Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-25, 20:34   #1261
spot
Rozeznanie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj krem Lilliputz. Właściwie, to nie do końca wiem po co, bo swój idealny krem już znalazłam, ale tak zachwalacie... w dodatku cena zachęcająca(niecałe 4 zł bo przecena jest na niego w moim Rossmannie). Najwyżej zużyję go do rąk i ciała. Zapach ma obłędny, ale chyba na dłuższą metę będzie mnie wkurzał.
też się ostatnio zastanawiałam nad tym kremem w R. - w końcu jest promocja,
ale powąchałam go i zapach mnie zniechęcił, jakby cały czas tak pachniał to chyba by mnie do szału doprowadził

Aga, wiem że nudzę o tych włosach, ale czy w tej mieszance do wcierania to ma być ekstrakt ze skórek z jabłek? bo taki znalazłam
Stary 2009-02-25, 20:34   #1262
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Miałam kiedyś ten krem ATW. Szału nie było, ale nie zapychał mnie. Pamiętam tylko, że ładnie, delikatnie pachniał.

Kupiłam dzisiaj krem Lilliputz. Właściwie, to nie do końca wiem po co, bo swój idealny krem już znalazłam, ale tak zachwalacie... w dodatku cena zachęcająca(niecałe 4 zł bo przecena jest na niego w moim Rossmannie). Najwyżej zużyję go do rąk i ciała. Zapach ma obłędny, ale chyba na dłuższą metę będzie mnie wkurzał.
tak jak już pisałam, zapach to sprawa dyskusyjna.. Mnie osobiście szalenie drażni, bo taka sztuczna mocno ta malina, ale najważniejsze, że nie zapycha i wchłania się do matu u mnie .. Używam go czasem też do rąk, bo stoi na biurku i podoba mi się to, że nie zostawia u mnei tłustej warstwy, więc już chwilę po posmarowaniu dłoni mogę wrócić do pracy (albo do pisania postów na wizazu )
cathy jest offline  
Stary 2009-02-25, 20:35   #1263
Lorri
Moderator

Anecko, jeśli kwas hialuronowy, to potrzebna będzie okluzja. Nie wiem, czy przeczytałaś, bo później dopisałam, co Ci polecam:

http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=2659
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-02-25, 21:29   #1264
Nanomi
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Donoszę, że filtr Lirene 50 (ten żółty) jest genialny i minerały wyglądają na nim lepiej niż na gołej twarzy.

Nanomi jest offline  
Stary 2009-02-25, 21:57   #1265
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość

Donoszę, że filtr Lirene 50 (ten żółty) jest genialny i minerały wyglądają na nim lepiej niż na gołej twarzy.

och ja się zgadzam że jest genialny.
a na gołej twarzy u mnie nie da rady mam przesusz okropny.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:10   #1266
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Czy wy też czasami nie pamiętacie, co zamówiłyście ? I nie chodzi mi tylko o skład danego zamówienia, ale np. dostajecie próbki i nie pamiętacie, że je zamawiałyście ? Bo ja tak miałam ostatnio z Joppa i zastanawiam się czy ze mną coś nie tak przypadkiem nie jest

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:13   #1267
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Czy wy też czasami nie pamiętacie, co zamówiłyście ? I nie chodzi mi tylko o skład danego zamówienia, ale np. dostajecie próbki i nie pamiętacie, że je zamawiałyście ? Bo ja tak miałam ostatnio z Joppa i zastanawiam się czy ze mną coś nie tak przypadkiem nie jest
No dzis sprawdzalam historie zamowien z egm, nawet udalo mi sie dwa razy te same probki dobrac
za to z edm jakims cudem dwa takie same roze wrzucilam, dalam ad to kit i przeciagnelam chyba i poza koszykiem sie znalazl... a w dodatku pomyslalam ze to gratis i dopiero po karteczce sie zorientowalam hehe
ale przeszlam setke zamowien mineralnych, razem z grzecznosciowymi i zbiorowymi oczywiscie więc...

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:17   #1268
Dominkab

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
No dzis sprawdzalam historie zamowien z egm, nawet udalo mi sie dwa razy te same probki dobrac
za to z edm jakims cudem dwa takie same roze wrzucilam, dalam ad to kit i przeciagnelam chyba i poza koszykiem sie znalazl... a w dodatku pomyslalam ze to gratis i dopiero po karteczce sie zorientowalam hehe
ale przeszlam setke zamowien mineralnych, razem z grzecznosciowymi i zbiorowymi oczywiscie więc...
To mi się też zdarzyło powtórzyć te same próbki i w Joppa i w EDM, ale ja takiej historii zamówień to jeszcze nie mam. Chociaż patrząc na rozwijanie się mojej manii zaraz Cię dogonię.
Dzięki Pastereczko, dobrze wiedzieć, że nie tylko ja tak mam

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:23   #1269
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Zdecydowanie za często mi się to zdarza. Np. teraz nie pamiętam, co w ogóle kliknęłam z Silk Naturals miesiąc temu. Niektóre rzeczy pamiętam, ale nie wszystko niestety.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:24   #1270
Ella77
Raczkowanie

Zauważyłam, że ten kremik dla dzieci - Lilliputz - często się tu zaczyna przewijać - wcześniej o nim nie słyszałam, ale teraz zajrzałam na KWC i przez Was czuję się skuszona

jutro lece do Rossmanna
Stary 2009-02-25, 22:27   #1271
cathy
Organizatorka

GG do cathy

ja też dołączam do grona tych, co nie pamiętają już, co zamówiły
Najlepszym przykładem jest tego zamówienie przeze mnie 3 razy !!! korektora pearl beige (jeden poleciał do pastereczki, drugi przygarnęła sunprince, a trzeci oddałam mamie), a najciekawsze jest to, że on mi w ogóle nie odpowiada

Teraz właśnie zrobiłam sobie w excelu konkretne zestawienie (data zamówienia, firma, odcienie, formuły idt, data otrzymania, uwagi, koszty itd), żeby się w tym nie pogubić..
No i jak już pisałam, od poniedzialku zaczynam prowadzić dzienniczek, żeby poukładać sobie w głowie to, co mi się już zaczeło mylić i mieszać, czyli co mi odpowiada i dlaczego, a co zdecydowanie nie i z jakiego powodu
cathy jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:27   #1272
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że ten kremik dla dzieci - Lilliputz - często się tu zaczyna przewijać - wcześniej o nim nie słyszałam, ale teraz zajrzałam na KWC i przez Was czuję się skuszona

jutro lece do Rossmanna
Ja auch
foxxxy jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:30   #1273
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Najlepszym przykładem jest tego zamówienie przeze mnie 3 razy !!! korektora pearl beige (jeden poleciał do pastereczki, drugi przygarnęła sunprince, a trzeci oddałam mamie), a najciekawsze jest to, że on mi w ogóle nie odpowiada
Cathy wymiatasz. Ja mimo tego, że nie pamiętam często co zamawiam, to jeszcze nigdy nie zamówiłam niczego dwa razy, czyli tak źle jeszcze nie jest ze mną.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:34   #1274
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Cathy wymiatasz. Ja mimo tego, że nie pamiętam często co zamawiam, to jeszcze nigdy nie zamówiłam niczego dwa razy, czyli tak źle jeszcze nie jest ze mną.
mówiłam,że ja lekko sierotowata jestem zwłaszcza, że to minerałowe zamówienia były moje pierwsze, kiedy w szale zakupowym zamawiałam wszystko, co wydawało mi się, że musze mieć .. No i tak sobie zamawiałam, zamawiałam, nie sprawdzając, czy już przypadkiem to do mnie nie leci. Skutki tego opisałam wyżej
cathy jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:36   #1275
Dominkab

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Teraz właśnie zrobiłam sobie w excelu konkretne zestawienie (data zamówienia, firma, odcienie, formuły idt, data otrzymania, uwagi, koszty itd), żeby się w tym nie pogubić..
No i jak już pisałam, od poniedzialku zaczynam prowadzić dzienniczek, żeby poukładać sobie w głowie to, co mi się już zaczeło mylić i mieszać, czyli co mi odpowiada i dlaczego, a co zdecydowanie nie i z jakiego powodu
Cathy jesteś boska

Zapytałam dlatego, bo pewnego pięknego dnia otwieram skrzynkę a tam próbki z Joppa. Byłam pewna, że omyłkowo je do mnie przysłali, do czasu aż nie sprawdziłam starej poczty na kompie Poza tym zdarza się, że mam awizo i kompletnie nie pamiętam na co, ale tu przynajmniej przypomina mi się na poczcie, kiedy widzę firmę, która nadała paczkę. Ale ta Joppa to już była mega wtopa
Ooo, rymnęło mi się

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:41   #1276
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Mnie się udało wczoraj powtórzyć próbki z EDM
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:41   #1277
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Cathy jesteś boska

Zapytałam dlatego, bo pewnego pięknego dnia otwieram skrzynkę a tam próbki z Joppa. Byłam pewna, że omyłkowo je do mnie przysłali, do czasu aż nie sprawdziłam starej poczty na kompie Poza tym zdarza się, że mam awizo i kompletnie nie pamiętam na co, ale tu przynajmniej przypomina mi się na poczcie, kiedy widzę firmę, która nadała paczkę. Ale ta Joppa to już była mega wtopa
Ooo, rymnęło mi się
No tak to jeszcze nie miałam. Dobrze, że się zorientowałaś i nie żyjesz w tym przekonaniu o omyłkowej wysyłce do teraz.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:42   #1278
Dominkab

Cytat:
No tak to jeszcze nie miałam. Dobrze, że się zorientowałaś i nie żyjesz w tym przekonaniu o omyłkowej wysyłce do teraz.
Ale miła niespodzianka, sama przyznasz

W sumie to taka niespodzianka, jak pieniądze znalezione w kieszeni zeszłorocznej kurtki

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-02-25 o 22:44 Powód: +
Dominkab jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:46   #1279
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Ale miła niespodzianka, sama przyznasz

W sumie to taka niespodzianka, jak pieniądze znalezione w kieszeni zeszłorocznej kurtki
No racja - niby Ci się należą, bo za nie zapłaciłaś, a radość jednak większa.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-25, 22:46   #1280
pastereczka
Organizatorka

ja sobie w szczycie zamowieniowym zrobilam tez liste w tabelce, bo balam sie ze jak mi cos zaginie to nawet nie bede wiedziała co i ze w ogole :x Ale z cenami tak jak Cathy w zyciu nie zrobie zestawienia

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-02-25, 23:15   #1281
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ja sobie w szczycie zamowieniowym zrobilam tez liste w tabelce, bo balam sie ze jak mi cos zaginie to nawet nie bede wiedziała co i ze w ogole :x Ale z cenami tak jak Cathy w zyciu nie zrobie zestawienia
no co? Jak już robić zestawienia, to porządne
Cytat:
Cathy jesteś boska

Ooo, rymnęło mi się

Ja już tego dawno nie ogarniam.. dziwiłam się za każdym razem, kiedy do mnie coś przychodziło.. "Ja to zamawiałam?? Naprawdę?? "
I dlatego zestawienie się pojawiło Nawet kolorami sobie odznaczam zamówienia, które już dotarły, a ktore lecą, żeby wiedzieć, czy jeszcze coś miłego mnie czeka, czy nowe zakupy muszę zrobić
cathy jest offline  
Stary 2009-02-25, 23:17   #1282
pranie
Wtajemniczenie

Cathy, jestes niesamowita!
Ja mam tylko dokument wordowski z wish lista ale szybko sie kurczy.. i zapelnia od nowa
A tak w ogole bylam dzisiaj swiecie przekonana, ze SN przyslalo mi pedzelek jako gift! i tak sobie mysle, jaka fajna firma.. dopiero potem sie okazalo, ze go po prostu zamowilam i zapomnialam na smierc!

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-02-25 o 23:18
pranie jest offline  
Stary 2009-02-25, 23:19   #1283
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cathy, jestes niesamowita!
Ja mam tylko dokument wordowski z wish lista ale szybko sie kurczy.. i zapelnia od nowa

po prostu z natury jestem roztrzepaną bałaganiarą i dlatego muszę być pedantyczna i poukładana (jakkolwiek absurdalnie i nielogicznie by to nie zabrzmiało ). Inaczej się po prostu gubię
W wordzie nie nie robiłam, bo w excelu można sobie karty porobić i u mnie firma ma swoją osobną kartę założoną

A co do pędzelka.. I to ja jestem zakręcona niby ?

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-02-25 o 23:20
cathy jest offline  
Stary 2009-02-25, 23:21   #1284
spot
Rozeznanie

rzeczywiście cathy wymiata
mnie się już lekko zaczyna mieszać, ale zanim zamówię następne próbki z tej samej firmy, sprawdzam co już mam - a przynajmniej się staram
cen tez nie odważę się zestawić

a przy okazji, już pytałam, ale bez reakcji
co myślicie o zabezpieczeniu bardzo suchej i wrażliwej skóry na nartach - śnieg zimno itp, bo do tej pory był fuid + puder, a teraz sama nie wiem co pakować, a wyjazd w piątek
Stary 2009-02-25, 23:23   #1285
Ella77
Raczkowanie

ja myślałam, że u mnie tak nie będzie z ilością zamówień - ale wsiąkłam tyyyle bym chciała kupić i wyprówbować.

Niesamowite jest to, że nawet jeśli wydaje mi się, że EDM są dla mnie super to tak mnie kusza inne firmy - ostatnio najbardziej EG Minerals. Szkoda tylko że nie ma wątku specjalnie dla nich bo nie łapię się w tych kolorach,

Pranie a czy Ty miałaś może coś z EGM? tak mi się coś kojarzy z któregoś wątku (tyle ich że już nie ogarniam) bo nasze kolory podobne są to bym się na Tobie powzorowała
Stary 2009-02-25, 23:25   #1286
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
rzeczywiście cathy wymiata
mnie się już lekko zaczyna mieszać, ale zanim zamówię następne próbki z tej samej firmy, sprawdzam co już mam - a przynajmniej się staram
cen tez nie odważę się zestawić

a przy okazji, już pytałam, ale bez reakcji
co myślicie o zabezpieczeniu bardzo suchej i wrażliwej skóry na nartach - śnieg zimno itp, bo do tej pory był fuid + puder, a teraz sama nie wiem co pakować, a wyjazd w piątek
A właśnie, że reakcja była, bo ja Ci odpisałam co o tym myślę.
frantic jest offline  
Stary 2009-02-25, 23:27   #1287
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Frantic, odpowiem tu bo jeszcze mnie przegonisz :P
Na początku to bardzo dziękuję robiłam go 50 min.
Wykonany trochę minerałami i trochę nieminerałami :P
Minerały:
STF rice fair (EDM)
Porcelain w formule original (Buff'd)
Nick Nack (EDM)
troszkę korektora Mint (EDM)

Nieminerały:
Liner
tusz
fioletowy i czarny cień
czarna kredka

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2009-02-25 o 23:28 Powód: +
adusiadu jest offline  
Stary 2009-02-25, 23:28   #1288
faa
Zakorzenienie

GG do faa

ja mam też wszystko zapisane w notesiku i przy każdym produkcie mam numer zamówienia i nawet mam rozpisane kolejne 3 zamówienia które będę realizować za jakiś czas i mam jeszcze jedną karteczkę taka wish lista i na paczki to raczej jestem przygotowana jak już mija 2 tyg to jak nakręcona nie pozwalam nikomu wychodzić z domu jak ma listonosz przyjść i zawsze ktoś jest w domu

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline  
Stary 2009-02-25, 23:29   #1289
spot
Rozeznanie

Cytat:
A właśnie, że reakcja była, bo ja Ci odpisałam co o tym myślę.
przepraszam pokornie
musiałam przegapić - a wydawało mi się, że pilnie czytam, mimo, że nie zawsze się pisemnie udzielam
przepraszam, pędzę szukać, z góry dziękuję
Stary 2009-02-25, 23:29   #1290
alisss94
Raczkowanie

Dot.: Minerałoholiczki

sooorki że się wcinam ale nie potrafie założyć swojego forum ... prosze o odpowiedź i wybaczenie ...
alisss94 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, mineralne, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości