Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 100 - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-01-13, 22:17   #2971
aquafresh
Przyczajenie

Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Własnie miałam Was drogie wizażanki pytać o odcień z żółtymi tonami, ale wcześniejsze posty rozjaśniły mi nieco w głowie. Z Lily Lolo używałam popcornu, z Pixie niemal idealnie sprawuję się u mnie Cameo 3. Mam próbki Manx 2 i Chartreux 2 z formuły FF. Chartreux to kompletna pomyłka, Manx jest jeszcze trochę zbyt beżowy. Teraz będę celować w Angorę 3, skuszę się jeszcze na Manx 3. A co z Koratem, jak w tym odcieniu z żółtymi tonami?
aquafresh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 06:58   #2972
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez aquafresh Pokaż wiadomość
Własnie miałam Was drogie wizażanki pytać o odcień z żółtymi tonami, ale wcześniejsze posty rozjaśniły mi nieco w głowie. Z Lily Lolo używałam popcornu, z Pixie niemal idealnie sprawuję się u mnie Cameo 3. Mam próbki Manx 2 i Chartreux 2 z formuły FF. Chartreux to kompletna pomyłka, Manx jest jeszcze trochę zbyt beżowy. Teraz będę celować w Angorę 3, skuszę się jeszcze na Manx 3. A co z Koratem, jak w tym odcieniu z żółtymi tonami?
Korat po pierwsze jest dużo ciemniejszy od Manxa, po drugie jest dużo bardziej oliwkowy (niektórzy określają go jako ziemisty, u niektórych leży idealnie, to zależy ).
Skoro szukasz pomiędzy Angorą i Manxem, zastanawiasz się nad Koratem - zadam kluczowe pytanie: czy myślałaś o kolorze Abyssynian? To cudeńko wielu z nas idealnie pasuje To połączenie Manxa z Koratem, idealnie wyważony ze spoooorą domieszką żółtych tonów.

Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2014-01-14 o 07:00
mulier jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 12:46   #2973
K_cieciorka
Zadomowienie

Jestem z tych, na ktorych korat wypadal ziemisto, a w abyssinian wygladalam na chora- dla mnie ma odcien jasnego, starego zlota, zolci z zielenia.
Strasznie jestem ciekawa angory na sobie, przy okazji kupowania manxa, zamowie sobie probke

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 18:15   #2974
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

A ja dzisiaj oniemiałam Testowałam angore 2 PP i na mojej skórze była chłodna, z lekko różowymi podtonami!!!Cera wyglądała trupio-bez koloru, szaro-buro-za to szyja stała się jeszcze bardziej zółto-oliwkowa i widoczna Angora 2 wysypana na dłoni jest idealnie chłodną ładną żółcią- na cerze wygląda strasznie..różowo..jakbym była chora..zmyłam wszystko nałożyłam dla porównania manx 2 PP i nagle wróciły kolory, wszystko zlało się z żółcią szyi i dekoldu, przyciemniłam ciut manxem 3 PP i jest ideał..Jak to możliwe? Czyżby manx był bardziej żółtto-oliwkowy niż angora? Może po prostu za mało koloru/odcieni w angorze? Pozostaje mi test angory 3 PP-może ona będzie bardziej zółta.
Stary 2014-01-14, 19:00   #2975
Sabriel_
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Jestem z tych, na ktorych korat wypadal ziemisto, a w abyssinian wygladalam na chora- dla mnie ma odcien jasnego, starego zlota, zolci z zielenia.
Strasznie jestem ciekawa angory na sobie, przy okazji kupowania manxa, zamowie sobie probke

Też planuję kupić Manx 2 FF munchkin i do niego domówić próbkę angory 2 FF

Cytat:
Napisane przez Narnijkar Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj oniemiałam Testowałam angore 2 PP i na mojej skórze była chłodna, z lekko różowymi podtonami!!!Cera wyglądała trupio-bez koloru, szaro-buro-za to szyja stała się jeszcze bardziej zółto-oliwkowa i widoczna Angora 2 wysypana na dłoni jest idealnie chłodną ładną żółcią- na cerze wygląda strasznie..różowo..jakbym była chora..zmyłam wszystko nałożyłam dla porównania manx 2 PP i nagle wróciły kolory, wszystko zlało się z żółcią szyi i dekoldu, przyciemniłam ciut manxem 3 PP i jest ideał..Jak to możliwe? Czyżby manx był bardziej żółtto-oliwkowy niż angora? Może po prostu za mało koloru/odcieni w angorze? Pozostaje mi test angory 3 PP-może ona będzie bardziej zółta.
Ja w Manxie nie widzę oliwkowych tonów ...
Sabriel_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 23:56   #2976
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

Ja też nie widzę, on jest cieplejszy niż angora

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-01-27 o 15:09
Narnijkar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 00:41   #2977
brakxdsdsac
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
w abyssinian wygladalam na chora- dla mnie ma odcien jasnego, starego zlota, zolci z zielenia.

Znalazłam swój idealny odcień i tak, jest nim Abyssinian 3 FF!
Jestem niezmiernie uradowana, bo myślałam, że dobór ZNOWU w moim przypadku będzie tak mozolny jak zwykle to bywa, a na koniec okaże się, że mojej karnacji po prostu nie bierze się pod uwagę przy produkcji podkładów :P. Każdych.

W każdym razie, K_cieciorka, ja tak samo opisałabym odcień Abyssinian. Jasne, stare złoto.. Wybitnie żółty z domieszką zieleni.
Identycznie też opisywałam odcień swojej szyi, kiedy tak nieziemsko odcinała mi się od twarzy w KAŻDYM INNYM PODKŁADZIE DOWOLNEGO RODZAJU.
brakxdsdsac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 05:18   #2978
aquafresh
Przyczajenie

Red face Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Korat po pierwsze jest dużo ciemniejszy od Manxa, po drugie jest dużo bardziej oliwkowy (niektórzy określają go jako ziemisty, u niektórych leży idealnie, to zależy ).
Skoro szukasz pomiędzy Angorą i Manxem, zastanawiasz się nad Koratem - zadam kluczowe pytanie: czy myślałaś o kolorze Abyssynian? To cudeńko wielu z nas idealnie pasuje To połączenie Manxa z Koratem, idealnie wyważony ze spoooorą domieszką żółtych tonów.
Rzeczywiscie jakoś zupełnie pominelam ten kolor Zdjęcia na stronie nie wyglądają zbyt zachęcająco, ale coś mi mówi, ze to faktycznie moze być strzał w dziesiątkę. Skupie sie juz w takim razie tylko na Angorze i Abyssinian. Odpuszczam sobie Manxa co by nie powiększać ilości kompletnie nietrafionych odcieni w mojej mineralnej kolekcji. A Tobie droga Mulier dziękuje za podpowiedź
aquafresh jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 20:36   #2979
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez aquafresh Pokaż wiadomość
Rzeczywiscie jakoś zupełnie pominelam ten kolor Zdjęcia na stronie nie wyglądają zbyt zachęcająco, ale coś mi mówi, ze to faktycznie moze być strzał w dziesiątkę. Skupie sie juz w takim razie tylko na Angorze i Abyssinian. Odpuszczam sobie Manxa co by nie powiększać ilości kompletnie nietrafionych odcieni w mojej mineralnej kolekcji. A Tobie droga Mulier dziękuje za podpowiedź
Nie ma za co Manxa nie odpuszczaj... jest fajny Ja już prędzej odpuściłabym skrajnie "żółtkowatą" Angorę

Stary 2014-01-15, 22:22   #2980
zetakpowiem
Wtajemniczenie

dzięki dziewczyny za porady, zamówiłam kilka próbek. Na dniach powinny przyjść, mam nadzieję, że w końcu dobrze dobiorę kolor
Stary 2014-01-26, 11:14   #2981
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Potrzebuję dobrego korektora mineralnego, używam podkładu MEOW, więc uważam, że najlepiej wybrać korektor z tej samej firmy.
Korektor potrzebuję do maskowania cieni pod oczami (Undereye Concealer), czy są jakieś użytkowniczki 'kociego' korektora ? Jak z maskowaniem, nakładaniem i współpracą z podkładem ?
karmimy psiaki
Insta
8tracks

Edytowane przez Mademoiselle_Pauline
Czas edycji: 2014-01-26 o 11:18
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-26, 12:06   #2982
mamaAmelka
Zakorzenienie

Hej dziewczyny
chciałbym spróbować podkładu Meow w formule FF i proszę Was o opinię w sprawie odcienia. Mam cerę naczynkową, z tendencją do rumienia na policzkach; normalna w kierunku suchej. Do tej pory najlepiej czułam się w Annabelle Minerals odcień Golden Fairest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mm.jpg (34,2 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000577.jpg (40,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000584.jpg (35,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1000585.jpg (34,1 KB, 28 załadowań)
Stary 2014-01-26, 23:05   #2983
Inspire
Kuźnia inspiracji

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chciałbym spróbować podkładu Meow w formule FF i proszę Was o opinię w sprawie odcienia. Mam cerę naczynkową, z tendencją do rumienia na policzkach; normalna w kierunku suchej. Do tej pory najlepiej czułam się w Annabelle Minerals odcień Golden Fairest.
Ja bym stawiała na Manx lub Abyssinian, ale niech ktoś bardziej ogarnięty w kolorach się wypowie

Inspire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 13:42   #2984
mamaAmelka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Inspire Pokaż wiadomość
Ja bym stawiała na Manx lub Abyssinian, ale niech ktoś bardziej ogarnięty w kolorach się wypowie
Dziękuję za odp
Właśnie zamówiłam kilka próbek i celowałam w bardziej żółte odcienie ( sugerując się opisem producenta), ponieważ moja szyja jest żółta
Wzięłam angorę i korat. Jak nie będą pasować, to spróbuję z manx i abyssinian

Stary 2014-01-27, 13:56   #2985
Narnijkar
Zadomowienie

GG do Narnijkar

Ja zrobiłam dzisiaj porównanie moich żółtków:

-manx 3 PP jest jaśniejszy i bardziej promienno-brzoskwiniowo-żółty niż abyssinian 3 PP który jest sporo ciemniejszy na tym poziomie i bardziej żółto-oliwkowo-zgaszony

-manx 3 PP zmieszany odrobinę z manx 2 FF jest bardzo podobny do radiant yellow elemental

Bardzo pojaśniałam na zimę i skóra z brzoskwiniowej -żółtej zrobiła się oliwkowo-żółta i manx musi poczekać na lato, idealnie teraz leży na mnie mix abyssinian 2 i 3 PP lub najpierw manx 2 PP i na to odrobina abyssinian 3 PP dla przygaszenia tej brzoskwini (poza angorą , która jest numerem 1). Może komuś się to przyda - tylko ja naprawdę jestem mocno żółto- oliwkowa, a dłonie mam niemalże biało-oliwkowo-zielone

Na zdjęciach manx 1 lub abyssinian 1 zmieszany z abyssinian 3

Pozostał mi jeszcze test ocicat 2 i 3 PP - ciekawe, czy będzie bardziej oliwkowy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg abysinnian 2 i 3.jpg (22,0 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abyssinian 1 i 3.jpg (30,8 KB, 54 załadowań)

Edytowane przez Narnijkar
Czas edycji: 2014-01-27 o 14:40
Narnijkar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 16:17   #2986
ZofianaZofia
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
w tym temacie najlepiej radzą sobie odcienie żółte.
Używam abyssinian i w kwestii zaczerwienień radzi sobie bardzo dobrze.
ZofianaZofia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:22   #2987
triflee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Mademoiselle_Pauline Pokaż wiadomość
Potrzebuję dobrego korektora mineralnego, używam podkładu MEOW, więc uważam, że najlepiej wybrać korektor z tej samej firmy.
Korektor potrzebuję do maskowania cieni pod oczami (Undereye Concealer), czy są jakieś użytkowniczki 'kociego' korektora ? Jak z maskowaniem, nakładaniem i współpracą z podkładem ?
Ja ostatnio skusiłam się na próbki korektora pod oczy i normalnego. Ten do maskowania różnych niespodzianek na twarzy sprawdza się rewelacyjnie, niestety ten pod oczy już nie bardzo. Z kolorem podkładu zgrywa się ładnie (no ale w końcu ma tę samą nazwę, więc powinien ), nakłada się dobrze, nie zbiera się w załamaniach skóry, ale cienie maskuje średnio - trochę je rozjaśnia, ale nie ukrywa całkiem. Ale moim zdaniem warto wypróbować - moich cieni pod oczami jeszcze nic nie zdołało ukryć, więc może u kogoś innego sprawdzi się lepiej

A, no i korektor jest baaardzo wydajny - próbki używam od jakiegoś miesiąca, ubytku widzę bardzo niewiele

Moja fragrantica

Edytowane przez triflee
Czas edycji: 2014-01-28 o 16:24
triflee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 16:45   #2988
aneczka077
Raczkowanie

Dziewczyny, a jak nakładacie ten korektor pod oczy? Po prostu pędzelkiem w postaci sypkiej czy mieszacie z jakimś kremem lub jak? Bo u mnie leżą próbki i nawet nie wiem jak je przetestowac
aneczka077 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:42   #2989
gabiG4
Raczkowanie

ja maczam najpierw pędzelek odrobinę w oleju jojoba potem i korektor i nakładam takie mazidełko pod oczy, żeby zatuszować moje paskudne wory pory oczami. Polecam ten sposób szczególnie dla cery suchej
gabiG4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 21:55   #2990
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez gabiG4 Pokaż wiadomość
ja maczam najpierw pędzelek odrobinę w oleju jojoba potem i korektor i nakładam takie mazidełko pod oczy, żeby zatuszować moje paskudne wory pory oczami. Polecam ten sposób szczególnie dla cery suchej
super! muszę wypróbować z arganowym
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 22:53   #2991
K_cieciorka
Zadomowienie

Ja nie używam korektora pod oczy, ale jeśli mam coś do przykrycia gdzieś indziej, to też robię podobnie. W zagłębieniu dłoni mieszam proszek z olejem kokosowym. Jojoby nigdy nie miałam, ale w kokosowym pasuje mi, że jest taki mało olejowy, nielepki.
Na co dzień nie maluję w ogóle powierzchni pod oczami, jak mam niedobrany podkład, lub się nie wyśpię to się tam maźnę. Na wyjścia i do pełnego makijażu owszem, ale zwykły drogeryjny, niemineralny.

Planowałam zakup różów i bronzerów, ale dopiero dzisiaj doczytałam, że 10$ to nie za munchkina, tylko za 20g. Strasznie drogo. Może to i dobrze, bo mniej wydam kasy i nie będę miała problemu z wyborem odcienia.

Za to na bank przy najbliższej okazji kupuję Crystalline Ma ktoś moze zdjęcie tourmarine lub jadeite?

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2014-01-28 o 23:14
K_cieciorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 11:25   #2992
agnszp
Rozeznanie

Dziewczyny czy meow ma czasem jeszcze jakieś promocje? bo kiedyś bywały dość często a teraz na ich strona fb w ogóle nie jest aktualizowana a na stronie internetowej też nie widzę promocji
agnszp jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 11:33   #2993
Soph
Organizatorka

Możliwe, że na Walentynki będzie

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik

mikroREKLAMA
Wyprzedaż szafy

Ta reklama pokazywana jest pod 17 034 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Soph jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 17:50   #2994
aneczka077
Raczkowanie

Dzięki dziewczyny za wskazówki Na pewno spróbuje
aneczka077 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 18:46   #2995
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez agnszp Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy meow ma czasem jeszcze jakieś promocje? bo kiedyś bywały dość często a teraz na ich strona fb w ogóle nie jest aktualizowana a na stronie internetowej też nie widzę promocji
Sprawdzaj sobie na twitterze, nie na facebooku.

Stary 2014-02-05, 20:29   #2996
Ola44444
Raczkowanie

Mam jedno pytanie dziewczyny. Na ile starczy mi 4g podkładu mineralnego przy regularnym stosowaniu?
Stary 2014-02-05, 23:31   #2997
rozdwojona
Raczkowanie

Mi przy 3 warstwach wystarczy na pół roku formuła średnia PP, pewnie FF na jeszcze dłużej zostaje.
rozdwojona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 17:41   #2998
apopis
Przyczajenie

Cześć
Kupiłam niedawno próbki MEOW ff. Wszystkie w najjaśniejszej tonacji 0 (Himalayan, Mau, Siamese i Persian). Mau był za ciemny, Siamese i Himalayan za jasne, najbardziej przypasował mi Persian, ale też był ciutkę za ciemny. Wcześniej miałam BB Cream ze Skin79 z różowymi tonami, w którym wyglądałam całkiem fajnie, właśnie dlatego wybrałam takie odcienie z różowymi tonami. Ale uświadomiłam sobie, że moja szyja jest bardzo żółta (może przez rok się coś zmieniło? ). Właśnie dlatego chciałabym się poradzić was, który odcień z żółtymi tonami byłby dla mnie najlepszy. Widziałam na screenach, że Abyssian 1 był bardzo jasny :O
Kupuję próbki na Allegro, 1 ml za 3.70, ze strony producenta się bardziej opłaca?
apopis jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 19:26   #2999
MadameBlossom
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

Dziewczyny chcę zamówić próbki i mam tak - Korat i mogę go zamówić w odcieniach od 0-6 w wariancie Purrfect Puss. Ale potem w tej tabelce mogę też wybrać light, layerable lub coverage. O co w tym chodzi?

Zobacz

www.madameblossom.blogspo t.com
MadameBlossom jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-10, 19:43   #3000
riliana
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez MadameBlossom Pokaż wiadomość
Dziewczyny chcę zamówić próbki i mam tak - Korat i mogę go zamówić w odcieniach od 0-6 w wariancie Purrfect Puss. Ale potem w tej tabelce mogę też wybrać light, layerable lub coverage. O co w tym chodzi?
to jest opis danej formuły:

Purrfect: Light/Medium Layerable Coverage
Pampered: Medium/Heavy Layerable Coverage
FF: Heavy Coverage

wybierasz formułę, poziom jasności i przy tym poziomie w tabeli danej formuły klikasz rozmiar

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości