Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-04, 22:26   #1681
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Dziewczyny, jesteście kochane, to ja idę zrobic sobie drugiego drinka.

A TŻ siedzi przy kompie swoim i pracuje... Jutro podobno tak samo ma być. Chyba za uszy go będę w piątek wyciągać na wyjazd, inaczej zwariuję...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:27   #1682
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A wiecie, kiedyś piłam przez Internet z kolegą. Dokładnie przez gg. Odpalaliśmy sobie piwko, kazdy przed swoim kompem, rozmawialiśmy o różnych rzeczach (włącznie z instrukcją działania pigułek antykoncepcyjnych, mogłabym doktorat z tego robić, chociaż jestem politologiem i historykiem) i piliśmy. I tak po 3 piwka do drugiej w nocy i spaciu, bo mama marudziła ze do późna siedzę.

To były cudowne czasy...

O proszę Historyczka na mineralnym Jakaś pokrewna dusza.

Poradź mi Kochana zatem jak przejść przez historię współczesną (bo mnie nudzi, jak dla mnie historia mogłaby się skończyć na 1945). No i jak się w końcu zmusić do magisterki, bo już marzec a ja mam 2,5 strony
Lemirka jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:28   #1683
pranie
Wtajemniczenie

Foxxxy, teraz bede Cie dreczyc: zdecydowalas sie na After? Ja mam to za soba. Najpierw sie zdenerwowalam, bo strona ecozen nie otwierala sie (a wczesniej kilkakrotnie - wczoraj i dzisiaj - sprawdzilam, ze mam problemy z przejsciem do koszyka na Afterglow UK, wysyla mi informacje o braku certyfikatu, moze Pastereczka moglaby wyjasnic ten zonk) ale pozniej wszystko gitara. Ciekawe, kiedy dotrze..

Rzabba, dawaj mi to Karmi! uwielbiam je, w dodatko kojarzy mi sie z takim mega fajnym czasem, kiedy urodzil sie nasz synek, bylo lato i tak BLOGO...

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-03-04 o 22:31
pranie jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:30   #1684
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
eee..no mogę usunąć tą listę ale ja dopiero w 1/3 jestem i kto wie, czy dalej nie czekają nas kolejne darmowe próbki lub wysyłka za free.. Szkoda przegapić

gabs- na pewno nie jesteś - pozwolisz, że zacytują "głupią, zacofaną i nudną lalką".. Nawet nie waż się tak myśleć.. A na przesiadywanie TŻ w pracy spójrz inaczej- bez wyrzutów sumienia mozesz się oddać swoim ulubionym zajęciom (cokolwiek to jest- czytanie książek lub.. siedzenie na wizażu )
Głowa do góry i.. dawaj te martini.. Popijemy sobie z Tobą (choć ja alkoholu generalnie nie tykam poza jednym - moim ukochanym Sheridan'sem )
cathy jak lubisz sheridana (jako i ja) to spróbuj cos o dźwięcznej nazwie Tolon Tolon - mleczno-cynamonowo-limonkowy - dodatkowa atrackja butelka z dzwoneczkiem biała w krowie łatki wyśmienite też jako polewa do lodów i do kawy
jmw jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:32   #1685
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
O proszę Historyczka na mineralnym Jakaś pokrewna dusza.

Poradź mi Kochana zatem jak przejść przez historię współczesną (bo mnie nudzi, jak dla mnie historia mogłaby się skończyć na 1945). No i jak się w końcu zmusić do magisterki, bo już marzec a ja mam 2,5 strony
No cóż, niektóre tematy mnie nawet interesowały, zwłaszcza że na politologii bazujemy właśnie na najnowszej historii, dla mnie to było ciekawe doświadczenie. A o czym piszesz magisterkę? Ja licencjat pisałam ze starożytnej o Juliuszu Cezarze

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:40   #1686
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
No cóż, niektóre tematy mnie nawet interesowały, zwłaszcza że na politologii bazujemy właśnie na najnowszej historii, dla mnie to było ciekawe doświadczenie. A o czym piszesz magisterkę? Ja licencjat pisałam ze starożytnej o Juliuszu Cezarze
O Kobietach Dolnośląskiej Solidarności (więc jednak współcześnie ) na podstawie wywiadów z tymi Kobietami Większość wywiadów już mam, ale zabrać się za to .. masakra.

No i wizaż mi nie pomaga bo już chyba wpadłam w nałóg
Lemirka jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:49   #1687
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Foxxxy, teraz bede Cie dreczyc: zdecydowalas sie na After? Ja mam to za soba. Najpierw sie zdenerwowalam, bo strona ecozen nie otwierala sie (a wczesniej kilkakrotnie - wczoraj i dzisiaj - sprawdzilam, ze mam problemy z przejsciem do koszyka na Afterglow UK, wysyla mi informacje o braku certyfikatu, moze Pastereczka moglaby wyjasnic ten zonk) ale pozniej wszystko gitara. Ciekawe, kiedy dotrze..

Rzabba, dawaj mi to Karmi! uwielbiam je, w dodatko kojarzy mi sie z takim mega fajnym czasem, kiedy urodzil sie nasz synek, bylo lato i tak BLOGO...
Pranie czekam na odpowiedź z USA ale ani śladu Wacham się wacham , beige do mnie nie przemawia, bardziej podoba mi się Tan ale kto wie jak to wygląda rozstrzygnę sprawę w najbliższym czasie

Gabs nie martw się jak mam Cie pocieszyc to ja mam napisać licencjat do końca maja a nawet tematu nie mam. Problem w tym, że to mają byc metody ilościowe i trzeba mieć dane i pomysł na nie ... a baz danych dostepnych jak kot napłakał. Chyba poprosze EDM o dane o sprzedaży .zanalizuje wzrost sprzedaży minerałów w szczególach opisze Japonie i Polske Jest tez taka metoda na liczenie jakie jest prawdopodobienstwo ze klient wroci na ponowne zakupy wiec policze jak to sie ma kiedy jest promocja i kiedy jej nie ma EDM za udostepnie danych przesle analizy

I Gabs to, że ktoś podróżował tu i tam nic nie znaczy, kazdy się tym fascynuje na początku krótkoterminowo ... Jak wrócilam z USA to też wszyscy pytali , opowiadali ... A dla niego to TY jesteś fascynująca w długim terminie
foxxxy jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:52   #1688
pranie
Wtajemniczenie

Magisterka o mineralach, to dopiero by bylo.. Zaczynam zalowac, ze nie poszlam na biochemie (w zasadzie to juz dawno zaluje)
pranie jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:54   #1689
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
cathy jak lubisz sheridana (jako i ja) to spróbuj cos o dźwięcznej nazwie Tolon Tolon - mleczno-cynamonowo-limonkowy - dodatkowa atrackja butelka z dzwoneczkiem biała w krowie łatki wyśmienite też jako polewa do lodów i do kawy
nazwa intrygująca.. buteleczka też.. chyba się rozejrzę w takim razie po monopolowym przy najbliższej wizycie
Choć kupowanie alkoholu dla mnie to prawie tak skomplikowane sprawa, jak wątki minerałowe na początku (ile razy stoję przed półką i patrzę na te nazwy i rodzaje, to mam taki mętlik w głowie, że chwytam Sheridan'sa i wybiegam ze sklepu) To znaczy, płacę jeszcze, oczywiście
cathy jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:57   #1690
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Magisterka o mineralach, to dopiero by bylo.. Zaczynam zalowac, ze nie poszlam na biochemie (w zasadzie to juz dawno zaluje)
Nie zaluj Wlasnie wczoraj mi przyjaciolka opowiadala, dlaczego nie wybrala specjalizacji na biotechnologii na PW z robienia kremow. Jak to w Polsce, ucza sie tylko na pamiec jakichs reakcji chemicznych tworzenia zwiazkow, ktorych nie stosuje sie od 20 lat
rocki jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:57   #1691
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
nazwa intrygująca.. buteleczka też.. chyba się rozejrzę w takim razie po monopolowym przy najbliższej wizycie
Choć kupowanie alkoholu dla mnie to prawie tak skomplikowane sprawa, jak wątki minerałowe na początku (ile razy stoję przed półką i patrzę na te nazwy i rodzaje, to mam taki mętlik w głowie, że chwytam Sheridan'sa i wybiegam ze sklepu) To znaczy, płacę jeszcze, oczywiście
To chyba ja jeszcze mniej wiem na temat alkoholu, bo nie mam pojęcia co to jest Sheridan's

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-04, 22:58   #1692
pranie
Wtajemniczenie

Ach, Wy! od razu pijanstwa mi sie zachcialo. Dobrze, ze to wino ktore mam jest czerwone (nie lubie)
Foxxy, mi sie Tan tez bardzo podobal. Ale te ich zdjecia z profilami kolorow do bani, bo kazde w innym swietle. Swita mi, ze Tan moze byc dosc ciemny.
Aha, czyli pierwsza dostane Afterglowy, teraz moge Was szantazowac i trzymac w niepewnosci
pranie jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:00   #1693
gabs
Zadomowienie

Obawiam się że o minerałach można by pisać bardziej na jakiejś kosmetologii lub na zarządzaniu czy marketingu. W sumie dzięki minerałom gdzieś się zagnieździłam na tym świecie, bo póki co to ja korzeni nigdzie nie mogę zapuścić. Jestem zbyt niespokojnym duchem.

Dzięki zestawieniu Cathy zamówiłam sobie kolejne 2 zestawy pórbek, więc znów czekam na 4 przesyłki... Że też to się nie kończy, ja nie wiem...

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:00   #1694
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To chyba ja jeszcze mniej wiem na temat alkoholu, bo nie mam pojęcia co to jest Sheridan's
http://www.☠☠☠☠☠☠.pl/product/5011013500680/SHERIDANS__Likier.xhtml?x =c
pychota Jedyny alkohol, jaki zdarza mi się pić..

Cytat:
Dzięki zestawieniu Cathy zamówiłam sobie kolejne 2 zestawy pórbek, więc znów czekam na 4 przesyłki... Że też to się nie kończy, ja nie wiem...
a ja dopiero 1/3 zrobiłam
obawiam się, że jak zakończę, to będę znowu czekała na kilkanaście paczuszek

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-04 o 23:02
cathy jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:12   #1695
Dominkab

Cytat:
O to ja już wiem, to coś jak Kahlua Uwielbiam takie trunki
Ale żeby jedyny Ja tu codziennie sobie z wami siedzę z lampką czerwonego winka

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:14   #1696
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
Obawiam sie ze bedzie latwiej jak sobie kupisz bo ja tu na Alkatraz mieszkam daleeeko strasznie i u nas nie ma takich wynalazkow, moge sobie co najwyzej Guinessa kupic

a karmie nadal
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:15   #1697
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Obawiam się że o minerałach można by pisać bardziej na jakiejś kosmetologii lub na zarządzaniu czy marketingu. W sumie dzięki minerałom gdzieś się zagnieździłam na tym świecie, bo póki co to ja korzeni nigdzie nie mogę zapuścić. Jestem zbyt niespokojnym duchem.
No właśnie osobą , która tworzy i dostarcza tym marketingowcom i zarządzającym analizy (ale takie stricte liczbowe) teoretycznie jest osoba po metodach ilościowych. Ja licze licze robie wykresy analizy itd itd ... A marketingowiec sobie to jakoś na swój sposób interpretuje. Więc jesli są tylko ogromne bazy danych dostępne to ja już mogę na nich czarowac w pracy

Pranie no to my się Ciebie będziemy radzić co i jak w kwesti afterglow ale ja też zaraz pękne i klikne
foxxxy jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:18   #1698
pranie
Wtajemniczenie

Gabs, TO SIE NIE SKONCZY. Wyobrazasz sobie, ze znalazlas idealny, po prostu idealny mineral, bronzer, roz, cienie i nie masz juz ochoty szukac i kupowac nastepnych? zycie straciloby sens
pranie jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:20   #1699
gabs
Zadomowienie

Cytat:
O to ja już wiem, to coś jak Kahlua Uwielbiam takie trunki
Ale żeby jedyny Ja tu codziennie sobie z wami siedzę z lampką czerwonego winka
A ja z drinkiem. Po ciężkiej pod względem psychicznie pracy drink to czysta przyjemność, czasem nawet lepsza od seksu. A Kahluę też lubię, jak mi ostatnio TŻ zrobił białego rosjanina to smakowało jak dobry cukierek z alkoholem. Ten kawowy smak ma coś w sobie...

No i żubrówka z sokiem jabłkowym czyli popularna szarlotka. Najlepiej koi skołataną duszę wschodniej dziewczyny Bo ja z Kresów mam rodzinkę, więc żubróweczka jak najbardziej

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:23   #1700
Dominkab

Cytat:
A ja z drinkiem. Po ciężkiej pod względem psychicznie pracy drink to czysta przyjemność, czasem nawet lepsza od seksu. A Kahluę też lubię, jak mi ostatnio TŻ zrobił białego rosjanina to smakowało jak dobry cukierek z alkoholem. Ten kawowy smak ma coś w sobie...

No i żubrówka z sokiem jabłkowym czyli popularna szarlotka. Najlepiej koi skołataną duszę wschodniej dziewczyny Bo ja z Kresów mam rodzinkę, więc żubróweczka jak najbardziej
Ej, to ty tam do najprawdziwszego żytniego bimberku pewnie masz dostęp

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:25   #1701
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Ej, to ty tam do najprawdziwszego żytniego bimberku pewnie masz dostęp
Niestety nie Ubolewam, bo wtedy mogłabym się czymś pochwalić... Ale może trzeba będzie jakies kontakty uruchomić... Tylko co ja wymyśle z dziadkami?

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:38   #1702
martwa papuga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
To właśnie chciałam napisać Próbowałam przetłumaczyć kilka zwrotów, np forty winks - przetłumaczone jako czterdzieści winks Słowa winks w ogóle nie mogłam przetłumaczyć.
Cytat:
wink oznacza mgrugnięcie okiem
Cytat:
Napisane przez Kagan Pokaż wiadomość
Hm.... znaczy się czterdzieści mrugnięć okiem
Dosłownie właśnie tak, w przenośni to idiom = drzemka. Zamknięcie oczu na czas, który byłby potrzebny na 40 mrugnięć.
Że niby wypoczęte oczy, jak po drzemce? Pokręcone.

Cathy, za wątek próbkowy pokłony do samej ziemi!
martwa papuga jest offline  
Stary 2009-03-04, 23:42   #1703
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Dosłownie właśnie tak, w przenośni to idiom = drzemka. Zamknięcie oczu na czas, który byłby potrzebny na 40 mrugnięć.
Że niby wypoczęte oczy, jak po drzemce? Pokręcone.

Cathy, za wątek próbkowy pokłony do samej ziemi!

a widzisz, człowiek całe życie się uczy... nie słyszałam nigdy tego określenia Może dlatego, że w mojej pracy rzadko mówimy o drzemce
ja na drzemkę mówiłam zawsze po prostu "snooze", albo "nap"
jak widać i w angielskim można się podszkolić na wątku minerałowym

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-04 o 23:44
cathy jest offline  
Stary 2009-03-05, 08:51   #1704
kamilawu
Zakorzenienie

A mnie tych 40 mrugnięć kojarzy się z takim starym radzieckim serialem "Siedemnaście mgnień wiosny" Sorry, nie mogłam się powstrzymać
kamilawu jest offline  
Stary 2009-03-05, 10:09   #1705
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
a ja teraz wybieram zakład na licencjat i mam cichą nadzieję na biochemię

dziewczyny! przyszła paczuszka z Naturalnego Piękna!!!!
wpłacilam pieniądze w poniedziałek, więc szybko!
dostałam dwa urocze gratisy- białą glinkę i malutkie masło pomarańczowe.
Masło shea śmierdzi jak olej silnikowy, nie wiem czemu kojarzyłam go ze słodkim zapachem. Jest super tłuste i skóra po nim wygląda pięknie, ale ten zapach. Nawet trudno je wymieszać z olejkiem eterycznym...
Krem oczyszczająco-rozświetlający wygląda uroczo
popiół wulkaniczny dostałam w zip woreczku, wygląda na bardzo ścierający, dziś dodam go do kremu rozświetlającego.
Woda rumiankowa nie pachnie rumiankiem- powinna?
no i jest jeszcze olejek ze słodkich migdałów

ale się cieszę.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-05, 10:32   #1706
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość

dziewczyny! przyszła paczuszka z Naturalnego Piękna!!!!
wpłacilam pieniądze w poniedziałek, więc szybko!
Zapłaciłam im wczoraj, a skoro działają tak szybko (co potwierdza twój przypadek, rozwielitko), to mam nadzieję, że dostanę swoją paczkę już jutro
kamilawu jest offline  
Stary 2009-03-05, 11:24   #1707
pranie
Wtajemniczenie

Rozwielitko, w tej chwili prosze isc umyc buzie kremem rozswietlajacym z dodatkiem popiolu. Bardzo licze, ze dzieki popiolowi zrezygnuje w tym roku z mikrodermabrazji i tym samym zaoszczedze na proszki
Co do wody rumiankowej, moje zawsze pachnialy rumiankiem. Nie wiem jak to wyjasnic. Przy olejach jest tak, ze czasem pozbywa sie je m.in.naturalnego zapachu w procesie rafinowania, aby usunac np. drazniace skladniki - nadaja sie wtedy dla alergikow itp. Ale nie wiem, czy taki sam proces moze dotyczyc hydrolatu
pranie jest offline  
Stary 2009-03-05, 11:30   #1708
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

buzię mam czystą i pomalowaną minerałkami, ale wieczorem obiecuję zrobić eksperyment.
Zajrzałam do woreczka, popiół jest super-ścierny...nie wiem czy moja cienka skóra to przeżyje. Przynajmniej rozwielitkowy nie zobaczy mnie do poniedziałku, jakoś dojdę do siebie
Myślisz, że może być alternatywą dla MD? W sumie jest bardziej ścierny niż peeling ziaja pro bardzo mocny...

niestety, mój hydrolat nie pachnie, ale i tak przelalam go do sephorowego atomizerka i użyłam na minerały. Działa
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-05, 14:19   #1709
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

ja wczoraj wieczorem zapłaciłam, zamówienie ponad 150zł dziś dostałam info że nie ma już jednej rzeczy którą kliknęłam i musiałam na szybko wybierać coś w tej samej cenie.

agabil1 jest offline  
Stary 2009-03-05, 15:17   #1710
frantic
Zakorzenienie

Ciekawa jestem tego popiołu wulkanicznego.
Ja mam mikrodermabrazję Daxa i ona też jest na bazie popiołu wulkanicznego. Tylko raz nałożyłam to to na twarz, bo potem przez tydzień mi skóra złaziła - silny przeraźliwie, mogę używać wyłącznie do ciała.
frantic jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, mineralne, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości