Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-15, 17:03   #151
frantic
Zakorzenienie

Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic
Ja piore pedzle po kazdym uzyciu i z kolei nie rozumiem osob, ktore tego nie robia. To taka pokretna ideologia, ocierajaca sie o hipokryzje - "zdrowe i bezpieczne" kosmetyki w uzyciu, a higiena aplikacji na bakier
Lepiej zostawmy ten tamat, bo zaraz znów ktoś się odezwie, że nie o tym jest wątek.

Cytat:
Dostalam dzis probki z Buff'd
Zamowienie wspolne z Majade, wiec jest kilka roznych odcieni podkladow, wczesneij pisalysmy, co ktora zamowila. Dodatkowo dolozono trzy gratisy, dwa cienie i roz. Probki malutkie w porownaniu z EDM ale wystarczajace na zapoznanie sie z kosmetykiem. Zdjecia ciemne wyszly, wybaczta.
Ależ piękne te Twoje podkłady. Znów wyglądają jakby idealne dla mnie (oprócz porcelain). Vril możesz porównać odcienie Biscuit i Cornsilk do Golden Fair z EDM (kojarzę coś że go masz)?

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No wiec jestem juz troche z podkladem Apricot w wersji concealing i musze stwierdzic, ze jest za ciemny.. po prostu z=sciemnial mi na twarzy no i sie odznacza ale nie jakos mega. Mysle ze jak wymieszam z Fair to bedzie idealnie

No i coz.. Swiece sie a uzylam finishu Putty. Nie jest to swiatlo żarówkowe, ale juz troszke pod takie podchodzące..

Juz sie nie moge doczekac zeby przetestowac formułę Original. Bo chyba z opisu ona bardziej matuje.
Anecko może twój problem ze świeceniem wynika z tego że nie używasz nawilżaczy? Gdzieś pisałaś, że nakładasz minerały na gołą skórę. W dodatku leczysz trądzik i może Twoja skóra szaleje z wydzielaniem sebum bo brakuje jej nawilżenia właśnie.
frantic jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:08   #152
vril
Zakorzenienie

Frantic dobrze pamietasz Mam Golden Fair w formule semi-matte (nie dla mnie). Jutro przy dziennym swietle porownam kolory z EDM
vril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:18   #153
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Frantic dobrze pamietasz Mam Golden Fair w formule semi-matte (nie dla mnie). Jutro przy dziennym swietle porownam kolory z EDM
też się podłączam do prośby, chociaż próbki mam już w drodze.

Nanomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:41   #154
Lorri
Moderator

Jak patrzę na Twój Fair, Anecko, to mam wrażenie, że będzie dla mnie w sam raz (właśnie do mnie leci ). A jak ładnie pasuje do Twojej bladziutkiej ręki. Nie wydaje mi się ani za różowy, ani za żółty. Natomiast Putty sprawia wrażenie dość ciemnego. Przetestuj koniecznie i napisz, jak tam z jego transparentnością.
Róż Tricky wygląda bosko!
O, widzę, Dominkab Ty już próbowałaś Putty - napisz coś więcej, proszę.

Zdjęcia są już w bazie, ale post pęka w szwach, nie daje się wydłużać, więc będę musiała jakoś inaczej poustawiać linki. Dodałam też tutoriale - chyba już nikt nie będzie miał problemu z zakupami .
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:00   #155
pastereczka
Organizatorka

LORRI ja sie wpisalam jako pierwsza, nie wiem jka jest praktyka, ale moge tam wkleic co chcesz

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:12   #156
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość

Anecko może twój problem ze świeceniem wynika z tego że nie używasz nawilżaczy? Gdzieś pisałaś, że nakładasz minerały na gołą skórę. W dodatku leczysz trądzik i może Twoja skóra szaleje z wydzielaniem sebum bo brakuje jej nawilżenia właśnie.
Wlasnie ze nie wiem skad teraz wynika ten problem. Fakt lecze sie ale do nawilzania mam tonik i radzi on sobie swietnie, buzie mam gladka i nie wydziela nadmiaru sebum!
Jeszcze 2 miesiace temu mialam smalec na buzi a teraz jest normalna prawie
Na gola skore nakladam bo jak dam krem to jest jeszcze gorzej - testowalam..

Napisze tak: pare godzin po nalozeniu.. czolo swieci sie niemilosiernie ale policzki i nos tak srednio

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Jak patrzę na Twój Fair, Anecko, to mam wrażenie, że będzie dla mnie w sam raz (właśnie do mnie leci ). A jak ładnie pasuje do Twojej bladziutkiej ręki. Nie wydaje mi się ani za różowy, ani za żółty. Natomiast Putty sprawia wrażenie dość ciemnego. Przetestuj koniecznie i napisz, jak tam z jego transparentnością.
Róż Tricky wygląda bosko!
O, widzę, Dominkab Ty już próbowałaś Putty - napisz coś więcej, proszę.

Zdjęcia są już w bazie, ale post pęka w szwach, nie daje się wydłużać, więc będę musiała jakoś inaczej poustawiać linki. Dodałam też tutoriale - chyba już nikt nie będzie miał problemu z zakupami .
wlasnie fair ladnie pasuje do reki ale reke mam strasznie jasną a twarz duzo ciemniejszą jak to mowia moi znajomi skórę na rece mam przeźroczysta

Jak dolecą cienie to tez dam fotki, a Ty Lorri mozesz dawac wlasnie linki do 1 postu z naszymi zbiorami Powstanie ladny watek i przejrzysty jak EDM. (ktore do mnie dzis tez doszly yee mam flat topa)

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:12   #157
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
LORRI ja sie wpisalam jako pierwsza, nie wiem jka jest praktyka, ale moge tam wkleic co chcesz
Sęk w tym, że planowałam doklejać już głównie zdjęcia do listy, ewentualnie dodać parę linków do instrukcji aplikacyjnych. Myślę, że ze zdjęciami sobie poradzę, jak wprowadzę zmiany. Aplikację można by dać do Ciebie. Jak przygotuję, to prześlę ci na pw.

Cytat:
yee mam flat topa)
Ech, pozazdrościć... U mnie nadal nic. Czuję, że prędzej mi dojdą próbki z Buff'd świeżo zamówione.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-15 o 18:16
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2009-01-15, 18:25   #158
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Putty wygląda w opakowaniu na dość ciemny, ale w rzeczywistości jest bardzo neutralny i transparentny. Nie matuje, a raczej pokrywa twarz takim jedwabistym woalem. Trochę też rozświetla. Ja lubię taki efekt i na pewno kupię pełnowymiarową wersję, ale jeśli ktoś woli pełen mat to może nie być zadowolony. Wszystko zależy od preferencji. Aha, i jest bardzo wydajny, użyłam dosłownie ociupinkę. I bardzo fajnie wygładza skórę
Nie wiem jeszcze jak z trwałością, bo użyłam go dopiero po południu, ale ja to obojętnie co mam na twarzy to i tak nie rozstaję się z bibułkami matującymi

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:32   #159
Anecka
Zakorzenienie

Dokladnie ten putty nie nadaje koloru, albo nie zauwazylam.. ale nie matuje, tez zauwazylam ze rozswietla ale tak bardzo przyjemnie taki efekt photoshopa nadaje cos jak Glaussian Blur :P
Jak nalozylam na pedzel to w ogole nie widzialam go w zasadzie na pedzlu..

Napisalam do Buff'd maila z podziekowaniem za tak szybka przesylke i za gratisy Dostałam wlasnie maila od nich, że cieszą się, że tak szybko doszlo i sami sa zaskoczeni

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-15, 18:51   #160
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Putty wygląda w opakowaniu na dość ciemny, ale w rzeczywistości jest bardzo neutralny i transparentny. Nie matuje, a raczej pokrywa twarz takim jedwabistym woalem. Trochę też rozświetla. Ja lubię taki efekt i na pewno kupię pełnowymiarową wersję, ale jeśli ktoś woli pełen mat to może nie być zadowolony.
No to szkoda, że wzięłam dwie próbki Putty. Mój ideał to zero lub przynajmniej minimum rozświetlenia. Chyba bez samoróbek się nie obejdzie. Przeryję jeszcze strony z listy pastereczki (niesamowicie pomocna ), ale chyba już się powinnam nastawiać na sklepy z surowcami. Nie będę miała czasu testować gotowców, a z Conservatorie czy innej minerałodajni miałabym tyle prochu, że by mi na dwa lata starczyło.

Ciekawi mnie ta czysta mika z Buff'd. Bo niby czysta, ale skład podany taki, jak dla pozostałych pudrów Setting. Czy to możliwe, że nie zauważyli pomyłki?

A propos rozświetlania, to zrobiłam coś takiego (na kolory nie warto zwracać uwagi, bo to przy sztucznym świetle, za to "całą resztę" widać doskonale):

http://i390.photobucket.com/albums/o...em_buffd_1.jpg

Buff'd Orginal zdecydowanie dostosowany do moich preferencji. W EDM niestety nic dla siebie nie znajdę .

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-15 o 19:03
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-15, 19:08   #161
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Ciekawi mnie ta czysta mika z Buff'd. Bo niby czysta, ale skład podany taki, jak dla pozostałych pudrów Setting. Czy to możliwe, że nie zauważyli pomyłki?

A propos rozświetlania, to zrobiłam coś takiego (na kolory nie warto zwracać uwagi, bo to przy sztucznym świetle, za to "całą resztę" widać doskonale):

http://i390.photobucket.com/albums/o...em_buffd_1.jpg

Buff'd Orginal zdecydowanie dostosowany do moich preferencji. W EDM niestety nic dla siebie nie znajdę .
Do mnie leci wlasnie ta niby czysta mika jesli oni tak szybko wysylaja to powinnam mieć paczuszkę już we wtorek lub srode hehe

Swietne zdjęcie! podklady są na skórze?

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-15, 19:26   #162
Lorri
Moderator

Cytat:
Do mnie leci wlasnie ta niby czysta mika jesli oni tak szybko wysylaja to powinnam mieć paczuszkę już we wtorek lub srode hehe
Swietne zdjęcie! podklady są na skórze?
Nie nie, roztarte gładko na białej kartce papieru. Pojedyncze "Kwadraciki" widoczne na zdjęciu, w rzeczywistości miały boki ok. 5 mm.

Ja się nie nastawiam, że dostanę przesyłkę prędzej niż po upływie tygodnia. Strasznie się niecierpliwię, jak liczę dni, więc wolę nie liczyć.

Na EDM oczekuję chyba z większą niecierpliwością niż na premierę piątego sezonu "Zagubionych".
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-15, 19:45   #163
milena72
Zadomowienie

Ja zamawialam 7.01 i nie jeszcze nic nie przyszlo...albo Panie na warszawskiej poczcie testują...

wymianka kosmetyczno-azjatycka
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586

super ksiazki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post6154806
milena72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 19:58   #164
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez milena72 Pokaż wiadomość
Ja zamawialam 7.01 i nie jeszcze nic nie przyszlo...albo Panie na warszawskiej poczcie testują...
hahahahahahahaha dobre

Nie moglam wytrzymac i wzielam fair taka malutka drobine na palec i roztarłam juz na oczyszczonej twarzy na policzku niedaleko nosa tam gdzie mam porki.. no i szok pory zostały zatynkowane hehe jutro full test zrobię.. no i zobaczymy bo ide do Urzedu Pracy [pada snieg] a potem do dentysty [moze mi sie woda lac z buzi :P ] .. wiec zobaczymy co wytrzyma podklad

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Stary 2009-01-15, 20:04   #165
pranie
Wtajemniczenie

O, Lorri, moze chcesz wymienic probke Putty na roz albo finishing powder z EDM? Mam kilka probek z wymiany, ktorych na pewno nie bede uzywac.
pranie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 20:06   #166
iustitia
Zadomowienie

Nawet nas nie strasz

Lori, też się staram nie dostawać, ale mi nie wychodzi
iustitia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 21:07   #167
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O, Lorri, moze chcesz wymienic probke Putty na roz albo finishing powder z EDM? Mam kilka probek z wymiany, ktorych na pewno nie bede uzywac.
. Jak dostanę, to się zgadamy.
Puderek chętnie przetestuję, bo z Buff'd kaolinowego nie będę brała.

Ale z różami wolę uważać, spróbuję matowego Swimming Pool, ale tych bardziej namikowanych (czyli nafaszerowanych miką ) nie kcem. Będę miała dwie nienaruszone próbki w matte do oddania w dobre ręce (Golden Fair i Sunkissed Fair). Strasznie żałuję, że nie zdecydowałam się na wszystkie intensive, tak mi się tylko jedna ostanie . Naiwnie myślałam, że matte będzie matte, a tu taka lampa.
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-15, 21:34   #168
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Naiwnie myślałam, że matte będzie matte, a tu taka lampa.
Wow, co cera to inna opinia, na mnie formuła matte jest zupełnie matowa, sucha. Ale dla mnie semi-matte to taki naturalny, zdrowy mat. Dopiero OG zaliczam do nie matowych.

Nanomi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 22:13   #169
_marcepanka_
Raczkowanie

Dziewczyny, czytam tak i czytam i dochodzę do wniosku, że przy Was z bladolicej, to się żółta zrobiłam . Dziś wieczorem testowałam ponownie i jestem już niemalże przekonana, że bisque jest idealny dla mojej karnacji. Wtapia się cudownie i całkowicie w skórę. Testowałam na buźce i na dłoni i bisque jako jedyny był właściwie niewidoczny.

I teraz zastanawiam się co robić, czekać na EDM, czy zakupić bisque pełnowymiarowy, na który mam ochotę. A jeśli tak, to zamówić formułę lekką, czy normalną (kryjąca nie wchodzi w grę, ta zwykła kryje wystarczająco mocno). Czy któraś może się podzielić wrażeniami po zastosowaniu tej najlżejszej formuły? Ja co prawda mam co kryć, ale bardzo źle nie jest, a skórę mam suchawą.

Dziewuszki, nie wiem co robić
_marcepanka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 22:23   #170
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez _marcepanka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czytam tak i czytam i dochodzę do wniosku, że przy Was z bladolicej, to się żółta zrobiłam . Dziś wieczorem testowałam ponownie i jestem już niemalże przekonana, że bisque jest idealny dla mojej karnacji. Wtapia się cudownie i całkowicie w skórę. Testowałam na buźce i na dłoni i bisque jako jedyny był właściwie niewidoczny.

I teraz zastanawiam się co robić, czekać na EDM, czy zakupić bisque pełnowymiarowy, na który mam ochotę. A jeśli tak, to zamówić formułę lekką, czy normalną (kryjąca nie wchodzi w grę, ta zwykła kryje wystarczająco mocno). Czy któraś może się podzielić wrażeniami po zastosowaniu tej najlżejszej formuły? Ja co prawda mam co kryć, ale bardzo źle nie jest, a skórę mam suchawą.

Dziewuszki, nie wiem co robić
może zamów jeszcze kilka próbek, przetestuj obie formuły i zobacz co dla Ciebie najlepsze?
rozwielitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 22:26   #171
_marcepanka_
Raczkowanie

Tak to byłoby nawet dobrze, ale kurcze, ja nie mam tyle cierpliwości. Pomimo ekspresowego tempa wysyłki, czekać trzeba te kilka dni. Sama już nie wiem

Właśnie, zapomniałabym. Co do pełnowymiarowych produktów: kupujecie opakowania w Buff'd czy możecie polecić inny sklep??

Edytowane przez _marcepanka_
Czas edycji: 2009-01-15 o 22:29
Stary 2009-01-15, 22:29   #172
rozwielitka

Cytat:
Tak to byłoby nawet dobrze, ale kurcze, ja nie mam tyle cierpliwości. Pomimo ekspresowego tempa wysyłki, czekać trzeba te kilka dni. Sama już nie wiem
na pelnowymiarowy podklad też musisz poczekać, a warto wybrac coś co pasuje idealnie. Ja od listopada testuje podkłady edm żeby zamówić pełnowymiarowy
Stary 2009-01-15, 22:37   #173
_marcepanka_
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
na pelnowymiarowy podklad też musisz poczekać, a warto wybrac coś co pasuje idealnie. Ja od listopada testuje podkłady edm żeby zamówić pełnowymiarowy
Rozwielitka, baaardzo wytrwała jesteś

A co sądzicie o rozświetlającyh pudrach? Bardzo ciekawie wygląda canvas

Edytowane przez _marcepanka_
Czas edycji: 2009-01-15 o 22:39
Stary 2009-01-15, 22:41   #174
rozwielitka

Cytat:
Rozwielitka, baaardzo wytrwała jesteś

wcale nie, mam dużo próbek 1g edm i zużywam je systematycznie obserwując przy okazji co i jak. Pełnowymiarowe opakowanie to po prostu wygodniejsze użytkowanie, a poza tym niczym się nie różni od zawartości sampli, które edm pakuje w małych uroczych słoiczków.

zamów jeszcze raz próbki, w końcu wysyłka jest darmowa, możesz testować do woli! Będziesz pewna, że pełnowymiarowe opakowanie to to co trzeba
Stary 2009-01-15, 22:59   #175
vril
Zakorzenienie

Cytat:
zastanawiam się co robić, czekać na EDM, czy zakupić bisque pełnowymiarowy, na który mam ochotę.
Dobranie koloru to nie jedyny warunek dobrze dobranego podkladu, jedna aplikacja nie przekonasz sie czy wlasnie ten jest dla ciebie najlepszy. Musisz przetestowac podklad w roznych konfiguracjach, w roznych warunkach pogodowych, obserwowac skore chociaz kilka dni, to ze dzisiaj jest pieknie, nie znaczy, ze skora nie zbuntuje sie pojutrze. Mineraly choc przyjazne nie musza byc idealem dla kazdego. Jesli kolor ci pasuje to przetestuj dla pewnosci jeszcze reszte dostepnych formul i to kazda przez kilka dni i dopiero wtedy sie upewnisz czy dobrze wybralas. Niecierpliwosc swoja droga ale rozsadek chyba powinien miec wiecej do powiedzenia, prawda?
Stary 2009-01-15, 23:26   #176
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Dobranie koloru to nie jedyny warunek dobrze dobranego podkladu, jedna aplikacja nie przekonasz sie czy wlasnie ten jest dla ciebie najlepszy. Musisz przetestowac podklad w roznych konfiguracjach, w roznych warunkach pogodowych, obserwowac skore chociaz kilka dni, to ze dzisiaj jest pieknie, nie znaczy, ze skora nie zbuntuje sie pojutrze. Mineraly choc przyjazne nie musza byc idealem dla kazdego. Jesli kolor ci pasuje to przetestuj dla pewnosci jeszcze reszte dostepnych formul i to kazda przez kilka dni i dopiero wtedy sie upewnisz czy dobrze wybralas. Niecierpliwosc swoja droga ale rozsadek chyba powinien miec wiecej do powiedzenia, prawda?
Vrill należysz do kilku wizażanek które z przyjemnością czytam, po częsci dlatego że uprzedzasz moje wypowiedzi

Marcepanka zaopatrz się w próbki, próbuj z primerem, na mokro, na sucho, na sucho ze spray itd. I kup idealny, albo i dwa. Albo wersje mini. Widac po Twoich postach, że Twoja cera lubi minerałki

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 23:35   #177
Lorri
Moderator

Cytat:
Co do pełnowymiarowych produktów: kupujecie opakowania w Buff'd czy możecie polecić inny sklep??
Ja chyba z Buff'd nie będę brała, tylko z Conservatorie (20 g za $ 0,50), przy okazji surowców, bo jeśli chodzi o Buff'd to nastawiam się na maksymalne wyzyskanie możliwości free shipping, czyli same refilki i próbki w zamówieniach . Słoiczek mam na razie tylko jeden, po paramineralnym () Avonie, którego zawartość w całości wylądowała w koszu.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-01-16 o 00:41
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb

Stary 2009-01-16, 08:54   #178
rozwielitka

vril i pastereczka mają rację. Pamiętaj, że jednego dnia aplikacja na sucho może dać super efekt a jutro już wymaga spryskania wodą termalną...

Lorri, dobrze że zostawiłaś sobie opakowanie po avonie. Ja moje paraminerały puściłam w świat.
Stary 2009-01-16, 10:45   #179
vril
Zakorzenienie

Pastereczka dziekuje

Frantic zdjecia porownawcze dla ciebie, kiepskie wyszly, ciemne jakies ale widac, ze EDM sa ciemniejsze. Nie robilam testow na skorze.
Ogolna obserwacja:
Podklad Buff'd Biscuit (original) jest w podobnym odcieniu jak EDM Golden Fair (semi-matte) ale jasniejszy, bezowy.
Podklad Buff'd Cornsilk (concealing) jest jasniejszy od korektora EDM Sunlight i jakby bardziej jaskrawy ale minimalnie.

Roz Buff'd Petal jest troche podobny do EDM Pink Ribbon ale bardziej jaskrawy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buff'd vs edm podklady.jpg (68,3 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buff'd vs edm roze.jpg (82,5 KB, 78 załadowań)
Stary 2009-01-16, 10:58   #180
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
vril i pastereczka mają rację. Pamiętaj, że jednego dnia aplikacja na sucho może dać super efekt a jutro już wymaga spryskania wodą termalną...
Z tym nakładaniem to chyba rzeczywiście prawda. Wczoraj użyłam próbki Buff'd i wszystko było O.K., a dziś rano po nałożeniu zrobiło mi się takie ciasto, że musiałam wszystko zmywać i malować się od nowa. Drugi raz już dziś nie podeszłam do Buff'd tylko położyłam sprawdzone EDM. Ale do pracy się oczywiście przez to spóźniłam
Muszę jednak jeszcze popróbować z tym Buffem, tak łatwo się nie poddam

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości