Chce zmienic kolor włosów. POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-21, 22:42   #1
agmay
Przyczajenie

Chce zmienic kolor włosów. POMOCY

Nazywam się Agnieszka. Pozwoliłam sobie napisać do i zapytać o rade.
Otóż od pewnego czasu myślę o zmianie koloru włosów. W tej chwili mam bardzo jasny blond, ale bardzo mi się ten kolor znudził i myślę o jakieś zmianie. Chciałabym je przyciemnić, ale nie wiem jaki kolor będzie pasował do mojego typu urody. Według mojej koleżanki jestem „latem”, ale chciałabym się w tej sprawie upewnić. Poza tym poprosiłam jakiś czas temu moją fryzjerkę o przefarbowanie włosów na ciemniejszy(tylko o kilka tonów ciemniejszy), ale stwierdziła, ze blond to „mój” kolor i ona mi tego nie zrobi, bo w ciemniejszym będę wyglądać smutno. Jak każda kobieta jestem zmienna i potrzebuje jakieś zmiany, a jeżeli rzeczywiście będę w ciemniejszym kolorze wyglądać „smutno” to zawsze mogę wrócić do blond.
Teraz o tym jak wyglądam: mam dość jasna cerę, ale nie jest ona bardzo jasna. Wydaje mi się, ze ma lekko różowy odcień. Mam dość sporo piegów, ale maja one odcień szarości, a nie rude. Paradoks polega na tym, ze piegi mam tylko na twarzy i nigdzie więcej. Wydaje mi się ze karnacja mojego ciała jest inna od tej na twarzy. Opalam się najpierw na czerwono, ale tylko przy pierwszym zetknięciu ze słońcem. Później moja skóra jest brzoskwiniowa. Zresztą każdy myśli, ze mam jasna karnacje, ale jak przychodzi lato to dość łatwo się opalam. Bardzo rzadko spala mnie słońce. Jak przejdę już pierwszy etap opalania to później mogę leżeć na słońcu bez żadnych obaw, ze się spale. Oczy mam koloru szaro niebieskiego, z piwna obwódka wokół źrenicy. Powieki są troszkę ciemniejsze od reszty skóry, ale tylko minimalnie ciemniejsze. Oprawę oczu mam ciemna ale nie czarna. Wydaje mi się, ze to taki popielaty szatyn. Naturalny kolor moich włosów to szatyn, ale co do tego nie jestem pewna bo już dawno nie widzialń ich w naturalnym kolorze. Wydaje mi się, ze jest to taki popielaty szatyn. Aaa
Załącze 3 zdjęcia: jedno jest z widocznymi odrostami a drugie i trzecie z blond włosami. Może rzeczywiście moja fryzjerka ma racje i może będzie lepiej jak nie będę zmieniać koloru ale chciałabym to sprawdzić.
Mam nadzieje, ze nie zanudziłam tym opisem. Jeśli się zdecydujesz odpisać na mojego posta będę bardzo wdzięczna, bo zmiana mojego wizerunku ostatnio zmywa mi sen z powiek jeśli będziesz miała jakieś inne porady np. makijaż będę jeszcze bardziej wdzięczna.

Pozdrawiam
Aga
agmay jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:19   #2
201704240951
Konto usunięte

Dot.: Chce zmienic kolor włosów. POMOCY

Poproszę o zdjęcie. Regulamin.
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości