Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-04-25, 12:39   #781
coldold
Proszkonizatorka

Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja też uwielbiam się z Buff'd. Wciąż testuję kolory, jak na razie najlepszy jest Lace, ale jakby trochę bez wyrazu. Za to Velvet, oczywiście stosowany jako brązer sprawdza się znakomicie, zamówiłam sobie teraz próbki i wzięłam coś w podobnym kolorze, ale w ciut bardziej chłodnej tonacji. Zobaczymy. Ale wiem, że jeśli próbki Lumiere mnie nie oczarują, to zabieram się za pełnowymiarowe z Buff'a. Róż Fruity i Dusty Rose są przecudowne i idealne dla mnie. Przy czym skłaniam się ku temu drugiemu. I pomyśleć, że kiedyś myślałam, że poprzestanę na EDM, które de facto są kompletnym niewypałem dla mnie.

Aha, jeśli któraś z dziewczyn ma ochotę na wypróbowanie Cream w formule Light, to chętnie podeślę, dla mnie za żółty.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Aha, zapomniałam dodać, że wczoraj wypróbowywałam samorobioną szminkę
Kupiłam sobie wazelinę Ziai podgrzałam delikatnie w ciepłej wodzie i dodałam jakiejś próbki nie dla mnie w najlżejszej formule. Nigdy nie miałam tak cielistych ust, a wysuszenia zero. Dodam, że mam bardzo wrażliwe usta, każda szminka wysusza.
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.

Edytowane przez coldold
Czas edycji: 2009-04-25 o 12:41 Powód: Te literówki...
coldold jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:34   #782
86Paula
Zakorzenienie

a ja juz sama nie wiem, co mi pasuje.
wczesniej wklejalam fotki w buff'd bisque i bylo niby ok, a dzisiaj sie nim pomalowalam i niby sie nie odcina za bardzo od szyi ale wydaje mi ze blado wygladam. a sie nie opalilam jeszcze. wiec chyba to nie to. a moze zmieszac bisque z jakims innym odcieniem? mam teraz lace i magnolie, leci do mnie cream, i chyba wool o ile dobrze pamietam.
86Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 13:52   #783
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
wczoraj wypróbowywałam samorobioną szminkę
Kupiłam sobie wazelinę Ziai podgrzałam delikatnie w ciepłej wodzie i dodałam jakiejś próbki nie dla mnie w najlżejszej formule. Nigdy nie miałam tak cielistych ust, a wysuszenia zero. Dodam, że mam bardzo wrażliwe usta, każda szminka wysusza.
Muszę cię zmartwić. Podkłady Buff'd zawierają ultramaryny, nie powinny być stosowane na usta, nie nadają się do pomadek.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
a moze zmieszac bisque z jakims innym odcieniem? mam teraz lace i magnolie, leci do mnie cream, i chyba wool o ile dobrze pamietam.
Dodaj trochę Cream jak doleci (malutkimi porcjami i testuj od razu na twarzy). Generalnie przy jasnej cerze bez wyraźnych różowych i ekstremalnie żółtych tonów Cream jest najlepszym przyciemniaczem. Jakby wyszło zbyt żółte, to możesz dodać kapkę Magnolii i zneutralizujesz ten nadmiar żółci.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 14:14   #784
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Dodaj trochę Cream jak doleci (malutkimi porcjami i testuj od razu na twarzy). Generalnie przy jasnej cerze bez wyraźnych różowych i ekstremalnie żółtych tonów Cream jest najlepszym przyciemniaczem. Jakby wyszło zbyt żółte, to możesz dodać kapkę Magnolii i zneutralizujesz ten nadmiar żółci.
dzieki Lorri mialam nadzieje ze sie wypowiesz dzis dostalam meil ze status jest shipped wiec za kilka dni bede probowac.
Stary 2009-04-25, 14:40   #785
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Muszę cię zmartwić. Podkłady Buff'd zawierają ultramaryny, nie powinny być stosowane na usta, nie nadają się do pomadek.
A które firmy tego nie zawierają i nadają się do ust?
Hmmm... a co może mi się stać?
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
Stary 2009-04-25, 15:30   #786
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
A które firmy tego nie zawierają i nadają się do ust?
Hmmm... a co może mi się stać?
Z podkładów? O jest tego.........
Z najbardziej znanych:

Afterglow Cosmetics, Organic Mineral Foundation
Earthen Glow Minerals, "Cover Me" Foundation
Essence, Pure Mineral Powder Make-Up
Everyday Minerals, Base (tylko odcienie: Ivory, Olive Fair, Golden Medium, Olive Medium)
Joppa Minerals, Simple Radiance Foundation
JR Minerals, Exotic World Shades Foundation
JR Minerals, Regular Foundation
LaurEss, wszystkie formuły
Lumiere Cosmetics, wszystkie formuły
Meow Cosmetics, wszystkie formuły
Pure Luxe, Powder Foundation
Silk Naturals, Perfect Harmony Foundation, Medium and Heavy Coverage
Vichy, Aera Teint Mineral

Ultramaryny sa pozyskiwane z naturalnego minerału lapis lazuli, mogą zawierać śladowe ilości metali ciężkich (ołów, arszenik, merkury). Na twarzy są nieszkodliwe, ale nie można ich stosować wewnętrznie (np. zjadać ze szminką ). FDA dopuszcza aplikację tych pigmentów w okolicy oczu.

http://www.accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/CFRSearch.cfm?fr=73.2725& SearchTerm=ultramarines

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-25 o 15:33
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-04-25, 15:44   #787
nefernefer35
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do nefernefer35

KusicielkiWłasnie złozyłam pierwsze zamowienie próbkowe Buff'dbardzo przyjemnie sie na tej stronce robi zakupyzamowłam próbki podkładu fair we wszystkich mozliwych formułach, kilka innych jasnych odcieni,dwa róze, cien do brwi i inne róznosciNie moge sie doczekac kiedy dotra do mnie.
nefernefer35 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 22:24   #788
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

A czy wśród odcieni podkładów, jest jakiś jasny, delikatnie brzoskwiniowy? Nie wściekle pomarańczowy, ale w tonacji brzoskwiniowej a nie np. żółtej? Tak patrzę na ten mój mix Lace i Bisque - zły nie jest, ale potrzebowałabym czegoś dosłownie odrobinę w odcieniu brzoskwiniowym do mieszania z czymś bardzo jasnym Mogę się mylić, ale mam wrażenie, że potrzebowałabym miksu w tej tonacji kolorystycznej

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-25, 22:27   #789
coldold
Proszkonizatorka

Cytat:
Z podkładów? O jest tego.........
Z najbardziej znanych:

Afterglow Cosmetics, Organic Mineral Foundation
Earthen Glow Minerals, "Cover Me" Foundation
Essence, Pure Mineral Powder Make-Up
Everyday Minerals, Base (tylko odcienie: Ivory, Olive Fair, Golden Medium, Olive Medium)
Joppa Minerals, Simple Radiance Foundation
JR Minerals, Exotic World Shades Foundation
JR Minerals, Regular Foundation
LaurEss, wszystkie formuły
Lumiere Cosmetics, wszystkie formuły
Meow Cosmetics, wszystkie formuły
Pure Luxe, Powder Foundation
Silk Naturals, Perfect Harmony Foundation, Medium and Heavy Coverage
Vichy, Aera Teint Mineral

Ultramaryny sa pozyskiwane z naturalnego minerału lapis lazuli, mogą zawierać śladowe ilości metali ciężkich (ołów, arszenik, merkury). Na twarzy są nieszkodliwe, ale nie można ich stosować wewnętrznie (np. zjadać ze szminką ). FDA dopuszcza aplikację tych pigmentów w okolicy oczu.

http://www.accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/CFRSearch.cfm?fr=73.2725& SearchTerm=ultramarines
Bardzo Ci dziękuję za info
Stary 2009-04-25, 23:39   #790
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
A czy wśród odcieni podkładów, jest jakiś jasny, delikatnie brzoskwiniowy? Nie wściekle pomarańczowy, ale w tonacji brzoskwiniowej a nie np. żółtej? Tak patrzę na ten mój mix Lace i Bisque - zły nie jest, ale potrzebowałabym czegoś dosłownie odrobinę w odcieniu brzoskwiniowym do mieszania z czymś bardzo jasnym Mogę się mylić, ale mam wrażenie, że potrzebowałabym miksu w tej tonacji kolorystycznej
Magnolia jest w miarę jasna i zdecydowanie brzoskwiniowa, nadaje się do miksów. Mogłabyć spróbować mieszanki 60% Bisque + 40% Magnolia. Albo po prostu zaprawić odrobiną Magnolii ten miks, który już masz.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-04-25, 23:48   #791
madziczka
Zakorzenienie

GG do madziczka

Cytat:
Magnolia jest w miarę jasna i zdecydowanie brzoskwiniowa, nadaje się do miksów. Mogłabyć spróbować mieszanki 60% Bisque + 40% Magnolia. Albo po prostu zaprawić odrobiną Magnolii ten miks, który już masz.
Lorri, dziękuję

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 17:36   #792
anna1112
Zadomowienie

Szukam porady. Chcę złozyc zamówienie i zamówić próbki podkładów. Uzywałam podkładu EDM odcień PERFECT. Mozecie mi poradzic który kolor podkładu Buff'd bedzie mi pasować.

Edytowane przez anna1112
Czas edycji: 2009-04-26 o 17:50
anna1112 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 04:33   #793
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez anna1112 Pokaż wiadomość
Szukam porady. Chcę złozyc zamówienie i zamówić próbki podkładów. Uzywałam podkładu EDM odcień PERFECT. Mozecie mi poradzic który kolor podkładu Buff'd bedzie mi pasować.
Fair (najlepiej zamówić w różnych formułach). Jak napiszesz coś więcej o swojej karnacji, to może miałabym pomysł na jakiś dodatkowy miks.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-04-27 o 04:34
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-04-27, 20:41   #794
kasiek74
Rozeznanie

czytam Was na dwa fronty - jestem na 14 stronie i na końcu
Wdepłam w minerały chyba na dobre za co Wam bardzo dziekuje (zaczyna poprawiać sie stan mojej skóry), na razie zaczełam od EDM i mam pytanie, jaki kolor byłby odpowiednikiem buff-beige neutral/ warm-buttered tan/ golden-light jest juz troche za jasny...

oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:47   #795
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez kasiek74 Pokaż wiadomość
jaki kolor byłby odpowiednikiem buff-beige neutral/ warm-buttered tan/ golden-light jest juz troche za jasny...
W tych klimatach to może pastereczka coś podpowie.

Tak na oko oceniając, po zdjęciach i opisach EDM, to może Cream, do tego miks 80% Cream + 20% Apricot (gdyby sam Cream miał za dużo żółci)
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-04-27, 22:19   #796
kasiek74
Rozeznanie

Cytat:
W tych klimatach to może pastereczka coś podpowie.

Tak na oko oceniając, po zdjęciach i opisach EDM, to może Cream, do tego miks 80% Cream + 20% Apricot (gdyby sam Cream miał za dużo żółci)
bardzo dziekuje
ja juz zgupłam od czytania i porównywania, bo rzuciłam sie kilka wątków o różnych firmach...

oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:17   #797
LoLcIa123
Zakorzenienie

Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Dziewczyny ,a gdzie można kupic produkty Buff'd?

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:20   #798
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez LoLcIa123 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,a gdzie można kupic produkty Buff'd?

przesuwam na wątek buff'd, zalecam lekturę 1. posta.
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 10:27   #799
LoLcIa123
Zakorzenienie

Dziękuje

Tymoteusz
23.11.2014r

LoLcIa123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-02, 13:43   #800
86Paula
Zakorzenienie

a ja doszlam do wniosku ze jednak bisque nie jest dobry, a raczej sie nie opalilam jeszcze. ostatnio pomalowalam nim cala twarz i wygladalam jak chora... za jasny. lace jest za zolty, magnolia duzo za rozowa... czekam jeszcze na ten cream, moze on bylby lepszy? o ile ni ejest bardzo ciemniejszy od bisque i nie za zolty...zawrotu glowy dostaje od tych odcieni...szkoda ze probki tym razem jakos dlugo ida.
Stary 2009-05-02, 13:51   #801
Lorri
Moderator

Cytat:
a ja doszlam do wniosku ze jednak bisque nie jest dobry, a raczej sie nie opalilam jeszcze. ostatnio pomalowalam nim cala twarz i wygladalam jak chora... za jasny. lace jest za zolty, magnolia duzo za rozowa... czekam jeszcze na ten cream, moze on bylby lepszy? o ile ni ejest bardzo ciemniejszy od bisque i nie za zolty...zawrotu glowy dostaje od tych odcieni...szkoda ze probki tym razem jakos dlugo ida.
Jeśli Bisque był tylko trochę za jasny, to Cream samodzielnie będzie zdecydowanie za ciemny. Domieszaj trochę Cream do Bisque. Jakby było zbyt żółte, to kapkę Magnolii dodaj.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-05-02, 14:38   #802
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Jeśli Bisque był tylko trochę za jasny, to Cream samodzielnie będzie zdecydowanie za ciemny. Domieszaj trochę Cream do Bisque. Jakby było zbyt żółte, to kapkę Magnolii dodaj.
tak jest dziekuje
Stary 2009-05-04, 12:44   #803
86Paula
Zakorzenienie

dostalam probki. zmieszalam bisque z odrobina cream i kapka magnolii. jest lepiej ale mam wrazenie ze nie potrafie chyba dobrze wymieszac proszkow tak na oko. potrzebuje miareczki. ale bede probowac z zapalem kolor wyszedl mi taki nawet zblizony ale nie idealny.
Stary 2009-05-04, 15:05   #804
Nola_
Zakorzenienie

Cytat:
dostalam probki. zmieszalam bisque z odrobina cream i kapka magnolii. jest lepiej ale mam wrazenie ze nie potrafie chyba dobrze wymieszac proszkow tak na oko. potrzebuje miareczki. ale bede probowac z zapalem kolor wyszedl mi taki nawet zblizony ale nie idealny.
Ja też dzisiaj dostałam swoje, pobili rekord szybkości - zamówiłam we wtorek, wysłali w środę, a dzisiaj miałam już kopertę w skrzynce Dostałam dwa świetne gratisy, które nawet przez chwilę miałam w koszyku (szpiegują, czy jak? ) - róż Thrift i cień Fairy Tale.
Wymaziałam się wszystkim na łapce i w sumie chyba wszystko mi się podoba. Róż Tricky wygląda kapitalnie
Stary 2009-05-04, 16:16   #805
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Nola_ Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj dostałam swoje, pobili rekord szybkości - zamówiłam we wtorek, wysłali w środę, a dzisiaj miałam już kopertę w skrzynce Dostałam dwa świetne gratisy, które nawet przez chwilę miałam w koszyku (szpiegują, czy jak? ) - róż Thrift i cień Fairy Tale.
Wymaziałam się wszystkim na łapce i w sumie chyba wszystko mi się podoba. Róż Tricky wygląda kapitalnie
ja tez bardzo lubie Tricky, inny mój ulubieniec to Bouquet (nie ociepla się!)
Stary 2009-05-04, 16:32   #806
pastereczka
Organizatorka

nie ociepla sie i jest wsciekle napigmentowany
mam 3 probki wsypane do pudeleczka i nie ubywa a zdawalo sie malenko

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:18   #807
tootsie
Zakorzenienie

dzisiaj i mnie odwiedził listonosz i w skrzynce znalazłam próbki z buff`d i EDM
Pierwsze spostrzeżenie: piękne żółte odcienie podkładów Zamówiłam w kilku formułach bisque, sungrass i wool.
Gratis dostałam róż Thrift i cień Fairy Tale, który wygląda bardzo ciekawie
Jutro będą pierwsze próby

tootsie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 17:52   #808
Nais
Wtajemniczenie

Dziewczyny, a może któraś by chciała próbki Biscuit albo Fawn (w formule original). Mam po jednym woreczku, nie używane bo dla mnie za jasne, raz otworzyłam dla sprawdzenia koloru i teraz zupełnie nie mam co z tym zrobić Chyba że któraś ma jakiś pomysł
Mogę podesłać

Nais jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-04, 18:05   #809
Nola_
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja tez bardzo lubie Tricky, inny mój ulubieniec to Bouquet (nie ociepla się!)
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
nie ociepla sie i jest wsciekle napigmentowany
mam 3 probki wsypane do pudeleczka i nie ubywa a zdawalo sie malenko
Dzięki za cynk, wypróbuję następnym razem

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
dzisiaj i mnie odwiedził listonosz i w skrzynce znalazłam próbki z buff`d i EDM
Pierwsze spostrzeżenie: piękne żółte odcienie podkładów Zamówiłam w kilku formułach bisque, sungrass i wool.
Gratis dostałam róż Thrift i cień Fairy Tale, który wygląda bardzo ciekawie
Jutro będą pierwsze próby
Łee, to ja tutaj jakieś teorie spiskowe tworzę, że mi koszyk chyba podglądali, a oni wszystkim wrzucali to samo i po prostu trafili w moje potrzeby...
Stary 2009-05-04, 21:09   #810
anna1112
Zadomowienie

WIdzę że nie tylko ja dostałam próbeczki, szybcy są.
anna1112 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości