Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-22, 22:20   #1111
mala_kobietka
Raczkowanie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość

A swoją drogą to jest dziwne mi pasuje i MEOW i EGM, a Mała_kobietka, która chwali EGM- MEOW wspomina bardzo źle a z kolei lubi Lumiere które mi zupełnie nie odpowiadały
jak widać różnie jest z naszymi miłościami minerałowymi Meow to najgorzsze przetestowane przeze mnie minerały, gdybym od nich zaczęła przygodę z minerałami do dzisiaj miałabym tradycyjne podkłady

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No tzn dziwne ze Ci jednoczesnie pasuja meow i egm, bo pierwsze sa proszkowe drugie kremowe
mam takie same wrażenia, gdbym robiła skalę proszkowe-kremowe to na dwóch różnych biegunach byłyby Meow i EGM

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Mi bardzo pasuje EG a uznawanych za kremowe Lumiere i Joppa nie znoszę Za to bardzo mi pasują MEOW opisywane jako suche
EG odpowiada mi zarówno w formule Youthful Glow jak i Cover mi, zachowują się podobnie jak MEOW (konsystencję też mają podobną, nawet dzisiaj specjalnie "macałam" jedne i drugie, ale dla mnie MEOW w formule PP nie są suche) tzn. idealnie się wtapiają, są trwałe, niewidoczne i wygładzają, tak efekt PhotoShopa.

Mam 3 róże i są ok. ale trafić kolor to jak szóstkę w totka Nie widzę specjalnej różnicy między EG a innymi mineralnymi. Cieni jeszcze nie próbowałam.
Mi Joppa nie pasuje, a Lumiere jak najbardziej lubię .... no i w moim odczuciu Meow z pewnością nie mają takiej samej konsytencji, nie zachowują się tak samo jak EGM przy nakładaniu na twarz.
A kolory MEOW to porażka w 3 aktach
Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Wow, to napalona jestem już na nie maksymalnie. Mi trwałość w Joppa jak najbardziej pasuje, one dla mnie mają tylko jedną wadę - brak koloru idealnego dla mnie. Wiec liczę na to, że EGM rozwiąże ten problem.

Też mi się tak wydaje, że właśnie 2 i 3 muszę wziąć. Bardzo mi pomogły Twoje zdjęcia, zwłaszcza porównanie do Buff'd utwierdziło mnie, że 1 pewnie będzie dla mnie za jasna.

No właśnie ostatnio mało mnie kusisz.
Frantic w EGM za duzo kolorów może być ale powiem Ci ,że to co wyglada w woreczku na zbyt ciemne na twarzy bywa za jasne Myślę, że z Cover Me powinnaś spróbować Shannon

A ponieważ to wątek plotkowy to pożalę sie Wam , że na kuligu spadłam z sanek o oberwałam innymi sankami po plecach...oj nie jest dobrze. Muszę poprosić o masaż

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-02-22 o 22:24 Powód: literówki jak zwykle
mala_kobietka jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:25   #1112
pranie
Wtajemniczenie

Hanneke, z ciekawosci: jakie LaurEss wybralas? ja tez czekam
No, jestesmy, jak to sie mowi, trendsetters Na biochemii juz chodza plotki o naszych szyfrowanych postach

Hej, EGM wyrastaja nam na potentata mineralowego! ktora na ochotnika zalozy watek? ja bym wolala to wszystko czytac w jednym miejscu, tym bardziej ze jak dla mnie oni maja potworne ilosci odcieni i wszystkie na moim monitorze wygladaja podobnie

Kobietko,
biedaku... masaz Ci sie zdecydowanie nalezy

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-02-22 o 22:29
pranie jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:36   #1113
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Frantic w EGM za duzo kolorów może być ale powiem Ci ,że to co wyglada w woreczku na zbyt ciemne na twarzy bywa za jasne Myślę, że z Cover Me powinnaś spróbować Shannon
4 w kolejności? No dobrze, jak tak mówisz, to wezmę i 4.
Pozwolisz, że i Ciebie pomęczę o małe porównanie? Bardzo by mi zależało na porównaniu podkładów EGM (obu formuł) do Lumiere VV. Konkretnie to chodzi mi o trwałość/krycie/stapianie się ze skórą.

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
No, jestesmy, jak to sie mowi, trendsetters Na biochemii juz chodza plotki o naszych szyfrowanych postach

Pranie
rozwiń myśl, bo nie jestem w temacie.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:40   #1114
rocki
Wtajemniczenie

A mnie EGM az tak jednak nie zachwycilo. Po prostu po kilku godzinach podklad "wyparowal" mi z twarzy i widoczne byly zaczerwienienia na nosie i policzkach, zreszta wczesniej krycie (a mam Cover me) tez nie bylo idealne Dam mu jeszcze jedna szanse stosujac wasz sposob z kilkoma, ale niezwykle cienkimi warstwami.

Gorszy problem mam natomiast z dobraniem w tej firmie koloru - Joyce (drugi w kolejnosci z rodziny Yellow) jest dla mnie za malo yellow i twarz odcinala mi sie od szyi jakos tak na rozowawo A bardziej zoltego juz chyba nic nie maja

Cytat:
Pozwolisz, że i Ciebie pomęczę o małe porównanie? Bardzo by mi zależało na porównaniu podkładów EGM (obu formuł) do Lumiere VV. Konkretnie to chodzi mi o trwałość/krycie/stapianie się ze skórą.
Wlasnie zauwazylam Twoj post. Mysle, ze Joyce bylby dla Ciebie niezly - najbardziej przypomina mi Olive Fair z EDM (dlatego dla mnie jest wlasnie za malo zolty)

Shannon nie mam, ale po opisach wnioskuje, ze jestes ode mnie ciut jasniejsza, wiec prawdopodobnie bedzie za ciemny (skoro ja mam Joyce i jest w miare ok).

Lumiere VV mialam na sobie wczoraj, a dzisiaj EGM, wiec moge Ci porownac na swiezo. Te pierwsze pieknie mi sie wtopily w cere (choc kolor Fairly Light Golden tez ewidentnie za malo zolty ), pory nie byly w ogole widoczne, dopiero po ilus godzinach zebralo mi sie go troche w zmarszczkach od usmiechu (moja wina, zapomnialam wziac do torebki bibulek). Ten drugi od razu jakos mi tak dziwnie wszedl w pory, nie bylam zachwycona efektem W dodatku tak jak pisalam powyzej, po prostu zniknal z twarzy.

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-02-22 o 22:50
rocki jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:44   #1115
pranie
Wtajemniczenie

Cytat:

Pranie
rozwiń myśl, bo nie jestem w temacie.
W kilka dziewczyn (m.in. Rocki) zrobilysmy OTa na temat stanikomanii, a poniewaz brzmialo dosc tajemniczo, jedna z Biochemiczek spytala czy to jakis "mineralkowy szyfr"
pranie jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:46   #1116
pastereczka
Organizatorka

FGHIJ to nie kojarzą sie innym w ten sposob hehehehe

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:52   #1117
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Cytat:
W kilka dziewczyn (m.in. Rocki) zrobilysmy OTa na temat stanikomanii, a poniewaz brzmialo dosc tajemniczo, jedna z Biochemiczek spytala czy to jakis "mineralkowy szyfr"
W szyfrach mineralnych jeszcze trochę sie gubię ale szuflada z bielizna przepełniona
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:56   #1118
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A mnie EGM az tak jednak nie zachwycilo. Po prostu po kilku godzinach podklad "wyparowal" mi z twarzy i widoczne byly zaczerwienienia na nosie i policzkach, zreszta wczesniej krycie (a mam Cover me) tez nie bylo idealne Dam mu jeszcze jedna szanse stosujac wasz sposob z kilkoma, ale niezwykle cienkimi warstwami.

Gorszy problem mam natomiast z dobraniem w tej firmie koloru - Joyce (drugi w kolejnosci z rodziny Yellow) jest dla mnie za malo yellow i twarz odcinala mi sie od szyi jakos tak na rozowawo A bardziej zoltego juz chyba nic nie maja

Wlasnie zauwazylam Twoj post. Mysle, ze Joyce bylby dla Ciebie niezly - najbardziej przypomina mi Olive Fair z EDM (dlatego dla mnie jest wlasnie za malo zolty)

Shannon nie mam, ale po opisach wnioskuje, ze jestes ode mnie ciut jasniejsza, wiec prawdopodobnie bedzie za ciemny (skoro ja mam Joyce i jest w miare ok).

Lumiere VV mialam na sobie wczoraj, a dzisiaj EGM, wiec moge Ci porownac na swiezo. Te pierwsze pieknie mi sie wtopily w cere (choc kolor Fairly Light Golden tez ewidentnie za malo zolty ), pory nie byly w ogole widoczne, dopiero po ilus godzinach zebralo mi sie go troche w zmarszczkach od usmiechu (moja wina, zapomnialam wziac do torebki bibulek). Ten drugi od razu jakos mi tak dziwnie wszedl w pory, nie bylam zachwycona efektem W dodatku tak jak pisalam powyzej, po prostu zniknal z twarzy.
Dziękuję Rocki. Bardzo mi pomogło to porównanie koloru do Olive Fair i porównanie formuły do Lumiere VV.
Czyli definitywnie już zamawiam duże opakowanie Lumiere VV, bo na razie tylko na próbkach jadę, a z EGM spokojnie będę testować i najwyżej zamówię kolejne duże opakowanie.

Cytat:
Aha.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:57   #1119
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Cytat:
Hanneke, z ciekawosci: jakie LaurEss wybralas? ja tez czekam
Zamówienie minimalistyczne. Resztki rozsądku jeszcze zachowałam i tylko wzięłam na wypróbowanie. Fantastic Finish Light, Gentle Ivory Elemental, Gentle Neutral Minimalist, Ultimatte Finish Medium.
Hanneke jest offline  
Stary 2009-02-22, 22:59   #1120
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Dziękuję Rocki. Bardzo mi pomogło to porównanie koloru do Olive Fair i porównanie formuły do Lumiere VV.
Czyli definitywnie już zamawiam duże opakowanie Lumiere VV, bo na razie tylko na próbkach jadę, a z EGM spokojnie będę testować i najwyżej zamówię kolejne duże opakowanie.
Bede tak mila i jutro Ci zrobie swatche z tych 3 podkladow
rocki jest offline  
Stary 2009-02-22, 23:06   #1121
spot
Rozeznanie

znowu pewnie nie oprę się teraz EGM
a miałam już nie dać się skusić
a czy ktoś może mi poradzić kolor z YG zbliżony do linen EDM?
bo skoro kolory są kiepsko oddane, to nie wiem co wybrać do prób
i czy one sa po kolei od najjasniejszych do ciemnych - bo na moim monitorze to tak dokładnie nie wygląda
Stary 2009-02-22, 23:07   #1122
pranie
Wtajemniczenie

Hanneke - ja jeszcze wieksze resztki rozsadku zachowalam, a raczej braki na TZ-towym PP mnie powstrzymaly bo tylko 3 probki wzielam, wszystkie w formule Minimalist. Ciekawa bede Twojej opinii na temat pudrow wykanczajacych. Nie wiem o co chodzi, ale jakos totalnie zachecajaco dzialaja na mnie nazwy produktow LaurEss i sama strona. Jestem widocznie w ich targecie

Spot - jesli wytrzymasz jeszcze kilka dni, to dam Ci znac jak sie maja do Linen. Czekam na probki od Kobietki

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-02-22 o 23:09
pranie jest offline  
Stary 2009-02-22, 23:08   #1123
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Bede tak mila i jutro Ci zrobie swatche z tych 3 podkladow
O wow, ale mi się trafiło przy niedzieli. Dzięki, przyda się baaaardzo.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-22, 23:16   #1124
spot
Rozeznanie

Cytat:
Hanneke - ja jeszcze wieksze resztki rozsadku zachowalam, a raczej braki na TZ-towym PP mnie powstrzymaly bo tylko 3 probki wzielam, wszystkie w formule Minimalist. Ciekawa bede Twojej opinii na temat pudrow wykanczajacych. Nie wiem o co chodzi, ale jakos totalnie zachecajaco dzialaja na mnie nazwy produktow LaurEss i sama strona. Jestem widocznie w ich targecie

Spot - jesli wytrzymasz jeszcze kilka dni, to dam Ci znac jak sie maja do Linen. Czekam na probki od Kobietki
dziękować, dziękować
będę mieć silna motywację, żeby wytrzymać
linen semi matte wydaje się nieźle dobrany, ale jak widzę co dziewczynom udaje sie osiągnać proszkami, to też tak chcę
a EDM mi nie daje takiego efektu

Edytowane przez spot
Czas edycji: 2009-02-22 o 23:21
spot jest offline  
Stary 2009-02-22, 23:18   #1125
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

To rzeczywiście Pranie jesteś lepsza ode mnie

O ile podkład jakoś wybiorę z tych kilku które mi się podobają to muszę znaleźć jakiś primer i puder wykańczający. Na razie zarówno jako primer jak i finisher pasują mi krzemionka i SFD EDM. Ale zbyt wielu jeszcze nie testowałam. Trzeba przecież karmić świra
Hanneke jest offline  
Stary 2009-02-22, 23:31   #1126
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
Hej, EGM wyrastaja nam na potentata mineralowego! ktora na ochotnika zalozy watek? ja bym wolala to wszystko czytac w jednym miejscu, tym bardziej ze jak dla mnie oni maja potworne ilosci odcieni i wszystkie na moim monitorze wygladaja podobnie

Kobietko, biedaku... masaz Ci sie zdecydowanie nalezy
Faktycznie na brak kolorów narzekac nie można ...a masaż mi się należy i chyba muszę iśc na poprawkę z maścią przeciwbólową

Cytat:
Frantic takie mądre porównanie to ja zrobie jutro , dobrze, dzisiaj już padam z nóg w przenośni i bólu pleców bez przenośni

Cytat:
Znaj moją dobrą duszę...jutro rano wyślę "umyślnego" na pocztę, żebyś za długo nie czekała ...znam ten ból oczekiwania
mala_kobietka jest offline  
Stary 2009-02-23, 00:21   #1127
pastereczka
Organizatorka

kolor whitney EGM young (formuła nie ja he)

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-02-23, 09:10   #1128
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

A ja niestety muszę się poskarżyć na krzemionkę - jako primer wysuszyło moją skórę, co niestety zmusiło mnie do ograniczenia używania. Nawet na czole, gdzie zawsze mi się skóra tłuściła, zaczęły mi wychodzić skórki, co mnie zdziwiło maksymalnie. Chyba trzeba będzie się ograniczyć do strefy T i tylko na podkład, chociaż wtedy to nie aż tak matuje...

A tyle sobie obiecywałam, no cóż, mam nauczkę - z minerałami niczego nie da się przewidzieć.

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-02-23, 09:22   #1129
vril
Zakorzenienie

Marsylia ja mam\mialam filtry tonujace Clinique City Block SPF25 i SPF40. Napisalam ich recenzje na KWC. Ponoc nie sa fotostabilne ale mnie szkody nie zrobily, z tym, ze ja uzywalam ich tylko w pochmurne dni. Nie testowalam ich razem z mineralami i wydaje m sie, ze nie bardzo sie nadaja do takich kombinacji. City Block sam w sobie jest jak fluid, krem tonujacy, SPF25 ma dosc maslana konsystencje i o dziwo matuje, a SPF40 jest rzadszy ale mniej kryjacy i swieci sie lekko. Mysle, ze mineraly mialyby tendencje do przyklejania sie plackami na nich albo dadza efekt ciezkiego makijazu. Wg mnie sa do stosowania solo, ewentualnie z lekkim pudrem sypkim (zwlaszcza, ze ten SPF25 dosc dobrze tonuje, nawet kryje), pozostaje tylko kwestia koloru - SPF25 jest bezowo-zolty, a SPF40 ma wyraznie rozowe tony

Kremu Clarins nie mialam.
vril jest offline  
Stary 2009-02-23, 09:26   #1130
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Pytanie do Agi Te komponenty mozna dostac stacjonarnie, np w Herbapolu? Szczegolnie chodzi mi o regenerującą maskę do włosów (gelmoist, konc. aloesowy itp.) ?
nie mam pojęcia. W sklepach zielarskich widziałam sok aloesowy ale to jest koncentrat. Zaopatruję się tylko tutaj www.mazidla.com www.thanatos.com.pl www.biochemiaurody.com

agabil1 jest offline  
Stary 2009-02-23, 13:45   #1131
pranie
Wtajemniczenie

Aloes 10-krotnie stezony mozna kupic w sklepie Zrob Sobie Krem
Spot, tylko przypomnij mi pls ze mialam zrobic to porownanie do Linen, bo mi juz mozdzek skleroza traci.. Pewnie jutro, najpozniej w srode dostane probki.
pranie jest offline  
Stary 2009-02-23, 15:52   #1132
vril
Zakorzenienie

Przyszlam sie pochwalic, jesli moge (i to wcale nie w temacie mineralow)

Jakis czas temu pisalam, ze ze wzgledu na Mame jestesmy na diecie (cholesterol, nadcisnienie) i dzis byl dzien prawdy - cholesterol z poziomu 328 spadl po kilku miesiacach do wartosci 174 Cisnienie z ponad 230\120 (codziennie takie bylo ) spadlo do 120\80 (niewatpliwie pomoglo rzucenie palenia), a cukier to 103 (4 godziny po posilku)
Wiem, ze to kompletnie nie w temacie ale jestem tak cholernie dumna, ze te wszystkie starania daly tak dobre efekty, ze dziele sie radocha ze wszystkimi W koncu troche odsapne, zabijal mnie stres, ze postradam rodzicielke przez glupi udar, badz zator, poza tym tego co sie nasluchalam przez te kilka miesiecy diety i rzucania palenia to mi w piety poszlo ale widac, ze bylo warto
Te platki zytnie na odtluszczonym mleku na sniadanie, chleb wylacznie ciemny, razowy i to gora dwie kromki na kolacje, gotowanie na parze, ryby wrecz codziennie, warzywa, z brokulami, marchewka i czosnkiem na czele, zerowa ilosc slodyczy i smazenia, zero sera zoltego i padliny ledwo na jeden zab, jedno jajco w tygodniu (a ja je tak lubie ), zielona herbata i kawa bezkofeinowa, jablka, ktore wymiataja cholesterol, zadnych potraw instant i wiele, wiele innych obostrzen - kurka, bylo warto, satysfakcja ogromna

Dobra, koncze juz ten OT, musialam sie wygadac, czuje jakbym dostala urlop w kamieniolomie Dzis dyspensa - makaron, ktorego nie mialam w ustach od miesiecy i drozdzowka z serem na podwieczorek

Aha, ciemno dzis u mnie, zlamalam sie i nalozylam mineraly EDM na mokro (bez filtra) - znow podoba mi sie widok w lustrze - zyc nie umierac
vril jest offline  
Stary 2009-02-23, 16:23   #1133
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Dobra, koncze juz ten OT, musialam sie wygadac
To wątek plotkowy, tu nie ma OT-ów Gratulacje

Właśnie uczyniłam zamówienie próbkowe na stronie Earthen Glow.
Forumki kusicielki, czujcie się uduszone.
martwa papuga jest offline  
Stary 2009-02-23, 16:27   #1134
pastereczka
Organizatorka

Martwa Papugo czuje sie uduszona

a propos duszonegomięska itd, to zdrowa kuchnia tez jest smaczna, Vril no dietka to więcej niż połowa sukcesu wg mnie, i w zdrowiu i w urodzie

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-02-23, 16:30   #1135
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Przyszlam sie pochwalic, jesli moge (i to wcale nie w temacie mineralow)

Jakis czas temu pisalam, ze ze wzgledu na Mame jestesmy na diecie (cholesterol, nadcisnienie) i dzis byl dzien prawdy - cholesterol z poziomu 328 spadl po kilku miesiacach do wartosci 174 Cisnienie z ponad 230\120 (codziennie takie bylo ) spadlo do 120\80 (niewatpliwie pomoglo rzucenie palenia), a cukier to 103 (4 godziny po posilku)
Wiem, ze to kompletnie nie w temacie ale jestem tak cholernie dumna, ze te wszystkie starania daly tak dobre efekty, ze dziele sie radocha ze wszystkimi W koncu troche odsapne, zabijal mnie stres, ze postradam rodzicielke przez glupi udar, badz zator, poza tym tego co sie nasluchalam przez te kilka miesiecy diety i rzucania palenia to mi w piety poszlo ale widac, ze bylo warto
Te platki zytnie na odtluszczonym mleku na sniadanie, chleb wylacznie ciemny, razowy i to gora dwie kromki na kolacje, gotowanie na parze, ryby wrecz codziennie, warzywa, z brokulami, marchewka i czosnkiem na czele, zerowa ilosc slodyczy i smazenia, zero sera zoltego i padliny ledwo na jeden zab, jedno jajco w tygodniu (a ja je tak lubie ), zielona herbata i kawa bezkofeinowa, jablka, ktore wymiataja cholesterol, zadnych potraw instant i wiele, wiele innych obostrzen - kurka, bylo warto, satysfakcja ogromna

Dobra, koncze juz ten OT, musialam sie wygadac, czuje jakbym dostala urlop w kamieniolomie Dzis dyspensa - makaron, ktorego nie mialam w ustach od miesiecy i drozdzowka z serem na podwieczorek

Aha, ciemno dzis u mnie, zlamalam sie i nalozylam mineraly EDM na mokro (bez filtra) - znow podoba mi sie widok w lustrze - zyc nie umierac
Naprawdę baaardzo Wam gratuluję aż się człowiek uśmiecha, kiedy widzi, że to całe zdrowe jedzenie pomaga i że jeśli się chce, to naprawdę można!! też bym miała ogromną satysfakcję trzymajcie tak dalej
mykofenolan mofetilu jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:05   #1136
frantic
Zakorzenienie

Vril ja również gratuluję Tobie i Twojej mamie, domyślam się, że nie było łatwo - zwłaszcza jej, skoro jeszcze fajki musiała rzucić. Pogratulować mamie takiej córy, która ją tak dzielnie wspierała w tym dietetycznym rygorze.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:30   #1137
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Gratuluję Vril Tobie i Twojej mamie, to na prawdę nie lada wyczyn. Najtrudniej jest wytrwać. A ciśnienie 230/120 , to już był chyba ostatni dzwonek i syrena alarmowa.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:31   #1138
pastereczka
Organizatorka

Dominika i co,masz taki kolor jak ja?

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:35   #1139
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Dominika i co,masz taki kolor jak ja?
Niestety, jestem jaśniejsza, ale nie dużo Na wiosnę Cię dogonię

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-02-23, 17:36   #1140
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Anecka, ja bralam Roaccutane 8 lat temu, pozniej do niego wrocilam tak z 5 lat temu (i nie biore od 3 lat). Nie stosowalam wtedy filtrow, bo to bylo zanim trafilam na wizaz, nikt mi tez nie mowil o zakazie stosowania tlustych kremow. W pewnym momencie mialam juz tak sucha skore, ze kupowalam tylko kremy ekstremalnie natluszczajace i jakos nic mi sie nie stalo Ach, jaka ja mialam wtedy cere, idealnie gladka, nieblyszczaca i bez ani pol zaskornika, nie mowiac o jakichs krostkach, itd. Gdyby mi wtedy ktos polecil mineraly, to moglabym robic za zywa reklame photoshopa bez photoshopa
Nawrót mialas? ze wrocilas do ROA? Kurna, no bo jak czytalam to nawroty sa barrrrrdzo rzadko.. no i boje sie tego cholernie, ale juz tetracykliny jadlam i nic.. wiec to ostatnia deska ratunku, tyle ze kosztowna

Cere mialas tlusta pewnie jak zaczynalas kuracje? ja mam taka mieszana w sumie, ale dosc bardzo sie tlusci w strefie T a policzki mam normalne [mineraly sie tu pieknie trzymaja i chcialabym aby sie tak trzymaly na nosie ]

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość

Anecka ja wiem, że teraz wtrącę małego OT'a ale czy Ty robiłaś sobie badanie na poziom prolaktyny we krwi? U mnie właśnie to prolaktyna była głównie odpowiedzialna za fatalny stan cery.
Nie robilam, bo w sumie badania sa drogie, a ja bym musiala testosteron, lh, fsh i prolaktyne zrobic. Ja mam na bank cos z hormonami, ale hormonalnie leczyc sie nie moge, wiec tak czy siak na darmo bym zrobila te badania (tak mi lekarz mowil, ze nie ma sensu).
Retinoid doustnie ma spowodowac ze nie bede sie tluscic na skorze a co za tym idzie.. powinien byc brak tradziku
Zobaczymy.. juz za tydzien bede przyjmowac to swinstwo.
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość

Aż dwie.. słodko zobacz sobie na trikach ile warstw ja nakładam
Nie liczy się ilość, tylko "grubość" każdej warstwy
Jednak nalozylam jedną i strasznie sie zwarzylo zaraz na ogolnym watku dodam fotke, bo to niemzliwe ze u mnie sie tak warzy kolo nosa, na wardze itp..

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia. W sklepach zielarskich widziałam sok aloesowy ale to jest koncentrat. Zaopatruję się tylko tutaj www.mazidla.com www.thanatos.com.pl www.biochemiaurody.com
Aha, no to sie przejde do herbapolu i zapytam, zawsze to za wysylke sie nie zaplaci
dziekuje za info.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, mineralne, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości