"KRYZYSOWE" kosmetyki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-28, 15:56   #31
northwestpassage
Zadomowienie

Dot.: "KRYZYSOWE" kosmetyki

a ja pare dni temu kupiłam sobie nowy pedzelek do maziania oczu, w Rossamnie tyle ze ten troszke drozszy jakos 13-14 zł, jest z prawdziwego włosia - mieszanego, jest naprawde fajny,
nic z niego nie wypada,
skowka ładnie sie trzyma,
wloski sprezyste,
nie drapiace i
sztywno sie trzymaja w skówce,
na prawde bardzo udany zakup i spokojnie moge porownac go do pedzelkow Inglota, ktore sa drozsze, ale jakoscia podobne (mam 4 Inglotki i teraz nowiutki rosmanaka) szkoda tylko ze rossman ma do powiek jeden rozmiar pedzelka, moze wprowadza jeszcze i inne jak zobacza ze sie sprzedaja, fajnie by było

northwestpassage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-30, 22:48   #32
mikipalka
Raczkowanie

Korzystając z rad, zakupiłam podkład mineralny (Maybelline- po raz pierwszy widziałam go dzisiaj w Rossmannie-pewnie nowość). Kosztował niecałe 39zł, ale jego opis tak mi przypasował, że postanowiłam go kupic gdyż ma długą datę ważności. Z racji tego, że nie maluję się jakoś maniakalnie dużo to pewnie na długo mi starczy i nie będzie tak jak w przypadku innych pudrów, które niestety musiałam powyrzucać bo były po dacie przydatności. A ten będzie dobry przez długi czas.
mikipalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 03:17   #33
All_that_jazz
Zakorzenienie

Wrzucam na listę kryzysowych krem do oczu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...ecenzja=288764
Ponieważ kończę obecnie tubkę kremu Flos Lek na pewno wypróbuję na sobie i podzielę się wrażeniami.
Wygląda na to,że warto.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 21:51   #34
mikipalka
Raczkowanie

Rzeczywiście recenzje tego kremu są obiecujące i cena zachęcająca. Czekam na Twoje wrażenia jak już go kupisz i wypróbujesz. Ja zdecydowanie jednak przerzucam się na polskie marki do pielęgnacji twarzy. Mi szczególnie przypadł krem do oczu Lirene dr Eris z linii Folacyna. Jest tani i skuteczny-dla mnie niczym nie różni się od All about eyes Clinique (droższego o około 8-9razy!!!). Coraz bardziej przekonuję się o tym jaki wpływ na nasze decyzje kupowania kosmetyków ma reklama i cały ten marketing. Naprawdę teraz gdy zaczynam oszczędzać na kosmetykach=szukać tańszych zamienników, to widzę jak jeszcze do niedawna byłam "oślepiona" reklamami. Och, my kobiety... Nie chcę już się dawać nabierać i wydawać kupę kasy na słoiczek kremu. Teraz już mój kosmetyczny świat musi zostać okrojony. Tak postanowiłam i będę się tego trzymać. I wiecie co, teraz gdy już nie mam różnistych specifików do twarzy to stwierdzam, że moja cera wygląda o niebo lepiej gdy jej tak non stop "nie dokarmiam'. Cieszę się bardzo. Sprawdza się stare powiedzenie mojej babci (z ładną jak na swój wiek cerą), że im mniej tym lepiej.
Stary 2009-02-01, 22:57   #35
milena72
Zadomowienie

A ja zamieniłam
1.plyn do demakijazu oczu Loreal za 20zł na płyn Ziaji 2 fazowy -5zł ( jest swietny)
2 Ukochany w momentach kryzysowych Cicaplast LRP ( 42zł)- na krem "cyckowy" 8,99 ( a to dzieki wizazowi
3 drogie cienie na REWELACYJNE cienie Golden Rose ( 25zł) Terracota z drobinkami
4chusteczki do higieny intymnej Cleanic ( 4zl -10szt) na chusteczki z Rossmanna Babydream sztuk 80 za 4,60

wymianka kosmetyczno-azjatycka
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586

super ksiazki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post6154806
milena72 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-01, 23:05   #36
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

Do listy mogę dorzucić jeszcze fantastyczne żele do mycia twarzy Ziaji .. Szczególnie ten z serii Oliwkowej i Calma Obydwa delikatne a jednocześnie skuteczne, zmywają makijaż, odświeżają, cuda Z żeli do mycia twarzy rewelacyjny jest też ten z serii rumiankowej Yves Rocher, do tego pięknie pachnie.
Kocham również szampony Ziaji, są rewelacyjne do przetłuszczających się włosów - polecam zwłaszcza Ryż, Miętę i Czarną Rzepę. Cena śmieszna - 4zł.
Z peelingów - Avon Clearskin - rewelacyjnie oczyszcza, ściera martwy naskórek, bomba!
Spokojnie zaoszczędzić można też na balsamach/masłach do ciała, w tej kategorii polscy producenci są naprawdę świetni. Naprawdę mogę polecić masła do ciała Joanny (miałam waniliowe, jest genialne), masła Eveline (słonecznikowe) i mus Kolastyny (bardzo delikatny).
Bardzo dobry peeling do ciała ma Lirene - ma świetne noty w KWC, ściera niesamowicie.

Sama ostatnio aż za bardzo polubiłam się z wyższą półką i zastanawiam się jak to będzie, gdy kiedyś trzeba będzie z niej zrezygnować. Dlatego wydaje mi się, że zawsze warto mieć w pogotowiu taki tańszy zestaw, który wcale nie jest o wiele gorszy.

biegam
noseknosek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 11:54   #37
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Z szamponów proponuje:
Barwe pokrzywową i rzepową, teraz używam Czarnej Rzepy z Malwy. Te szmapony kosztują całe 2,70 góra 3 zł.
Jeszcze Ziaja Ryż, też bardzo dobry.
Peeling morelowy St. Ives, wydajny, niedrogi, opakowanie spore i naprawde mocno zdziera.
No i już wspominany krem " cyckowy ", do stóp, przesuszonej twarzy, rąk, kolan, tyłka.
Stary 2009-02-02, 19:06   #38
mamrotka
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez yugoslavia Pokaż wiadomość
Z szamponów proponuje:
Barwe pokrzywową i rzepową, teraz używam Czarnej Rzepy z Malwy. Te szmapony kosztują całe 2,70 góra 3 zł.
Jeszcze Ziaja Ryż, też bardzo dobry.
Peeling morelowy St. Ives, wydajny, niedrogi, opakowanie spore i naprawde mocno zdziera.
No i już wspominany krem " cyckowy ", do stóp, przesuszonej twarzy, rąk, kolan, tyłka.

co to za krem ten cyckowy?
Stary 2009-02-02, 21:53   #39
uzunia
Wtajemniczenie

Mysle,żę są kosmetyki na ktorych oszczedzać się nie powinno i są to np. krem do twarzy i pod oczy oraz podklad,jednak zamiast Diora czy Chanela można sięgnąć po Clinique, cienie markowe tez warto kupowac bo starczaja na dluuugo .
uzunia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-02, 22:34   #40
cochonnetta
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Mysle,żę są kosmetyki na ktorych oszczedzać się nie powinno i są to np. krem do twarzy i pod oczy oraz podklad,jednak zamiast Diora czy Chanela można sięgnąć po Clinique, cienie markowe tez warto kupowac bo starczaja na dluuugo .
to zależy. Jeżeli nie oczekujemu niczego specjalnego od kremu do twarzy, ot nawilżenia to naprawdę wystarczy tańszy. Sama uzywam Ziaji, Liliputza. Natomiast nigdy nie oszczędzam na kremach z filtrem, jakoś nie ufam tym tańszym nawet jak niby mają fotostabilne filtry

Oszczędzam na :
* balsamach - uwielbiam masełka Ziaji, Joanny, Farmony
* płynie do demakijażu - dwufazowiec Zjaji 5 zł
* żelach pod prysznic - Isana, Joanna
cochonnetta jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 09:54   #41
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
co to za krem ten cyckowy?

Krem "cyckowy" to krem, a w zasadzie tłusta maź do brodawek sutkowych produkowany dla Rossmana z serii Babydream.

Wrzucam linka z KWC:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,15...ersiowych.html
Stary 2009-02-03, 14:59   #42
mamrotka
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Krem "cyckowy" to krem, a w zasadzie tłusta maź do brodawek sutkowych produkowany dla Rossmana z serii Babydream.

Wrzucam linka z KWC:
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,15...ersiowych.html

dzięki
zakupię przy najbliższej okazji
Stary 2009-02-03, 16:14   #43
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
dzięki
zakupię przy najbliższej okazji

Kupuj, kupuj.
Na Biochemii jest osobny wątek o kosmetykach rossmana.
Zapraszam.
Stary 2009-02-03, 17:44   #44
nynka87
Zakorzenienie

GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87

Cytat:
Kupuj, kupuj.
Na Biochemii jest osobny wątek o kosmetykach rossmana.
Zapraszam.
mogłabyś podać linka?? byłabym bardzo wdzięczna
Stary 2009-02-03, 20:37   #45
yugoslavia
Wtajemniczenie

GG do yugoslavia

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
mogłabyś podać linka?? byłabym bardzo wdzięczna

Proszę bardzo: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261913
Stary 2009-02-19, 15:45   #46
mikipalka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mikipalka Pokaż wiadomość
Korzystając z rad, zakupiłam podkład mineralny (Maybelline- po raz pierwszy widziałam go dzisiaj w Rossmannie-pewnie nowość). Kosztował niecałe 39zł, ale jego opis tak mi przypasował, że postanowiłam go kupic gdyż ma długą datę ważności. Z racji tego, że nie maluję się jakoś maniakalnie dużo to pewnie na długo mi starczy i nie będzie tak jak w przypadku innych pudrów, które niestety musiałam powyrzucać bo były po dacie przydatności. A ten będzie dobry przez długi czas.

Oj, jednak to nie to! Puder-podkład ten nie spełnia moich oczekiwań. Myślałam, że zastąpi mi clinique... niestety nie ma przy nim szans. No cóż. Jednak wracam do almost powder clinique. Ten podaruję mało wymagającej kuzynce. Szkoda, że w tym przypadku dla mnie akurat różnica jakości jest zbyt ogromna i niestety znowu zakup clinique-kochanego i sprawdzonego pudru, "szarpnie" moim portfelem. No trudno. Wiem przynajmniej, że starczy mi na ponad pięć miesięcy spokojnie. Co zrobić... I tak się cieszę, że zaoszczędziłamjuż znacznie na kosmetykach typowo do pielęgnacji ciała-żele pod prysznic, mleczka i balsamy, szampony do włosów i odzywki... Naprawdę mozna na tych rzeczach zaoszczędzić kupując tańsze.
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości