Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-05-21, 16:58   #4291
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Ilonko- Westi na pewno dzielnie stara się zastąpić poprzednich domowników

atoja- taką bestię kudłatą to ja też mam- i gubi "sierść" niestety...

foxxxy- jezuuuu! Neva Masquerade widzę a rudzielec to syberyjczyk? Przepiękne kociaki prosto z bolidu
Moja ma identyczne kolorki jak Twoja Neva- i te niebieskie oczy

tylko moja to nie rasowa jak się zdecydowałam ją wziąc to nie wiedziałam co to w ogóle i wyjścia w sumie nie miałam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Mocca.jpg (21,2 KB, 24 załadowań)

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-05-21 o 17:00
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-05-21, 17:13   #4292
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
foxxxy- jezuuuu! Neva Masquerade widzę a rudzielec to syberyjczyk? Przepiękne kociaki prosto z bolidu
Moja ma identyczne kolorki jak Twoja Neva- i te niebieskie oczy

tylko moja to nie rasowa jak się zdecydowałam ją wziąc to nie wiedziałam co to w ogóle i wyjścia w sumie nie miałam
Neva Neva kupiona bardzo okazyjnie z początkującej hodowli, nie jest taka wielka jak powinna być teoretycznie no ale przecież nie o to chodzi Co prawda chciałam ją chociaż raz rozmnożyć ale marne szanse z jej budową na uzyskanie tytułu i możliwość wykreowania rasowych małych brzdąców Ale co I tak jest przepiękna

A drugi Głodzimierz Wielki to Kapitan Nemo Syberyjczyk również okazyjny Ponieważ wedle standardów ma za małą główkę (nadrabia brzuchem- z resztą ostatnio jest na diecie ) i hodowca od razu go wykastrował.

Ale ten Twój jakie ma ciekawe ubarwienie i też ma BlueEyez Kochany

Ja tam w ogóle całe życie z kotami przeżyłam i na lato życia ( nie lubie jesieni) planuję hodowle kociaków Ragdolli
foxxxy jest offline  
Stary 2009-05-21, 17:34   #4293
86Paula
Zakorzenienie

dziewczyny ten podklad Lumiere x large jar to jak wyglada w porownaniu z bigiem EDM?
86Paula jest offline  
Stary 2009-05-21, 18:11   #4294
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny ten podklad Lumiere x large jar to jak wyglada w porownaniu z bigiem EDM?
Hmm... jest mniejszy na średnicy, ale wyższy, taki bardziej kostkowy, tzn. okrągły jest, ale chodzi mi o stosunek wymiarów Moim zdaniem dużo bardziej poręczny, strasznie mnie wkurzają te dyski EDMowe. Napisane na nim 12 gram.

Foxxxy, WhiteInnocent, piękne te Wasze kociaki, a jakie dystyngowane
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-05-21, 18:12   #4295
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Malowany welon akurat widziałam (uwielbiam Naomi Watts), ale nie widziałam American History X i tego drugiego - Death to Smoothy. Chyba czas zacząć zaległości nadrabiać A zawsze wydawało mi się że z filmami to na czasie jestem.
Malowany welon - jak dla mnie cudowny - idę oglądać raz jeszcze
Lemirka jest offline  
Stary 2009-05-21, 18:18   #4296
cotka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
z CS bede pewno robic, ostatnio zaplacilam znaczna czesc przesylki bo wzielem mydlo afrykanskie i maslo czekoladowe i puder ryzowy i oleje2 wiec ponad dwa kilo bylo moje. no nie moge sie tego mydla doczekac, nikt na calym necie co oblecialam nie mowil o nim zlego slowa tylko ze do wlosow mycia taki se ) wiec moze bede piekna i mloda
daj koniecznie znc jak to mydlo, bo sama nad nim intensywnie mysle

a jesli ktos ma ochote na stanikowe zamowienie to w tej chwili robie z 2 dziewczynami z lobby z figleaves. mzona sie dolaczyc
zamierzam jeszcze z bravissimo, ale jakos pozniej, bo cos nie rzy kasie jestem
Stary 2009-05-21, 18:23   #4297
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zna ktos ta firme?
http://www.occmakeup.com/
Zaciekawily mnie ich "lakiery" do ust
Widziałam w jednym filmie na YT, czerwony i czarny - obłęd. Myślałam nawet nad jedną sztuką, w nieco bardziej stonowanych kolorach, ale przecież jednej tubki kupować nie będę.
frantic jest offline  
Stary 2009-05-21, 18:47   #4298
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.

Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
tak ja tez mialam ciagle nic i dostalam list z uc, tzn 3 listy
dawniej vatowali bez listow, nie wiem dlaczego sie zmienilo
widocznie mają jakieś wątpliwości co do wartości paczki, albo po prostu nudziło im się
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Czy ktoś, kto czeka na paczkę od połowy kwietnie dostał może ? Bo ja ciągle nic
kurcze... pocieszyłaś mnie
ja niby czekam na nierejestrowaną przesyłke ze stanów od 17 kwietnia
i siedze jak na szpilkach- co prawda to nie kosmetyki, ale dół od stroju za 40$+ wysyłka wiec zaczynam sie niepokoic... jak zaginie to bedzie... źle

Ale jak widze... wiecej nas oczekująch

Co do rejestrowania przesyłkek po przekroczeniu granicy
to chyba nie ma miejsca - to własnie to niebezpieczeństwo wysyłki nierejestrowanej, dlatego ja polecam takie przesyłki brać tylko do kwoty powiedzmy 20$. wyzej juz nie warto.

Swoją drogą
wczoraj dostalam przesyłke z EDM i prawie zawału dostałam. listonosz tak po prostu ją sobiw włozył do skrzynki i oczywiscie wystawała praktycznie cała
nie zadzwonił, nic. no bez przesady!

Insane- przesyłki przez USPS idą ok 10 dni, raczej wszystkie, i chyba nigdy do mnie nie doszły szybciej niz 7 dni, wiec ja bym nie ryzykowała na Twoim miejscu.

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg

Edytowane przez TuRQoUiS
Czas edycji: 2009-05-21 o 18:50
TuRQoUiS jest offline  
Stary 2009-05-21, 19:02   #4299
vril
Zakorzenienie

Tez widzialam ten filmik ale widzialam tez bezbarwny w akcji zmieszany z pigmentem - wow! Moze sie ktos chetny ejscze znajdzie i sie cyknie zamowienie Pigmenty maja ale tylko duze, probek niet.

Aha, dzis testuje brush guard na pedzlach, w tym na FT z EDM, ciekawe czy wyschnie do rana taki scisniety

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-05-21 o 19:04
vril jest offline  
Stary 2009-05-21, 19:43   #4300
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Neva Neva kupiona bardzo okazyjnie z początkującej hodowli, nie jest taka wielka jak powinna być teoretycznie no ale przecież nie o to chodzi Co prawda chciałam ją chociaż raz rozmnożyć ale marne szanse z jej budową na uzyskanie tytułu i możliwość wykreowania rasowych małych brzdąców Ale co I tak jest przepiękna

A drugi Głodzimierz Wielki to Kapitan Nemo Syberyjczyk również okazyjny Ponieważ wedle standardów ma za małą główkę (nadrabia brzuchem- z resztą ostatnio jest na diecie ) i hodowca od razu go wykastrował.

Ale ten Twój jakie ma ciekawe ubarwienie i też ma BlueEyez Kochany

Ja tam w ogóle całe życie z kotami przeżyłam i na lato życia ( nie lubie jesieni) planuję hodowle kociaków Ragdolli
Mojej kotki to tylko matke widziałam- zwykły czarny dachowiec. Ojciec zapłodnik... Nie wytlumaczysz ludziom, że kastracja, sterylizacja, bezdomność itp Przyciemniała troche i też jest na diecie

Twoje kociska są wprost przepiekne a syberyjczyk pieknie przez Ciebie nazywany

Radolle- jak dla mnie kot idealny- zarówno wyglądem jak i niesamowitym charakterem Już jakiś czas temu je pokochałam Także pisz jak już sie zdecydujesz na hodowlę bo ja chętnie drugiego kotka węzmę

vril- ja chętna w czerwcu

Stary 2009-05-21, 20:14   #4301
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Mojej kotki to tylko matke widziałam- zwykły czarny dachowiec. Ojciec zapłodnik... Nie wytlumaczysz ludziom, że kastracja, sterylizacja, bezdomność itp Przyciemniała troche i też jest na diecie

Twoje kociska są wprost przepiekne a syberyjczyk pieknie przez Ciebie nazywany

Radolle- jak dla mnie kot idealny- zarówno wyglądem jak i niesamowitym charakterem Już jakiś czas temu je pokochałam Także pisz jak już sie zdecydujesz na hodowlę bo ja chętnie drugiego kotka węzmę

vril- ja chętna w czerwcu
Ragdolle są drooooogie jak fix Jakbym chciała zaczynać to taki Ragdoll o dobrych genach i super Tata dla dobrze rokującej hodowli kosztuje 6 patyków minimum No ale jeszcze mam dużo czasu żeby na hodowle zbierać W ogóle krąg hodowców kotów jest strasznie zamknięty...opowiadają takie bajki, że na hodowli sie nie da zarobić i że to tylko hobbistycznie itp... mhm nieprawda na hodowli można sporo zarobić a przy okazji być otoczonym dużą ilością kotów i kociej miłości Czasami chodzę na wystawy i niektórzy hodowcy, którzy mają dobre genetycznie koty obchodzą się z nimi okropnie na wystawie a już strach pomyśleć jak obchodzą się z nimi w domu. W ogóle mając dużą hodowlę nie można moim zdaniem dobrze się zająć kotami, trzeba je otaczać miłością i troską. Kapitan Nemo jest z dużej hodowli, Pani zarzekała się, że jest bardzo towarzyski a jak do nas przyjechał to się strasznie bał... na pewno nie był traktowany jak należy. Takie są wady dużych hodowli ... Ale moja będzie pełna miłości

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-05-21 o 20:24
foxxxy jest offline  
Stary 2009-05-21, 20:17   #4302
cotka
Zadomowienie

skoro sie tutaj tak znacie na kolorach etc to ja mam takie pytanie
Mam srednio ciemna karnacje (3 abyssynian z meow, z buffd najlepszy jest almond. z edm jestem gdzies pomiedzy olive neutral a golden medium), zolte tony. zadnych rozowych.
mam włosy koloru ciemnobrązowego ale chciałabym je na lato rozjaśnic. na taki sredni-jasny brąz, ale kompletnie nie wiem jaki kolor wybrac, zeby to jakos wygladalo. doradzicie mi cos?
Stary 2009-05-21, 20:33   #4303
Darianna25
Zakorzenienie

Cytat:
Byłabym bardzo wdzięczna za możliwość skorzystania z opcji z koleżanką Masz jakieś konto w PL? Przelałabym Ci pieniążki za koszulkę i wysyłkę od razu. Jeżeli ten róż to taki malinowy bardziej to wzięłabym taki, jeżeli nie to najlepiej szarą
Ten róż to troche ciemniejszy niz na tym zdjeciu
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...797632#gallery
.Podaj mi rozmiar to jak bede na zakupach to ja kupię i Ci napiszę szczegóły n priv.
No i jaki kolor.

Darianna25 jest offline  
Stary 2009-05-21, 20:38   #4304
pastereczka
Organizatorka

dziewczyny ale te koty ladne na pierwszym zdjeciu foxxxy ten kot wyglada jak sówka

jesli ktos jest zainteresowany lakierami do ust to sluze pomocą, pozniej napisze co i jak

a z figleavsa przecenowego czy normalnego?

ja moge byc waszym materialem do wyedukowania, filmow w zyciu wiidzialam niewiele i moze erelki czas zaczac ogladac...

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-21, 20:48   #4305
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Ten róż to troche ciemniejszy niz na tym zdjeciu
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?...797632#gallery
.Podaj mi rozmiar to jak bede na zakupach to ja kupię i Ci napiszę szczegóły n priv.
No i jaki kolor.
Darianna- to w takim razie kolor szary bym wzięła w rozmiarze 38 lub 40 Dziekuję Ci ślicznie i czekam na PW ze szczegółami

foxxxy- kiedyś myślałam o hodowli ale wlaśnie- trzeba dużo zainwestować i mieć duużo czasu. Dla mnie to chyba jedyny sposób na posiadanie dużej ilości kotów i nie pójście z torbami choć nie wiem czy potrafiłabym kilka kotów na raz kochać tak samo aby różnicy nie odczuły. To straszne jak ludzie to tylko dla pieniędzy robią Tez nie raz na wystawach się naoglądałam złego traktowania... Na szczęście dużo ludzi traktuje koty tak jak należy Także jak już sie zdecydujesz to wezmę kotka z pełnej miłości hodowli do pełnego miłości domku Koty to całe moje życie od jakiegos czasu- dopiero ok. 3 lata temu przygarnęłam pierwszego kotka i od tego czasu ześwirowałam
Zanim się w mineraly wciągnęłam pieniądze bezustannie ładowałam w kota- to jedzonko, to zabawki, to nowy drapak Także przestałam ją rozpieszczać i na dobre jej to właściwie wyszło

No i gdyby nie mój kot to bym się pewnie poddała już dawno. Jedyna "rzecz" motywująca mnie i napędzająca do życia (no jeszcze minerałki ) Bo przecież nie może mnie dla niej zabraknąć

Przypomniało mi się- mojej koleżanki znajoma prowadzi hodowlę Ragdolli (Warszawa lub okolice jakoś). Ma teraz cos koło 6-7 kotów bo mniej ludzi zainteresowanych sie zgłasza którym ona kota by oddała. Wciagnięta w to strasznie jest i kocha koty ponad życie Podpytam przy okazji co jak i ile

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-05-21 o 20:57
Stary 2009-05-21, 20:55   #4306
pastereczka
Organizatorka

A ja dalej czekam az znajdziesz nowa prace

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-21, 20:58   #4307
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Pastereczko można tego kocicza skategoryzować jako sówkę bo lata równie dobrze Strasznie wysoko skacze i zeskakuje też z niezłych wyskokości np. z szafy potrafi wskoczyć na 1,30m albo i nawet wiecej. A jak tak Twoje Matthew Williamsony ?

White no na szczęście więcej ludzi koty kocha jak trzeba Moje kocisza również pełnią ważną rolę w moim życiu nie dość, że robią za antystresy uspokajająco mrucząc to jeszcze służą za ogrzewacze
Dla Ciebie będzie kot z minerałami gratis
foxxxy jest offline  
Stary 2009-05-21, 21:04   #4308
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Pastereczko można tego kocicza skategoryzować jako sówkę bo lata równie dobrze Strasznie wysoko skacze i zeskakuje też z niezłych wyskokości np. z szafy potrafi wskoczyć na 1,30m albo i nawet wiecej. A jak tak Twoje Matthew Williamsony ?

White no na szczęście więcej ludzi koty kocha jak trzeba Moje kocisza również pełnią ważną rolę w moim życiu nie dość, że robią za antystresy uspokajająco mrucząc to jeszcze służą za ogrzewacze
Dla Ciebie będzie kot z minerałami gratis
Ooo tak- antystresowo działaja

Pastereczko- szukam pracy intensywnie (dziękuję, że mnie pilnujesz ). Rozważam jeszcze opcję wyjazdu za granice jak nic konkretnego nie znajdę tzn. wyjazd na 2-3mies. W pracy coraz gorzej pod względem atmosfery ale dziś udało mi się wywalczyć już cześć kasy i teraz muszę dopilnować żeby trafiła na moje konto. Wtedy składam wypowiedzenie- uffff... a jutro biorę urlop na żądanie bo do szkoły muszę iśc znowu :/ Jakby nie było do lipca mnie juz tam nie będzie.

Stary 2009-05-21, 21:08   #4309
pastereczka
Organizatorka

Foxxxy akurat podczas wycieczki po nie dopadly mnie straszne dla mnie wiesci wiec kupilam sobie 12 innych bluze tunik itd. No, moje peniadze nie lubia jak jestem smutna
jako ze najszczesliwsza nie bylam wiec stwierdzilam ze zolty mnie postarzy, i ze nie bede miale gdzie w tym isc i takie tam. Widac minelismy sie z MW - nie byl mi przeznaczony

White no kibicuję CI

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-21 o 21:09
pastereczka jest offline  
Stary 2009-05-21, 21:33   #4310
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Dziekuję Pastereczko

Stary 2009-05-21, 21:59   #4311
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Cytat:
dziewczyny ale te koty ladne na pierwszym zdjeciu foxxxy ten kot wyglada jak sówka

jesli ktos jest zainteresowany lakierami do ust to sluze pomocą, pozniej napisze co i jak

a z figleavsa przecenowego czy normalnego?

ja moge byc waszym materialem do wyedukowania, filmow w zyciu wiidzialam niewiele i moze erelki czas zaczac ogladac...
znajdzie się u nich coś dla małobiuściastej?
edit: znalazłam, przeglądam, nie było pytania

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-05-21 o 22:04
gadmarka jest offline  
Stary 2009-05-21, 22:40   #4312
vril
Zakorzenienie

Pastereczka
Ja bede sie pisac na bezbarwny "lakier" do ust z OCC Czekam w takim razie cierpliwie az plan organizacji sie skrystalizuje

Dostalam dzis krzemionke z CS, jutro planuje test - chce ja dac na filtr, a pod mineraly ale... podklad mineralny nakladam wilgotnym pedzlem, nic mi sie z ta krzemionka nie stanie, nie zroluje sie wszystko, nie bedzie kaszany?

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-05-21 o 22:42
vril jest offline  
Stary 2009-05-21, 22:50   #4313
frantic
Zakorzenienie

vril a ten bezbarwny lakier widziałaś na YT czy gdzie? Zapodasz linka? Może też się na niego skuszę jeżeli przesyłka nie będzie droga.
frantic jest offline  
Stary 2009-05-21, 22:51   #4314
spot
Rozeznanie

cudne są te wasze koty
nie mogę losowi wybaczyć, ze ja na futrzaki jestem uczulona!
a co do męża to może futra nie gubi ale rozrzuca po domu swoje rzeczy przeokropnie
wiec nie wiem co trudniejsze w utrzymaniu ...
Stary 2009-05-21, 22:53   #4315
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

W ogóle to dzisiaj miałam dziwny sen i dziwną noc Śniło mi się, że dostałam pudło pędzli z Blusche takie wieeelkie i tam były pędzle różne i podłużne

A w środku nocy obudziłam się - nie wiedząc czemu wstałam taka zaspana, podeszłam do okna A tam mi wagon metra przed oczami przejechał...gdzieś go transportowali - normalnie pierwszy raz w życiu takie coś na oczy widziałam Metro załadowane na specjalny samochód Po czym poszłam spać
foxxxy jest offline  
Stary 2009-05-21, 23:14   #4316
vril
Zakorzenienie

Frantic
http://www.youtube.com/watch?v=Hz9rYC5zvtM

Spodobalo mi sie, ze taka mala ilosc wystarczy, i ze bede mogla sobie wymyslic jakikolwiek kolor ze swoich mineralow, no i to lakierowe wykonczenie, wow
vril jest offline  
Stary 2009-05-21, 23:23   #4317
cathy
Organizatorka

GG do cathy

no i po co ja te linki oglądam? Przecież ja nawet błyszczykow nie używam
Ale moze wlasnie dlatego mi się ten produkt spodobał, że czasami jednak wypadałoby czymś maznąć usta, a u mnie braki w wyborze... Tu miałabym ułatwione zadanie, bo dosypywałabym sobie czegoś ze swoich zbiorów i gotowe..Jeden błyszczyk załatwiłby mi sprawę
A myślałam, że co jak co, ale błyszczyki to mnie w życiu nie skuszą.. Idę poszukać gdzieś tego cuda i poczytać jeszcze o nim
cathy jest offline  
Stary 2009-05-21, 23:25   #4318
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Frantic
http://www.youtube.com/watch?v=Hz9rYC5zvtM

Spodobalo mi sie, ze taka mala ilosc wystarczy, i ze bede mogla sobie wymyslic jakikolwiek kolor ze swoich mineralow, no i to lakierowe wykonczenie, wow
Kusicielko ja też chce transparentny, Pastereczko piszę się
Lemirka jest offline  
Stary 2009-05-21, 23:36   #4319
cotka
Zadomowienie

a na CS nie maja jakiejs bazy do robienia blyszczykow przypadkiem?
Stary 2009-05-21, 23:39   #4320
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
a na CS nie maja jakiejs bazy do robienia blyszczykow przypadkiem?
maja ale inne

Lwmirka bierz lusterko do pracy

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, mineralne, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości