Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-11, 21:42   #61
vril
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Raczej tez sa podnieceni za sprawa najazdu dzikich fanek proszku

Iustitia dobra robota, tez proponuje podpiac link do tego postu w tym pierwszym
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:54   #62
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Raczej tez sa podnieceni za sprawa najazdu dzikich fanek proszku

co tam kosmetyki mineralne, nazwijmy nowe podfrum dzikie fanki proszku

Iustitia na pewno przyda się to przy setnym pytaniu jak zamówić próbki, świetna robota!
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 21:54   #63
majade
Zakorzenienie

Cytat:

Albo przekopiować w całości bo boje się, ze jak zwykle zaleje nas miliard pytań o to samo. Otwieranie linków jest takie męczące

majade jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:16   #64
Lorri
Moderator

Iustitio, kawał dobrej roboty!
Nie sądziłam, że zamawianie w Buff'd może sprawić komuś trudność, ale jeśli się nie ma podstaw angielskiego, to taka instrukcja będzie jak znalazł. Już podpinam.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nie kopiowałam całości, żeby nie rozciągać nadmiernie pierwszego posta, ale link jest na samym początku, więc chyba dość widoczny .

Uzupełniłam też informacje o pudrach.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-11 o 23:20
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:19   #65
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Normalnie aż mnie przytkało jak przeczytalam, ze dorzucają extra próbeczki - bo to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Mój TŻ nazwał to dobrym marketingiem - w sumie co im szkodzi podesłać nam po pare próbek, skoro mogą nas tym "zwabić" do siebie? Aż zaczynam żałować, że nie da się zwiększyć zużycia minerałów - zakochałam się w nich, najchętniej całe ciałko maziałabym tymi proszkami i calutką buzię bym smarowała kolorkami mineralnymi... Ech... Ograniczony mamy przerób, chyba pozostanie cale życie na probkach...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:25   #66
AgattkaM
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
co tam kosmetyki mineralne, nazwijmy nowe podfrum dzikie fanki proszku
piękne

mi już dziś z karty ściągnięto to co miało zostać siągnięte, plus 1zł za PP czekamy

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:32   #67
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:

Also, I don't want to ruin the surprise but we always send along a couple of extra samples with every order so many clients will have extra products and colors to try. I believe many clients were sent samples of Setting Powders or Finishing Powders.
i bądź tu człowieku twardy i opieraj się chęci zamówienia to nie fair ...

iustitia- kawał dobrej roboty. Ja też ciągle zapominam o tym, że są wśród nas osoby, które nie znają angielskiego i musi im być ciężko połapać się w tym wszystkim. Taki "krok po kroku" na pewno im pomoże

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-01-11 o 22:46
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:38   #68
iustitia
Zadomowienie

Trochę trudno było się postawić na miejscu osoby, która nie rozumie nic albo tylko w części, ale jakoś się udało

To straszne, już się czuję fanatyczną maniaczką proszku, chociaż jeszcze nie próbowałam, ale ciągle o tym gadam na forum, polecam koleżankom, przygotowuję psychicznie mamę...
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 22:40   #69
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Normalnie aż mnie przytkało jak przeczytalam, ze dorzucają extra próbeczki - bo to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Mój TŻ nazwał to dobrym marketingiem - w sumie co im szkodzi podesłać nam po pare próbek, skoro mogą nas tym "zwabić" do siebie? Aż zaczynam żałować, że nie da się zwiększyć zużycia minerałów - zakochałam się w nich, najchętniej całe ciałko maziałabym tymi proszkami i calutką buzię bym smarowała kolorkami mineralnymi... Ech... Ograniczony mamy przerób, chyba pozostanie cale życie na probkach...
Szanowny ma 100% rację
C zaś do "ciała" to myślę o nogach w lecie, taki ligh tan np?

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 01:28   #70
Lorri
Moderator

W sekcji INFORMACJE DODATKOWE umieściłam link do świetnego zestawienia kart, którymi można płacić w Internecie.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-01-12, 09:22   #71
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Szanowny ma 100% rację
C zaś do "ciała" to myślę o nogach w lecie, taki ligh tan np?
Dobra myśl Przecież na solarkę nie pójdziemy, nie my, wielbicielki zdrowego stylu życia

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 12:08   #72
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Mineralomaniaczki mam dla was newsa, wlasnie dostalam maila z Buff'd i padlam z wrazenia, ich kontakt z klientem to marzenie kazdego kupujacego. Zobaczcie same...

Hi M,

Both the Setting Powders and Finishing Powders are very translucent and will not add any significant color or coverage to the skin. If clients do not want to add any color it is best to stay with the Setting Powder and Finishing Powder shades that are in the same shade range as their foundation and skin. So pale shades should like to use Putty (Finishing Powder) and Serecite and Neutral (Setting Powders). We will be formulating a lighter shade in the Setting Powders as well very soon, something similar to Putty.

Also, I don't want to ruin the surprise but we always send along a couple of extra samples with every order so many clients will have extra products and colors to try. I believe many clients were sent samples of Setting Powders or Finishing Powders.

I hope that helps!
Jennifer Burns

W duzym skrocie - pudry wykanczajace sa transparente i nie nadaja koloru, dla jasnych karnacji sugeruja odcienie Putty (Finishing Powder), Serecite i Neutral (Setting Powder). W najblizszym czasie planuja wprowadzenie jasniejszych pudrow wykanczajacych dla bladolicych

Zdradzaja tez, ze w ramach niespodzianki dolozyli kazdemu dodatkowa probke do zamowienia
WOW, faktycznie kontakt rewelacyjny!
Tez sie podniecilam tą próbką :P (fajnie jakby to byl cien do powiek) Ale sie nie napalam tak bardzo
Lece na goooooogle cos poczytac o kaolin clay, bo mi sie to z klejem kojarzy (wiem, wiem.. głupie skojarzenie )

Ja dzis chcialam zamowic cienie wlasnie, ale mi jeszcze $ na PP nie doszły.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 14:19   #73
iustitia
Zadomowienie

A moje buffki nadal Processing
Stary 2009-01-12, 14:30   #74
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
A moje buffki nadal Processing
hm, a kiedy zamawiałaś? Coś długo to trwa, przyznaj się iustita, wybrałaś mnóstwo próbek!
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:31   #75
iustitia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
hm, a kiedy zamawiałaś? Coś długo to trwa, przyznaj się iustita, wybrałaś mnóstwo próbek!
Wcale nie, tylko 3 I w piątek rano zamówiłam...
Stary 2009-01-12, 16:44   #76
Lorri
Moderator

Cytat:
Dzisiaj pewnie zmienią Ci na shipped. W Buff'd robi to żywy człowiek, a nie automat (poza tym jest różnica czasu). Mnie się to podoba. Nie ma ściemy, że wysłane po minucie. Zresztą i tak przesyłka dotrze szybciej niż np. z EDM. Moje próbki, jak już wspominałam, dotarły po tygodniu od wyslania. Gratis dostałam 2 sample: cień i róż.

Dzisiejsza bajeczna pogoda skłoniła mnie do zrobienia kilku zdjęć podkładów z próbek. Swatche powinny być wyraźne. Obrobię i wrzucę do mojego albumu.
Przy mocnym świetle widać wyraźnie, że podkłady Buff'd Original mają inny skład niż EDM. Mniej się "iskrzą" dzięki mniejszej zawartości miki i jej odmianie - serecite. EDM (zwłaszcza w formule matte ), mają wyraźne błyszczące drobinki. Mam nadzieję, że będzie to można zobaczyć na zdjęciach.

Zrewiduję też opisy jasnych odcieni, bo przy porządnym świetle mogłam je wreszcie w pełni ocenić .

Tak mnie pochłonął Wizaż, że do tej pory nie obejrzałam nowego odcinka "Desperate Housewives"

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:41
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-12, 17:11   #77
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Ja zamawialam w czwartek i dopiero dzisiaj mam shipped
Chcialam dzis jeszcze sobie zamowic cienie, ale kasa na PP nie doszla..
Moze odczekam z tydzien z zamowieniem, bo jakos mi glupio ze tak po paru dniach 1 paczke chce :P moga pomyslec ze rownie dobrze moglam za 1 razem wsio zamowic.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-12, 17:24   #78
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ja zamawialam w czwartek i dopiero dzisiaj mam shipped
Chcialam dzis jeszcze sobie zamowic cienie, ale kasa na PP nie doszla..
Moze odczekam z tydzien z zamowieniem, bo jakos mi glupio ze tak po paru dniach 1 paczke chce :P moga pomyslec ze rownie dobrze moglam za 1 razem wsio zamowic.
Myślę, że to nie jest wcale głupie. Dla nich to żaden problem. Właśnie po to jest darmowa wysyłka - żeby testować do woli i zamawiać, kiedy tylko mamy ochotę .
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-12, 17:35   #79
edyt
Zadomowienie

Pytanie do dziewczny, ktore uzywaly podkladow edm: jaki odcien z buff'd bylby odpowiednikiem mieszanki sunkissed fair i fair neutral (pol na pol)?

Myslalam nad takimi probkami:
- cornsilk
- sungrass
- bisque
i moze fawn albo wool...
Co do formul to chyba daruje sobie light. Czy w buff'd odcienie z formuly concealing tez sa ciemniejsze niz z innych?

Bylabym wdzieczna za porade
edyt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:48   #80
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Myślę, że to nie jest wcale głupie. Dla nich to żaden problem. Właśnie po to jest darmowa wysyłka - żeby testować do woli i zamawiać, kiedy tylko mamy ochotę .
W sumie masz rację..
To zamówię sobie jutro jakies cienie i puder wykanczający

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-12, 17:49   #81
iustitia
Zadomowienie

Dalej nie jest wysłane Wiem, że różnica czasu, ale ja chcę szybko, szybko!
Stary 2009-01-12, 18:20   #82
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Pytanie do dziewczny, ktore uzywaly podkladow edm: jaki odcien z buff'd bylby odpowiednikiem mieszanki sunkissed fair i fair neutral (pol na pol)?

Myslalam nad takimi probkami:
- cornsilk
- sungrass
- bisque
i moze fawn albo wool...
Co do formul to chyba daruje sobie light. Czy w buff'd odcienie z formuly concealing tez sa ciemniejsze niz z innych?

Bylabym wdzieczna za porade
Ja wprawdzie nie testowałam podkładów EDM, które wymieniłaś (Sunkissed Fair dopiero do mnie leci), ale bazując na opisach i zdjęciach,
polecam Ci wypróbować miks Biscuit i Fair.

Cornsilk, Sungrass i Bisque to odcienie ze sporą dawką żółtego pigmentu. Mieszając je na pewno nie uzyskasz pożądanego efektu. Kolory EDM z kategorii Beige i Buff mają zdecydowanie więcej różu, sądząc po zdjęciach i próbkach, które mam (Linen, Perfect, Fairly Summer). Sunkissed Fair, o ile mi wiadomo, również ma widoczne delikatne tony różowe, podobnie jak Fair z Buff'd. Natomiast Biscuit pod względem jasności odpowiadałby chyba Fair Neutral (oba ekstremalnie jasne, z neutralnym, ledwie widocznym kolorem).

Widziałam gdzieś chyba zdjęcia jakiegoś odcienia Buff'd w formułach Original i Concealing, poszukam i porównam. Najlepiej wysłać pytanie do Jennifer.

Podkład w formule Concealnig polecam stosować tylko jako korektor i to głównie na wypryski. Już Original kryje niesamowicie (bardziej chyba niż korektor z EDM [próbowałam Sunlight]), wystarczy minimalna ilość, żeby pokryć całą twarz, można się spokojnie obyć bez korektora, nakładając miejscowo kolejną warstewkę Original. Jak robiłam dziś swatche porównawcze EDM i Buff'd, to dwie warstwy EDM Intensive były słabiej widoczne na skórze niż jedna porządna Buff'd.

Do tego Original świetnie trzyma się skóry, mniej się ściera niż EDM Intensive. Przy odpowiedniej aplikacji nie tworzy efektu maski, jest leciutki, można zapomnieć, że ma się cokolwiek na twarzy. Nie zapchał mnie nawet po 12 h (EDM Intensive robi to w kilka godzin).

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-13 o 17:04
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-12, 18:36   #83
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Cytat:
Ja wprawdzie nie testowałam podkładów EDM, które wymieniłaś (Sunkissed Fair dopiero do mnie leci), ale bazując na opisach i zdjęciach,
polecam Ci wypróbować miks Biscuit i Fair.

Cornsilk, Sungrass i Bisque to odcienie ze sporą dawką żółtego pigmentu. Mieszając je na pewno nie uzyskasz pożądanego efektu. Kolory EDM z kategorii Beige i Buff mają zdecydowanie więcej różu, sądząc po zdjęciach i próbkach, które mam (Linen, Perfect, Fairy Summer). Sunkissed Fair, o ile mi wiadomo, również ma widoczne delikatne tony różowe, podobnie jak Fair z Buff'd. Natomiast Biscuit pod względem jasności odpowiadałby chyba Fair Neutral (oba ekstremalnie jasne, z neutralnym, ledwie widocznym kolorem).

Widziałam gdzieś chyba zdjęcia jakiegoś odcienia Buff'd w formułach Orginal i Concealing, poszukam i porównam. Najlepiej wysłać pytanie do Jennifer.

Podkład w formule Concealnig polecam stosować tylko jako korektor i to głównie na wypryski. Już Orginal kryje niesamowicie (bardziej chyba niż korektor z EDM [próbowałam Sunlight]), wystarczy minimalna ilość, żeby pokryć całą twarz, można się spokojnie obyć bez korektora, nakładając miejscowo kolejną warstewkę Orginal. Jak robiłam dziś swatche porównawcze EDM i Buff'd, to dwie warstwy EDM Intensive były słabiej widoczne na skórze niż jedna porządna Buff'd.

Do tego Orginal świetnie trzyma się skóry, mniej się ściera niż EDM Intensive. Przy odpowiedniej aplikacji nie tworzy efektu maski, jest leciutki, można zapomnieć, że ma się cokolwiek na twarzy. Nie zapchał mnie nawet po 12 h (EDM Intensive robi to w kilka godzin).
Moim zdaniem korektor Sunlight nie jest dobry do tego typu prównań, lepsze byłyby Intensive: Fair, Light, Medium albo Multitasking bo one są prawdziwie kryjące, a Sunlight to dla mnie taki korektoro-rozświetlacz szczególnie pod oczy i wokół skrzydełek nosa.
adusiadu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:39   #84
edyt
Zadomowienie

Caraz bardziej podobaja mi sie z opisu mineraly buff'd Do edm nie bylam przekonana, bardzo czesto wazyly mi sie na nosie i pomyslalam ze to nie moj sklad dlatego chcialam wyprobowac czegos innego. Jesli oryginal juz mozno kryje to concealing wezme rzeczywiscie jako korektor, bo az takiego krycia nie potrzebuje.
Z odcieniami chyba masz racje przyjrzalam sie jeszcze raz twoim zdjeciom i te zolte podtony wybybijaja sie juz bardzo na rece, na twarzy pewnie bedzie jeszcze gorzej. A poza tym chyba nie docenilam mojej bladosci co mi sie czesto zdarza, dobrze ze mnie naprostowalas na jesniejsze odcienie. Tezaz tylko pozostaje zamowienie.
edyt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:57   #85
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:

Cornsilk, Sungrass i Bisque to odcienie ze sporą dawką żółtego pigmentu.
Oj.. a na stronie Bisque w ogole na zolty nie wyglada, dlatego go sobie wzielam.. no ale sprawdze jak przyleci
Sadze ze Fair bedzie za jasny, Apricot za ciemny a Bisque za zolty
Ale i tak mysle, ze wymieszam ze soba i bedzie lux malinka

Jak mozna zamawiac te wymiksowane podklady? bo ja nic takiego na stronie nie widze..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-12, 19:13   #86
iustitia
Zadomowienie

Na drugiej stronie masz Custom Mix, dodajesz to do zamówienia a potem przy finalizacji wpisujesz procentową zawartość max. 3 podkładów wraz z formułą w komentarzu do transakcji.
Dobrze mówię?
Stary 2009-01-12, 19:35   #87
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Skusiłyście mnie , zamówiłam próbki.
Wzięłam: cornsilk, sungrass, biscuit, bisque i wool.

Nanomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:46   #88
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Na drugiej stronie masz Custom Mix, dodajesz to do zamówienia a potem przy finalizacji wpisujesz procentową zawartość max. 3 podkładów wraz z formułą w komentarzu do transakcji.
Dobrze mówię?
Dzxieki Jakos nie zawauzylam tego.

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Skusiłyście mnie , zamówiłam próbki.
Wzięłam: cornsilk, sungrass, biscuit, bisque i wool.

Ja sie martwie tym ze jak prace znajde to polowa kasy pojdzie na probowanie mineralow, szczegolnei ze firm jest sporo
Bede miec juz podklady ktore beda mi pasowaly ale i tak bede nowe probowac...

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-12, 21:34   #89
iustitia
Zadomowienie

Super Napisz, kiedy Ci wyślą, bo jestem ciekawa, czy tylko mnie nie lubią i się tak ociągają z wysyłką

Anecka - Spoko U mnie będzie podobnie, po urodzinach odkładam kasę na podatek a nadwyżka idzie na minerały tylko ja chcę już moje próbki!

Edytowane przez iustitia
Czas edycji: 2009-01-12 o 21:36
Stary 2009-01-12, 21:55   #90
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Moim zdaniem korektor Sunlight nie jest dobry do tego typu prównań, lepsze byłyby Intensive: Fair, Light, Medium albo Multitasking bo one są prawdziwie kryjące, a Sunlight to dla mnie taki korektoro-rozświetlacz szczególnie pod oczy i wokół skrzydełek nosa.
Ależ porównywałam (pisałam o tym w wątku głównym), właśnie Buff'd Original z EDM Intensive. Jedna grubsza warstwa Buff'd kryje lepiej niż dwie warstwy EDM (tak wykazały moje testy przy okazji swatcha).

Cytat:
Napisane przez edyt Pokaż wiadomość
Z odcieniami chyba masz racje przyjrzalam sie jeszcze raz twoim zdjeciom i te zolte podtony wybybijaja sie juz bardzo na rece, na twarzy pewnie bedzie jeszcze gorzej.
Żółte tony wybijają się mocno na zdjęciu, bo nakładałam grubą warstwę podkładu, właśnie po to, żeby było widać tonację kolorystyczną. Przy cieniutkiej, roztartej warstwie nie będą aż tak wyraźne.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości