Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-12, 17:18   #2041
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

oj tam, mi z Biochemii wszystkie zamówienia szybko idą, od momentu zamówienia kilka dni

agabil1 jest offline  
Stary 2009-03-12, 17:21   #2042
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
Tydzień pakują, a potem 5dni idzie priorytet.
Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Też nie mogę się nadziwić. Robiłam zamówienie w tamtym tygodniu we wtorek, a dopiero wczoraj dostałam triumfalnego maila, że właśnie wysłali! "Ręki opadają"...
Nie zalamujcie mnie Kurcze musze sie zorientowac czy sa jakies sklepy stacjonarne w ktorych mozna kupic takie rzeczy.. moze herbapol ma cos do zaoferowania. Wlasnie zamawiam zel z pathenolem i jednak hydrolat geranium. Pokladam w tych produktach wielka nadzieje na lepsze nawilzenie niz po nagietku, bo szczerze mowiac on nic mi nie daje a juz 2 tygodnie go uzywam.
Ps. czy do hydrolatu potrzebuje butelke z atomizerem? bo nie pisza czy on juz jest w takowej czy nie.

Ciekawe kiedy mi mineralki z BGM wyslą.. skoro maila nie wysylaja z potwierdzeniem wyslania. Nie moge sie doczekac przetestowania.

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-12, 17:35   #2043
Darianna25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Dziewczyny, my tu sobie na plotkowym o różnych rzeczach, a ja jestem ciekawa, co lubicie czytać? Bo ja kocham książki, połykam je w ilościach hurtowych (ostanio z braku czasu przerzucam się jednak na detal). Moje ulubione gatunki to powieść historyczna i fantasy. Ostatnimi czasy najczęściej sięgam po rosyjską fantastykę - Siergiej Łukjanienko i jego książki to moje hobby, stopniowo zaopatruję się w kolejne.

A wy?

Bedąc dzieckiem dwa razy przeczytałam całą serie "Ani z Zielonego Wzgórza".Czytałam wszystkie lektury po kolei.Potem wszystkie Agathy Cristie.Jak powstał Władca pierścienie to wszystkie 3 części przeczytałam w tydzień.Dosłownie jadłam i czytałam no i córką sie zajmowałam.Noce zarywałam
aby jak najszybciej skończyć.Ostatnio przeczytałam (dawno to było) "Samotność w sieci"

Mam pytanie odnosnie składu Bare Escentuals czy któraś z Was zna go.Jesli tak to prosze o info.

Pytanie nieaktualne.Znalazłam:
Titanium Dioxide, Zinc Oxide, Bismuth Oxychloride, Mica, Iron Oxides

Edytowane przez Darianna25
Czas edycji: 2009-03-12 o 17:49
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-03-12, 17:37   #2044
Anecka
Zakorzenienie

Bare Escentuals: i.d. bareMinerals SPF 15 Foundation: Active ingredients: Zinc Oxide (CI 77947) and/or Titanium Dioxide (CI 77891). Other Ingredients: Bismuth Oxychloride CI 77163), Mica (CI 77019), Iron Oxides (CI 77489, CI 77491, CI 77492, CI 77499). (No micronized ingredients used.)

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-12, 17:40   #2045
ga7
Raczkowanie

Anecka - nagietek mniam
Nabyłam drogą kupna Lilliputza i nagietkowy w Rossmanie. Lilliputz rzeczywiscie silnie pachnie, a nagietkowy - wpadłam w nałóg wąchania
Jeszcze nie wiem, jak działa na mnie, bo smaruję sie dopiero dwa dni.

Anecko, myślę ciepło o Twojej mamie, mam nadzieję, że przy takiej ilości pozytywnej energii od wizażanek szybko dojdzie do zdrowia
ga7 jest offline  
Stary 2009-03-12, 17:43   #2046
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ps. czy do hydrolatu potrzebuje butelke z atomizerem? bo nie pisza czy on juz jest w takowej czy nie.
Hydrolaty pakowane są w zwykłe zakręcane plastikowe butelki, co sprawdzi się, jeśli chcesz ich używać przecierając twarz jak tradycyjnym tonikiem. Jeśli chcesz hydrolat rozpylać, zamów dodatkowo butelkę z atomizerem. Chyba że masz w domu jakieś puste opakowanie. Ja z powodzeniem używam atomizerów po kosmetykach do włosów avonu.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-03-12, 17:48   #2047
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
Anecka - nagietek mniam
Nabyłam drogą kupna Lilliputza i nagietkowy w Rossmanie. Lilliputz rzeczywiscie silnie pachnie, a nagietkowy - wpadłam w nałóg wąchania
Jeszcze nie wiem, jak działa na mnie, bo smaruję sie dopiero dwa dni.

Anecko, myślę ciepło o Twojej mamie, mam nadzieję, że przy takiej ilości pozytywnej energii od wizażanek szybko dojdzie do zdrowia
ga7, nie chce nic jeszcze tak pisac, bo dopiero jutro dowiem sie czy nie jest to cos bardziej powaznego.. co mi spac nie daje, ale na chwile obcecna mojej mamie wypadl dysk i cos uciska na narządy.. ból jest, operacja za tydzien dopiero, ale mam nadzieje i przy faktycznie tak pozytywnej energii z Waszej strony.. ze nie jest to rak, tzn przerzuty Mysle pozytywnie jednak! Nie mniej dziwie sie, ze lekarze nie operuja natychmiast, bo np. mnie sie wydaje, ze jesli dysk czy cos uciska narząd.. to moze w koncu cos sie stac złego? lekarzem nie jestem, ale tak mnie sie wydaje.. no ale musze zaufac doktorowi.. Moja mama schudla w miesiac az 10kg, wyglada naprawde zle, jesc nie moze i po prostu jeszcze tydzien czekania.. chyba popadne w paranoje.

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Hydrolaty pakowane są w zwykłe zakręcane plastikowe butelki, co sprawdzi się, jeśli chcesz ich używać przecierając twarz jak tradycyjnym tonikiem. Jeśli chcesz hydrolat rozpylać, zamów dodatkowo butelkę z atomizerem. Chyba że masz w domu jakieś puste opakowanie. Ja z powodzeniem używam atomizerów po kosmetykach do włosów avonu.
Aaa mam w domu przeterminowana wode z avonu do wlosow :P bym ją wywalila z tej butelki, ale nie wiem czy to jakos specjalnei wyparzac trzeba? bo to butelka taka plastikowa.. ee to atomizera nie zamawiam, bo w domu mam dwa i nie sa w uzytku!

dzieki!

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-12, 17:50   #2048
Lemirka
Zakorzenienie

Ja ostatnio czytałam Piekarę - serię o inkwizytorze Mordimerze - ale to specyficzna książka i mało komu sie podoba.
Czytam dużo i różnie, ostatnio niestety tylko to co potrzebne na studia
Lemirka jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:06   #2049
rocki
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Ja ostatnio czytałam Piekarę - serię o inkwizytorze Mordimerze - ale to specyficzna książka i mało komu sie podoba.
Jak to sie nie podoba? To ja nie chce z nimi rozmawiac

W tej sekundzie "czytam" podrecznik do chorob zakaznych A poza tym to ja czytam wszystko - od Dickensa, przez Pratchetta, az po Musierowicz Ostatnio np. nie wytrzymalam i musialam wrecz sobie przypomniec ksiazke, ktora bardzo lubilam jako dziewczynka. "Godzina pasowej rozy"

Cytat:
ga7, nie chce nic jeszcze tak pisac, bo dopiero jutro dowiem sie czy nie jest to cos bardziej powaznego.. co mi spac nie daje, ale na chwile obcecna mojej mamie wypadl dysk i cos uciska na narządy.. ból jest, operacja za tydzien dopiero, ale mam nadzieje i przy faktycznie tak pozytywnej energii z Waszej strony.. ze nie jest to rak, tzn przerzuty Mysle pozytywnie jednak! Nie mniej dziwie sie, ze lekarze nie operuja natychmiast, bo np. mnie sie wydaje, ze jesli dysk czy cos uciska narząd.. to moze w koncu cos sie stac złego? lekarzem nie jestem, ale tak mnie sie wydaje.. no ale musze zaufac doktorowi.. Moja mama schudla w miesiac az 10kg, wyglada naprawde zle, jesc nie moze i po prostu jeszcze tydzien czekania.. chyba popadne w paranoje.
Anecka, trzymaj sie, na pewno bedzie z mama wszystko dobrze

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2009-03-12 o 18:08
rocki jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:09   #2050
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ga7 Pokaż wiadomość
A ja mam takiego pecha do tego liliputka, że aż słów brak. Poluję na niego już od kilku tygodni i nic. Za każdym razem jedynie puste miejsce na półce ... Niezależnie, czy szukam u siebie na miejscu, czy w trakcie wyjazdów. Rozchodzi się, jak przysłowiowe ciepłe bułeczki

Cytat:
Aaa mam w domu przeterminowana wode z avonu do wlosow :P bym ją wywalila z tej butelki, ale nie wiem czy to jakos specjalnei wyparzac trzeba? bo to butelka taka plastikowa.. ee to atomizera nie zamawiam, bo w domu mam dwa i nie sa w uzytku!dzieki!
Też miałam jakiś kompletnie do niczego nabłyszczacz (a nawet dwa - mam włosy długie do pasa i wszyscy ciągle uszczęśliwiają mnie różnymi pielęgnacyjnymi wynalazkami ) i po prostu go wylałam, a buteleczkę dokładnie wymyłam. Atomizer służy mi bez zarzutu. Bardzo go lubię, bo drobniutko rozpyla.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:20   #2051
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Gabs co to za automat z audiobookami, bo mnie zaciekawił?
A ja czytam wszystko, i fantasy i beletrystykę i moje ulubione obyczaje. Romanse nie bardzo mi wchodzą, ale jak nie mam nic innego pod ręką ....
Bo, podobnie jak Cathy, dzień bez książki to dla mnie dzień stracony. W tej chwili kończę sagę rodu Otori, czyli takie japońskie fanasy historyczne. Całkiem wciągające. Poza tym w samochodzie na audio "pudełko ze szpilkami" Grażyny Plebanek, ale moim ulubionym autorem jest Richard Russo. Wszystkie jego książki mam przeczytane po kilka razy
A dzięki Wam wiem co kupować i czytać w następnej kolejności

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:21   #2052
adusiadu
Wtajemniczenie

GG do adusiadu

Pastereczko, dziękuję, już sobie zapisałam
Anecka, jak Ci zależy na czasie to z ZSK mam zawsze przesyłkę na drugi dzień od momentu dojścia wpłaty.
adusiadu jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:23   #2053
Dominkab

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Pastereczko, dziękuję, już sobie zapisałam
Anecka, jak Ci zależy na czasie to z ZSK mam zawsze przesyłkę na drugi dzień od momentu dojścia wpłaty.
Oj tak, pod tym względem ZSK RULES

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:24   #2054
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
podobnie jak Cathy, dzień bez książki to dla mnie dzień stracony
Też jestem w tym klubie Teraz czytam "Łaskawe" Littella, ale przyznaję szczerzę, że akurat w tym przypadku ciężko idzie. Wykończy mnie ta kniga, na pewno wykończy.

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-03-12 o 18:30
kamilawu jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:25   #2055
Anecka
Zakorzenienie

rocki, dziekuje wierze, ze bedzie dobrze!

No to zamowienie zlozone.. ide wylac to avonowe szambo ktoro plątalo mi wlosy.. a niby odzywka, ble. To byl moj 1 i ostatni zakup z Avonu. Teraz tylko trafic na dobre mineraly, uspokoic skore i bedzie super.

Lece poczytac, tak mnie natchnelyscie.. tylko co.. kurcze chcialabym miec taka ksiazke jedna, ale nie pamietam dokladnie nazwy (cos o podziemiach Londynu) , widzialam raz w Auchan'ie i po opisie mnie sie spodobala, choc jakas magia tam byla, no ale niewazne..
Rowniez mam ochote na obejrzenie albumu i poczytanie o najpiekniejszych miastach swiata

o wiem! mam dwa albumy o Ameryce.. i ani razu do nich nie zajrzalam na dluzej moze bedzie cos o mineralach

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:52   #2056
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
ha, jak adusiadu pisała o książce z aniołem chciałam napisać o serii Piekary, ale stwierdziałm że padniecie ze śmiechu
mi się podobała, chociaż ambitną jej nie nazwę.
Dyskusja o książkach to temat-rzeka
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-12, 18:59   #2057
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Uff, nie mam sił cytować...

Ktoś szukał książki z aniołem? Polecam Doroty Terakowskiej "Tam gdzie spadają anioły", to o aniele stróżu dziewczynki, no po prostu wgniata w fotel. Jeszcze było jakieś fantasy typowe, ale tam raczej polityka i anty-chrześcijańskie więc do szkoły nie bardzo.

Automat z audiobookami - postawili nam w jednej księgarni, normalny automat wrzucasz kasę i wypada płytka z wybranym tytułem.

Mordimera uwielbiam, ale faktycznie jest to dość drastyczne... Proponuję Magdaleny Kozak trylogię o wampirze-agencie ABW (Nocarz, Renegat, Nikt).

Coś ominęłam?

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-03-12, 19:54   #2058
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Jak to sie nie podoba? To ja nie chce z nimi rozmawiac

W tej sekundzie "czytam" podrecznik do chorob zakaznych A poza tym to ja czytam wszystko - od Dickensa, przez Pratchetta, az po Musierowicz Ostatnio np. nie wytrzymalam i musialam wrecz sobie przypomniec ksiazke, ktora bardzo lubilam jako dziewczynka. "Godzina pasowej rozy"
No nie podoba się, ja też się dziwie , ja tam lubie takie klimaty.

Polecam "Alicję" Piekary. Wkurzają mnie tylko książki w częściach bo nie lubię czekać na kolejne części

Z babskich książek to moją faworytką jest Ania z Zielonego Wzgórza,
bardzo tez lubię Jezioro Osobliwości.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ha, jak adusiadu pisała o książce z aniołem chciałam napisać o serii Piekary, ale stwierdziałm że padniecie ze śmiechu
mi się podobała, chociaż ambitną jej nie nazwę.
Dyskusja o książkach to temat-rzeka
dokładnie temat rzeka, ale taki przyjemny

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Uff, nie mam sił cytować...

Ktoś szukał książki z aniołem? Polecam Doroty Terakowskiej "Tam gdzie spadają anioły", to o aniele stróżu dziewczynki, no po prostu wgniata w fotel. Jeszcze było jakieś fantasy typowe, ale tam raczej polityka i anty-chrześcijańskie więc do szkoły nie bardzo.

Automat z audiobookami - postawili nam w jednej księgarni, normalny automat wrzucasz kasę i wypada płytka z wybranym tytułem.

Mordimera uwielbiam, ale faktycznie jest to dość drastyczne... Proponuję Magdaleny Kozak trylogię o wampirze-agencie ABW (Nocarz, Renegat, Nikt).

Coś ominęłam?
Czytałam "Tam gdzie spadają anioły" , polecam. Książka jest super.

Fajny ten automat - ja jeszcze takowego nie widziałam

Ja polecam książkę BESTIA Grødal Ragnhild Nilsen

rewelacja
Lemirka jest offline  
Stary 2009-03-13, 01:51   #2059
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Lemirka - wszystkie części Ani z ZW u mnie do dzisiaj na półkach stoją i choć mocno już sfatygowane, to za nic się jej nie pozbędę - ogromny sentyment do niej mam i mam nadzieję, że moja córka pokocha ją równie mocno, jak ja kiedyś (potem przyszła kolej na Emilkę ze Srebrnego Nowiu , ale już mniej mnie chwycila za serce)

dziewczyny- melduję, że wątek próbkowy oficjalnie ukończony

Nie skończyło się to dla mnie dobrze (14 zamówień do mnie leci Wiedziałam, czym to grozi, więc nawet byłam na to przygotowana ), ale znalazłam kilka naprawdę fajnych i moim zdaniem wartych bliższego poznania firm.
Gdybyscie zauważyły jakiekolwiek nieścisłości, albo nieprawidłowości, dajcie znać i miejcie na uwadze, że przy takiej ilości stron w pewnym momencie już nie wiedziałam, jak się nazywam nawet i wszystko zaczęło mi się mylić

cathy jest offline  
Stary 2009-03-13, 08:14   #2060
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

Nie skończyło się to dla mnie dobrze (14 zamówień do mnie leci Wiedziałam, czym to grozi, więc nawet byłam na to przygotowana ), ale znalazłam kilka naprawdę fajnych i moim zdaniem wartych bliższego poznania firm.
Gdybyscie zauważyły jakiekolwiek nieścisłości, albo nieprawidłowości, dajcie znać i miejcie na uwadze, że przy takiej ilości stron w pewnym momencie już nie wiedziałam, jak się nazywam nawet i wszystko zaczęło mi się mylić
W JR minerals zamowienie za 5$ - 1,5$ za przesylke, do 6$ - 3$, do 7$ - 4$.. dalej juz nie sprawdzalam. Kolezanke moją namowilam na JR minerals do wyprobowania, wiec do mnie juz lecą sample i do niej, szkoda tylko ze kumpela mieszka 100km dalej i nie ma neta, to ja sie wypowiem w kwestii tych minerałów na suchej skórze
Szkoda, ze juz kasy nie mialysmy wiecej bo takie rewelacyjne recenzje ma cos tam do tlustej skory, jakis primer..

Takze czekam na JR minerals dzieki mojej kolezance i BGM.

Kurcze myslalam ze wygram w lotku.. to bym absolutnie wszystko wyprobowala.. bo mam taka ogromna chec na wiecej i wiecej, no a musze czekac do 10 kwietnia z nastepnym zamowieniem. Mam tez nadzieje, ze probki z BGM sa duze, bo JR to ponoc na raz tylko :/ w sumie tez dziwne bo po razie nie wiadomo czy beda sluzyly czy nie..

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012

Edytowane przez Anecka
Czas edycji: 2009-03-13 o 19:14 Powód: przesylka za 5$ jednak 1,50 wysylka
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-13, 10:59   #2061
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
W JR minerals zamowienie do 5$ - 1,5$ za przesylke, do 6$ - 3$, do 7$ - 4$..
w JR Minerals za zamówienie 2,5$ wysyłka 1,25$
Stary 2009-03-13, 12:52   #2062
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
W JR minerals zamowienie do 5$ - 1,5$ za przesylke, do 6$ - 3$, do 7$ - 4$.. dalej juz nie sprawdzalam.
zamówiłam tylko 2 próbki i wzięło mi 1,25$ za wysyłkę, tak jak napisałam w zestawieniu
Cytat:
Napisane przez sunprince Pokaż wiadomość
w JR Minerals za zamówienie 2,5$ wysyłka 1,25$
no dokładnie tak mi pobrało też
cathy jest offline  
Stary 2009-03-13, 12:59   #2063
green.eyed
Rozeznanie

hej, odkryłam to forum niedawno i własnie sie zaczytuje, ale wypadałoby sie przywitac co tez niniejszym czynię
dotychczas uzywałam własnoręcznie umieszanego pudru z dry-flo, dwutleneku tytanu i pigmentów zakupionych od p. Jaworek, ale widze, ze uzywacie tu jakis dodatkowych składników, którymi może moznaby wzbogacic mój puder.
korci mnie tez zakup gotowego podkładu, ale pewnie znów bedzie problem z odcieniem...
no nic, witajcie
i pozdrawiam
Stary 2009-03-13, 14:03   #2064
sunprince
Zakorzenienie

problem z odcieniem?
chyba, że za duży wybór odcieni, to tak
Stary 2009-03-13, 14:40   #2065
Anecka
Zakorzenienie

Cytat:
zamówiłam tylko 2 próbki i wzięło mi 1,25$ za wysyłkę, tak jak napisałam w zestawieniu

no dokładnie tak mi pobrało też
Moj blad!!! oczywiscie ze 1,25! musze wyedytowac posta.

Ps. Donosze ze mama czuje sie lepiej, daja jej co tak skutecznego ze w ogole nie boli.. i prawdopodobnie a raczej napewno nie sa to przerzuty "tylko" przepuklina, ucisk itp. Oby do czwartku do operacji!
Dziekuej wszystkim za tak pozytywną energię!

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline  
Stary 2009-03-13, 14:42   #2066
rozwielitka

och to cudownie jeśli to nie przerzuty!
Anecka, czekam niecierpliwie na czwartek w takim razie!
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-13, 14:58   #2067
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Anecka- mówiłyśmy, że będzie dobrze i nie ma się co zamartwiać i oczekiwać najgorszego na zapas - podobno pozytywna energia to połowa sukcesu
cathy jest offline  
Stary 2009-03-13, 14:59   #2068
rozwielitka

Cytat:
Anecka- mówiłyśmy, że będzie dobrze i nie ma się co zamartwiać i oczekiwać najgorszego na zapas - podobno pozytywna energia to połowa sukcesu
a czasem i cały sukces, tyle razy czyta się o cudownych ozdrowieniach, trzeba wierzyć ze będzie dobrze
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-03-13, 15:02   #2069
Dominkab

Cytat:
Napisane przez green.eyed Pokaż wiadomość
hej, odkryłam to forum niedawno i własnie sie zaczytuje, ale wypadałoby sie przywitac co tez niniejszym czynię
dotychczas uzywałam własnoręcznie umieszanego pudru z dry-flo, dwutleneku tytanu i pigmentów zakupionych od p. Jaworek, ale widze, ze uzywacie tu jakis dodatkowych składników, którymi może moznaby wzbogacic mój puder.
korci mnie tez zakup gotowego podkładu, ale pewnie znów bedzie problem z odcieniem...
no nic, witajcie
i pozdrawiam
Witamy i jeśli masz jakieś przepisy na własne mineralne kosmetyki to zapraszamy na ten wątek. Mało tam jeszcze przepisów i przydałoby się rozwinąć listę

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-03-13, 18:12   #2070
rozwielitka

może i późno, ale zebrałam się i zgłosiłam do usunięcia tę dziwną recenzję flat topa.
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=290021
moje zgłoszenie:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...5#post11428635
zobaczymy, może honor flat topa zostanie uratowany. Jesli macie pomysł co dodać, poprzyjcie mnie.
rozwielitka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, mineralne, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości