Wróć   Forum Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna Porady na temat chirurgii plastycznej. Odpowiedzi udziela dr Piotr Skupin, chirurg plastyk.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-21, 13:08   #1
carolinekkk
Przyczajenie

powiększenie piersi - 450 cc -dziewczyny o tym rozmiarze implantu ,prosz e o pomoc

Witam,
10 lutego mam ustalony termin operacji u dr niemkiewicza. Na wszystkie pytania znam już odpowiedzi nurtuje mnie jednak taka sprawa....
Pan dokrot wybral mi rozmiar implantów 375 i 450 cc (rozniaca ze wzgledu na asymetrię) .
"przymierzalam" na konsultacji i wydawalo sie ok ale teraz jak mysle,ze to bedzie rozmiar DD ...Doktor mowil,ze nie bedie to u mnie razaca wygladac bo MAm 172 cm wzrostu i waże 61 kg. Sylwetke mam normalna ,nie jestem ani chuda ani gruba. ALe nijak nie moge sobie wyobrazić tego jak bede wygladac,
I tu powstaje prosba o pomoc do WAS ..
prosze odezwijcie się,doradzcie cos, moze macie swoje fotki przed i po ,nawet z mniejszymi implantami zebym miala jakiekolwiek porownanie,...mam malo czasu bo operacja za 20 dni..... prosze pomocie........
carolinekkk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 20:09   #2
patrycja123456789
Raczkowanie

Dot.: powiększenie piersi - 450 cc -dziewczyny o tym rozmiarze implantu ,prosz e o

Cytat:
Napisane przez carolinekkk Pokaż wiadomość
Witam,
10 lutego mam ustalony termin operacji u dr niemkiewicza. Na wszystkie pytania znam już odpowiedzi nurtuje mnie jednak taka sprawa....
Pan dokrot wybral mi rozmiar implantów 375 i 450 cc (rozniaca ze wzgledu na asymetrię) .
"przymierzalam" na konsultacji i wydawalo sie ok ale teraz jak mysle,ze to bedzie rozmiar DD ...Doktor mowil,ze nie bedie to u mnie razaca wygladac bo MAm 172 cm wzrostu i waże 61 kg. Sylwetke mam normalna ,nie jestem ani chuda ani gruba. ALe nijak nie moge sobie wyobrazić tego jak bede wygladac,
prosze odezwijcie się,doradzcie cos, moze macie swoje fotki przed i po ,nawet z mniejszymi implantami zebym miala jakiekolwiek porownanie,...mam malo czasu bo operacja za 20 dni..... prosze pomocie........
witaj,
450 brzmi naprawde solidnie ale rzeczywiscie jestes dosyc wysoka kobieta. Ja mam 168 cm, waga 52 kg i mam wkladki 350cc, rozmiar 70DD badz 75D- roznie to wypada, ale wbrew pozorom wcale nie mam jakiegos wielkiego biustu, mam natomiast troszeczke problem ze stanikami, przygotuj sie na to rowniez niestety :/ Ja Ci powiem tak, mysle ze lekarz zle Ci nie doradza, zdecydowałabym sie na Twoim miejscu na ten rozmiar, bo znam niestety dziewczyny, ktore tak jak Ty mialy obawy przed wiekszymi wkladkami, zdecydowały sie na mniejsze i teraz baaaaardzo zaluja, bo jesli juz mamy wydac tyle pieniedzy to niech bedzie widac konkretna roznice. Nie mowie o jakis ogromnych balonach ale ksztaltny, duzy biust- o tym chyba marzy wiekszosc z nas.
Moja Droga, wziełabym to, co proponuje Ci lekarz
Pozdrawiam
KOCHAM MOJE BIMBOSZKI
patrycja123456789 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 01:56   #3
MyaDiva
Zakorzenienie

Dot.: powiększenie piersi - 450 cc -dziewczyny o tym rozmiarze implantu ,prosz e o

W 100% zgadzam się z Pati. Przy Twoich wymiarach to wcale nie jest jakiś mega wielki rozmiar!! A mierzenie wkładek pod bluzkę w żadnym stopniu nie oddaje efektu.Odsyłam Cię na forum beuty, tam znajdziesz zdjęcia dziewczyn z Twoimi wymiarami i sama oceń jak wyglądają implanty tej wielkości.
Twój lekarz zapewne dobrze Ci doradził. Pozdrawiam i życze powodzenia.

..a jeśli płakać to tylko ze szczęścia
15,12.09 mentorCPG333-485ccpo szamańsku http://wizaz.pl/forum/showthread.php...0#post30082520
MyaDiva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 08:18   #4
dudusia83
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez carolinekkk Pokaż wiadomość
Witam,
A chcesz mieć anatomiczne czy okrógłe (anatomiczne wychodzą mniejsze)? nie zastanawiaj sią co wybrać- weź większe. A i to co wkładasz sobie pod bluzkęna konsultacji to znika nie 10% tylko z 50%... Wiem to z doświadczenia...niestety. Mimo ze jestem nizsza od ciebie - mam 167 i waze 54,2. wybrałabym jakbym mogla jeszcze raz 400-450 a nie moje 350. Ale i tak sie ciesze bo mam wkońcu ładny biust.
dudusia83 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 14:37   #5
carolinekkk
Przyczajenie

będą okrągłe, juz dzownilam do lekarza, na razie dalalm 400 ale ostatecznie dr niekmiewicz powiedzial,ze moge 5 mniut przed operacja zmienic zdanie.....
carolinekkk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-29, 22:23   #6
Katia25
Wtajemniczenie

Witaj!
Ja mam wkładki 450 i 500 cc profil VHP(ten najwyższy)Eurosilicone
I powiem ci ze nie mam wielkich piersi!Mam 169cm wzrostu i ważę 62 kg(przytylo mi sie po operacji) a piersi moje wogole nie rzucają się w oczy!
Pzdr!I życzę pięknego biustu!!!

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2009-02-01 o 15:11
Katia25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 12:40   #7
martini8
Przyczajenie

Arrow Dot.: powiększenie piersi - 450 cc -dziewczyny o tym rozmiarze implantu ,prosz e o

Cześć dziewczyny!!!!!
Zarejestrowałam się na tym forum jakiś czas temu. Od kiedy ustaliłam z moim lekarzem rozmiar wkładki zaczęłam się zastanawiać czy to dobry wybór (czy nie będą za małe???) może wiecie coś na ten temat... mój lekarz wybrał mi 375 HP mentora pod mięsień. Oczywiście ja wybrałam okrągłe, bo tylko o takich marzę Natomiast zastanawia mnie rozmiar.... Obecnie noszę 75A... Mam 169 zm wzrostu waga to 55 kg. Chciałabym mieć duże kształtne piersi. Nie jakieś tam cyce-jak-donice wiadomo, chodzi mi o to żeby po prostu było widać różnicę, bo wydaję na to trochę kasy i nie chciałabym się zawieść.... Może jesteście w stanie mi pomóc czy to dobry rozmiar??? Kiedyś sugerowałam się rozmiarem biustu NASZEJ POLSKIEJ blond-piosenkarki... waży mniej więcej tyle co ja z tym że ja jestem wyższa, a jej rozmiar mi się bardzo podoba tylko nie wiem co to : C, D??? Nie chcę z kolei wyglądać śmiesznie..... Ratunku((
martini8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 12:59   #8
miss sixty
Przyczajenie

Smile Dot.: powiększenie piersi -DO WSZYSTKICH KTÓRE SA JUZ PO

Czesc,ja mam wyznaczony termin operacji na grudzien br.,implanty okragle, tyle ze dr zasugerowal mi 285 ,nie wiem czy przy moim wzroscie 174cm i wadze 56 kg - jestem szczupła to troche nie za malo.moglabym poprosic o zdjecia tych pan co juz maja okragle,lub chociaz o sugestie,dziekiiiiiii
miss sixty jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości