neo nail - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-12, 09:04   #1
minimint
Raczkowanie

neo nail

witam
Mam takie pytanie ponieważ moja koleżanka zastanawia się nad kupnem zestawu do robienia paznokci żelowych i prosiła abym zapytała się co sądzicie i czy przede wszystkim znacie firmę Neo Nail? będę wdzięczna za odpowiedź.
pozdrawiam

ogłaszają się na allegro :

http://www.allegro.pl/item522509860_...yna_tipsy.html

ale mają również sklep
minimint jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 09:25   #2
kasikk12
Raczkowanie

Dot.: neo nail

Cytat:
Napisane przez minimint Pokaż wiadomość
witam
Mam takie pytanie ponieważ moja koleżanka zastanawia się nad kupnem zestawu do robienia paznokci żelowych i prosiła abym zapytała się co sądzicie i czy przede wszystkim znacie firmę Neo Nail? będę wdzięczna za odpowiedź.
pozdrawiam

ogłaszają się na allegro :

http://www.allegro.pl/item522509860_...yna_tipsy.html

ale mają również sklep
Koleżanka sama nie może napisać?
Stary 2009-01-12, 09:29   #3
minimint
Raczkowanie

może ale po co ma zakładać konto skoro chce zapytać o 1 rzecz a ja mam już konto
Stary 2009-01-12, 09:58   #4
anick88
Wtajemniczenie

lampe mam od nich, reszte niech wyrzuci do kosza. milion razy bylo napisane, ze produkty allegrowe nie maja racji bytu. chyba, ze chce tego zelu uzywac do wlosow.

nie mam polskich znakow. nie bede miec. trzeba z tym jakos zyc.
anick88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 10:02   #5
minimint
Raczkowanie

dzięki za odpowiedź wiem że nie polecacie allegro ale , jest wiele firm dobrych firm które oferują na allegro swoje usługi czy produkty stąd pytanie o opinię.
Stary 2009-01-12, 10:08   #6
kasikk12
Raczkowanie

Te żele są dobre tylko do ćwiczeń...lepiej by było kupić lampe a żele i reszte sprzętu dokupić osobno. Na allegro można kupić żele sun flower- jakościowo na pewno lepsze od tych neo coś tam
Stary 2009-01-12, 10:15   #7
minimint
Raczkowanie

dzięki bardzo, Kaska chce się zapisać na kurs ale mimo to ćwiczyć sama na sobie więc chyba jej to starczy
Stary 2009-01-12, 12:56   #8
anick88
Wtajemniczenie

nie, zdecydowanie nie. ja dostalam te zele razem z lampa..

chcialam sie nimi bawic na tipsach, ale nawet do tego sie nie nadaja. ale rob co chcesz.

Stary 2009-01-12, 13:06   #9
minimint
Raczkowanie

widzę, że niektórych zapytać o zdanie nie można bo od razu cię będą atakować, ale dobrze że są tacy który potrafią odpowiedzieć na pytanie bez złośliwości i jadu
Stary 2009-01-12, 13:36   #10
proana005
Raczkowanie

GG do proana005 Send a message via Skype™ to proana005

a kto tu byl zlosliwy czy cos?? bo ja nie zauwazylam

proana005 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 13:52   #11
anick88
Wtajemniczenie

nie wiem gdzie sie dopatrzylas ataku, ale meritum sprawy jest takie:

NIE KUPUJCIE TYCH ZELI!! o ile mozna je tak nazwac... lepiej zainwestowac w cos lepszego niz meczyc sie bez sensu.

Stary 2009-01-12, 15:37   #12
kasiag12
Raczkowanie

Ja osobiście ,moze nie jestem kosmetyczką z niewiadomo jakim starzem i nie znam się na tym tak dobrze jak inne Panie ,ale uważam ,ze żele NEO nail są w porządku sama ich używam i są naprawde ok Jestm zadowolona fajnei się rozprowadzają.
kasiag12 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:57   #13
lauracrow
Rozeznanie

ja tam im nie ufam... kupiłam kiedys ze 3 kolorowe i nawet ni chciały się nabrac na pedzelek-takie gęste... lepiej kupowac u sprawdzonych firm, które prócz sprzedaży na allegro ogłaszaja sie na targach, w czasopismach...prowadzą szkolenia oraz warsztaty, mają swoich znanych instruktorów z kilkuletnim stażem i sporymi osiągnięciami... u takich to przynajmniej jest pewnośc co to jest...
Stary 2009-01-12, 20:18   #14
Naddel
Raczkowanie

Neo nail się "fajnie rozprowadzają"?? No nie wiem. Też kiedyś je miałam, bo kupiłam od nich lampę, gilotynkę do tipsów i tym podobne drobiazgi. I uważam, że lepiej dajcie sobie laski spokój z tymi żelami! A jeśli ktoś uważa, że są fajne, to może niech spróbuje popracować na jakichś porządnych żelach - to może zobaczy różnicę
Naddel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:22   #15
anick88
Wtajemniczenie

hmm.. troche inaczej naddel: jesli ktos uwaza, ze sa dobre, to natychmiast powinien zaprzestac tworzenia paznokci. nieodwolanie, az do momentu kiedy dojdzie do wniosku, ze sa zle!

Stary 2009-04-12, 11:52   #16
maguah
Raczkowanie

a ja zamowilam paczuszke z tej firmy i to na niezla sumke oj ja glupia...... nie zamawialam z alegro a z ich sklepu internetowego......... dopiero sie ucze na kurs w lipcu pojde jak do polski na urlopik pojade....... wiec do samej nauki moze i wystarcza?????
maguah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 14:44   #17
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maguah Pokaż wiadomość
a ja zamowilam paczuszke z tej firmy i to na niezla sumke oj ja glupia...... nie zamawialam z alegro a z ich sklepu internetowego......... dopiero sie ucze na kurs w lipcu pojde jak do polski na urlopik pojade....... wiec do samej nauki moze i wystarcza?????
Szczerze? mam te żele, nabłyszczacz zżółknął w mgnieniu oka. Radzę kupić inne żele - np. Basic'a osobiście je ubóstwiam i polecam
Madzzzia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:28   #18
butterfly92
Zadomowienie

haaa... jako pseudostylistka z nimi zaczynałam polecam
butterfly92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-12, 23:50   #19
maguah
Raczkowanie

no nic trudno...........nie przekonam sie dopoki nie sprobuje.....

tak sobie ogladam sklep dobrejrady i mysle ze moze tam cos wyszperam........ no i za granice sa wysylki

dziwczyny a co sadzicie o tipsach z tej firmy???? zamowilam szklane i mleczne??? tez do bani????? bo stwierdzilam ze pomecze sie na tych produktach do lipca do kursu...... przynajmniej poucze sie krzywa c(luk) robic i inne duperele

Edytowane przez maguah
Czas edycji: 2009-04-13 o 11:13
Stary 2009-04-13, 11:47   #20
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
no nic trudno...........nie przekonam sie dopoki nie sprobuje.....

tak sobie ogladam sklep dobrejrady i mysle ze moze tam cos wyszperam........ no i za granice sa wysylki

dziwczyny a co sadzicie o tipsach z tej firmy???? zamowilam szklane i mleczne??? tez do bani????? bo stwierdzilam ze pomecze sie na tych produktach do lipca do kursu...... przynajmniej poucze sie krzywa c(luk) robic i inne duperele

tipsów z tej firmy nie miałam, ale mogę się zgodzić z tym, ze będziesz się z nimi męczyć ja dostałam 4 żele tej firmy z jednej a paczek z Allegro - każdego po trochu - takie koncóweczki. Nabłyszczacz klapa, a 3 pozostałych używam do zdobień na starych :P
Stary 2009-04-13, 12:44   #21
maguah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
tipsów z tej firmy nie miałam, ale mogę się zgodzić z tym, ze będziesz się z nimi męczyć ja dostałam 4 żele tej firmy z jednej a paczek z Allegro - każdego po trochu - takie koncóweczki. Nabłyszczacz klapa, a 3 pozostałych używam do zdobień na starych :P

ehhhh... co mi do lba strzelilo ze sie na nie skusilam dzieki madzia za odpowiedzi
Stary 2009-04-13, 12:53   #22
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
ehhhh... co mi do lba strzelilo ze sie na nie skusilam dzieki madzia za odpowiedzi
Nie ma za co Pomyłka rzecz ludzka - na Allegro ogłasza się tyle "super hiper extra" firm, że łatwo wybrać coś, co wcale nie ejst takie cudowne wiem, bo sama chciałam kupić żele Naildesign. :P Ja zostaję przy Basicu, moim zdaniem jest on tani - w moim mieście kosztuj 12 zł za 5 ml żelu jak byłabys zainteresowana, to napsiz na priva, a podam Ci adres stronki
Stary 2009-04-13, 15:35   #23
maguah
Raczkowanie

no wlasnie ja z allegro nie zamawialam tylko z ich sklepu internetowego....ale na to samo wychodzi...a co do priva za jakis czas napewno sie odezwe
Stary 2009-04-13, 16:04   #24
Madzzzia92
Rozeznanie

A zapytam z ciekawości: wogóle jaka jest cena takiego żeliku? Bo nawet nie wiem
Stary 2009-04-13, 17:22   #25
maguah
Raczkowanie

w ofercie maja zele exlusive 30ml za 96zl ,15ml za 59zl i 5 ml za 25zl i zele basic za 15ml 30zl i za 5ml 18zl..... a zreszta daje linka jak kto che niech wejdzie www.neonail.pl ogolnie w ofercie maja szkolenia i swoj sklep we wroclawiu wiec moze to troche mnie zmylilo......zaznaczam ze zele kupilam te drozsze dlatego teraz pluje sobie w gebe
Stary 2009-04-13, 21:39   #26
Madzzzia92
Rozeznanie

Właśnie ja miałam te z serii exclusive ;] na szczęście tylko 5 - bo inaczej by było ze mną kiepsko... Jedyny plus tej serii to ładne opakowania :P
Stary 2009-04-14, 08:26   #27
maguah
Raczkowanie

opakowania ladne ale do ciupy jasnej toc te exlusive do njatanszych nie naleza to uwazam ze te zele jakis poziom powinny miec nieprawdaz?/? a tak z innej beczki patrzylam sobie kursy na lipiec w polsce..... znalazlam z eurofashion choc tez nie jestem pewna czy w moim miescie organizuja(olsztyn) cennik na stronie obowiazywal do konca 2008 i pelny kurs trwal 10 dni a ja tylko na 10 dni do polski jade to tak lekko zboczylam z tematu tylko
Stary 2009-04-14, 15:05   #28
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
opakowania ladne ale do ciupy jasnej toc te exlusive do njatanszych nie naleza to uwazam ze te zele jakis poziom powinny miec nieprawdaz?/? a tak z innej beczki patrzylam sobie kursy na lipiec w polsce..... znalazlam z eurofashion choc tez nie jestem pewna czy w moim miescie organizuja(olsztyn) cennik na stronie obowiazywal do konca 2008 i pelny kurs trwal 10 dni a ja tylko na 10 dni do polski jade to tak lekko zboczylam z tematu tylko

napisz maila dp nich i przedstaw swoją sytuację. do lipca nawet sporo czasu... kurs 10dniowy, ale moze np. są tylko 4 godziny dziennie - zapytaj
Stary 2009-04-15, 10:20   #29
maguah
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
napisz maila dp nich i przedstaw swoją sytuację. do lipca nawet sporo czasu... kurs 10dniowy, ale moze np. są tylko 4 godziny dziennie - zapytaj

no niby tak ale nawet jakby te 4 godz dziennie trwal przez 10 dni to i tak lipa ja mieszkam kolo olsztyna to musialabym tam jezdzic codziennie.... w polsce nie bylam juz prawie 2 lata i chyba mnie tam ubija jak sie dowiedza ze ze caly urlop spedze na kursie hehehe. mowisz ze do lipca jeszcze daleko a kiedy mialabym sie umowic na ten kurs jak mozesz mi powiedziec??? ile czasu przed??? a do firmy pisalam ale mnie chyba olewaja
Stary 2009-04-15, 16:37   #30
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
no niby tak ale nawet jakby te 4 godz dziennie trwal przez 10 dni to i tak lipa ja mieszkam kolo olsztyna to musialabym tam jezdzic codziennie.... w polsce nie bylam juz prawie 2 lata i chyba mnie tam ubija jak sie dowiedza ze ze caly urlop spedze na kursie hehehe. mowisz ze do lipca jeszcze daleko a kiedy mialabym sie umowic na ten kurs jak mozesz mi powiedziec??? ile czasu przed??? a do firmy pisalam ale mnie chyba olewaja
Szczerze mówiąc, to nie wiem, ale myslę, ze lepiej by było, gdybyś się umówiła jak najwcześniej - większa pewność, że się uda.. Ewentualnie jak nie to, to poszukaj kursu dalej, ale krótszego - np. 2 czy 3 dniowego...
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości