Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-11, 11:57   #1981
paulina92
Zadomowienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

hej dziewczyny , wiecie moze czy na allegro mozna dostac jakies probki minerałów ? ja szukalam ale nic nie znalazlam
paulina92 jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:04   #1982
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez paulina92 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny , wiecie moze czy na allegro mozna dostac jakies probki minerałów ? ja szukalam ale nic nie znalazlam
jasne
na allegro swoje minerały cały czas oferuje Rhea, próbki nie są drogie. Poza tym mnóstwo wizażanek sprzedaje swoje próbki, głównie everyday minerals. Okazjonalnie inne firmy mineralne sa sprzedawane. I tak wiemy że to wszytsko z wizażu
Generalnie ja bym poleała zamówić próbki samemu, wychodzi i taniej i masz duży wybór kolorów które bierzesz według własnego uznania.
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:07   #1983
Darianna25
Zakorzenienie

Cathy skusiłaś mnie tym KMS.Zakupiłam próbki light i medium.
Anecko dla mamy.

Jeśli chodzi o mojego Tz to pierwszy krem dostał jako prezent ale zaczął go stosować dopiero po pół roku a teraz sam sobie kupił żel do mycia twarzy i aż dwa kremy (jeden z Q10 a drugi z Bosweloxem).

Moje zakupy w NP muszą poczekać jak do kwietnia ale na razie zbieram informacje o ich produktach.Muszę też się zorientować czy do UK wysyłaja i za ile.

Darianna25 jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:08   #1984
Anecka
Zakorzenienie

Dziekuje za wsparcie, cala noc nie spalam.. nad ranem karetke wzywalam to h... jedne nie chcieli wziac mamy a juz wyła z bólu. Ogolnie jestem bardzo spokojna, nie jestem typem człowieka ktory wciska sie drzwiami i oknami. No ale tak mnie wkurzyli, ze powiedzialam im pare zdan i zadzwonili po druga karetke i do szpitala..
Mama czekała pare godzin na lekarza.. w koncu przyjeli ją ale na inny oddzial bo na neurochirurgii nie bylo miejsc.. 7 łozek tylko..
Ordynator powiedzial ze na dniach bedzie operowana, ale ja normalnie nie moge patrzec jak mama cierpi wiecie jakie to uczucie, takiej bezsilnosci.
Dziekuje Wam za te miłe słowa, ktore dodaja mi otuchy ! Jestescie bezcenne.

Teraz cos o mineralach zamowilam wczoraj z BGM no i nie dostalam zadnego powiadomienia.. Ktoras z Was zamawiala z Beautiful girl minerals, przepraszam ale w natloku spraw nie pamietam ktora wizazanka.. czy moglibyscie mi napisac czy potwierdzaja zamowienie? maila wysylaja?

Na PP mialam zero zł.. ale mimo tego, dalam zaplac i bylo ze complete, przekierowanie na strone BGM, ale z konta w banku mi jeszcze nie zżarło kasy [bo to chyba tak jest ze jak na PP ma sie ZERO.. to od razu z karty ściąga??]

Niestety tyle mam wydatkow, ze nie zamowie Lumiere.. a mialam jakeis primery zamawiac. Dzis nalozylam filtr Lirene i nie mialam czasu za bardzo zeby sie wchlonal wiec po 5 minutach nalozylam jako primer Finishing silk z Joppa, od razu mialam dziwnie sucha skore.. na to koncowke multi tasking edm no i efekt ok, na to jeszcze raz joppa puder.. no i po godzinie lampa a po 3 zwarzylo sie wszystko jak zwykle normalnie zwątpienie mnie dopada. Mam nadzieje ze bgm bedzie oplacone (?) i szybko przyjda bo juz tylko zostaly mi ciemne podklady :/

Dzis obudzilam sie z sucha skora, juz lek zaczyna dzialac troszke.. ale w ciagu dnia jeszcze tluszcz mnie łapie, ale wiadomo to dopiero 4 dzien brania Izoteku.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-11 o 12:10
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:24   #1985
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Anecka- trzymaj się Wiem, że nie jest Ci łatwo, bo ja też przerabiałam to z moją mamą i wiem, co to znaczy...U mojej mamy było o tyle gorzej, że lądowała na ostrym dyżurze w stanie krytycznym, a nikt nie umiał odpowiedzieć, co jej jest. I w dodatku każdy podany lek wywoływał u mniej jeszcze gorsze skutki.. I trwało to latami...

A co do BGM- ja zamawiałam i dostałam od nich potwierdzenie złożenia zamówienia w tym samym dniu, ale już później żadnej więcej informacji o zmianie statusu, o wysyłce czy tym podobnych...
cathy jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:28   #1986
paulina92
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
jasne
na allegro swoje minerały cały czas oferuje Rhea, próbki nie są drogie. Poza tym mnóstwo wizażanek sprzedaje swoje próbki, głównie everyday minerals. Okazjonalnie inne firmy mineralne sa sprzedawane. I tak wiemy że to wszytsko z wizażu
Generalnie ja bym poleała zamówić próbki samemu, wychodzi i taniej i masz duży wybór kolorów które bierzesz według własnego uznania.
dziekuje bardzo za odpowiedz oczywiscie wolalabym sama zamawiac ale nie mam konta internetowego i nie znam za dobrze angielskiego
paulina92 jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:29   #1987
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Anecka- trzymaj się Wiem, że nie jest Ci łatwo, bo ja też przerabiałam to z moją mamą i wiem, co to znaczy...U mojej mamy było o tyle gorzej, że lądowała na ostrym dyżurze w stanie krytycznym, a nikt nie umiał odpowiedzieć, co jej jest. I w dodatku każdy podany lek wywoływał u mniej jeszcze gorsze skutki.. I trwało to latami...

A co do BGM- ja zamawiałam i dostałam od nich potwierdzenie złożenia zamówienia w tym samym dniu, ale już później żadnej więcej informacji o zmianie statusu, o wysyłce czy tym podobnych...
No wlasnie.. u mnie to trwa 2 miesiace i nie potrafili powiedziec co jest. Teraz wiedza bo maja wynik.. a ja juz podejrzewalam najgorsze, ze to przerzuty raka oby ich nie bylo.. jutro powinnam wiedziec. Cathy, tacy lekarze teraz.. do bani, aby na odwal robią.

Kurcze to ja dostalam od orders@bgminerals.com wiadomosc "Your order has been received!" wiec ok.. no to sie uspokoilam.

Jade do szpitala.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:31   #1988
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
peeling kupiony z myślą o mnie i mamie, obie mamy cienką skórę, ona bardzo naczynkową, ja znacznie mniej ale pewnie czeka mnie taka w przyszłości.
wydaje mi się, ze frantic go używa z powodzeniem
Bromelaina jest świetna. Stosuję ją raz w tygodniu. Na co dzień używam peelingu w pudrze Oriflame. Też mnie jednak interesuje porównanie bromelainy do mother of pearl.
frantic jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:31   #1989
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Anecka
oby operacja się udała! A potem niech będzie tylko lepiej.
naprawdę trzymam kciuki.

frantic, więc dobrze pamiętam że to Ty mnie podpuściłaś do zakupu ananaska

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-03-11 o 12:32
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:33   #1990
pati23
Raczkowanie

Edytowałam swojego posta a nie zauważyłam że już naskrobałyście następną stronę. Więc jeszcze raz :
Cathy czy ty z KMS dopiero co zamawiałaś próbki czy masz je może już w posiadaniu?
pati23 jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:41   #1991
frantic
Zakorzenienie

Cytat:
frantic, więc dobrze pamiętam że to Ty mnie podpuściłaś do zakupu ananaska
O to nawet o tym nie wiedziałam, że kogoś podpuszczam.
Ja jednak wolę bromelainę z Mazideł. Gotowy peeling z BU strasznie jak dla mnie śmierdzi. Mieszanka zrobiona samemu z Mazideł delikatnie pachnie owsem i mogę sobie dodać więcej enzymu lub mniej, w zależności od stanu mojej cery w danym czasie.
frantic jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:41   #1992
pranie
Wtajemniczenie

O, ananasa jeszcze nie mialam
Anecka, co Ci napisac.. ja tez przeszlam ciezka chorobe mamy, wiem jakie to uczucie. Trzymaj sie, fajnie ze nasza obecnosc choc troche poprawia Ci humor
Agabil, co to za peeling Dermiki? fajny?
pranie jest offline  
Stary 2009-03-11, 12:46   #1993
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No wlasnie.. u mnie to trwa 2 miesiace i nie potrafili powiedziec co jest. Teraz wiedza bo maja wynik.. a ja juz podejrzewalam najgorsze, ze to przerzuty raka oby ich nie bylo.. jutro powinnam wiedziec. Cathy, tacy lekarze teraz.. do bani, aby na odwal robią.

Kurcze to ja dostalam od orders@bgminerals.com wiadomosc "Your order has been received!" wiec ok.. no to sie uspokoilam.

Jade do szpitala.
U mojej mamy trwało to kilka lat i każda diagnoza była gorsza od poprzedniej. W pewnym momencie lekarze bezradnie rozłozyli ręce i powiedzieli, że nie są w stanie nic więcej zrobić...I to nie tylko lekarze z państwowej służby zdrowia, ale rownież specjaliści z najlepszych klinik w kraju. Na większość podawanych leków moja mama reagowała silną alergią uniemożliwiającą jej oddychanie i w pewnym momencie po prostu była już tak tym zmęczona i wyczerpana, że po prostu odstawiła wszystko wbrew zaleceniom lekarzy. I do dzisiaj nie wiemy, co tak naprawdę się stało, ale stan zdrowia mojej mamy się poprawił, chociaż do dzisiaj nie jest całkiem ok. i ciągle bierze ketonal

A co do BGM- dostałam takiego samego maila plus maila z paypala oczywiście o zapłaceniu.

Cytat:
Napisane przez pati23 Pokaż wiadomość
Edytowałam swojego posta a nie zauważyłam że już naskrobałyście następną stronę. Więc jeszcze raz :
Cathy czy ty z KMS dopiero co zamawiałaś próbki czy masz je może już w posiadaniu?
Ja swoje próbki z KSM zamawiałam dopiero kilka dni temu, więc jeszcze nie dotarły.
cathy jest offline  
Stary 2009-03-11, 15:43   #1994
Anecka
Zakorzenienie

Dziekuje Wam
cathy, no to faktycznie dziwne.. żeby nawet najlepsi znawcy nie wiedzieli co jest. Tak wiec widac jaki mamy poziom w kraju
Nie mniej doibrze, ze odstawila leki i jest lepiej! Moja mama tez odstawila wszystko, bo nie mogla jesc a leki brala.. no a pusty żołądek + leki to nie jest dobrze. Ciesze sie, ze ją namówiłam, no bo po co cos brac jak nie daje ulgi.

Kurcze ja sie chyba zaraz poplacze.. został mi medium neutral z edm jak dla murzyna, EGM żółty i Joppa calkowicie za ciemne odcienie.. jutro chyba pojde do rossmana i obadam to essence niestety nie moge sie przestac malowac, bo od wczoraj mam czerwona twarz.. aaaaaaaaaaaaaa

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-11, 16:01   #1995
sunprince
Zakorzenienie

w rossmannie nie ma essence
Stary 2009-03-11, 16:05   #1996
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
w rossmannie nie ma essence
są w drogeriach Natura
Anecka ale ja proponowałam Ci próbkę. Mam Light Cool z Lumiere w formule VV. Chcesz? Ostatni raz proponuję

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-11, 16:11   #1997
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Dziekuje Wam
cathy, no to faktycznie dziwne.. żeby nawet najlepsi znawcy nie wiedzieli co jest. Tak wiec widac jaki mamy poziom w kraju
moze źle się wyraziłam- po prostu, co specjalista, to stawiał inną diagnozę i zaczynał leczyć mamę po swojemu, po czym lądowała na ostrym dyżurze, a potem u kolejnego specjalisty, który załamywał ręce i stwierdzał, że poprzednie leczenie było błędne.. I zaczynało się od nowa...
A co do poziomu w naszym kraju.. Chyba różnie z tym bywa i pewnie uogólnianie nie jest dobrą rzeczą, bo może być krzywdzące dla wielu naprawdę dobrych specjalistów.
Cytat:
Kurcze ja sie chyba zaraz poplacze.. został mi medium neutral z edm jak dla murzyna, EGM żółty i Joppa calkowicie za ciemne odcienie.. jutro chyba pojde do rossmana i obadam to essence niestety nie moge sie przestac malowac, bo od wczoraj mam czerwona twarz.. aaaaaaaaaaaaaa
wiesz co? ja myślę, że ten essence jako tymczasowy podkład to całkiem dobre rozwiązanie. Ja dość długo go używałam zanim wsiąkłam w inne minerały i bylam z niego całkiem zadowolona.. Używałam 02 i był dla mnie prawie dobry
Tylko w Rossmanie go nie dostaniesz, czeka Cię wycieczka do Natury
cathy jest offline  
Stary 2009-03-11, 16:22   #1998
Anecka
Zakorzenienie

ahaa w naturze.. tyle ze w moim miescie chyba nie ma tego sklepu, sama nie wiem, bo nie chodze do sklepow tylko czasami robie wypad do rossmana po jedzenie dla kota

cathy
, no wlasnie w sumie o to tez mi chodzilo.. co lekarz to inna opinia

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-11, 18:14   #1999
Dominicana
Zadomowienie

anecka ze tak podpowiem - zajrzyj do Ferio a znajdziesz nature
Dominicana jest offline  
Stary 2009-03-11, 18:25   #2000
mysha25xx
Rozeznanie

Droga Anecko! Nie znamy się co prawda, a na Wizażu jestem nowa, ale pomodlę się za Twoją mamę.Trzymaj się, pozdrawiam ciepło.
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-03-11, 18:33   #2001
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominicana Pokaż wiadomość
anecka ze tak podpowiem - zajrzyj do Ferio a znajdziesz nature
Ferio? no to zajrze, widzisz nawet nie wiedzialam ze Natura w Legnicy jest ale tylko przez to ze nie kupuje kosmetykow w sumie, tylko apteczne no i po galeriach nie chodze a w ferio nie bylam ani razu ani w tej takiej kolo sądu, po prostu nie robie zakupow w molochach. Jutro sie przejde jak mi sil starczy

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
Droga Anecko! Nie znamy się co prawda, a na Wizażu jestem nowa, ale pomodlę się za Twoją mamę.Trzymaj się, pozdrawiam ciepło.
Dziekuje!!!

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-11, 22:54   #2002
pranie
Wtajemniczenie

Polazilam troche po sklepach, najwiecej czasu spedzilam w superpharmie i musze Wam powiedziec, ze wiekszosc kosmetykow ma naprawde skandaliczne sklady. Cos mnie naszlo, zeby sobie kupic jakies gotowce, ostatnio hydrolaty i oleje z HA nie nawilzaja mnie wystarczajaco. Rany, wygladalam jak wariatka, spedzilam chyba z godzine czytajac sklady wszystkich tonikow i kremow jakie wpadly mi w lapy. W koncu wybralam tonik Soraya (o mamo, kiedys nawet nie spojrzalabym na ta firme) rozjasniajacy i krem przeciwzmarszczkowy Ziaja Sopot. Mial ktos? Siedze teraz i ladnie nimi pachne
pranie jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:00   #2003
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Dziewczyny, my tu sobie na plotkowym o różnych rzeczach, a ja jestem ciekawa, co lubicie czytać? Bo ja kocham książki, połykam je w ilościach hurtowych (ostanio z braku czasu przerzucam się jednak na detal). Moje ulubione gatunki to powieść historyczna i fantasy. Ostatnimi czasy najczęściej sięgam po rosyjską fantastykę - Siergiej Łukjanienko i jego książki to moje hobby, stopniowo zaopatruję się w kolejne.

A wy?

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:02   #2004
Dominkab

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my tu sobie na plotkowym o różnych rzeczach, a ja jestem ciekawa, co lubicie czytać? Bo ja kocham książki, połykam je w ilościach hurtowych (ostanio z braku czasu przerzucam się jednak na detal). Moje ulubione gatunki to powieść historyczna i fantasy. Ostatnimi czasy najczęściej sięgam po rosyjską fantastykę - Siergiej Łukjanienko i jego książki to moje hobby, stopniowo zaopatruję się w kolejne.

A wy?
Ja czytam mnóstwo, bez czytania nie mogę zasnąć, a w samochodzie słucham audiobook'ów Ostatnio w ten sposób łyknęłam Annę Kareninę, normalnym sposobem chyba nie dałabym rady

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:03   #2005
frenka
Zadomowienie

GG do frenka

a ja ostatnio pochłonęłam Eduardo Mendozę, czyli "Przygodę damskiego fryzjera" i dwie kolejne. Uwielbiam takie lekko surrealistyczne poczucie humoru.
frenka jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:03   #2006
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Polazilam troche po sklepach, najwiecej czasu spedzilam w superpharmie i musze Wam powiedziec, ze wiekszosc kosmetykow ma naprawde skandaliczne sklady. Cos mnie naszlo, zeby sobie kupic jakies gotowce, ostatnio hydrolaty i oleje z HA nie nawilzaja mnie wystarczajaco. Rany, wygladalam jak wariatka, spedzilam chyba z godzine czytajac sklady wszystkich tonikow i kremow jakie wpadly mi w lapy. W koncu wybralam tonik Soraya (o mamo, kiedys nawet nie spojrzalabym na ta firme) rozjasniajacy i krem przeciwzmarszczkowy Ziaja Sopot. Mial ktos? Siedze teraz i ladnie nimi pachne
mówisz o tym z niebieskiej serii Spa? Czy jakiś inny? Jeżeli ten, to ja dostałam go gratis przy zakupie płynu micelarnego w Naturze (który zresztą kończy swój żywot jako płyn do prasowania cieni ) i nie wytrzymałam oczywiście i wysmarowałam się nim 3 razy, mimo iż wiedziałam, że nie powinnam Pachnie ładnie, nawet przyzwoicie nawilżył mi skórę, nie zostawił u mnie mocno błyszczącej powłoczki (raczej delikatny film), ale.. tradycyjnie po 3 dniach pojawiła mi na samym środku czoła niemiła niespodzianka.. Krem wylądował u mamy, która jest z niego zadowolona (ale ona jest zadowolona ze wszystkiego, co ode mnie dostaje )

A ja ostatnio do supepharmy jakos nie zaglądam.. Po prostu nie czuję takiej potrzeby, bo kosmetyki drogeryjne (kiedyś jeden z moich nałogów), jakos mnie mniej już kuszą..

Edit:
no nie mogę, w czasie, kiedy ja pisałam odpowiedź, zdążyłyście kolejne posty wyprodukować
Ja jestem zagorzałą fanką fantastyki, fantasy, baśniowych klimatów, ale też nie stronię od mocniejszych wrażeń w postaci Koontza (tak na odreagowanie się, bo lekkie toto i przyjemne ).

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-03-11 o 23:05
cathy jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:08   #2007
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ja czytam mnóstwo, bez czytania nie mogę zasnąć, a w samochodzie słucham audiobook'ów Ostatnio w ten sposób łyknęłam Annę Kareninę, normalnym sposobem chyba nie dałabym rady
Ooo, chyba też tylko w formie audiobooka bym strawiła Anne Kareninę. Masz na mp3?

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:11   #2008
Dominkab

Cytat:
Ooo, chyba też tylko w formie audiobooka bym strawiła Anne Kareninę. Masz na mp3?

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:13   #2009
gabs
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
I've found it U mnie w mieście wystawili automat, w którym można kupić plyty CD z nagranymi audiobookami, chyba trzeba będzie się bliżej zapoznać.

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-11, 23:15   #2010
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:

A wy?
czytam bardzo dużo, a jeszcze więcej kupuję
uwielbiam przede wszystkim kryminały i powieści w klimatach azjatyckich

Tagi
kosmetyki, mineralne, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości