Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część I - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-03, 18:01   #2551
cotka
Zadomowienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja do tej pory używałam dermablend 25 blend i też ciemniejszy od wszystkich mineralnych, które mi podchodzą
mam pytanko, bo wygooglać nie mogę używacie przy minerałkach samoopalaczy?

ten dermablend 25 nazywa się nude.. w aptece babeczka powiedziała mi, że to najbardziej jasny kolor...
jeszcze (ktos juz wspominal wyzej) jest 15- opal
Stary 2009-04-03, 20:28   #2552
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

cotka, czytam wątek i później również pisałam

btw, no to mam grzywkę dziecko mnie nie poznało

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-04-03, 21:44   #2553
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Troche mnie nie bylo ale jestem na bieżąco Mam nadzieje, że jeszcze pamiętacie o mnie
Tyle perypetii mnie minęło
MamoNiny musisz się koniecznie pokazać z grzywką Poza tym masz bardzo ładne oczy

Co do Dermablend to używałam go jako korektora bo był bardzo mocny - kolor 25 Nude - wydawało mi się, że mam trochę ciemniejszą skórę od Ciebie Cathy a tu się okazuje , że miałaś 35 Przyznaje , że ostatnio przegięłam z tym winged butter i teraz wydaje mi się za Ciemny więc mieszam go z Lightem (oczywiście jak nie używam Lily Lolo )

W ogóle to mam perypetie z Afterglow bo go jeszcze u mnie nie ma w poniedziałek bedzie 3 tydzien od zamowienia , w ten poniedziałek dostałam maila , że paczka wysłana dziś (czyli w poniedziałek ) a to wszystko przez to ze się im zła opłata do Polski wyświetlała i tak naprawde ma ona wynosic 12 $ ale powiedzieli ze nie musze dopłacać. No ja już myślałam , że paczka będzie u mnie a tu takie jaja

Zrobiłam jeszcze wielopróbkowe zamówienie z EGM - a to wszytko za sprawą Małej Kobietki o Dużym wpływie Nawet nie wiem ile tych próbek tam zamówiłam bo przy zamawianiu miałam zawroty głowy jeśli chodzi o wybór kolorów Bardzo spodobał mi się Green Tea Cień na Małej Kobietce W ogóle wszystkie tak zachwalacie EGM , że się skusiłam . Zmartwiło mnie tylko zdjęcie Cathy Ale uznaje ,że to wyjątek i potwierdza się reguła
foxxxy jest offline  
Stary 2009-04-03, 21:57   #2554
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

pewnie wkleję coś w niedzielę, bo jutro mam kosmetyczkę z rana, to nie ma co się bardzo maziać... a już mnie ręce świerzbią do cieni Lumiere...
Dziękuję Ci, aż się zawstydziłam.. białka ostatnio przekrwione, bo ciągle w soczewkach łażę

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-04-03, 22:40   #2555
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cathy właśnie dodała informację o wyprzedaży w Buff'd, oczywiście zaraz po tym jak zamówiłam sobie u nich puder

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-03, 22:45   #2556
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Troche mnie nie bylo ale jestem na bieżąco Mam nadzieje, że jeszcze pamiętacie o mnie
No pewnie, że pamiętamy
Cytat:
MamoNiny musisz się koniecznie pokazać z grzywką Poza tym masz bardzo ładne oczy
dołączam się do prośby o fotkę z grzywką
Cytat:
Co do Dermablend to używałam go jako korektora bo był bardzo mocny - kolor 25 Nude - wydawało mi się, że mam trochę ciemniejszą skórę od Ciebie Cathy a tu się okazuje , że miałaś 35 Przyznaje , że ostatnio przegięłam z tym winged butter i teraz wydaje mi się za Ciemny więc mieszam go z Lightem (oczywiście jak nie używam Lily Lolo )
ja nie mam pojęcia, jakim cudem przez 2 lata używałam 35, bo dzisiaj zrobiłam sobie na ręku porównanie i jest zdecydowanie zbyt ciemnym podkładem. Czyli albo zrobiłam się jaśniejsza, albo po prostu chodziłam w zbyt ciemnym podkładzie
A winged butter pokochałam prawie na równi z golden light. I nawet przymierzam się do pełnowymiarowego opakowania, zwłaszcza, że lato idzie (choć nie wiem, jak się o glo zachowa w cieplejszych warunkach )
Cytat:
Zrobiłam jeszcze wielopróbkowe zamówienie z EGM - a to wszytko za sprawą Małej Kobietki o Dużym wpływie Nawet nie wiem ile tych próbek tam zamówiłam bo przy zamawianiu miałam zawroty głowy jeśli chodzi o wybór kolorów Bardzo spodobał mi się Green Tea Cień na Małej Kobietce W ogóle wszystkie tak zachwalacie EGM , że się skusiłam . Zmartwiło mnie tylko zdjęcie Cathy Ale uznaje ,że to wyjątek i potwierdza się reguła
bo ja w ogóle odstaję od reszty Właściwie powinnam się chyba zacząć kierować zasadą- im więcej chwalicie jakieś minerały, tym bardziej powinnam być pewna, że na mnie się one nie spiszą

Dzisiaj dostałam mini zamówienie z Coastal Scents (jmw tylko nie wiem, czemu nie krzyczałaś, że nie wpłynęły ode mnie pieniążki Tyle ostatnio przelewów robię, że się pogubiłam w tym całkiem A Ty zamiast krzyczeć głośno, to siedziałaś cicho Aż mi się glupio zrobiło .. : ) )..
Zamawiałam Silk Foundation Light 1.2 Kolor wydaje się być idealny, konsystencja również (bardzo miękka, delikatna, lekko kremowa), więc jutro będę go testować. Zobaczymy, co tym razem moja skóra na to

Dominkab Kurczę, no szkoda, że tak wyszło, tym bardziej, ze maila od nich dostałam 3 godziny temu, ale dopiero teraz mam chwilę na wizaż Ale może napisz do nich, że własnie dowiedziałaś się o promocji i czy nie mogliby w ramach tego dorzucić np. jakiś większych próbek czy czegoś, bo oni chyba raczej z tych bardziej przyjaznych klientowi są, więc może coś się uda

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-03 o 23:08
cathy jest offline  
Stary 2009-04-04, 07:52   #2557
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

wow, promocja w Buff'd. Muszę zamówić koniecznie
choroba, a miałam wcześniej pozamawiać mieszanki by wybrać idealny odcień

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-04, 09:13   #2558
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
wow, promocja w Buff'd. Muszę zamówić koniecznie
Aga, dzięki, że wspomniałaś! Na zniżkowy sama z siebie pewnie bym nie zajrzała, aż strach pomyśleć, że mogłabym te 20% przegapić. Zamawiam
kamilawu jest offline  
Stary 2009-04-04, 09:27   #2559
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Aga, dzięki, że wspomniałaś! Na zniżkowy sama z siebie pewnie bym nie zajrzała, aż strach pomyśleć, że mogłabym te 20% przegapić. Zamawiam
nie ma za co Kamilo
sama bym nie zajrzała gdyby nie Dominka
Na pewno zamówię dwie pełnowymiarowe mieszanki podkładów kusi mnie też pełen wymiar tego ich najjaśniejszego bronzera ale nie wiem sama, trudno wywnioskować ze strony czy jest bardziej żółtawy czy ma jakieś pomarańczowo-czerwone nuty

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-04, 10:08   #2560
Dominkab

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
Dominkab Kurczę, no szkoda, że tak wyszło, tym bardziej, ze maila od nich dostałam 3 godziny temu, ale dopiero teraz mam chwilę na wizaż Ale może napisz do nich, że własnie dowiedziałaś się o promocji i czy nie mogliby w ramach tego dorzucić np. jakiś większych próbek czy czegoś, bo oni chyba raczej z tych bardziej przyjaznych klientowi są, więc może coś się uda
Trochę przesadziłam z tym "zaraz po tym" bo zamówiłam trzy dni temu
A wczoraj mi wysłali zamówienie. Chodziło mi głównie o to, że zawsze czekam na jakieś porządne promocje, nieraz nie mogę się doczekać i składam zamówienie, no i wtedy okazuje się, że oczywiście zaraz po zamówieniu zaczyna się porządna promocja
Zupełnie jak ty Kasiu i kurs dolara Chyba trzeba zamawiać kilka dni po nas

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-04, 10:29   #2561
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
nie ma za co Kamilo
sama bym nie zajrzała gdyby nie Dominka
W takim razie podziękowania także dla Dominki!
Ja pragnę rozświetlacza. Flutter rządzi, używam go jako różu - bardzo jasny, chłodny, połyskliwy odcień.
kamilawu jest offline  
Stary 2009-04-04, 10:45   #2562
Dominkab

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
W takim razie podziękowania także dla Dominki!
Ja pragnę rozświetlacza. Flutter rządzi, używam go jako różu - bardzo jasny, chłodny, połyskliwy odcień.
To nie mi dziękujcie tylko Cathy Prawdę mówiąc na początku podejrzewałam, że ona siedzi w internecie i wszystkie strony minerałowe codziennie ogląda No ale potem doczytałam, że dostała maila od Buff'd z informacją o promocji, więc wiem że aż taki zakupoholizm to jej jeszcze nie dopadł Mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewa

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-04, 11:04   #2563
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
To nie mi dziękujcie tylko Cathy Prawdę mówiąc na początku podejrzewałam, że ona siedzi w internecie i wszystkie strony minerałowe codziennie ogląda No ale potem doczytałam, że dostała maila od Buff'd z informacją o promocji, więc wiem że aż taki zakupoholizm to jej jeszcze nie dopadł Mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewa
No dobra, zamykając raz na zawsze kwestię podziękowań, ślę do Cathy
kamilawu jest offline  
Stary 2009-04-04, 11:25   #2564
siago
Przyczajenie

GG do siago

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
kiedyś rejestrowałam się na stronie vichy consult i o, przysłali mi próbki.
Z ciekawości otworzyłam podkład dermablend ("bez efektu maski") nr 35 sand.
wrzucam porównanie z moim podkładem
z ciekawości? chyba z czystej złośliwości ;p

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
jeszcze (ktos juz wspominal wyzej) jest 15- opal
ja używałam 15 - opal, chciałam nawet stanąć w obronie Dermablend, bo używałam go dość długo, przed mineralnymi, i żyło nam się całkiem dobrze, bo miał o wiele lepsze krycie niż zwykłe... fluidy... ale teraz <panika>...
dlatego porównałam go dzisiaj z moim EDM Ivory i cóż... w obronie stawać nie będę
+dodałam najciemniejszy mineralny jaki posiadam tj. fair medium (najciemniejszy, taa...) i raczej dość daleko mu do vichy.

NIE WIEM jak można było maziać w czymś takim codziennie twarz...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dermablend.jpg (50,8 KB, 83 załadowań)
siago jest offline  
Stary 2009-04-04, 12:08   #2565
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

jak na niemineralny podkład to dermablend jest fajny nawet mi podchodził w czasach nieświadomości

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-04-04, 12:14   #2566
Dominkab

Siago genialnie zaskakujące to porównanie Bo jak zrozumiałam z wcześniejszej dyskusji to 15 - opal to najjaśniejszy z gamy vichy dermablend

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-04-04, 12:49   #2567
evelinek_r
Wtajemniczenie

Siago ja też używałam Dermablend 15 Opal jakieś 6 lat temu i bardzo go sobie chwaliłam, mnie maski nie robił. Ale biorąc pod uwagę, że wtedy byłam może z ton ciemniejsza (max!), bo raczej mnie słonko nie łapie, a teraz używam !Fair Neutral (EDM)!, to też nie wyobrażam sobie, jak mogłam w tym chodzić. I tak, Opal to najjaśniejszy odcień Vichy. LOL
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-04-04, 12:50   #2568
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Te zdjęcia z Dermablendem dają mocno po gałkach : ) Jak teraz sobie pomyśle że mam się tym wysmarować to takie dziwne uczucie obrzydzenia mnie opatula Bleee jeszcze widziałam taką reklame Vichy w gazecie jak podkład spływa z twarzy i jak kolor jest super dopasowany : ) Jasne

Oglądały Kobiety Kubice ?? 6 jest ! Trzeba jutro mocno zaciskać Flat Topy
foxxxy jest offline  
Stary 2009-04-04, 13:15   #2569
siago
Przyczajenie

GG do siago

Cytat:
Bleee jeszcze widziałam taką reklame Vichy w gazecie jak podkład spływa z twarzy i jak kolor jest super dopasowany : )
ohyda, blee
siago jest offline  
Stary 2009-04-04, 13:54   #2570
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez siago Pokaż wiadomość
ja używałam 15 - opal, chciałam nawet stanąć w obronie Dermablend, bo używałam go dość długo, przed mineralnymi, i żyło nam się całkiem dobrze, bo miał o wiele lepsze krycie niż zwykłe... fluidy... ale teraz <panika>...
dlatego porównałam go dzisiaj z moim EDM Ivory i cóż... w obronie stawać nie będę
+dodałam najciemniejszy mineralny jaki posiadam tj. fair medium (najciemniejszy, taa...) i raczej dość daleko mu do vichy.

NIE WIEM jak można było maziać w czymś takim codziennie twarz...
ja wiem jak, paluszkami
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-04-04, 16:23   #2571
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ja wiem jak, paluszkami
ja mieszała z kremem nawilżającym
kremu full, opala kropla
Stary 2009-04-04, 19:47   #2572
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ja własnie z buff'd zamówiłam i jak zwykle jestem pełna podziwu dla obsługi klienta, przyszło po 5 dniach! robiłam 4 miksy na bazie sungrass i mi jako gratis polożyli 5 miksa i 2 inne jeszcze maleństwa, z mysla o Tobie próbowałam nawet zrobić swatche na rece, ale różnice na żywo były tak minimalne, że ledwo je widziałam a na zdjęciu nie bylo absolutnie żadnej...
Nie umiem fotografować swatchy, mam tyle towaru i wyrzuty sumienia że nie pomagam innym dziewczynom...

Swoja drogą skoro się wątek próbkowy tak rozwinął pieknie, że mamy po kilka firm obadanych, może by się przydał wątek porównawczy kolorystyczny?.
Ja sie wyspowiadam w każdym razie: stosuje z EDM fawn (minimalnie za kanarkowy), z joppa lightest 2 i citrine, z lumiere light golden, z lauress pasuja mi subtle yellow i gold (acz minimalnie za jasne jeszcze nie ustaliłám który bardziej mi odpowiada), z buff'd sungrass - może sie komus to przyda
Jmw, jak tam Twoje miksy z Buffd? Nie ukrywam ze bardzo mnie ciekawi relacja ze stosowania planuję pełen wymiar miksu w ciemno póki jest promocja

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-04, 22:53   #2573
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Jmw, jak tam Twoje miksy z Buffd? Nie ukrywam ze bardzo mnie ciekawi relacja ze stosowania planuję pełen wymiar miksu w ciemno póki jest promocja
leżą i płaczą, jestem szczęśliwie zakochana w Lumierei chwilowo nic poza nimi (+L&N z EGM +eksperymenty z prasowańcem własnego chowu z EDM) mnie nie interesuje
Jak chcesz moge je wysłac do Ciebie, a co mi tam (ewentualnie wymienić np za poradę makijażową), acz myslę, że moge być kapkę za żółte dla Ciebie (wszystkie na bazie sungrass)
jmw jest offline  
Stary 2009-04-05, 10:23   #2574
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
leżą i płaczą, jestem szczęśliwie zakochana w Lumierei chwilowo nic poza nimi (+L&N z EGM +eksperymenty z prasowańcem własnego chowu z EDM) mnie nie interesuje
Jak chcesz moge je wysłac do Ciebie, a co mi tam (ewentualnie wymienić np za poradę makijażową), acz myslę, że moge być kapkę za żółte dla Ciebie (wszystkie na bazie sungrass)
nie wysyłaj, nie ma potrzeby.
No właśnie ja potrzebuję jakiś mix z bisque w formule light by był bardziej żółtawy w formule original jest bardziej żółty ale ja chcę tę lżejszą.
No cóż, muszę pomyśleć...może 80% bisque i 20% sungrass?Sungrass nie miałam wcale (nie wiem jak to się stało ze nie zamówiłam) cornsilk był za jasny i zbyt żółty w formule original
Jeszcze chciałam jedną mieszankę na lato, nieco ciemniejszą...może wool, bisque i sungrass?

Edytowane przez agabil1
Czas edycji: 2009-04-05 o 10:26
agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-05, 23:48   #2575
mala_kobietka
Raczkowanie

Cytat:
(.........)
Cytat:

Foxxxy nie biorę odpowiedzialności za skutki użycia EGM , aleja nadal bardzo sobie chwalę te minerały ...a cień Green Tea prawda, że przepiękny na ciepłe dni ? Natomiast w cieniu CAFE AU LAIT IN PARIS jestem zakochana bez względu na pogodę, dzisiaj siostrzenica mi go podbierała, a ona jest wybredna

A zmieniając temat widziałyście, że na BU pojawił się Puder bambusowy ? jest napisane, że zawiera ponad 90% krzemionki i można wybrać wersję z jedwabiem wtedy może by mnie nie przesuszał ? Któraś już próbowała ?
mala_kobietka jest offline  
Stary 2009-04-05, 23:50   #2576
Lorri
Moderator

Cytat:
nie wysyłaj, nie ma potrzeby.
No właśnie ja potrzebuję jakiś mix z bisque w formule light by był bardziej żółtawy w formule original jest bardziej żółty ale ja chcę tę lżejszą.
No cóż, muszę pomyśleć...może 80% bisque i 20% sungrass?Sungrass nie miałam wcale (nie wiem jak to się stało ze nie zamówiłam) cornsilk był za jasny i zbyt żółty w formule original
Jeszcze chciałam jedną mieszankę na lato, nieco ciemniejszą...może wool, bisque i sungrass?
Agabil, różnice miedzy standardowymi żółtymi odcieniami a ich mieszankami będą praktycznie niezauważalne. Jak zamówisz miks 80% Bisque i 20% Sungrass, to będzie wyglądał jak Bisque. Najlepiej po prostu spróbuj czysty Sungrass. A jeśli miks to pół na pół Sungrass i Bisque (ale różnica będzie na pewno trudna do uchwycenia).
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-04-06, 12:03   #2577
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
A zmieniając temat widziałyście, że na BU pojawił się Puder bambusowy ? jest napisane, że zawiera ponad 90% krzemionki i można wybrać wersję z jedwabiem wtedy może by mnie nie przesuszał ? Któraś już próbowała ?
ja próbowałam w wersji solo [czyli bez jedwabiu]
cerę mam extremalnie suchą, wrażliwa i naczynkową
nałożyłam:
serum olejowe z witaminą C [na skwalanie i malinie]
filtr Lirene Family 50
rzeczony bambus
spędziłam na dworze w sobotę cały dzień i żadnego przesuszenia nie odnotowałam
może to zasługa tego co pod
jest bardzo pylisty, drobny i w pierwszej chwili wydaje się tępy, ale aplikacja dużym pędzlem jest bezproblemowa
odrobinę bieli
jak się zachowuje pod minerałami jeszcze nie wiem, bo czekam na sample EDM
Stary 2009-04-06, 12:37   #2578
jmw
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość

Foxxxy nie biorę odpowiedzialności za skutki użycia EGM , aleja nadal bardzo sobie chwalę te minerały ...a cień Green Tea prawda, że przepiękny na ciepłe dni ? Natomiast w cieniu CAFE AU LAIT IN PARIS jestem zakochana bez względu na pogodę, dzisiaj siostrzenica mi go podbierała, a ona jest wybredna

Ja mam zamiar wziąć obie wersje, ale oni tam teraz mieli przestój na BU (o czym informowali), więc czekam, aż zlikwidują zaległości wysyłkowe i wtedy zamawiam.. 20 złotych polskich jestem skłonna zaryzykować...
Acz mnie nic nie przesusza nawet mąka ziemniaczana , więc niezbyt miarodajna moja recenzja będzie i tak
Edit: ale wizaż smiesznie szwankuje, o godz 12.21 widzę swojego posta z godziny 12.37 (w rzeczywistości napisanego ok. 12)

Edytowane przez jmw
Czas edycji: 2009-04-06 o 12:21 Powód: dopisek
jmw jest offline  
Stary 2009-04-06, 14:16   #2579
Iwi82
Wtajemniczenie

GG do Iwi82

Cytat:
Ja mam zamiar wziąć obie wersje, ale oni tam teraz mieli przestój na BU (o czym informowali), więc czekam, aż zlikwidują zaległości wysyłkowe i wtedy zamawiam.. 20 złotych polskich jestem skłonna zaryzykować...
Acz mnie nic nie przesusza nawet mąka ziemniaczana , więc niezbyt miarodajna moja recenzja będzie i tak
Edit: ale wizaż smiesznie szwankuje, o godz 12.21 widzę swojego posta z godziny 12.37 (w rzeczywistości napisanego ok. 12)
Ja też mam ten puder ale w wersji solo (bez jedwabiu). Cere mam mieszaną, lekko odwodnioną, czasami problem z suchymi skórkami. Pudru używam bardzo oszczędnie na krem nawilżający (ostatnio Humektan) a potem lecą minerałki. Wszystko bardzo ładnie się trzyma i nic mnie nie wysusza
Iwi82 jest offline  
Stary 2009-04-06, 17:41   #2580
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja też mam ten puder ale w wersji solo (bez jedwabiu). Cere mam mieszaną, lekko odwodnioną, czasami problem z suchymi skórkami. Pudru używam bardzo oszczędnie na krem nawilżający (ostatnio Humektan) a potem lecą minerałki. Wszystko bardzo ładnie się trzyma i nic mnie nie wysusza
o, to dobra wiadomość, bo ktoś, nie powiem kto, namówił mnie na wersję z jedwabiem
a bałam się wysuszania po przygodzie z egm.
rozwielitka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
kosmetyki, mineralne, plotki

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości