Drogie wizażanki pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-01-23, 17:21   #1
dziurawiec
Przyczajenie

GG do dziurawiec

Drogie wizażanki pomóżcie

Witam wszystkich, wiem ze jest pelno takich prosb do was moje drogie. Jeśli moglybyscie to tez bym prosila o pomoc z waszej strony. Mam na imie Marta i za kilka dni skoncze 19 lat i chcialabym zmienic swoj wyglac.Jestem jasna naturalna blondynka, i jestem strasznie blada, mam niebieskie oczy male usta, duzy nos,i nosze tez okulary, mam168 i jestem przy tuszy przez co mam troche niska samoocene, zadko sie tez maluje bo nie wiem czy bedzie dobrze nie wiem jak dobrac puder i korektor oraz cienie by pasowaly do mej karnacji, Mieszkam w niewielkiej miejscowosci przez co troche sie boje pojsc do fryzjerki bo kilka razy bylam to przewaznie byl to niewypal i mnie kiepsko obcinaly z kosmetyczkami rowniez zbytnio sie nie orientuje, Wiec gdybyście mogły i zaproponowaly kilka fryzurek i jakie makijaze by mi pasowaly badz stroje do mej figury bylabym bardzo wdzieczna bardzo by mi to pomoglo z gory dziekuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wizaz1.jpg (50,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Misia.jpg (28,0 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie003.jpg (38,8 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bla.jpg (70,8 KB, 90 załadowań)
Stary 2009-01-23, 17:41   #2
miniaczka
Raczkowanie

GG do miniaczka Send a message via Skype™ to miniaczka
Dot.: Drogie wizażanki pomóżcie

Blada cera nie musi być nieatrakcyjna ! Podkład zawsze dobieraj o ton jaśniejszy od odcienia Twojej skóry. Jeżeli zależy Ci na dodaniu twarzy koloru, to stosuj niewielką ilość pudru opalizującego, nie przesadzaj, bo będzie wyglądać to sztucznie.
Jeśli masz małe usta, maluj je rozświetlającymi błyszczykami. Rzęsy podkreślaj czarnym tusze, z wydłużającą szczoteczką.

Bardzo podobają mi się Twoje włosy, bo układają się w delikatne, naturalne fale. Żeby wzmocnić efekt mogłabyś nakręcać je na grube wałki (wtedy tez nie będą takie przyklapnięte). Na Twoim miejscu przefarbowałabym je na ciemny blond. Drastyczna zmiana na ciemny odcień na pewno nie będzie dobra.

Co do ubioru trudno mi doradzić - ale nigdy nie ubieraj poprzecznych pasków, bo bardzo poszerzają sylwetkę.

Mam nadzieję, że to coś pomoże

Pozdrawiam
miniaczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 17:08   #3
dorota870107
Raczkowanie

Włosy masz cudne i z nimi nic bym nie robila, moze rzeczywiscie skupila sie jedynie na dodatkowym kreceniu ale niekoniecznie. Natomiast skupilabym sie na makijazu, delikatnym i subtelnym. O ile sie nie myle masz cere naczynkowa ale tez w niektorych miejscach ziemista-to trzeba ukryc-wybierz delikantny fluid badz mze krem nivea 2 w 1, polecam tez tego typu krem z ziaji nuno lub tez modklady antybakteryjne i lekkie. wyregulowalabym tez brwi-pamietaj zawsze od dolu wyrywamy wloski-nie znosze jak dziewczyny wyrywaja wloski z gornej lini brwi i robi sie luk w ksztalcie litery U.. Mowisz ze masz duzy nos..sa 2 sposoby-ukrycie go ciemniejszym korektorem badz czesto pomaga fryzura z grzywka. Masz dosc wysokie czolo wiec na grzywke mozesz sobie pozwolicNa usta zastosowalbym blyszczyk-ja uzywam Vipery Maxi Lips-zawiera substancje ktore powiekszaja usta poza tym ladnie blyszczy Ale przede wszystkim uwierz w siebie- bo nie ma brzydkich kobiet-czasem mniej lub bardziej trzeba sobie pomoc ale trzeba miec pomysl na siebie i ochote na to. Z ubran wybieraj rzeczy dopasowane ale nie obcisle i rzadnych poprzecznych paskow!!Masz cudowne kobiece ksztalty wiec docen to,podkreslaj talie,mozesz nosic rozkloszowane spodnice lub typowe olowki do kolan,tuniki itp.
Mam nadzieje ze to w czyms Ci pomoglo Pozdrawiam
dorota870107 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 15:13   #4
dziurawiec
Przyczajenie

GG do dziurawiec

Dziekuje na dniach sie wybiore na zakupy i postaram sie tak jak mowilyscie cos zrobic, i zakupic odpowiednie kosmetyki co do paskow dzieki ze mi to powiedzialyscie bo wlasnei ja bardzo lubie i mam duzo rzeczy w poprzeczne paski;p wiec bede musiala to zmienic, wlosy jak wlosy teraz rosna i wlasni e nie maja zadnej konretnej fruzury, ale sproboje je nakrecic zobaczymy co wyjdzie z tego
Stary 2009-01-25, 17:05   #5
Magdzia94
Zakorzenienie

Więc tak moja propozycja.
Włosy masz slicznie nic z nimi nie rób moze poczytaj tu bo sa fajne porady
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=161343
Zadbaj o cere, co do ubioru to nie noś poziomych pasków bo porzeszają, może zwiewne koszulki, nie obcisłe, coś w stylu tunik?

Magdzia94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:09   #6
truskawkowawiosna
Moderator

ojej, to naprawde Twoj naturalny kolor wlosow? niesamowite malo, ktora dorosla kobieta nadal ma tak jasne wlosy.

dziewczyny daly fajne rady, ja podpowiem jakie kolory wybieraj: jestes typem wiosennym bezapelacyjnie, poszukaj w internecie opisow, to Ci bardzo ulatwi dobor kosmetykow kolorych i ubran.

i wyjdz z kompleksow dziewczyno!
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCŁAW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dresówki bawełniane. Zajmujemy się haftem komputerowym. Szyjemy dla małych i dużych:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 20:44   #7
dziurawiec
Przyczajenie

GG do dziurawiec

mowicie o takich tuninkach odcinajacych pod biustem? Juz sie biore za szukanie tego typu wiosennego Co do cery to fakt nie zaciekawa tymbardziej ze czesto mnie wypryszcza przed okresem w szczegolnosci;/ Co do wlosow to nigdy nie były farbowane tez myslalam ze mi sciemnieja ale po gimnazjum przestalam na to liczyc i sa jakie sa Fakt na zime mam lekko ciemniejsze, a w wakacje to w ogole jasne:/ Jeszce dzis mi siostra poradzila ze jesli bym chciala scinac to z przodu na krotko a z tylu dluzsze zostawic:P nie wiem o co jej chodizlo ale boje sie takich zmian bo nie wiem czy by mi fryzura pasowala) Dziekuje za ten typ napewno bedzie pomocny
Stary 2009-01-27, 19:20   #8
yaminishi
Zadomowienie

Ale masz świetną, typowo kobiecą figurę! Zazdroszczę takiej talii
Masz w sobie duży potencjał, wystarczą drobne "poprawki" i pozbędziesz się kompleksów.
A więc tak: masz ładną, jasną karnację. Wystarczy odrobina jasnego podkładu (znaleźć taki kolor nie jest wcale łatwo-wiem po sobie) ale warto zainwestować w taki kosmetyki i ujednolicić koloryt. Do tego odrobina różu, który nada jasnej cerze zdrowy wygląd. Tusz do rzęs i błyszczyk, niewielka zmiana a duży efekt. Trzeba by też wyregulować brwi, ale nie na niteczki, jedynie podkreślić naturalny kształt.
Co do włosów... koloru nie zmieniaj bo po pierwsze jest bardzo oryginalny a po drugie farbowanie odrostów to naprawdę uciążliwa sprawa. Jedynie zadbaj o to żeby były zdrowe i spróbuj nadać im puszystości. Możesz trochę odświeżyć fryzurę, zrobić grzywkę ale ja na długości bym nie zmieniała.
Ogólnie rzecz ujmując nie masz powodów by mieć kompleksy. Kiedy wyrobisz w sobie nawyk "dbania o siebie", wykonywania regularnie takich typowo kobiecych czynności jak maseczka na twarz i włosy, balsam do ciała, manicure, delikatny makijaż itp. to automatycznie sama dla siebie poczujesz się bardziej atrakcyjna bo zadbana. Najważniejsze to dobrze czuć się w swojej skórze nawet kiedy do ideału daleko-oczywiście nie piszę tego o bezpośrednio o Tobie, ale ogólnie dla potomności
Stary 2009-01-27, 21:45   #9
dziurawiec
Przyczajenie

GG do dziurawiec

heheh że dzis mam urodziny to mi sis sprawila wlasnie tusz tdo rzes maybelline cyz jakos tak taki zolty volum:P wiec cos juz jest mam tez na skladzie korektor i cienie zlote i brazowe, co do figury hmm no juz taka mam;/ probowalam schudnac biegac itp ale bez rezultatu;/ a co do bioder slyszalam wiele zlych opini na temat ich miniciure juz wzielam w obroty brwi zreszta tez bo poszlam za wasza rada:P balsam to staram sie po kazdej kapieli bo mam sucha skore;/ a grzywka nie robilaby z mojej twarzy bardziej pucatej?z dlugosci nie chcialabym schodzic bo kiedys mialam do pasa ale scielam na 2 cm:Pa pozniej zawsze do ramion mialam ateraz rosna bo rosna i zadnej konrketnej fryzury niemam tylko co jakis czas z cm podetne

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości