nogi w zimie:( kropki! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-13, 09:07   #1
martusia380
Przyczajenie

GG do martusia380

nogi w zimie:( kropki!

Hej Dziewczyny,

watek byl podnoszony kilka razy,ale umierał smutną,szybką śmiercią.Ostatnio mialysmy mrożne dni,zauwazylam,ze mam problem z nawilzeniem łydek-malo ktory balsam je "bierze".Skora jest szorstka i sucha,cos jakby zmarszczki-łuski.W dodatku jak zwykle-czerwone kropki na łydkach i udach w miejscu włoskow.Sprawa jak czytalam na innych forach nie jest taka prosta-moze to byc zapalenie mieszkow,rogowacenie mieszkowe,atopia etc.Macie jakis sposob niezawodny na te kropki?Czekam na Wasze rady.

gg 9076156
martusia380 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:44   #2
marchewkowe pole
Zakorzenienie

GG do marchewkowe pole
Dot.: nogi w zimie:( kropki!

Masło shea, najlepiej 100%. Tłuścioch jakich mało, ale dobrze się wchłania i tworzy na skórze ochronną warstwę.
Stary 2009-01-13, 23:33   #3
Dualstar
Wtajemniczenie

Ja też mam czerwone kropki po tym i to jest spowodowane tym że mam bardzo delikatną i wrażliwą skórę co objawia się uczuleniem, ale tak naprawdę nic się nie da z tym zrobić samo przechodzi, ale być może dermatolog jakiś krem by tobie wypisał.
Dualstar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 02:28   #4
Ankalime
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez martusia380 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

watek byl podnoszony kilka razy,ale umierał smutną,szybką śmiercią.Ostatnio mialysmy mrożne dni,zauwazylam,ze mam problem z nawilzeniem łydek-malo ktory balsam je "bierze".Skora jest szorstka i sucha,cos jakby zmarszczki-łuski.W dodatku jak zwykle-czerwone kropki na łydkach i udach w miejscu włoskow.Sprawa jak czytalam na innych forach nie jest taka prosta-moze to byc zapalenie mieszkow,rogowacenie mieszkowe,atopia etc.Macie jakis sposob niezawodny na te kropki?Czekam na Wasze rady.

gg 9076156

szybciutko do dermatologa! mialam podobna rzeczna lokciach (tak, wiem inna skora, ale..). mialam na nich kropki, skora byla szorstka i wlasnie te zmarszczko-luski. wybralam sie do dermatologa i orzekl, ze jest to najprawdopodobniej luszczyca... przepisal mi masc elocom. lepiej fufac na zimne mnie niestety pozostaly mini-blizny na lokciach, gdybym tylko szybciej zdecydowala sie na dermatologa
Ankalime jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 20:32   #5
waaampirek
Organizatorka

oj nie strasz dziewczyny tez mam takie kropki, moje koleżanki też je mają, teraz mróz okropny, suche powietrze potem wracasz do domu - ogrzewanie i znów suche powietrze, dla skóry koszmar, więc trzeba o nia szczególnie dbać. Oczywiście nie odradzam wizyty u dermatologa - na pewno nie zaszkodzi, ale bez stresu
waaampirek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości