ja chce blond ;( ale jak?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-22, 21:23   #1
KasieNk4
Raczkowanie

ja chce blond ;( ale jak??

mam juz dosc fryzjerow! chcialam stopniowo, ale.. ja bardzo niecierpliwa jestem :P wiec mam pytanie jakbym tak moje wlosy ( zdjecie ponizej) rozjasnila sama, jakims rozjasniaczem to by mi wyszedl blond? jakie polecacie rozjasniacze i czy w ogole powinnam to zrobic? prosze, pomozcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Obraz 773.jpg (35,9 KB, 924 załadowań)
KasieNk4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:30   #2
Fresa
Zakorzenienie

Dot.: ja chce blond ;( ale jak??

Cytat:
Napisane przez KasieNk4 Pokaż wiadomość
mam juz dosc fryzjerow! chcialam stopniowo, ale.. ja bardzo niecierpliwa jestem :P wiec mam pytanie jakbym tak moje wlosy ( zdjecie ponizej) rozjasnila sama, jakims rozjasniaczem to by mi wyszedl blond? jakie polecacie rozjasniacze i czy w ogole powinnam to zrobic? prosze, pomozcie
Raczej sama nie kombinuj, bo z tego co widzę, to masz problem z kolorem włosów: odrosty, pasemka... chyba ze 3 kolory masz na głowie
Fresa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:43   #3
KasieNk4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Raczej sama nie kombinuj, bo z tego co widzę, to masz problem z kolorem włosów: odrosty, pasemka... chyba ze 3 kolory masz na głowie

to długa historia, jestem w trakcie przechodzenia z czarnego na blond :/ i to jest w sumie 2 etap.. ale moja genialna fryzjerka zrobila mi na glowie to co wlasnie mam :/
Stary 2009-01-23, 10:58   #4
Lola20
Rozeznanie

Pasemka pewnie wzięły się stąd, że fryzjerki często nie chcą przeprowadzać całkowitej dekoloryzacji, tylko stopniowe rozjaśnianie balejażem. Ja również nie kombinowałabym nic sama. Na pewno nie powinnaś próbowac żadnych farb"superrozjaśniających ", które rzekomo mają Ci dać jednolity i piękny odcień jasnego blondu na obecnych włosach. W konsekwencji włosy przy samej głowie będziesz miała białe, poźniej do połowy rudo-pomarańczowe, a reszta nie zmieni koloru.Może wybierz się do innej fryzjerki, skoro tej już nie ufasz i powiedz, że zależy Ci na równomiernym, jasnym kolorze włosów i jesli to możliwe, wolałabyś nie dochodzić do niego metodą balejażu. Oczywiście musisz się liczyc z tym, że taka niecierpliwość skutkuje mocnym osłabieniem kondycji włosa. Zapewne znacznie się zniszczą,nie wiadomo czy nie będziesz musiała ich ściąć. Tak właśnie było w moim przypadku, kiedy kilka lat temu uparłam się na blond i równiez byłam bardzo niecierpliwa Uwierz, że potem bardzo tego żałowałam, bo dość długie włosy zmieniły się w okropne siano, dla którego jedynym ratunkiem było podcięcie do linii brody. Nawet najpiękniejszy blond nie wygląda ładnie na takim "pobojowisku", jakie stanowią zniszczone,spalone włosy. Oczywiście jeśli bardzo chcesz, to nic Cię nie powstrzyma przed zrobieniem czegoś na własną rękę Istnieją kremy dekoloryzujące do kupienia w zwykłej drogerii - np z L'Oreal Excellence(Creme blonde supreme - dostępny w 3 odcieniach - 01 super jasny blond złocisty, 02 super jasny blond naturalny, 03 super jasny blond popielaty) lub choćby farba palette intensive color creme E20 "superjasny blond" (ten ostatni kiedyś wypróbowałam. Owszem, działa, ale to właśnie jemu w dużej mierze zawdzięczałam tamtejszą kondycję moich włosów).Ale jeśli nie chcesz przez najbliższe lata zmagać się z tzw "kurczakowym", żółtym blondem i zniszczonymi,siankowatymi włosami, to naprawde, lepiej wybierz się do jakiegoś dobrego fryzjera powodzenia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pal_icr_e20.jpg (18,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2065d.jpg (13,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9d9d584c60e8a42037e2b182d651b590130x130.jpg (3,5 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 92e5e4d5a656c776cd59949a1624e671130x130.jpg (3,8 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Excellence%20Creme%20Blonde%20Supreme.jpg (23,0 KB, 90 załadowań)
Stary 2009-01-23, 12:32   #5
ekstradyska
Raczkowanie

schodzisz z koloru czarnego, włosy obecnie faktycznie masz dziwne na górze troche białych pasków, troche ciemnych, reszta rude (?), przynajmniej tak na zdjeciu wyglada
ja na twoim miejscu w chwili obecnej dałabym spbie spokój z kolejnym rozjasnianiem,a zrobiłabym sobie jakis w miare jednolity kolor na głowie (oczywiście nie czarny i nie ciemny braz, bo takiego nie chcesz, ale np ciemny blond jakiś albo jasny braz, aby przykrył to co masz na głowie), potem zabrałąbym się za odżywianie włsów, odczekałabym 1-2 miesiące, i dopiero poszłabym do fryzjera i myslała o blond pasemkach albo jakims rozjasnianiu włosów
przepraszam, ale te włosy naprawde nieładnie wyglądająi przydałoby się coś z nimi zrobić,
ekstradyska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:10   #6
Dagi8118
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)

Potrzebuje rady profesiolalisty lub osób mających podobny kolor włosów do mojego, które próbowały czegos aby rozjaśnic wlosy... Eh na marne te farbowania na ciemno... Czy na tym czymś wyjdą mi platynowe pasemka po 1szym farbowaniu? Albo chociaz przyzwoity blond...? Proszę o rady. Załączam zdjęcie z kolorem moich włosów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00326.jpg (16,7 KB, 214 załadowań)
Dagi8118 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 20:34   #7
KasieNk4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ekstradyska Pokaż wiadomość
schodzisz z koloru czarnego, włosy obecnie faktycznie masz dziwne na górze troche białych pasków, troche ciemnych, reszta rude (?), przynajmniej tak na zdjeciu wyglada
ja na twoim miejscu w chwili obecnej dałabym spbie spokój z kolejnym rozjasnianiem,a zrobiłabym sobie jakis w miare jednolity kolor na głowie (oczywiście nie czarny i nie ciemny braz, bo takiego nie chcesz, ale np ciemny blond jakiś albo jasny braz, aby przykrył to co masz na głowie), potem zabrałąbym się za odżywianie włsów, odczekałabym 1-2 miesiące, i dopiero poszłabym do fryzjera i myslała o blond pasemkach albo jakims rozjasnianiu włosów
przepraszam, ale te włosy naprawde nieładnie wyglądająi przydałoby się coś z nimi zrobić,

ehh wiem, ze sa okropne, nie oczekiwalam pocieszenia lecz rady wiec nie ma za co przepraszac :P
Stary 2009-01-23, 20:37   #8
Dagi8118

KasieNk4 mam do Ciebie pytanie. Wcześniej jaki miałam kolor włosów? Czarny? Powiedz mi jak to się stało, że są już o wieleee jasniejsze. Czekam na odp.
Stary 2009-01-23, 20:38   #9
Dagi8118

miałaś** sorry
Stary 2009-01-23, 20:42   #10
KasieNk4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Dagi8118 Pokaż wiadomość
KasieNk4 mam do Ciebie pytanie. Wcześniej jaki miałam kolor włosów? Czarny? Powiedz mi jak to się stało, że są już o wieleee jasniejsze. Czekam na odp.

ciemny brąz farbowany wielokrotnie, moja fryzjerka powiedziała, że to był czarny :P
Stary 2009-01-23, 20:44   #11
Dagi8118

Cytat:
ciemny brąz farbowany wielokrotnie, moja fryzjerka powiedziała, że to był czarny :P
A jak udało Ci się zejść do tego co masz teraz? Myslisz, ze na moich wyszłyby pasemka platynowe? Tam gdzies wyzej jest foto
Stary 2009-01-23, 20:48   #12
KasieNk4
Raczkowanie

Cytat:
A jak udało Ci się zejść do tego co masz teraz? Myslisz, ze na moich wyszłyby pasemka platynowe? Tam gdzies wyzej jest foto

mysle, ze gdyby sie dało sama bym juz miała platynke na głowie na poczatku mialam sciagana farbe, wyszedl mi brąz taki dosyć jasny, potem na to pasemka rozjaśniaczem.. przy odrostach jak widać wyszło w porządku, gorzej z dołem
Stary 2009-01-23, 20:50   #13
Dagi8118

Cytat:
mysle, ze gdyby sie dało sama bym juz miała platynke na głowie na poczatku mialam sciagana farbe, wyszedl mi brąz taki dosyć jasny, potem na to pasemka rozjaśniaczem.. przy odrostach jak widać wyszło w porządku, gorzej z dołem
Pasemka miałas robione u fryzjera?? Ile miałam 3many rozjasniacz na głowie?
Stary 2009-01-23, 22:49   #14
ruda3d
Zakorzenienie

GG do ruda3d

Cytat:
Potrzebuje rady profesiolalisty lub osób mających podobny kolor włosów do mojego, które próbowały czegos aby rozjaśnic wlosy... Eh na marne te farbowania na ciemno... Czy na tym czymś wyjdą mi platynowe pasemka po 1szym farbowaniu? Albo chociaz przyzwoity blond...? Proszę o rady. Załączam zdjęcie z kolorem moich włosów.
ja na włosach farbowanych przez hmmm... 9 miesięcy ciemnym mahoniem (albo cus takiego, w każdym razie, po którymś farbowaniu każdy twierdził, że jestem czarna) miałam zrobione pasemka, no bo oczywiście fryzjerka nie chciała się podjąć dekoloryzacji... tam gdzie rozjaśniacz był krócej trzymany, pasemka są rude (ale ok, zgadzałam się na rudy, nie łudziłam się, że od razu będzie platyna), a tam gdzie rozjaśniacz był ok 1h pasemka są naprawdę blond, może nie super jaśniutki, ale jednak - i nie żółty - ale... również w tym miejscu miałam poparzoną skórę głowy a włosy nie są w najlepszej kondycji, są bardzo osłabione, łatwo się łamią.... czyli chyba popalone
tak więc pewnie da się, ale czy warto?

ruda3d jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 08:36   #15
milypanicz
Raczkowanie

Cytat:
możesz zrobić pasemka, będzie to super jasny bląd... ale jak to po rozjaśniaczu zazwyczaj kolor będzie przechodził w odcienie żółtości, więc trzeba było by zrobione już pasma zapieniać np. P02 z Luo Color Loreala albo innymi odcieniami
milypanicz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:14   #16
LadyPretensja
Raczkowanie

Widze ze jestes zdesperowana bo juz drugi watek rozpoczynasz
Na pierwszym udzieliłam odpowiedzi,nie chce mi sie pisac drugi raz.Ale polecam pojsc do dobrego fryzjera bo włosy sa długie
LadyPretensja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 16:08   #17
Dagi8118

Hehe laski a ja wynalazłam ostatnio farbę ultrarozjaśniającą Loreal Recital Preference o ile sie nie myle co do nazwy Ładniutki jest kolorek UE3 Popielaty brąz Testowane, wyszło ładnie pewnej znajomej i naprawde polecam Z czerni udało jej sie przejsc na sredni braz jednym farbowaniem. Ale uwaga! Nie nakładajcie na odrosty bo również się rozjasniaja Pozdrawiam
Stary 2009-01-27, 01:28   #18
efemeryczna
Przyczajenie

oj co my się mamy z tymi blondami....mam czasami wrażenie że to jest jak ruletka, nigdy nie wiemy jaki będzie finał...będziemy wyglądać jak wielkanocne kurczaczki czy jak nieudane samoróbki
czasami to sobie myślę, że chciałabym mieć swój naturalny kolor i basta, zero kłopotów i zero stresu...ale te blondziki są takie twarzowe i takie kuszące.
ja już sama nie wiem, mój kolor to istny kogelmogel.
testowałam już mnóstwo farb ale to kwestia indywidualna co komu podpasuje.
co moge stwierdzić, to najlepszy efekt był po lorealu, najgorszy po palecie, bo wyglądałam jak Wielki Ptak w Ulicy Sezamkowej. tylko że zawsze był ten odrost i zawsze jasna farba i pasemka i masakra totalna
Teraz nawet fryzjerzy rozkładają przy mnie ręce, bo mówią że gwarancji nie dają że będę zadowolona
Ja już się tylko śmieję i kręcę włosy bo wyglądają lepiej jak są takie powichrzone, bo te kolory jakoś się kamufluja
powodzenia wszystkim testerkom blond specyfików!!!
efemeryczna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 21:47   #19
KasieNk4
Raczkowanie

Talking Dot.: ja chce blond ;( ale jak??

Cytat:

nareszcie uzuskałam moj kochany blond zycze wytrwalosci dziewczynom w podobnej sytuacji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02814.jpg (44,4 KB, 426 załadowań)
Stary 2009-04-30, 16:53   #20
anetw
Raczkowanie

Pięknie, mogę prosic o informacje jakich kolorów i farb używałaś, i sama czy jednak u fryzjera?
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

anetw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:03   #21
kama-aa
Raczkowanie

Ja też miałam prawie czarne włosy i nagle stwierdziłam że chcę blond :P Powiem Ci tak: ja najpierw ściągałam farbę u fryzjera, później kilka pasemek rozjaśniaczem tylko na górnej warstwie włosów, ostatnio pasemka na całych włosach. Generalnie musiałam włosy ściąć do brody (miałam do łopatek) ale to zrobiłam już przy dekoloryzacji, bo wiedziałam że strasznie się zniszczą. Ogólnie wszystko trwa od listopada, włosy owszem zniszczyły się, ale staram się je rozjaśniać stopniowo. Jeżeli Ty chcesz je rozjaśnić od razu to na pewno będziesz je musiała ściąć na krótko bo zostanie Ci blond siano na głowie, a myślę, że lepiej mieć zdrowe włosy ale ciemniejsze, niż jasne a zniszczone. I przede wszystkim nie rób niczego sama w domu :P Cierpliwość, dobry fryzjer i dobre odżywki i maski, to Ci mogę polecić
kama-aa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-05, 23:57   #22
KasieNk4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez anetw Pokaż wiadomość
Pięknie, mogę prosic o informacje jakich kolorów i farb używałaś, i sama czy jednak u fryzjera?

jednak nie odważylam sie sama odczekalam 2 miesiace, odrosy mialam juz spore, znalazlam dobrego fryzjera. Z koncow, jeszcze tych ciemnych sciagnela farbe (wybierala najciemniejsze pasma i nakladala ten preparat do sciagania farby) nastepnie na cale wlosy nalozyla rozjasniacz. Moje wlosy przez pierwsze dni po farbowaniu byly strasznie suche, ale doszly do siebie, tzn. sa juz lepsze ale do doskonalej kondycji im jeszcze daleko. Mysle, ze nie jest zle jednak, moje wlosy zniosly to dzielnie teraz uzywam odzywki do splukiwania, aby lepiej sie rozczesywalay i jak najmniej lamaly. Teraz juz wiem jedno- juz nigdy wiecej ciemnego koloru!!!!!!
Stary 2009-05-11, 22:45   #23
siwwaa026
Przyczajenie

Pomocy:(

Hej. Mam problem. w zeszłe wakacje pofarbowałam włosy na jasny złoty brąz< mój naturalny kolor to średni blond> Zachciało mi się wrócić do swojego koloru ale niestety to nie jest zbyt łatwe:/ Próbowałam pofarbować na blond nie wyszło, tylko lekko sie rozjaśniły, potem próbowałam rozjaśniacza, ale też nie za bardzo wyszło, ponoć ciut sie rozjaśniły, ale ja różnicy nie widzę:/ mam już 1 cm odrosty może nawet ciut więcej. Nie mam kasy na fryzjera, i nie chce też czekać aż mi odrosną bo sami wiecie jak to wygląda:/ macie jakieś propozycje??? Pomocy!
siwwaa026 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 14:36   #24
Agula 88
Zakorzenienie

Cytat:
nareszcie uzuskałam moj kochany blond zycze wytrwalosci dziewczynom w podobnej sytuacji
pewnie Ci było ślicznie w czarnych
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 15:42   #25
pam5
Raczkowanie

Dot.: Pomocy:(

U mnie pojawiły się odrosty na rozjaśnianych włosach i nie chce mi się tym razem iść do fryzjera,bo nie mam cierpliwości sterczeć znowu tak długo w fotelu,więc kupiłam wczoraj PALETTE DELUXE 100 SUPERJASNY BLOND i dziś wypróbuję.Na opakowaniu napisano,że rozjaśnia od 4 do 6 tonów.Swoje włosy mam dość ciemne...taki ciemny blond albo bardzo jasny brąz(już sama nie wiem).Zaryzykuję i jutro napiszę co mi wyszło
pam5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-12, 21:26   #26
siwwaa026
Przyczajenie

Dot.: Pomocy:(

Cytat:
Napisane przez pam5 Pokaż wiadomość
U mnie pojawiły się odrosty na rozjaśnianych włosach i nie chce mi się tym razem iść do fryzjera,bo nie mam cierpliwości sterczeć znowu tak długo w fotelu,więc kupiłam wczoraj PALETTE DELUXE 100 SUPERJASNY BLOND i dziś wypróbuję.Na opakowaniu napisano,że rozjaśnia od 4 do 6 tonów.Swoje włosy mam dość ciemne...taki ciemny blond albo bardzo jasny brąz(już sama nie wiem).Zaryzykuję i jutro napiszę co mi wyszło
No to powodzenia i czekam na relacje
siwwaa026 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 22:39   #27
KasieNk4
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
pewnie Ci było ślicznie w czarnych

nie bylo
Stary 2009-05-14, 11:16   #28
Butterflyek
Przyczajenie

hej
Chcialabym zmienic kolor . Myslicie ze pasowalby mi jasniejszy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08793.jpg (33,4 KB, 132 załadowań)
Butterflyek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 14:25   #29
BJean
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Butterflyek Pokaż wiadomość
hej
Na Twoim miejscu zastanowiłabym się mocno, myślę, że ze swoją urodą wyglądzasz korzystnie w obecnym kolorze : )

masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-14, 15:57   #30
untouchable
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Butterflyek Pokaż wiadomość
hej
jasniejszy braz moze byc. ale blond nie. masz delikatna i naturalna urode, pasuje ci braz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości