zostalo pol roku... jak wygladac promiennie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-19, 09:45   #1
cacharel^
Raczkowanie

zostalo pol roku... jak wygladac promiennie?

Przegladam forum i przegladam, watkow cale mnostwo, ale nie potrafie znalezc odpowiedzi na swoje pytanie.
Za kilka miesiecy wychodze za maz, a wiec wielki dzien przede mna bedzie to juz lato... chcialabym wygladac swiezo i promiennie, chcialabym miec piekna cere... nei chce sie schowac za suknia i dodatkami, chce miec piekne wlosy i buzie

Mam cere mieszana, z zaskornikami. Wiem jak z nia walczyc, bo juz sie nastosowalam roznych preparatow i wyprobowalam to, co dla mnie dobre. Na noc, celem wyeliminowania zaskornikow, stosuje krem Lysanel Active, na dzien nawilzenie. Wybieram sie tez do kosmetyczki na oczyszczanie buzi - wiem, ze opinie na ten temat sa rozne - jednak zabieg dobrze wykonany przez kosmetyczke ma naprawde dobry wplyw na moja cere. Plus Lysanel i jest pieknie.

Ale nie wiem co za bardzo zrobic dalej, w jakiej kolejnosci, jakie kosmetyki stosowac, zeby miec piekna cere...

bede wdzieczna za wszelkie rady.
Stary 2009-01-19, 21:07   #2
cacharel^
Raczkowanie

Dot.: zostalo pol roku... jak wygladac promiennie?

podbijam
Stary 2009-01-20, 00:50   #3
northwestpassage
Zadomowienie

jak same oczyszczanie mechaniczne nie pomoze wystarczajaco to mysle ze masz sporo czasu na zrobienie kwasów - wiem ze to trudna sprawa, ale jak sie sama na to decyduje - tez sa sprzeczne decyzje ale jesli masz naprawde dobra kosmetyczke to mozesz sprobowac,

dwa.
jesli uznasz ze niepotrzebne Ci kwasy to moze mikrodermabrazja, co prawda sama jeszcze nie probowalam ,ale na malo zniszcozna skore pomaga i ladnie wygladza skore

trzy.
jesli masz wystarczajaco pieniazkow to co jakis czas mozesz sie udac do kosmetyczki na zabiegi typu: nawilzanie, zluszczanie, peelingi enzymatyczne zeby tylko cos nie wyskoczylo w TYM dniu itp. to pomoze utrzymac buzke w ladnym stanie (wydaje mi sie ze nie ma to jak

cztery.
sprobuje w domku sama stosowac regularnie 2-3 razy w tygodniu maseczki , najlepiej naturalne, ogorek, miod, cytrynka, oliwa itp - jestem za naturalnymi bo uzywajac chemicznych srodkow mozna sobie niezle pozapychac skore i wtedy bedzie problem bo zawieraja wiele substancji ktore nie dosc ze nie pomagaja to szkodza

i pięć.
najważniejszy jest sen, zadbaj o to zeby go nie zabraklo, sen jest najlepszym lekarstwem na cienie pod oczami i inne dolegliwości (oprocz tego poelcam oklady ze zwyklej herbaty i jakis krem pod oczy - u mnie sprawdza sie Roc Multicorrection, albo sprobuj moze Loreala jest taki pod oczy nie pamietam nazwy cos anty-dar circles)

ponizej link do watku z ktorego mozesz sobie sciagnac przepisy miedzy innymi na domowe maseczki

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=298752

pozdrawiam i zycze systematycznosci w dbaniu o cere, w TYM dniu jest to naprawde wazne

northwestpassage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 10:25   #4
cacharel^
Raczkowanie

Dzieki bardzo za odpowiedz

Kwasy bedzie potrzebne nie beda, bo tragedii nie ma ale dodatkowe zabiegi jak najbardziej! plus domowe maseczki! to jest ekstra bede probowac )

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości