Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-06-16, 13:16   #1
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte
Strony dla panów

Dziewczyny, czy znacie (lub Wasi faceci) jakieś ciekawe stronki dla facetów? Tak jak my mamy Wizaż, ploteczki, kosmetyki, fryzury, forum mamusiowe i uśmiechowe, tak może istnieje jakaś ciekawa stronka, przed którą mogłybyśmy posadzić naszych facetów, kiedy chcemy mieć swięty spokój

Ale wiecie, nie chodzi mi o strony erotyczne tylko o takie, gdzie byłoby coś o samochodach, wędkowaniu i innych męskich sprawach, o których nie mam pojęcia
I nie chodzi mi o tematyczną stronę, że np. tylko i wyłącznie o samochodach, tylko taką wszechstronną, jak Wizaż

Znacie coś takiego?
Charlotte jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 21:12   #2
Komanka
Rozeznanie

Re: Strony dla panów

Mogę jedynie podać strony, do których mój mąż ma słabość
www.tweak.pl (fajne forum tu jest tzw. ośla łączka, zwłaszcza rewelacyjne wypowiedzi niejakiego jonasa)
www.linuxnews.pl
www.allegro.pl (nie polecane za często )
www.benchmark.pl
Nieco monotematyczne, ale moja meńcizna to informatyk
Komanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 21:36   #3
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

A ja znalazłam taką stronkę: www.mezczyzna.pl - ale jeszcze nie działa Ciekawe co tam będzie
Stary 2004-06-16, 22:32   #4
Ines1985
Zakorzenienie

Moj mezczyzna przesiaduje czasem na stronce men's health bo i ta gazete uwielbia...
http://www.menshealth.pl/
No ale tak naprawde to nic specjalnego... Strona ktora tak jak kazda inna nalezaca do gazety po prostu zacheca do kupna danego pisma.
Wydaje mi sie jednak ze kazdy mezczyzna znajdzie tam cos dla siebie (zarowno w gazecie, jak i na stronce ).

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-16, 23:28   #5
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Ines1985 napisał(a):
> Moj mezczyzna przesiaduje czasem na stronce men's health bo i ta gazete uwielbia...
> http://www.menshealth.pl/
> No ale tak naprawde to nic specjalnego... Strona ktora tak jak kazda inna nalezaca do gazety po prostu zacheca do kupna danego pisma.
> Wydaje mi sie jednak ze kazdy mezczyzna znajdzie tam cos dla siebie (zarowno w gazecie, jak i na stronce ).

Hmm, a gazetka fajna? Może bym ją sprawiła mojemu TŻ? Tak jakoś mam ochotę znaleźć Mu coś fajnego i lekkiego, "odmóżdżającego"
Stary 2004-06-17, 08:03   #6
Ines1985
Zakorzenienie

Nie wiem czego oczekujesz od tej gazety ale mozesz wejsc na stronke i zobaczyc co tam jest. Jak na moj gust wszystkiego po trochu- i o sporcie, i nowosci techniczne, i o zdrowiu i o kobietach i o modzie meskiej...
Ja sama ostatnio zaglebilam sie w lekturze tego pisma i nawet mi sie podobalo...

Stary 2004-06-17, 11:59   #7
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Weszłam, ale tam za wiele nie ma (na pewno w gazecie jest więcej )

Tylko pytanie - czy to nie jest coś w stylu CKM? Bo tej gazety mój facet nie znosi - uważa, że nie ma tam co czytać a to co jest, jest starsznie głupie (to tak jak ja myślę o Cosmopolitan )

Chodzi mi o to, czy pomiędzy głupotkami o seksie, kobietach i modelowaniu sylwetki są jakieś fajne artykuły o samochodach, motorach, wywiady z ciekawymi ludźmi itp?
Stary 2004-06-17, 14:33   #8
Ines1985
Zakorzenienie

Powiem tak... Nagich kobiet z tego co pamietam tam nie ma (podstawowa roznica miedzy tym a CKM-em i Playboyem). Artykuly o seksie- chyba sa ale nie wiem czy moge tu uzyc liczby mnogiej bo wydaje mi sie ze jest 1 albo gora 2. Cos o kobietach - jest, ale niewiele.
Nie bardzo wiem jak to wszystko okreslic... Po prostu jest tam wszystkiego po trochu. Mi sie podobaly artykuly dotyczace zdrowia bo przeciez to jest istotna sprawa a w niewielu meskich gazetach mozna znalezc cos na ten temat. Jakies rzeczy techniczne, motoryzacyjne i sportowe tez mozna tam znalezc (rowniez o sportach ekstremalnych, w ostatnim numerze szeroki artykul o chodzeniu po wulkanach). Wywiady tez z tego co pamietam sa choc ich nie czytalam.
Ale tak naprawde nie moge powiedziec ze ta gazeta jest super bo przeciez sa rozne gusta, moj facet ja lubi, twojemu niekoniecznie musi sie podobac... Ja mialam w reku jeden numer, o poprzednich slyszalam z opowiesci chlopaka co tam mu sie w nich spodobalo...
Proponuje wybrac sie do takiego kiosku gdzie mozna sobie przejrzec gazete przed kupnem i tam zobaczysz czy jest cos ciekawego w danym numerze. O ile nie bedzie ofoliowana bo np. w ostatnim numerze w prezencie byl mini krem nivea dla mezczyzn .

Stary 2004-06-17, 15:52   #9
_Roxi
Zadomowienie

GG do _Roxi

moj siedzi non stop na stronach www rajdowych (ja tez zreszta i rajdowych forach dyskusyjnych-jestesmy maniakam rajdowymi poznalismy w ten sposob mase ludzi z calej Polski i wciaz utrzymujemy kontakt , najfajniej jest jak na rajdziku mozna wlasnie spotkac osoby znane tylko z neta
jesli ktos lubi sport jakim sa rajdy samochodowe i F1 to polecam :

www.autoklub.pl

www.rallyonline.pl

www.rajdy.hoga.pl

www.holek.pl
"Wiem jedno - gdyby szybkie podróżowanie samochodem należało do łatwych zajęć nie trzeba by się tego uczyć, a ja uczę się wciąż i będę jeździł dopóty, póki ściganie będzie dla mnie trudną, lecz pasjonującą zagadką". Janusz Kulig 1969-2004 [']
_Roxi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-17, 23:05   #10
Charlotte
Wtajemniczenie

GG do Charlotte

Ines1985 napisał(a):
> Powiem tak... Nagich kobiet z tego co pamietam tam nie ma (podstawowa roznica miedzy tym a CKM-em i Playboyem).

A to mi akurat pasuje

>Artykuly o seksie- chyba sa ale nie wiem czy moge tu uzyc liczby mnogiej bo wydaje mi sie ze jest 1 albo gora 2. Cos o kobietach - jest, ale niewiele.

Eeee, to też dobrze, bo mój facet nie lubi takich, jak powiada, bredni Np. artykuły w CKM-ie (przeglądam u fryzjera ) pt. "jak nauczyć ja latania", "20 punktów rozkoszy na jej ciele" On woli, żebym sama mu o tym powiedziała, a nie czytać w gazetach

> Nie bardzo wiem jak to wszystko okreslic... Po prostu jest tam wszystkiego po trochu. Mi sie podobaly artykuly dotyczace zdrowia bo przeciez to jest istotna sprawa a w niewielu meskich gazetach mozna znalezc cos na ten temat. Jakies rzeczy techniczne, motoryzacyjne i sportowe tez mozna tam znalezc (rowniez o sportach ekstremalnych, w ostatnim numerze szeroki artykul o chodzeniu po wulkanach). Wywiady tez z tego co pamietam sa choc ich nie czytalam.

No, właśnie o to mi chodziło

> Ale tak naprawde nie moge powiedziec ze ta gazeta jest super bo przeciez sa rozne gusta, moj facet ja lubi, twojemu niekoniecznie musi sie podobac... Ja mialam w reku jeden numer, o poprzednich slyszalam z opowiesci chlopaka co tam mu sie w nich spodobalo...
> Proponuje wybrac sie do takiego kiosku gdzie mozna sobie przejrzec gazete przed kupnem i tam zobaczysz czy jest cos ciekawego w danym numerze. O ile nie bedzie ofoliowana bo np. w ostatnim numerze w prezencie byl mini krem nivea dla mezczyzn .

Wiesz co? Przy okazji wpadnę do Empiku, a jak będzie ofoliowana, to po prostu Mu kupię, spodoba się, albo nie i już Chcę Go trochę odmóżdżyć, bo taki biedny jest, tylko praca, dom, uczelnia, praca, dom uczelnia, ostatnio nawet na imprezy i kino nie mamy czasu Ja się odmóżdżam serialami i do niedawna "Barem" a On nie ma czym
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości