i Joppa jakiś dramatycznych różnic w zachowaniu na poszczególnych primerach nie zauwazyłam - a czystej miki (tej serecite) jako primera ani wykończeniowego nie uzywałam (ale planuje zakupy półproduktów więc za jakiś czas będe wiedzieć...
własnie przeszukałam skrzynke minerałową - nie mam juz bisque bobym ci podrzuciła
Stary 2009-03-05, 08:53   #679
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja raczej uzalezniam dobór primera nie od konkretnej firmy mineralowej a od stanu twarzy o poranku (kuracja kwasowo-retinoidowa, starość nie radość) i nakładam albo puder jedwabny Hauschki (matuje na amen ale skórki suche widać) albo STF z EDM w wersji rice (mniej podsusza), jako wykończeniowy daję Finishing dust z EDM czyli skrobie kukurydzianą albo krzemionke (ale ją dopiero rozgryzam)
Przyznam szczerze że miedzy poszczegolnymi firmami które testowałam - EDM, Buff,d Meow i Joppa jakiś dramatycznych różnic w zachowaniu na poszczególnych primerach nie zauwazyłam - a czystej miki (tej serecite) jako primera ani wykończeniowego nie uzywałam (ale planuje zakupy półproduktów więc za jakiś czas będe wiedzieć...
własnie przeszukałam skrzynke minerałową - nie mam juz bisque bobym ci podrzuciła
Dziękuje za dobre chęci
Jakoś poradziłam sobie z Bisque Orginal
kolor fajny, aczkolwiek szyja jest ciut bardziej żółta od twarzy, ale różnica nie jest dramatyczna, więc chyba zostanę przy tym kolorze..
a formuła Orginal bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła,umalowałam się mikro ilością podkładu, nie zrobiłam sobie maski, pory prawie niewidoczne, tyle że niezbyt ukryłam cienie pod oczami ale możliwe że to przez brak pędzla do korektora..
no zobaczymy co będzie za kilka godzin, czy to wszystko mi nie zwariuje na twarzy
Na pewno zamówię Bisque Light, i setting powder yarn- żeby ewentualnie troszkę przyżółcić podkład
a z tego co pamiętam to Bisque Light różni się od Orginala odcieniem
Stary 2009-03-05, 13:55   #680
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Wracam tu bo po przerwie przeprosiłam się z minerałami z Buff'd Wczoraj wypróbowałam formułę light i po prostu jestem zachwycona Nie ma dużo rozświetlających drobinek i jednocześnie bardzo ładnie kryje- tak delikatnie. Muszę jakieś zamówienie nowe złożyć
WhiteInnocent jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 16:46   #681
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Dziękuje za dobre chęci
Jakoś poradziłam sobie z Bisque Orginal
kolor fajny, aczkolwiek szyja jest ciut bardziej żółta od twarzy, ale różnica nie jest dramatyczna, więc chyba zostanę przy tym kolorze..
a formuła Orginal bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła,umalowałam się mikro ilością podkładu, nie zrobiłam sobie maski, pory prawie niewidoczne, tyle że niezbyt ukryłam cienie pod oczami ale możliwe że to przez brak pędzla do korektora..
no zobaczymy co będzie za kilka godzin, czy to wszystko mi nie zwariuje na twarzy
Na pewno zamówię Bisque Light, i setting powder yarn- żeby ewentualnie troszkę przyżółcić podkład
a z tego co pamiętam to Bisque Light różni się od Orginala odcieniem
ja zamówiłam takie miksy
1.90% sungrass light 10 % bisque light
2.70% sungrass light 30 % bisque light\
3.90% sungrass light 10% wool light
4.90% sungrass light 10% cornsilk light
i solo sungrass tez light
Wszystko to w samplach ciekawa jestem czy będzie w ogóle widac różnicę...
Stary 2009-03-05, 16:46   #682
Lorri
Moderator

Cytat:
Dostałam właśnie Bisque i Lace w formule Light. W woreczkach praktycznie nie różnią się pod względem jasności. Nie wiem, jak by wyglądały na skórze (nie chcę otwierać próbek, bo będę się ich pozbywać). Biscue Light jest odrobinę bardziej żółty niż Lace Light, ale w Lace nie widać różowych tonów. Lace jest tak pośrodku, między Bisque a Fair, jeśli chodzi o poziom żółci.

Muszę po raz kolejny pochwalić obsługę Buff'd. Poprosiłam w komentarzu do zamówienia o dwie próbki (w domyśle - gratisowe próbki ) konkretnych odcieni pudrów i takie dokładnie mi wysłano. Tak więc proście, a będzie Wam dane .
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-03-05, 18:13   #683
Lylu
Raczkowanie

Dziewczyny, a czy możecie polecić mi jakiś kolor z Buff'd? Z EDM pasuje mi Golden Light, ale dziś cały dzień nosiłam Buff Fairly Light Neutral i był troszkę jaśniejszy na buzi niż Golden, ale generalnie ok.

Czyli potrzebowałabym coś z lekko żółtym odcieniem.

Dziękuję za wszelkie rady.
Lylu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 18:59   #684
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy możecie polecić mi jakiś kolor z Buff'd? Z EDM pasuje mi Golden Light, ale dziś cały dzień nosiłam Buff Fairly Light Neutral i był troszkę jaśniejszy na buzi niż Golden, ale generalnie ok.

Moim zdaniem Antique, ale wypowiedzą sie tu dziewczyny ktore "fachowo" zajmuja sie doborem
U mnie Bisque jest np. zolty, ale golden light byl bardziej zoltawy..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 19:10   #685
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lylu Pokaż wiadomość

Ja bym próbowała Lace jako 1 typ i byc może Woo (acz nute żółta ma wyraźną)l, najlepiej w różnych formułach bo one sie nieco różnią kolorystycznie. Ewentualnie jaśmniejszych i ciemniejszych sąsiadów tych 2 kolorów. Ja proponuję tez zawsze wziąc sampla Porcelain w formule Light - zawsze będzie mozna rozjaśnić
Stary 2009-03-05, 20:24   #686
Lylu
Raczkowanie

anecka, jmw Dzięki śliczne za rady, na pewno skorzystam w najbliższym czasie, jak już coś zamówię i wypróbuję, to chętnie pochwalę się efektami
Lylu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 21:43   #687
martwa papuga
Zakorzenienie

Moja przygoda z Buff’d praktycznie jeszcze się nie zaczęła ale dziś dostałam w swe łapska zestaw próbek.

Dokumentacja poniżej.

Jak przetestuję, złożę raport, jak się sprawują.

Favor i Tricky to gratisy - miło.

Jestem zachwycona kolorem Chilled, jest w realu taki, jak na podstawie placków na monitorze wyobrażałam sobie Raspbery Ice Joppa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0244 buffd.jpg (101,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0245 buffd.jpg (96,5 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2009-03-05 o 21:45 Powód: +
martwa papuga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:07   #688
sugarfree87
Zadomowienie

GG do sugarfree87

Cytat:
Dostałam właśnie Bisque i Lace w formule Light. W woreczkach praktycznie nie różnią się pod względem jasności. Nie wiem, jak by wyglądały na skórze (nie chcę otwierać próbek, bo będę się ich pozbywać). Biscue Light jest odrobinę bardziej żółty niż Lace Light, ale w Lace nie widać różowych tonów. Lace jest tak pośrodku, między Bisque a Fair, jeśli chodzi o poziom żółci.

Muszę po raz kolejny pochwalić obsługę Buff'd. Poprosiłam w komentarzu do zamówienia o dwie próbki (w domyśle - gratisowe próbki ) konkretnych odcieni pudrów i takie dokładnie mi wysłano. Tak więc proście, a będzie Wam dane .
Lorri, a co im w tym komentarzu napisałaś? tak prosto z mostu "I would like test..." mój angielski nie jest zbyt rozwinięty, więc dlatego pytam ja nie obraziłabym się o jakąś próbkę bronzera czy cienia, bo ich jeszcze nie testowałam..
jutro zamierzam złożyć zamówienie próbkowe, jak na razie na liście mam:
Bisque Light
Setting Powder Serecite i Yarn
róż Petal i Cinamon
może jakiś cień? (te przy których jest "shimmering" są bardzo drobinkowe?)
ciekawe czy lista mi urośnie przez noc

Edytowane przez sugarfree87
Czas edycji: 2009-03-05 o 22:18 Powód: dopisek
sugarfree87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:08   #689
cathy
Organizatorka

GG do cathy

a ja się dzisiaj przekonałam, ze nie warto definitywnie skreślać jakiejś marki tylko dlatego, że przy pierwszym podejściu nie podpasowała..
Użylam dzisiaj cream w formule light (jako primer krzemionkę z CS) i jestem w szoku.. Przetrwał cały dzień, nie zwarzył się, nic powłaził w pory, nie pojawił się żaden błysk..

Lylu
- ja z EDM też używam golden light i proponuję Ci spróbować właśnie cream z buff'd. U mnie jest idealny- ani za ciemny, ani za jasny, lekko żółtawy
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 23:52   #690
Lorri
Moderator

Cytat:
Lorri, a co im w tym komentarzu napisałaś? tak prosto z mostu "I would like test..." mój angielski nie jest zbyt rozwinięty, więc dlatego pytam ja nie obraziłabym się o jakąś próbkę bronzera czy cienia, bo ich jeszcze nie testowałam.
Napisałam, że byłabym bardzo wdzięczna za próbki... i tu wymieniłam dwa wybrane odcienie wybranych pudrów. Mam wrażenie, że nasypali mi więcej niż zwykle dają w gratisowych próbkach cieni czy różów. Oczywiście, nie narzekam .

Lylu, ja również polecam Ci Cream. To jest świetny odcień do wszelkich miksów, ja go używam w roli przyciemniacza, Tobie być może pasowałby samodzielnie, ewentualnie weź coś do delikatnego rozjaśnienia, np. Lace lub Bisque.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości