Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 139 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-18, 17:35   #4141
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

ja na osiemnaste urodziny miałam na torcie 4 marcepanowe prosiaczki, wielkości dłoni, wypukłe, były cudowne A siago z kolei Muminki
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-18, 17:43   #4142
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Zależy jeszcze z czego sam tort jest zrobiony. Ozdoby jak ozdoby- wiadomo. Ale środek też musi być pyszny Siostra mojego TŻa ma cukiernię w Warszawie i tylko stamtąd torty jem bo mi 1. smakują bardzo 2. mam taki jaki lubię robiony na zamówienie 3. za darmo

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-05-18, 17:53   #4143
beafrance
Zadomowienie

uuu to troche niebezpiecznie miec chody w cukierni
beafrance jest offline  
Stary 2009-05-18, 17:59   #4144
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez beafrance Pokaż wiadomość
uuu to troche niebezpiecznie miec chody w cukierni
No dokładnie Często opiekuję się dzieckiem TŻa siostry więc często w cukierni albo jej kawiarni ostatecznie ląduję i wtedy zawsze dostaję pakunki... Dobrze, że TŻ taki żarłoczny...
Jezu jezu już chcę do domu a muszę siedzieć w pracy bezsensownie po godzinach znowu... a chciałam placki po węgiersku zrobić po od tygodnia za mną chodzą...

Stary 2009-05-18, 18:03   #4145
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Właśnie odebrałam paczuszkę z NP:
- olej z pestek wiśni
- olej z pestek arbuza
- olej z żurawiny
- mother of pearl
- ekstrakt z lukrecji

W ramach gratisu dostałam próbkę białej glibki francuskiej i maciupkie masło mango i marakuja. I zastanawiam się, jak teraz to użyć, coby było z pomyślunkiem.

Mother of pearl mogę wrzucić np do kremu i nałożyć na noc żeby mi się skóra wygladziła? Z glinką muszę uważać bo białe mnie strasznie podrażniają i byc może ta też tak będzie miała.

Oleje nie wiedzieć czemu pachną mi usmażonymi naleśnikami. Coś ze mną nie tak?

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-05-18, 18:11   #4146
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Gabs chyba jesteś głodna hehe

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-05-18, 18:48   #4147
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
to ja się wyłamię z zachwytów! to jest nieużywalne paskudztwo - śmierdzi nieprawdopodobnie i trzyma się chyba 3 dni mimo szorowania twarzy wszystkim (olejek, peeling, żel, mydło biały jeleń - tak, tak uznałam że klin klinem
weź próbkę jak masz taka możliwość bo zapach naprawdę nie dla każdego
o efektach sie nie moge wypowiadać bo użyłam tylko raz
Nawet peeling go nie usuwa? A poza tym brakiem komfortu stosowania nie zauważyłaś żadnych dobroczynych działań dla skóry? Próbkę może i bym wzięła, ale głupio tak samą próbkę zamawiać. No nic, muszę więc się lekko wstrzymać i jeszcze trochę opinii o nim przeczytać.

Cytat:
dzieki bardzo za kolejne pokusy ale nic to
Ja za to do wszystkliego pcham pantenol i niacynamid - pewnie w połowie wypadków ma złe sąsiedztwo, ale tyle daję że na pewno coś dobrego dotrze do skóry
planuję zrobić jakieś mocznikowe smarowidło, na razie chyba rozpuszcze mocznik w wodzie, zemulguje z olejem i wmieszam do balsamu - ale musze doczytać jeszcze, im głębiej się wchodzi w mazidła tym bardziej własną ignorancję się dostrzega
Mnie niacynamid uczula czy nie wiem jak to nazwać. Mam po nim wysyp, jakby skóra była poparzona (nigdy z ilością nie przesadzałam), wysyp ten znika po dwóch dniach od odstawienia witaminy. Zresztą dawno już się go przez to pozbyłam. Za to pantenol też lubię dodawać to tu to tam, ale to tylko dlatego że go mam, bo więcej chyba nie kupię. Ulubieńcem moim jest za to mocznik - dodaję zawsze szczyptę do kremu, mieszam na dłoni i smaruję buzię. Widzę wtedy u mnie wyraźną poprawę nawilżenia.
frantic jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:36   #4148
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nawet peeling go nie usuwa? A poza tym brakiem komfortu stosowania nie zauważyłaś żadnych dobroczynych działań dla skóry? Próbkę może i bym wzięła, ale głupio tak samą próbkę zamawiać. No nic, muszę więc się lekko wstrzymać i jeszcze trochę opinii o nim przeczytać.
ja go czułam, może to kwestia obsesji hehe, albo co bardziej prawdopodobne włosy złapały zapach, albo poduszka? Btw - ide jutro ściąc włosy /pierwszy raz od 10 lat chyba/, prosze trzymac kciuki, boję się strasznie

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-05-18 o 20:39
jmw jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:43   #4149
Dominkab

Cytat:
ja go czułam, może to kwestia obsesji hehe, albo co bardziej prawdopodobne włosy złapały zapach, albo poduszka? Btw - ide jutro ściąc włosy /pierwszy raz od 10 lat chyba/, prosze trzymac kciuki, boję się strasznie
Trzymam kciuki
Może w nowej fryzurce i makijażu mineralnym nam się wkońcu pokażesz
Pytam jeszcze raz: chcesz mój niacynamid?

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-05-18, 20:57   #4150
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
wiem, co czujesz
ja tak miałam jak ścinałam grzywkę - przez kilkanaście lat miałam długie za pas, równe włosy a po urodzeniu Oli mi się znudziło
Stary 2009-05-18, 21:15   #4151
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki
Może w nowej fryzurce i makijażu mineralnym nam się wkońcu pokażesz
Pytam jeszcze raz: chcesz mój niacynamid?
przeoczyłam pytanie o 15.00 wychodze z pracy i w tych okolicach jestem nieprzytomna chętnie przygarnę, acz może wstrzymaj się jak nam sie jakaś wymianka urodzi
ps. nie pokaże się

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
wiem, co czujesz
ja tak miałam jak ścinałam grzywkę - przez kilkanaście lat miałam długie za pas, równe włosy a po urodzeniu Oli mi się znudziło
no ja wlasnie mam znacznie za połowe pleców, ale chce wracac do naturalnego koloru wlosów (takiego sredniawego szaroblondu) i kilkunastu lat farbowania na czarno i ciemnobrązowo nie odbarwię - więc ścinam i stopniowo bede dochodzic do swoich - o ile wytrzymam
Stary 2009-05-18, 21:26   #4152
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
OMG, trzymam kciuki.
ja kiedyś ścięłam gruby, długi warkocz, przeżycie niesamowite...tak malo do mycia a ścięłam za ramiona w sumie...
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-05-18, 21:28   #4153
Dominkab

Cytat:
przeoczyłam pytanie o 15.00 wychodze z pracy i w tych okolicach jestem nieprzytomna chętnie przygarnę, acz może wstrzymaj się jak nam sie jakaś wymianka urodzi
ps. nie pokaże się
tak właśnie podejrzewałam, ze mnie pominęłaś Ja Ci wyślę ten niacynamid, bo on ma ważność do października, a mi nic narazie nie potrzeba, a poza tym nasze wymianki to i tak dotychczas były trochę nierówne, to się przynajmniej zrehabilituję

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-05-18, 22:51   #4154
gabs
Zadomowienie

A ja właśnie wymaziałam się kremem z lukrecją. Cathy tak chwaliła ten ekstrakt, że teraz oczekiwania mam na poziomie "fotoszopa w kremie". Wsypałam odrobinkę do kremu jogrtowego z ziaji, który sam z siebie nic nie robił, ale i nie szkodził, jak mi ta lukrecja podejdzie to jest szansa, że na stałe zagości na mojej pólce na równi z minerałami, olejkiem myjącym i żelem HA. Ale efekt kolorystyczny zwala z nóg - takiego brązu szczerze mówiąc nie lubię, źle się kojarzy, a ja to jeszcze na twarz nakładam... Głupie skojarzenia, ale jak dziewczyny nazywają masło shea olejem silnikowym to ja kolor też muszę gdzie przyrównać.

Mam nadzieję, że olej z pestek wiśni będzie się ładnie i szybko wchłaniał, bo mam zamiar pod makijaż go stosować. I szukałam dziś Biogalu i w aptekach nie było - a ja chcę się nawilżać od środka...

Cathy, siedziałam i się zastanawiałam co poradzić z książek, ale po pierwsze ja mam taki dziki gust (powieści historyczne, biografie i fantastyka), że by nic nie przeszło, a po drugie za dużo tego przeczytałam i teraz nie pamiętam. Ale mam świetną trylogię, która może głównie tobie podejść - Jaqueline Carey Trylogia Kusziela. Przyjemna fantastyka, ale dziecku dałabym najwcześniej w liceum - dużo scen erotycznych. A teraz Przygody Mikołajka Ewentualnie Patrole Łukjanienki - przyjemna fantastyka z elementami poważniejszej filozofii, ale akcja wartka i trenuje logikę - ale to może za kilka lat. Choć ja w wieku okołokomunijnym najbardziej lubiłam Ekspedycję do piekła braci Strugackich i W pustyni i w puszczy. I jakoś wyrosłam, ech... A po odkryciu Mistrza i Małgorzaty Bułhakowa nabrałam pewnego uwielbienia dla rosyjskiej literatury. Ale to inna historia

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-05-18, 23:06   #4155
pastereczka
Organizatorka

Gabs masz podobn gust ksiazkowy (Trylogia Kusziela mi sie podobala) ja czytalam ponad wiek ksiazki, wiec doradzac mi trudno ale
Cathy fenomenalna ksiazka którą kazdy powinien przeczytac to Kruk miedzy innymi (joanna haręża) i to mysle i o malej i o Tobie, ksiazki typu piotrek zgubil dziadka oko... tez by sie dla niej nadaly, przyjemna fantasy nadajaca sie tez dla dzieci to cykl ziemiomorze (norton)

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-18, 23:30   #4156
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A ja właśnie wymaziałam się kremem z lukrecją. Cathy tak chwaliła ten ekstrakt, że teraz oczekiwania mam na poziomie "fotoszopa w kremie". Wsypałam odrobinkę do kremu jogrtowego z ziaji, który sam z siebie nic nie robił, ale i nie szkodził, jak mi ta lukrecja podejdzie to jest szansa, że na stałe zagości na mojej pólce na równi z minerałami, olejkiem myjącym i żelem HA. Ale efekt kolorystyczny zwala z nóg - takiego brązu szczerze mówiąc nie lubię, źle się kojarzy, a ja to jeszcze na twarz nakładam... Głupie skojarzenia, ale jak dziewczyny nazywają masło shea olejem silnikowym to ja kolor też muszę gdzie przyrównać.

Mam nadzieję, że olej z pestek wiśni będzie się ładnie i szybko wchłaniał, bo mam zamiar pod makijaż go stosować. I szukałam dziś Biogalu i w aptekach nie było - a ja chcę się nawilżać od środka...

Cathy, siedziałam i się zastanawiałam co poradzić z książek, ale po pierwsze ja mam taki dziki gust (powieści historyczne, biografie i fantastyka), że by nic nie przeszło, a po drugie za dużo tego przeczytałam i teraz nie pamiętam. Ale mam świetną trylogię, która może głównie tobie podejść - Jaqueline Carey Trylogia Kusziela. Przyjemna fantastyka, ale dziecku dałabym najwcześniej w liceum - dużo scen erotycznych. A teraz Przygody Mikołajka Ewentualnie Patrole Łukjanienki - przyjemna fantastyka z elementami poważniejszej filozofii, ale akcja wartka i trenuje logikę - ale to może za kilka lat. Choć ja w wieku okołokomunijnym najbardziej lubiłam Ekspedycję do piekła braci Strugackich i W pustyni i w puszczy. I jakoś wyrosłam, ech... A po odkryciu Mistrza i Małgorzaty Bułhakowa nabrałam pewnego uwielbienia dla rosyjskiej literatury. Ale to inna historia
no tak, a jak nie będzie photoshopa to mi się oberwie... nieźle Kolorek mi nie przeszkadza, bo po olejku marchwiowym to nic mnie nie jest w stanie już zadziwić (choć i tak packam tą marchewę do balsamów, kropelkę doslownie, coby taki lekko zlotawy odcień opalenizny imitował )
Oj nie, Trylogii Kusziela nie dałabym mojemu dziecku jeszcze Chowam ją jeszcze przed nią, podobnie jak serię Achaję Ma jeszcze czas na nie...
Choć jak jej zapropowałam przy ostatnich zakupach w Świecie Książki Mikołajka, to prawie się na mnie obraziła

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Gabs masz podobn gust ksiazkowy (Trylogia Kusziela mi sie podobala) ja czytalam ponad wiek ksiazki, wiec doradzac mi trudno ale
Cathy fenomenalna ksiazka którą kazdy powinien przeczytac to Kruk miedzy innymi (joanna haręża) i to mysle i o malej i o Tobie, ksiazki typu piotrek zgubil dziadka oko... tez by sie dla niej nadaly, przyjemna fantasy nadajaca sie tez dla dzieci to cykl ziemiomorze (norton)
Ziemiomorze U.K.Le Guin? No przecież mam w domu, ale nie wpadłabym na to, by jej podsunąć
Podobnie jak powieści Nortona (a wlasciwie Alice Norton, co odkryam dosc pozno).. choć jak teraz tak sobie myślę, to własnie Norton może jej się spodobać.. Lecę do piwnicy kartony z książkami przewalać i zobaczyć, co się uchowało
cathy jest offline  
Stary 2009-05-19, 10:59   #4157
IlonaP
Zakorzenienie

widzę, że teraz zupełnie inna literatura, muszę się nieco podszkolić
"ziemiomorze" i Mikołajek to jeszcze mi coś mówi, ale reszta
np. Trylogii Kusziela - co to za klimaty?

a ogólnie to mi ręce opadają - Oli ciągle robi striptiz, w domu nie za ciepło a ono zdejmuje wszystko z siebie i lata w samym body
Stary 2009-05-19, 11:10   #4158
One_LoVe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Frantic, ja zdecydowałam się na zamówienie oleju z tamanu po tym jak Vril w wątku o bazach pod minerały go opisywała (cytuję, mam nadzieję, że Vril nie będzie o to zła )

"Olej tamanu rowniez polecam, szybko goi niespodzianki i dowilza cere, wystarczy nalozyc na noc odrobine wymieszana z HA i rano poliki sa gladkie, nie ma szorstkich, odstajacyh skorek. Sama uzylam tylko kilka razy, nie wiem jak sie sprawia w dluzszym uzywaniu ale ponoc nie zapycha.

Tydzien temu zrobilam taki mix HA i tamanu dla brata kolezanki, nastolatka z tradzikiem, ponoc w duecie z tonikiem AA Therapy Tradzik poprawa jest kolosalna, az jestem ciekawa i musze obaczyc na wlasne oczy efekt moich eksperymentow na nim Kolezanka w kazdym razie juz jest zdecydowana na duze zamowienie na BU dla siebie i brata
"

Ja teraz czekam na przesyłkę z BU i będę testować powyższy olej, hydrolat z kocanki (choć nie mam naczynek), puder bambusowo jedwabny no i HA, bo tego z BU jeszcze nie miałam, ale pewnie niczym się nie różni od tego z Mazideł.

Kosmetyki na wymianę:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=929016
One_LoVe jest offline  
Stary 2009-05-19, 11:27   #4159
gabs
Zadomowienie

Cytat:

a ogólnie to mi ręce opadają - Oli ciągle robi striptiz, w domu nie za ciepło a ono zdejmuje wszystko z siebie i lata w samym body
Oj, ciekawe klimaty Historia pewnej dziewczyny sprzedanej jako dziecko do wytwornego domu publicznego (inaczej tego nie nazwę). Świat równoległy, z religią skupiającą się na miłości we wszelkich aspektach i niechcianym synu Chrystusa. Ciekawa akcja, zabójcze zwroty akcji i dużo erotyki - dlatego nie dla dzieci! 3 tomy, pierwszy to Strzała Kusziela. Jak masz trochę czasu i możliwość przeczytania, to zachęcam. Tylko ciężko ją znaleźć np w bibliotece - swego czasu z koleżanką przetrzebiłyśmy całe miasto i znalazłyśmy - każdy tom w innej filii... A zestaw w empiku za niecałe 100 zł

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-05-19, 11:31   #4160
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:

Z tym rozbieraniem to tak, jak z karmieniem- widocznie tak mu pasuje. Jak zrobi mu się za zimno, to sam przyjdzie po dodatkowe wdzianko. Zaufaj dziecku

Ja właśnie zamierzam trochę zaległości czytelniczych nadrobić, kilka rzeczy pościągać, żeby mieć na zapas. Uwielbiam fantastykę, ale generalnie czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce. A do Kusziela podchodzę już od jakiegoś czasu, może wreszcie się zmobilizuję.

Swoją drogą, dla dzieciaków polecam młodzieżową serię Hitchcocka. Niestety, dla moli książkowych są zdecydowani zbyt cienkie
evelinek_r jest teraz online  
Stary 2009-05-19, 11:40   #4161
vril
Zakorzenienie

Co do Tamanu i brata kolezanki - zdecydowana poprawa Mial powazny wysyp tradzikowy, ranki na polikach i czole, po tygodniu wszystko ladnie podgojone, twarz gladka i blada (w sensie, ze nie buraczana od wypryskow), na polikach kilka sladow jeszcze, czolo calkiem zagojone. Znaczy dziala naprawde, mam nadzieje, ze dlugofalowo tez. Z tym, ze trzeba brac poprawke na to, ze faceci sa gruboskorni, na nich te specyfiki inaczej dzialaja.
vril jest offline  
Stary 2009-05-19, 12:02   #4162
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Oj, ciekawe klimaty Historia pewnej dziewczyny sprzedanej jako dziecko do wytwornego domu publicznego (inaczej tego nie nazwę). Świat równoległy, z religią skupiającą się na miłości we wszelkich aspektach i niechcianym synu Chrystusa. Ciekawa akcja, zabójcze zwroty akcji i dużo erotyki - dlatego nie dla dzieci! 3 tomy, pierwszy to Strzała Kusziela. Jak masz trochę czasu i możliwość przeczytania, to zachęcam. Tylko ciężko ją znaleźć np w bibliotece - swego czasu z koleżanką przetrzebiłyśmy całe miasto i znalazłyśmy - każdy tom w innej filii... A zestaw w empiku za niecałe 100 zł
dziękuję, czuję się skuszona
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Z tym rozbieraniem to tak, jak z karmieniem- widocznie tak mu pasuje. Jak zrobi mu się za zimno, to sam przyjdzie po dodatkowe wdzianko. Zaufaj dziecku

Ja właśnie zamierzam trochę zaległości czytelniczych nadrobić, kilka rzeczy pościągać, żeby mieć na zapas. Uwielbiam fantastykę, ale generalnie czytam wszystko, co mi wpadnie w ręce. A do Kusziela podchodzę już od jakiegoś czasu, może wreszcie się zmobilizuję.

Swoją drogą, dla dzieciaków polecam młodzieżową serię Hitchcocka. Niestety, dla moli książkowych są zdecydowani zbyt cienkie
Oli to ona, nazywamy ją tak, bo syn tak na nią mówi i ona sama na siebie też
więc mamy w domu: Oli, Bati, Mami i Tati
tylko pies się uchował, bo nijak się go na "i" nie da przerobić - Floyd
Stary 2009-05-19, 13:28   #4163
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:

Floydi?
Jakaś bajka była z Oli chyba...

Stary 2009-05-19, 14:15   #4164
beafrance
Zadomowienie

A ja ostatnio nic nie czytam nie ma czasu! ale goraco polecam Andrzeja Pilipiuka i Pawla Huelle ale raczej dla starszakow ( od liceum wzyz).
A i jeszcze chcialam zapytac was babeczki czy lubicie Hanne Bakule ? kiedys czytalam wszystkie jej felietony w jednym z miesiecznikow (chyba "Pani" ale nie jestem pewna) oraz ksiazki "Ostatni bal" oraz "Idiotka".
beafrance jest offline  
Stary 2009-05-19, 15:51   #4165
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:

Pysznie
evelinek_r jest teraz online  
Stary 2009-05-19, 21:05   #4166
IlonaP
Zakorzenienie

byłam dziś w empik-u
trylogii nie znalazłam, ale przytargałam "Cień wiatru" Carlosa Ruiz Zafón
żeby tam coś wybrać musiałabym rozbić namiocik i posiedzieć kilka dni [ależ to byłby raj]
ściągnęłam sobie "Strzałę..." na pdf jak mi się spodoba to będę szukać wersji papierowej
Stary 2009-05-19, 21:34   #4167
pastereczka
Organizatorka

cien wiatru mi sie bardzo podobal kilka lat temu

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-19, 21:55   #4168
Lorri
Moderator

Przypomniała mi się książeczka, którą czytałam w kółko, mając jakieś 11-12 lat: Godzina pąsowej róży, Marii Kruger. Dzisiaj młode panienki raczej nie sięgają po takie lektury, a szkoda. Z Bahdaja najbardziej lubiłam Uwaga! Czarny parasol.

Właśnie sobie podczytuję Zmierzch, żeby nie przejść obojętnie wobec tego fenomenu kulturowego. Nie wiem, czy oficjalne polskie tłumaczenie jest takie marne, czy oryginał równie niezachwycający, ale od strony językowej kiepściutko. Planuję jeszcze obejrzeć film, mam nadzieję, że mój zmysł estetyczny nie ucierpi przy tym za bardzo .

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-05-19 o 21:56
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-05-19, 21:57   #4169
Darianna25
Zakorzenienie

Nie pamiętam, która z was prosiła o sprawdzenie w PRIMARKU cen bluzek ale ma odpowiedź.
Otóż w moim sklepie znalazłam tylko tą różowa ala bokserkę i kosztuje ona całe 3 funty.Jeśli chodzi o tą drugą bluzkę to powinna kosztowac max 5 funtów- w takich cenach były podobne.Co do sweterka to nie znalazłam nic podobnego.
Co Primark to inny asortyment.Nie wszyskie ciuchy są takie same- te same modele- w każdym sklepie i zmieniają się co kilka tygodni.

Darianna25 jest offline  
Stary 2009-05-19, 22:02   #4170
gabs
Zadomowienie

A mi się przypomniała genialna trylogia Pullmana Mroczne Materie - 3 części: Złoty Kompas, Kamienny Nóż i Bursztynowa Luneta. Złoty Kompas zekranizowano, czekamy z TŻem na kolejną część. Odpowiednia dla dzieci, opowiadająca w niezwykle fantastyczny i ujmujacy sposób problem przejścia z dziecięctwa do dorosłości. Dorosłym też polecam, przeczytałam rok temu w ferie i oniemiałam zachwycona.

Swoją drogą jak ktoś szuka książki w swoim guście to od tego jest www.biblionetka.pl - po zalogowaniu się można oceniać przeczytane książki i system wybiera, jakie moglyby nam wpaść w gusta - mi się póki co sprawdzało

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, mineralne, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości