Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie nie związany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2004-06-21, 18:22   #1
martiene
Raczkowanie

czy pokazać cycki ;)???

ha! mam nadzieje ze temat przyciagnie moje kochane wizazanki
Z gory zaznaczam ze NIE chodzi mi o wersje ekstremalne, no przeswitujaca bluzka bez stanika czy azurowe szorty bez majtek
kiedy ide na dancehall albo do klubu lubie pokazac kawalek brzucha czy zalozyc wiekszy dekolt i mocniej sie umalowac - mam wyrazista gebe i lubie eksperymenty z makijazem, kolory fluo, cekiny, ozdoby oczu, piorka i inne ☠☠☠☠☠☠☠y ktore przysluguja mi poki mam jeszcze swoje lata I zastanawiam sie nad jedna sprawa: w srode jest impreza w pracy. Wieczorem, w klubie. Nieoficjalna. Pierwszy raz spotkam sie w tym towarzystwie na gruncie neutralnym - pracuje w dwoch miejscach i ta praca skad jest impreza jest taka raczej dodatkowa, wiec ci ludzie nie sa moimi przyjaciolmi. Znam tam 3-4- osoby ze studiow, reszta to ledwo co znajomi. Dodam od razu, ze moje kolezanki z uczelni ubieraja sie bardzo tradycyjnie, wcale sie nie maluja i na pewno nie beda "zrobione"... Zastanawiam sie czy moge sobie pozwolic na standardowy imprezowy look (czarne spodnie, czarna bluzeczka z tzw amerykanskim dekoltem (jak ta sukienka na zdjeciu) czyli spokojnie, ale mejkap pojechany - lazurowo-limonkowe oczy, drobne kamyki na powiekach, wlosy postawione na irokeza... ja sie bede czula super, tylko nie wiem czy nie przylgnie do mnie etykietka zdziry (dziewczyny roznie reaguja na taki wyglad, a to srodowisko jest raczej niezbyt ekstrawaganckie). Co Wy na to? Dodam, że nie mam zamiaru sie rozbierac ani spic w trupa, ale spotkalam sie z roznymi reakcjami na moj imprezowy image. Sama juz nie wiem, w koncu to "impreza zakladowa"... ale z drugiej strony jak sie nie zrobie to sie nie bede tak dobrze bawic - w koncu to impreza,a nie odczyt...
\\taki mam dylemacik... co o tym sadzicie?
Stary 2004-06-21, 18:42   #2
paula78
Zakorzenienie

Smaczny profil paula78
Smaczne przepisy14
Re: czy pokazać cycki ;)???

kochana ,sukienka cudo ,pozyczysz mi ?

załóż sukienka ale ostrożnie z makijazem i włoskami ,moze rzeczywiscie dziewczyny moga puscic rózne plotki i kąsliwe uwagi szczególnie za twoimi plecami.
po tej imprezie zapewne beda nastepne i juz bedziesz wiedziala co i jak.

nie lubie chodzic na takie imperzy gdzie nie wiadomo jak sie ubrac i na co mozna sobie pozwolic.
pzdr i zycze dobrej zabawy
paula

paula78 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 18:46   #3
MonikaPogrzeba
Zakorzenienie

ja to zawsze uwazalam ze na nie oficjalne imprezki w klubach to mozna sie odstawic, chociazby makijaz jak trza se zrobic. Na ta druga oficjalna impreze to bym sie chyba malowala jak na wieczor ale bez piorek bez swiecidelek poprzyklejanych. Wiesz taka klasyka, mocno podkreslone oko, ale w sposob klasyczny. Jak sie ktos przyczepi do twojego makojazu na tej nie oficjalnej imprezie to walnij z grubej rury(mam nadzije ze szefa nie bedzie) a na oficjalnej jak bedzie to juz z dystansem, zeby nikt nie miala pretensji ze moze nie stosownie sie ubaralas czy umalowalas. Powinno byc ok
MonikaPogrzeba jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 18:51   #4
girlka
Raczkowanie

Uważam że powinnaś tak zrobić jak piszesz, w końcu ktoś musi być w centrum uwagi, a widać że ty lubisz być(ja zresztą też Są w końcu szare myszki i "divy" do których chyba należysz. Życzę udanej zabawy na imprezce
Najważniesze to dobrze się czuć we własnej skórze, a Ty chyba nie masz z tym problemu
Stary 2004-06-21, 19:28   #5
Komanka
Rozeznanie

Typowo imprezowy wygląd to raczej na dyskotekę z dobrymi znajomymi.
Może nieco mniej dyskotekowy strój (taka sukienka jak na zdjęciu jest boska), ale za to np. przydymiony makijaż?
http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1054627807
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...rn=przydymiony
Komanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-21, 19:59   #6
Ela
Zakorzenienie

ja przychylam sie do girlki ... masz czuc sie dobrze, ja nie raz załowałam ze mogłam ubrac sie fajniej, a poniewaz przemawiały jeszcze pewne zasady, konewnanse, nie zrobiłam tego, pozniej okazywalo sie ze ktos te zasady olał i wygladal super, a ja jak szara myszka. Myle ze propozyjca stoju jest ok, bo stonuje tą przebojowość, zas makijaż pokaże pazurki. Tylko nie wiem co z tym irokezem???? czy bedzie pasowal? A o image "ladacznicy" chyba nie musisz sie martwić, w koncu nie bedziesz tam osoba anonimową lecz ktos cie z tego towarzystwa juz zna i nie pozwoli o tobie tak mówić.
Stary 2004-06-21, 23:37   #7
theta25
Raczkowanie

Ja na imprezie firmowej w klubie zaszalałam z kolorkami i odjechanym, wygodnym do tańca strojem, a potem się na mnie gapiono. Może z zazdrością, a może z dezaprobatą. Nie wnikałam. Jestem sobą i wystarczy. I Ty bądź sobą.
theta25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 00:14   #8
Magda.
Zadomowienie

Coś mi się wydaje, że gdybyś miała wyglądać jak szara myszka, to byłoby to niezgodne z Twoja naturą! Z drugiej strony jest to impreza z pracy i warto ciut stonować, sądzę, że pewne zasady obowiązują. Myślę, że możesz sobie pozwolić na kolorowy makijaż czy ciuch, w którym czujesz się dobrze, ale może odstąp od fantazyjnego, wielokolorowego makijażu i prześwitujących ciuchów. Załóż coś skromniejszego (np. sukienkę jak na zdjęciu), dziewczyny też Ci dobrze podpowiadają z makijażem oczu. Taki złoty środek sprawi, że nie będziesz się czuła obco we własnej skórze, ale tez nikogo nie urazisz i nie narazisz się na opinie, że brak Ci profesjonalizmu. Pozdrawiam i życzę miłej zabawy!
Magda. jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-22, 11:20   #9
Kamilanet
BAN stały

GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet

Ostatnio tzn. jakieś 4 miesiące temu też miałam taki dylemat. Zastanawiała sie czy do takiego dekoldu jak w twojej sukience nie zakładać biustonosza i wogóle czy wypada z takim dekoldem.
Oczywiście że wypadało. Czułam sie super. na sukienkę załozyłam delikatną bluzaczkę rozpinaną,gdyż była zima. Potem jak zaczęliśmy tańczyć zdjęłam ją i było super.

Widzę, że lubisz być w centum uwagi, więc nie ma co sie zastanawiać. Tylko najwazniejsze by czuć to w czym sie chodzi. być pewnym siebie i stroju.

Pozdrawiam
Kamilanet jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości