Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-13, 17:11   #31
miracle567
Raczkowanie

GG do miracle567
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Ja uważam, że w dzisiejszych czasach to nic dziwnego. Sama mam znajomego, który używa podkładu i nie jest jakiś "zniewieściały". Nie jest powiedziane, że pudry, maseczki, podkłady, odżywki do paznokci, czy inne kosmetyki są tylko dla kobiet. Jeśli lepiej się czujesz z podkładem to bardzo dobrze i używaj go dalej.
miracle567 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:16   #32
blackswan
Raczkowanie

GG do blackswan Send a message via Skype™ to blackswan
Dot.: Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

Milosc nie wybiera...
Jesli moj facet by sobie podkladzik wklepywal, pewnie bym uznala to za bardzo seksowne...
Cuz ta milosc robi z ludzmi...
Uwazam jednak, ze trzeba znac umiar, bo totalnego pedancika to nawet ja bym nie zniosla...
Chociaz ciezko mi jest wyorbrazic moj typ mezczyzny z tapetka na twarzy...
Jakies moje zboczenie, ale lubie dlugowlosych, troszke zaniebanych sluchaczy slipknota...
Ehh, marzenia...
If I've got nowhere to go?
Search for seas of gold
How come it's got so cold?

blackswan jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:43   #33
Titane
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aamidale Pokaż wiadomość
spytal o zdanie, prawda? więc odpowaidam co o tym mysle.

I może to rasistowskie co powiem, ale wraz z zanikiem obowiązku pójścia do wojska zniknie nam reszta mężczyzn. Niedługo wszyscy bedziemy latać wypacykowani i z długimi pazurami, a nasi mężowie bez skrępowania będą pożyczać od nas rajstopy.
Czy Ty w ogóle wiesz co to jest rasizm? Chyba nie.
Nie zgadzam się tez z Twoim podejściem do obowiązkowej służby wojskowej, ale to juz inna kwestia

Co do tematu natomiast, jesli ktoś czuje taką potrzebę- niech używa. Pytanie tylko po co? Ja, podobnie jak większość dziewczyn, również uważam, że podkłady i pudry u mężczyzn są zbędne. Podobnie solarium. Osobiście zdecydowanie wolę bladolicych mężczyzn niż opalonych i takich też wybieram

Natomiast przemyślana i rozsądna pielęgnacja skóry jak najbardziej tak niezależnie od płci
Titane jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 19:49   #34
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole

Cytat:
spytal o zdanie, prawda? więc odpowaidam co o tym mysle.

I może to rasistowskie co powiem, ale wraz z zanikiem obowiązku pójścia do wojska zniknie nam reszta mężczyzn. Niedługo wszyscy bedziemy latać wypacykowani i z długimi pazurami, a nasi mężowie bez skrępowania będą pożyczać od nas rajstopy.
Bez przesady z tym wojskiem, to nie jest jakaś fabryka "prawdziwych" meżczyzn. Znam wielu facetów, którym do woja się nie spieszy a i w rajstopkach nie biegają. Z resztą jak facet lubi rajstopy to mu nawet wojsko tego z głowy nie wybije
Stary 2009-01-13, 20:08   #35
panna et
Raczkowanie

Dla mężczyzn - tylko pielęgnacja.

Zostawcie nam chociaż spódnice i makijaż.
panna et jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:18   #36
paulinka3110
Wtajemniczenie

Ja uważam, że mężczyźnie poważna pielęgnacja wystarczy.

Jakoś nie przekonuje mnie używanie podkładów itp.

Ja jestem zwolenniczką ostrych męskich rysów, takich twarzy "osmaganych" wiatrem i słońcem a nie idealnej cery dzięki fluidowi

Moja książkowa wymiana. Zapraszam
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=630571http://
paulinka3110 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:26   #37
Behemoth666
Rozeznanie

Mężczyźni niewieścieją, baby chłopieją, eehhh... czeka nas armagedon :P
Behemoth666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:45   #38
hairlacquer
Przyczajenie

Armagedon, czyli koniec świata mniał byc już dawno temu i co roku ma byc. W 2009 roku też podobno ;/
Stary 2009-01-13, 20:55   #39
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole

No, a skoro ma być armageddon nie warto się tapetować
Stary 2009-01-13, 21:04   #40
p4w
Zakorzenienie

pielęgnacja typu maseczki, odżywki, kremy, kosmetyczka - jak najbardziej
delikatny zapach i wypielęgnowane dłonie - zdecydowanie tak
jeśli chodzi o makijaż - zniosłabym ewentualnie korektor na jakieś punktowe problemy

to jest moje zdanie - takiego faceta szukałam i znalazłam, ale jak komuś coś więcej w wyglądzie jest potrzebne do szczęścia to ja nie śmiałabym go unieszczęśliwiać

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:22   #41
yennefer94
Raczkowanie

Wytapetowanym facetom mówię nie. Zdecydowane i stanowcze. No nie mogłabym tego zdzierżyć i już.

yennefer94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 22:02   #42
kiciaaa87
Rozeznanie

Świat idzie do przodu. I tyle. Jeśli chcesz używać tego typu specyfików, proszę bardzo. Jeśli dzięki temu czujesz się lepiej. Jako facet masz jednak trudniejsze zadanie, twój makijaż twarzy powinien być wręcz niewidoczny. Nie przesadzaj z tapetą, bo może to wyglądać śmiesznie.
Mam nadzieję że nie malujesz sobie oczu ani ust (chyba że bezbarwna pomadka), bo to już dla mnie przegięcie.
kiciaaa87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 22:19   #43
alexandrine
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

to dobrze, że mężczyźni coraz bardziej dbają o siebie i chcą się podobac
alexandrine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:46   #44
lashqueen
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
Świat idzie do przodu. I tyle. Jeśli chcesz używać tego typu specyfików, proszę bardzo. Jeśli dzięki temu czujesz się lepiej. Jako facet masz jednak trudniejsze zadanie, twój makijaż twarzy powinien być wręcz niewidoczny. Nie przesadzaj z tapetą, bo może to wyglądać śmiesznie.
Mam nadzieję że nie malujesz sobie oczu ani ust (chyba że bezbarwna pomadka), bo to już dla mnie przegięcie.

Mam nadzieje, ze nie bedzie mnie juz na swiecie, gdy mezczyzni beda zakladali tipsy i malowali usta

lashqueen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 10:53   #45
MOTYLowa
Raczkowanie

heh ja znam jednego z tipsami, całe szczęscie, że nie rzuca się to w oczy

mam pytanie do autora wątku-skoro tak ukrywasz swoją bladość twarzy pod podkładem, to co w sytuacji gdy pójdziesz ze znajomymi na basen?! przecież wtedy nie będziesz mógł tego ukryć...;/

2kg mniej -> 163cm/45kg
MOTYLowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:16   #46
Behemoth666
Rozeznanie

A nie lepiej byłoby przetestować jeszcze kilka kremów samoopalających? Wymalowany facet to dla mnie nie facet. Na zniewieściałego bym nawet nie spojrzała. Ale któż tu mówi, że autorowi wątku chodzi o to by akurat kobiety zwracały na niego uwagę...
Behemoth666 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 15:36   #47
ilustrowana inaczej
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
a tolerancja ? chce używać to jego sprawa, po co komentować
komentować, bo sam chciał.
Cytat:
Napisane przez lashqueen Pokaż wiadomość
Mam nadzieje, ze nie bedzie mnie juz na swiecie, gdy mezczyzni beda zakladali tipsy i malowali usta
mój fryzjer ma tipsy, i to sporej długości ze sporym, zielono-złotym wzorkiem i do tego jeszcze złote bransoletki..

<3
ilustrowana inaczej jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 17:36   #48
Maggie Q
Zadomowienie

W zasadzie nic nie myślę. Jak np. prezenterzy wchodzą na wizję, to przecież nie całkowicie saute, zawsze się ich trochę pudruje. Nie budzi to we mnie żadnych emocji.
Stary 2009-01-14, 22:00   #49
aamidale
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Czy Ty w ogóle wiesz co to jest rasizm? Chyba nie.
rrany jasne że wiem.... zawsze sie mnie ludzie czepiają że nielogicznie gadam
Wojsko to może nie fabryka facetów, ale w wiekszosci przypadków wybija facetom z głowy różne głupoty.

27.02.2012
aamidale jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 01:44   #50
dimiti
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

jak chce uzywac niech uzywa ja osobiscie bym nie chciala zeby moj TZ uzywal podkladu czy pudru...korektor jeszcze ok, ale solarium i wlasnie puderki oj to nie nie chcialabym byc z mezczyzna ktory uzywa takich cudow, po prostu mnie to zniecheca i juz
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:18   #51
emerald sea
Zadomowienie

yyy... nie mam nic przeciwko jeśli facet używa kosmetyków do pielęgnacji, ale kolorówka? litości... mi się to zupełnie nie podoba i o ile pewnie nie zaśmiałabym się takiemu człowiekowi prosto w twarz, o tyle na pewno miałabym o nim niezbyt pochlebne zdanie...
emerald sea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 12:51   #52
kamisio
Zadomowienie

Cytat:
rrany jasne że wiem.... zawsze sie mnie ludzie czepiają że nielogicznie gadam
Wojsko to może nie fabryka facetów, ale w wiekszosci przypadków wybija facetom z głowy różne głupoty.
albo zaczynają się świetnie maskować przed otoczeniem
Stary 2009-01-15, 14:21   #53
istari
Paul's girl

Cytat:
Napisane przez hairlacquer Pokaż wiadomość
Moje pytanie jest odnośnie uzywania podkładów czy też fluidów przez męźczyzn. Gdyż znam sporo osobników właśniej takiej płci, którzy uzywają. Właściwie jestem nim sam i używam od pól roku, oczywiscie na poczatku nikt nie wiedział. Ale niestety pewnego dnia sie wkopałem, ponieważ niechcąco wytarłem twarz o bluzke i zostały mi na niej slady. Oczywiscie reakcje są różne, teraz się nie wstydze tego iż używam fluidu czy też podkładu. W końcu żyjemy w XXI wieku. I przyznam szczerze, że dzięki używaniu tego typu kosmetyków poprawiła mi się moja własna samoocena. I czuje się bardziej dowartościowany i atrakcyjniejszy. Ale niestety nie potrafie juz wyjsc na miasto bez, czyli tak jak mnie natura stworzyła. Jestem strasznie bladziutki, biały niczym sciana. DOmyslam sie, ze dlatego iz moja twarz nie ma praktycznie dostepu az tak do slonca, bo az tak jasnej karnacji nie mnialem nigdy. Ale pytanie moje, które umieszczam właśnie w tym dziale: Metamorfozy jest nastepujące. Czy Waszym zdaniem, używanie podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez płec męska jest czymś normalnym i naturalnym? Bo niestety ale spotykam sie z różną formą odzewu na te pytanie...

Pozdrawiam!
jeśli facet ma duży problem z cerą (trądzik, rumień itp.) to nie widzę problemu jeśli chciałby połączyć odpowiednią pielęgnację z kryciem. uważam, że jako rozwiązanie czasowe (tzn do mometu wyleczenia) jest jak najbardziej ok, bo zdaję sobie sprawę jak strasznie czuje się osoba z ostrym trądzikiem i jakie to czyni spustoszenia w psychice.
w pozostałych przypadkach - nie.
co do bladości to polecam samoopalacze.

Chcę.
istari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:24   #54
Elliannia
Zakorzenienie

Hmm... swojego faceta jakoś w podkładzie nie widzę, to takie zniewieściałe trochę...

Mojego tż musiałam 2 miesiące namawiać, żeby zaczął kremu na trądzik używać, bo widziałam że go dnerwuje, ale sam z siebie by nigdy nie zaczął

Elliannia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 14:52   #55
Evka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez hairlacquer Pokaż wiadomość
Ja jestem z tych, którzy lubią o siebie dbac
Mam wielu kolegów, którzy bardzo o siebie dbają ale nawet by im do głowy nie przyszło nakładać podkład.

Powiedz mi tylko jedno- jak podkład się zachowuje na zaroście? Nie wazy Ci się wszystko na twarzy? Przyznam szczerze, że ciężko mi to sobie wyobrazić...

Cytat:
Napisane przez panna et Pokaż wiadomość
Dla mężczyzn - tylko pielęgnacja.

Zostawcie nam chociaż spódnice i makijaż.
Evka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 15:01   #56
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl

Do autora - Twoja bladość raczej nie wynika z używania podkładu, bo on nie blokuje opalania skóry, nie ma takich filtrów by mógł to robić. Prędzej uwierzę, że przyzwyczaiłeś się do wyglądu swojej twarzy w trochę ciemniejszym podkładzie i dlatego poz myciu go wydaje Ci się, że jesteś bledszy niż kiedyś.

Osobiście średnio mi się podoba malowanie się faceta, szczególnie kiedy dojdzie to już do stanu "bez podkładu nie wyjdę z domu" - co uważam za patologiczne i u kobiet, i u facetów. Dlatego nie chciałabym, żeby mój TŻ używał podkładu. Jestem w stanie znieść korektor na punktowe zmiany na skórze i ewentualnie puder na okazję robienia zdjęć
Wszelką pielęgnację popieram, sama podsuwam TŻtowi peeling czy maseczkę oczyszczającą (ma trochę problemów z trądzikiem), on sam raczej o tym nie pamięta więc mu przypominam. Odżywka na włosy - czemu nie. Regulacja brwi - mile widziana, potrafi wiele zrobić z twarzą, byle nie przesadzić i nie zrobić nienaturalnie cienkich paseczków...
Pomadka ochronna też jest jak najbardziej ok, krem nawilżający - proszę bardzo.

Jeśli uważasz, że jesteś zbyt blady, to używaj samoopalacza albo chodź na solarium, ale wcześniej popytaj jeszcze czy inni też uważają, że jesteś taki strasznie blady, bo może tylko Ci się zdaje.

No i właśnie, zarost - kiedyś tuszowałam coś tam TŻtowi na twarzy bo szedł na rozmowę o pracę, a go akurat wysypało - i ciężko było z tym zarostem, oj ciężko... Mimo, że był świeżo ogolony, to jednak to przeszkadzało.

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2009-01-15 o 15:03
Lexie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 17:52   #57
LifeIsSoSad
Zadomowienie

wybacz, ale ja uciekłabym z krzykiem gdyby facet zostawił mi na ciuchach plamy od podkładu ;]
metroseksualizm jest dla mnie totalnie odpychający. pindrzenie się jest dla kobiet i gejów (do których absolutnie nic nie mam, żeby nie było )
jak Ci sie nie podoba Twoja cera to może warto zadbac o jej wyleczenie, jakis krem czy cos, troche słonca (niech nawet solarium bedzie), soczkow marchewkowych, zdrowa dieta??

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2009-01-15 o 17:54
LifeIsSoSad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:00   #58
mychamycha
Zakorzenienie

Co myslicie o używaniu podkładów, fluidów czy też nawet pudrów przez męźczyzn?

jak dla mnie to dno...

"You can never cross the ocean
unless you have the courage
to lose sight of the shore"

Krzysztof Kolumb
mychamycha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 11:30   #59
nAtaL!a
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
jezeli masz jakies niespodzianki lub inne defekty cery, ktore ukrywasz pod podkładem, moze spróbowałbyś wizyty u dermatologa i jakiejs kuracji ktora by je zlikwidowała? dla mnie dbanie o siebie to przede wszystkim PIELĘGNACJA a nie ukrywanie .
Musze napisac,ze bardzo mnie urazil ten fragment, bo nie zdajesz sobie chyba sprawy jak trudne do wyleczenia sa prawdziwe problemy z cera, a nie 3 pryszcze na krzyz z ktorych robi sie tragedie. Sama walcze z tradzikiem i wiem,ze sama wizyta + "jakas "pielegnacja nie wystarcza.

A co do pytania, bardzo zaciekawily mnie wypowiedzi typu-jestem tolerancyjne wiec jak chcesz to sie maluj, ale do czasu gdy nie jestes moim bratem/ kolega/ chlopakiem itp.

Osobiscie uważam, ze jesli masz taka potrzebe to prosze bardzo, tylko pamietaj aby podklad/puder zawsze byl dobrze dobrany.

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2009-01-16 o 11:31 Powód: literowka
nAtaL!a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-16, 12:10   #60
Migdał
Rozeznanie

Czytając większość poprzednich wypowiedzi ciarki przechodziły mi po plecach i miałam się nie wypowiadać- ale niech będzie Gdyby mój mąż używał podkładu- nie robiłabym z tego tragedii, nie wyśmiałabym go, ani nie uważała za nie- męskiego. Przerażają mnie podkreślane w tym wątku wielokrotnie kryteria męskości i kobiecości- facet to samiec osmagany wiatrem, a pindrzenie jest domeną kobiet Oczywiście lubię wyglądać ładnie (mój mąż też lubi swoją drogą), interesuję się kosmetykami, ale szczerze mówiąc to ja sobie wypraszam stwierdzenie, że dominującą u mnie aktywnością jest pindrzenie. Zbytnia próżność, pindrzenie się 24h/ doba uważam za śmieszne w wykonaniu zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Ale pielęgnacja + ewentualny makeup to dla mnie rozsądne wyjście dla każdego. I dla jasności- mój mąż się nie maluje , ale cieszę się, że przekonał się do pielęgnacji, pamięta o kremie prze wyjściem itd Jego męskość nie maleje wraz ze wzrostem ilości używanych przez niego kosmetyków. Byliśmy razem nawet kilka razy na solarium- naprawdę jeszcze go nie przyłapałam w moich stringach
Do autora wątku: jeśli czujesz się lepiej w podkładzie- używaj. Nikt nie musi o tym przecież wiedzieć
Migdał jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości